Categorie 'Jongens Junior D'

Categorie gegevens

Deelnemers: 101
Categorie afkorting: JJD
Berekeningswijze: Junioren C/D
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 80 meter
  • 1 x 1000 meter
  • 1 x 80 meter horden (76cm)
  • 1 x 4 x 80m
  • 4 x Speerwerpen 400 gram
  • 4 x Discuswerpen 1 kilogram
  • 4 x Kogelstoten 3 kilogram
  • 1 x Hoogspringen
  • 4 x Verspringen
  • Tijdschema 'Jongens Junior D'

    Print Tijdschema

    Aanvang Onderdeel
    11:00 12:15 Kogel
    ring 1
    Uitslagen
    12:00 13:15 Ver
    bak 1
    Uitslagen
    13:00 14:15 Discus Uitslagen
    13:30 13:45 80mH Uitslagen
    14:45 16:15 Hoog
    mat 2
    Uitslagen
    14:50 15:05 1000m Uitslagen
    15:00 16:15 Speer Uitslagen
    16:10 16:25 80m Uitslagen


    Tijdschema

    13:00u16:25u
    Jongens Junior D
    4 onderdelen
    80m

    Atleten 'Jongens Junior D'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep 80m1000m80mH4x80mSpeerDiscusKogelHoogVer
    556 Kai Jocaille ACW `66 - ACW `66 JD 80mH
    Speer
    Hoog
    JJD - 80mHJJD - SpeerJJD - Hoog ------
    557 Milan van Alphen ACW `66 - ACW `66 JD 4x80m
    Discus
    Kogel
    JJD - DiscusJJD - Kogel ------
    558 Remco Bertels ACW `66 - ACW `66 JD 80mH
    4x80m
    Ver
    JJD - 80mHJJD - Ver ------
    559 Rick Verhoofstad ACW `66 - ACW `66 JD 80m
    4x80m
    Ver
    JJD - 80mJJD - Ver ------
    560 Thijmen van Alphen ACW `66 - ACW `66 JD 1000m
    Discus
    Hoog
    JJD - 1000mJJD - DiscusJJD - Hoog ------
    561 Tom van Loon ACW `66 - ACW `66 JD 80mH
    4x80m
    Speer
    JJD - 80mHJJD - Speer ------
    594 Casper Slangen AV Attila - AV Attila JD Team 2 1000m
    80mH
    4x80m
    JJD - 1000mJJD - 80mH ------
    595 Daan Verhoeven AV Attila - AV Attila JD Team 1 80m
    4x80m
    Hoog
    JJD - 80mJJD - Hoog ------
    596 Diem Couwenberg AV Attila - AV Attila JD Team 1 Speer
    Discus
    JJD - SpeerJJD - Discus -------
    597 Duc Hendriksen AV Attila - AV Attila JD Team 2 4x80m
    Speer
    Hoog
    JJD - SpeerJJD - Hoog ------
    598 Finn de Graaf AV Attila - AV Attila JD Team 1 Speer
    Hoog
    Ver
    JJD - SpeerJJD - HoogJJD - Ver ------
    599 Finn Hultermans AV Attila - AV Attila JD Team 1 80m
    80mH
    4x80m
    JJD - 80mJJD - 80mH ------
    600 Gijs Oomen AV Attila - AV Attila JD Team 2 80m
    Discus
    Hoog
    JJD - 80mJJD - DiscusJJD - Hoog ------
    601 Ivy Diks AV Attila - AV Attila JD Team 1 80m
    1000m
    4x80m
    JJD - 80mJJD - 1000m ------
    602 Jair Lubbers AV Attila - AV Attila JD Team 2 4x80m
    Speer
    Ver
    JJD - SpeerJJD - Ver ------
    603 Puck Kuypers AV Attila - AV Attila JD Team 2 80m
    Discus
    Ver
    JJD - 80mJJD - DiscusJJD - Ver ------
    604 Rick van Riel AV Attila - AV Attila JD Team 1 1000m
    80mH
    4x80m
    JJD - 1000mJJD - 80mH ------
    605 Samual de Hoog AV Attila - AV Attila JD Team 1 80mH
    Discus
    Kogel
    JJD - 80mHJJD - DiscusJJD - Kogel ------
    606 Tijn van Aalst AV Attila - AV Attila JD Team 2 80m
    1000m
    4x80m
    JJD - 80mJJD - 1000m ------
    635 Daan Siemann Parthenon - AV Parthen...JD Team 1 4x80m
    Speer
    Ver
    JJD - SpeerJJD - Ver ------
    636 Duane van Dijkhuizen Parthenon - AV Parthen...JD Team 1 80mH
    Hoog
    Ver
    JJD - 80mHJJD - HoogJJD - Ver ------
    637 Elmo Kuiters Parthenon - AV Parthen...JD Team 2 Speer
    Kogel
    Ver
    JJD - SpeerJJD - KogelJJD - Ver ------
    638 Ivar de Koning Parthenon - AV Parthen...JD Team 1 80m
    1000m
    80mH
    JJD - 80mJJD - 1000mJJD - 80mH ------
    639 Jesse Abma Parthenon - AV Parthen...JD Team 2 80m
    4x80m
    Hoog
    JJD - 80mJJD - Hoog ------
    640 Jorrit Bruggema Parthenon - AV Parthen...JD Team 2 80m
    1000m
    4x80m
    JJD - 80mJJD - 1000m ------
    641 Lucas van de Nadort Parthenon - AV Parthen...JD Team 1 80m
    4x80m
    Discus
    JJD - 80mJJD - Discus ------
    642 Max van der Spek Parthenon - AV Parthen...JD Team 2 1000m
    80mH
    4x80m
    JJD - 1000mJJD - 80mH ------
    643 Quinten van der Elst Parthenon - AV Parthen...JD Team 1 1000m
    4x80m
    Speer
    JJD - 1000mJJD - Speer ------
    644 Yannick va...ooremalen Parthenon - AV Parthen...JD Team 2 80mH
    4x80m
    Discus
    JJD - 80mHJJD - Discus ------
    645 Yannick de Burbure Parthenon - AV Parthen...JD Team 1 4x80m
    Discus
    Kogel
    JJD - DiscusJJD - Kogel ------
    678 Jeroen Jonker AV Passaat - AV Passaat JD 1000m
    4x80m
    Hoog
    JJD - 1000mJJD - Hoog ------
    679 Moreno Olivieira AV Passaat - AV Passaat JD 1000m
    4x80m
    Ver
    JJD - 1000mJJD - Ver ------
    680 Pepijn Jonkman AV Passaat - AV Passaat JD Discus
    Kogel
    JJD - DiscusJJD - Kogel -------
    681 Steven de Kock AV Passaat - AV Passaat JD 80m
    4x80m
    Hoog
    JJD - 80mJJD - Hoog ------
    682 Thomas Kraaijeveld AV Passaat - AV Passaat JD Speer
    Discus
    JJD - SpeerJJD - Discus -------
    683 Tobias Steevensz AV Passaat - AV Passaat JD 80m
    80mH
    4x80m
    JJD - 80mJJD - 80mH ------
    684 Yuri Brouwer AV Passaat - AV Passaat JD 80mH
    Speer
    Kogel
    JJD - 80mHJJD - SpeerJJD - Kogel ------
    697 Aran Swart AV Spiridon - AV Spiridon JD 80m
    1000m
    80mH
    JJD - 80mJJD - 1000mJJD - 80mH ------
    698 Arnes Alickovic AV Spiridon - AV Spiridon JD 4x80m
    Hoog
    Ver
    JJD - HoogJJD - Ver ------
    699 Brad Raessen AV Spiridon - AV Spiridon JD 80mH
    4x80m
    Speer
    JJD - 80mHJJD - Speer ------
    700 Marijn Leusink AV Spiridon - AV Spiridon JD 80m
    1000m
    4x80m
    JJD - 80mJJD - 1000m ------
    701 Remo Brouwers AV Spiridon - AV Spiridon JD 80m
    1000m
    80mH
    JJD - 80mJJD - 1000mJJD - 80mH ------
    702 Rens van Beek AV Spiridon - AV Spiridon JD Speer
    Discus
    Kogel
    JJD - SpeerJJD - DiscusJJD - Kogel ------
    703 Simon Avontuur AV Spiridon - AV Spiridon JD 4x80m
    Ver
    JJD - Ver -------
    704 Thijs van Dijke AV Spiridon - AV Spiridon JD Discus
    Kogel
    Hoog
    JJD - DiscusJJD - KogelJJD - Hoog ------
    723 Abel Maas AV Sprint - AV Sprint JD Team 1 80mH
    4x80m
    Ver
    JJD - 80mHJJD - Ver ------
    724 Douwe Demoulin AV Sprint - AV Sprint JD Team 1 80mH
    4x80m
    Hoog
    JJD - 80mHJJD - Hoog ------
    725 Gianni Brunken AV Sprint - AV Sprint JD Team 1 80m
    4x80m
    Ver
    JJD - 80mJJD - Ver ------
    726 Jaap Rodermond AV Sprint - AV Sprint JD Team 1 80m
    1000m
    JJD - 80mJJD - 1000m -------
    727 Jip Gabriels AV Sprint - AV Sprint JD Team 2 1000m
    80mH
    Speer
    JJD - 1000mJJD - 80mHJJD - Speer ------
    728 Job van Gelderen AV Sprint - AV Sprint JD Team 2 1000m
    80mH
    Ver
    JJD - 1000mJJD - 80mHJJD - Ver ------
    729 Jochem Laurens AV Sprint - AV Sprint JD Team 1 1000m
    Speer
    Kogel
    JJD - 1000mJJD - SpeerJJD - Kogel ------
    730 Jordy van der Westen AV Sprint - AV Sprint JD Team 2 80m
    4x80m
    Hoog
    JJD - 80mJJD - Hoog ------
    731 Lars van der Starre AV Sprint - AV Sprint JD Team 1 80m
    80mH
    4x80m
    JJD - 80mJJD - 80mH ------
    732 Luc Maessen AV Sprint - AV Sprint JD Team 2 Discus
    Kogel
    JJD - DiscusJJD - Kogel -------
    733 Luke de Leeuw AV Sprint - AV Sprint JD Team 2 80m
    4x80m
    Kogel
    JJD - 80mJJD - Kogel ------
    734 Maurice van Ravels AV Sprint - AV Sprint JD Team 2 80mH
    4x80m
    Ver
    JJD - 80mHJJD - Ver ------
    735 Nick Rodermond AV Sprint - AV Sprint JD Team 1 1000m
    Discus
    Hoog
    JJD - 1000mJJD - DiscusJJD - Hoog ------
    736 Pepijn van Gils AV Sprint - AV Sprint JD Team 1 Speer
    Discus
    Kogel
    JJD - SpeerJJD - DiscusJJD - Kogel ------
    737 Ties van Beek AV Sprint - AV Sprint JD Team 2 80m
    1000m
    4x80m
    JJD - 80mJJD - 1000m ------
    738 Tijn Blom AV Sprint - AV Sprint JD Team 2 Speer
    Discus
    Hoog
    JJD - SpeerJJD - DiscusJJD - Hoog ------
    773 Dani Chambon DAK - DAK JD 4x80m
    Discus
    Ver
    JJD - DiscusJJD - Ver ------
    774 Joeri Konincks DAK - DAK JD 80m
    1000m
    80mH
    JJD - 80mJJD - 1000mJJD - 80mH ------
    775 Kay van Bijnen DAK - DAK JD 80m
    Speer
    JJD - 80mJJD - Speer -------
    776 Kevin van Loon DAK - DAK JD Speer
    Kogel
    Hoog
    JJD - SpeerJJD - KogelJJD - Hoog ------
    777 Steven Vriends DAK - DAK JD 4x80m
    Hoog
    Ver
    JJD - HoogJJD - Ver ------
    778 Thijmen Krol DAK - DAK JD 80mH
    4x80m
    Kogel
    JJD - 80mHJJD - Kogel ------
    779 Tijn van der Heijden DAK - DAK JD 1000m
    80mH
    4x80m
    JJD - 1000mJJD - 80mH ------
    780 Tim Brok DAK - DAK JD 80m
    1000m
    Discus
    JJD - 80mJJD - 1000mJJD - Discus ------
    789 Enrico Baldussi HRCL - DK en AV Hercules JD 80m
    80mH
    Speer
    JJD - 80mJJD - 80mHJJD - Speer ------
    790 Remco Scheffer HRCL - DK en AV Hercules JD 80m
    1000m
    Speer
    JJD - 80mJJD - 1000mJJD - Speer ------
    820 Bart van Rijthoven Scorpio - Scorpio JD Team 2 1000m
    80mH
    4x80m
    JJD - 1000mJJD - 80mH ------
    821 Casper Haagh Scorpio - Scorpio JD Team 1 1000m
    80mH
    Hoog
    JJD - 1000mJJD - 80mHJJD - Hoog ------
    822 Chuck Pols Scorpio - Scorpio JD Team 1 Speer
    Discus
    Kogel
    JJD - SpeerJJD - DiscusJJD - Kogel ------
    823 Job van der Meer Scorpio - Scorpio JD Team 2 80m
    80mH
    4x80m
    JJD - 80mJJD - 80mH ------
    824 Jord Pluimes Scorpio - Scorpio JD Team 1 4x80m
    Hoog
    Ver
    JJD - HoogJJD - Ver ------
    825 Joris van der Wagt Scorpio - Scorpio JD Team 1 80m
    1000m
    JJD - 80mJJD - 1000m -------
    826 Justin Renders Scorpio - Scorpio JD Team 2 80m
    4x80m
    Speer
    JJD - 80mJJD - Speer ------
    827 Koen Zandvliet Scorpio - Scorpio JD Team 1 Speer
    Discus
    Kogel
    JJD - SpeerJJD - DiscusJJD - Kogel ------
    828 Lars Laros Scorpio - Scorpio JD Team 1 1000m
    4x80m
    JJD - 1000m -------
    829 Santi van Oosterhout Scorpio - Scorpio JD Team 1 80m
    4x80m
    Ver
    JJD - 80mJJD - Ver ------
    830 Teun Leenders Scorpio - Scorpio JD Team 2 4x80m
    Hoog
    Ver
    JJD - HoogJJD - Ver ------
    831 Thom Schipperen Scorpio - Scorpio JD Team 1 80m
    80mH
    4x80m
    JJD - 80mJJD - 80mH ------
    852 Christian Maas Taxandria - Taxandria ...letiek JD 80m
    Speer
    Ver
    JJD - 80mJJD - SpeerJJD - Ver ------
    853 Jim van Esch Taxandria - Taxandria ...letiek JD 80m
    80mH
    Kogel
    JJD - 80mJJD - 80mHJJD - Kogel ------
    854 Jip van den Elsen Taxandria - Taxandria ...letiek JD 1000m
    80mH
    Hoog
    JJD - 1000mJJD - 80mHJJD - Hoog ------
    855 Niels Bosma Taxandria - Taxandria ...letiek JD 1000m
    Speer
    Ver
    JJD - 1000mJJD - SpeerJJD - Ver ------
    856 Raoul van Heel Taxandria - Taxandria ...letiek JD 1000m
    Discus
    Hoog
    JJD - 1000mJJD - DiscusJJD - Hoog ------
    857 Ryan Woestenberg Taxandria - Taxandria ...letiek JD 80m
    80mH
    Kogel
    JJD - 80mJJD - 80mHJJD - Kogel ------
    883 Brik van Dusseldorp Typhoon - Typhoon JD 80m
    1000m
    JJD - 80mJJD - 1000m -------
    884 Dennis van Steenis Typhoon - Typhoon JD 80m
    Kogel
    JJD - 80mJJD - Kogel -------
    885 Fabian Schut Typhoon - Typhoon JD Speer
    Discus
    JJD - SpeerJJD - Discus -------
    886 Huub Ijzerman Typhoon - Typhoon JD Hoog
    Ver
    JJD - HoogJJD - Ver -------
    887 Jamie Hanselaar Typhoon - Typhoon JD 4x80m
    --------
    888 Jochem van Boekel Typhoon - Typhoon JD 80mH
    4x80m
    JJD - 80mH -------
    889 Matthijs Both Typhoon - Typhoon JD 80mH
    Kogel
    JJD - 80mHJJD - Kogel -------
    890 Robert van Steenis Typhoon - Typhoon JD Hoog
    Ver
    JJD - HoogJJD - Ver -------
    891 Sergius van Leeuwen Typhoon - Typhoon JD 80m
    1000m
    JJD - 80mJJD - 1000m -------
    892 Stan Buddingh Typhoon - Typhoon JD 1000m
    4x80m
    JJD - 1000m -------
    893 Thijs de Wild Typhoon - Typhoon JD 80mH
    4x80m
    JJD - 80mH -------
    894 Thomas Knoop Typhoon - Typhoon JD Speer
    Discus
    JJD - SpeerJJD - Discus -------

    Verenigingen 'Jongens Junior D'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    ACW `66 ACW 6
    AV Attila ATTL 13
    AV Parthenon PRTH 11
    AV Passaat PSST 7
    AV Spiridon SPRD 8
    AV Sprint SPRN 16
    DAK DAK 8
    DK en AV Hercules HRCL 2
    Scorpio SCRP 12
    Taxandria Atletiek TXND 6
    Typhoon TPHN 12
    Competitiestand Jongens Junioren D
    # Team Leden Punten
    1 Scorpio JD Team 1 Scorpio - JJD
    Begeleider: Marco Joosen
    Jurylid: Hans Pluimes
    8 6316
    2 AV Parthenon JD Team 1 AV Parthenon - JJD
    Begeleider: Sandy v.d Heydt
    Jurylid: Anja Smits
    6 6192
    3 AV Sprint JD Team 1 AV Sprint - JJD
    Begeleider: Stephan Campos
    Jurylid: Ingrid Snepvangers
    8 5884
    4 AV Attila JD Team 1 AV Attila - JJD
    Begeleider: Peter Westermann
    7 5607
    5 Typhoon JD Typhoon - JJD
    Jurylid: Marjan Heikens
    12 5483
    6 AV Sprint JD Team 2 AV Sprint - JJD
    Begeleider: Stephan Campos
    Jurylid: Rene van de Westen
    8 5074
    7 AV Passaat JD AV Passaat - JJD
    Begeleider: Marco Wijnhoven
    Jurylid: Vivianne Kalishoek
    7 4713
    8 DAK JD DAK - JJD
    Begeleider: Jeffrey Himpers
    8 4664
    9 AV Spiridon JD AV Spiridon - JJD
    Begeleider: Paul Swart
    Jurylid: Tirtsa Swart
    8 4449
    10 Taxandria Atletiek JD Taxandria Atletiek - JJD
    Begeleider: vincent van der Elsen
    Jurylid: Peter van der Heijden
    6 3825
    11 ACW `66 JD ACW `66 - JJD 6 3740
    12 AV Parthenon JD Team 2 AV Parthenon - JJD
    Begeleider: Sandy v.d Heydt
    Jurylid: Sandra Klein
    5 3538
    13 Scorpio JD Team 2 Scorpio - JJD
    Begeleider: Jeroen Provoost, Arno van der Pas, Janneke Visser
    4 2722
    14 AV Attila JD Team 2 AV Attila - JJD
    Begeleider: Peter Westermann
    6 2084
    15 DK en AV Hercules JD DK en AV Hercules - JJD
    Begeleider: Greg van der Velde
    Jurylid: Hercules
    2 862

    Uitslagen 80 meter Jongens Junior D

    # Naam Res OBP
    1 Tobias Steevensz AV Passaat JD 10,97 -1.4 m/s11,16
    1 Thom Schipperen Scorpio JD Team 1 10,97 -1.4 m/s10,76
    3 Santi van Oosterhout Scorpio JD Team 1 11,09 -1.4 m/s11,34
    4 Ivar de Koning AV Parthen...JD Team 1 11,30 -1.4 m/s11,03
    5 Brik van Dusseldorp Typhoon JD 11,41 -1.0 m/s---
    6 Joeri Konincks DAK JD 11,70 +0.0 m/s---
    7 Gianni Brunken AV Sprint JD Team 1 11,90 -1.4 m/s11,60
    8 Marijn Leusink AV Spiridon JD 11,97 -2.3 m/s11,90
    8 Jordy van der Westen AV Sprint JD Team 2 11,97 -2.3 m/s11,78
    10 Ties van Beek AV Sprint JD Team 2 12,04 -1.4 m/s11,69
    11 Luke de Leeuw AV Sprint JD Team 2 12,12 -2.3 m/s12,09
    12 Lucas van de Nadort AV Parthen...JD Team 1 12,22 -2.3 m/s11,96
    13 Finn Hultermans AV Attila JD Team 1 12,36 -2.3 m/s12,28
    14 Remo Brouwers AV Spiridon JD 12,42 -2.3 m/s12,30
    15 Jorrit Bruggema AV Parthen...JD Team 2 12,48 -1.7 m/s12,63
    16 Rick Verhoofstad ACW `66 JD 12,56 +0.0 m/s---
    17 Christian Maas Taxandria ...letiek JD 12,59 +0.0 m/s---
    18 Steven de Kock AV Passaat JD 12,63 -1.7 m/s12,79
    19 Enrico Baldussi DK en AV Hercules JD 12,77 -1.7 m/s13,10
    19 Dennis van Steenis Typhoon JD 12,77 -1.7 m/s12,86
    21 Justin Renders Scorpio JD Team 2 12,96 -1.0 m/s13,29
    22 Jim van Esch Taxandria ...letiek JD 13,02 +0.0 m/s---
    23 Ryan Woestenberg Taxandria ...letiek JD 13,05 +0.0 m/s---
    24 Daan Verhoeven AV Attila JD Team 1 13,08 -1.7 m/s12,70
    25 Ivy Diks AV Attila JD Team 1 13,14 -1.7 m/s13,09
    26 Jaap Rodermond AV Sprint JD Team 1 13,15 +0.0 m/s---
    27 Jesse Abma AV Parthen...JD Team 2 13,16 -1.0 m/s13,74
    28 Job van der Meer Scorpio JD Team 2 13,20 -1.0 m/s13,50
    29 Joris van der Wagt Scorpio JD Team 1 13,40 -2.3 m/s12,20
    30 Tim Brok DAK JD 13,43 +0.0 m/s---
    31 Aran Swart AV Spiridon JD 13,51 -1.7 m/s13,10
    32 Puck Kuypers AV Attila JD Team 2 13,60 -1.0 m/s---
    33 Kay van Bijnen DAK JD 13,81 +0.0 m/s---
    34 Sergius van Leeuwen Typhoon JD 15,27 -1.0 m/s15,00
    Remco Scheffer DK en AV Hercules JD DNS 12,60
    Tijn van Aalst AV Attila JD Team 2 DNS 13,72
    Gijs Oomen AV Attila JD Team 2 DNS 14,80
    Lars van der Starre AV Sprint JD Team 1 DNS 11,37

    Uitslagen 1000 meter Jongens Junior D

    # Naam ResOBP
    1 Rick van Riel AV Attila JD Team 1 2:55,84 2:58,00
    2 Lars Laros Scorpio JD Team 1 2:57,38 2:58,50
    3 Brik van Dusseldorp Typhoon JD 3:01,08 2:56,00
    4 Jochem Laurens AV Sprint JD Team 1 3:08,30 3:18,66
    5 Ivar de Koning AV Parthen...JD Team 1 3:08,32 3:06,95
    6 Niels Bosma Taxandria ...letiek JD 3:13,97 3:20,00
    7 Casper Haagh Scorpio JD Team 1 3:15,69 3:17,00
    8 Quinten van der Elst AV Parthen...JD Team 1 3:26,55 3:26,47
    9 Jip Gabriels AV Sprint JD Team 2 3:26,90 3:38,25
    10 Joris van der Wagt Scorpio JD Team 1 3:27,32 3:45,00
    11 Jorrit Bruggema AV Parthen...JD Team 2 3:28,21 3:29,05
    12 Jaap Rodermond AV Sprint JD Team 1 3:29,25 3:36,28
    13 Tijn van der Heijden DAK JD 3:31,91 ---
    14 Joeri Konincks DAK JD 3:32,15 ---
    15 Stan Buddingh Typhoon JD 3:32,16 ---
    16 Job van Gelderen AV Sprint JD Team 2 3:35,02 3:40,31
    17 Jeroen Jonker AV Passaat JD 3:37,39 3:34,00
    18 Moreno Olivieira AV Passaat JD 3:37,64 3:35,00
    19 Bart van Rijthoven Scorpio JD Team 2 3:37,80 3:46,42
    20 Nick Rodermond AV Sprint JD Team 1 3:40,10 3:40,71
    21 Remo Brouwers AV Spiridon JD 3:42,00 3:37,27
    22 Max van der Spek AV Parthen...JD Team 2 3:45,46 3:43,56
    23 Ties van Beek AV Sprint JD Team 2 3:47,81 3:45,23
    24 Ivy Diks AV Attila JD Team 1 3:48,00 3:47,00
    25 Sergius van Leeuwen Typhoon JD 3:49,88 3:59,00
    26 Thijmen van Alphen ACW `66 JD 3:51,96 ---
    27 Raoul van Heel Taxandria ...letiek JD 3:53,33 ---
    28 Marijn Leusink AV Spiridon JD 3:55,83 3:53,40
    29 Casper Slangen AV Attila JD Team 2 3:56,75 4:01,00
    30 Jip van den Elsen Taxandria ...letiek JD 3:58,37 ---
    31 Aran Swart AV Spiridon JD 4:00,37 3:50,00
    32 Tim Brok DAK JD 4:12,53 ---
    Remco Scheffer DK en AV Hercules JD DNS 3:27,00
    Tijn van Aalst AV Attila JD Team 2 DNS 3:45,00

    Uitslagen 80 meter horden (76cm) Jongens Junior D

    # Naam Res OBP
    1 Duane van Dijkhuizen AV Parthen...JD Team 1 13,22 -0.3 m/s13,52
    2 Abel Maas AV Sprint JD Team 1 13,34 -0.8 m/s---
    3 Ivar de Koning AV Parthen...JD Team 1 13,37 -0.3 m/s14,19
    4 Thom Schipperen Scorpio JD Team 1 14,04 -0.3 m/s14,20
    5 Douwe Demoulin AV Sprint JD Team 1 14,72 -0.3 m/s14,51
    6 Thijs de Wild Typhoon JD 14,96 -1.5 m/s---
    7 Tobias Steevensz AV Passaat JD 15,00 -0.3 m/s15,12
    8 Rick van Riel AV Attila JD Team 1 15,08 -1.4 m/s15,56
    9 Samual de Hoog AV Attila JD Team 1 15,18 -0.3 m/s14,78
    10 Jochem van Boekel Typhoon JD 15,25 -1.4 m/s15,33
    11 Maurice van Ravels AV Sprint JD Team 2 15,29 -0.3 m/s14,82
    12 Joeri Konincks DAK JD 15,46 -1.4 m/s15,96
    13 Casper Haagh Scorpio JD Team 1 15,87 -1.4 m/s15,50
    14 Finn Hultermans AV Attila JD Team 1 16,02 -1.4 m/s16,21
    15 Tom van Loon ACW `66 JD 16,43 -0.8 m/s---
    16 Tijn van der Heijden DAK JD 16,44 -0.8 m/s---
    17 Remco Bertels ACW `66 JD 16,61 -1.4 m/s15,84
    18 Yannick va...ooremalen AV Parthen...JD Team 2 16,72 -0.7 m/s17,24
    19 Remo Brouwers AV Spiridon JD 16,74 -0.7 m/s16,75
    20 Matthijs Both Typhoon JD 16,99 -0.7 m/s---
    21 Job van Gelderen AV Sprint JD Team 2 17,13 -0.7 m/s17,00
    22 Jip van den Elsen Taxandria ...letiek JD 17,30 -0.8 m/s---
    23 Yuri Brouwer AV Passaat JD 17,32 -0.7 m/s17,63
    24 Aran Swart AV Spiridon JD 17,87 -0.7 m/s17,41
    25 Brad Raessen AV Spiridon JD 18,04 -0.7 m/s17,18
    26 Jim van Esch Taxandria ...letiek JD 18,11 -0.8 m/s---
    27 Jip Gabriels AV Sprint JD Team 2 18,30 -0.8 m/s---
    28 Job van der Meer Scorpio JD Team 2 18,33 -0.8 m/s---
    29 Bart van Rijthoven Scorpio JD Team 2 18,34 -1.5 m/s19,35
    30 Ryan Woestenberg Taxandria ...letiek JD 18,36 -1.5 m/s---
    31 Enrico Baldussi DK en AV Hercules JD 18,44 -1.5 m/s18,50
    32 Max van der Spek AV Parthen...JD Team 2 19,14 -1.5 m/s18,37
    33 Thijmen Krol DAK JD 20,00 -0.8 m/s---
    Kai Jocaille ACW `66 JD DNS 17,90
    Lars van der Starre AV Sprint JD Team 1 DNS 15,53
    Casper Slangen AV Attila JD Team 2 DNF 21,22

    Uitslagen Speerwerpen 400 gram Jongens Junior D

    # Naam P1P2P3P4ResOBP
    1 Pepijn van Gils AV Sprint JD Team 1 21,86 20,76 22,50 31,89 31,89 ---
    2 Thomas Knoop Typhoon JD X 28,55 24,84 31,29 31,29 ---
    3 Jochem Laurens AV Sprint JD Team 1 27,31 28,64 30,22 30,22 30,22 ---
    4 Tom van Loon ACW `66 JD 27,19 30,04 X 22,73 30,04 ---
    5 Chuck Pols Scorpio JD Team 1 28,59 26,02 24,97 25,99 28,59 ---
    6 Kevin van Loon DAK JD X 26,52 27,06 23,61 27,06 ---
    7 Daan Siemann AV Parthen...JD Team 1 25,55 22,85 20,93 22,00 25,55 27,50
    8 Quinten van der Elst AV Parthen...JD Team 1 25,34 23,03 21,81 21,32 25,34 24,48
    9 Tijn Blom AV Sprint JD Team 2 20,18 23,32 X 24,58 24,58 ---
    10 Niels Bosma Taxandria ...letiek JD 22,19 20,03 19,94 24,24 24,24 ---
    11 Finn de Graaf AV Attila JD Team 1 18,41 22,69 22,10 17,83 22,69 20,98
    12 Brad Raessen AV Spiridon JD 22,48 18,08 18,32 17,89 22,48 ---
    13 Rens van Beek AV Spiridon JD 21,33 20,35 18,82 18,87 21,33 ---
    14 Jip Gabriels AV Sprint JD Team 2 16,21 21,09 20,41 18,57 21,09 ---
    15 Koen Zandvliet Scorpio JD Team 1 X X 17,51 20,67 20,67 ---
    16 Yuri Brouwer AV Passaat JD X X 20,51 20,26 20,51 ---
    17 Enrico Baldussi DK en AV Hercules JD X 19,69 17,08 - 19,69 ---
    18 Duc Hendriksen AV Attila JD Team 2 17,21 X X X 17,21 15,61
    19 Fabian Schut Typhoon JD 15,59 14,11 13,84 16,50 16,50 ---
    20 Jair Lubbers AV Attila JD Team 2 13,86 15,95 13,33 14,36 15,95 13,57
    21 Kay van Bijnen DAK JD 15,31 15,63 X - 15,63 ---
    22 Thomas Kraaijeveld AV Passaat JD 13,77 X 13,63 14,36 14,36 ---
    23 Christian Maas Taxandria ...letiek JD 12,04 13,36 X 14,21 14,21 ---
    24 Diem Couwenberg AV Attila JD Team 1 10,35 6,75 10,70 13,61 13,61 ---
    25 Elmo Kuiters AV Parthen...JD Team 2 10,18 11,78 12,73 10,94 12,73 14,76
    26 Justin Renders Scorpio JD Team 2 X X X 11,31 11,31 11,19
    Remco Scheffer DK en AV Hercules JD - - - - DNS ---
    Kai Jocaille ACW `66 JD - - - - DNS ---

    Uitslagen Discuswerpen 1 kilogram Jongens Junior D

    # Naam P1P2P3P4ResOBP
    1 Thomas Knoop Typhoon JD - 27,61 X 26,31 27,61 ---
    2 Yannick de Burbure AV Parthen...JD Team 1 - 23,90 26,58 26,12 26,58 24,89
    3 Thijs van Dijke AV Spiridon JD X 19,03 22,51 X 22,51 ---
    4 Pepijn van Gils AV Sprint JD Team 1 - 20,65 X X 20,65 ---
    5 Samual de Hoog AV Attila JD Team 1 20,23 19,74 19,95 - 20,23 24,04
    6 Nick Rodermond AV Sprint JD Team 1 18,83 18,42 17,09 18,85 18,85 ---
    7 Tijn Blom AV Sprint JD Team 2 18,67 15,46 X 14,38 18,67 ---
    8 Chuck Pols Scorpio JD Team 1 X 15,85 18,19 X 18,19 ---
    9 Rens van Beek AV Spiridon JD 17,24 17,62 X 17,52 17,62 ---
    10 Koen Zandvliet Scorpio JD Team 1 17,12 13,69 16,50 X 17,12 ---
    11 Milan van Alphen ACW `66 JD 13,08 12,83 16,48 14,14 16,48 ---
    12 Dani Chambon DAK JD 12,83 15,50 15,90 15,61 15,90 ---
    13 Lucas van de Nadort AV Parthen...JD Team 1 14,98 X X - 14,98 15,61
    14 Luc Maessen AV Sprint JD Team 2 13,80 - 11,21 14,82 14,82 ---
    15 Raoul van Heel Taxandria ...letiek JD 10,49 11,10 X 13,42 13,42 ---
    16 Yannick va...ooremalen AV Parthen...JD Team 2 12,95 - - 12,84 12,95 16,27
    17 Thomas Kraaijeveld AV Passaat JD 11,77 11,50 12,64 11,54 12,64 ---
    18 Fabian Schut Typhoon JD 12,51 - X 10,43 12,51 ---
    19 Puck Kuypers AV Attila JD Team 2 - 12,16 11,38 12,43 12,43 ---
    20 Thijmen van Alphen ACW `66 JD 10,69 - 10,02 10,75 10,75 ---
    21 Tim Brok DAK JD 10,70 10,34 10,42 10,59 10,70 ---
    22 Diem Couwenberg AV Attila JD Team 1 9,65 8,58 9,98 9,55 9,98 ---
    Pepijn Jonkman AV Passaat JD - - - - DNS ---
    Gijs Oomen AV Attila JD Team 2 - - - - DNS ---

    Uitslagen Kogelstoten 3 kilogram Jongens Junior D

    # Naam P1P2P3P4ResOBP
    1 Yannick de Burbure AV Parthen...JD Team 1 10,42 X 10,32 X 10,42 11,16
    2 Samual de Hoog AV Attila JD Team 1 8,50 9,36 9,35 8,87 9,36 9,19
    3 Chuck Pols Scorpio JD Team 1 8,75 7,32 7,95 8,32 8,75 ---
    4 Thijs van Dijke AV Spiridon JD 8,65 8,38 7,81 8,17 8,65 ---
    5 Pepijn van Gils AV Sprint JD Team 1 7,05 7,30 8,01 8,52 8,52 ---
    6 Jochem Laurens AV Sprint JD Team 1 8,12 X 7,82 8,44 8,44 ---
    7 Rens van Beek AV Spiridon JD 7,49 8,17 7,48 8,13 8,17 ---
    8 Koen Zandvliet Scorpio JD Team 1 X 7,05 7,93 X 7,93 ---
    9 Milan van Alphen ACW `66 JD 7,51 7,29 6,51 6,88 7,51 ---
    10 Luke de Leeuw AV Sprint JD Team 2 7,07 7,39 7,32 7,46 7,46 ---
    11 Kevin van Loon DAK JD 6,81 6,68 7,18 6,72 7,18 ---
    12 Yuri Brouwer AV Passaat JD 6,40 6,64 6,16 6,41 6,64 ---
    13 Dennis van Steenis Typhoon JD 6,61 6,38 6,39 6,22 6,61 ---
    14 Luc Maessen AV Sprint JD Team 2 5,01 5,07 5,37 5,72 5,72 ---
    15 Jim van Esch Taxandria ...letiek JD 5,69 X 5,07 5,18 5,69 ---
    16 Elmo Kuiters AV Parthen...JD Team 2 5,62 5,48 5,55 5,14 5,62 5,54
    17 Matthijs Both Typhoon JD X 4,72 4,86 4,42 4,86 ---
    18 Thijmen Krol DAK JD 4,55 4,81 X 3,92 4,81 ---
    19 Ryan Woestenberg Taxandria ...letiek JD 4,71 4,14 4,00 3,74 4,71 ---
    Pepijn Jonkman AV Passaat JD - - - - DNS ---

    Uitslagen Hoogspringen Jongens Junior D

    # Naam ResOBP
    1 Finn de Graaf AV Attila JD Team 1 1,55 1,50
    2 Douwe Demoulin AV Sprint JD Team 1 1,50 ---
    3 Casper Haagh Scorpio JD Team 1 1,45 ---
    3 Jord Pluimes Scorpio JD Team 1 1,45 ---
    5 Tijn Blom AV Sprint JD Team 2 1,40 ---
    6 Duane van Dijkhuizen AV Parthen...JD Team 1 1,35 1,45
    6 Jeroen Jonker AV Passaat JD 1,35 ---
    8 Jesse Abma AV Parthen...JD Team 2 1,30 1,30
    8 Robert van Steenis Typhoon JD 1,30 ---
    8 Thijs van Dijke AV Spiridon JD 1,30 ---
    8 Teun Leenders Scorpio JD Team 2 1,30 ---
    12 Daan Verhoeven AV Attila JD Team 1 1,25 1,30
    12 Arnes Alickovic AV Spiridon JD 1,25 ---
    12 Jordy van der Westen AV Sprint JD Team 2 1,25 ---
    12 Raoul van Heel Taxandria ...letiek JD 1,25 ---
    16 Steven de Kock AV Passaat JD 1,20 ---
    16 Huub Ijzerman Typhoon JD 1,20 ---
    16 Thijmen van Alphen ACW `66 JD 1,20 ---
    16 Nick Rodermond AV Sprint JD Team 1 1,20 ---
    16 Kevin van Loon DAK JD 1,20 ---
    16 Steven Vriends DAK JD 1,20 ---
    16 Jip van den Elsen Taxandria ...letiek JD 1,20 ---
    23 Duc Hendriksen AV Attila JD Team 2 1,10 1,15
    Kai Jocaille ACW `66 JD DNS ---
    Gijs Oomen AV Attila JD Team 2 DNS 1,15

    Uitslagen Verspringen Jongens Junior D

    # Naam P1P2P3P4Res OBP
    1 Finn de Graaf AV Attila JD Team 1 5,05 4,78 4,59 4,86 5,05 +0.0 m/s4,68
    2 Santi van Oosterhout Scorpio JD Team 1 4,58 4,65 4,54 4,99 4,99 +0.0 m/s---
    3 Abel Maas AV Sprint JD Team 1 4,50 4,27 4,58 4,31 4,58 +0.0 m/s---
    4 Duane van Dijkhuizen AV Parthen...JD Team 1 4,56 4,42 3,28 4,05 4,56 +0.0 m/s4,29
    5 Niels Bosma Taxandria ...letiek JD X 3,97 4,11 3,62 4,11 +0.0 m/s---
    6 Jord Pluimes Scorpio JD Team 1 3,76 3,89 4,03 3,99 4,03 +0.0 m/s---
    7 Remco Bertels ACW `66 JD 3,99 3,85 3,98 3,72 3,99 +0.0 m/s---
    8 Maurice van Ravels AV Sprint JD Team 2 3,84 3,84 3,96 3,78 3,96 +0.0 m/s---
    9 Gianni Brunken AV Sprint JD Team 1 3,74 3,83 3,78 3,79 3,83 +0.0 m/s---
    10 Jair Lubbers AV Attila JD Team 2 3,57 3,75 3,79 X 3,79 +0.0 m/s3,59
    11 Rick Verhoofstad ACW `66 JD 3,77 3,59 3,66 3,55 3,77 +0.0 m/s---
    12 Puck Kuypers AV Attila JD Team 2 3,56 3,75 3,67 3,72 3,75 +0.0 m/s---
    12 Dani Chambon DAK JD X 3,73 X 3,75 3,75 +0.0 m/s---
    14 Huub Ijzerman Typhoon JD 3,74 X X 3,67 3,74 +0.0 m/s---
    15 Job van Gelderen AV Sprint JD Team 2 3,58 X 3,57 3,71 3,71 +0.0 m/s---
    16 Daan Siemann AV Parthen...JD Team 1 2,92 3,63 3,64 3,36 3,64 +0.0 m/s4,05
    17 Teun Leenders Scorpio JD Team 2 3,63 3,57 3,52 3,36 3,63 +0.0 m/s---
    18 Moreno Olivieira AV Passaat JD 3,43 3,42 3,58 3,51 3,58 +0.0 m/s---
    19 Robert van Steenis Typhoon JD X X 3,53 3,19 3,53 +0.0 m/s---
    20 Christian Maas Taxandria ...letiek JD 3,50 3,52 3,32 3,33 3,52 +0.0 m/s---
    21 Arnes Alickovic AV Spiridon JD 3,30 3,17 3,38 - 3,38 +0.0 m/s---
    22 Steven Vriends DAK JD 3,18 3,28 3,18 3,35 3,35 +0.0 m/s---
    23 Simon Avontuur AV Spiridon JD X 3,23 3,32 3,06 3,32 +0.0 m/s---
    24 Elmo Kuiters AV Parthen...JD Team 2 2,31 2,96 3,14 3,11 3,14 +0.0 m/s3,95