Atleten 'Meisjes Junior D1'

Snr Naam Onderdelen Startgroep 60m60m_f150m150m_f1000m60mH60mH_f1000m SCDiscusKogelSpeerHoogPolshoogVer
1500 Ilse Johannes AAC 60m
150m
MJD1 - 60mMJD1 - 150m ------------
1501 Madelief Rave AAC 1000m
Kogel
------------
1502 La-Keisha ...acintosch AAV `36 60m
60m_f
Ver
MJD1 - 60mMJD1 - 60m_fMJD1 - Ver Groep A -----------
1503 Lieke van Tol AAV `36 150m
Speer
MJD1 - 150mMJD1 - Speer ------------
1504 Lizette de Jong AAV `36 60m
Ver
MJD1 - 60mMJD1 - Ver Groep B ------------
1505 Huwaidah Haruna AC TION 60mH
60mH_f
Ver
MJD1 - 60mHMJD1 - 60mH_fMJD1 - Ver Groep A -----------
1506 Jente van der Meer AC TION Speer
Polshoog
MJD1 - SpeerMJD1 en MJ... Polshoog ------------
1507 Nikki Mulder AC TION 60mH
60mH_f
Hoog
MJD1 - 60mHMJD1 - 60mH_fMJD1 - Hoog Groep A -----------
1508 Ruby Jansen AC TION 150m
150m_f
Ver
MJD1 - 150mMJD1 - 150m_fMJD1 - Ver Groep A -----------
1509 Maud Schrama AKU 60m
Ver
MJD1 - 60mMJD1 - Ver Groep B ------------
1510 Benita Beerse Almere `81 1000m
Kogel
MJD1 - 1000mMJD1 - Kogel ------------
1511 Kayneisha ...sterwolde Almere `81 60m
150m
------------
1512 Louise Staartjes Almere `81 Discus
Kogel
MJD1 - DiscusMJD1 - Kogel ------------
1513 Bente Rutten Altis 150m
Kogel
MJD1 - 150mMJD1 - Kogel ------------
1514 Faisa Nicolaas Altis 1000m
MJD1 - 1000m -------------
1515 Imke van der Spoel Altis 60mH
Hoog
MJD1 - 60mHMJD1 - Hoog Groep B ------------
1516 Marit Elkerbout Altis 1000m
Hoog
MJD1 - 1000mMJD1 - Hoog Groep B ------------
1517 Olivia Lo...Kooijmans Altis 1000m
Discus
MJD1 - 1000mMJD1 - Discus ------------
1518 Elianne Hopman ARV Ilion Kogel
Speer
MJD1 - KogelMJD1 - Speer ------------
1519 Emma Aarts Maastricht 1000m SC
MJD1 - 1000m SC -------------
1520 Anne Jongedijk AV 1923 60mH
Hoog
MJD1 - 60mHMJD1 - Hoog Groep B ------------
1521 Doris Thomas AV 1923 Hoog
MJD1 - Hoog Groep B -------------
1522 Kaitlyn Groot AV 1923 1000m
MJD1 - 1000m -------------
1523 Nehissa Hendriks AV 1923 60m
60m_f
150m
150m_f
MJD1 - 60mMJD1 - 60m_fMJD1 - 150mMJD1 - 150m_f ----------
1524 Alyssa Koobs AV Atos 60m
Discus
MJD1 - 60mMJD1 - Discus ------------
1525 Claudia Rimedia AV Atos 1000m
60mH
MJD1 - 1000mMJD1 - 60mH ------------
1526 Gwen Bleyert AV Atos Hoog
MJD1 - Hoog Groep B -------------
1527 Lea Imadalou AV Atos Speer
Hoog
MJD1 - SpeerMJD1 - Hoog Groep B ------------
1528 Nikita Bons AV Atos 1000m
Discus
MJD1 - 1000mMJD1 - Discus ------------
1529 Evie de Roos AV Atverni 1000m
-------------
1530 Maud te Pas AV Atverni 1000m
MJD1 - 1000m -------------
1531 Isabelle v...n Aardweg Clytoneus Hoog
MJD1 - Hoog Groep A -------------
1532 Anouk Barten AV De Keien 60m
Hoog
MJD1 - 60mMJD1 - Hoog Groep B ------------
1533 Chevelle Brown AV Feniks 60mH
Kogel
MJD1 - Kogel ------------
1534 Joanne Pique AV Feniks 60m
60m_f
Hoog
MJD1 - 60mMJD1 - 60m_fMJD1 - Hoog Groep A -----------
1535 Nanayaa Ow...ah Awotwe AV Feniks Discus
Kogel
MJD1 - DiscusMJD1 - Kogel ------------
1536 Veronique Veldhuis AV Feniks Ver
MJD1 - Ver Groep A -------------
1537 Lotte Aerts AVGM 1000m
1000m SC
MJD1 - 1000mMJD1 - 1000m SC ------------
1538 Milou Keulstra AVGM 60mH
60mH_f
Speer
MJD1 - 60mHMJD1 - 60mH_fMJD1 - Speer -----------
1539 Shamilla Martina AV Gouda 60m
1000m
MJD1 - 60mMJD1 - 1000m ------------
1540 Rosa Klinkspoor AV Haarlem 1000m
MJD1 - 1000m -------------
1541 Roos Stroet HLLM 1000m
MJD1 - 1000m -------------
1542 Elisabeth de Haan Heerenveen 150m
150m_f
Ver
MJD1 - 150mMJD1 - 150m_fMJD1 - Ver Groep A -----------
1543 Sanne Pultrum Heerenveen 1000m
Hoog
MJD1 - 1000mMJD1 - Hoog Groep B ------------
1544 Milou Sieperda HRRR Kogel
Hoog
MJD1 - KogelMJD1 - Hoog Groep A ------------
1545 Lisa Sevenhuijsen AV Hylas 150m
Hoog
MJD1 - 150mMJD1 - Hoog Groep B ------------
1546 Sarah van Exel AV Hylas 150m
Ver
MJD1 - 150mMJD1 - Ver Groep B ------------
1547 Linda de Vries AV Impala 60mH
Speer
MJD1 - 60mHMJD1 - Speer ------------
1548 Edith Jensma AV Lionitas Discus
Speer
MJD1 - DiscusMJD1 - Speer ------------
1549 Babette Bosse AV Lycurgus 150m
Hoog
MJD1 - 150mMJD1 - Hoog Groep A ------------
1550 Sanne Loomans AV Lycurgus 60m
60m_f
Ver
MJD1 - 60mMJD1 - 60m_fMJD1 - Ver Groep A -----------
1551 Rava de Haan NEAV 1000m
Speer
MJD1 - 1000mMJD1 - Speer ------------
1552 Floortje Lusthof Olympus `70 150m
150m_f
Hoog
MJD1 - 150mMJD1 - 150m_fMJD1 - Hoog Groep A -----------
1553 Jet van Mierlo Olympus `70 60mH
60mH_f
1000m SC
MJD1 - 60mHMJD1 - 60mH_fMJD1 - 1000m SC -----------
1554 Ilana Akkerman Pijnenburg Discus
Speer
MJD1 - DiscusMJD1 - Speer ------------
1555 Lotte Hobbij Rijnsoever 60m
1000m
MJD1 - 60mMJD1 - 1000m ------------
1556 Dianthe Scherphof AV Rijssen 1000m
MJD1 - 1000m -------------
1557 Dewina Holstein AV Sparta 60mH
Discus
MJD1 - 60mHMJD1 - Discus ------------
1558 Dilsahnur Özata AV Sparta 1000m
MJD1 - 1000m -------------
1559 Isabella Gurunian AV Sparta 150m
Speer
MJD1 - 150mMJD1 - Speer ------------
1560 Johanna Burchett AV Sparta 60m
Discus
MJD1 - 60mMJD1 - Discus ------------
1561 Lilly van Bunge AV Sparta 60m
1000m
MJD1 - 60mMJD1 - 1000m ------------
1562 Olivia Stols AV Sparta 60m
Kogel
MJD1 - 60mMJD1 - Kogel ------------
1563 Sanne Hogendorp AV Sparta 60mH
Ver
MJD1 - 60mHMJD1 - Ver Groep B ------------
1564 Senna Laureijssen AV Spiridon 60mH
Kogel
MJD1 - 60mHMJD1 - Kogel ------------
1565 Djayla Hoek AV Sprint 1000m
1000m SC
MJD1 - 1000mMJD1 - 1000m SC ------------
1566 Roza Felin... Willemen AV Sprint 1000m
MJD1 - 1000m -------------
1567 Djuna Gersen Startbaan 150m
Speer
MJD1 - 150mMJD1 - Speer ------------
1568 Sacha Oostenbrug Startbaan 60m
Ver
MJD1 - 60mMJD1 - Ver Groep B ------------
1569 Mies Vliegen AV Statina 1000m
Hoog
MJD1 - 1000mMJD1 - Hoog Groep B ------------
1570 Berrit Roex Triathlon 60m
150m
MJD1 - 60mMJD1 - 150m ------------
1571 Indy Broer Triathlon 60m
150m
MJD1 - 60mMJD1 - 150m ------------
1572 Lara van 't Klooster Triathlon 60m
1000m
MJD1 - 60mMJD1 - 1000m ------------
1573 Femke Veldkamp AV Wijchen Discus
Speer
MJD1 - DiscusMJD1 - Speer ------------
1574 Julia Schaaps AV Wijchen 60mH
Discus
MJD1 - 60mHMJD1 - Discus ------------
1575 Lotte Moolenaar AV Wijchen 60mH
MJD1 - 60mH -------------
1576 Daphne van der Lecq AV34 Hoog
Ver
MJD1 - Hoog Groep AMJD1 - Ver Groep A ------------
1577 Kim Dantuma AV34 Speer
Ver
MJD1 - SpeerMJD1 - Ver Groep B ------------
1578 Lotte Bonhof AV34 1000m
Ver
MJD1 - 1000mMJD1 - Ver Groep B ------------
1579 Vé Fredriks AV34 150m
1000m
MJD1 - 150mMJD1 - 1000m ------------
1580 Pippa Chadwick AV `40 1000m
MJD1 - 1000m -------------
1581 Tess Homan AV `40 1000m SC
MJD1 - 1000m SC -------------
1582 Brigitte de Geus AV `56 Hoog
Ver
MJD1 - Hoog Groep AMJD1 - Ver Groep A ------------
1583 Evi de Ruijter Avantri 60mH
Speer
MJD1 - 60mHMJD1 - Speer ------------
1584 Fleur Rietveld Avantri 150m
150m_f
Hoog
MJD1 - 150mMJD1 - 150m_fMJD1 - Hoog Groep A -----------
1585 Merel Kuijf Avantri 1000m
Ver
MJD1 - 1000mMJD1 - Ver Groep B ------------
1586 Jolie Baerveldt AVON Discus
Speer
MJD1 - DiscusMJD1 - Speer ------------
1587 Kiara Sluijpers AVON 1000m
1000m SC
MJD1 - 1000mMJD1 - 1000m SC ------------
1588 Bibi van 't Veld CAV Energie 1000m
Hoog
MJD1 - 1000mMJD1 - Hoog Groep A ------------
1589 Esmee Stok CAV Energie 60m
Ver
MJD1 - 60mMJD1 - Ver Groep B ------------
1590 Jade Bosman CAV Energie 60m
Ver
MJD1 - 60mMJD1 - Ver Groep A ------------
1591 Jade Schuitema Ciko `66 1000m
MJD1 - 1000m -------------
1592 Sophie Eikendal Ciko `66 1000m
MJD1 - 1000m -------------
1593 Eline Gerritsen Climax 60mH
Ver
MJD1 - 60mHMJD1 - Ver Groep A ------------
1594 Lisa Navarro Climax 150m
150m_f
Speer
MJD1 - 150mMJD1 - 150m_fMJD1 - Speer -----------
1595 Daniek van Loon DAK Kogel
Speer
MJD1 - KogelMJD1 - Speer ------------
1596 Elien Smits DAK 1000m
MJD1 - 1000m -------------
1597 Britt de Graaf DEM 150m
1000m
MJD1 - 150mMJD1 - 1000m ------------
1598 Fiene Rosendaal DEM 150m
Ver
MJD1 - 150mMJD1 - Ver Groep A ------------
1599 Chloé Zerbib DNMC Discus
Kogel
MJD1 - DiscusMJD1 - Kogel ------------
1600 Lyanne Spijkman SPWS 1000m SC
MJD1 - 1000m SC -------------
1601 Sabine Struik SPWS 150m
Speer
MJD1 - 150mMJD1 - Speer ------------
1602 Anneloes v... Erkelens Fit 150m
Hoog
MJD1 - 150mMJD1 - Hoog Groep A ------------
1603 Denise Kliphuis Fit 1000m
MJD1 - 1000m -------------
1604 Hannah Vos Fit 1000m
Ver
MJD1 - 1000mMJD1 - Ver Groep B ------------
1605 Iris Breslau Fit 150m
60mH
60mH_f
MJD1 - 150mMJD1 - 60mHMJD1 - 60mH_f -----------
1606 Elisha Kwofie GACH 60m
Kogel
MJD1 - 60mMJD1 - Kogel ------------
1607 Ivanka Majoor GACH 60m
Ver
MJD1 - 60mMJD1 - Ver Groep B ------------
1608 Julia Velt GACH 60mH
1000m SC
MJD1 - 60mHMJD1 - 1000m SC ------------
1609 Karlijn Greeve GACH Discus
Speer
MJD1 - DiscusMJD1 - Speer ------------
1610 Sabine Renaud GACH Discus
Kogel
MJD1 - DiscusMJD1 - Kogel ------------
1611 Sylke Faber GACH 1000m
MJD1 - 1000m -------------
1612 Tess Wuring GACH Speer
Hoog
MJD1 - Speer ------------
1613 Julia Dokter Groningen 60mH
60mH_f
Hoog
MJD1 - 60mHMJD1 - 60mH_fMJD1 - Hoog Groep A -----------
1614 Nynke Huitema Groningen 60m
150m
150m_f
MJD1 - 60mMJD1 - 150mMJD1 - 150m_f -----------
1615 Sterre Kievit Groningen 150m
1000m
MJD1 - 150mMJD1 - 1000m ------------
1616 Layla van Berkel HAC 150m
1000m
MJD1 - 150mMJD1 - 1000m ------------
1617 Luna van den Heuvel HAC 150m
Kogel
MJD1 - 150mMJD1 - Kogel ------------
1618 Ella Haaksman HLLS 1000m
MJD1 - 1000m -------------
1619 Hanne Pinxterhuis HLLS Kogel
Speer
MJD1 - KogelMJD1 - Speer ------------
1620 Iris Loonstra HLLS Kogel
Speer
MJD1 - KogelMJD1 - Speer ------------
1621 Jackie Vissers HLLS 150m
1000m
MJD1 - 150mMJD1 - 1000m ------------
1622 Tessa Evelein HLLS 60m
60m_f
Kogel
MJD1 - 60mMJD1 - 60m_fMJD1 - Kogel -----------
1623 Lisa Hoogervorst Isala `96 60m
Hoog
MJD1 - 60mMJD1 - Hoog Groep A ------------
1624 NAËLL Huijsmans Isala `96 1000m
1000m SC
MJD1 - 1000mMJD1 - 1000m SC ------------
1625 Door van Schaik Leiden 150m
Hoog
MJD1 - 150mMJD1 - Hoog Groep B ------------
1626 Isa Ong Leiden 60m
60mH
MJD1 - 60mMJD1 - 60mH ------------
1627 Jasmijn van Tol Leiden 150m
1000m
MJD1 - 150mMJD1 - 1000m ------------
1628 Kiira van Dijk Leiden 1000m
MJD1 - 1000m -------------
1629 Mae van den Berg Leiden 60m
60m_f
60mH
MJD1 - 60mMJD1 - 60m_fMJD1 - 60mH -----------
1630 Emma de Jong OSM `75 1000m
1000m SC
MJD1 - 1000mMJD1 - 1000m SC ------------
1631 Arianne Punt PAC Discus
Kogel
MJD1 - DiscusMJD1 - Kogel ------------
1632 Felicia Felter PAC 60m
60m_f
Ver
MJD1 - 60mMJD1 - 60m_fMJD1 - Ver Groep A -----------
1633 Merel Tieman PAC Speer
MJD1 - Speer -------------
1634 Mette Dui...van Twist PAC Hoog
Polshoog
MJD1 - Hoog Groep BMJD1 en MJ... Polshoog ------------
1635 Nana Gassama PAC 60m
60mH
MJD1 - 60mMJD1 - 60mH ------------
1636 Ròbin Martha PAC 60mH
60mH_f
Hoog
MJD1 - 60mHMJD1 - 60mH_fMJD1 - Hoog Groep A -----------
1637 Eleanor Musil Phanos 60m
1000m
MJD1 - 60mMJD1 - 1000m ------------
1638 Ella Braun Phanos 60mH
1000m SC
MJD1 - 60mHMJD1 - 1000m SC ------------
1639 Hannah den Breejen Phanos 60m
Kogel
MJD1 - 60mMJD1 - Kogel ------------
1640 Juliette ...van Driel Phanos 1000m
Speer
MJD1 - 1000mMJD1 - Speer ------------
1641 Laura Herrebrugh Phanos 1000m
Ver
MJD1 - 1000mMJD1 - Ver Groep B ------------
1642 Lisemijn v...den Bosch Phanos Speer
Ver
MJD1 - SpeerMJD1 - Ver Groep A ------------
1643 Marit Vermeij Phanos 60m
1000m
MJD1 - 60mMJD1 - 1000m ------------
1644 Olivia Musil Phanos 60mH
1000m SC
MJD1 - 60mHMJD1 - 1000m SC ------------
1645 Puck Bronkhorst Phanos 60m
60m_f
Ver
MJD1 - 60mMJD1 - 60m_fMJD1 - Ver Groep A -----------
1646 Rosa Matthijssen Phanos Discus
Kogel
MJD1 - DiscusMJD1 - Kogel ------------
1647 Isis Maas PH 60m
Ver
MJD1 - 60mMJD1 - Ver Groep A ------------
1648 Nienke Overmeijer PH Kogel
Ver
MJD1 - KogelMJD1 - Ver Groep B ------------
1649 Noa van Velzen PH 150m
Ver
MJD1 - 150mMJD1 - Ver Groep A ------------
1650 Elin van den Berg Rotterdam 1000m
MJD1 - 1000m -------------
1651 Keysha Tujeehut Rotterdam Discus
Kogel
MJD1 - DiscusMJD1 - Kogel ------------
1652 Mees de Jong Rotterdam 60mH
60mH_f
Polshoog
MJD1 - 60mHMJD1 - 60mH_fMJD1 en MJ... Polshoog -----------
1653 Ella Klumpenhouwer SAV 1000m
MJD1 - 1000m -------------
1654 Melissa van Velzen SAV Kogel
Hoog
MJD1 - KogelMJD1 - Hoog Groep B ------------
1655 Bente Jacobs Scopias 60m
150m
150m_f
MJD1 - 60mMJD1 - 150mMJD1 - 150m_f -----------
1656 Sjuulke Heinrichs Scopias 1000m
MJD1 - 1000m -------------
1657 Sofie Bos Scopias 60m
1000m
MJD1 - 60mMJD1 - 1000m ------------
1658 Fenne Bijlhouwer Spado Discus
Kogel
MJD1 - DiscusMJD1 - Kogel ------------
1659 Georgina Blaine Spado 60m
60m_f
60mH
60mH_f
MJD1 - 60mMJD1 - 60m_fMJD1 - 60mHMJD1 - 60mH_f ----------
1660 Luanna Vergeer Spado 1000m
MJD1 - 1000m -------------
1661 Tinka Fokke Spado Discus
Speer
MJD1 - DiscusMJD1 - Speer ------------
1662 Delphine v...der Grijn Typhoon 150m
1000m
MJD1 - 150mMJD1 - 1000m ------------
1663 Liv-Grete Diem Typhoon 60mH
Hoog
MJD1 - 60mHMJD1 - Hoog Groep B ------------
1664 Esmée Aartsen VAV Speer
Ver
MJD1 - SpeerMJD1 - Ver Groep B ------------
1665 Isra Soulimani VAV 1000m
MJD1 - 1000m -------------
1666 Mara Arends VAV 60mH
Ver
MJD1 - 60mHMJD1 - Ver Groep B ------------
1667 Melissa van Keulen VAV 150m
Discus
------------

Verenigingen 'Meisjes Junior D1'

VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
AAC AAC 2
AAV `36 AV36 3
AC TION TION 4
AKU AKU 1
Almere `81 AM81 3
Altis ALTS 5
ARV Ilion ILIO 1
Atletiek Maastricht MSTR 1
AV 1923 AV23 4
AV Atos ATOS 5
AV Atverni ATVN 2
AV Clytoneus CLYT 1
AV De Keien KEIN 1
AV Feniks FNKS 4
AV Generaal Michaelis AVGM 2
AV Gouda GOUD 1
AV Haarlem HRLM 1
AV Haarlemmermeer HLLM 1
AV Heerenveen HRVN 2
AV Horror Sneek HRRR 1
AV Hylas HYLS 2
AV Impala IMPL 1
AV Lionitas LNTS 1
AV Lycurgus LYCG 2
AV NEA-Volharding NEAV 1
AV Olympus `70 OL70 2
AV Pijnenburg PNBG 1
AV Rijnsoever RYNS 1
AV Rijssen RSSN 1
AV Sparta SPRT 7
AV Spiridon SPRD 1
AV Sprint SPRN 2
AV Startbaan STBN 2
AV Statina STTN 1
AV Triathlon Triathlon 3
AV Wijchen WYCH 3
AV `34 Apeldoorn AV34 4
AV `40 AV40 2
AV `56 AV56 1
Avantri AVTR 3
AVON AVON 2
CAV Energie ENRG 3
Ciko `66 CIKO 2
Climax CLMX 2
DAK DAK 2
DEM DEM 2
Dynamica ADSV DNMC 1
EAC De Sperwers SPWS 2
Fit FIT 4
GAC Hilversum GACH 7
Groningen Atletiek GRNG 3
HAC HAC 2
Hellas Utrecht HLLS 5
Isala `96 ISLA 2
Leiden Atletiek LATL 5
OSM `75 OSM 1
PAC PAC 6
Phanos PHNS 10
Prins Hendrik PH 3
Rotterdam Atletiek RDAM 3
SAV SAV 2
Scopias Atletiek SCPS 3
Spado SPDO 4
Typhoon TPHN 2
VAV VAV 4

Uitslagen 60 meter Meisjes Junior D1

# Naam Res OBP
1 Felicia Felter PAC 8,58Q -0.4 m/s8,44
2 Georgina Blaine Spado 8,69Q +1.5 m/s8,36
3 Puck Bronkhorst Phanos 8,71Q 8,57
4 Sanne Loomans AV Lycurgus 8,71q 8,96
5 Mae van den Berg Leiden 8,73Q 8,67
6 Nehissa Hendriks AV 1923 8,77q -0.4 m/s8,40
7 La-Keisha ...acintosch AAV `36 8,84q 8,40
8 Joanne Pique AV Feniks 8,84Q +1.2 m/s8,52
9 Tessa Evelein HLLS 8,84q +1.5 m/s8,80
10 Elisha Kwofie GACH 8,91 +1.2 m/s8,91
11 Alyssa Koobs AV Atos 9,00 -0.4 m/s8,90
12 Bente Jacobs Scopias 9,02 +1.2 m/s8,56
13 Eleanor Musil Phanos 9,08 +1.5 m/s9,04
14 Hannah den Breejen Phanos 9,17 +1.5 m/s8,81
15 Nynke Huitema Groningen 9,18 -0.4 m/s8,86
16 Olivia Stols AV Sparta 9,25 +1.2 m/s8,94
17 Esmee Stok CAV Energie 9,26 8,96
18 Ivanka Majoor GACH 9,28 9,07
19 Ilse Johannes AAC 9,34 +1.2 m/s9,40
20 Johanna Burchett AV Sparta 9,37 8,87
21 Sofie Bos Scopias 9,39 +1.5 m/s9,07
22 Isis Maas PH 9,42 9,13
23 Isa Ong Leiden 9,45 +1.2 m/s9,34
24 Shamilla Martina AV Gouda 9,55 9,35
25 Lisa Hoogervorst Isala `96 9,55 -0.4 m/s9,28
26 Maud Schrama AKU 9,56 +1.5 m/s9,40
27 Lilly van Bunge AV Sparta 9,71 +1.5 m/s9,81
28 Anouk Barten AV De Keien 9,75 +1.2 m/s9,86
29 Berrit Roex Triathlon 9,97 -0.4 m/s9,47
30 Indy Broer Triathlon 9,98 +1.2 m/s9,57
31 Sacha Oostenbrug Startbaan 10,03 9,79
32 Lizette de Jong AAV `36 10,17 9,85
33 Lara van 't Klooster Triathlon 10,30 +1.5 m/s9,68
34 Marit Vermeij Phanos 10,38 -0.4 m/s9,87
Nana Gassama PAC DQ 8,76
Lotte Hobbij Rijnsoever DNS 9,40

Uitslagen 60 meter finale Meisjes Junior D1

# Naam Res Qm
1 Felicia Felter PAC 8,49 -0.9 m/s8,58
2 Puck Bronkhorst Phanos 8,65 -0.9 m/s8,71
3 Mae van den Berg Leiden 8,66 -0.9 m/s8,73
4 Sanne Loomans AV Lycurgus 8,67 -0.9 m/s8,71
5 Georgina Blaine Spado 8,70 -0.9 m/s8,69
6 Nehissa Hendriks AV 1923 8,71 -0.9 m/s8,77
7 Joanne Pique AV Feniks 8,82 -0.9 m/s8,84
8 La-Keisha ...acintosch AAV `36 8,86 -0.9 m/s8,84
9 Tessa Evelein HLLS 8,96 -0.9 m/s8,84

Uitslagen 150 meter Meisjes Junior D1

# Naam Res OBP
1 Ruby Jansen AC TION 20,03Q 20,50
2 Elisabeth de Haan Heerenveen 20,93q 22,16
3 Bente Jacobs Scopias 21,14Q -0.3 m/s20,90
4 Lisa Navarro Climax 21,18Q 20,57
5 Nehissa Hendriks AV 1923 21,31Q +0.4 m/s20,82
6 Nynke Huitema Groningen 21,52q -0.3 m/s23,20
7 Fleur Rietveld Avantri 21,55q 22,95
8 Floortje Lusthof Olympus `70 21,85q +0.4 m/s21,78
9 Noa van Velzen PH 21,94 22,10
10 Sabine Struik SPWS 21,97 21,90
11 Sterre Kievit Groningen 22,04 22,23
12 Fiene Rosendaal DEM 22,10 +0.4 m/s22,40
13 Ilse Johannes AAC 22,17 25,30
14 Lisa Sevenhuijsen AV Hylas 22,43 -0.3 m/s22,49
15 Sarah van Exel AV Hylas 22,44 +0.4 m/s23,14
16 Britt de Graaf DEM 22,88 23,86
17 Layla van Berkel HAC 23,05 23,09
18 Lieke van Tol AAV `36 23,08 23,84
19 Iris Breslau Fit 23,14 23,00
20 Bente Rutten Altis 23,30 +0.4 m/s22,77
21 Djuna Gersen Startbaan 23,52 +0.4 m/s24,31
22 Luna van den Heuvel HAC 23,54 24,00
23 Door van Schaik Leiden 23,75 -0.3 m/s24,20
24 Indy Broer Triathlon 23,86 23,00
25 Babette Bosse AV Lycurgus 24,08 +0.4 m/s24,05
26 Vé Fredriks AV34 24,15 24,00
27 Jackie Vissers HLLS 24,15 -0.3 m/s22,50
28 Berrit Roex Triathlon 24,63 -0.3 m/s23,41
29 Jasmijn van Tol Leiden 24,78 -0.3 m/s24,09
30 Delphine v...der Grijn Typhoon 24,98 25,00
31 Isabella Gurunian AV Sparta 25,44 +0.4 m/s23,50
Anneloes v... Erkelens Fit DNS 21,47

Uitslagen 150 meter finale Meisjes Junior D1

# Naam Res Qm
1 Ruby Jansen AC TION 19,90 +0.6 m/s20,03
2 Nehissa Hendriks AV 1923 20,83 +0.6 m/s21,31
3 Elisabeth de Haan Heerenveen 20,84 +0.6 m/s20,93
4 Bente Jacobs Scopias 21,47 +0.6 m/s21,14
5 Lisa Navarro Climax 21,66 +0.6 m/s21,18
6 Nynke Huitema Groningen 21,75 +0.6 m/s21,52
7 Fleur Rietveld Avantri 21,82 +0.6 m/s21,55
8 Floortje Lusthof Olympus `70 22,21 +0.6 m/s21,85

Uitslagen 1000 meter Meisjes Junior D1

# Naam ResOBP
1 Sophie Eikendal Ciko `66 3:11,70 3:07,95
2 Lotte Aerts AVGM 3:14,18 3:15,91
3 Kiara Sluijpers AVON 3:14,96 3:09,16
4 Pippa Chadwick AV `40 3:17,88 3:14,58
5 Britt de Graaf DEM 3:23,78 3:19,70
6 Djayla Hoek AV Sprint 3:24,18 3:22,18
7 Roza Felin... Willemen AV Sprint 3:25,11 3:24,65
8 Roos Stroet HLLM 3:25,14 3:25,10
9 Elien Smits DAK 3:25,71 3:22,13
10 Eleanor Musil Phanos 3:25,88 3:30,00
11 Sofie Bos Scopias 3:27,45 3:15,51
12 Benita Beerse Almere `81 3:27,83 3:18,51
13 Dianthe Scherphof AV Rijssen 3:28,51 3:26,80
14 Mies Vliegen AV Statina 3:29,50 3:28,11
15 Ella Klumpenhouwer SAV 3:32,64 3:30,88
16 Sterre Kievit Groningen 3:32,99 3:19,39
17 Layla van Berkel HAC 3:33,97 3:33,72
18 Luanna Vergeer Spado 3:34,42 3:29,00
19 NAËLL Huijsmans Isala `96 3:35,46 3:23,30
20 Maud te Pas AV Atverni 3:36,51 3:16,92
21 Bibi van 't Veld CAV Energie 3:36,77 3:33,88
22 Denise Kliphuis Fit 3:37,67 3:35,40
23 Jade Schuitema Ciko `66 3:38,68 3:20,76
24 Jackie Vissers HLLS 3:39,91 3:37,04
25 Hannah Vos Fit 3:39,98 3:30,85
26 Faisa Nicolaas Altis 3:40,76 3:28,85
27 Marit Elkerbout Altis 3:41,73 3:36,11
28 Vé Fredriks AV34 3:41,99 3:31,13
29 Dilsahnur Özata AV Sparta 3:42,61 3:32,19
30 Kiira van Dijk Leiden 3:43,49 3:38,94
31 Lilly van Bunge AV Sparta 3:43,56 3:40,19
32 Sylke Faber GACH 3:43,80 3:38,00
33 Sanne Pultrum Heerenveen 3:45,37 3:35,53
34 Ella Haaksman HLLS 3:46,22 3:39,49
35 Lotte Bonhof AV34 3:47,03 3:38,38
36 Kaitlyn Groot AV 1923 3:47,29 3:34,40
37 Delphine v...der Grijn Typhoon 3:48,53 3:38,76
38 Elin van den Berg Rotterdam 3:48,66 3:36,61
39 Juliette ...van Driel Phanos 3:50,39 3:46,26
40 Emma de Jong OSM `75 3:50,49 3:35,83
41 Sjuulke Heinrichs Scopias 3:52,41 3:53,30
42 Olivia Lo...Kooijmans Altis 3:52,81 3:36,04
43 Lara van 't Klooster Triathlon 3:53,48 3:39,00
44 Merel Kuijf Avantri 3:54,42 3:41,75
45 Claudia Rimedia AV Atos 3:58,56 3:43,06
46 Rosa Klinkspoor AV Haarlem 3:59,36 3:49,65
47 Jasmijn van Tol Leiden 4:00,19 3:40,29
48 Lotte Hobbij Rijnsoever 4:00,73 3:39,16
49 Marit Vermeij Phanos 4:00,93 4:07,00
50 Shamilla Martina AV Gouda 4:01,00 3:52,22
51 Nikita Bons AV Atos 4:08,20 3:50,47
52 Rava de Haan NEAV 4:29,01 4:06,79
Laura Herrebrugh Phanos DNF 3:40,00

Uitslagen 60 meter horden Meisjes Junior D1

# Naam Res OBP
1 Julia Dokter Groningen 10,03Q +1.5 m/s10,13
2 Georgina Blaine Spado 10,47Q 10,20
3 Mees de Jong Rotterdam 10,86Q +0.8 m/s10,78
4 Huwaidah Haruna AC TION 10,90Q 10,71
5 Nikki Mulder AC TION 11,15q +1.5 m/s11,08
6 Milou Keulstra AVGM 11,32q 10,81
7 Jet van Mierlo Olympus `70 11,35q +1.5 m/s11,10
8 Iris Breslau Fit 11,59q +0.8 m/s11,61
9 Ròbin Martha PAC 11,63q 10,74
10 Isa Ong Leiden 11,65 11,43
11 Senna Laureijssen AV Spiridon 11,67 +0.8 m/s11,43
12 Mara Arends VAV 11,77 +0.8 m/s11,89
13 Sanne Hogendorp AV Sparta 11,79 +1.5 m/s11,70
14 Julia Velt GACH 11,80 11,95
15 Liv-Grete Diem Typhoon 11,84 11,48
16 Julia Schaaps AV Wijchen 12,24 11,37
16 Eline Gerritsen Climax 12,24 11,61
18 Imke van der Spoel Altis 12,41 11,76
19 Ella Braun Phanos 12,60 +1.5 m/s12,45
20 Mae van den Berg Leiden 12,73 +0.8 m/s10,41
21 Linda de Vries AV Impala 12,77 12,38
22 Lotte Moolenaar AV Wijchen 12,90 +0.8 m/s12,31
23 Nana Gassama PAC 13,20 +1.5 m/s11,66
24 Olivia Musil Phanos 13,49 +0.8 m/s13,36
25 Claudia Rimedia AV Atos 14,38 14,55
Anne Jongedijk AV 1923 DNS 12,91
Evi de Ruijter Avantri DNS 12,94
Dewina Holstein AV Sparta DNS 12,31

Uitslagen 60 meter horden finale Meisjes Junior D1

# Naam Res Qm
1 Julia Dokter Groningen 9,85 +1.3 m/s10,03
2 Georgina Blaine Spado 10,19 +1.3 m/s10,47
3 Huwaidah Haruna AC TION 10,71 +1.3 m/s10,90
4 Milou Keulstra AVGM 11,01 +1.3 m/s11,32
5 Jet van Mierlo Olympus `70 11,11 +1.3 m/s11,35
6 Mees de Jong Rotterdam 11,13 +1.3 m/s10,86
7 Nikki Mulder AC TION 11,16 +1.3 m/s11,15
8 Ròbin Martha PAC 11,23 +1.3 m/s11,63
9 Iris Breslau Fit 11,92 +1.3 m/s11,59

Uitslagen 1000 meter steeple Meisjes Junior D1

# Naam ResOBP
1 Lotte Aerts AVGM 3:30,40 3:37,15
2 Djayla Hoek AV Sprint 3:34,30 3:41,72
3 Kiara Sluijpers AVON 3:36,98 3:53,00
4 Jet van Mierlo Olympus `70 3:44,35 3:40,07
5 Julia Velt GACH 3:44,94 3:53,70
6 NAËLL Huijsmans Isala `96 3:46,95 4:00,00
7 Lyanne Spijkman SPWS 3:49,50 3:45,00
8 Emma de Jong OSM `75 3:52,56 4:02,43
9 Tess Homan AV `40 3:54,41 3:30,58
10 Olivia Musil Phanos 4:04,01 3:54,89
11 Ella Braun Phanos 4:13,23 10:39,99

Uitslagen Discuswerpen Meisjes Junior D1

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Fenne Bijlhouwer Spado 26,16 24,99 27,22 26,93 26,81 28,82 28,82 26,57
2 Edith Jensma AV Lionitas 25,49 X 23,48 28,11 X 26,64 28,11 25,10
3 Arianne Punt PAC 24,66 X 24,30 26,00 27,13 24,86 27,13 27,06
4 Jolie Baerveldt AVON 25,23 X X 26,03 23,07 24,75 26,03 22,05
5 Tinka Fokke Spado 22,70 X 23,97 17,99 X 20,82 23,97 25,44
6 Johanna Burchett AV Sparta 17,60 X 21,96 22,04 X 21,42 22,04 19,44
7 Keysha Tujeehut Rotterdam 16,31 18,19 21,18 21,21 19,48 20,17 21,21 21,25
8 Femke Veldkamp AV Wijchen 21,20 X 18,57 16,90 15,35 X 21,20 19,43
9 Julia Schaaps AV Wijchen 20,61 X X 20,61 19,49
10 Karlijn Greeve GACH X 20,58 19,12 20,58 23,60
11 Chloé Zerbib DNMC 18,62 X 19,16 19,16 22,92
12 Alyssa Koobs AV Atos 18,55 X 18,66 18,66 18,71
13 Rosa Matthijssen Phanos 17,72 18,52 17,25 18,52 23,51
14 Dewina Holstein AV Sparta 16,45 17,82 15,21 17,82 16,62
15 Louise Staartjes Almere `81 16,83 X 17,11 17,11 17,24
16 Olivia Lo...Kooijmans Altis 15,60 16,25 15,02 16,25 15,17
17 Ilana Akkerman Pijnenburg 15,62 13,25 15,41 15,62 18,22
18 Nanayaa Ow...ah Awotwe AV Feniks X 13,66 13,23 13,66 13,63
19 Nikita Bons AV Atos 12,56 10,89 12,00 12,56 9,79
Sabine Renaud GACH X X X NM 18,00

Uitslagen Kogelstoten Meisjes Junior D1

# Naam ResOBP
1 Chevelle Brown AV Feniks 12,66 12,57
2 Fenne Bijlhouwer Spado 11,28 10,51
3 Tessa Evelein HLLS 10,84 8,78
4 Milou Sieperda HRRR 10,50 10,11
5 Chloé Zerbib DNMC 10,06 9,53
6 Elianne Hopman ARV Ilion 10,02 10,29
7 Arianne Punt PAC 9,97 10,18
8 Benita Beerse Almere `81 9,92 10,27
9 Keysha Tujeehut Rotterdam 9,75 9,98
10 Elisha Kwofie GACH 9,73 8,91
11 Hannah den Breejen Phanos 9,20 9,67
12 Iris Loonstra HLLS 9,05 8,32
13 Bente Rutten Altis 9,02 9,12
14 Daniek van Loon DAK 8,92 9,46
15 Rosa Matthijssen Phanos 8,82 9,67
16 Nienke Overmeijer PH 8,04 8,50
17 Senna Laureijssen AV Spiridon 8,00 8,66
18 Hanne Pinxterhuis HLLS 7,93 7,63
19 Louise Staartjes Almere `81 7,79 8,20
20 Melissa van Velzen SAV 7,78 8,79
21 Nanayaa Ow...ah Awotwe AV Feniks 7,70 7,88
22 Sabine Renaud GACH 7,66 7,33
23 Luna van den Heuvel HAC 7,57 8,89
24 Olivia Stols AV Sparta 6,94 7,23

Uitslagen Speerwerpen Meisjes Junior D1

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Sabine Struik SPWS 31,29 31,29 30,44 28,52 28,63 32,74 32,74 24,83
2 Tinka Fokke Spado 24,54 30,28 X 24,70 27,82 24,19 30,28 30,26
3 Edith Jensma AV Lionitas 25,06 23,90 24,64 25,90 28,78 26,43 28,78 27,70
4 Lisemijn v...den Bosch Phanos 20,92 18,05 25,65 25,65 27,25 23,81 27,25 24,91
5 Jolie Baerveldt AVON 22,39 24,96 21,82 23,51 18,83 25,02 25,02 25,57
6 Milou Keulstra AVGM 23,70 23,32 22,16 24,70 X 23,58 24,70 25,63
7 Lieke van Tol AAV `36 23,78 18,20 20,87 23,32 23,96 23,09 23,96 24,05
8 Karlijn Greeve GACH 23,11 23,27 20,26 19,70 21,56 22,15 23,27 23,34
9 Daniek van Loon DAK 20,45 23,22 21,41 23,22 25,56
10 Femke Veldkamp AV Wijchen 23,09 16,46 21,67 23,09 21,90
11 Lisa Navarro Climax 20,52 18,68 21,64 21,64 24,27
12 Kim Dantuma AV34 21,11 19,48 19,22 21,11 19,96
13 Juliette ...van Driel Phanos 20,61 18,73 18,49 20,61 19,90
14 Jente van der Meer AC TION 18,81 19,89 19,81 19,89 20,89
15 Merel Tieman PAC 18,37 19,78 18,77 19,78 22,34
16 Linda de Vries AV Impala 19,19 16,07 19,72 19,72 17,92
17 Elianne Hopman ARV Ilion 19,72 18,85 X 19,72 18,98
18 Tess Wuring GACH 19,08 19,62 15,45 19,62 20,31
19 Hanne Pinxterhuis HLLS 17,30 18,27 18,91 18,91 12,41
20 Lea Imadalou AV Atos 15,62 16,30 17,59 17,59 14,96
21 Ilana Akkerman Pijnenburg 16,93 15,95 16,11 16,93 18,68
22 Djuna Gersen Startbaan 15,52 16,33 15,23 16,33 14,90
23 Iris Loonstra HLLS 13,55 16,26 13,84 16,26 18,00
24 Isabella Gurunian AV Sparta 13,49 12,85 10,43 13,49 21,41
25 Esmée Aartsen VAV 11,30 10,50 10,81 11,30 13,86
26 Rava de Haan NEAV 9,00 X X 9,00 13,27
Evi de Ruijter Avantri - - - DNS 16,53

Uitslagen Hoogspringen Meisjes Junior D1

# Naam ResOBP
1 Julia Dokter Groningen 1,55 1,60
2 Lisa Hoogervorst Isala `96 1,50 1,53
3 Isabelle v...n Aardweg Clytoneus 1,45 1,45
4 Daphne van der Lecq AV34 1,45 1,52
5 Lea Imadalou AV Atos 1,40 1,30
5 Anneloes v... Erkelens Fit 1,40 1,50
5 Lisa Sevenhuijsen AV Hylas 1,40 1,35
5 Floortje Lusthof Olympus `70 1,40 1,45
5 Ròbin Martha PAC 1,40 1,40
5 Milou Sieperda HRRR 1,40 1,40
11 Bibi van 't Veld CAV Energie 1,35 1,37
12 Babette Bosse AV Lycurgus 1,30 1,40
12 Joanne Pique AV Feniks 1,30 1,40
12 Mies Vliegen AV Statina 1,30 1,35
12 Liv-Grete Diem Typhoon 1,30 1,36
12 Anouk Barten AV De Keien 1,30 1,30
12 Nikki Mulder AC TION 1,30 1,45
18 Anne Jongedijk AV 1923 1,25 1,30
18 Doris Thomas AV 1923 1,25 1,25
18 Fleur Rietveld Avantri 1,25 1,41
18 Sanne Pultrum Heerenveen 1,25 1,25
18 Door van Schaik Leiden 1,25 1,25
18 Imke van der Spoel Altis 1,25 1,32
18 Marit Elkerbout Altis 1,25 1,25
18 Gwen Bleyert AV Atos 1,25 1,30
26 Brigitte de Geus AV `56 1,20 1,45
Melissa van Velzen SAV NM 1,30

Uitslagen Polsstokhoogspringen Meisjes Junior D1

# Naam ResOBP
1 Mees de Jong Rotterdam 2,20 2,10
2 Mette Dui...van Twist PAC 2,00 2,01
2 Jente van der Meer AC TION 2,00 1,90

Uitslagen Verspringen Meisjes Junior D1

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Ruby Jansen AC TION 4,53 4,94 5,16 4,94 - - 5,16 4,85
2 Felicia Felter PAC 4,88 X - X X 4,64 4,88 4,68
3 Elisabeth de Haan Heerenveen 4,66 4,86 - 4,85 4,71 4,67 4,86 4,88
4 Puck Bronkhorst Phanos 4,12 4,32 4,37 4,40 4,12 4,64 4,64 4,26
5 Daphne van der Lecq AV34 4,04 4,17 4,32 X 4,32 4,03 4,32 4,46
6 La-Keisha ...acintosch AAV `36 4,27 4,30 3,93 3,81 3,81 4,08 4,30 4,35
7 Noa van Velzen PH 3,96 4,28 4,10 X 4,03 4,22 4,28 4,72
8 Eline Gerritsen Climax 3,79 4,26 4,20 4,10 4,09 4,00 4,26 4,18
9 Sanne Loomans AV Lycurgus 4,06 4,05 4,24 4,24 4,27
10 Fiene Rosendaal DEM 4,13 4,14 4,23 4,23 4,41
11 Veronique Veldhuis AV Feniks 4,03 4,19 4,22 4,22 4,39
12 Huwaidah Haruna AC TION - 3,94 4,22 4,22 4,54
13 Isis Maas PH 4,04 3,94 4,08 4,08 4,22
14 Sarah van Exel AV Hylas 3,70 3,91 4,07 4,07 +1.1 m/s4,04
15 Brigitte de Geus AV `56 3,96 3,96 3,99 3,99 4,47
16 Ivanka Majoor GACH 3,17 3,92 3,95 3,95 +0.4 m/s3,86
17 Jade Bosman CAV Energie 3,07 3,34 3,95 3,95 4,36
18 Mara Arends VAV 3,92 3,70 3,67 3,92 +1.7 m/s4,01
19 Maud Schrama AKU 3,47 3,61 3,76 3,76 +0.2 m/s3,81
20 Lisemijn v...den Bosch Phanos 3,75 3,73 3,75 3,75 4,29
21 Kim Dantuma AV34 3,57 3,63 3,69 3,69 -0.7 m/s3,98
22 Esmée Aartsen VAV 3,64 3,47 3,34 3,64 +0.7 m/s3,81
23 Esmee Stok CAV Energie 3,53 3,47 3,58 3,58 +0.1 m/s4,16
24 Hannah Vos Fit 3,20 3,35 3,56 3,56 +1.3 m/s3,87
25 Nienke Overmeijer PH 3,47 3,50 3,37 3,50 +1.1 m/s3,71
26 Lizette de Jong AAV `36 2,66 3,50 2,96 3,50 +0.2 m/s3,61
27 Lotte Bonhof AV34 3,26 3,37 3,49 3,49 +3.0 m/s3,71
28 Sacha Oostenbrug Startbaan 3,22 3,45 X 3,45 -3.9 m/s3,52
29 Sanne Hogendorp AV Sparta 3,19 X 2,80 3,19 +3.0 m/s3,96
30 Merel Kuijf Avantri X 2,88 2,84 2,88 +2.1 m/s3,39
Laura Herrebrugh Phanos X X X NM 3,39