Categorie 'Jongens Pupil C'

Categorie gegevens

Deelnemers: 41
Categorie afkorting: JPC
Berekeningswijze: Pupillen
Meerkamp:
  • 40 meter ( 1 pogingen )
  • Balwerpen ( 3 pogingen )
  • Verspringen ( 3 pogingen )
  • Losse onderdelen:

    Tijdschema 'Jongens Pupil C'

    Print Tijdschema

    Aanvang Onderdeel
    9:00 Bal
    bal 1
    Uitslagen
    9:00 Ver
    ver 1
    Uitslagen
    9:55 Bal
    bal 1
    Uitslagen
    10:00 Ver
    ver 1
    Uitslagen
    11:10 40m
    hoog 1
    Uitslagen
    11:20 40m
    ver 1
    Uitslagen


    Tijdschema

    9:00u11:30u
    Jongens Pupil C
    Bal - bal 1
    Bal - bal 1
    40m - hoog 1
    40m - ver 1

    Atleten 'Jongens Pupil C'

    Snr Naam Startgroep M
    35 Jelle van der Ende AV Fortuna JPC - Meer...p groep 1 a
    119 Destin Habtemariam CAV Energie JPC- Meerk...p groep 2 a
    120 Hugo Jochims CAV Energie JPC- Meerk...p groep 2 a
    121 Ivo Flier CAV Energie JPC- Meerk...p groep 2 a
    122 Sjoerd Potuit CAV Energie JPC- Meerk...p groep 2 a
    270 Fedde de Jong PAC JPC - Meer...p groep 1 a
    271 Jayden Oudenhuijsen PAC JPC - Meer...p groep 1 a
    272 Lok Janssen PAC a
    273 Mathias Rijkaart PAC JPC - Meer...p groep 1 a
    274 Nathan de Witte PAC JPC - Meer...p groep 1 a
    275 Owen Mayer PAC JPC - Meer...p groep 1 a
    276 Sami Basic PAC JPC - Meer...p groep 1 a
    277 Sebastiaan Schuit PAC JPC - Meer...p groep 1 a
    278 Siemen Roosken PAC a
    279 Thomas Gielisse PAC JPC - Meer...p groep 1 a
    280 Tijani Daoud PAC JPC - Meer...p groep 1 a
    281 Tim Encke PAC JPC - Meer...p groep 1 a
    282 Valentijn van Velzen PAC JPC - Meer...p groep 1 a
    418 Dominic Berkhof Rotterdam JPC- Meerk...p groep 2 a
    419 Ferre Alkemade Rotterdam JPC- Meerk...p groep 2 a
    420 Filippe Heiberg Rotterdam JPC- Meerk...p groep 2 a
    421 Lieven Vreugdenhil Rotterdam JPC- Meerk...p groep 2 a
    422 Milo Baroffio Rotterdam JPC- Meerk...p groep 2 a
    423 Rafael Murk jansen Rotterdam JPC- Meerk...p groep 2 a
    424 Robert Jer...Domacasse Rotterdam JPC- Meerk...p groep 2 a
    425 Safouan el...ouchtaoui Rotterdam JPC- Meerk...p groep 2 a
    426 Tygo van Delden Rotterdam JPC- Meerk...p groep 2 a
    489 Dean van der Jagt Spark JPC- Meerk...p groep 2 a
    490 Delano Boot Spark JPC- Meerk...p groep 2 a
    491 Jason Kooke Spark JPC- Meerk...p groep 2 a
    492 Jesper Visser Spark JPC- Meerk...p groep 2 a
    493 Jimmy Mak Spark JPC- Meerk...p groep 2 a
    494 Roy van Aken Spark JPC- Meerk...p groep 2 a
    495 Siem Herrewijnen Spark JPC- Meerk...p groep 2 a
    496 Stan Rutters Spark JPC- Meerk...p groep 2 a
    497 Steve de Ruiter Spark JPC- Meerk...p groep 2 a
    525 Jort Bekker Voorne JPC - Meer...p groep 1 a
    526 Sjoerd Amsing Voorne JPC - Meer...p groep 1 a
    527 Thijmen Volker Voorne JPC - Meer...p groep 1 a
    528 Ties Hilferink Voorne JPC - Meer...p groep 1 a
    529 Valentijn Govaerts Voorne JPC - Meer...p groep 1 a

    Verenigingen 'Jongens Pupil C'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    AV Fortuna FRTN 1
    CAV Energie ENRG 4
    PAC PAC 13
    Rotterdam Atletiek RDAM 9
    Spark SPRK 9
    Voorne Atletiek VRNE 5
  • Meerkamp
  • 40m
  • Bal
  • Ver
  • Uitslagen Meerkamp Jongens Pupil C

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    1 Lieven Vreugdenhil Rotterdam 7,36 29,27 3,29 1288
    2 Owen Mayer PAC 7,49 24,71 3,04 1156
    3 Siem Herrewijnen Spark 7,64 17,79 3,19 1063
    4 Sebastiaan Schuit PAC 7,55 22,53 2,75 1058
    5 Jayden Oudenhuijsen PAC 7,45 19,69 2,82 1053
    6 Valentijn van Velzen PAC 7,53 15,10 3,23 1050
    7 Nathan de Witte PAC 7,71 17,62 2,94 998
    8 Sjoerd Amsing Voorne 8,23 25,03 2,75 972
    9 Sjoerd Potuit CAV Energie 7,60 13,36 2,97 956
    10 Jelle van der Ende AV Fortuna 7,67 17,07 2,65 939
    11 Thomas Gielisse PAC 7,98 15,50 2,89 907
    12 Ferre Alkemade Rotterdam 7,94 16,66 2,74 902
    13 Fedde de Jong PAC 7,88 18,82 2,37 871
    14 Safouan el...ouchtaoui Rotterdam 8,12 11,34 3,10 854
    15 Delano Boot Spark 7,93 12,62 2,75 840
    16 Filippe Heiberg Rotterdam 8,06 14,17 2,71 836
    17 Rafael Murk jansen Rotterdam 8,32 18,70 2,46 815
    18 Milo Baroffio Rotterdam 8,01 13,67 2,58 810
    19 Tygo van Delden Rotterdam 8,12 12,06 2,63 774
    20 Robert Jer...Domacasse Rotterdam 8,70 16,79 2,68 773
    21 Jesper Visser Spark 8,86 15,14 2,79 746
    22 Mathias Rijkaart PAC 8,86 18,32 2,54 745
    23 Roy van Aken Spark 8,12 11,57 2,52 743
    24 Dean van der Jagt Spark 8,59 10,44 2,70 684
    25 Steve de Ruiter Spark 8,72 13,50 2,46 673
    26 Ties Hilferink Voorne 8,59 11,99 2,45 663
    27 Jason Kooke Spark 8,72 12,51 2,36 636
    28 Destin Habtemariam CAV Energie 8,72 10,87 2,37 607
    29 Tim Encke PAC 8,78 11,41 2,35 605
    30 Tijani Daoud PAC 8,66 11,57 2,21 598
    31 Jimmy Mak Spark 8,82 10,42 2,40 591
    32 Stan Rutters Spark 8,24 7,04 2,24 572
    33 Ivo Flier CAV Energie 8,91 11,88 2,19 563
    34 Hugo Jochims CAV Energie 9,06 12,10 2,25 559
    35 Valentijn Govaerts Voorne 9,15 12,00 2,10 516
    36 Thijmen Volker Voorne 8,93 7,24 2,04 436
    37 Dominic Berkhof Rotterdam DNS 11,95 2,57 422
    38 Lok Janssen PAC --- --- --- 0
    38 Sami Basic PAC DNS DNS DNS 0
    38 Siemen Roosken PAC --- --- --- 0
    38 Jort Bekker Voorne DNS DNS DNS 0

    Uitslagen Meerkamp 40 meter Jongens Pupil C

    # Naam Res OBPPunten totaal
    1 Lieven Vreugdenhil Rotterdam 7,36 -1.2 m/s--- 476
    2 Jayden Oudenhuijsen PAC 7,45 --- 458
    3 Owen Mayer PAC 7,49 --- 450
    4 Valentijn van Velzen PAC 7,53 +0.0 m/s--- 442
    5 Sebastiaan Schuit PAC 7,55 +0.0 m/s--- 438
    6 Sjoerd Potuit CAV Energie 7,60 --- 429
    7 Siem Herrewijnen Spark 7,64 --- 422
    8 Jelle van der Ende AV Fortuna 7,67 --- 416
    9 Nathan de Witte PAC 7,71 --- 409
    10 Fedde de Jong PAC 7,88 +0.0 m/s--- 378
    11 Delano Boot Spark 7,93 --- 370
    12 Ferre Alkemade Rotterdam 7,94 -1.2 m/s--- 368
    13 Thomas Gielisse PAC 7,98 +0.0 m/s--- 361
    14 Milo Baroffio Rotterdam 8,01 +0.0 m/s--- 356
    15 Filippe Heiberg Rotterdam 8,06 --- 348
    16 Roy van Aken Spark 8,12 +0.0 m/s--- 338
    17 Tygo van Delden Rotterdam 8,12 -1.2 m/s--- 338
    18 Safouan el...ouchtaoui Rotterdam 8,12 --- 338
    19 Sjoerd Amsing Voorne 8,23 --- 320
    20 Stan Rutters Spark 8,24 -1.2 m/s--- 318
    21 Rafael Murk jansen Rotterdam 8,32 +0.0 m/s--- 306
    22 Dean van der Jagt Spark 8,59 +0.0 m/s--- 265
    23 Ties Hilferink Voorne 8,59 --- 265
    24 Tijani Daoud PAC 8,66 --- 255
    25 Robert Jer...Domacasse Rotterdam 8,70 -1.2 m/s--- 249
    26 Destin Habtemariam CAV Energie 8,72 -1.2 m/s--- 246
    26 Jason Kooke Spark 8,72 -1.2 m/s--- 246
    28 Steve de Ruiter Spark 8,72 +0.0 m/s--- 246
    29 Tim Encke PAC 8,78 --- 237
    30 Jimmy Mak Spark 8,82 --- 232
    31 Jesper Visser Spark 8,86 +0.0 m/s--- 226
    32 Mathias Rijkaart PAC 8,86 --- 226
    33 Ivo Flier CAV Energie 8,91 +0.0 m/s--- 219
    34 Thijmen Volker Voorne 8,93 +0.0 m/s--- 217
    35 Hugo Jochims CAV Energie 9,06 --- 199
    36 Valentijn Govaerts Voorne 9,15 --- 188
    Sami Basic PAC DNS --- 0
    Dominic Berkhof Rotterdam DNS --- 0
    Jort Bekker Voorne DNS --- 0
    Lok Janssen PAC --- ---
    Siemen Roosken PAC --- ---

    Uitslagen Meerkamp Balwerpen Jongens Pupil C

    # Naam ResOBPPunten totaal
    1 Lieven Vreugdenhil Rotterdam 29,27 --- 436
    2 Sjoerd Amsing Voorne 25,03 --- 384
    3 Owen Mayer PAC 24,71 --- 380
    4 Sebastiaan Schuit PAC 22,53 --- 352
    5 Jayden Oudenhuijsen PAC 19,69 --- 313
    6 Fedde de Jong PAC 18,82 --- 301
    7 Rafael Murk jansen Rotterdam 18,70 --- 299
    8 Mathias Rijkaart PAC 18,32 --- 293
    9 Siem Herrewijnen Spark 17,79 --- 285
    10 Nathan de Witte PAC 17,62 --- 283
    11 Jelle van der Ende AV Fortuna 17,07 --- 275
    12 Robert Jer...Domacasse Rotterdam 16,79 --- 270
    13 Ferre Alkemade Rotterdam 16,66 --- 268
    14 Thomas Gielisse PAC 15,50 --- 250
    15 Jesper Visser Spark 15,14 --- 244
    16 Valentijn van Velzen PAC 15,10 --- 244
    17 Filippe Heiberg Rotterdam 14,17 --- 228
    18 Milo Baroffio Rotterdam 13,67 --- 220
    19 Steve de Ruiter Spark 13,50 --- 217
    20 Sjoerd Potuit CAV Energie 13,36 --- 215
    21 Delano Boot Spark 12,62 --- 202
    22 Jason Kooke Spark 12,51 --- 200
    23 Hugo Jochims CAV Energie 12,10 --- 192
    24 Tygo van Delden Rotterdam 12,06 --- 192
    25 Valentijn Govaerts Voorne 12,00 --- 190
    26 Ties Hilferink Voorne 11,99 --- 190
    27 Dominic Berkhof Rotterdam 11,95 --- 190
    28 Ivo Flier CAV Energie 11,88 --- 188
    29 Tijani Daoud PAC 11,57 --- 183
    29 Roy van Aken Spark 11,57 --- 183
    31 Tim Encke PAC 11,41 --- 180
    32 Safouan el...ouchtaoui Rotterdam 11,34 --- 178
    33 Destin Habtemariam CAV Energie 10,87 --- 169
    34 Dean van der Jagt Spark 10,44 --- 161
    35 Jimmy Mak Spark 10,42 --- 161
    36 Thijmen Volker Voorne 7,24 --- 93
    37 Stan Rutters Spark 7,04 --- 88
    Sami Basic PAC DNS --- 0
    Jort Bekker Voorne DNS --- 0
    Lok Janssen PAC --- ---
    Siemen Roosken PAC --- ---

    Uitslagen Meerkamp Verspringen Jongens Pupil C

    # Naam Res OBPPunten totaal
    1 Lieven Vreugdenhil Rotterdam 3,29 --- 376
    2 Valentijn van Velzen PAC 3,23 --- 364
    3 Siem Herrewijnen Spark 3,19 --- 356
    4 Safouan el...ouchtaoui Rotterdam 3,10 --- 338
    5 Owen Mayer PAC 3,04 --- 326
    6 Sjoerd Potuit CAV Energie 2,97 --- 312
    7 Nathan de Witte PAC 2,94 --- 306
    8 Thomas Gielisse PAC 2,89 --- 296
    9 Jayden Oudenhuijsen PAC 2,82 --- 282
    10 Jesper Visser Spark 2,79 --- 276
    11 Sebastiaan Schuit PAC 2,75 --- 268
    11 Delano Boot Spark 2,75 --- 268
    11 Sjoerd Amsing Voorne 2,75 --- 268
    14 Ferre Alkemade Rotterdam 2,74 --- 266
    15 Filippe Heiberg Rotterdam 2,71 --- 260
    16 Dean van der Jagt Spark 2,70 --- 258
    17 Robert Jer...Domacasse Rotterdam 2,68 --- 254
    18 Jelle van der Ende AV Fortuna 2,65 --- 248
    19 Tygo van Delden Rotterdam 2,63 --- 244
    20 Milo Baroffio Rotterdam 2,58 --- 234
    21 Dominic Berkhof Rotterdam 2,57 --- 232
    22 Mathias Rijkaart PAC 2,54 --- 226
    23 Roy van Aken Spark 2,52 --- 222
    24 Steve de Ruiter Spark 2,46 --- 210
    24 Rafael Murk jansen Rotterdam 2,46 --- 210
    26 Ties Hilferink Voorne 2,45 --- 208
    27 Jimmy Mak Spark 2,40 --- 198
    28 Destin Habtemariam CAV Energie 2,37 --- 192
    28 Fedde de Jong PAC 2,37 --- 192
    30 Jason Kooke Spark 2,36 --- 190
    31 Tim Encke PAC 2,35 --- 188
    32 Hugo Jochims CAV Energie 2,25 --- 168
    33 Stan Rutters Spark 2,24 --- 166
    34 Tijani Daoud PAC 2,21 --- 160
    35 Ivo Flier CAV Energie 2,19 --- 156
    36 Valentijn Govaerts Voorne 2,10 --- 138
    37 Thijmen Volker Voorne 2,04 --- 126
    Sami Basic PAC DNS --- 0
    Jort Bekker Voorne DNS --- 0
    Lok Janssen PAC --- ---
    Siemen Roosken PAC --- ---