Categorie 'Jongens Junior D'

Categorie gegevens

Deelnemers: 27
Categorie afkorting: JJD
Berekeningswijze: Junioren C/D
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 80 meter
  • 1 x 80 meter finale
  • 1 x 1000 meter
  • 1 x 4 x 80m
  • 6 x Discuswerpen
  • 6 x Kogelstoten
  • 6 x Speerwerpen
  • 1 x Hoogspringen
  • 6 x Verspringen
  • Tijdschema 'Jongens Junior D'

    Print Tijdschema

    Aanvang Onderdeel
    10:00 Kogel
    Kogel 2
    Uitslagen
    11:30 Speer
    Speer
    Uitslagen
    12:55 80m Uitslagen
    13:50 Ver
    Ver 1-2
    Uitslagen
    14:45 1000m Uitslagen
    15:00 Discus Uitslagen
    15:30 Hoog
    Hoog 4
    Uitslagen
    17:00 80m_f Uitslagen


    Tijdschema

    10:00u17:30u
    Jongens Junior D
    Kogel - Kogel 2
    Speer - Speer
    80m
    Ver - Ver 1-2
    1000m
    Discus
    Hoog - Hoog 4
    80m_f

    Atleten 'Jongens Junior D'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep 80m80m_f1000m4x80mDiscusKogelSpeerHoogVer
    1 Mike Berends AAC `61 80m
    80m_f
    Discus
    Kogel
    Speer
    Hoog
    JJD - 80mJJD - 80m_fJJD - DiscusJJD - KogelJJD - SpeerJJD - Hoog ---
    2 Leander van den Berg AAC `61 80m
    1000m
    Hoog
    Ver
    JJD - 80mJJD - 1000mJJD - HoogJJD - Ver -----
    3 Ate Clobus AAC `61 1000m
    JJD - 1000m --------
    4 Tim Elferink AAC `61 80m
    80m_f
    Discus
    Kogel
    JJD - 80mJJD - 80m_fJJD - DiscusJJD - Kogel -----
    5 Valenciano Roffel AAC `61 80m
    80m_f
    1000m
    Ver
    JJD - 80mJJD - 80m_fJJD - 1000mJJD - Ver -----
    36 Hidde de Jong AV Aquilo 80m
    Discus
    Speer
    Ver
    JJD - 80mJJD - DiscusJJD - SpeerJJD - Ver -----
    37 Teun de Jong AV Aquilo 1000m
    Discus
    Speer
    Ver
    JJD - 1000mJJD - DiscusJJD - SpeerJJD - Ver -----
    38 Dilano Modderman AV Aquilo 80m
    80m_f
    1000m
    Speer
    JJD - 80mJJD - 80m_fJJD - 1000mJJD - Speer -----
    72 Jan Elsinga Heerenveen 80m
    80m_f
    1000m
    Kogel
    JJD - 80mJJD - 80m_fJJD - 1000mJJD - Kogel -----
    79 Jiri Heppener HRRR 1000m
    Speer
    Ver
    JJD - 1000mJJD - SpeerJJD - Ver ------
    88 Marne van der Kooi AV Impala 80m
    80m_f
    Kogel
    Speer
    Hoog
    Ver
    JJD - 80mJJD - 80m_fJJD - KogelJJD - SpeerJJD - HoogJJD - Ver ---
    89 Ruben Piek AV Impala 80m
    1000m
    Hoog
    JJD - 80mJJD - 1000mJJD - Hoog ------
    105 Ties Beens AV Jahn II 80m
    1000m
    Kogel
    Hoog
    Ver
    JJD - 80mJJD - 1000mJJD - KogelJJD - HoogJJD - Ver ----
    106 Darriën Depenbrock AV Jahn II 80m
    1000m
    Discus
    Kogel
    Speer
    Hoog
    Ver
    JJD - 80mJJD - 1000mJJD - DiscusJJD - KogelJJD - SpeerJJD - HoogJJD - Ver --
    107 Damian van Haasen AV Jahn II 80m
    80m_f
    4x80m
    Ver
    JJD - 80mJJD - 80m_fJJD - Ver -----
    108 Daniël de Jong AV Jahn II 4x80m
    --------
    109 Daniël de Jong AV Jahn II Discus
    Kogel
    Speer
    JJD - DiscusJJD - KogelJJD - Speer ------
    110 Léon Wever AV Jahn II 80m
    1000m
    4x80m
    Ver
    JJD - 80mJJD - 1000mJJD - Ver -----
    111 Leon Wever AV Jahn II 4x80m
    --------
    112 Niels Wever AV Jahn II 80m
    4x80m
    Discus
    Speer
    Ver
    JJD - 80mJJD - DiscusJJD - SpeerJJD - Ver ----
    168 Siebe Staatsen SPWS 1000m
    Hoog
    Ver
    JJD - 1000mJJD - HoogJJD - Ver ------
    182 Arnel Ahm...Haeringen Groningen 80m
    80m_f
    1000m
    Kogel
    Speer
    Ver
    JJD - 80mJJD - 80m_fJJD - 1000mJJD - KogelJJD - SpeerJJD - Ver ---
    183 Cuno Harmes Groningen 1000m
    Hoog
    Ver
    JJD - 1000mJJD - HoogJJD - Ver ------
    184 Julian Keun Groningen 1000m
    JJD - 1000m --------
    185 Jeroen Sibeijn Groningen 80m
    1000m
    Speer
    Ver
    JJD - 80mJJD - 1000mJJD - SpeerJJD - Ver -----
    233 Ruben Eefting HAC `63 80m
    1000m
    Hoog
    Ver
    JJD - 80mJJD - 1000mJJD - HoogJJD - Ver -----
    243 Leon Wiedemeijer MPM 80m
    1000m
    Discus
    Kogel
    Speer
    JJD - 80mJJD - 1000mJJD - DiscusJJD - KogelJJD - Speer ----

    Verenigingen 'Jongens Junior D'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    AAC `61 AC61 5
    AV Aquilo AQLO 3
    AV Heerenveen HRVN 1
    AV Horror Sneek HRRR 1
    AV Impala IMPL 2
    AV Jahn II JAHN 8
    EAC De Sperwers SPWS 1
    Groningen Atletiek GRNG 4
    HAC `63 HC63 1
    Marathon Pim Mulier MPM 1
  • 80m
  • 80m_f
  • 1000m
  • 4x80m
  • Discus
  • Kogel
  • Speer
  • Hoog
  • Ver
  • Uitslagen 80 meter Jongens Junior D

    # Naam ResReactie OBP
    1 Mike Berends AAC `61 10,87Q -1.1 m/s---
    2 Valenciano Roffel AAC `61 11,12Q -1.0 m/s---
    3 Arnel Ahm...Haeringen Groningen 11,59Q 0,471-1.0 m/s---
    4 Marne van der Kooi AV Impala 11,75Q +0.2 m/s---
    5 Damian van Haasen AV Jahn II 11,76Q 0,015+0.2 m/s---
    6 Dilano Modderman AV Aquilo 11,80q 0,686-1.0 m/s---
    7 Jan Elsinga Heerenveen 11,90q 0,779-1.0 m/s12,01
    8 Tim Elferink AAC `61 12,23Q 1,360-1.1 m/s---
    9 Ruben Eefting HAC `63 12,44 0,695+0.2 m/s---
    10 Léon Wever AV Jahn II 12,44 1,571-1.1 m/s---
    11 Leander van den Berg AAC `61 12,69 1,819-1.1 m/s---
    12 Darriën Depenbrock AV Jahn II 12,70 1,588-1.0 m/s13,20
    13 Leon Wiedemeijer MPM 12,76 1,012+0.2 m/s---
    14 Ruben Piek AV Impala 12,86 1,745-1.0 m/s---
    15 Niels Wever AV Jahn II 12,93 1,180+0.2 m/s---
    16 Jeroen Sibeijn Groningen 14,18 3,305-1.1 m/s---
    17 Ties Beens AV Jahn II 14,80 3,924-1.1 m/s---
    Hidde de Jong AV Aquilo DNS ---

    Uitslagen 80 meter finale Jongens Junior D

    # Naam ResReactie Qm
    1 Mike Berends AAC `61 10,87 -0.8 m/s10,87
    2 Valenciano Roffel AAC `61 11,04 0,167-0.8 m/s11,12
    3 Arnel Ahm...Haeringen Groningen 11,56 0,689-0.8 m/s11,59
    4 Dilano Modderman AV Aquilo 12,03 1,154-0.8 m/s11,80
    5 Tim Elferink AAC `61 12,19 1,315-0.8 m/s12,23
    Jan Elsinga Heerenveen DNS 11,90
    Marne van der Kooi AV Impala DNS 11,75
    Damian van Haasen AV Jahn II DNS 11,76

    Uitslagen 4 x 80m Jongens Junior D

    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Jongens D AV Jahn II AV Jahn II - JJD 4 48,00 1

    Uitslagen Discuswerpen Jongens Junior D

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    1 Mike Berends AAC `61 25,98 - - - - - 25,98 ---
    2 Leon Wiedemeijer MPM - - 12,99 16,56 18,17 16,03 18,17 ---
    3 Tim Elferink AAC `61 17,46 16,61 17,64 - 18,13 15,44 18,13 ---
    4 Darriën Depenbrock AV Jahn II 15,02 11,42 13,82 - 11,18 15,94 15,94 13,18
    5 Daniël de Jong AV Jahn II 12,96 - 15,77 13,69 - 15,77 15,77 ---
    6 Teun de Jong AV Aquilo 12,46 13,96 11,60 13,12 11,91 13,97 13,97 ---
    7 Niels Wever AV Jahn II 11,93 11,50 11,08 9,75 11,61 - 11,93 ---
    8 Hidde de Jong AV Aquilo 10,14 8,78 11,66 5,72 11,81 9,94 11,81 ---

    Uitslagen Kogelstoten Jongens Junior D

    # Naam P1P2P3ResOBP
    1 Mike Berends AAC `61 8,71 9,18 9,01 9,18 ---
    2 Leon Wiedemeijer MPM 8,56 8,54 8,08 8,56 ---
    3 Jan Elsinga Heerenveen 7,36 6,90 7,12 7,36 ---
    4 Daniël de Jong AV Jahn II 7,30 6,65 6,37 7,30 ---
    5 Tim Elferink AAC `61 7,07 7,28 7,17 7,28 ---
    6 Marne van der Kooi AV Impala 7,00 6,83 6,19 7,00 ---
    7 Darriën Depenbrock AV Jahn II 5,47 5,26 5,52 5,52 5,55
    8 Ties Beens AV Jahn II 5,06 X 5,07 5,07 ---
    Arnel Ahm...Haeringen Groningen - DNS ---

    Uitslagen Speerwerpen Jongens Junior D

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    1 Mike Berends AAC `61 33,18 34,92 34,10 27,74 31,35 36,71 36,71 ---
    2 Dilano Modderman AV Aquilo 24,90 23,64 24,70 25,28 19,09 27,91 27,91 ---
    3 Leon Wiedemeijer MPM 26,99 20,55 23,77 24,19 23,27 - 26,99 ---
    4 Jiri Heppener HRRR 22,22 - 20,72 20,45 21,61 22,70 22,70 ---
    5 Daniël de Jong AV Jahn II 19,28 19,26 22,20 18,61 22,09 22,41 22,41 ---
    6 Darriën Depenbrock AV Jahn II 19,15 18,80 16,86 18,82 - 15,33 19,15 21,87
    7 Jeroen Sibeijn Groningen - 18,40 17,29 17,11 13,92 15,55 18,40 ---
    8 Marne van der Kooi AV Impala 17,53 - 15,51 16,42 - 15,32 17,53 ---
    9 Teun de Jong AV Aquilo 12,40 14,44 12,71 14,44 ---
    10 Niels Wever AV Jahn II 11,51 12,60 14,27 14,27 ---
    11 Hidde de Jong AV Aquilo 13,51 9,67 14,09 14,09 ---
    Arnel Ahm...Haeringen Groningen - - - DNS ---

    Uitslagen Hoogspringen Jongens Junior D

    # Naam 1.001.051.101.151.201.251.301.351.401.451.501.551.621.65ResOBP
    1 Mike Berends AAC `61 O O O O O XO XO XXX 1,62 ---
    2 Cuno Harmes Groningen O XO O XXO O XXX 1,45 ---
    3 Siebe Staatsen SPWS O O O XO O XXX 1,35 ---
    4 Ruben Piek AV Impala O O XXO O XXX 1,30 ---
    5 Darriën Depenbrock AV Jahn II XO - O O XXX 1,25 1,20
    6 Leander van den Berg AAC `61 O O O O XXX 1,15 ---
    Marne van der Kooi AV Impala DNS ---
    Ties Beens AV Jahn II DNS ---
    Ruben Eefting HAC `63 DNS 1,20

    Uitslagen Verspringen Jongens Junior D

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    1 Valenciano Roffel AAC `61 4,24 4,42 X 4,40 - 4,26 4,42 ---
    2 Damian van Haasen AV Jahn II 4,28 4,03 4,31 4,32 4,21 4,27 4,32 ---
    3 Marne van der Kooi AV Impala 4,04 4,27 4,31 4,14 4,15 4,00 4,31 ---
    4 Cuno Harmes Groningen 3,62 4,02 4,22 3,81 3,76 4,28 4,28 ---
    5 Ruben Eefting HAC `63 3,57 3,75 3,50 3,93 3,55 3,51 3,93 4,09
    6 Jiri Heppener HRRR 3,86 3,67 3,33 3,45 3,89 3,23 3,89 ---
    7 Arnel Ahm...Haeringen Groningen 3,58 3,77 3,68 3,86 3,80 3,86 3,86 ---
    8 Siebe Staatsen SPWS 3,84 3,66 3,74 3,66 3,62 3,35 3,84 ---
    9 Teun de Jong AV Aquilo 3,45 3,30 3,53 3,53 ---
    10 Leander van den Berg AAC `61 X X 3,48 3,48 ---
    11 Darriën Depenbrock AV Jahn II 3,39 3,18 X 3,39 3,27
    12 Léon Wever AV Jahn II 3,30 X X 3,30 ---
    13 Niels Wever AV Jahn II 3,13 3,26 3,17 3,26 ---
    14 Jeroen Sibeijn Groningen 3,07 X X 3,07 ---
    15 Ties Beens AV Jahn II 2,58 X 2,83 2,83 ---
    Hidde de Jong AV Aquilo - - - DNS ---