Atleten 'Meisjes Junior D2'

Snr Naam Onderdelen Startgroep 60m60m_f150m150m_f1000m60mH60mH_f1000m SCDiscusKogelSpeerHoogPolshoogVer
1668 Rosan de Jong AAC 150m
Kogel
MJD2 - 150mMJD2 - Kogel ------------
1669 Britt van den Hoven AAC `61 1000m
MJD2 - 1000m -------------
1670 Emma Vreijling AAV `36 60m
150m
MJD2 - 60mMJD2 - 150m ------------
1671 Femke van der Zanden AAV `36 Ver
MJD2 - Ver Groep A -------------
1672 Jana Nagtegaal AAV `36 150m
Hoog
MJD2 - 150mMJD2 - Hoog Groep A ------------
1673 Joyce Rijsdam AAV `36 60mH
MJD2 - 60mH -------------
1674 Marijn Kieft AAV `36 60mH
Speer
MJD2 - 60mHMJD2 - Speer ------------
1675 Yzara van der Born AAV `36 1000m
MJD2 - 1000m -------------
1676 Joan Hardon AC TION 60mH
60mH_f
Ver
MJD2 - 60mHMJD2 - 60mH_fMJD2 - Ver Groep A -----------
1677 Kris Oosterveld AC TION 60m
60m_f
Ver
MJD2 - 60mMJD2 - 60m_fMJD2 - Ver Groep A -----------
1678 Esmee Meering AKU Speer
MJD2 - Speer -------------
1679 Filia Kaffatos AKU Ver
MJD2 - Ver Groep B -------------
1680 Lexie Romme AKU 1000m
-------------
1681 Blessin UIterwijk Almere `81 60m
Ver
MJD2 - 60mMJD2 - Ver Groep A ------------
1682 Laila Yahyaoui Almere `81 1000m
MJD2 - 1000m -------------
1683 Vera Lutgendorp Almere `81 Kogel
Hoog
MJD2 - KogelMJD2 - Hoog Groep A ------------
1684 Abigail Noruwa Altis 150m
150m_f
60mH
MJD2 - 150mMJD2 - 150m_fMJD2 - 60mH -----------
1685 Elena Slagt Altis Kogel
Hoog
MJD2 - KogelMJD2 - Hoog Groep A ------------
1686 Indy Kortman Altis Hoog
Ver
MJD2 - Hoog Groep BMJD2 - Ver Groep B ------------
1687 Kyana Richards Altis Discus
Kogel
MJD2 - DiscusMJD2 - Kogel ------------
1688 Liva Hofste Altis 60m
150m
MJD2 - 60mMJD2 - 150m ------------
1689 Maureen Baartmans Altis Discus
MJD2 - Discus -------------
1690 Noralie Schuurman Altis 60m
MJD2 - 60m -------------
1691 Sophie van Gurp ACHL 1000m
Ver
MJD2 - 1000mMJD2 - Ver Groep B ------------
1692 Lies Kneppers ARV Ilion 1000m
Polshoog
MJD2 - 1000mMJD1 en MJ... Polshoog ------------
1693 Elizah Tammel AL73 60m
1000m
MJD2 - 60mMJD2 - 1000m ------------
1694 Britt Achten ATV Venray 60m
Kogel
MJD2 - 60mMJD2 - Kogel ------------
1695 Chayel Bletterman ATV Venray 1000m
MJD2 - 1000m -------------
1696 Pam de Kruif AV 1923 1000m
Ver
MJD2 - 1000mMJD2 - Ver Groep B ------------
1697 Aafke Wijkmans AV Astylos 1000m
MJD2 - 1000m -------------
1698 Lana Boshuizen AV Atos Kogel
Speer
MJD2 - KogelMJD2 - Speer ------------
1699 Stella Kuijs AV Atos 60m
60mH
MJD2 - 60mMJD2 - 60mH ------------
1700 Anne Maryse Fluit AV Atverni 1000m
MJD2 - 1000m -------------
1701 Merlijne van Doorn AV Atverni 1000m
MJD2 - 1000m -------------
1702 Noor ter Rahe AV Atverni 1000m
MJD2 - 1000m -------------
1703 Renske Langelaan AV Atverni 1000m
MJD2 - 1000m -------------
1704 Jaane Visschers AV Caesar 60m
150m
MJD2 - 60mMJD2 - 150m ------------
1705 Eline Booms Castricum 60mH
Kogel
MJD2 - 60mH ------------
1706 Lenneke Pettinga Castricum Hoog
Ver
MJD2 - Hoog Groep BMJD2 - Ver Groep B ------------
1707 Bente Hanekamp De Gemzen Discus
Speer
MJD2 - DiscusMJD2 - Speer ------------
1708 Maud Brouwer De Gemzen 60mH
Ver
MJD2 - 60mHMJD2 - Ver Groep B ------------
1709 Jarit van der Ven De Spartaan Kogel
MJD2 - Kogel -------------
1710 Denise Riep Flevo Delta 150m
150m_f
60mH
MJD2 - 150mMJD2 - 150m_fMJD2 - 60mH -----------
1711 Evi Falkena Flevo Delta 1000m SC
MJD2 - 1000m SC -------------
1712 Kim Remijn Flevo Delta 1000m SC
Kogel
MJD2 - 1000m SCMJD2 - Kogel ------------
1713 Sanne de Bruin Flevo Delta 150m
Discus
MJD2 - 150mMJD2 - Discus ------------
1714 Norah van den Berg AV Fortuna 60m
1000m
MJD2 - 60mMJD2 - 1000m ------------
1715 Ziza Kemper AV Haarlem 150m
Ver
MJD2 - 150mMJD2 - Ver Groep B ------------
1716 Myrthe Jansen HLLM 1000m
MJD2 - 1000m -------------
1717 Manon Hoedjes AV Hera Discus
Kogel
MJD2 - DiscusMJD2 - Kogel ------------
1718 Meike Rozemeijer AV Hera 1000m
MJD2 - 1000m -------------
1719 Sophie Le Blansch Hollandia Discus
Kogel
MJD2 - DiscusMJD2 - Kogel ------------
1720 Nynke Rijpma HRRR 60mH
Ver
MJD2 - 60mHMJD2 - Ver Groep A ------------
1721 Lana Broers AV Hylas 150m
150m_f
60mH
60mH_f
MJD2 - 150mMJD2 - 150m_fMJD2 - 60mHMJD2 - 60mH_f ----------
1722 Sennah Bax AV Hylas Discus
Ver
MJD2 - DiscusMJD2 - Ver Groep B ------------
1723 Alyssa Bulthuis AV Impala 60mH
Discus
MJD2 - 60mHMJD2 - Discus ------------
1724 Martje ter Doest AV Impala 150m
Hoog
MJD2 - 150mMJD2 - Hoog Groep B ------------
1725 Meike Hollink AV Iphitos 60mH
Ver
MJD2 - 60mHMJD2 - Ver Groep B ------------
1726 Bernice Frank AV Lionitas 1000m
Ver
MJD2 - 1000mMJD2 - Ver Groep A ------------
1727 Fione Fennema AV Lionitas 60m
Kogel
MJD2 - 60mMJD2 - Kogel ------------
1728 Maite Stienstra AV Lionitas 150m
Kogel
MJD2 - 150mMJD2 - Kogel ------------
1729 Shanara va...Zandvoort AV Lionitas 60m
150m
150m_f
MJD2 - 60mMJD2 - 150mMJD2 - 150m_f -----------
1730 Tessa de Roos AV Lionitas 60mH
Hoog
MJD2 - 60mHMJD2 - Hoog Groep A ------------
1731 Yara de Boer AV Lionitas 60mH
60mH_f
Hoog
MJD2 - 60mHMJD2 - 60mH_fMJD2 - Hoog Groep A -----------
1732 Erzsi Diehl AV Lycurgus 150m
1000m
MJD2 - 150mMJD2 - 1000m ------------
1733 Eva Kuipers AV Lycurgus 150m
1000m
MJD2 - 150mMJD2 - 1000m ------------
1734 Léonie Deumers AV Lycurgus Discus
Kogel
MJD2 - DiscusMJD2 - Kogel ------------
1735 Lente van Dijk AV Lycurgus 60mH
Ver
MJD2 - 60mHMJD2 - Ver Groep B ------------
1736 Lindsey van der Plas AV Lycurgus Hoog
Polshoog
MJD2 - Hoog Groep BMJD1 en MJ... Polshoog ------------
1737 Mila de Bruin AV Lycurgus 60m
Hoog
MJD2 - 60mMJD2 - Hoog Groep B ------------
1738 Noelle Veraart AV Lycurgus 1000m
Hoog
MJD2 - 1000mMJD2 - Hoog Groep B ------------
1739 Brenda De Vos NEAV 1000m
MJD2 - 1000m -------------
1740 Jeslyn Doran NEAV 60m
MJD2 - 60m -------------
1741 Laura Babucci NEAV 1000m
MJD2 - 1000m -------------
1742 Nienke Mast NEAV 1000m SC
MJD2 - 1000m SC -------------
1743 Nora van Gompel NEAV 60m
150m
MJD2 - 60mMJD2 - 150m ------------
1744 Manon van der Zwaard AV NOP 60mH
60mH_f
Ver
MJD2 - 60mHMJD2 - 60mH_fMJD2 - Ver Groep A -----------
1745 Maud van Bentem AV NOP Hoog
MJD2 - Hoog Groep A -------------
1746 Luna Pedemonte Olympus `70 Discus
Speer
MJD2 - DiscusMJD2 - Speer ------------
1747 Maaike Boers Olympus `70 150m
1000m SC
MJD2 - 150mMJD2 - 1000m SC ------------
1748 Mieko Hartman Olympus `70 Discus
Kogel
MJD2 - DiscusMJD2 - Kogel ------------
1749 Pien Mittertreiner Olympus `70 Discus
Kogel
MJD2 - DiscusMJD2 - Kogel ------------
1750 Femi Ayodeji AV PEC 1910 60m
60m_f
Ver
MJD2 - 60mMJD2 - 60m_fMJD2 - Ver Groep A -----------
1751 Sara Meijer AV PEC 1910 1000m
MJD2 - 1000m -------------
1752 Emily Verhoef Pijnenburg 1000m
MJD2 - 1000m -------------
1753 Lauren Goseling Rijnsoever 1000m
Hoog
MJD2 - 1000mMJD2 - Hoog Groep B ------------
1754 Laura Boers AV Rijssen 1000m
MJD2 - 1000m -------------
1755 Charissa Boeters AV Sparta 60mH
Ver
MJD2 - 60mHMJD2 - Ver Groep A ------------
1756 Mounia Ahraoui AV Sparta Discus
Kogel
MJD2 - DiscusMJD2 - Kogel ------------
1757 Noelle Schalk AV Spiridon Hoog
Ver
MJD2 - Hoog Groep BMJD2 - Ver Groep B ------------
1758 Iris van Holten SPOB 60m
Ver
MJD2 - 60mMJD2 - Ver Groep B ------------
1759 Angel-Lynn van Vugt AV Sprint 150m
MJD2 - 150m -------------
1760 Juul de Reijdt AV Sprint 60mH
Hoog
MJD2 - 60mHMJD2 - Hoog Groep A ------------
1761 Nahila Tebonou AV Sprint 60m
60m_f
60mH
60mH_f
MJD2 - 60mMJD2 - 60m_fMJD2 - 60mHMJD2 - 60mH_f ----------
1762 Sarah Buijs AV Sprint Discus
Kogel
MJD2 - DiscusMJD2 - Kogel ------------
1763 Yara van der Heijden AV Sprint 60mH
MJD2 - 60mH -------------
1764 Fanny den Uyl Startbaan 60m
1000m
MJD2 - 60mMJD2 - 1000m ------------
1765 Floortje de Jonge Startbaan 60m
Ver
MJD2 - 60mMJD2 - Ver Groep B ------------
1766 Simone Roos Startbaan 60m
MJD2 - 60m -------------
1767 Jet Vliegen AV Statina 60m
150m
MJD2 - 60mMJD2 - 150m ------------
1768 Jinte Kreugel AV Unitas 60m
60m_f
Speer
MJD2 - 60mMJD2 - 60m_fMJD2 - Speer -----------
1769 Anne Moolenaar AV Wijchen Hoog
MJD2 - Hoog Groep A -------------
1770 Minke Keltjens AV Wijchen 60m
1000m
MJD2 - 60mMJD2 - 1000m ------------
1771 Sofie Dam AV Wijchen Kogel
MJD2 - Kogel -------------
1772 Suzanne Otto AV Zaanland Ver
MJD2 - Ver Groep A -------------
1773 Isa van Puffelen AV34 Hoog
Ver
MJD2 - Hoog Groep AMJD2 - Ver Groep A ------------
1774 Chiara van Sambeek AV `40 1000m
MJD2 - 1000m -------------
1775 Yara Karelse AV `56 150m
Ver
MJD2 - 150mMJD2 - Ver Groep B ------------
1776 Laura van den Brand AVON Discus
Kogel
MJD2 - DiscusMJD2 - Kogel ------------
1777 Iris van der Horst BAV 60mH
Hoog
MJD2 - 60mHMJD2 - Hoog Groep B ------------
1778 Sterre de Jonge BAV 150m
1000m
MJD2 - 150mMJD2 - 1000m ------------
1779 Cecilia Lima CAV Energie 1000m SC
Speer
MJD2 - 1000m SCMJD2 - Speer ------------
1780 Evi Van der Linden CAV Energie 60m
MJD2 - 60m -------------
1781 Isabel van Prehn CAV Energie Discus
Kogel
MJD2 - DiscusMJD2 - Kogel ------------
1782 Lila van Nieuwkoop CAV Energie 1000m
Kogel
MJD2 - 1000mMJD2 - Kogel ------------
1783 Loes Rode SPWS Kogel
MJD2 - Kogel -------------
1784 Lieke Zijlstra Eindhoven 60m
1000m
MJD2 - 60mMJD2 - 1000m ------------
1785 Zoë Geurtz Eindhoven 60m
150m
MJD2 - 60mMJD2 - 150m ------------
1786 Anniek de Lange Fortius 150m
150m_f
Ver
MJD2 - 150mMJD2 - 150m_fMJD2 - Ver Groep A -----------
1787 Cristy Pieter Fortius 60m
60m_f
Ver
MJD2 - 60mMJD2 - 60m_fMJD2 - Ver Groep A -----------
1788 Femke Wijbenga Fortius Polshoog
MJD1 en MJ... Polshoog -------------
1789 Jil Vogelaar Fortius Speer
Polshoog
MJD2 - SpeerMJD1 en MJ... Polshoog ------------
1790 Veerle Uilhoorn Fortius Discus
Kogel
MJD2 - DiscusMJD2 - Kogel ------------
1791 Dinisha Overvliet GACH 60m
MJD2 - 60m -------------
1792 Iris Mackaaij GACH Discus
Speer
MJD2 - DiscusMJD2 - Speer ------------
1793 Paula Kliphuis GACH Discus
Ver
MJD2 - DiscusMJD2 - Ver Groep B ------------
1794 Tess Janssen GACH 60mH
Hoog
MJD2 - 60mHMJD2 - Hoog Groep B ------------
1795 Ellen Teunter Groningen 60m
Ver
MJD2 - 60mMJD2 - Ver Groep B ------------
1796 Jip Boerema Groningen 1000m
MJD2 - 1000m -------------
1797 Sascha Keukenkamp Groningen 60mH
Ver
MJD2 - 60mHMJD2 - Ver Groep A ------------
1798 Alida Tanggahma Haag Hoog
Ver
MJD2 - Hoog Groep AMJD2 - Ver Groep A ------------
1799 Nikki Verweij Haag Kogel
Speer
MJD2 - KogelMJD2 - Speer ------------
1800 Oceane Zemering Haag 150m
Ver
MJD2 - 150mMJD2 - Ver Groep B ------------
1801 Eline Kovac HAC Discus
Kogel
MJD2 - DiscusMJD2 - Kogel ------------
1802 Sophie van... Boogaart HAC 60m
60m_f
MJD2 - 60mMJD2 - 60m_f ------------
1803 Milou Karssies HAC `63 1000m
MJD2 - 1000m -------------
1804 Aisha Meijer HLLS 60m
Kogel
MJD2 - 60mMJD2 - Kogel ------------
1805 Nikita Vissers HLLS 150m
60mH
MJD2 - 150mMJD2 - 60mH ------------
1806 Olivie van...er Linden HLLS 1000m
MJD2 - 1000m -------------
1807 Sanne Geurtsen HLLS 60mH
1000m SC
MJD2 - 60mHMJD2 - 1000m SC ------------
1808 Julia Fahner Isala `96 150m
MJD2 - 150m -------------
1809 Bodil de Jong Leiden Discus
Kogel
MJD2 - DiscusMJD2 - Kogel ------------
1810 Carolina Ricci Leiden 60m
60mH
60mH_f
MJD2 - 60mMJD2 - 60mHMJD2 - 60mH_f -----------
1811 Femke Zwaan Leiden 60mH
Kogel
MJD2 - 60mHMJD2 - Kogel ------------
1812 Jet vd Heijden Leiden Kogel
Speer
MJD2 - KogelMJD2 - Speer ------------
1813 Juul Cuypers Leiden Hoog
Ver
MJD2 - Hoog Groep BMJD2 - Ver Groep B ------------
1814 Linde Candido Leiden Discus
Hoog
MJD2 - DiscusMJD2 - Hoog Groep B ------------
1815 Yin Yin de Ridder Leiden 60m
MJD2 - 60m -------------
1816 Indy Lagarde LGAS 1000m
MJD2 - 1000m -------------
1817 Anne Hoomoedt PAC Discus
Ver
MJD2 - DiscusMJD2 - Ver Groep A ------------
1818 Elin van Walsum PAC 60m
Ver
MJD2 - 60mMJD2 - Ver Groep B ------------
1819 Elise de Jong PAC 60mH
Polshoog
MJD2 - 60mHMJD1 en MJ... Polshoog ------------
1820 Florianne van Uden PAC 60mH
Kogel
MJD2 - 60mHMJD2 - Kogel ------------
1821 Jada Vredebregt PAC Discus
Speer
MJD2 - DiscusMJD2 - Speer ------------
1822 Layana Chrafih PAC 1000m SC
MJD2 - 1000m SC -------------
1823 Lotta Zuijdgeest PAC 60mH
60mH_f
Polshoog
MJD2 - 60mHMJD2 - 60mH_fMJD1 en MJ... Polshoog -----------
1824 Madelief Verweij PAC Hoog
MJD2 - Hoog Groep B -------------
1825 Merel Dielessen PAC 60mH
Hoog
MJD2 - 60mHMJD2 - Hoog Groep A ------------
1826 Najila Donata PAC 60m
Speer
MJD2 - 60mMJD2 - Speer ------------
1827 Piret Nijhoff PAC Speer
MJD2 - Speer -------------
1828 Tess Jack PAC 60m
60m_f
150m
150m_f
MJD2 - 60mMJD2 - 60m_fMJD2 - 150mMJD2 - 150m_f ----------
1829 Cecilia Kuipers Phanos 1000m
Speer
MJD2 - 1000mMJD2 - Speer ------------
1830 Charlotte Buwalda Phanos 60m
60m_f
60mH
60mH_f
MJD2 - 60mMJD2 - 60m_fMJD2 - 60mHMJD2 - 60mH_f ----------
1831 Denne Koning Phanos 60m
MJD2 - 60m -------------
1832 Emilie Potjer Phanos 1000m
MJD2 - 1000m -------------
1833 Jill Koswal Phanos 60m
1000m
MJD2 - 60mMJD2 - 1000m ------------
1834 Milou van den Berg Phanos Discus
Kogel
MJD2 - DiscusMJD2 - Kogel ------------
1835 Nora van Seventer Phanos 60m
1000m
MJD2 - 60mMJD2 - 1000m ------------
1836 Saar Visser Phanos 60m
60mH
60mH_f
MJD2 - 60mMJD2 - 60mHMJD2 - 60mH_f -----------
1837 Tahnee Bijnoe Phanos 60m
60m_f
150m
150m_f
MJD2 - 60mMJD2 - 60m_fMJD2 - 150mMJD2 - 150m_f ----------
1838 Tess van Zuilen Phanos 1000m
60mH
MJD2 - 1000mMJD2 - 60mH ------------
1839 Veronique van Weldam Phanos 1000m
MJD2 - 1000m -------------
1840 Daniek Meijer PH 60mH
Hoog
MJD2 - 60mHMJD2 - Hoog Groep B ------------
1841 Eden Brouwers PH Kogel
Speer
MJD2 - KogelMJD2 - Speer ------------
1842 Eline Smit PH 1000m
MJD2 - 1000m -------------
1843 Fleur van ...r Meijden PH 60m
Hoog
------------
1844 Janne van den Berg PH Kogel
Ver
------------
1845 Linde van Bragt PH 150m
Speer
MJD2 - 150mMJD2 - Speer ------------
1846 Renske van der Steen PH 60mH
Ver
MJD2 - 60mHMJD2 - Ver Groep A ------------
1847 Arusha Biekram Rotterdam 60m
150m
MJD2 - 60mMJD2 - 150m ------------
1848 Eline Zwagemaker SAV Speer
Polshoog
MJD2 - SpeerMJD1 en MJ... Polshoog ------------
1849 Jinte Braas SAV 150m
150m_f
1000m
MJD2 - 150mMJD2 - 150m_fMJD2 - 1000m -----------
1850 Kaitlyn van Dongeren SAV 60mH
MJD2 - 60mH -------------
1851 Jools van ... Klundert Scopias 60mH
Hoog
------------
1852 Lotte Griep Scorpio 1000m SC
MJD2 - 1000m SC -------------
1853 Margit van Son Scorpio 60m
MJD2 - 60m -------------
1854 Selena Jansen Spado 60mH
Ver
MJD2 - Ver Groep A ------------
1855 Jiske Terpstra Tempo AV 1000m
Ver
MJD2 - 1000mMJD2 - Ver Groep B ------------
1856 Nanoe van Omme Typhoon 60mH
Hoog
MJD2 - 60mHMJD2 - Hoog Groep A ------------
1857 Elsa Lila VAV Kogel
Hoog
MJD2 - KogelMJD2 - Hoog Groep A ------------
1858 Fenne Looijen VAV 60m
Ver
MJD2 - 60mMJD2 - Ver Groep A ------------
1859 Senna Diepeveen VAV Kogel
Speer
------------
1860 Eva Kok Voorne 150m
60mH
MJD2 - 150mMJD2 - 60mH ------------

Verenigingen 'Meisjes Junior D2'

VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
AAC AAC 1
AAC `61 AC61 1
AAV `36 AV36 6
AC TION TION 2
AKU AKU 3
Almere `81 AM81 3
Altis ALTS 7
ARV Achilles ACHL 1
ARV Ilion ILIO 1
Atletico `73 AL73 1
ATV Venray VNRY 2
AV 1923 AV23 1
AV Astylos ASTL 1
AV Atos ATOS 2
AV Atverni ATVN 4
AV Caesar CAES 1
AV Castricum CSTR 2
AV De Gemzen GMZN 2
AV De Spartaan SPTN 1
AV Flevo Delta FLDT 4
AV Fortuna FRTN 1
AV Haarlem HRLM 1
AV Haarlemmermeer HLLM 1
AV Hera HERA 2
AV Hollandia HLLD 1
AV Horror Sneek HRRR 1
AV Hylas HYLS 2
AV Impala IMPL 2
AV Iphitos IPHS 1
AV Lionitas LNTS 6
AV Lycurgus LYCG 7
AV NEA-Volharding NEAV 5
AV NOP NOP 2
AV Olympus `70 OL70 4
AV PEC 1910 PEC 2
AV Pijnenburg PNBG 1
AV Rijnsoever RYNS 1
AV Rijssen RSSN 1
AV Sparta SPRT 2
AV Spiridon SPRD 1
AV Spirit Oud Beijerland SPOB 1
AV Sprint SPRN 5
AV Startbaan STBN 3
AV Statina STTN 1
AV Unitas UNTS 1
AV Wijchen WYCH 3
AV Zaanland ZNLD 1
AV `34 Apeldoorn AV34 1
AV `40 AV40 1
AV `56 AV56 1
AVON AVON 1
BAV BAV 2
CAV Energie ENRG 4
EAC De Sperwers SPWS 1
Eindhoven Atletiek EHAT 2
Fortius FORT 5
GAC Hilversum GACH 4
Groningen Atletiek GRNG 3
Haag Atletiek HAAG 3
HAC HAC 2
HAC `63 HC63 1
Hellas Utrecht HLLS 4
Isala `96 ISLA 1
Leiden Atletiek LATL 7
Loopgroep Aart Stigter LGAS 1
PAC PAC 12
Phanos PHNS 11
Prins Hendrik PH 7
Rotterdam Atletiek RDAM 1
SAV SAV 3
Scopias Atletiek SCPS 1
Scorpio SCRP 2
Spado SPDO 1
Tempo AV TMPO 1
Typhoon TPHN 1
VAV VAV 3
Voorne Atletiek VRNE 1

Uitslagen 60 meter Meisjes Junior D2

# Naam Res OBP
1 Cristy Pieter Fortius 8,23Q -0.2 m/s7,91
2 Charlotte Buwalda Phanos 8,29Q 8,27
3 Kris Oosterveld AC TION 8,33Q +1.1 m/s8,14
4 Nahila Tebonou AV Sprint 8,45q 8,27
5 Tess Jack PAC 8,47Q +1.1 m/s7,97
6 Sophie van... Boogaart HAC 8,51Q -0.9 m/s8,32
7 Femi Ayodeji AV PEC 1910 8,56Q -0.2 m/s8,07
8 Jinte Kreugel AV Unitas 8,61q -0.2 m/s8,42
9 Saar Visser Phanos 8,63 +1.1 m/s8,50
10 Tahnee Bijnoe Phanos 8,63q -0.9 m/s8,23
11 Carolina Ricci Leiden 8,74 -0.2 m/s8,53
12 Blessin UIterwijk Almere `81 8,77 +1.1 m/s8,53
13 Jaane Visschers AV Caesar 8,79 -0.2 m/s8,52
14 Ellen Teunter Groningen 8,89 -0.2 m/s8,77
15 Aisha Meijer HLLS 8,89 -0.9 m/s9,03
16 Denne Koning Phanos 8,90 -0.9 m/s8,64
17 Shanara va...Zandvoort AV Lionitas 8,93 -0.2 m/s8,55
18 Najila Donata PAC 8,94 +1.1 m/s8,33
19 Evi Van der Linden CAV Energie 8,96 +1.1 m/s8,55
20 Arusha Biekram Rotterdam 8,97 8,68
21 Norah van den Berg AV Fortuna 9,04 -0.2 m/s9,14
22 Jeslyn Doran NEAV 9,06 -0.9 m/s8,91
23 Margit van Son Scorpio 9,07 8,67
24 Fenne Looijen VAV 9,12 -0.2 m/s8,86
25 Zoë Geurtz Eindhoven 9,14 +1.1 m/s8,90
26 Jet Vliegen AV Statina 9,15 -0.9 m/s8,72
27 Noralie Schuurman Altis 9,15 +1.1 m/s8,79
28 Emma Vreijling AAV `36 9,16 +1.1 m/s8,83
29 Dinisha Overvliet GACH 9,17 +1.1 m/s8,73
30 Liva Hofste Altis 9,18 8,96
31 Floortje de Jonge Startbaan 9,23 -0.2 m/s8,81
32 Fione Fennema AV Lionitas 9,25 +1.1 m/s9,11
33 Jill Koswal Phanos 9,28 -0.2 m/s8,80
34 Minke Keltjens AV Wijchen 9,32 -0.2 m/s9,15
35 Mila de Bruin AV Lycurgus 9,42 -0.2 m/s9,16
36 Stella Kuijs AV Atos 9,45 9,47
37 Yin Yin de Ridder Leiden 9,52 +1.1 m/s9,65
38 Lieke Zijlstra Eindhoven 9,53 +1.1 m/s9,21
39 Iris van Holten SPOB 9,57 +1.1 m/s9,18
40 Simone Roos Startbaan 10,02 9,43
Nora van Seventer Phanos DNS 9,68
Nora van Gompel NEAV DNS 9,00
Elin van Walsum PAC DNS 9,14
Britt Achten ATV Venray DNS 9,21
Elizah Tammel AL73 DNS 9,33

Uitslagen 60 meter finale Meisjes Junior D2

# Naam Res Qm
1 Cristy Pieter Fortius 8,18 -0.1 m/s8,23
2 Tess Jack PAC 8,19 -0.1 m/s8,47
3 Kris Oosterveld AC TION 8,37 -0.1 m/s8,33
4 Nahila Tebonou AV Sprint 8,38 -0.1 m/s8,45
5 Charlotte Buwalda Phanos 8,40 -0.1 m/s8,29
6 Sophie van... Boogaart HAC 8,48 -0.1 m/s8,51
7 Tahnee Bijnoe Phanos 8,61 -0.1 m/s8,63
8 Jinte Kreugel AV Unitas 8,64 -0.1 m/s8,61
9 Femi Ayodeji AV PEC 1910 8,72 -0.1 m/s8,56

Uitslagen 150 meter Meisjes Junior D2

# Naam Res OBP
1 Tess Jack PAC 19,58Q +0.2 m/s19,37
2 Lana Broers AV Hylas 19,90Q -0.5 m/s20,81
3 Abigail Noruwa Altis 20,33q -0.5 m/s20,20
4 Jinte Braas SAV 20,39Q -0.1 m/s20,69
5 Anniek de Lange Fortius 20,79Q +1.3 m/s19,88
6 Tahnee Bijnoe Phanos 20,82q -0.1 m/s21,48
7 Denise Riep Flevo Delta 21,03q -0.5 m/s22,50
8 Shanara va...Zandvoort AV Lionitas 21,19q +1.3 m/s20,94
9 Arusha Biekram Rotterdam 21,33 +0.2 m/s21,33
10 Nora van Gompel NEAV 21,35 +0.2 m/s30,00
11 Maite Stienstra AV Lionitas 21,53 +0.2 m/s21,91
12 Jaane Visschers AV Caesar 21,58 +1.3 m/s21,34
13 Eva Kok Voorne 21,67 +1.3 m/s21,91
14 Jet Vliegen AV Statina 21,68 +0.2 m/s21,18
15 Emma Vreijling AAV `36 21,74 +0.2 m/s22,61
16 Oceane Zemering Haag 21,87 -0.1 m/s22,36
17 Yara Karelse AV `56 22,03 -0.5 m/s21,42
18 Nikita Vissers HLLS 22,05 +1.3 m/s21,90
19 Jana Nagtegaal AAV `36 22,06 +0.2 m/s21,90
20 Liva Hofste Altis 22,08 -0.5 m/s22,23
21 Ziza Kemper AV Haarlem 22,13 +1.3 m/s22,55
22 Martje ter Doest AV Impala 22,19 -0.1 m/s22,50
23 Eva Kuipers AV Lycurgus 22,20 -0.1 m/s21,59
24 Zoë Geurtz Eindhoven 22,28 -0.5 m/s23,11
25 Julia Fahner Isala `96 22,33 -0.5 m/s21,73
26 Angel-Lynn van Vugt AV Sprint 22,56 +0.2 m/s22,58
27 Sanne de Bruin Flevo Delta 22,64 -0.1 m/s20,71
28 Linde van Bragt PH 22,64 -0.1 m/s23,31
29 Erzsi Diehl AV Lycurgus 22,85 -0.1 m/s23,57
30 Maaike Boers Olympus `70 22,90 +1.3 m/s22,66
31 Sterre de Jonge BAV 24,92 -0.5 m/s24,14
Rosan de Jong AAC DNS 25,12

Uitslagen 150 meter finale Meisjes Junior D2

# Naam Res Qm
1 Tess Jack PAC 19,21 -1.2 m/s19,58
2 Lana Broers AV Hylas 20,12 -1.2 m/s19,90
3 Anniek de Lange Fortius 20,33 -1.2 m/s20,79
4 Abigail Noruwa Altis 20,41 -1.2 m/s20,33
5 Jinte Braas SAV 20,99 -1.2 m/s20,39
6 Denise Riep Flevo Delta 21,02 -1.2 m/s21,03
7 Tahnee Bijnoe Phanos 21,05 -1.2 m/s20,82
8 Shanara va...Zandvoort AV Lionitas 21,37 -1.2 m/s21,19

Uitslagen 1000 meter Meisjes Junior D2

# Naam ResOBP
1 Eline Smit PH 3:10,34 3:11,86
2 Jinte Braas SAV 3:10,73 3:06,14
3 Laura Boers AV Rijssen 3:12,91 3:11,90
4 Laila Yahyaoui Almere `81 3:14,99 3:06,53
5 Indy Lagarde LGAS 3:17,40 3:12,21
6 Yzara van der Born AAV `36 3:18,79 3:14,67
7 Milou Karssies HAC `63 3:19,91 3:24,36
8 Myrthe Jansen HLLM 3:20,94 3:19,56
9 Meike Rozemeijer AV Hera 3:22,58 3:21,56
10 Pam de Kruif AV 1923 3:22,60 3:15,83
11 Lies Kneppers ARV Ilion 3:22,73 3:06,46
12 Sara Meijer AV PEC 1910 3:23,39 3:19,56
13 Aafke Wijkmans AV Astylos 3:23,40 3:19,64
14 Britt van den Hoven AAC `61 3:23,80 3:16,87
15 Lila van Nieuwkoop CAV Energie 3:24,52 3:12,76
16 Tess van Zuilen Phanos 3:25,59 3:26,86
17 Chiara van Sambeek AV `40 3:27,50 3:14,04
18 Noor ter Rahe AV Atverni 3:27,75 3:19,04
19 Fanny den Uyl Startbaan 3:27,83 3:27,46
20 Merlijne van Doorn AV Atverni 3:29,48 3:05,53
21 Bernice Frank AV Lionitas 3:29,69 3:39,36
22 Noelle Veraart AV Lycurgus 3:30,50 3:36,55
23 Emily Verhoef Pijnenburg 3:30,63 3:26,13
24 Chayel Bletterman ATV Venray 3:31,06 3:27,62
25 Lieke Zijlstra Eindhoven 3:31,67 3:29,23
26 Jip Boerema Groningen 3:32,49 3:26,93
27 Elizah Tammel AL73 3:32,74 3:50,90
28 Jiske Terpstra Tempo AV 3:32,88 3:22,02
29 Lauren Goseling Rijnsoever 3:35,95 3:27,28
30 Anne Maryse Fluit AV Atverni 3:36,65 3:22,97
31 Minke Keltjens AV Wijchen 3:36,82 3:38,11
32 Brenda De Vos NEAV 3:38,18 3:24,49
33 Sophie van Gurp ACHL 3:38,26 3:29,23
34 Sterre de Jonge BAV 3:41,25 3:26,78
35 Norah van den Berg AV Fortuna 3:41,98 3:30,45
36 Nora van Seventer Phanos 3:45,19 3:40,25
37 Emilie Potjer Phanos 3:46,00 3:43,10
38 Olivie van...er Linden HLLS 3:48,94 3:34,00
39 Laura Babucci NEAV 3:51,04 3:44,79
40 Eva Kuipers AV Lycurgus 3:52,51 ---
41 Renske Langelaan AV Atverni 3:55,16 3:50,26
42 Veronique van Weldam Phanos 3:55,30 3:45,49
43 Erzsi Diehl AV Lycurgus 3:57,52 3:38,70
44 Cecilia Kuipers Phanos 3:59,61 3:54,58
45 Jill Koswal Phanos 4:12,96 3:46,00

Uitslagen 60 meter horden Meisjes Junior D2

# Naam Res OBP
1 Charlotte Buwalda Phanos 9,75Q +0.5 m/s9,81
2 Saar Visser Phanos 9,87Q +2.0 m/s9,82
3 Lana Broers AV Hylas 9,92Q +0.0 m/s9,50
4 Yara de Boer AV Lionitas 9,95q +2.0 m/s10,16
5 Joan Hardon AC TION 10,02Q +1.5 m/s9,80
6 Manon van der Zwaard AV NOP 10,41q +0.5 m/s10,23
7 Lotta Zuijdgeest PAC 10,41Q +1.4 m/s10,08
8 Carolina Ricci Leiden 10,51q +1.4 m/s10,60
9 Nahila Tebonou AV Sprint 10,58q +1.5 m/s10,25
10 Renske van der Steen PH 10,70 +1.5 m/s10,69
11 Eva Kok Voorne 10,75 +2.0 m/s10,54
12 Sascha Keukenkamp Groningen 10,80 +1.5 m/s10,47
13 Daniek Meijer PH 10,84 +0.0 m/s10,71
14 Elise de Jong PAC 10,91 +0.0 m/s10,28
15 Charissa Boeters AV Sparta 10,91 +0.5 m/s10,51
16 Nanoe van Omme Typhoon 10,97 +2.0 m/s10,95
17 Maud Brouwer De Gemzen 11,09 +1.5 m/s10,73
18 Denise Riep Flevo Delta 11,12 +1.4 m/s10,64
19 Femke Zwaan Leiden 11,13 +1.4 m/s11,06
20 Juul de Reijdt AV Sprint 11,20 +0.0 m/s10,70
21 Nynke Rijpma HRRR 11,23 +2.0 m/s10,65
22 Alyssa Bulthuis AV Impala 11,23 +0.0 m/s10,42
23 Abigail Noruwa Altis 11,29 +1.4 m/s10,05
24 Marijn Kieft AAV `36 11,61 +1.4 m/s11,04
25 Florianne van Uden PAC 11,66 +2.0 m/s11,08
26 Tess Janssen GACH 11,68 +0.5 m/s11,59
27 Tessa de Roos AV Lionitas 11,70 +2.0 m/s11,66
28 Nikita Vissers HLLS 11,71 +1.5 m/s11,33
29 Sanne Geurtsen HLLS 11,72 +0.0 m/s11,51
30 Merel Dielessen PAC 11,77 +0.5 m/s10,66
31 Yara van der Heijden AV Sprint 11,79 +1.4 m/s12,17
32 Tess van Zuilen Phanos 11,86 +0.5 m/s11,13
33 Joyce Rijsdam AAV `36 11,89 +1.5 m/s11,58
34 Kaitlyn van Dongeren SAV 12,09 +0.0 m/s11,46
35 Stella Kuijs AV Atos 12,37 +1.4 m/s12,23
36 Iris van der Horst BAV 12,47 +0.5 m/s10,86
37 Lente van Dijk AV Lycurgus 12,59 +2.0 m/s12,57
38 Meike Hollink AV Iphitos 13,18 +0.5 m/s13,36
39 Eline Booms Castricum 13,52 +1.5 m/s13,37

Uitslagen 60 meter horden finale Meisjes Junior D2

# Naam Res Qm
1 Lana Broers AV Hylas 9,51 +1.9 m/s9,92
2 Saar Visser Phanos 9,85 +1.9 m/s9,87
3 Charlotte Buwalda Phanos 9,89 +1.9 m/s9,75
4 Joan Hardon AC TION 9,90 +1.9 m/s10,02
5 Yara de Boer AV Lionitas 10,10 +1.9 m/s9,95
6 Nahila Tebonou AV Sprint 10,27 +1.9 m/s10,58
7 Manon van der Zwaard AV NOP 10,29 +1.9 m/s10,41
8 Carolina Ricci Leiden 10,41 +1.9 m/s10,51
9 Lotta Zuijdgeest PAC 10,77 +1.9 m/s10,41

Uitslagen 1000 meter steeple Meisjes Junior D2

# Naam ResOBP
1 Lotte Griep Scorpio 3:23,32 3:30,98
2 Cecilia Lima CAV Energie 3:31,86 3:30,20
3 Layana Chrafih PAC 3:33,13 3:20,46
4 Sanne Geurtsen HLLS 3:39,93 3:54,15
5 Kim Remijn Flevo Delta 3:51,64 3:43,52
6 Maaike Boers Olympus `70 3:52,26 3:55,14
7 Nienke Mast NEAV 4:01,21 3:39,83
Evi Falkena Flevo Delta DNF 3:19,47

Uitslagen Discuswerpen Meisjes Junior D2

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Luna Pedemonte Olympus `70 29,24 27,77 28,33 27,23 29,42 30,94 30,94 28,63
2 Anne Hoomoedt PAC 27,92 30,23 27,26 28,01 26,11 X 30,23 26,98
3 Léonie Deumers AV Lycurgus 29,28 X X 28,93 X X 29,28 29,06
4 Manon Hoedjes AV Hera 27,15 26,79 24,40 X 28,42 26,61 28,42 29,65
5 Pien Mittertreiner Olympus `70 22,46 26,41 25,92 22,93 19,07 22,91 26,41 24,97
6 Bodil de Jong Leiden 20,79 24,97 25,63 X 24,41 18,41 25,63 26,64
7 Milou van den Berg Phanos 25,27 X 21,43 24,74 X X 25,27 26,94
8 Sophie Le Blansch Hollandia 24,96 X 24,86 19,78 X X 24,96 26,46
9 Sarah Buijs AV Sprint 13,79 22,86 24,44 24,44 26,44
10 Paula Kliphuis GACH X 22,54 15,75 22,54 22,22
11 Sanne de Bruin Flevo Delta 21,78 17,29 17,89 21,78 19,83
12 Bente Hanekamp De Gemzen 18,60 19,32 13,92 19,32 19,49
13 Mounia Ahraoui AV Sparta X 18,59 X 18,59 19,53
14 Veerle Uilhoorn Fortius X 18,14 17,72 18,14 17,76
15 Eline Kovac HAC 17,86 X 17,58 17,86 21,61
16 Laura van den Brand AVON 8,48 13,95 17,30 17,30 20,46
17 Mieko Hartman Olympus `70 17,15 16,40 X 17,15 18,92
18 Alyssa Bulthuis AV Impala X 6,56 17,00 17,00 25,81
19 Isabel van Prehn CAV Energie 16,47 16,74 16,68 16,74 22,98
20 Maureen Baartmans Altis 16,64 15,38 13,58 16,64 18,34
21 Sennah Bax AV Hylas 16,05 15,11 15,32 16,05 14,82
22 Kyana Richards Altis 15,11 15,11 X 15,11 17,35
23 Jada Vredebregt PAC X X 13,54 13,54 19,34
24 Iris Mackaaij GACH 8,97 X X 8,97 26,74
Linde Candido Leiden X X X NM 21,68

Uitslagen Kogelstoten Meisjes Junior D2

# Naam ResOBP
1 Milou van den Berg Phanos 14,02 12,79
2 Manon Hoedjes AV Hera 13,01 13,32
3 Pien Mittertreiner Olympus `70 12,35 12,40
4 Nikki Verweij Haag 11,43 11,97
5 Florianne van Uden PAC 11,41 10,84
6 Elsa Lila VAV 11,30 11,26
7 Elena Slagt Altis 11,01 11,00
8 Jet vd Heijden Leiden 10,95 11,14
9 Sophie Le Blansch Hollandia 10,19 10,32
9 Sarah Buijs AV Sprint 10,19 10,18
11 Jarit van der Ven De Spartaan 9,94 10,52
12 Aisha Meijer HLLS 9,92 9,34
13 Vera Lutgendorp Almere `81 9,88 10,50
13 Lila van Nieuwkoop CAV Energie 9,88 10,44
15 Loes Rode SPWS 9,86 10,00
16 Maite Stienstra AV Lionitas 9,74 10,38
17 Léonie Deumers AV Lycurgus 9,57 10,69
18 Kim Remijn Flevo Delta 9,53 9,60
19 Bodil de Jong Leiden 9,45 9,15
20 Mieko Hartman Olympus `70 9,34 10,18
21 Femke Zwaan Leiden 9,23 9,52
22 Kyana Richards Altis 9,17 10,41
23 Eden Brouwers PH 9,12 10,29
24 Laura van den Brand AVON 9,05 9,70
25 Lana Boshuizen AV Atos 8,26 8,75
26 Eline Kovac HAC 8,19 8,66
27 Mounia Ahraoui AV Sparta 8,12 9,59
27 Fione Fennema AV Lionitas 8,12 8,79
29 Sofie Dam AV Wijchen 7,92 9,19
30 Rosan de Jong AAC 7,60 7,72
31 Isabel van Prehn CAV Energie 7,03 8,11
32 Veerle Uilhoorn Fortius 6,42 8,78

Uitslagen Speerwerpen Meisjes Junior D2

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Luna Pedemonte Olympus `70 20,43 27,74 30,21 29,59 28,95 37,49 37,49 32,10
2 Nikki Verweij Haag 30,30 27,16 25,97 29,79 33,51 32,98 33,51 37,43
3 Jet vd Heijden Leiden 31,12 31,91 29,92 30,13 27,72 30,51 31,91 33,57
4 Iris Mackaaij GACH X 31,05 31,10 30,23 27,49 28,34 31,10 30,58
5 Esmee Meering AKU 28,40 27,45 30,45 26,97 29,21 26,33 30,45 28,73
6 Jinte Kreugel AV Unitas 25,44 28,42 29,03 26,26 24,72 30,40 30,40 29,93
7 Najila Donata PAC X 22,76 26,18 26,40 29,58 28,78 29,58 30,35
8 Eden Brouwers PH 25,38 22,40 25,20 22,58 25,03 19,43 25,38 26,04
9 Cecilia Lima CAV Energie 25,38 24,06 24,34 25,38 26,99
10 Marijn Kieft AAV `36 22,35 23,29 25,10 25,10 27,39
11 Piret Nijhoff PAC 18,97 22,96 22,06 22,96 21,47
12 Eline Zwagemaker SAV 22,43 20,57 X 22,43 28,23
13 Lana Boshuizen AV Atos 14,28 20,58 16,16 20,58 18,51
14 Linde van Bragt PH X 19,93 19,67 19,93 21,98
15 Jil Vogelaar Fortius 18,16 19,69 18,09 19,69 18,11
16 Bente Hanekamp De Gemzen X 19,37 X 19,37 21,74
17 Cecilia Kuipers Phanos 16,22 15,74 14,29 16,22 20,39
Jada Vredebregt PAC X X X NM 23,41

Uitslagen Hoogspringen Meisjes Junior D2

# Naam ResOBP
1 Anne Moolenaar AV Wijchen 1,60 1,60
2 Juul de Reijdt AV Sprint 1,55 1,60
3 Yara de Boer AV Lionitas 1,55 1,60
4 Vera Lutgendorp Almere `81 1,50 1,55
4 Isa van Puffelen AV34 1,50 1,57
6 Elena Slagt Altis 1,50 1,52
7 Maud van Bentem AV NOP 1,45 1,47
7 Tessa de Roos AV Lionitas 1,45 1,50
9 Jana Nagtegaal AAV `36 1,45 1,50
10 Mila de Bruin AV Lycurgus 1,45 1,45
11 Alida Tanggahma Haag 1,40 1,52
11 Elsa Lila VAV 1,40 1,52
11 Martje ter Doest AV Impala 1,40 1,45
14 Lenneke Pettinga Castricum 1,40 1,45
14 Madelief Verweij PAC 1,40 1,46
16 Juul Cuypers Leiden 1,40 1,35
17 Merel Dielessen PAC 1,40 1,51
18 Nanoe van Omme Typhoon 1,40 1,51
19 Iris van der Horst BAV 1,35 1,40
19 Noelle Schalk AV Spiridon 1,35 1,40
21 Lauren Goseling Rijnsoever 1,35 1,41
22 Indy Kortman Altis 1,30 1,42
23 Daniek Meijer PH 1,30 1,37
24 Linde Candido Leiden 1,25 1,30
25 Tess Janssen GACH 1,25 1,38
Lindsey van der Plas AV Lycurgus NM 1,30
Noelle Veraart AV Lycurgus DNS 1,30

Uitslagen Polsstokhoogspringen Meisjes Junior D2

# Naam ResOBP
1 Elise de Jong PAC 2,60 2,70
2 Lotta Zuijdgeest PAC 2,50 2,50
3 Lies Kneppers ARV Ilion 2,30 2,10
3 Femke Wijbenga Fortius 2,30 2,21
5 Jil Vogelaar Fortius 2,10 2,11
6 Lindsey van der Plas AV Lycurgus 1,90 1,82
Eline Zwagemaker SAV NM 1,80

Uitslagen Verspringen Meisjes Junior D2

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Cristy Pieter Fortius 4,71 5,03 4,90 5,22 5,12 5,17 5,22 5,47
2 Anniek de Lange Fortius 4,52 4,67 4,73 5,05 4,80 4,71 5,05 5,28
3 Kris Oosterveld AC TION 4,59 4,94 4,99 4,86 4,90 4,97 4,99 4,96
4 Anne Hoomoedt PAC 4,41 X 4,62 4,66 4,87 X 4,87 5,14
5 Nynke Rijpma HRRR 4,73 4,08 4,17 4,31 4,49 X 4,73 4,66
6 Joan Hardon AC TION 4,71 4,41 4,65 X 4,44 X 4,71 4,70
7 Suzanne Otto AV Zaanland 4,48 4,36 4,30 4,59 4,66 4,64 4,66 4,65
8 Isa van Puffelen AV34 4,57 X X 4,63 X X 4,63 4,67
9 Maud Brouwer De Gemzen 4,15 4,38 4,25 4,38 4,35
10 Femi Ayodeji AV PEC 1910 4,37 4,32 4,06 4,37 4,91
11 Renske van der Steen PH 4,23 4,35 4,01 4,35 4,90
12 Ellen Teunter Groningen 4,17 4,04 4,27 4,27 4,39
13 Alida Tanggahma Haag X X 4,25 4,25 4,57
14 Selena Jansen Spado 4,18 X 4,22 4,22 4,82
15 Oceane Zemering Haag 3,93 4,12 4,20 4,20 4,38
16 Indy Kortman Altis 3,96 3,85 4,08 4,08 4,22
17 Sascha Keukenkamp Groningen 3,76 4,07 4,05 4,07 4,53
18 Charissa Boeters AV Sparta X 3,73 4,07 4,07 4,65
19 Bernice Frank AV Lionitas 3,57 4,07 2,93 4,07 4,43
20 Noelle Schalk AV Spiridon 3,85 4,06 4,03 4,06 4,28
21 Fenne Looijen VAV X 3,86 3,99 3,99 4,42
22 Yara Karelse AV `56 3,77 3,92 3,97 3,97 4,27
23 Manon van der Zwaard AV NOP 3,57 3,94 3,83 3,94 4,42
24 Femke van der Zanden AAV `36 3,13 3,89 3,63 3,89 4,49
25 Pam de Kruif AV 1923 X 3,88 X 3,88 4,37
26 Juul Cuypers Leiden 3,74 3,74 3,84 3,84 4,04
27 Filia Kaffatos AKU 3,55 3,63 3,83 3,83 4,35
28 Jiske Terpstra Tempo AV 3,59 3,54 3,78 3,78 4,08
29 Floortje de Jonge Startbaan 3,77 3,68 X 3,77 4,00
30 Lenneke Pettinga Castricum 3,68 X 3,72 3,72 4,11
31 Ziza Kemper AV Haarlem 3,67 3,58 3,63 3,67 4,27
32 Lente van Dijk AV Lycurgus 3,66 3,59 2,91 3,66 3,68
33 Blessin UIterwijk Almere `81 X 3,64 X 3,64 4,60
34 Iris van Holten SPOB 3,51 3,63 X 3,63 4,04
35 Paula Kliphuis GACH 3,39 2,93 3,49 3,49 4,04
36 Sennah Bax AV Hylas 3,13 2,50 3,45 3,45 3,93
37 Sophie van Gurp ACHL 3,35 3,24 3,01 3,35 4,08
38 Meike Hollink AV Iphitos 2,86 3,25 3,23 3,25 3,38
Elin van Walsum PAC NM 4,08