Categorie 'Meisjes Junior C'

Categorie gegevens

Deelnemers: 35
Categorie afkorting: MJC
Berekeningswijze: Junioren C/D
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 80 meter
  • 1 x 80 meter finale
  • 1 x 600 meter
  • 1 x 4 x 80m
  • 6 x Discuswerpen
  • 6 x Kogelstoten
  • 6 x Speerwerpen
  • 1 x Hoogspringen
  • 6 x Verspringen
  • Tijdschema 'Meisjes Junior C'

    Print Tijdschema

    Aanvang Onderdeel
    12:30 80m Uitslagen
    12:30 Kogel
    Kogel 1
    Uitslagen
    14:30 Speer Uitslagen
    14:40 600m Uitslagen
    15:00 Hoog
    Hoog 2
    Uitslagen
    15:00 Ver
    Ver 2
    Uitslagen
    16:45 Discus Uitslagen
    16:55 80m_f Uitslagen


    Tijdschema

    12:30u17:25u
    Meisjes Junior C
    Kogel - Kogel 1
    Speer
    600m
    Ver - Ver 2
    Discus
    80m_f

    Atleten 'Meisjes Junior C'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep 80m80m_f600m4x80mDiscusKogelSpeerHoogVer
    12 Olivia Carli AAC `61 80m
    80m_f
    4x80m
    Ver
    MJC - 80mMJC - 80m_fMJC - Ver -----
    13 Samarijn Pluijmert AAC `61 4x80m
    Kogel
    Ver
    MJC - KogelMJC - Ver ------
    14 Ilse Prins AAC `61 4x80m
    Ver
    MJC - Ver -------
    15 Lotte Slomp AAC `61 4x80m
    Discus
    Speer
    Ver
    MJC - DiscusMJC - SpeerMJC - Ver -----
    49 Indy de Blaauw AV Aquilo 600m
    4x80m
    MJC - 600m -------
    50 Merel de Groot AV Aquilo 600m
    4x80m
    Speer
    MJC - 600mMJC - Speer ------
    51 Roos Koetje AV Aquilo Discus
    Kogel
    Speer
    MJC - DiscusMJC - KogelMJC - Speer ------
    52 Ingrid Koster AV Aquilo 600m
    4x80m
    Hoog
    MJC - 600mMJC - Hoog ------
    53 Carlijn Loer AV Aquilo 80m
    80m_f
    4x80m
    Hoog
    Ver
    MJC - 80mMJC - 80m_fMJC - HoogMJC - Ver ----
    63 Suusje Berkenbosch De Gemzen Discus
    Kogel
    Ver
    MJC - DiscusMJC - KogelMJC - Ver ------
    64 Isabel van Houweling De Gemzen Discus
    Speer
    Hoog
    MJC - DiscusMJC - SpeerMJC - Hoog ------
    74 Jildou Binnema Heerenveen 80m
    Discus
    Speer
    MJC - 80mMJC - DiscusMJC - Speer ------
    75 Lisanne de Haan Heerenveen Discus
    Kogel
    Ver
    MJC - DiscusMJC - KogelMJC - Ver ------
    76 Nanou Hofmann Heerenveen 80m
    Discus
    Kogel
    Hoog
    Ver
    MJC - 80mMJC - DiscusMJC - KogelMJC - HoogMJC - Ver ----
    77 Ruth Zijlstra Heerenveen 80m
    80m_f
    600m
    Ver
    MJC - 80mMJC - 80m_fMJC - 600mMJC - Ver -----
    81 Noortje Sieperda HRRR Discus
    Kogel
    Speer
    Hoog
    MJC - DiscusMJC - KogelMJC - SpeerMJC - Hoog -----
    90 Silke Bosgraaf AV Impala 80m
    80m_f
    4x80m
    Ver
    MJC - 80mMJC - 80m_fMJC - Ver -----
    91 Karin Vlasblom AV Impala 4x80m
    Discus
    Speer
    Ver
    MJC - DiscusMJC - SpeerMJC - Ver -----
    92 Fleur de Vries AV Impala 4x80m
    Discus
    Hoog
    Ver
    MJC - DiscusMJC - HoogMJC - Ver -----
    93 Sarah de Vries AV Impala 4x80m
    Ver
    MJC - Ver -------
    122 Inge-Esmee Drent AV Jahn II 4x80m
    Ver
    MJC - Ver -------
    123 Hannah Moll AV Jahn II 4x80m
    Speer
    MJC - Speer -------
    124 Annabel Paul AV Jahn II 80m
    80m_f
    600m
    4x80m
    Hoog
    MJC - 80mMJC - 80m_fMJC - 600mMJC - Hoog ----
    125 Anna-Romee...der Spoel AV Jahn II 4x80m
    Discus
    Kogel
    Speer
    MJC - DiscusMJC - KogelMJC - Speer -----
    145 Renske Drenten AV Lionitas Discus
    Kogel
    Speer
    Hoog
    MJC - DiscusMJC - KogelMJC - SpeerMJC - Hoog -----
    146 Eline Ruige AV Lionitas 80m
    80m_f
    600m
    MJC - 80mMJC - 80m_fMJC - 600m ------
    150 Naomi Wessels AV Rijssen Discus
    Kogel
    MJC - DiscusMJC - Kogel -------
    171 Tess Gerdes SPWS 80m
    80m_f
    Speer
    Ver
    MJC - 80mMJC - 80m_fMJC - SpeerMJC - Ver -----
    200 Esmee Douma Groningen 80m
    Kogel
    Speer
    Ver
    MJC - 80mMJC - KogelMJC - SpeerMJC - Ver -----
    201 Danique Huisjes Groningen 80m
    80m_f
    Kogel
    Ver
    MJC - 80mMJC - 80m_fMJC - KogelMJC - Ver -----
    202 Eva Martens Groningen Discus
    Kogel
    Speer
    Hoog
    MJC - DiscusMJC - KogelMJC - SpeerMJC - Hoog -----
    203 Tiba Miran Groningen 600m
    Ver
    MJC - 600mMJC - Ver -------
    204 Nikita Nie Groningen Discus
    Kogel
    MJC - DiscusMJC - Kogel -------
    205 Maud Visscher Groningen 80m
    Discus
    Speer
    MJC - 80mMJC - DiscusMJC - Speer ------
    248 Lara Smits SV Noordkop 600m
    Discus
    Speer
    Hoog
    MJC - 600mMJC - DiscusMJC - SpeerMJC - Hoog -----

    Verenigingen 'Meisjes Junior C'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    AAC `61 AC61 4
    AV Aquilo AQLO 5
    AV De Gemzen GMZN 2
    AV Heerenveen HRVN 4
    AV Horror Sneek HRRR 1
    AV Impala IMPL 4
    AV Jahn II JAHN 4
    AV Lionitas LNTS 2
    AV Rijssen RSSN 1
    EAC De Sperwers SPWS 1
    Groningen Atletiek GRNG 6
    SV Noordkop NRDK 1
  • 80m
  • 80m_f
  • 600m
  • 4x80m
  • Discus
  • Kogel
  • Speer
  • Hoog
  • Ver
  • Uitslagen 80 meter finale Meisjes Junior C

    # Naam ResReactie Qm
    1 Annabel Paul AV Jahn II 10,45 -0.7 m/s10,54
    2 Olivia Carli AAC `61 10,69 0,236-0.7 m/s10,58
    3 Danique Huisjes Groningen 10,87 0,420-0.7 m/s10,75
    4 Silke Bosgraaf AV Impala 11,01 0,551-0.7 m/s11,01
    5 Eline Ruige AV Lionitas 11,32 0,868-0.7 m/s11,18
    6 Carlijn Loer AV Aquilo 11,51 1,060-0.7 m/s11,44
    7 Ruth Zijlstra Heerenveen 11,58 1,123-0.7 m/s11,57
    8 Tess Gerdes SPWS 11,83 1,380-0.7 m/s11,65

    Uitslagen 600 meter Meisjes Junior C

    # Naam ResReactieOBP
    1 Tiba Miran Groningen 1:39,23 1:38,32
    2 Eline Ruige AV Lionitas 1:48,87 9,6431:49,19
    3 Ruth Zijlstra Heerenveen 1:48,87 9,6491:56,52
    4 Indy de Blaauw AV Aquilo 1:55,09 15,8681:49,49
    5 Lara Smits SV Noordkop 2:03,98 24,7561:54,49
    6 Merel de Groot AV Aquilo 2:29,35 50,127---
    Ingrid Koster AV Aquilo DNS ---
    Annabel Paul AV Jahn II DNS 1:44,30

    Uitslagen 4 x 80m Meisjes Junior C

    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Le Bleu Orange AAC `61 - MJC 4 41,82 4
    2 Meisjes C AV Jahn II AV Jahn II - MJC 4 42,11 3
    3 MJC AV Impala AV Impala - MJC 4 43,82 2
    4 Het Aquilo team AV Aquilo - MJC 0 46,62 1

    Uitslagen Discuswerpen Meisjes Junior C

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    1 Lara Smits SV Noordkop 27,61 30,02 X X 30,61 X 30,61 ---
    2 Naomi Wessels AV Rijssen X 29,15 27,85 26,88 30,09 27,66 30,09 ---
    3 Isabel van Houweling De Gemzen 20,97 24,79 26,72 27,34 25,42 25,05 27,34 ---
    4 Anna-Romee...der Spoel AV Jahn II 23,86 21,33 25,32 X 26,41 X 26,41 ---
    5 Jildou Binnema Heerenveen X 25,53 25,88 X 23,25 24,60 25,88 ---
    6 Maud Visscher Groningen X 22,73 23,10 X 20,74 25,88 25,88 ---
    7 Nikita Nie Groningen 25,20 X 25,00 24,43 24,65 23,08 25,20 ---
    8 Eva Martens Groningen 24,51 22,69 21,48 21,31 23,78 23,99 24,51 ---
    9 Suusje Berkenbosch De Gemzen 22,33 22,44 22,99 22,99 21,53
    10 Lotte Slomp AAC `61 22,07 X 21,12 22,07 24,15
    11 Lisanne de Haan Heerenveen 20,81 X 21,23 21,23 ---
    12 Nanou Hofmann Heerenveen 20,29 20,79 19,71 20,79 ---
    13 Noortje Sieperda HRRR 20,75 19,01 19,89 20,75 ---
    14 Karin Vlasblom AV Impala 17,72 X 17,95 17,95 ---
    15 Fleur de Vries AV Impala 16,20 X 17,28 17,28 ---
    16 Renske Drenten AV Lionitas 16,38 16,35 17,15 17,15 14,80
    Roos Koetje AV Aquilo - DNS ---

    Uitslagen Kogelstoten Meisjes Junior C

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    1 Naomi Wessels AV Rijssen 10,98 11,17 11,32 X 12,39 11,96 12,39 ---
    2 Anna-Romee...der Spoel AV Jahn II 10,89 10,65 11,17 10,49 10,75 10,75 11,17 ---
    3 Esmee Douma Groningen 10,05 10,93 10,63 10,13 10,88 9,87 10,93 11,56
    4 Nikita Nie Groningen 10,18 10,29 9,55 10,10 9,39 9,82 10,29 ---
    5 Eva Martens Groningen 8,79 9,51 9,38 9,10 9,15 10,12 10,12 ---
    6 Danique Huisjes Groningen 9,36 8,98 9,41 8,88 8,86 9,96 9,96 10,00
    7 Suusje Berkenbosch De Gemzen 7,35 7,55 8,58 8,22 8,07 7,96 8,58 9,21
    8 Lisanne de Haan Heerenveen 8,26 8,24 8,10 7,93 8,28 7,25 8,28 ---
    9 Noortje Sieperda HRRR 7,84 7,09 7,29 7,84 ---
    10 Roos Koetje AV Aquilo 7,72 7,78 7,52 7,78 ---
    11 Samarijn Pluijmert AAC `61 7,57 7,78 6,92 7,78 ---
    12 Renske Drenten AV Lionitas 7,51 7,23 6,98 7,51 7,49
    Nanou Hofmann Heerenveen - DNS ---

    Uitslagen Speerwerpen Meisjes Junior C

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    1 Isabel van Houweling De Gemzen 30,19 31,90 34,44 - 32,06 29,14 34,44 ---
    2 Anna-Romee...der Spoel AV Jahn II - 26,04 27,89 32,34 26,09 28,18 32,34 ---
    3 Hannah Moll AV Jahn II 27,25 28,30 31,15 31,74 29,75 26,42 31,74 ---
    4 Lara Smits SV Noordkop 27,30 25,88 23,75 25,51 - 28,56 28,56 31,55
    5 Eva Martens Groningen 23,03 - - - - 27,94 27,94 ---
    6 Jildou Binnema Heerenveen 25,88 21,73 24,68 23,69 - - 25,88 ---
    7 Karin Vlasblom AV Impala 23,39 23,15 24,31 25,26 - 23,76 25,26 ---
    8 Tess Gerdes SPWS 21,77 23,25 - - - - 23,25 26,56
    9 Roos Koetje AV Aquilo 20,66 16,39 15,38 - - - 20,66 ---
    10 Renske Drenten AV Lionitas 20,37 18,27 - - - - 20,37 19,47
    11 Maud Visscher Groningen 17,19 19,86 18,17 - - - 19,86 ---
    12 Noortje Sieperda HRRR - 19,81 15,35 - - - 19,81 ---
    13 Merel de Groot AV Aquilo 13,42 13,20 12,17 - - - 13,42 ---
    Lotte Slomp AAC `61 X X X X X X NM 26,87
    Esmee Douma Groningen X X X X X X NM 28,84

    Uitslagen Hoogspringen Meisjes Junior C

    # Naam 1.101.151.201.251.301.351.401.451.501.551.601.62ResOBP
    1 Lara Smits SV Noordkop O O O O XO XXX 1,60 1,60
    2 Annabel Paul AV Jahn II O O O XO XXX 1,55 1,55
    3 Renske Drenten AV Lionitas O O O O O XXX 1,45 1,50
    4 Isabel van Houweling De Gemzen XO O XXX 1,40 ---
    5 Carlijn Loer AV Aquilo O O O O XO XXO XXX 1,40 ---
    6 Nanou Hofmann Heerenveen O O XO XXO XXX 1,35 ---
    7 Ingrid Koster AV Aquilo O O O XXX 1,25 ---
    8 Noortje Sieperda HRRR O O XXX 1,15 ---
    8 Fleur de Vries AV Impala O XXX 1,15 ---
    Eva Martens Groningen quit DNS ---

    Uitslagen Verspringen Meisjes Junior C

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    1 Esmee Douma Groningen 5,07 3,86 X 4,60 5,03 5,14 5,14 5,54
    2 Danique Huisjes Groningen 4,63 X X 4,56 X X 4,63 4,77
    3 Tiba Miran Groningen 4,26 4,10 4,15 4,28 4,27 4,39 4,39 4,90
    4 Tess Gerdes SPWS 4,01 4,15 4,30 4,12 4,35 4,18 4,35 4,48
    5 Samarijn Pluijmert AAC `61 4,27 4,18 4,00 4,26 4,14 4,27 4,27 ---
    6 Suusje Berkenbosch De Gemzen 3,87 4,26 3,80 4,02 3,98 4,06 4,26 3,96
    7 Olivia Carli AAC `61 4,24 3,93 3,55 3,75 4,09 4,23 4,24 ---
    8 Ruth Zijlstra Heerenveen 3,98 4,23 4,10 3,95 3,97 3,98 4,23 4,44
    9 Silke Bosgraaf AV Impala 4,09 4,18 3,99 4,18 ---
    10 Ilse Prins AAC `61 X 3,85 4,13 4,13 ---
    11 Sarah de Vries AV Impala 3,86 4,02 3,99 4,02 ---
    12 Karin Vlasblom AV Impala 3,94 3,97 3,96 3,97 ---
    13 Lisanne de Haan Heerenveen 3,84 3,91 3,51 3,91 ---
    14 Lotte Slomp AAC `61 3,78 X 3,84 3,84 3,96
    15 Inge-Esmee Drent AV Jahn II 3,41 3,77 3,48 3,77 ---
    16 Fleur de Vries AV Impala 3,62 3,38 - 3,62 ---
    17 Carlijn Loer AV Aquilo 3,59 3,55 3,57 3,59 ---
    Nanou Hofmann Heerenveen - - - DNS ---