Categorie 'Meisjes Junior D'

Categorie gegevens

Deelnemers: 97
Categorie afkorting: MJD
Berekeningswijze: Junioren C/D
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 60 meter
  • 1 x 1000 meter
  • 1 x 60 meter horden (76cm)
  • 1 x 4 x 60m
  • 4 x Speerwerpen 400 gram
  • 4 x Discuswerpen 0,75 kilogram
  • 4 x Kogelstoten 2 kilogram
  • 1 x Hoogspringen
  • 4 x Verspringen
  • Tijdschema 'Meisjes Junior D'

    Print Tijdschema

    Aanvang Onderdeel
    11:15 Hoog
    mat 1
    Uitslagen
    11:15 Discus Uitslagen
    12:40 60mH Uitslagen
    13:15 Ver
    bak 2
    Uitslagen
    13:30 Speer Uitslagen
    14:25 1000m Uitslagen
    15:15 Kogel
    ring 2
    Uitslagen
    15:50 60m Uitslagen


    Tijdschema

    11:15u16:00u
    Meisjes Junior D
    60mH
    Speer
    60m

    Atleten 'Meisjes Junior D'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep Team 60m1000m60mH4x60mSpeerDiscusKogelHoogVerTeam punten
    576 Anne ter Horst Atledo Discus
    Kogel
    MJD - DiscusMJD - Kogel Atledo MD ------- 667
    577 Enola Redering Atledo 60mH
    Hoog
    Ver
    MJD - 60mHMJD - HoogMJD - Ver Atledo MD ------ 941
    578 Femke den Boer Atledo 1000m
    60mH
    Ver
    MJD - 1000mMJD - 60mHMJD - Ver Atledo MD ------ 524
    579 Isabel Moerdijk Atledo 60m
    1000m
    4x60m
    MJD - 60mMJD - 1000m Atledo MD ------ 590
    580 Laura Mulder Atledo 4x60m
    Speer
    Discus
    MJD - SpeerMJD - Discus Atledo MD ------ 250
    581 Lian Soijer Atledo 60m
    4x60m
    Speer
    MJD - 60mMJD - Speer Atledo MD ------ 406
    582 Susan Lodewijks Atledo 60m
    4x60m
    Kogel
    MJD - 60mMJD - Kogel Atledo MD ------ 0
    617 Alida Pinas AV Attila 4x60m
    Kogel
    Ver
    MJD - KogelMJD - Ver AV Attila MD Team 1 ------ 974
    618 Anaïs van Gestel AV Attila 4x60m
    Hoog
    Ver
    MJD - HoogMJD - Ver AV Attila MD Team 2 ------ 778
    619 Emma Voets AV Attila 60m
    1000m
    Discus
    MJD - 60mMJD - 1000mMJD - Discus AV Attila MD Team 1 ------ 517
    620 Floor Alessie AV Attila 60mH
    Speer
    Discus
    MJD - 60mHMJD - SpeerMJD - Discus AV Attila MD Team 1 ------ 1212
    621 Isis van Loosdrecht AV Attila Speer
    Discus
    Hoog
    MJD - SpeerMJD - DiscusMJD - Hoog AV Attila MD Team 2 ------ 0
    622 Jennifer Kleiren AV Attila 60m
    4x60m
    Ver
    MJD - 60mMJD - Ver AV Attila MD Team 1 ------ 517
    623 Jule Roelings AV Attila 60mH
    4x60m
    Hoog
    MJD - 60mHMJD - Hoog AV Attila MD Team 1 ------ 623
    624 Maartje Vermeulen AV Attila 60m
    4x60m
    Discus
    MJD - 60mMJD - Discus AV Attila MD Team 2 ------ 628
    625 Madeline el Aissati AV Attila 60m
    1000m
    4x60m
    MJD - 60mMJD - 1000m AV Attila MD Team 1 ------ 1000
    626 Marieke Verschure AV Attila 1000m
    60mH
    Hoog
    MJD - 1000mMJD - 60mHMJD - Hoog AV Attila MD Team 1 ------ 408
    627 Noortje de Graauw AV Attila 60m
    4x60m
    Ver
    MJD - 60mMJD - Ver AV Attila MD Team 2 ------ 398
    628 Senna Hendrickx AV Attila 60m
    1000m
    4x60m
    MJD - 60mMJD - 1000m AV Attila MD Team 2 ------ 352
    659 Daisy Felix Parthenon Speer
    MJD - Speer AV Parthenon MD -------- 0
    660 Emily Vreugdenhil Parthenon Kogel
    Hoog
    MJD - KogelMJD - Hoog AV Parthenon MD ------- 389
    662 Jetske Stoop Parthenon 1000m
    60mH
    Speer
    MJD - 1000mMJD - 60mHMJD - Speer AV Parthenon MD ------ 233
    663 Marit Uilhoorn Parthenon 1000m
    60mH
    MJD - 1000mMJD - 60mH AV Parthenon MD ------- 716
    664 Noor van Helden Parthenon Discus
    Kogel
    MJD - DiscusMJD - Kogel AV Parthenon MD ------- 657
    665 Sanne van der Spek Parthenon 60m
    1000m
    MJD - 60mMJD - 1000m AV Parthenon MD ------- 651
    666 Thyra van Diemen Parthenon 60mH
    Ver
    MJD - 60mHMJD - Ver AV Parthenon MD ------- 817
    667 Yara Wessels Parthenon 60m
    Ver
    MJD - 60mMJD - Ver AV Parthenon MD ------- 543
    685 Amber Fritse AV Passaat 60mH
    4x60m
    Hoog
    MJD - 60mHMJD - Hoog AV Passaat MD ------ 1040
    686 Annemieke Wijnhoven AV Passaat Speer
    Discus
    Kogel
    MJD - SpeerMJD - DiscusMJD - Kogel AV Passaat MD ------ 1190
    687 Dianne den Hoed AV Passaat 60m
    1000m
    4x60m
    MJD - 60mMJD - 1000m AV Passaat MD ------ 983
    688 Dorien van Gerven AV Passaat Discus
    Kogel
    MJD - DiscusMJD - Kogel AV Passaat MD ------- 0
    689 Edith Borsje AV Passaat 60mH
    Speer
    Ver
    MJD - 60mHMJD - SpeerMJD - Ver AV Passaat MD ------ 289
    690 Gwen Smits AV Passaat 1000m
    4x60m
    Hoog
    MJD - 1000mMJD - Hoog AV Passaat MD ------ 437
    691 Lieke Woudstra AV Passaat 60m
    4x60m
    Ver
    MJD - 60mMJD - Ver AV Passaat MD ------ 376
    692 Sacha Ruf AV Passaat 60m
    1000m
    60mH
    MJD - 60mMJD - 1000mMJD - 60mH AV Passaat MD ------ 403
    754 Anna Couweleers AV Sprint 4x60m
    Hoog
    MJD - Hoog AV Sprint MD Team 2 ------- 0
    755 Anniek Bloemers AV Sprint 1000m
    Speer
    Discus
    MJD - 1000mMJD - SpeerMJD - Discus AV Sprint MD Team 1 ------ 775
    756 Annika Rijzenga AV Sprint 4x60m
    Kogel
    Ver
    MJD - KogelMJD - Ver AV Sprint MD Team 1 ------ 0
    757 Britt Marijnissen AV Sprint 60mH
    4x60m
    Hoog
    MJD - 60mHMJD - Hoog AV Sprint MD Team 1 ------ 846
    758 Daan de Reijdt AV Sprint 1000m
    4x60m
    MJD - 1000m AV Sprint MD Team 1 ------- 0
    759 Eline Kamps AV Sprint Speer
    Discus
    Kogel
    MJD - SpeerMJD - DiscusMJD - Kogel AV Sprint MD Team 1 ------ 900
    760 Eline Kleton AV Sprint 4x60m
    Discus
    MJD - Discus AV Sprint MD Team 2 ------- 0
    761 Emy Ott AV Sprint 60m
    60mH
    MJD - 60mMJD - 60mH AV Sprint MD Team 2 ------- 508
    762 Eva Haanen AV Sprint 60m
    Ver
    MJD - 60mMJD - Ver AV Sprint MD Team 2 ------- 906
    763 Lisa Römgens AV Sprint Speer
    Kogel
    MJD - SpeerMJD - Kogel AV Sprint MD Team 2 ------- 369
    764 Lotus Willemen AV Sprint 1000m
    60mH
    MJD - 1000mMJD - 60mH AV Sprint MD Team 2 ------- 354
    765 Luna Bernhard AV Sprint 60m
    60mH
    Hoog
    MJD - 60mMJD - 60mHMJD - Hoog AV Sprint MD Team 1 ------ 580
    766 Marieke Keij AV Sprint 4x60m
    Discus
    MJD - Discus AV Sprint MD Team 2 ------- 182
    767 Noortje Stolk AV Sprint 60m
    1000m
    4x60m
    MJD - 60mMJD - 1000m AV Sprint MD Team 1 ------ 547
    768 Pleun Hector AV Sprint 4x60m
    Hoog
    MJD - Hoog AV Sprint MD Team 2 ------- 389
    769 Robin Burm AV Sprint 60m
    Ver
    MJD - 60mMJD - Ver AV Sprint MD Team 2 ------- 0
    770 Rosanne Verheijen AV Sprint 1000m
    60mH
    MJD - 1000mMJD - 60mH AV Sprint MD Team 2 ------- 709
    771 Sheenai Muntslag AV Sprint 60m
    60mH
    Ver
    MJD - 60mMJD - 60mHMJD - Ver AV Sprint MD Team 1 ------ 1695
    772 Zora Bernhard AV Sprint Speer
    Kogel
    MJD - SpeerMJD - Kogel AV Sprint MD Team 2 ------- 0
    783 Fenna Knippels DAK 60m
    Kogel
    Hoog
    MJD - 60mMJD - KogelMJD - Hoog DAK MD ------ 1269
    784 Fenna Verweij DAK 60m
    1000m
    MJD - 60mMJD - 1000m DAK MD ------- 973
    785 Hanneke de Gouw DAK Discus
    Hoog
    MJD - DiscusMJD - Hoog DAK MD ------- 0
    786 Karlijn van de Ven DAK 60m
    Discus
    Ver
    MJD - 60mMJD - DiscusMJD - Ver DAK MD ------ 63
    787 Marielle Korthout DAK Speer
    Kogel
    Ver
    MJD - SpeerMJD - KogelMJD - Ver DAK MD ------ 156
    788 Meike van Beurden DAK 1000m
    60mH
    Speer
    MJD - 1000mMJD - 60mHMJD - Speer DAK MD ------ 707
    799 Dycianey Rijna HRCL 4x60m
    Kogel
    Ver
    MJD - KogelMJD - Ver DK en AV Hercules MD ------ 653
    800 Nynke Kuipers HRCL 4x60m
    Speer
    Discus
    MJD - SpeerMJD - Discus DK en AV Hercules MD ------ 411
    801 Sinte Bras HRCL 60m
    1000m
    4x60m
    MJD - 60mMJD - 1000m DK en AV Hercules MD ------ 973
    802 Tessel Mingaars HRCL 1000m
    60mH
    Hoog
    MJD - 1000mMJD - 60mHMJD - Hoog DK en AV Hercules MD ------ 964
    803 Yanouk Bijl HRCL 60m
    4x60m
    Hoog
    MJD - 60mMJD - Hoog DK en AV Hercules MD ------ 338
    804 Anouk Verheyen Gloria 1000m
    4x60m
    Hoog
    MJD - 1000mMJD - Hoog Gloria Atletiek MD ------ 512
    805 Emelie van Meer Gloria Speer
    Discus
    MJD - SpeerMJD - Discus Gloria Atletiek MD ------- 0
    806 Evelien Versmissen Gloria 60mH
    Kogel
    Hoog
    MJD - 60mHMJD - KogelMJD - Hoog Gloria Atletiek MD ------ 1553
    807 Gitte Wilmsen Gloria 60mH
    4x60m
    Ver
    MJD - 60mHMJD - Ver Gloria Atletiek MD ------ 812
    808 Gitte Frijters Gloria 60m
    4x60m
    Ver
    MJD - 60mMJD - Ver Gloria Atletiek MD ------ 454
    809 Lieke Seegers Gloria 60m
    1000m
    4x60m
    MJD - 60mMJD - 1000m Gloria Atletiek MD ------ 675
    810 Nikki van Gool Gloria Speer
    Discus
    Kogel
    MJD - SpeerMJD - DiscusMJD - Kogel Gloria Atletiek MD ------ 556
    836 Bente de Jager Scorpio 4x60m
    Speer
    Ver
    MJD - SpeerMJD - Ver Scorpio MD Team 1 ------ 862
    837 Eva Nijdam Scorpio Discus
    MJD - Discus Scorpio MD Team 1 -------- 292
    838 Femke Kuppens Scorpio 60mH
    Kogel
    Hoog
    MJD - 60mHMJD - KogelMJD - Hoog Scorpio MD Team 1 ------ 1591
    839 Fleur Nijdam Scorpio 1000m
    Discus
    Ver
    MJD - 1000mMJD - DiscusMJD - Ver Scorpio MD Team 2 ------ 569
    840 Lara Nuijten Scorpio 60m
    1000m
    Ver
    MJD - 60mMJD - 1000mMJD - Ver Scorpio MD Team 2 ------ 264
    841 Lieve Cocu Scorpio 60m
    4x60m
    Ver
    MJD - 60mMJD - Ver Scorpio MD Team 1 ------ 578
    842 Merel Burm Scorpio Speer
    Discus
    Kogel
    MJD - SpeerMJD - DiscusMJD - Kogel Scorpio MD Team 1 ------ 0
    843 Mila van Leeuwen Scorpio 60m
    60mH
    4x60m
    MJD - 60mMJD - 60mH Scorpio MD Team 1 ------ 997
    844 Sophie Blankers Scorpio 1000m
    MJD - 1000m Scorpio MD Team 1 -------- 452
    845 Veerle van Son Scorpio 1000m
    Hoog
    MJD - 1000mMJD - Hoog Scorpio MD Team 1 ------- 405
    846 Yente Ouwerling Scorpio 60m
    60mH
    4x60m
    MJD - 60mMJD - 60mH Scorpio MD Team 1 ------ 0
    863 Annelou Sebregts Taxandria 60mH
    Speer
    Ver
    MJD - 60mHMJD - SpeerMJD - Ver Taxandria Atletiek MD ------ 535
    864 Guusje Vugs Taxandria 60mH
    Ver
    MJD - 60mHMJD - Ver Taxandria Atletiek MD ------- 157
    865 Imke Mentink Taxandria 60m
    60mH
    Kogel
    MJD - 60mMJD - 60mHMJD - Kogel Taxandria Atletiek MD ------ 315
    866 Karlijn va...r Heijden Taxandria 60m
    Speer
    Discus
    MJD - 60mMJD - SpeerMJD - Discus Taxandria Atletiek MD ------ 187
    867 Marloes Smits Taxandria Discus
    Kogel
    Hoog
    MJD - DiscusMJD - KogelMJD - Hoog Taxandria Atletiek MD ------ 139
    868 Willemijn Fuite Taxandria 60m
    1000m
    Hoog
    MJD - 60mMJD - 1000mMJD - Hoog Taxandria Atletiek MD ------ 1363
    905 Dante Buchholtz Typhoon 1000m
    Hoog
    MJD - 1000mMJD - Hoog Typhoon MD ------- 344
    906 Efi Wempe Typhoon 1000m
    Ver
    MJD - 1000mMJD - Ver Typhoon MD ------- 650
    907 Giulia Kuiper Typhoon 60m
    4x60m
    Kogel
    MJD - 60mMJD - Kogel Typhoon MD ------ 922
    908 Madelief Van de Plas Typhoon 4x60m
    Ver
    MJD - Ver Typhoon MD ------- 0
    909 Marieke van Wijk Typhoon 1000m
    60mH
    MJD - 1000mMJD - 60mH Typhoon MD ------- 0
    910 Nefeli Nastou Typhoon Speer
    Discus
    MJD - SpeerMJD - Discus Typhoon MD ------- 292
    911 Rosalie Temme Typhoon 60m
    4x60m
    Hoog
    MJD - 60mMJD - Hoog Typhoon MD ------ 1161
    912 Sofie Kleyn Typhoon 60m
    60mH
    4x60m
    MJD - 60mMJD - 60mH Typhoon MD ------ 395

    Verenigingen 'Meisjes Junior D'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    Atledo ATLD 7
    AV Attila ATTL 12
    AV Parthenon PRTH 8
    AV Passaat PSST 8
    AV Sprint SPRN 19
    DAK DAK 6
    DK en AV Hercules HRCL 5
    Gloria Atletiek GLRA 7
    Scorpio SCRP 11
    Taxandria Atletiek TXND 6
    Typhoon TPHN 8
    Competitiestand Meisjes Junioren D
    # Team Leden Punten
    1 AV Sprint MD Team 1 AV Sprint - MJD
    Begeleider: Mariëlle Jonkers
    Jurylid: Ingrid Snepvangers
    8 5955
    2 AV Attila MD Team 1 AV Attila - MJD
    Begeleider: Peter Westermann
    7 5911
    3 Scorpio MD Team 1 Scorpio - MJD
    Begeleider: Marco Joosen
    Jurylid: Helma de Kort
    9 5823
    4 AV Passaat MD AV Passaat - MJD
    Begeleider: Marco Wijnhoven
    Jurylid: Vivianne Kalishoek
    8 5259
    5 Gloria Atletiek MD Gloria Atletiek - MJD
    Begeleider: Koen Raeijmaekers
    Jurylid: Claudi Olieslagers
    7 5098
    6 Typhoon MD Typhoon - MJD
    Jurylid: Marjan Heikens
    8 4353
    7 AV Parthenon MD AV Parthenon - MJD
    Begeleider: Sandy v.d Heydt
    Jurylid: Sandra Klein
    8 4006
    8 AV Sprint MD Team 2 AV Sprint - MJD
    Begeleider: Mariëlle Jonkers
    Jurylid: Rene vd Westen
    11 3854
    9 DK en AV Hercules MD DK en AV Hercules - MJD
    Begeleider: Greg van der Velde
    Jurylid: Hercules
    5 3820
    10 Atledo MD Atledo - MJD
    Begeleider: Tim Schellekens
    Jurylid: Alex van Krevelen
    7 3803
    11 DAK MD DAK - MJD
    Begeleider: Jeffrey Himpers
    6 3168
    12 Taxandria Atletiek MD Taxandria Atletiek - MJD
    Begeleider: Gerben Mentink
    Jurylid: Peter van der Heijden
    6 2696
    13 AV Attila MD Team 2 AV Attila - MJD
    Begeleider: Peter Westernann
    5 2648
    14 Scorpio MD Team 2 Scorpio - MJD
    Begeleider: Jeroen Provoost, Arno van der Pas, Janneke Visser
    2 833

    Uitslagen 60 meter Meisjes Junior D

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Sheenai Muntslag AV Sprint AV Sprint MD Team 1 8,30 +1.3 m/s8,32 693
    2 Rosalie Temme Typhoon Typhoon MD 8,64 +1.3 m/s8,65 620
    3 Luna Bernhard AV Sprint AV Sprint MD Team 1 8,84 +1.3 m/s8,79 580
    4 Lieve Cocu Scorpio Scorpio MD Team 1 8,85 +1.3 m/s8,83 578
    5 Mila van Leeuwen Scorpio Scorpio MD Team 1 8,99 +1.3 m/s8,95 551
    6 Yara Wessels Parthenon AV Parthenon MD 9,03 +1.3 m/s9,09 543
    6 Madeline el Aissati AV Attila AV Attila MD Team 1 9,03 -1.7 m/s9,05 543
    8 Noortje Stolk AV Sprint AV Sprint MD Team 1 9,03 +1.3 m/s8,96 0
    9 Giulia Kuiper Typhoon Typhoon MD 9,11 +0.1 m/s--- 528
    10 Sinte Bras HRCL DK en AV Hercules MD 9,14 -1.7 m/s9,30 523
    11 Jennifer Kleiren AV Attila AV Attila MD Team 1 9,17 -1.7 m/s9,17 517
    12 Yente Ouwerling Scorpio Scorpio MD Team 1 9,18 -1.7 m/s8,99 0
    13 Dianne den Hoed AV Passaat AV Passaat MD 9,19 -1.7 m/s9,19 513
    14 Eva Haanen AV Sprint AV Sprint MD Team 2 9,24 -0.7 m/s--- 504
    15 Fenna Verweij DAK DAK MD 9,32 -0.7 m/s--- 490
    16 Sofie Kleyn Typhoon Typhoon MD 9,42 +0.1 m/s--- 0
    17 Emma Voets AV Attila AV Attila MD Team 1 9,47 +0.2 m/s9,63 0
    18 Gitte Frijters Gloria Gloria Atletiek MD 9,53 -0.7 m/s--- 454
    19 Maartje Vermeulen AV Attila AV Attila MD Team 2 9,57 +0.2 m/s9,75 447
    20 Willemijn Fuite Taxandria Taxandria Atletiek MD 9,63 +0.2 m/s9,90 437
    21 Fenna Knippels DAK DAK MD 9,77 -0.7 m/s--- 414
    22 Lian Soijer Atledo Atledo MD 9,82 +0.1 m/s10,77 406
    23 Sacha Ruf AV Passaat AV Passaat MD 9,84 -1.7 m/s9,61 403
    24 Noortje de Graauw AV Attila AV Attila MD Team 2 9,87 +0.2 m/s9,76 398
    25 Isabel Moerdijk Atledo Atledo MD 10,23 +0.2 m/s10,20 343
    26 Yanouk Bijl HRCL DK en AV Hercules MD 10,27 +0.2 m/s10,00 338
    27 Emy Ott AV Sprint AV Sprint MD Team 2 10,43 -0.7 m/s--- 315
    28 Robin Burm AV Sprint AV Sprint MD Team 2 10,44 -0.7 m/s--- 0
    29 Sanne van der Spek Parthenon AV Parthenon MD 10,57 +0.2 m/s10,41 295
    30 Lieke Seegers Gloria Gloria Atletiek MD 10,64 +0.1 m/s--- 286
    31 Senna Hendrickx AV Attila AV Attila MD Team 2 10,69 -0.7 m/s--- 0
    32 Susan Lodewijks Atledo Atledo MD 10,78 +0.1 m/s10,93 0
    33 Karlijn van de Ven DAK DAK MD 11,12 -0.7 m/s--- 0
    34 Karlijn va...r Heijden Taxandria Taxandria Atletiek MD 11,42 +0.1 m/s11,17 187
    35 Imke Mentink Taxandria Taxandria Atletiek MD 11,67 +0.1 m/s11,87 0
    Lieke Woudstra AV Passaat AV Passaat MD DNS 9,21 0
    Lara Nuijten Scorpio Scorpio MD Team 2 DNS 10,51 0

    Uitslagen 1000 meter Meisjes Junior D

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Willemijn Fuite Taxandria Taxandria Atletiek MD 3:15,96 3:17,00 574
    2 Noortje Stolk AV Sprint AV Sprint MD Team 1 3:19,75 3:21,00 547
    3 Emma Voets AV Attila AV Attila MD Team 1 3:24,18 3:22,00 517
    4 Anouk Verheyen Gloria Gloria Atletiek MD 3:24,95 --- 512
    5 Fenna Verweij DAK DAK MD 3:29,52 3:26,73 483
    6 Marit Uilhoorn Parthenon AV Parthenon MD 3:30,68 3:34,00 475
    7 Dianne den Hoed AV Passaat AV Passaat MD 3:31,52 3:34,00 470
    8 Anniek Bloemers AV Sprint AV Sprint MD Team 1 3:32,39 3:26,00 465
    9 Madeline el Aissati AV Attila AV Attila MD Team 1 3:33,69 3:29,00 457
    10 Sophie Blankers Scorpio Scorpio MD Team 1 3:34,53 3:30,00 452
    11 Sinte Bras HRCL DK en AV Hercules MD 3:34,78 3:50,00 450
    12 Marieke Verschure AV Attila AV Attila MD Team 1 3:36,36 3:35,00 0
    13 Gwen Smits AV Passaat AV Passaat MD 3:37,04 3:35,00 437
    14 Fleur Nijdam Scorpio Scorpio MD Team 2 3:40,55 3:41,82 417
    15 Veerle van Son Scorpio Scorpio MD Team 1 3:42,54 3:40,00 405
    16 Lieke Seegers Gloria Gloria Atletiek MD 3:45,46 --- 389
    17 Rosanne Verheijen AV Sprint AV Sprint MD Team 2 3:45,59 --- 389
    18 Sacha Ruf AV Passaat AV Passaat MD 3:46,21 3:43,00 0
    19 Tessel Mingaars HRCL DK en AV Hercules MD 3:50,28 3:50,00 364
    20 Sanne van der Spek Parthenon AV Parthenon MD 3:51,79 4:00,13 356
    21 Lotus Willemen AV Sprint AV Sprint MD Team 2 3:52,20 --- 354
    22 Senna Hendrickx AV Attila AV Attila MD Team 2 3:52,55 3:57,00 352
    23 Dante Buchholtz Typhoon Typhoon MD 3:53,99 --- 344
    24 Efi Wempe Typhoon Typhoon MD 3:55,29 4:05,00 338
    25 Meike van Beurden DAK DAK MD 4:01,99 --- 305
    26 Femke den Boer Atledo Atledo MD 4:02,70 --- 302
    27 Jetske Stoop Parthenon AV Parthenon MD 4:04,04 4:01,25 0
    28 Isabel Moerdijk Atledo Atledo MD 4:14,96 4:13,59 247
    Marieke van Wijk Typhoon Typhoon MD DNS 4:07,00 0
    Daan de Reijdt AV Sprint AV Sprint MD Team 1 DNS 3:21,00 0
    Lara Nuijten Scorpio Scorpio MD Team 2 DNS 3:52,13 0

    Uitslagen 60 meter horden (76cm) Meisjes Junior D

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Sheenai Muntslag AV Sprint AV Sprint MD Team 1 10,44 -1.4 m/s10,92 550
    2 Femke Kuppens Scorpio Scorpio MD Team 1 10,75 -1.4 m/s10,64 511
    3 Amber Fritse AV Passaat AV Passaat MD 10,85 -1.4 m/s10,81 499
    4 Evelien Versmissen Gloria Gloria Atletiek MD 11,09 -0.6 m/s--- 471
    5 Floor Alessie AV Attila AV Attila MD Team 1 11,18 -1.4 m/s10,78 461
    6 Mila van Leeuwen Scorpio Scorpio MD Team 1 11,31 -1.4 m/s11,34 446
    7 Yente Ouwerling Scorpio Scorpio MD Team 1 11,34 -1.4 m/s11,34 0
    8 Britt Marijnissen AV Sprint AV Sprint MD Team 1 11,55 -1.1 m/s11,47 420
    9 Luna Bernhard AV Sprint AV Sprint MD Team 1 11,57 -1.1 m/s11,53 0
    10 Marieke Verschure AV Attila AV Attila MD Team 1 11,67 -1.1 m/s11,53 408
    11 Sofie Kleyn Typhoon Typhoon MD 11,80 -0.6 m/s--- 395
    12 Gitte Wilmsen Gloria Gloria Atletiek MD 11,89 -0.6 m/s--- 386
    13 Thyra van Diemen Parthenon AV Parthenon MD 11,92 -1.1 m/s12,39 383
    14 Jule Roelings AV Attila AV Attila MD Team 1 11,95 -1.4 m/s11,32 0
    15 Rosanne Verheijen AV Sprint AV Sprint MD Team 2 12,59 -0.2 m/s13,27 320
    16 Edith Borsje AV Passaat AV Passaat MD 12,95 -0.2 m/s13,05 289
    17 Meike van Beurden DAK DAK MD 13,04 -0.6 m/s--- 281
    18 Sacha Ruf AV Passaat AV Passaat MD 13,40 -1.1 m/s12,76 0
    19 Marit Uilhoorn Parthenon AV Parthenon MD 13,55 -1.1 m/s12,96 241
    20 Jetske Stoop Parthenon AV Parthenon MD 13,70 -0.2 m/s13,85 0
    21 Femke den Boer Atledo Atledo MD 13,80 -0.2 m/s13,72 222
    22 Tessel Mingaars HRCL DK en AV Hercules MD 13,95 -0.2 m/s14,00 211
    23 Enola Redering Atledo Atledo MD 14,12 -1.1 m/s12,50 199
    24 Emy Ott AV Sprint AV Sprint MD Team 2 14,20 -0.6 m/s--- 193
    25 Lotus Willemen AV Sprint AV Sprint MD Team 2 14,31 -0.6 m/s--- 0
    26 Guusje Vugs Taxandria Taxandria Atletiek MD 14,74 -0.2 m/s15,58 157
    27 Annelou Sebregts Taxandria Taxandria Atletiek MD 14,85 -0.6 m/s--- 150
    28 Imke Mentink Taxandria Taxandria Atletiek MD 16,04 -0.6 m/s--- 0
    Marieke van Wijk Typhoon Typhoon MD DNS 14,00 0

    Uitslagen Speerwerpen 400 gram Meisjes Junior D

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    1 Bente de Jager Scorpio Scorpio MD Team 1 26,65 - 19,36 X 26,65 --- 442
    2 Eline Kamps AV Sprint AV Sprint MD Team 1 13,86 15,56 16,93 23,95 23,95 18,11 396
    3 Floor Alessie AV Attila AV Attila MD Team 1 X X 23,40 22,94 23,40 23,50 386
    4 Anniek Bloemers AV Sprint AV Sprint MD Team 1 17,93 19,68 21,73 21,19 21,73 20,19 0
    5 Annemieke Wijnhoven AV Passaat AV Passaat MD 20,58 20,92 19,26 17,20 20,92 --- 341
    6 Merel Burm Scorpio Scorpio MD Team 1 17,14 15,35 15,71 17,44 17,44 --- 0
    7 Nikki van Gool Gloria Gloria Atletiek MD 16,03 16,83 16,35 17,20 17,20 --- 269
    8 Laura Mulder Atledo Atledo MD 16,31 14,23 15,61 14,68 16,31 18,72 250
    9 Nynke Kuipers HRCL DK en AV Hercules MD 15,25 13,24 15,30 16,27 16,27 --- 249
    10 Jetske Stoop Parthenon AV Parthenon MD 15,28 14,83 15,52 X 15,52 16,42 233
    11 Daisy Felix Parthenon AV Parthenon MD 11,56 11,72 12,92 12,59 12,92 13,39 0
    12 Edith Borsje AV Passaat AV Passaat MD 11,51 10,81 12,38 12,15 12,38 --- 0
    13 Emelie van Meer Gloria Gloria Atletiek MD 10,97 X 11,36 10,98 11,36 --- 0
    14 Annelou Sebregts Taxandria Taxandria Atletiek MD - - 10,96 10,99 10,99 11,68 127
    15 Meike van Beurden DAK DAK MD X 10,18 10,54 10,76 10,76 --- 121
    16 Lisa Römgens AV Sprint AV Sprint MD Team 2 8,23 9,42 X 10,56 10,56 --- 116
    17 Marielle Korthout DAK DAK MD 8,58 9,56 9,74 10,38 10,38 --- 0
    18 Lian Soijer Atledo Atledo MD 10,10 10,26 9,16 X 10,26 --- 0
    19 Nefeli Nastou Typhoon Typhoon MD X X X 10,21 10,21 --- 106
    20 Zora Bernhard AV Sprint AV Sprint MD Team 2 6,33 7,56 8,28 X 8,28 --- 0
    21 Karlijn va...r Heijden Taxandria Taxandria Atletiek MD 7,35 6,13 X 6,41 7,35 8,60 0
    Isis van Loosdrecht AV Attila AV Attila MD Team 2 - - - - DNS --- 0

    Uitslagen Discuswerpen 0,75 kilogram Meisjes Junior D

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    1 Floor Alessie AV Attila AV Attila MD Team 1 21,69 23,12 23,24 X 23,24 21,40 365
    2 Annemieke Wijnhoven AV Passaat AV Passaat MD 21,42 22,70 22,78 X 22,78 --- 357
    3 Anniek Bloemers AV Sprint AV Sprint MD Team 1 19,00 X 20,14 X 20,14 18,32 310
    4 Eva Nijdam Scorpio Scorpio MD Team 1 19,19 X X 18,78 19,19 --- 292
    5 Nikki van Gool Gloria Gloria Atletiek MD 18,93 16,21 X 17,42 18,93 --- 287
    6 Eline Kamps AV Sprint AV Sprint MD Team 1 17,76 16,14 X 17,61 17,76 --- 0
    7 Merel Burm Scorpio Scorpio MD Team 1 16,58 15,04 X 16,70 16,70 --- 0
    8 Anne ter Horst Atledo Atledo MD 12,53 14,31 13,86 16,40 16,40 18,01 236
    9 Laura Mulder Atledo Atledo MD 16,00 X X 11,01 16,00 14,40 0
    10 Emma Voets AV Attila AV Attila MD Team 1 15,05 X 14,50 15,66 15,66 13,73 0
    11 Noor van Helden Parthenon AV Parthenon MD 15,17 X 13,87 13,51 15,17 15,07 211
    12 Nefeli Nastou Typhoon Typhoon MD 12,84 12,25 14,04 12,41 14,04 --- 186
    13 Marieke Keij AV Sprint AV Sprint MD Team 2 X X 13,88 13,14 13,88 --- 182
    14 Maartje Vermeulen AV Attila AV Attila MD Team 2 10,97 X 11,66 13,81 13,81 16,49 181
    15 Nynke Kuipers HRCL DK en AV Hercules MD 13,00 12,46 12,11 X 13,00 --- 162
    16 Fleur Nijdam Scorpio Scorpio MD Team 2 11,08 12,56 X 11,20 12,56 --- 152
    17 Marloes Smits Taxandria Taxandria Atletiek MD 9,98 10,84 11,77 12,02 12,02 15,52 139
    18 Emelie van Meer Gloria Gloria Atletiek MD 9,57 X 11,64 9,24 11,64 --- 0
    19 Eline Kleton AV Sprint AV Sprint MD Team 2 X X 10,12 10,77 10,77 --- 0
    20 Karlijn va...r Heijden Taxandria Taxandria Atletiek MD X 9,19 8,94 X 9,19 --- 0
    21 Karlijn van de Ven DAK DAK MD X 8,46 9,05 6,50 9,05 --- 63
    Dorien van Gerven AV Passaat AV Passaat MD - - - - DNS --- 0
    Isis van Loosdrecht AV Attila AV Attila MD Team 2 - - - - DNS --- 0
    Hanneke de Gouw DAK DAK MD - - - - DNS --- 0

    Uitslagen Kogelstoten 2 kilogram Meisjes Junior D

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    1 Evelien Versmissen Gloria Gloria Atletiek MD 10,38 10,30 9,87 9,52 10,38 --- 541
    2 Femke Kuppens Scorpio Scorpio MD Team 1 10,35 10,10 10,03 10,09 10,35 --- 539
    3 Alida Pinas AV Attila AV Attila MD Team 1 9,75 10,04 8,91 9,40 10,04 9,21 524
    4 Eline Kamps AV Sprint AV Sprint MD Team 1 9,50 9,61 8,77 8,65 9,61 8,94 504
    5 Annemieke Wijnhoven AV Passaat AV Passaat MD 8,19 9,07 9,38 9,28 9,38 --- 492
    6 Nikki van Gool Gloria Gloria Atletiek MD 6,86 7,39 7,77 8,61 8,61 --- 0
    7 Noor van Helden Parthenon AV Parthenon MD 7,67 8,33 8,16 8,48 8,48 9,00 446
    8 Anne ter Horst Atledo Atledo MD X 7,56 7,98 8,18 8,18 8,44 431
    9 Merel Burm Scorpio Scorpio MD Team 1 7,29 7,16 7,59 7,16 7,59 --- 0
    10 Giulia Kuiper Typhoon Typhoon MD 7,28 7,43 6,82 7,50 7,50 --- 394
    11 Emily Vreugdenhil Parthenon AV Parthenon MD 7,05 X 7,10 7,46 7,46 8,26 0
    12 Fenna Knippels DAK DAK MD 6,84 4,50 X X 6,84 --- 356
    13 Dycianey Rijna HRCL DK en AV Hercules MD 6,26 6,65 6,33 6,31 6,65 --- 345
    14 Annika Rijzenga AV Sprint AV Sprint MD Team 1 6,50 5,40 3,90 5,92 6,50 6,88 0
    15 Imke Mentink Taxandria Taxandria Atletiek MD 6,15 5,40 5,21 5,73 6,15 6,11 315
    16 Susan Lodewijks Atledo Atledo MD 4,53 5,68 5,38 5,20 5,68 --- 0
    17 Marloes Smits Taxandria Taxandria Atletiek MD 5,54 5,67 5,39 5,55 5,67 5,36 0
    18 Marielle Korthout DAK DAK MD 4,54 4,95 4,50 5,39 5,39 --- 0
    19 Lisa Römgens AV Sprint AV Sprint MD Team 2 5,17 4,98 4,58 4,27 5,17 --- 253
    20 Zora Bernhard AV Sprint AV Sprint MD Team 2 4,51 X 4,83 4,74 4,83 --- 0
    Dorien van Gerven AV Passaat AV Passaat MD - - - - DNS --- 0

    Uitslagen Hoogspringen Meisjes Junior D

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Jule Roelings AV Attila AV Attila MD Team 1 1,50 1,45 623
    2 Amber Fritse AV Passaat AV Passaat MD 1,40 --- 541
    2 Rosalie Temme Typhoon Typhoon MD 1,40 --- 541
    2 Evelien Versmissen Gloria Gloria Atletiek MD 1,40 --- 541
    2 Femke Kuppens Scorpio Scorpio MD Team 1 1,40 --- 541
    6 Fenna Knippels DAK DAK MD 1,35 --- 499
    7 Anouk Verheyen Gloria Gloria Atletiek MD 1,30 --- 0
    8 Gwen Smits AV Passaat AV Passaat MD 1,25 --- 0
    9 Enola Redering Atledo Atledo MD 1,25 1,35 426
    10 Marieke Verschure AV Attila AV Attila MD Team 1 1,25 1,30 0
    11 Anaïs van Gestel AV Attila AV Attila MD Team 2 1,25 1,25 426
    11 Britt Marijnissen AV Sprint AV Sprint MD Team 1 1,25 1,25 426
    13 Luna Bernhard AV Sprint AV Sprint MD Team 1 1,25 1,35 0
    14 Emily Vreugdenhil Parthenon AV Parthenon MD 1,20 1,25 389
    14 Tessel Mingaars HRCL DK en AV Hercules MD 1,20 --- 389
    14 Pleun Hector AV Sprint AV Sprint MD Team 2 1,20 --- 389
    17 Hanneke de Gouw DAK DAK MD 1,20 --- 0
    17 Veerle van Son Scorpio Scorpio MD Team 1 1,20 --- 0
    19 Willemijn Fuite Taxandria Taxandria Atletiek MD 1,15 1,25 352
    20 Anna Couweleers AV Sprint AV Sprint MD Team 2 1,10 --- 0
    21 Yanouk Bijl HRCL DK en AV Hercules MD 1,05 --- 0
    21 Dante Buchholtz Typhoon Typhoon MD 1,05 --- 0
    Isis van Loosdrecht AV Attila AV Attila MD Team 2 DNS --- 0
    Marloes Smits Taxandria Taxandria Atletiek MD DNS --- 0

    Uitslagen Verspringen Meisjes Junior D

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    1 Sheenai Muntslag AV Sprint AV Sprint MD Team 1 3,79 3,52 4,17 3,87 4,17 -0.5 m/s4,74 452
    2 Alida Pinas AV Attila AV Attila MD Team 1 X 4,08 3,77 4,16 4,16 +0.6 m/s4,24 450
    3 Thyra van Diemen Parthenon AV Parthenon MD 3,69 3,83 3,72 4,08 4,08 +1.6 m/s4,12 434
    4 Gitte Wilmsen Gloria Gloria Atletiek MD 3,99 3,94 3,98 4,04 4,04 +0.6 m/s--- 426
    5 Jennifer Kleiren AV Attila AV Attila MD Team 1 4,01 3,70 3,63 3,59 4,01 +0.4 m/s--- 0
    6 Bente de Jager Scorpio Scorpio MD Team 1 3,98 4,01 3,91 3,90 4,01 +0.6 m/s--- 420
    7 Lieve Cocu Scorpio Scorpio MD Team 1 3,78 3,67 3,91 3,96 3,96 +1.3 m/s--- 0
    8 Annika Rijzenga AV Sprint AV Sprint MD Team 1 X 3,39 3,94 3,72 3,94 +1.1 m/s3,88 0
    9 Eva Haanen AV Sprint AV Sprint MD Team 2 3,88 3,63 3,92 3,14 3,92 +0.6 m/s--- 402
    10 Gitte Frijters Gloria Gloria Atletiek MD 3,51 3,66 3,77 3,86 3,86 +2.0 m/s--- 0
    11 Lieke Woudstra AV Passaat AV Passaat MD 3,77 3,57 3,79 3,56 3,79 +1.0 m/s--- 376
    12 Yara Wessels Parthenon AV Parthenon MD 3,39 3,68 3,37 3,34 3,68 +1.9 m/s3,77 0
    13 Anaïs van Gestel AV Attila AV Attila MD Team 2 3,67 3,35 3,39 3,24 3,67 +0.9 m/s3,49 352
    14 Noortje de Graauw AV Attila AV Attila MD Team 2 3,48 X 3,64 3,40 3,64 +0.8 m/s3,30 0
    15 Enola Redering Atledo Atledo MD 2,93 2,59 3,35 3,49 3,49 +1.5 m/s3,90 316
    16 Efi Wempe Typhoon Typhoon MD 3,47 3,06 X X 3,47 +1.2 m/s--- 312
    17 Dycianey Rijna HRCL DK en AV Hercules MD 3,28 3,45 3,11 3,39 3,45 -0.4 m/s--- 308
    18 Edith Borsje AV Passaat AV Passaat MD 3,05 3,08 3,26 3,39 3,39 +0.0 m/s--- 0
    19 Madelief Van de Plas Typhoon Typhoon MD 3,35 3,16 3,12 3,22 3,35 +2.2 m/s--- 0
    20 Lara Nuijten Scorpio Scorpio MD Team 2 3,23 3,01 --- --- 3,23 +0.2 m/s--- 264
    21 Femke den Boer Atledo Atledo MD X X 3,20 3,08 3,20 +1.2 m/s--- 0
    22 Annelou Sebregts Taxandria Taxandria Atletiek MD 2,79 2,89 3,20 2,67 3,20 +0.1 m/s3,43 258
    23 Fleur Nijdam Scorpio Scorpio MD Team 2 X X 3,00 3,16 3,16 +0.6 m/s--- 0
    24 Robin Burm AV Sprint AV Sprint MD Team 2 2,85 2,92 2,83 2,74 2,92 +0.7 m/s--- 0
    25 Guusje Vugs Taxandria Taxandria Atletiek MD 2,26 2,47 2,72 2,57 2,72 +1.0 m/s--- 0
    26 Marielle Korthout DAK DAK MD 2,69 2,43 2,55 2,62 2,69 +0.4 m/s--- 156
    27 Karlijn van de Ven DAK DAK MD 2,46 2,52 2,67 X 2,67 +1.3 m/s--- 0