Categorie 'Meisjes Junior D'

Categorie gegevens

Deelnemers: 28
Categorie afkorting: MJD
Berekeningswijze: Junioren C/D
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 60 meter
  • 1 x 60 meter finale
  • 1 x 600 meter
  • 1 x 4 x 60m
  • 6 x Discuswerpen
  • 6 x Kogelstoten
  • 6 x Speerwerpen
  • 1 x Hoogspringen
  • 6 x Verspringen
  • Tijdschema 'Meisjes Junior D'

    Print Tijdschema

    Aanvang Onderdeel
    11:00 Kogel
    Kogel 2
    Uitslagen
    11:55 60m Uitslagen
    12:45 Speer Uitslagen
    14:15 Hoog
    Hoog 3
    Uitslagen
    14:25 600m Uitslagen
    15:45 Discus Uitslagen
    16:15 Ver
    Ver 1-2
    Uitslagen
    16:50 60m_f Uitslagen


    Tijdschema

    11:00u17:20u
    Meisjes Junior D
    Kogel - Kogel 2
    60m
    Speer
    Hoog - Hoog 3
    600m
    Discus
    Ver - Ver 1-2
    60m_f

    Atleten 'Meisjes Junior D'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep 60m60m_f600m4x60mDiscusKogelSpeerHoogVer
    16 Celine Dijkstra AAC `61 60m
    60m_f
    Discus
    Kogel
    Speer
    Ver
    MJD - 60mMJD - 60m_fMJD - DiscusMJD - KogelMJD - SpeerMJD - Ver ---
    17 Nova van Driel AAC `61 600m
    Hoog
    Ver
    MJD - 600mMJD - HoogMJD - Ver ------
    54 Eefke Plugge AV Aquilo 60m
    600m
    4x60m
    Discus
    Kogel
    Speer
    Hoog
    Ver
    MJD - 60mMJD - 600mMJD - DiscusMJD - KogelMJD - SpeerMJD - HoogMJD - Ver -
    82 Milou Sieperda HRRR 60m
    60m_f
    Discus
    Kogel
    Speer
    Hoog
    MJD - 60mMJD - 60m_fMJD - DiscusMJD - KogelMJD - SpeerMJD - Hoog ---
    94 Alyssa Bulthuis AV Impala 60m
    60m_f
    Discus
    Kogel
    Speer
    Ver
    MJD - 60mMJD - 60m_fMJD - DiscusMJD - KogelMJD - SpeerMJD - Ver ---
    95 Annyk Kooistra AV Impala 60m
    60m_f
    600m
    Kogel
    Hoog
    Ver
    MJD - 60mMJD - 60m_fMJD - 600mMJD - KogelMJD - HoogMJD - Ver ---
    96 Linda de Vries AV Impala 60m
    Discus
    Speer
    Hoog
    MJD - 60mMJD - DiscusMJD - SpeerMJD - Hoog -----
    126 Pippa Compagner AV Jahn II 60m
    600m
    4x60m
    Hoog
    MJD - 60mMJD - 600mMJD - Hoog -----
    127 Sophie Holwerda AV Jahn II 60m
    4x60m
    Ver
    MJD - 60mMJD - Ver ------
    128 Annet Jansen AV Jahn II 60m
    4x60m
    Ver
    MJD - 60mMJD - Ver ------
    129 Carleen Trip AV Jahn II 600m
    Discus
    Kogel
    Speer
    MJD - 600mMJD - DiscusMJD - KogelMJD - Speer -----
    130 Helen de Vries AV Jahn II 60m
    4x60m
    Kogel
    Hoog
    Ver
    MJD - 60mMJD - KogelMJD - HoogMJD - Ver ----
    131 Hilja Wever AV Jahn II 60m
    Speer
    Ver
    MJD - 60mMJD - SpeerMJD - Ver ------
    147 Shanara va...Zandvoort AV Lionitas 60m
    60m_f
    Kogel
    Ver
    MJD - 60mMJD - 60m_fMJD - KogelMJD - Ver -----
    172 Kayla Coutinho SPWS 60m
    Speer
    Hoog
    Ver
    MJD - 60mMJD - SpeerMJD - HoogMJD - Ver -----
    173 Lyanne Spijkman SPWS 60m
    600m
    Kogel
    Ver
    MJD - 60mMJD - 600mMJD - KogelMJD - Ver -----
    174 Sabine Struik SPWS 600m
    Speer
    Hoog
    Ver
    MJD - 600mMJD - SpeerMJD - HoogMJD - Ver -----
    175 Roos Voors SPWS 60m
    Speer
    Hoog
    MJD - 60mMJD - SpeerMJD - Hoog ------
    206 Kiki Beukenkamp Groningen 60m
    60m_f
    4x60m
    Discus
    Ver
    MJD - 60mMJD - 60m_fMJD - DiscusMJD - Ver ----
    207 Jip Boerema Groningen 600m
    MJD - 600m --------
    208 Julia Dokter Groningen 60m
    60m_f
    4x60m
    Kogel
    Hoog
    Ver
    MJD - 60mMJD - 60m_fMJD - KogelMJD - HoogMJD - Ver ---
    209 Sascha Keukenkamp Groningen 4x60m
    Kogel
    Hoog
    MJD - KogelMJD - Hoog ------
    210 Sterre Kievit Groningen 60m
    60m_f
    600m
    4x60m
    Discus
    MJD - 60mMJD - 60m_fMJD - 600mMJD - Discus ----
    211 Lisanne Lub Groningen 600m
    Discus
    Speer
    Ver
    MJD - 600mMJD - DiscusMJD - SpeerMJD - Ver -----
    237 Danique Vredeveld HAC `63 Discus
    Kogel
    Speer
    MJD - DiscusMJD - KogelMJD - Speer ------
    260 Dianne Buurman SV Veendam 60m
    600m
    4x60m
    Ver
    MJD - 60mMJD - 600mMJD - Ver -----
    261 Anouk Slot SV Veendam 60m
    600m
    4x60m
    Kogel
    Hoog
    Ver
    MJD - 60mMJD - 600mMJD - KogelMJD - HoogMJD - Ver ---
    262 Demi Vegter SV Veendam 60m
    600m
    MJD - 60mMJD - 600m -------

    Verenigingen 'Meisjes Junior D'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    AAC `61 AC61 2
    AV Aquilo AQLO 1
    AV Horror Sneek HRRR 1
    AV Impala IMPL 3
    AV Jahn II JAHN 6
    AV Lionitas LNTS 1
    EAC De Sperwers SPWS 4
    Groningen Atletiek GRNG 6
    HAC `63 HC63 1
    SV Veendam Atletiek VNDM 3
  • 60m
  • 60m_f
  • 600m
  • 4x60m
  • Discus
  • Kogel
  • Speer
  • Hoog
  • Ver
  • Uitslagen 60 meter Meisjes Junior D

    # Naam ResReactie OBP
    1 Julia Dokter Groningen 8,44Q 8,58
    2 Shanara va...Zandvoort AV Lionitas 8,57Q 0,1348,55
    3 Celine Dijkstra AAC `61 8,85Q ---
    4 Sterre Kievit Groningen 8,87q 0,4308,88
    5 Alyssa Bulthuis AV Impala 8,88q 0,442---
    6 Kiki Beukenkamp Groningen 8,98Q ---
    7 Annyk Kooistra AV Impala 9,09Q ---
    8 Lyanne Spijkman SPWS 9,42 ---
    9 Milou Sieperda HRRR 9,42Q 0,572---
    10 Annet Jansen AV Jahn II 9,71 0,864---
    11 Roos Voors SPWS 9,74 1,300---
    12 Sophie Holwerda AV Jahn II 9,77 0,920---
    13 Pippa Compagner AV Jahn II 9,82 0,967---
    14 Helen de Vries AV Jahn II 9,83 ---
    15 Kayla Coutinho SPWS 9,85 ---
    16 Linda de Vries AV Impala 9,89 1,035---
    17 Anouk Slot SV Veendam 9,90 ---
    18 Hilja Wever AV Jahn II 9,94 1,093---
    19 Eefke Plugge AV Aquilo 10,31 1,872---
    20 Dianne Buurman SV Veendam 10,37 1,932---
    21 Demi Vegter SV Veendam 10,50 ---

    Uitslagen 60 meter finale Meisjes Junior D

    # Naam ResReactie Qm
    1 Julia Dokter Groningen 8,42 -0.3 m/s8,44
    2 Shanara va...Zandvoort AV Lionitas 8,75 0,335-0.3 m/s8,57
    3 Celine Dijkstra AAC `61 8,88 0,460-0.3 m/s8,85
    4 Sterre Kievit Groningen 8,90 0,487-0.3 m/s8,87
    5 Alyssa Bulthuis AV Impala 8,93 0,514-0.3 m/s8,88
    6 Kiki Beukenkamp Groningen 9,16 0,743-0.3 m/s8,98
    7 Annyk Kooistra AV Impala 9,34 0,924-0.3 m/s9,09
    8 Milou Sieperda HRRR 9,62 1,207-0.3 m/s9,42

    Uitslagen 4 x 60m Meisjes Junior D

    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 MJD Groningen Atletiek Groningen Atletiek - MJD 4 33,70 2
    2 Meisjes D AV Jahn II AV Jahn II - MJD 4 37,56 1

    Uitslagen Discuswerpen Meisjes Junior D

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    1 Alyssa Bulthuis AV Impala 22,68 25,81 24,49 - 24,94 21,15 25,81 ---
    2 Celine Dijkstra AAC `61 - 6,28 19,32 - 22,37 23,19 23,19 ---
    3 Milou Sieperda HRRR 18,22 17,08 - 20,24 - 19,73 20,24 ---
    4 Lisanne Lub Groningen - - 14,13 13,59 10,75 12,14 14,13 ---
    5 Danique Vredeveld HAC `63 11,14 12,91 12,09 13,04 - 14,09 14,09 ---
    6 Sterre Kievit Groningen 13,38 12,93 11,47 10,44 10,91 10,92 13,38 14,68
    7 Linda de Vries AV Impala 11,98 12,04 9,46 12,99 13,17 - 13,17 ---
    8 Carleen Trip AV Jahn II 10,03 9,92 8,49 9,51 11,42 - 11,42 ---
    9 Eefke Plugge AV Aquilo - 9,78 8,95 - - - 9,78 ---
    Kiki Beukenkamp Groningen - - - - - - DNS ---

    Uitslagen Kogelstoten Meisjes Junior D

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    1 Celine Dijkstra AAC `61 9,98 10,31 10,68 9,87 11,07 10,67 11,07 ---
    2 Julia Dokter Groningen 10,17 9,74 10,23 10,49 9,85 9,47 10,49 10,69
    3 Alyssa Bulthuis AV Impala 9,27 10,10 9,79 9,62 9,76 8,78 10,10 ---
    4 Milou Sieperda HRRR 8,05 9,31 X 9,00 9,37 X 9,37 ---
    5 Shanara va...Zandvoort AV Lionitas 8,52 X 7,45 8,70 8,88 9,26 9,26 ---
    6 Annyk Kooistra AV Impala 8,27 7,64 7,84 7,48 7,86 8,71 8,71 ---
    7 Sascha Keukenkamp Groningen 8,08 8,34 X 8,56 X 8,01 8,56 8,08
    8 Lyanne Spijkman SPWS 6,35 6,59 X 6,59 ---
    9 Carleen Trip AV Jahn II 6,57 6,57 6,01 6,57 ---
    10 Anouk Slot SV Veendam 5,73 6,52 6,39 6,52 6,29
    11 Helen de Vries AV Jahn II 6,23 5,69 X 6,23 ---
    12 Danique Vredeveld HAC `63 4,39 4,71 5,10 5,10 4,70
    13 Eefke Plugge AV Aquilo 4,80 4,98 4,57 4,98 ---

    Uitslagen Speerwerpen Meisjes Junior D

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    1 Alyssa Bulthuis AV Impala 23,21 23,01 25,64 25,90 25,38 26,84 26,84 ---
    2 Sabine Struik SPWS 20,50 X 22,63 23,44 20,54 19,02 23,44 ---
    3 Celine Dijkstra AAC `61 17,78 19,41 19,76 19,21 22,50 21,32 22,50 ---
    4 Milou Sieperda HRRR 15,06 18,26 14,74 16,74 13,88 14,79 18,26 ---
    5 Linda de Vries AV Impala 15,08 12,98 15,77 17,92 X X 17,92 ---
    6 Roos Voors SPWS 12,80 17,64 17,20 11,94 13,87 16,91 17,64 ---
    7 Lisanne Lub Groningen 12,90 14,60 14,82 14,56 13,77 16,00 16,00 ---
    8 Hilja Wever AV Jahn II 13,34 13,85 X X 14,35 X 14,35 ---
    9 Kayla Coutinho SPWS X 10,91 7,16 10,91 ---
    10 Danique Vredeveld HAC `63 9,43 10,11 10,39 10,39 ---
    11 Eefke Plugge AV Aquilo 9,94 8,45 8,61 9,94 ---
    12 Carleen Trip AV Jahn II 9,65 8,77 8,35 9,65 ---

    Uitslagen Hoogspringen Meisjes Junior D

    # Naam 0.900.951.001.051.101.151.201.251.301.351.401.451.501.551.601.62ResOBP
    1 Julia Dokter Groningen O O O XO XXO XXX 1,60 1,60
    2 Milou Sieperda HRRR O O O O O O XXX 1,40 ---
    3 Sascha Keukenkamp Groningen O O O O O XXO XXX 1,40 1,36
    4 Annyk Kooistra AV Impala O O O O O O XXX 1,30 ---
    5 Roos Voors SPWS O O O XO O XXX 1,25 ---
    6 Anouk Slot SV Veendam O O - - XXO XO XO O XXX 1,25 ---
    7 Nova van Driel AAC `61 - - - - - X- XO XO XXX 1,25 ---
    8 Kayla Coutinho SPWS O O O O O O XXX 1,20 ---
    9 Helen de Vries AV Jahn II O XXO XO XXX 1,20 ---
    10 Pippa Compagner AV Jahn II O O O XXX 1,15 ---
    11 Linda de Vries AV Impala XO XXO O XXO XXX 1,15 ---
    Eefke Plugge AV Aquilo quit DNS ---
    Sabine Struik SPWS quit DNS ---

    Uitslagen Verspringen Meisjes Junior D

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    1 Julia Dokter Groningen X 4,37 4,44 4,87 4,73 4,63 4,87 ---
    2 Celine Dijkstra AAC `61 4,29 4,19 4,09 4,31 4,16 3,98 4,31 ---
    3 Shanara va...Zandvoort AV Lionitas 3,81 3,95 3,90 3,97 X 3,90 3,97 ---
    4 Annyk Kooistra AV Impala 3,91 3,60 X 3,83 3,97 3,85 3,97 ---
    5 Sabine Struik SPWS 3,86 3,77 3,77 3,26 3,31 3,86 3,86 ---
    6 Kiki Beukenkamp Groningen 3,76 3,60 3,45 3,46 3,34 3,63 3,76 ---
    7 Helen de Vries AV Jahn II 3,16 2,97 3,41 3,46 3,36 3,37 3,46 ---
    8 Annet Jansen AV Jahn II 3,37 3,08 3,28 3,41 3,19 3,17 3,41 ---
    9 Lyanne Spijkman SPWS 3,10 2,97 3,30 - - - 3,30 ---
    10 Kayla Coutinho SPWS 3,29 2,89 2,87 - - - 3,29 ---
    11 Anouk Slot SV Veendam X 3,20 X - - - 3,20 3,21
    12 Sophie Holwerda AV Jahn II 3,15 3,14 3,10 - - - 3,15 ---
    13 Hilja Wever AV Jahn II 2,45 2,94 3,02 - - - 3,02 ---
    14 Nova van Driel AAC `61 2,86 2,66 2,87 - - - 2,87 ---
    15 Lisanne Lub Groningen 2,81 2,64 2,80 - - - 2,81 ---
    16 Dianne Buurman SV Veendam 2,77 2,73 2,50 - - - 2,77 ---
    17 Alyssa Bulthuis AV Impala X 2,66 X - - - 2,66 ---
    18 Eefke Plugge AV Aquilo X X 2,50 - - - 2,50 ---