Categorie 'Meisjes Junior C'

Categorie gegevens

Deelnemers: 76
Categorie afkorting: MJC
Berekeningswijze: Junioren C/D
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 80 meter
  • 1 x 1000 meter
  • 1 x 80 meter horden (76cm)
  • 1 x 4 x 80m
  • 4 x Speerwerpen 500 gram
  • 4 x Discuswerpen 1 kilogram
  • 4 x Kogelstoten 3 kilogram
  • 1 x Hoogspringen
  • 4 x Verspringen
  • Tijdschema 'Meisjes Junior C'

    Print Tijdschema

    Aanvang Onderdeel
    12:15 13:15 Speer Uitslagen
    12:45 14:30 Hoog
    mat 2
    Uitslagen
    13:10 13:30 80mH Uitslagen
    13:45 15:00 Kogel
    ring 1
    Uitslagen
    14:40 15:45 Ver
    bak 1
    Uitslagen
    14:50 15:55 Discus Uitslagen
    15:10 15:25 1000m Uitslagen
    16:30 16:45 80m Uitslagen


    Tijdschema

    14:50u16:45u
    Meisjes Junior C
    7 onderdelen
    80m

    Atleten 'Meisjes Junior C'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep 80m1000m80mH4x80mSpeerDiscusKogelHoogVer
    562 Elise Jocaille ACW `66 - ACW `66 MC 4x80m
    Speer
    Hoog
    MJC - SpeerMJC - Hoog ------
    563 Evi van Bladel ACW `66 - ACW `66 MC 1000m
    4x80m
    Ver
    MJC - 1000mMJC - Ver ------
    564 Hester Kleuskens ACW `66 - ACW `66 MC 4x80m
    Discus
    Kogel
    MJC - DiscusMJC - Kogel ------
    565 Lotje Birker ACW `66 - ACW `66 MC 80m
    80mH
    4x80m
    MJC - 80mMJC - 80mH ------
    574 Imke Denissen Atledo - Atledo MC 80m
    1000m
    Hoog
    MJC - 80mMJC - 1000mMJC - Hoog ------
    575 Indy Snoeren Atledo - Atledo MC 80m
    1000m
    Hoog
    MJC - 80mMJC - 1000mMJC - Hoog ------
    607 Anne Hoeke AV Attila - AV Attila MC 80mH
    4x80m
    Hoog
    MJC - 80mHMJC - Hoog ------
    608 Anne van Zundert AV Attila - AV Attila / DAK MC 80m
    80mH
    Discus
    MJC - 80mMJC - 80mHMJC - Discus ------
    609 Aukje Meeuwesen AV Attila - AV Attila / DAK MC 80m
    1000m
    Kogel
    MJC - 80mMJC - 1000mMJC - Kogel ------
    610 Daphne van...r Heijden AV Attila - AV Attila MC 80m
    1000m
    4x80m
    MJC - 80mMJC - 1000m ------
    611 Jolien Stuijk AV Attila - AV Attila MC 80m
    4x80m
    Hoog
    MJC - 80mMJC - Hoog ------
    612 Lonneke Westermann AV Attila - AV Attila MC 80mH
    4x80m
    Ver
    MJC - 80mHMJC - Ver ------
    613 Lotte de Graauw AV Attila - AV Attila MC 80m
    1000m
    MJC - 80mMJC - 1000m -------
    614 Natasja van Beurden AV Attila - AV Attila MC Speer
    Discus
    Kogel
    MJC - SpeerMJC - DiscusMJC - Kogel ------
    615 Pien Korstanje AV Attila - AV Attila MC 80mH
    Kogel
    Ver
    MJC - 80mHMJC - KogelMJC - Ver ------
    616 Sanne Appels AV Attila - AV Attila MC Speer
    Discus
    MJC - SpeerMJC - Discus -------
    646 Claudia Noordzij Parthenon - AV Parthen...MC Team 1 80m
    4x80m
    Kogel
    MJC - 80mMJC - Kogel ------
    647 Eliza Damsteeg Parthenon - AV Parthen...MC Team 2 1000m
    4x80m
    Ver
    MJC - 1000mMJC - Ver ------
    648 Emy Sijssens Parthenon - AV Parthen...MC Team 2 4x80m
    Discus
    Kogel
    MJC - DiscusMJC - Kogel ------
    649 Esther Jacobs Parthenon - AV Parthen...MC Team 2 1000m
    80mH
    4x80m
    MJC - 1000mMJC - 80mH ------
    650 Jasmijn Haring Parthenon - AV Parthen...MC Team 2 80m
    Kogel
    Ver
    MJC - 80mMJC - KogelMJC - Ver ------
    651 Joy van Norden Parthenon - AV Parthen...MC Team 2 80m
    80mH
    4x80m
    MJC - 80mMJC - 80mH ------
    652 Lotte de Snaijer Parthenon - AV Parthen...MC Team 2 1000m
    Speer
    Hoog
    MJC - 1000mMJC - SpeerMJC - Hoog ------
    653 Luka Lieuwen Parthenon - AV Parthen...MC Team 1 80mH
    Hoog
    Ver
    MJC - 80mHMJC - HoogMJC - Ver ------
    654 Roos de Vries Parthenon - AV Parthen...MC Team 1 1000m
    80mH
    4x80m
    MJC - 1000mMJC - 80mH ------
    656 Saskia van der Boor Parthenon - AV Parthen...MC Team 1 80mH
    Speer
    Discus
    MJC - 80mHMJC - SpeerMJC - Discus ------
    657 Sharon de Smoker Parthenon - AV Parthen...MC Team 1 80m
    4x80m
    Ver
    MJC - 80mMJC - Ver ------
    658 Suzanne Visser Parthenon - AV Parthen...MC Team 1 80m
    1000m
    4x80m
    MJC - 80mMJC - 1000m ------
    705 Annabelle Emmen AV Spiridon - AV Spiridon MC 1000m
    4x80m
    Hoog
    MJC - 1000mMJC - Hoog ------
    706 Esmee van Dongen AV Spiridon - AV Spiridon MC 80mH
    4x80m
    Speer
    MJC - 80mHMJC - Speer ------
    707 Eva Kipping AV Spiridon - AV Spiridon MC 1000m
    80mH
    4x80m
    MJC - 1000mMJC - 80mH ------
    709 Lotte van de Par AV Spiridon - AV Spiridon MC 80m
    4x80m
    Ver
    MJC - 80mMJC - Ver ------
    739 Annika Drent AV Sprint - AV Sprint MC Team 2 4x80m
    Speer
    MJC - Speer -------
    740 Barbara Daniels AV Sprint - AV Sprint MC Team 2 1000m
    Speer
    Kogel
    MJC - 1000mMJC - SpeerMJC - Kogel ------
    741 Charlotte Demoulin AV Sprint - AV Sprint MC Team 2 1000m
    4x80m
    Hoog
    MJC - 1000mMJC - Hoog ------
    742 Dana Bouwknegt AV Sprint - AV Sprint MC Team 1 Discus
    MJC - Discus --------
    743 Hanneke Verheesen AV Sprint - AV Sprint MC Team 1 80m
    4x80m
    Hoog
    MJC - 80mMJC - Hoog ------
    744 Jinke Prinsen AV Sprint - AV Sprint MC Team 1 80mH
    4x80m
    Speer
    MJC - 80mHMJC - Speer ------
    745 Julia Effting AV Sprint - AV Sprint MC Team 2 80m
    4x80m
    Ver
    MJC - 80mMJC - Ver ------
    746 Lara Schortemeijer AV Sprint - AV Sprint MC Team 2 80m
    Discus
    Hoog
    MJC - 80mMJC - DiscusMJC - Hoog ------
    747 Lonne Mallens AV Sprint - AV Sprint MC Team 1 1000m
    4x80m
    Kogel
    MJC - 1000mMJC - Kogel ------
    748 Pleun Hutten AV Sprint - AV Sprint MC Team 1 80mH
    Speer
    Discus
    MJC - 80mHMJC - SpeerMJC - Discus ------
    749 Silke Vonk AV Sprint - AV Sprint MC Team 1 80m
    4x80m
    Ver
    MJC - 80mMJC - Ver ------
    750 Simone Snepvangers AV Sprint - AV Sprint MC Team 1 Hoog
    MJC - Hoog --------
    751 Titia van Vucht AV Sprint - AV Sprint MC Team 2 80mH
    4x80m
    Ver
    MJC - 80mHMJC - Ver ------
    752 Veerle van Doorn AV Sprint - AV Sprint MC Team 1 1000m
    MJC - 1000m --------
    753 Zoë Meyer AV Sprint - AV Sprint MC Team 1 80m
    Kogel
    MJC - 80mMJC - Kogel -------
    781 Fleur van der Linden DAK - AV Attila / DAK MC 80mH
    Speer
    Ver
    MJC - 80mHMJC - SpeerMJC - Ver ------
    782 Sanne Pulles DAK - AV Attila / DAK MC 80m
    Speer
    Discus
    MJC - 80mMJC - SpeerMJC - Discus ------
    791 Amber van de Merwe HRCL - DK en AV Hercules MC Speer
    Kogel
    MJC - SpeerMJC - Kogel -------
    792 Emma van Herwijnen HRCL - DK en AV Hercules MC 4x80m
    --------
    793 Eri van Berkum HRCL - DK en AV Hercules MC 1000m
    80mH
    Speer
    MJC - 1000mMJC - 80mHMJC - Speer ------
    794 Maritt Jansen HRCL - DK en AV Hercules MC 4x80m
    Discus
    Hoog
    MJC - DiscusMJC - Hoog ------
    795 Miranda van Dijk HRCL - DK en AV Hercules MC 80mH
    4x80m
    Ver
    MJC - 80mHMJC - Ver ------
    796 Sophie van der Spoel HRCL - DK en AV Hercules MC 80m
    4x80m
    Kogel
    MJC - 80mMJC - Kogel ------
    797 Tes van Noort HRCL - DK en AV Hercules MC 80m
    80mH
    Ver
    MJC - 80mMJC - 80mHMJC - Ver ------
    798 Vera Kuipers HRCL - DK en AV Hercules MC 80m
    1000m
    Discus
    MJC - 80mMJC - 1000mMJC - Discus ------
    832 Janneke Pluimes Scorpio - Scorpio MC 4x80m
    Speer
    Discus
    MJC - SpeerMJC - Discus ------
    833 Jorine van Vugt Scorpio - Scorpio MC 80mH
    4x80m
    Ver
    MJC - 80mHMJC - Ver ------
    834 Selena van...osterhout Scorpio - Scorpio MC 1000m
    4x80m
    Hoog
    MJC - 1000mMJC - Hoog ------
    835 Sophie ter Braak Scorpio - Scorpio MC 80m
    4x80m
    Kogel
    MJC - 80mMJC - Kogel ------
    858 Dieuwertje Mentink Taxandria - Taxandria ...letiek MC 80mH
    4x80m
    Ver
    MJC - 80mHMJC - Ver ------
    859 Lisa van Boekel Taxandria - Taxandria ...letiek MC 80m
    1000m
    4x80m
    MJC - 80mMJC - 1000m ------
    860 Luka van Gennip Taxandria - Taxandria ...letiek MC 1000m
    80mH
    4x80m
    MJC - 1000mMJC - 80mH ------
    861 Maartje Smits Taxandria - Taxandria ...letiek MC Speer
    Discus
    Kogel
    MJC - SpeerMJC - DiscusMJC - Kogel ------
    862 Marit Mulders Taxandria - Taxandria ...letiek MC 80m
    4x80m
    Hoog
    MJC - 80mMJC - Hoog ------
    895 Angeliki Nastou Typhoon - Typhoon MC Speer
    Kogel
    Ver
    MJC - SpeerMJC - KogelMJC - Ver ------
    896 Evie van Benten Typhoon - Typhoon MC 4x80m
    Hoog
    Ver
    MJC - HoogMJC - Ver ------
    897 Isa Buddingh Typhoon - Typhoon MC 1000m
    MJC - 1000m --------
    898 Larissa Loos Typhoon - Typhoon MC 80m
    80mH
    4x80m
    MJC - 80mMJC - 80mH ------
    899 Laura de With Typhoon - Typhoon MC 80mH
    4x80m
    Hoog
    MJC - 80mHMJC - Hoog ------
    900 Marit Volmer Typhoon - Typhoon MC 80m
    Speer
    Discus
    MJC - 80mMJC - SpeerMJC - Discus ------
    901 Mieke de Bruin Typhoon - Typhoon MC 1000m
    MJC - 1000m --------
    902 Nina den Haan Typhoon - Typhoon MC 1000m
    MJC - 1000m --------
    903 Sarah Kortland Typhoon - Typhoon MC 80m
    80mH
    4x80m
    MJC - 80mMJC - 80mH ------
    904 Sigrid van...jckhuijse Typhoon - Typhoon MC Discus
    Kogel
    MJC - DiscusMJC - Kogel -------

    Verenigingen 'Meisjes Junior C'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    ACW `66 ACW 4
    Atledo ATLD 2
    AV Attila ATTL 10
    AV Parthenon PRTH 12
    AV Spiridon SPRD 4
    AV Sprint SPRN 15
    DAK DAK 2
    DK en AV Hercules HRCL 8
    Scorpio SCRP 4
    Taxandria Atletiek TXND 5
    Typhoon TPHN 10
    Competitiestand Meisjes Junioren C
    # Team Leden Punten
    1 AV Sprint MC Team 1 AV Sprint - MJC
    Begeleider: Bram Hommel
    9 6589
    2 AV Attila MC AV Attila - MJC
    Begeleider: Peter Westermann
    8 6462
    3 AV Parthenon MC Team 1 AV Parthenon - MJC
    Begeleider: Sandy v.d Heydt
    Jurylid: Sandra Klein
    6 5703
    4 DK en AV Hercules MC DK en AV Hercules - MJC
    Begeleider: Greg van der Velde
    Jurylid: Hercules
    8 5231
    5 Typhoon MC Typhoon - MJC
    Jurylid: Gertwin De With
    10 5188
    6 Taxandria Atletiek MC Taxandria Atletiek - MJC
    Begeleider: Gerben Mentink
    Jurylid: Peter van der Heijden
    5 4580
    7 AV Parthenon MC Team 2 AV Parthenon - MJC
    Begeleider: Sandy v.d Heydt
    Jurylid: Anja Smits
    6 4348
    8 ACW `66 MC ACW `66 - MJC
    Begeleider: Eddy Stadwijk
    Jurylid: Ziggy Birker
    4 3987
    9 AV Spiridon MC AV Spiridon - MJC
    Begeleider: Joris Reijnders
    Jurylid: nnb
    4 3835
    10 Scorpio MC Scorpio - MJC
    Begeleider: Jeroen Provoost, Arno van der Pas, Janneke Visser
    4 3696
    11 AV Sprint MC Team 2 AV Sprint - MJC
    Begeleider: Bram Hommel
    6 3508
    12 AV Attila / DAK MC - MJC
    Begeleider: Peter Westermann
    4 2801
    13 Atledo MC Atledo - MJC
    Begeleider: Tim Schellekens
    Jurylid: Alex van Krevelen
    2 1284

    Uitslagen 80 meter Meisjes Junior C

    # Naam Res OBP
    1 Zoë Meyer AV Sprint MC Team 1 10,52 -1.9 m/s10,44
    2 Silke Vonk AV Sprint MC Team 1 10,79 -1.9 m/s10,57
    3 Daphne van...r Heijden AV Attila MC 11,06 -1.9 m/s11,10
    4 Sarah Kortland Typhoon MC 11,13 -1.2 m/s---
    5 Jolien Stuijk AV Attila MC 11,45 -1.9 m/s11,22
    6 Sophie van der Spoel DK en AV Hercules MC 11,51 -1.3 m/s11,70
    7 Claudia Noordzij AV Parthen...MC Team 1 11,62 -1.9 m/s11,43
    7 Hanneke Verheesen AV Sprint MC Team 1 11,62 -1.9 m/s11,44
    7 Lisa van Boekel Taxandria ...letiek MC 11,62 -1.2 m/s---
    10 Lotje Birker ACW `66 MC 11,73 -0.7 m/s12,09
    11 Lotte van de Par AV Spiridon MC 11,76 -1.3 m/s11,50
    12 Sharon de Smoker AV Parthen...MC Team 1 11,80 -1.9 m/s11,44
    13 Imke Denissen Atledo MC 11,92 -1.3 m/s12,08
    14 Lara Schortemeijer AV Sprint MC Team 2 11,94 -0.7 m/s12,27
    15 Tes van Noort DK en AV Hercules MC 12,03 -1.3 m/s11,70
    16 Aukje Meeuwesen AV Attila / DAK MC 12,15 -0.7 m/s13,09
    17 Sanne Pulles AV Attila / DAK MC 12,17 -1.2 m/s---
    18 Lotte de Graauw AV Attila MC 12,19 -1.3 m/s11,80
    19 Vera Kuipers DK en AV Hercules MC 12,25 -1.3 m/s12,00
    20 Joy van Norden AV Parthen...MC Team 2 12,27 -0.7 m/s12,35
    21 Marit Mulders Taxandria ...letiek MC 12,47 -1.2 m/s---
    22 Anne van Zundert AV Attila / DAK MC 12,54 -1.2 m/s---
    23 Larissa Loos Typhoon MC 12,68 -1.2 m/s---
    24 Sophie ter Braak Scorpio MC 12,94 -0.7 m/s13,42
    25 Marit Volmer Typhoon MC 13,09 -1.2 m/s---
    26 Jasmijn Haring AV Parthen...MC Team 2 13,39 -0.7 m/s13,68
    Suzanne Visser AV Parthen...MC Team 1 DNS 11,60
    Indy Snoeren Atledo MC DNS 12,33
    Julia Effting AV Sprint MC Team 2 DNS 12,91

    Uitslagen 1000 meter Meisjes Junior C

    # Naam ResOBP
    1 Evi van Bladel ACW `66 MC 3:16,18 3:17,00
    2 Annabelle Emmen AV Spiridon MC 3:23,55 3:25,00
    3 Lisa van Boekel Taxandria ...letiek MC 3:25,77 3,29
    4 Daphne van...r Heijden AV Attila MC 3:26,98 3:25,00
    5 Roos de Vries AV Parthen...MC Team 1 3:29,16 3:33,42
    6 Luka van Gennip Taxandria ...letiek MC 3:30,86 3:28,00
    7 Lotte de Graauw AV Attila MC 3:35,90 3:23,00
    8 Veerle van Doorn AV Sprint MC Team 1 3:37,17 3:33,00
    9 Charlotte Demoulin AV Sprint MC Team 2 3:39,94 3:38,00
    10 Vera Kuipers DK en AV Hercules MC 3:41,78 3:50,00
    11 Lonne Mallens AV Sprint MC Team 1 3:41,94 3:40,00
    12 Mieke de Bruin Typhoon MC 3:42,08 ---
    13 Eliza Damsteeg AV Parthen...MC Team 2 3:43,73 3:37,48
    14 Eva Kipping AV Spiridon MC 3:48,70 ---
    15 Isa Buddingh Typhoon MC 3:48,78 ---
    16 Eri van Berkum DK en AV Hercules MC 3:48,80 4:00,00
    17 Esther Jacobs AV Parthen...MC Team 2 3:50,01 3:48,57
    18 Lotte de Snaijer AV Parthen...MC Team 2 3:56,85 3:36,29
    19 Imke Denissen Atledo MC 4:01,89 3:52,00
    20 Barbara Daniels AV Sprint MC Team 2 4:05,89 4:15,15
    21 Aukje Meeuwesen AV Attila / DAK MC 4:13,75 4:27,00
    22 Nina den Haan Typhoon MC 4:18,01 ---
    23 Selena van...osterhout Scorpio MC 4:19,65 4:21,70
    24 Suzanne Visser AV Parthen...MC Team 1 4:23,19 3:51,46
    Indy Snoeren Atledo MC DNS 3:45,41

    Uitslagen 80 meter horden (76cm) Meisjes Junior C

    # Naam Res OBP
    1 Sarah Kortland Typhoon MC 12,44 -2.4 m/s12,26
    2 Pleun Hutten AV Sprint MC Team 1 13,04 -2.4 m/s12,86
    3 Luka Lieuwen AV Parthen...MC Team 1 13,05 -2.4 m/s12,47
    4 Pien Korstanje AV Attila MC 13,18 -2.4 m/s12,96
    5 Miranda van Dijk DK en AV Hercules MC 13,51 -2.0 m/s14,20
    6 Saskia van der Boor AV Parthen...MC Team 1 13,58 -2.0 m/s14,02
    7 Anne Hoeke AV Attila MC 13,78 -2.4 m/s13,39
    8 Jinke Prinsen AV Sprint MC Team 1 13,96 -2.4 m/s13,57
    9 Fleur van der Linden AV Attila / DAK MC 14,21 -2.0 m/s13,82
    10 Lonneke Westermann AV Attila MC 14,44 -2.0 m/s14,27
    11 Roos de Vries AV Parthen...MC Team 1 14,73 -2.0 m/s14,92
    12 Eva Kipping AV Spiridon MC 15,19 -0.4 m/s---
    13 Larissa Loos Typhoon MC 15,56 -0.4 m/s16,76
    14 Laura de With Typhoon MC 15,71 -0.4 m/s16,21
    15 Tes van Noort DK en AV Hercules MC 15,87 -0.4 m/s15,90
    16 Eri van Berkum DK en AV Hercules MC 16,18 -0.4 m/s16,60
    17 Titia van Vucht AV Sprint MC Team 2 16,22 -0.4 m/s---
    18 Esther Jacobs AV Parthen...MC Team 2 16,63 -2.0 m/s15,86
    19 Jorine van Vugt Scorpio MC 16,68 -0.4 m/s16,65
    20 Luka van Gennip Taxandria ...letiek MC 16,99 -0.4 m/s---
    21 Dieuwertje Mentink Taxandria ...letiek MC 17,16 -0.4 m/s---
    22 Joy van Norden AV Parthen...MC Team 2 17,26 -0.4 m/s17,27
    23 Anne van Zundert AV Attila / DAK MC 17,47 -0.4 m/s17,53
    24 Lotje Birker ACW `66 MC 17,85 -0.4 m/s18,11
    25 Esmee van Dongen AV Spiridon MC 18,23 -0.4 m/s---

    Uitslagen Speerwerpen 500 gram Meisjes Junior C

    # Naam P1P2P3P4ResOBP
    1 Pleun Hutten AV Sprint MC Team 1 32,72 29,50 X X 32,72 33,04
    2 Natasja van Beurden AV Attila MC 29,25 28,19 26,91 28,54 29,25 30,41
    3 Saskia van der Boor AV Parthen...MC Team 1 X 26,89 25,22 X 26,89 26,94
    4 Fleur van der Linden AV Attila / DAK MC 24,58 24,60 25,65 X 25,65 23,77
    5 Janneke Pluimes Scorpio MC 20,12 24,32 18,02 X 24,32 ---
    6 Jinke Prinsen AV Sprint MC Team 1 22,91 20,43 22,77 X 22,91 27,32
    7 Angeliki Nastou Typhoon MC 22,17 X 22,55 20,80 22,55 ---
    8 Elise Jocaille ACW `66 MC X X 21,88 22,33 22,33 ---
    9 Sanne Appels AV Attila MC 20,38 20,72 19,75 20,30 20,72 18,00
    10 Lotte de Snaijer AV Parthen...MC Team 2 15,05 18,07 19,66 18,56 19,66 17,43
    11 Amber van de Merwe DK en AV Hercules MC 18,80 17,84 19,57 19,56 19,57 ---
    12 Esmee van Dongen AV Spiridon MC 17,55 17,11 19,39 X 19,39 ---
    13 Eri van Berkum DK en AV Hercules MC 14,27 X 14,65 16,95 16,95 ---
    14 Sanne Pulles AV Attila / DAK MC X X 14,69 X 14,69 ---
    15 Marit Volmer Typhoon MC 11,45 X 13,09 13,05 13,09 ---
    16 Maartje Smits Taxandria ...letiek MC 12,87 12,75 11,76 9,34 12,87 12,75
    17 Barbara Daniels AV Sprint MC Team 2 11,11 10,54 12,51 11,17 12,51 ---
    18 Annika Drent AV Sprint MC Team 2 X 10,62 X X 10,62 ---

    Uitslagen Discuswerpen 1 kilogram Meisjes Junior C

    # Naam P1P2P3P4ResOBP
    1 Janneke Pluimes Scorpio MC 36,46 29,99 - 32,85 36,46 ---
    2 Sanne Appels AV Attila MC 20,85 18,29 17,19 22,60 22,60 21,29
    3 Pleun Hutten AV Sprint MC Team 1 16,83 21,85 21,55 X 21,85 ---
    4 Natasja van Beurden AV Attila MC 20,89 21,70 18,86 20,38 21,70 22,50
    5 Dana Bouwknegt AV Sprint MC Team 1 - 17,44 18,91 21,43 21,43 18,97
    6 Saskia van der Boor AV Parthen...MC Team 1 19,61 18,80 16,23 19,65 19,65 22,75
    7 Maartje Smits Taxandria ...letiek MC 19,47 7,42 18,43 19,54 19,54 17,62
    8 Maritt Jansen DK en AV Hercules MC - 17,56 18,24 X 18,24 ---
    9 Emy Sijssens AV Parthen...MC Team 2 13,66 14,75 15,47 17,20 17,20 16,83
    10 Hester Kleuskens ACW `66 MC 15,00 - - 15,42 15,42 ---
    11 Sanne Pulles AV Attila / DAK MC 14,95 13,26 14,35 13,28 14,95 ---
    12 Lara Schortemeijer AV Sprint MC Team 2 13,37 14,16 13,03 14,62 14,62 ---
    13 Marit Volmer Typhoon MC 13,29 12,59 13,04 13,29 13,29 ---
    14 Vera Kuipers DK en AV Hercules MC - - - 11,66 11,66 ---
    15 Anne van Zundert AV Attila / DAK MC X X 10,53 X 10,53 ---
    16 Sigrid van...jckhuijse Typhoon MC 7,67 - 10,17 8,49 10,17 ---

    Uitslagen Kogelstoten 3 kilogram Meisjes Junior C

    # Naam P1P2P3P4ResOBP
    1 Pien Korstanje AV Attila MC 10,65 10,18 10,28 10,66 10,66 11,22
    2 Zoë Meyer AV Sprint MC Team 1 10,07 9,99 10,13 9,38 10,13 10,03
    3 Natasja van Beurden AV Attila MC 8,05 8,41 8,19 8,88 8,88 8,50
    4 Sophie van der Spoel DK en AV Hercules MC 8,30 7,68 8,71 8,64 8,71 ---
    5 Claudia Noordzij AV Parthen...MC Team 1 X 7,33 8,06 7,66 8,06 7,70
    6 Sophie ter Braak Scorpio MC 7,46 7,87 X 8,00 8,00 ---
    7 Lonne Mallens AV Sprint MC Team 1 7,45 7,78 7,83 7,98 7,98 7,20
    8 Emy Sijssens AV Parthen...MC Team 2 6,58 7,27 7,24 7,12 7,27 7,53
    9 Hester Kleuskens ACW `66 MC 6,72 7,25 7,05 6,32 7,25 ---
    10 Maartje Smits Taxandria ...letiek MC 7,00 6,94 6,14 7,24 7,24 7,03
    11 Amber van de Merwe DK en AV Hercules MC X 6,95 6,80 7,13 7,13 ---
    12 Angeliki Nastou Typhoon MC 7,08 5,17 6,76 6,51 7,08 ---
    13 Aukje Meeuwesen AV Attila / DAK MC 6,34 X 5,93 6,08 6,34 ---
    14 Barbara Daniels AV Sprint MC Team 2 4,92 4,25 5,42 5,18 5,42 5,56
    15 Sigrid van...jckhuijse Typhoon MC 4,35 4,54 4,67 4,50 4,67 ---
    16 Jasmijn Haring AV Parthen...MC Team 2 4,27 4,39 4,26 4,66 4,66 6,20

    Uitslagen Hoogspringen Meisjes Junior C

    # Naam ResOBP
    1 Elise Jocaille ACW `66 MC 1,60 ---
    1 Simone Snepvangers AV Sprint MC Team 1 1,60 1,65
    3 Annabelle Emmen AV Spiridon MC 1,55 ---
    4 Anne Hoeke AV Attila MC 1,50 1,56
    4 Jolien Stuijk AV Attila MC 1,50 1,60
    6 Luka Lieuwen AV Parthen...MC Team 1 1,45 1,51
    7 Imke Denissen Atledo MC 1,35 1,30
    7 Selena van...osterhout Scorpio MC 1,35 ---
    7 Marit Mulders Taxandria ...letiek MC 1,35 ---
    10 Maritt Jansen DK en AV Hercules MC 1,30 ---
    10 Laura de With Typhoon MC 1,30 ---
    10 Evie van Benten Typhoon MC 1,30 ---
    10 Lara Schortemeijer AV Sprint MC Team 2 1,30 1,30
    10 Charlotte Demoulin AV Sprint MC Team 2 1,30 1,30
    15 Lotte de Snaijer AV Parthen...MC Team 2 1,25 1,30
    15 Hanneke Verheesen AV Sprint MC Team 1 1,25 ---
    Indy Snoeren Atledo MC DNS 1,35

    Uitslagen Verspringen Meisjes Junior C

    # Naam P1P2P3P4Res OBP
    1 Pien Korstanje AV Attila MC 5,03 4,90 X 4,91 5,03 +0.9 m/s5,04
    2 Silke Vonk AV Sprint MC Team 1 4,71 4,84 4,41 4,42 4,84 +0.7 m/s5,14
    3 Luka Lieuwen AV Parthen...MC Team 1 4,52 4,55 4,70 4,56 4,70 +0.5 m/s5,00
    4 Evi van Bladel ACW `66 MC 4,57 X X X 4,57 +0.4 m/s---
    5 Angeliki Nastou Typhoon MC 4,21 4,39 4,25 4,23 4,39 +1.9 m/s---
    6 Evie van Benten Typhoon MC 4,04 4,27 3,66 3,89 4,27 +2.2 m/s---
    7 Miranda van Dijk DK en AV Hercules MC 4,25 4,22 X 4,10 4,25 +0.6 m/s---
    8 Lonneke Westermann AV Attila MC 4,04 3,89 4,18 4,10 4,18 +0.7 m/s4,40
    9 Eliza Damsteeg AV Parthen...MC Team 2 4,11 X - - 4,11 +0.4 m/s4,08
    10 Jorine van Vugt Scorpio MC 3,97 3,96 3,80 4,09 4,09 +0.7 m/s---
    11 Tes van Noort DK en AV Hercules MC X 3,99 3,92 X 3,99 +1.3 m/s---
    12 Sharon de Smoker AV Parthen...MC Team 1 X X X 3,97 3,97 +0.0 m/s4,12
    13 Lotte van de Par AV Spiridon MC 3,74 3,78 3,59 3,42 3,78 +1.5 m/s---
    14 Dieuwertje Mentink Taxandria ...letiek MC 3,52 3,56 3,65 3,63 3,65 +0.1 m/s3,65
    15 Titia van Vucht AV Sprint MC Team 2 3,50 3,38 3,28 3,41 3,50 +1.0 m/s---
    16 Jasmijn Haring AV Parthen...MC Team 2 3,34 3,24 3,41 X 3,41 +0.0 m/s3,31
    Julia Effting AV Sprint MC Team 2 - - - - DNS ---
    Fleur van der Linden AV Attila / DAK MC - - - - DNS 4,58