Categorie 'Jongens Junior B'

Categorie gegevens

Deelnemers: 152
Categorie afkorting: JJB
Berekeningswijze: Junioren A/B, Senioren, Veteranen - Mannen/Jongens
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 100 meter
  • 1 x 400 meter
  • 1 x 800 meter
  • 1 x 1500 meter
  • 1 x 110 meter horden (91cm)
  • 1 x 4 x 100m
  • 4 x Speerwerpen 700 gram
  • 4 x Discuswerpen 1,5 kilogram
  • 4 x Kogelstoten 5 kilogram
  • 1 x Hoogspringen
  • 4 x Hink-stap-springen
  • 1 x Polsstokhoogspringen
  • 4 x Verspringen
  • Atleten 'Jongens Junior B'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep 100m400m800m1500m110mH4x100mSpeerDiscusKogelHoogHSSPolshoogVerTeam punten
    10 Ruben Bogers Atledo - Atledo Jongens 100m
    Hoog
    Ver
    JJB - 100mJJB Hoog 2JJB Ver 2 ---------- 209
    11 Xander Mahieu Atledo - Atledo Jongens 400m
    4x100m
    HSS
    JJB - 400mJJB - HSS ---------- 240
    12 Maurik Moerenhout Atledo - Atledo Jongens 800m
    4x100m
    Ver
    JJB - 800mJJB Ver 1 ---------- 0
    13 Sam van der Pol Atledo - Atledo Jongens 110mH
    Discus
    Kogel
    JJB - 110mHJJB Discus 1JJB Kogel 1 ---------- 590
    14 Glenn Pols Atledo - Atledo Jongens 110mH
    Discus
    Hoog
    JJB - 110mHJJB Discus 2JJB Hoog 1 ---------- 1857
    15 Scott Pols Atledo - Atledo Jongens 100m
    Speer
    Kogel
    JJB - 100mJJB Speer 1JJB Kogel 2 ---------- 828
    16 Jelle de Roon Atledo - Atledo Jongens 800m
    4x100m
    JJB - 800m ----------- 682
    17 Timo Waars Atledo - Atledo Jongens 400m
    4x100m
    Speer
    JJB - 400mJJB Speer 2 ---------- 623
    18 Jaïr van Winkel Atledo - Atledo Jongens 1500m
    JJB - 1500m ------------ 541
    25 Bob Bugter AV Attila - AV Attila Jongens 110mH
    Speer
    JJB - 110mHJJB Speer 1 ----------- 0
    26 Mitchell Emmers AV Attila - AV Attila Jongens 400m
    4x100m
    JJB - 400m ----------- 599
    27 Guus van Iersel AV Attila - AV Attila Jongens Polshoog
    JJB - Polshoog ------------ 558
    28 Jaro IJpelaar AV Attila - AV Attila Jongens 100m
    Hoog
    Ver
    JJB - 100mJJB Hoog 2JJB Ver 1 ---------- 492
    29 Troy de Juncker AV Attila - AV Attila Jongens 800m
    1500m
    JJB - 800mJJB - 1500m ----------- 570
    30 Mattijs Mols AV Attila - AV Attila Jongens Discus
    Kogel
    JJB Discus 2JJB Kogel 2 ----------- 718
    31 Koen van Pelt AV Attila - AV Attila Jongens Speer
    JJB Speer 2 ------------
    32 Dirk Roovers AV Attila - AV Attila Jongens 1500m
    JJB - 1500m ------------ 553
    34 Vincent Staat AV Attila - AV Attila Jongens 4x100m
    HSS
    JJB - HSS ----------- 548
    35 Nathaniël Uwakwe AV Attila - AV Attila Jongens 100m
    400m
    4x100m
    JJB - 100mJJB - 400m ---------- 550
    36 Tim Verhoeven AV Attila - AV Attila Jongens 110mH
    4x100m
    Ver
    JJB - 110mHJJB Ver 2 ---------- 1033
    37 Joeri Vleugels AV Attila - AV Attila Jongens 800m
    JJB - 800m ------------ 0
    38 Bob Voets AV Attila - AV Attila Jongens Hoog
    JJB Hoog 1 ------------ 0
    39 Florian Wijnen AV Attila - AV Attila Jongens Speer
    Discus
    Kogel
    JJB Speer 2JJB Discus 1JJB Kogel 1 ---------- 1200
    55 Tonnie de Benis AVGM - AV Generaa...s Jongens 1500m
    JJB - 1500m ------------ 0
    56 Koen van den Boomen AVGM - AV Generaa...s Jongens 110mH
    Hoog
    JJB - 110mHJJB Hoog 2 ----------- 444
    57 Max van der Donk AVGM - AV Generaa...s Jongens 110mH
    Kogel
    Ver
    JJB - 110mHJJB Kogel 1JJB Ver 2 ---------- 419
    58 Stijn Groen AVGM - AV Generaa...s Jongens 1500m
    4x100m
    Discus
    JJB - 1500mJJB Discus 1 ---------- 208
    59 Stef Hankel AVGM - AV Generaa...s Jongens 400m
    JJB - 400m ------------ 0
    60 Vincent Hein AVGM - AV Generaa...s Jongens 100m
    400m
    4x100m
    JJB - 100mJJB - 400m ---------- 1013
    61 Thijs Hulsen AVGM - AV Generaa...s Jongens 800m
    HSS
    JJB - 800mJJB - HSS ----------- 817
    62 Donnie van Kerkoerle AVGM - AV Generaa...s Jongens 100m
    4x100m
    Ver
    JJB - 100mJJB Ver 2 ---------- 374
    63 Roy van Kraaij AVGM - AV Generaa...s Jongens 4x100m
    Speer
    Polshoog
    JJB Speer 1JJB - Polshoog ---------- 633
    64 Matthijs Slegt AVGM - AV Generaa...s Jongens Discus
    Kogel
    JJB Discus 2JJB Kogel 2 ----------- 973
    65 Thomas Witteveen AVGM - AV Generaa...s Jongens Speer
    Hoog
    JJB Speer 2JJB Hoog 1 ----------- 0
    73 Mees Bleumink AV Marvel - AV Marvel Jongens 100m
    110mH
    Ver
    JJB - 100mJJB - 110mHJJB Ver 2 ---------- 892
    74 Luuk de Bruijn AV Marvel - AV Marvel Jongens Speer
    Discus
    HSS
    JJB Speer 2JJB Discus 1JJB - HSS ---------- 613
    75 Wouter Kuijpers AV Marvel - AV Marvel Jongens 100m
    Speer
    Ver
    JJB - 100mJJB Speer 1JJB Ver 1 ---------- 658
    81 Marvin Gooiker AV Spiridon - AV Spiridon Jongens 400m
    Discus
    Hoog
    JJB - 400mJJB Discus 2JJB Hoog 2 ---------- 573
    83 Annan Heerkens AV Spiridon - AV Spiridon Jongens 4x100m
    Ver
    JJB Ver 1 ----------- 0
    84 Kevin Marijnissen AV Spiridon - AV Spiridon Jongens 800m
    1500m
    4x100m
    JJB - 800mJJB - 1500m ---------- 786
    85 Bodhy Wijnings AV Spiridon - AV Spiridon Jongens 4x100m
    Speer
    Ver
    JJB Speer 2JJB Ver 1 ---------- 879
    86 Noah Wijnings AV Spiridon - AV Spiridon Jongens 4x100m
    Discus
    HSS
    JJB Discus 1JJB - HSS ---------- 800
    87 Freek van Blerck AV Sprint - AV Sprint Jongens 4x100m
    Kogel
    Ver
    JJB Kogel 2JJB Ver 2 ---------- 0
    88 Boudewijn ...enegracht AV Sprint - AV Sprint Jongens 110mH
    Hoog
    HSS
    JJB - 110mHJJB Hoog 2JJB - HSS ---------- 1839
    89 Justin Hoefmans AV Sprint - AV Sprint Jongens Discus
    Kogel
    JJB Discus 1JJB Kogel 1 ----------- 967
    90 Jur Klijs AV Sprint - AV Sprint Jongens 1500m
    JJB - 1500m ------------ 341
    91 Julian de Leeuw AV Sprint - AV Sprint Jongens 100m
    Speer
    JJB - 100mJJB Speer 1 ----------- 1093
    92 Tijn Mallens AV Sprint - AV Sprint Jongens 4x100m
    Discus
    Hoog
    JJB Discus 2JJB Hoog 1 ---------- 0
    93 Pepijn Mensen AV Sprint - AV Sprint Jongens 110mH
    Polshoog
    JJB - 110mHJJB - Polshoog ----------- 700
    94 David Thommassen AV Sprint - AV Sprint Jongens 100m
    800m
    4x100m
    JJB - 100mJJB - 800m ---------- 445
    95 August van de Weijer AV Sprint - AV Sprint Jongens 400m
    4x100m
    Ver
    JJB - 400mJJB Ver 1 ---------- 1111
    103 Yonis AL-Tammar AV Unitas - AV Unitas Jongens 110mH
    4x100m
    HSS
    JJB - 110mHJJB - HSS ---------- 604
    104 Sergio Bellinzis AV Unitas - AV Unitas Jongens 100m
    Hoog
    Ver
    JJB - 100mJJB Hoog 2JJB Ver 2 ---------- 293
    105 Rowan Beun AV Unitas - AV Unitas Jongens 400m
    800m
    4x100m
    JJB - 400mJJB - 800m ---------- 929
    106 Nick Godschalk AV Unitas - AV Unitas Jongens Speer
    Discus
    JJB Speer 2JJB Discus 1 ----------- 714
    107 Rik Goessens AV Unitas - AV Unitas Jongens Discus
    Kogel
    JJB Discus 2JJB Kogel 2 ----------- 543
    108 Ruben van Herk AV Unitas - AV Unitas Jongens 1500m
    JJB - 1500m ------------ 482
    109 Ernst Hobma AV Unitas - AV Unitas Jongens 100m
    4x100m
    Ver
    JJB - 100mJJB Ver 1 ---------- 884
    110 Jordy Klerkx AV Unitas - AV Unitas Jongens 4x100m
    Speer
    Polshoog
    JJB Speer 1JJB - Polshoog ---------- 1265
    111 Maurice Schürmann AV Unitas - AV Unitas Jongens Kogel
    JJB Kogel 1 ------------ 0
    112 Olaf Vonk AV Unitas - AV Unitas Jongens 110mH
    JJB - 110mH ------------ 0
    126 Bas Bernts AV Wijchen - AV Wijchen...ns Team 1 100m
    110mH
    Ver
    JJB - 100mJJB - 110mHJJB Ver 2 ---------- 1159
    127 Gabriël v...den Elsen AV Wijchen - AV Wijchen...ns Team 2 800m
    Speer
    Discus
    JJB - 800mJJB Speer 2JJB Discus 2 ---------- 0
    128 Jochem Fliervoet AV Wijchen - AV Wijchen...ns Team 1 800m
    4x100m
    Speer
    JJB - 800mJJB Speer 1 ---------- 448
    129 Jens Gerrits AV Wijchen - AV Wijchen...ns Team 1 100m
    1500m
    4x100m
    JJB - 100mJJB - 1500m ---------- 502
    130 Tom Janss...uwmeester AV Wijchen - AV Wijchen...ns Team 2 100m
    Discus
    Kogel
    JJB - 100mJJB Discus 1JJB Kogel 1 ---------- 914
    131 Maarten Kerckhoffs AV Wijchen - AV Wijchen...ns Team 1 Speer
    Discus
    Kogel
    JJB Speer 2JJB Discus 2JJB Kogel 2 ---------- 1645
    132 Daan Leemreize AV Wijchen - AV Wijchen...ns Team 1 400m
    4x100m
    Discus
    JJB - 400mJJB Discus 1 ---------- 522
    133 Chiel van der Looy AV Wijchen - AV Wijchen...ns Team 1 Kogel
    Hoog
    JJB Kogel 1JJB Hoog 2 ----------- 540
    134 Bart Mulder AV Wijchen - AV Wijchen...ns Team 1 Hoog
    HSS
    Polshoog
    JJB Hoog 1JJB - HSSJJB - Polshoog ---------- 843
    135 Daan Reijnen AV Wijchen - AV Wijchen...ns Team 1 1500m
    4x100m
    JJB - 1500m ----------- 0
    136 Luuk Verploegen AV Wijchen - AV Wijchen...ns Team 1 800m
    110mH
    JJB - 800mJJB - 110mH ----------- 641
    147 Allard van Belois Ciko `66 - Ciko `66 Jongens 800m
    JJB - 800m ------------ 552
    148 Willem Beugelink Ciko `66 - Ciko `66 Jongens 1500m
    JJB - 1500m ------------ 482
    149 Danny Ediagbonya Ciko `66 - Ciko `66 Jongens 110mH
    Ver
    JJB - 110mHJJB Ver 1 ----------- 565
    150 Antonny Ediagbonya Ciko `66 - Ciko `66 Jongens 4x100m
    Speer
    Ver
    JJB Speer 2JJB Ver 2 ---------- 1054
    151 Tom Egbers Ciko `66 - Ciko `66 Jongens 4x100m
    Hoog
    HSS
    JJB Hoog 1JJB - HSS ---------- 1307
    152 Silas Janssen Ciko `66 - Ciko `66 Jongens 800m
    JJB - 800m ------------ 0
    153 Wiebe van Ligten Ciko `66 - Ciko `66 Jongens 1500m
    Speer
    Hoog
    JJB - 1500mJJB Speer 1JJB Hoog 2 ---------- 0
    154 Daan Lubberdink Ciko `66 - Ciko `66 Jongens 100m
    4x100m
    JJB - 100m ----------- 749
    155 Wouter Nieuwhof Ciko `66 - Ciko `66 Jongens Discus
    Kogel
    Polshoog
    JJB Discus 2JJB Kogel 1JJB - Polshoog ---------- 2024
    156 Max Roosenboom Ciko `66 - Ciko `66 Jongens 100m
    400m
    4x100m
    JJB - 100mJJB - 400m ---------- 503
    157 Michiel Siers Ciko `66 - Ciko `66 Jongens Discus
    Kogel
    JJB Discus 1JJB Kogel 2 ----------- 0
    167 Jeroen de Boer DAK - DAK Jongens Speer
    Hoog
    JJB Speer 2JJB Hoog 1 ----------- 394
    168 Geert Elferink DAK - DAK Jongens Speer
    Kogel
    JJB Speer 1JJB Kogel 2 ----------- 730
    169 Stijn van Nierop DAK - DAK Jongens 100m
    400m
    HSS
    JJB - 100mJJB - 400mJJB - HSS ---------- 1157
    170 Tobias T Van Roon DAK - DAK Jongens 800m
    1500m
    JJB - 800mJJB - 1500m ----------- 901
    171 Rick van de Ven DAK - DAK Jongens Discus
    Kogel
    JJB Discus 1JJB Kogel 1 ----------- 499
    172 Cas Weijers DAK - DAK Jongens 110mH
    Discus
    Ver
    JJB - 110mHJJB Discus 2JJB Ver 1 ---------- 439
    173 Roy Braak Eindhoven - Eindhoven ...k Jongens 110mH
    Speer
    Discus
    JJB - 110mHJJB Speer 2JJB Discus 2 ---------- 1227
    174 Jasper Cobussen Eindhoven - Eindhoven ...k Jongens 4x100m
    ------------ 0
    175 Mike Idio Eindhoven - Eindhoven ...k Jongens Hoog
    JJB Hoog 1 ------------ 725
    176 Lars Kamsteeg Eindhoven - Eindhoven ...k Jongens Hoog
    Ver
    JJB Hoog 2JJB Ver 1 ----------- 304
    177 Olaf van Nuenen Eindhoven - Eindhoven ...k Jongens 4x100m
    Polshoog
    Ver
    JJB - PolshoogJJB Ver 2 ---------- 338
    178 Jens Peeters Eindhoven - Eindhoven ...k Jongens 1500m
    4x100m
    JJB - 1500m ----------- 538
    179 Luca Schliekelmann Eindhoven - Eindhoven ...k Jongens 800m
    JJB - 800m ------------ 572
    180 Jelle Swinkels Eindhoven - Eindhoven ...k Jongens 100m
    400m
    Speer
    JJB - 100mJJB - 400mJJB Speer 1 ---------- 1129
    181 Lucas van Vroonhoven Eindhoven - Eindhoven ...k Jongens 400m
    800m
    4x100m
    JJB - 400mJJB - 800m ---------- 0
    189 Stef van Berlo HAC - HAC Jongens 100m
    400m
    4x100m
    JJB - 100mJJB - 400m ---------- 888
    190 Thijs Bron HAC - HAC Jongens 4x100m
    Speer
    Kogel
    JJB Speer 2JJB Kogel 1 ---------- 700
    191 Thijs Hermans HAC - HAC Jongens Discus
    Hoog
    Ver
    JJB Discus 2JJB Hoog 1JJB Ver 1 ---------- 450
    192 Rick Jongen HAC - HAC Jongens 400m
    Kogel
    JJB - 400mJJB Kogel 2 ----------- 0
    193 Wybout de Leeuw HAC - HAC Jongens 110mH
    4x100m
    HSS
    JJB - 110mHJJB - HSS ---------- 780
    194 Jeroen van Lierop HAC - HAC Jongens 800m
    Discus
    Ver
    JJB - 800mJJB Discus 1JJB Ver 2 ---------- 385
    195 Chris Rooijakkers HAC - HAC Jongens Polshoog
    JJB - Polshoog ------------ 304
    196 Floran Thijs HAC - HAC Jongens 1500m
    4x100m
    JJB - 1500m ----------- 457
    202 Stan Arts LGDR - Lopersgroe...e Jongens 400m
    Speer
    Hoog
    JJB - 400mJJB Speer 2JJB Hoog 1 ---------- 355
    203 Imre Dielis LGDR - Lopersgroe...e Jongens Kogel
    Polshoog
    JJB Kogel 1JJB - Polshoog ----------- 0
    204 Stan van Helmond LGDR - Lopersgroe...e Jongens 800m
    4x100m
    Ver
    JJB - 800mJJB Ver 2 ---------- 1225
    205 Nick Honings LGDR - Lopersgroe...e Jongens 100m
    4x100m
    Discus
    JJB - 100mJJB Discus 1 ---------- 268
    206 Jop Knoppers LGDR - Lopersgroe...e Jongens 100m
    400m
    4x100m
    JJB - 100mJJB - 400m ---------- 1169
    207 Daan van de Mortel LGDR - Lopersgroe...e Jongens 1500m
    4x100m
    Ver
    JJB - 1500mJJB Ver 1 ---------- 484
    208 Wesley Rijkers LGDR - Lopersgroe...e Jongens Speer
    Kogel
    JJB Speer 1JJB Kogel 2 ----------- 382
    209 Bodhi van Selow LGDR - Lopersgroe...e Jongens 1500m
    JJB - 1500m ------------ 0
    210 Sander Smits LGDR - Lopersgroe...e Jongens 110mH
    Hoog
    HSS
    JJB - 110mHJJB Hoog 2JJB - HSS ---------- 1736
    211 Lars Snijders LGDR - Lopersgroe...e Jongens 800m
    Discus
    JJB - 800mJJB Discus 2 ----------- 0
    212 Simon Bertram Nijmegen - Nijmegen A...k Jongens 800m
    Kogel
    JJB - 800mJJB Kogel 1 ----------- 892
    213 Lennart Elbin Nijmegen - Nijmegen A...k Jongens 400m
    Speer
    Hoog
    JJB - 400mJJB Speer 2JJB Hoog 2 ---------- 0
    214 Bas Frauenfelder Nijmegen - Nijmegen A...k Jongens 100m
    4x100m
    Hoog
    JJB - 100mJJB Hoog 1 ---------- 1343
    215 Cas Maass...den Brink Nijmegen - Nijmegen A...k Jongens 4x100m
    Speer
    Discus
    JJB Speer 1JJB Discus 1 ---------- 818
    216 Willem Nijtmans Nijmegen - Nijmegen A...k Jongens HSS
    Ver
    JJB - HSSJJB Ver 1 ----------- 939
    217 Nart Pistorius Nijmegen - Nijmegen A...k Jongens 400m
    110mH
    4x100m
    JJB - 400mJJB - 110mH ---------- 1065
    218 Stijn Poelen Nijmegen - Nijmegen A...k Jongens 100m
    Ver
    JJB - 100mJJB Ver 2 ----------- 0
    219 Tim Theunissen Nijmegen - Nijmegen A...k Jongens 1500m
    110mH
    Kogel
    JJB - 1500mJJB - 110mHJJB Kogel 2 ---------- 415
    220 Dirk Winnemuller Nijmegen - Nijmegen A...k Jongens 800m
    4x100m
    Discus
    JJB - 800mJJB Discus 2 ---------- 0
    227 Mike van der Biezen PH - Prins Hend...k Jongens 1500m
    JJB - 1500m ------------ 0
    228 Raphaël ...bbelstein PH - Prins Hend...k Jongens 800m
    JJB - 800m ------------ 0
    229 Joep van Es PH - Prins Hend...k Jongens 100m
    110mH
    4x100m
    JJB - 100mJJB - 110mH ---------- 818
    230 Just van Hal PH - Prins Hend...k Jongens 100m
    110mH
    4x100m
    JJB - 100mJJB - 110mH ---------- 507
    231 Jasper Janssen PH - Prins Hend...k Jongens 400m
    JJB - 400m ------------ 639
    232 Arno Kapteijns PH - Prins Hend...k Jongens 4x100m
    Speer
    Hoog
    JJB Speer 1JJB Hoog 2 ---------- 1214
    233 Koen Koenders PH - Prins Hend...k Jongens 4x100m
    Polshoog
    JJB - Polshoog ----------- 909
    234 Jorg Kroon PH - Prins Hend...k Jongens Discus
    Kogel
    JJB Discus 2JJB Kogel 1 ----------- 0
    235 Casper van Leeuwen PH - Prins Hend...k Jongens 800m
    JJB - 800m ------------ 528
    236 Daan Pauw PH - Prins Hend...k Jongens Discus
    Kogel
    JJB Discus 1JJB Kogel 2 ----------- 1160
    237 Teun Peeters PH - Prins Hend...k Jongens Ver
    JJB Ver 2 ------------ 0
    238 Thomas Petsch PH - Prins Hend...k Jongens HSS
    Ver
    JJB - HSSJJB Ver 1 ----------- 1028
    239 Jasper Weevers PH - Prins Hend...k Jongens 1500m
    JJB - 1500m ------------ 410
    248 Martijn Eijgenraam Scorpio - Scorpio Jongens 400m
    4x100m
    Ver
    JJB - 400mJJB Ver 1 ---------- 906
    249 Paul van der Gaag Scorpio - Scorpio Jongens 1500m
    Speer
    Polshoog
    JJB - 1500mJJB Speer 2JJB - Polshoog ---------- 1086
    250 Menno Hofsté Scorpio - Scorpio Jongens 100m
    110mH
    4x100m
    JJB - 100mJJB - 110mH ---------- 364
    251 Frank Korzilius Scorpio - Scorpio Jongens Speer
    JJB Speer 1 ------------ 0
    252 Patrick Korzilius Scorpio - Scorpio Jongens Discus
    JJB Discus 1 ------------ 0
    253 Sven van der Pas Scorpio - Scorpio Jongens 400m
    800m
    4x100m
    JJB - 400mJJB - 800m ---------- 560
    254 Jeroen Rops Scorpio - Scorpio Jongens Discus
    Kogel
    Hoog
    JJB Discus 2JJB Kogel 1JJB Hoog 2 ---------- 1668
    255 Nick Schipperen Scorpio - Scorpio Jongens 100m
    4x100m
    HSS
    JJB - 100mJJB - HSS ---------- 638
    262 Giel Bouwman Swift - Swift Atle...k Jongens 100m
    4x100m
    Speer
    JJB - 100mJJB Speer 1 ---------- 359
    263 Bram Coenen Swift - Swift Atle...k Jongens Discus
    Kogel
    JJB Discus 2JJB Kogel 1 ----------- 864
    264 Rick Driessen Swift - Swift Atle...k Jongens 800m
    110mH
    4x100m
    JJB - 800mJJB - 110mH ---------- 740
    265 Lars van Heugten Swift - Swift Atle...k Jongens 400m
    4x100m
    HSS
    JJB - 400mJJB - HSS ---------- 693
    267 Ivo van Veldhuizen Swift - Swift Atle...k Jongens Speer
    Hoog
    Polshoog
    JJB Speer 2JJB Hoog 1JJB - Polshoog ---------- 304
    268 Tijn Vaessen Swift - Swift Atle...k Jongens 100m
    4x100m
    Ver
    JJB - 100mJJB Ver 2 ---------- 1112

    Verenigingen 'Jongens Junior B'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    Atledo ATLD 9
    AV Attila ATTL 14
    AV Generaal Michaelis AVGM 11
    AV Marvel MRVL 3
    AV Spiridon SPRD 5
    AV Sprint SPRN 9
    AV Unitas UNTS 10
    AV Wijchen WYCH 11
    Ciko `66 CIKO 11
    DAK DAK 6
    Eindhoven Atletiek EHAT 9
    HAC HAC 8
    Lopersgroep Deurne LGDR 10
    Nijmegen Atletiek NYMG 9
    Prins Hendrik PH 13
    Scorpio SCRP 8
    Swift Atletiek SWFT 6
    Competitiestand Jongens U18
    # Team Leden Punten
    1 Ciko `66 Jongens Ciko `66 - JJB
    Begeleider: Froukje van Ligten
    Jurylid: Bart van der Mark
    11 7935
    2 Prins Hendrik Jongens Prins Hendrik - JJB
    Begeleider: Jos van Schijndel
    Jurylid: Jeroen Engels (Hoogspringen)
    13 7917
    3 AV Attila Jongens AV Attila - JJB
    Begeleider: Arnoud vd Boel arnoudvandeboel@xs4all.nl
    Jurylid: Edwin Schellekens
    13 7500
    4 AV Sprint Jongens AV Sprint - JJB
    Begeleider: Roel van de Weijer
    Jurylid: Sonja Bakker
    9 7046
    5 AV Wijchen Jongens Team 1 AV Wijchen - JJB
    Begeleider: Robin Scholten en Tim Klinkhamer
    Jurylid: Douwe de Jager
    9 6685
    6 Lopersgroep Deurne Jongens Lopersgroep Deurne - JJB
    Begeleider: Martien van den Berg
    Jurylid: Tiny Rijkers (kogel/speer)
    10 6189
    7 AV Unitas Jongens AV Unitas - JJB
    Begeleider: Stephan Nolte
    Jurylid: Herman Visser
    10 6117
    8 Atledo Jongens Atledo - JJB
    Begeleider: Frank Pols
    Jurylid: Leo van der Pol
    9 6045
    9 Nijmegen Atletiek Jongens Nijmegen Atletiek - JJB
    Begeleider: Kathy Maassen van den Brink
    Jurylid: Jan Poelen
    9 5965
    10 Scorpio Jongens Scorpio - JJB
    Begeleider: Jeroen Provoost, Arno van der Pas, Janneke Visser
    Jurylid: Wilfred de Jong
    8 5651
    11 AV Generaal Michaelis Jongens AV Generaal Michaelis - JJB
    Begeleider: Huub van der Elzen
    Jurylid: Wichard de Benis
    11 5338
    12 Eindhoven Atletiek Jongens Eindhoven Atletiek - JJB
    Begeleider: Jonathan Zammit
    9 5269
    13 Swift Atletiek Jongens Swift Atletiek - JJB
    Begeleider: Alain Dijkstra
    Jurylid: Alain Dijkstra
    6 4628
    14 HAC Jongens HAC - JJB 8 4521
    15 DAK Jongens DAK - JJB
    Begeleider: adrie kivits
    Jurylid: frans van der velden
    6 4120
    16 AV Spiridon Jongens AV Spiridon - JJB
    Begeleider: Joris Reijnders
    Jurylid: Marcel van Gool
    5 3492
    17 AV Marvel Jongens AV Marvel - JJB
    Begeleider: Hans Vorstenbosch
    Jurylid: Arjan de Bruijn
    3 2163
    18 AV Wijchen Jongens Team 2 AV Wijchen - JJB
    Begeleider: Robin Scholten en Tim Klinkhamer
    Jurylid: Twan Evers
    2 914
    19 Scopias Atletiek Jongens Scopias Atletiek - JJB 0 0

    Uitslagen 100 meter Jongens Junior B

    # Naam Res OBPTeam punten
    1 Daan Lubberdink Ciko `66 Jongens 11,23 -2.1 m/s11,22 749
    2 Tijn Vaessen Swift Atle...k Jongens 11,79 -2.1 m/s11,96 624
    3 Bas Frauenfelder Nijmegen A...k Jongens 11,82 -2.1 m/s11,71 618
    4 Bas Bernts AV Wijchen...ns Team 1 11,99 -2.1 m/s11,71 583
    5 Nathaniël Uwakwe AV Attila Jongens 12,15 -2.1 m/s11,81 550
    6 Jelle Swinkels Eindhoven ...k Jongens 12,20 -2.1 m/s12,08 540
    7 Max Roosenboom Ciko `66 Jongens 12,22 -1.6 m/s--- 0
    8 Jop Knoppers Lopersgroe...e Jongens 12,34 -1.7 m/s12,34 513
    9 Julian de Leeuw AV Sprint Jongens 12,37 -1.7 m/s12,62 507
    9 Just van Hal Prins Hend...k Jongens 12,37 -2.1 m/s12,08 507
    11 Joep van Es Prins Hend...k Jongens 12,39 -1.7 m/s12,20 0
    12 Nick Honings Lopersgroe...e Jongens 12,44 -1.7 m/s12,32 0
    13 Vincent Hein AV Generaa...s Jongens 12,59 -1.6 m/s--- 465
    14 Stef van Berlo HAC Jongens 12,63 -0.4 m/s--- 458
    15 Scott Pols Atledo Jongens 12,71 -0.4 m/s12,85 443
    16 Giel Bouwman Swift Atle...k Jongens 12,92 -0.4 m/s12,92 0
    17 Nick Schipperen Scorpio Jongens 12,93 -1.7 m/s12,83 403
    18 Menno Hofsté Scorpio Jongens 12,93 -0.4 m/s12,99 0
    19 Donnie van Kerkoerle AV Generaa...s Jongens 12,94 -1.6 m/s--- 0
    20 Ernst Hobma AV Unitas Jongens 13,03 -1.7 m/s12,56 386
    21 Sergio Bellinzis AV Unitas Jongens 13,04 -0.4 m/s12,88 0
    22 Mees Bleumink AV Marvel Jongens 13,06 -1.6 m/s--- 381
    23 David Thommassen AV Sprint Jongens 13,09 -1.7 m/s12,53 0
    24 Tom Janss...uwmeester AV Wijchen...ns Team 2 13,22 -1.6 m/s--- 353
    25 Stijn van Nierop DAK Jongens 13,26 -1.6 m/s--- 347
    26 Jaro IJpelaar AV Attila Jongens 13,44 -0.4 m/s13,76 0
    27 Wouter Kuijpers AV Marvel Jongens 13,51 -0.4 m/s13,60 0
    28 Jens Gerrits AV Wijchen...ns Team 1 13,68 -1.6 m/s--- 0
    29 Ruben Bogers Atledo Jongens 14,69 -0.4 m/s13,75 0
    30 Stijn Poelen Nijmegen A...k Jongens 15,25 -1.6 m/s--- 0

    Uitslagen 400 meter Jongens Junior B

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Jop Knoppers Lopersgroe...e Jongens 53,57 54,42 656
    2 Jasper Janssen Prins Hend...k Jongens 54,00 54,72 639
    3 Timo Waars Atledo Jongens 54,44 55,00 623
    4 Mitchell Emmers AV Attila Jongens 55,08 55,91 599
    5 Jelle Swinkels Eindhoven ...k Jongens 55,34 55,83 589
    6 Vincent Hein AV Generaa...s Jongens 56,48 --- 548
    7 Stan Arts Lopersgroe...e Jongens 56,68 56,32 0
    8 Nart Pistorius Nijmegen A...k Jongens 56,96 59,21 532
    9 August van de Weijer AV Sprint Jongens 57,17 56,01 524
    10 Lars van Heugten Swift Atle...k Jongens 57,22 57,83 523
    11 Daan Leemreize AV Wijchen...ns Team 1 57,23 58,00 522
    12 Martijn Eijgenraam Scorpio Jongens 57,37 57,98 518
    13 Max Roosenboom Ciko `66 Jongens 57,80 56,00 503
    14 Stijn van Nierop DAK Jongens 58,06 58,68 494
    15 Rowan Beun AV Unitas Jongens 58,70 59,92 473
    16 Sven van der Pas Scorpio Jongens 59,18 --- 0
    17 Nathaniël Uwakwe AV Attila Jongens 59,32 55,51 0
    18 Stef van Berlo HAC Jongens 1:00,08 --- 430
    19 Rick Jongen HAC Jongens 1:00,09 --- 0
    20 Lennart Elbin Nijmegen A...k Jongens 1:02,05 1:01,60 0
    21 Lucas van Vroonhoven Eindhoven ...k Jongens 1:04,43 1:03,19 0
    22 Xander Mahieu Atledo Jongens 1:04,77 1:05,00 0
    23 Stef Hankel AV Generaa...s Jongens 1:05,55 --- 0
    24 Marvin Gooiker AV Spiridon Jongens 1:07,34 --- 229

    Uitslagen 800 meter Jongens Junior B

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Stan van Helmond Lopersgroe...e Jongens 2:02,72 2:03,00 702
    2 Jelle de Roon Atledo Jongens 2:03,92 2:03,00 682
    3 Luca Schliekelmann Eindhoven ...k Jongens 2:11,10 2:20,00 572
    4 Troy de Juncker AV Attila Jongens 2:11,24 2:19,77 570
    5 Sven van der Pas Scorpio Jongens 2:11,94 2:14,57 560
    6 Allard van Belois Ciko `66 Jongens 2:12,50 2:13,00 552
    7 Casper van Leeuwen Prins Hend...k Jongens 2:14,26 2:01,85 528
    8 Tobias T Van Roon DAK Jongens 2:18,35 --- 473
    9 Rowan Beun AV Unitas Jongens 2:19,66 2:19,00 456
    10 Thijs Hulsen AV Generaa...s Jongens 2:19,74 --- 455
    11 Jochem Fliervoet AV Wijchen...ns Team 1 2:20,30 2:20,00 448
    12 David Thommassen AV Sprint Jongens 2:20,52 2:21,96 445
    13 Raphaël ...bbelstein Prins Hend...k Jongens 2:20,87 2:20,70 0
    14 Simon Bertram Nijmegen A...k Jongens 2:21,60 2:26,50 432
    15 Dirk Winnemuller Nijmegen A...k Jongens 2:21,63 2:24,75 0
    16 Kevin Marijnissen AV Spiridon Jongens 2:22,50 --- 420
    17 Silas Janssen Ciko `66 Jongens 2:23,02 --- 0
    18 Maurik Moerenhout Atledo Jongens 2:23,76 2:27,76 0
    19 Lucas van Vroonhoven Eindhoven ...k Jongens 2:29,17 2:31,09 0
    20 Rick Driessen Swift Atle...k Jongens 2:36,02 2:26,00 269
    21 Jeroen van Lierop HAC Jongens 2:39,27 --- 237
    22 Joeri Vleugels AV Attila Jongens 2:51,12 2:44,14 0
    Lars Snijders Lopersgroe...e Jongens DNS 2:20,10 0
    Gabriël v...den Elsen AV Wijchen...ns Team 2 DNS --- 0
    Luuk Verploegen AV Wijchen...ns Team 1 DNS 2:10,00 0

    Uitslagen 1500 meter Jongens Junior B

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Dirk Roovers AV Attila Jongens 4:35,62 4:32,00 553
    2 Jaïr van Winkel Atledo Jongens 4:37,38 4:40,00 541
    3 Jens Peeters Eindhoven ...k Jongens 4:37,84 4:27,00 538
    4 Jens Gerrits AV Wijchen...ns Team 1 4:43,61 4:42,50 502
    5 Daan van de Mortel Lopersgroe...e Jongens 4:46,73 4:28,15 484
    6 Troy de Juncker AV Attila Jongens 4:46,88 --- 0
    7 Ruben van Herk AV Unitas Jongens 4:46,97 4:35,00 482
    8 Willem Beugelink Ciko `66 Jongens 4:47,08 4:43,90 482
    9 Bodhi van Selow Lopersgroe...e Jongens 4:47,09 4:32,15 0
    10 Paul van der Gaag Scorpio Jongens 4:48,16 4:50,00 475
    11 Floran Thijs HAC Jongens 4:51,35 --- 457
    12 Tobias T Van Roon DAK Jongens 4:56,45 --- 428
    13 Tim Theunissen Nijmegen A...k Jongens 4:58,75 4:48,03 415
    14 Jasper Weevers Prins Hend...k Jongens 4:59,56 4:56,22 410
    15 Daan Reijnen AV Wijchen...ns Team 1 5:03,26 4:58,20 0
    16 Kevin Marijnissen AV Spiridon Jongens 5:07,85 --- 366
    17 Wiebe van Ligten Ciko `66 Jongens 5:09,89 --- 0
    18 Jur Klijs AV Sprint Jongens 5:12,82 4:45,00 341
    19 Stijn Groen AV Generaa...s Jongens 5:41,96 --- 208
    Tonnie de Benis AV Generaa...s Jongens DNS --- 0
    Mike van der Biezen Prins Hend...k Jongens DNS 5:36,33 0

    Uitslagen 110 meter horden (91cm) Jongens Junior B

    # Naam Res OBPTeam punten
    1 Joep van Es Prins Hend...k Jongens 15,29 -0.7 m/s15,75 818
    2 Boudewijn ...enegracht AV Sprint Jongens 16,72 -0.7 m/s16,12 684
    3 Pepijn Mensen AV Sprint Jongens 16,98 -0.7 m/s17,19 0
    4 Glenn Pols Atledo Jongens 17,18 -0.7 m/s16,80 646
    5 Sander Smits Lopersgroe...e Jongens 17,20 +0.1 m/s18,00 644
    6 Luuk Verploegen AV Wijchen...ns Team 1 17,24 -0.7 m/s16,50 641
    7 Just van Hal Prins Hend...k Jongens 17,40 -0.7 m/s16,56 0
    8 Tim Verhoeven AV Attila Jongens 18,00 +0.1 m/s17,84 582
    9 Danny Ediagbonya Ciko `66 Jongens 18,24 -0.7 m/s13,50 565
    10 Bob Bugter AV Attila Jongens 18,48 +0.1 m/s17,26 0
    11 Bas Bernts AV Wijchen...ns Team 1 18,62 -0.7 m/s16,50 0
    12 Nart Pistorius Nijmegen A...k Jongens 18,70 -1.4 m/s20,64 533
    13 Mees Bleumink AV Marvel Jongens 19,02 +0.1 m/s19,36 511
    14 Sam van der Pol Atledo Jongens 19,32 -1.4 m/s--- 0
    15 Tim Theunissen Nijmegen A...k Jongens 19,40 +0.1 m/s19,91 0
    16 Roy Braak Eindhoven ...k Jongens 19,60 +0.1 m/s18,50 474
    17 Rick Driessen Swift Atle...k Jongens 19,64 +0.1 m/s20,34 471
    18 Wybout de Leeuw HAC Jongens 19,87 -1.4 m/s--- 457
    19 Max van der Donk AV Generaa...s Jongens 20,52 -1.4 m/s--- 419
    20 Menno Hofsté Scorpio Jongens 21,54 -1.4 m/s22,06 364
    21 Yonis AL-Tammar AV Unitas Jongens 21,89 +0.1 m/s19,88 346
    22 Koen van den Boomen AV Generaa...s Jongens 22,85 -1.4 m/s--- 0
    23 Cas Weijers DAK Jongens 24,44 -1.4 m/s22,49 232
    Olaf Vonk AV Unitas Jongens DNF --- 0

    Uitslagen 4 x 100m Jongens Junior B

    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Prins Hendrik Jongens (4x100m) Prins Hendrik - JJB 4 45,71 704
    2 Ciko `66 Jongens (4x100m) Ciko `66 - JJB 4 45,81 699
    3 AV Attila Jongens (4x100m) AV Attila - JJB 4 46,16 679
    4 Lopersgroep Deurne Jongens (4x100m) Lopersgroep Deurne - JJB 4 48,22 570
    5 HAC Jongens (4x100m) HAC - JJB 4 48,46 557
    6 Swift Atletiek Jongens (4x100m) Swift Atletiek - JJB 4 48,48 556
    7 AV Sprint Jongens (4x100m) AV Sprint - JJB 4 48,60 550
    8 Nijmegen Atletiek Jongens (4x100m) Nijmegen Atletiek - JJB 4 49,77 493
    9 Atledo Jongens (4x100m) Atledo - JJB 4 50,15 475
    10 AV Generaal Michaelis Jongens (4x100m) AV Generaal Michaelis - JJB 4 50,55 457
    11 AV Spiridon Jongens (4x100m) AV Spiridon - JJB 4 50,61 454
    12 Eindhoven Atletiek Jongens (4x100m) Eindhoven Atletiek - JJB 4 51,00 436
    13 Scorpio Jongens (4x100m) Scorpio - JJB 4 51,16 429
    14 AV Unitas Jongens (4x100m) AV Unitas - JJB 4 51,73 403
    15 AV Wijchen Jongens Team 1 (4x100m) AV Wijchen - JJB 4 52,14 385
    16 AV Marvel Jongens (4x100m) AV Marvel - JJB 0 DNS 0
    16 AV Wijchen Jongens Team 2 (4x100m) AV Wijchen - JJB 0 DNS 0
    16 DAK Jongens (4x100m) DAK - JJB 0 DNS 0
    16 Scopias Atletiek Jongens (4x100m) Scopias Atletiek - JJB 0 DNS 0

    Uitslagen Speerwerpen 700 gram Jongens Junior B

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    1 Julian de Leeuw AV Sprint Jongens 46,56 46,56 --- 586
    2 Arno Kapteijns Prins Hend...k Jongens 46,16 46,16 45,65 580
    3 Antonny Ediagbonya Ciko `66 Jongens 45,27 45,27 --- 568
    4 Bodhy Wijnings AV Spiridon Jongens 44,39 44,39 --- 555
    5 Maarten Kerckhoffs AV Wijchen...ns Team 1 40,00 40,00 --- 491
    6 Jordy Klerkx AV Unitas Jongens 36,14 36,14 --- 432
    7 Wiebe van Ligten Ciko `66 Jongens 35,05 35,05 --- 0
    8 Florian Wijnen AV Attila Jongens 34,94 34,94 --- 412
    9 Jochem Fliervoet AV Wijchen...ns Team 1 34,85 34,85 --- 0
    10 Cas Maass...den Brink Nijmegen A...k Jongens 34,47 34,47 32,14 405
    11 Thijs Bron HAC Jongens 33,97 33,97 --- 397
    12 Scott Pols Atledo Jongens 33,23 33,23 --- 385
    13 Roy van Kraaij AV Generaa...s Jongens 31,95 31,95 --- 363
    14 Giel Bouwman Swift Atle...k Jongens 31,72 31,72 31,03 359
    15 Stan Arts Lopersgroe...e Jongens 31,46 31,46 33,96 355
    16 Paul van der Gaag Scorpio Jongens 30,63 30,63 34,63 341
    17 Bob Bugter AV Attila Jongens 30,33 30,33 --- 0
    18 Roy Braak Eindhoven ...k Jongens 29,97 29,97 --- 329
    19 Wesley Rijkers Lopersgroe...e Jongens 29,76 29,76 29,21 0
    20 Geert Elferink DAK Jongens 28,35 28,35 --- 301
    21 Thomas Witteveen AV Generaa...s Jongens 28,26 28,26 --- 0
    22 Timo Waars Atledo Jongens 27,42 27,42 --- 0
    23 Jelle Swinkels Eindhoven ...k Jongens 26,68 26,68 --- 0
    24 Wouter Kuijpers AV Marvel Jongens 26,46 26,46 --- 267
    25 Ivo van Veldhuizen Swift Atle...k Jongens 26,09 26,09 28,45 0
    26 Frank Korzilius Scorpio Jongens 25,47 25,47 24,87 0
    27 Luuk de Bruijn AV Marvel Jongens 24,33 24,33 --- 0
    28 Jeroen de Boer DAK Jongens 23,25 23,25 --- 0
    29 Nick Godschalk AV Unitas Jongens 16,31 16,31 --- 0
    30 Lennart Elbin Nijmegen A...k Jongens 13,22 13,22 --- 0
    Koen van Pelt Nijmegen A...k Jongens - DNS --- 0
    Gabriël v...den Elsen AV Wijchen...ns Team 2 - DNS --- 0

    Uitslagen Discuswerpen 1,5 kilogram Jongens Junior B

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Florian Wijnen AV Attila Jongens 45,36 --- 788
    2 Nick Godschalk AV Unitas Jongens 41,44 41,67 714
    3 Wouter Nieuwhof Ciko `66 Jongens 40,05 --- 687
    4 Rik Goessens AV Unitas Jongens 38,86 --- 0
    5 Mattijs Mols AV Attila Jongens 38,32 --- 0
    6 Jeroen Rops Scorpio Jongens 37,92 39,01 644
    7 Glenn Pols Atledo Jongens 36,91 --- 624
    8 Sam van der Pol Atledo Jongens 35,32 50,00 0
    9 Maarten Kerckhoffs AV Wijchen...ns Team 1 35,17 --- 587
    10 Daan Pauw Prins Hend...k Jongens 35,00 34,93 584
    11 Jorg Kroon Prins Hend...k Jongens 33,47 35,44 0
    12 Matthijs Slegt AV Generaa...s Jongens 31,13 --- 500
    13 Rick van de Ven DAK Jongens 31,10 --- 499
    14 Justin Hoefmans AV Sprint Jongens 29,20 --- 456
    15 Roy Braak Eindhoven ...k Jongens 27,84 --- 424
    16 Cas Maass...den Brink Nijmegen A...k Jongens 27,38 19,37 413
    17 Bram Coenen Swift Atle...k Jongens 27,36 26,65 413
    18 Noah Wijnings AV Spiridon Jongens 27,24 --- 410
    19 Tijn Mallens AV Sprint Jongens 23,99 --- 0
    20 Patrick Korzilius Scorpio Jongens 23,72 21,32 0
    21 Marvin Gooiker AV Spiridon Jongens 23,58 --- 0
    22 Nick Honings Lopersgroe...e Jongens 21,65 21,03 268
    23 Michiel Siers Ciko `66 Jongens 21,04 --- 0
    24 Daan Leemreize AV Wijchen...ns Team 1 20,14 --- 0
    25 Tom Janss...uwmeester AV Wijchen...ns Team 2 19,69 --- 214
    26 Luuk de Bruijn AV Marvel Jongens 18,79 --- 189
    27 Stijn Groen AV Generaa...s Jongens 18,56 --- 0
    28 Cas Weijers DAK Jongens 18,35 --- 0
    29 Dirk Winnemuller Nijmegen A...k Jongens 17,67 --- 0
    30 Thijs Hermans HAC Jongens 16,02 --- 106
    Jeroen van Lierop HAC Jongens NM --- 0
    Lars Snijders Lopersgroe...e Jongens DNS 19,45 0
    Gabriël v...den Elsen AV Wijchen...ns Team 2 DNS --- 0

    Uitslagen Kogelstoten 5 kilogram Jongens Junior B

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Wouter Nieuwhof Ciko `66 Jongens 13,88 --- 721
    2 Mattijs Mols AV Attila Jongens 13,83 --- 718
    3 Florian Wijnen AV Attila Jongens 13,53 --- 0
    4 Sam van der Pol Atledo Jongens 11,86 --- 590
    5 Daan Pauw Prins Hend...k Jongens 11,65 11,09 576
    6 Maarten Kerckhoffs AV Wijchen...ns Team 1 11,51 --- 567
    7 Scott Pols Atledo Jongens 11,19 --- 0
    8 Rik Goessens AV Unitas Jongens 11,16 --- 543
    9 Jeroen Rops Scorpio Jongens 11,00 12,02 532
    10 Maurice Schürmann AV Unitas Jongens 10,83 --- 0
    11 Justin Hoefmans AV Sprint Jongens 10,70 --- 511
    12 Matthijs Slegt AV Generaa...s Jongens 10,17 --- 473
    13 Simon Bertram Nijmegen A...k Jongens 9,99 9,24 460
    14 Bram Coenen Swift Atle...k Jongens 9,88 10,31 451
    15 Michiel Siers Ciko `66 Jongens 9,61 --- 0
    16 Geert Elferink DAK Jongens 9,58 --- 429
    17 Freek van Blerck AV Sprint Jongens 9,37 --- 0
    18 Rick van de Ven DAK Jongens 9,25 --- 0
    19 Max van der Donk AV Generaa...s Jongens 9,21 --- 0
    20 Chiel van der Looy AV Wijchen...ns Team 1 9,17 --- 0
    21 Wesley Rijkers Lopersgroe...e Jongens 8,96 8,77 382
    22 Tim Theunissen Nijmegen A...k Jongens 8,72 9,17 0
    23 Imre Dielis Lopersgroe...e Jongens 8,62 9,42 0
    24 Tom Janss...uwmeester AV Wijchen...ns Team 2 8,51 --- 347
    25 Thijs Bron HAC Jongens 7,96 --- 303
    26 Rick Jongen HAC Jongens 6,88 --- 0
    Jorg Kroon Prins Hend...k Jongens DNS 11,82 0

    Uitslagen Hoogspringen Jongens Junior B

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Mike Idio Eindhoven ...k Jongens 1,85 --- 725
    1 Tom Egbers Ciko `66 Jongens 1,85 --- 725
    1 Bas Frauenfelder Nijmegen A...k Jongens 1,85 1,85 725
    4 Sander Smits Lopersgroe...e Jongens 1,80 1,80 680
    5 Arno Kapteijns Prins Hend...k Jongens 1,75 1,75 634
    6 Glenn Pols Atledo Jongens 1,70 --- 587
    6 Boudewijn ...enegracht AV Sprint Jongens 1,70 --- 587
    8 Stan Arts Lopersgroe...e Jongens 1,65 1,65 0
    8 Tijn Mallens AV Sprint Jongens 1,65 --- 0
    10 Chiel van der Looy AV Wijchen...ns Team 1 1,65 --- 540
    11 Bart Mulder AV Wijchen...ns Team 1 1,65 --- 0
    12 Jaro IJpelaar AV Attila Jongens 1,60 --- 492
    13 Lars Kamsteeg Eindhoven ...k Jongens 1,60 --- 0
    14 Jeroen Rops Scorpio Jongens 1,60 1,55 492
    15 Koen van den Boomen AV Generaa...s Jongens 1,55 --- 444
    16 Thomas Witteveen AV Generaa...s Jongens 1,50 --- 0
    17 Jeroen de Boer DAK Jongens 1,50 --- 394
    18 Lennart Elbin Nijmegen A...k Jongens 1,50 1,50 0
    19 Ruben Bogers Atledo Jongens 1,45 --- 0
    19 Bob Voets AV Attila Jongens 1,45 --- 0
    21 Marvin Gooiker AV Spiridon Jongens 1,45 --- 344
    21 Thijs Hermans HAC Jongens 1,45 --- 344
    23 Wiebe van Ligten Ciko `66 Jongens 1,45 --- 0
    24 Sergio Bellinzis AV Unitas Jongens 1,40 --- 293
    Ivo van Veldhuizen Swift Atle...k Jongens DNS 1,45 0

    Uitslagen Hink-stap-springen Jongens Junior B

    # Naam Res OBPTeam punten
    1 Tom Egbers Ciko `66 Jongens 12,13 +0.0 m/s--- 582
    2 Boudewijn ...enegracht AV Sprint Jongens 12,00 -1.9 m/s--- 568
    3 Thomas Petsch Prins Hend...k Jongens 11,94 -1.7 m/s11,63 561
    4 Vincent Staat AV Attila Jongens 11,82 -2.1 m/s--- 548
    5 Willem Nijtmans Nijmegen A...k Jongens 11,52 -1.7 m/s10,86 514
    6 Luuk de Bruijn AV Marvel Jongens 10,73 +0.0 m/s--- 424
    7 Sander Smits Lopersgroe...e Jongens 10,63 -1.2 m/s11,02 412
    8 Noah Wijnings AV Spiridon Jongens 10,44 +0.0 m/s--- 390
    9 Bart Mulder AV Wijchen...ns Team 1 10,32 -0.9 m/s--- 376
    10 Thijs Hulsen AV Generaa...s Jongens 10,20 -0.8 m/s--- 362
    11 Wybout de Leeuw HAC Jongens 9,88 -1.9 m/s--- 323
    12 Stijn van Nierop DAK Jongens 9,82 +0.0 m/s--- 316
    13 Yonis AL-Tammar AV Unitas Jongens 9,35 -3.0 m/s--- 258
    14 Xander Mahieu Atledo Jongens 9,21 -1.4 m/s--- 240
    15 Nick Schipperen Scorpio Jongens 9,17 +0.0 m/s9,59 235
    16 Lars van Heugten Swift Atle...k Jongens 8,66 -0.8 m/s9,13 170

    Uitslagen Polsstokhoogspringen Jongens Junior B

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Koen Koenders Prins Hend...k Jongens 4,40 4,50 909
    2 Jordy Klerkx AV Unitas Jongens 4,10 4,20 833
    3 Pepijn Mensen AV Sprint Jongens 3,60 --- 700
    4 Wouter Nieuwhof Ciko `66 Jongens 3,30 --- 616
    5 Guus van Iersel AV Attila Jongens 3,10 --- 558
    6 Bart Mulder AV Wijchen...ns Team 1 2,80 --- 467
    7 Olaf van Nuenen Eindhoven ...k Jongens 2,40 --- 338
    8 Chris Rooijakkers HAC Jongens 2,30 --- 304
    8 Ivo van Veldhuizen Swift Atle...k Jongens 2,30 2,40 304
    10 Roy van Kraaij AV Generaa...s Jongens 2,20 --- 270
    10 Paul van der Gaag Scorpio Jongens 2,20 1,80 270
    Imre Dielis Lopersgroe...e Jongens DNS 2,50 0

    Uitslagen Verspringen Jongens Junior B

    # Naam Res OBPTeam punten
    1 August van de Weijer AV Sprint Jongens 5,92 +1.1 m/s--- 587
    2 Bas Bernts AV Wijchen...ns Team 1 5,87 +1.4 m/s6,10 576
    3 Stan van Helmond Lopersgroe...e Jongens 5,64 +0.0 m/s6,07 523
    4 Ernst Hobma AV Unitas Jongens 5,53 +1.2 m/s--- 498
    5 Tijn Vaessen Swift Atle...k Jongens 5,49 +0.0 m/s5,78 488
    6 Antonny Ediagbonya Ciko `66 Jongens 5,48 +1.5 m/s--- 486
    7 Freek van Blerck AV Sprint Jongens 5,46 +1.4 m/s--- 0
    8 Thomas Petsch Prins Hend...k Jongens 5,40 +2.7 m/s5,40 467
    9 Tim Verhoeven AV Attila Jongens 5,33 +0.0 m/s--- 451
    10 Teun Peeters Prins Hend...k Jongens 5,29 +0.0 m/s5,33 0
    11 Jaro IJpelaar AV Attila Jongens 5,23 +0.0 m/s--- 0
    12 Willem Nijtmans Nijmegen A...k Jongens 5,22 +0.1 m/s5,33 425
    13 Wouter Kuijpers AV Marvel Jongens 5,08 +1.5 m/s4,99 391
    14 Martijn Eijgenraam Scorpio Jongens 5,07 +0.6 m/s4,67 388
    15 Donnie van Kerkoerle AV Generaa...s Jongens 5,01 +1.4 m/s--- 374
    16 Max van der Donk AV Generaa...s Jongens 5,00 +0.4 m/s--- 0
    16 Mees Bleumink AV Marvel Jongens 5,00 +1.4 m/s--- 0
    18 Sergio Bellinzis AV Unitas Jongens 4,84 +1.6 m/s--- 0
    19 Bodhy Wijnings AV Spiridon Jongens 4,81 +0.3 m/s--- 324
    20 Daan van de Mortel Lopersgroe...e Jongens 4,76 +0.9 m/s5,06 0
    21 Lars Kamsteeg Eindhoven ...k Jongens 4,73 -0.5 m/s--- 304
    22 Olaf van Nuenen Eindhoven ...k Jongens 4,38 +0.1 m/s--- 0
    23 Ruben Bogers Atledo Jongens 4,36 +1.3 m/s--- 209
    24 Cas Weijers DAK Jongens 4,35 +0.2 m/s--- 207
    25 Jeroen van Lierop HAC Jongens 4,13 +0.0 m/s--- 148
    26 Thijs Hermans HAC Jongens 4,08 +0.0 m/s--- 0
    27 Maurik Moerenhout Atledo Jongens 3,91 +0.0 m/s--- 0
    28 Stijn Poelen Nijmegen A...k Jongens 3,86 +0.2 m/s3,65 0
    29 Annan Heerkens AV Spiridon Jongens 3,83 +0.6 m/s--- 0
    Danny Ediagbonya Ciko `66 Jongens DNS --- 0