Categorie 'Meisjes Junior B'

Atleten 'Meisjes Junior B'

Snr Naam Onderdelen Startgroep 100m200m400m800m100mH400mHDiscusKogelKogelslSpeerHoogHSSPolshoogVer
8 Floor Dijkstra AAC `61 Hoog
HSS
Ver
Hoogspring...PR 1.50m)Hink stap springenVerspringe...Vsen,Vmas -----------
9 Sanne Niestijl AAC `61 800m
800m - MJC...VSen,VMas -------------
10 Amber Slomp AAC `61 Discus
Kogel
Kogelsl
Discuswerp...Vsen,VmasKogelstote...Vsen,VmasKogelsling... 40 meter -----------
11 Lianne Vroom AAC `61 100mH
HSS
Ver
100mH (V A...as & JJC)Hink stap springenVerspringe...Vsen,Vmas -----------
43 Anke Binnema Heerenveen 400mH
Ver
400mHVerspringe...Vsen,Vmas ------------
44 Sabrina Cruden Heerenveen 100m
100mH
Kogel
Ver
100m - V AB,Sen,Mas100mH (V A...as & JJC)Kogelstote...Vsen,VmasVerspringe...Vsen,Vmas ----------
61 Larissa Wubbolts HRRR 400m
HSS
400m - MJB...VSen,VMasHink stap springen ------------
80 Eline Vledder AV Impala 800m
800m - MJC...VSen,VMas -------------
81 Fiona de Vries AV Impala 100mH
100mH (V A...as & JJC) -------------
82 Emma van Wieren AV Impala 400m
400m - MJB...VSen,VMas -------------
107 Ramona van den Berg AV Lionitas 800m
800m - MJC...VSen,VMas -------------
108 Lisanne Haasdijk AV Lionitas 400m
400m - MJB...VSen,VMas -------------
109 Eline Ruige AV Lionitas 400m
400m - MJB...VSen,VMas -------------
110 Marene Scholtens AV Lionitas 800m
800m - MJC...VSen,VMas -------------
111 Carmen de Wolff AV Lionitas Kogel
Speer
Kogelstote...Vsen,VmasSpeerwerpe...) groep 1 ------------
123 Anouk Schoop AV NOP 100mH
Ver
100mH (V A...as & JJC)Verspringe...Vsen,Vmas ------------
124 Nienke Voesten AV NOP Polshoog
Polshoogsp.../- 16:00) -------------
133 Maaike Geerling AV PEC 1910 100m
100mH
100m - V AB,Sen,Mas100mH (V A...as & JJC) ------------
142 Pieta Wartena Spartacus Hoog
Hoogspring...) groep 1 -------------
191 Sofie Dokter Groningen Kogel
Speer
Kogelstote...Vsen,VmasSpeerwerpe...) groep 1 ------------
192 Esmee Douma Groningen 100m
200m
100m - V AB,Sen,Mas200m - MJB...Vsen,VMas ------------
193 Rozemarie Fokkema Groningen Discus
Kogel
Kogelsl
Discuswerp...Vsen,VmasKogelstote...Vsen,VmasKogelsling... 40 meter -----------
194 Noortje Huitema Groningen 200m
400m
200m - MJB...Vsen,VMas400m - MJB...VSen,VMas ------------
195 Lilian van Klinken Groningen Discus
Kogelsl
Discuswerp...Vsen,VmasKogelsling... 40 meter ------------
196 Isabeau Leegwater Groningen 100mH
Speer
100mH (V A...as & JJC)Speerwerpe...) groep 1 ------------
197 Sara Mina Saberi Groningen 200m
400m
200m - MJB...Vsen,VMas400m - MJB...VSen,VMas ------------
198 Danara Stoppels Groningen 100m
Discus
Kogel
Speer
100m - V AB,Sen,MasDiscuswerp...Vsen,VmasKogelstote...Vsen,VmasSpeerwerpe...) groep 3 ----------
199 Denise Zanferrari Groningen 100m
100m - V AB,Sen,Mas -------------
257 Rebecca Leune HAC `63 100m
Kogel
Ver
100m - V AB,Sen,MasKogelstote...Vsen,VmasVerspringe...Vsen,Vmas -----------
258 Samantha Vondeling HAC `63 100m
Discus
Kogelsl
100m - V AB,Sen,MasDiscuswerp...Vsen,VmasKogelsling... 40 meter -----------
264 Kira van den Ham HLLS Polshoog
-------------

Verenigingen 'Meisjes Junior B'

VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
AAC `61 AC61 4
AV Heerenveen HRVN 2
AV Horror Sneek HRRR 1
AV Impala IMPL 3
AV Lionitas LNTS 5
AV NOP NOP 2
AV PEC 1910 PEC 1
AV Spartacus SPTC 1
Groningen Atletiek GRNG 9
HAC `63 HC63 2
Hellas Utrecht HLLS 1

Uitslagen 100 meter Meisjes Junior B

# Naam Res OBP
1 Danara Stoppels Groningen 13,47 -1.3 m/s13,13
2 Maaike Geerling AV PEC 1910 13,68 -3.3 m/s14,00
3 Denise Zanferrari Groningen 13,70 -3.3 m/s13,30
4 Sabrina Cruden Heerenveen 14,47 -3.3 m/s13,70
5 Rebecca Leune HAC `63 15,36 -5.3 m/s14,38
6 Samantha Vondeling HAC `63 16,16 -5.3 m/s14,46
Esmee Douma Groningen DNS 13,40

Uitslagen 200 meter Meisjes Junior B

# Naam Res OBP
1 Sara Mina Saberi Groningen 27,91 -2.2 m/s27,56
Noortje Huitema Groningen DNS 27,39
Esmee Douma Groningen DNS 27,40

Uitslagen 400 meter Meisjes Junior B

# Naam ResOBP
1 Noortje Huitema Groningen 1:03,52 59,46
2 Sara Mina Saberi Groningen 1:07,76 1:02,08
3 Eline Ruige AV Lionitas 1:08,88 1:05,12
4 Larissa Wubbolts HRRR 1:09,62 1:05,81
5 Emma van Wieren AV Impala 1:16,33 1:15,00
Lisanne Haasdijk AV Lionitas DNS 1:07,00

Uitslagen 800 meter Meisjes Junior B

# Naam ResOBP
1 Sanne Niestijl AAC `61 2:33,04 2:28,45
2 Eline Vledder AV Impala 2:42,41 2:34,83
3 Marene Scholtens AV Lionitas 2:43,79 2:32,06
4 Ramona van den Berg AV Lionitas 2:54,08 3:00,00

Uitslagen 100 meter horden Meisjes Junior B

# Naam Res OBP
1 Anouk Schoop AV NOP 15,09 -2.7 m/s14,84
2 Fiona de Vries AV Impala 16,33 -2.7 m/s16,83
3 Sabrina Cruden Heerenveen 16,66 -2.7 m/s16,49
4 Maaike Geerling AV PEC 1910 16,97 -2.7 m/s15,12
5 Lianne Vroom AAC `61 17,89 -2.7 m/s18,23
6 Isabeau Leegwater Groningen 19,46 -2.7 m/s18,09

Uitslagen 400 meter horden Meisjes Junior B

# Naam ResOBP
Anke Binnema Heerenveen DNS 51,29

Uitslagen Discuswerpen Meisjes Junior B

# Naam ResOBP
1 Danara Stoppels Groningen 38,84 41,81
2 Rozemarie Fokkema Groningen 30,94 34,81
3 Lilian van Klinken Groningen 29,89 29,57
4 Amber Slomp AAC `61 24,65 28,21
5 Samantha Vondeling HAC `63 15,32 19,88

Uitslagen Kogelstoten Meisjes Junior B

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Danara Stoppels Groningen X 12,98 13,89 X 13,15 X 13,89 14,82
2 Sofie Dokter Groningen 11,67 12,06 11,44 12,27 X 11,53 12,27 13,39
3 Rozemarie Fokkema Groningen X 11,56 X 11,86 11,42 11,52 11,86 13,04
4 Sabrina Cruden Heerenveen - 9,66 10,16 11,06 10,01 10,61 11,06 11,27
5 Carmen de Wolff AV Lionitas 8,46 9,18 9,49 8,36 8,82 8,73 9,49 9,75
6 Rebecca Leune HAC `63 9,08 8,73 7,86 8,22 8,39 6,86 9,08 9,72
7 Amber Slomp AAC `61 7,70 7,98 7,16 7,70 7,50 X 7,98 8,74

Uitslagen Kogelslingeren Meisjes Junior B

# Naam ResOBP
1 Lilian van Klinken Groningen 37,97 40,67
2 Rozemarie Fokkema Groningen 37,15 40,82
3 Amber Slomp AAC `61 19,01 24,61
4 Samantha Vondeling HAC `63 18,76 18,22

Uitslagen Speerwerpen Meisjes Junior B

# Naam ResOBP
1 Danara Stoppels Groningen 42,38 47,40
2 Sofie Dokter Groningen 37,86 41,30
3 Isabeau Leegwater Groningen 31,39 31,14
Carmen de Wolff AV Lionitas DNS 33,90

Uitslagen Hoogspringen Meisjes Junior B

# Naam ResOBP
1 Floor Dijkstra AAC `61 1,60 1,61
2 Pieta Wartena Spartacus 1,30 1,25

Uitslagen Hink-stap-springen Meisjes Junior B

# Naam Res OBP
1 Floor Dijkstra AAC `61 9,84 -0.6 m/s---
2 Larissa Wubbolts HRRR 9,29 +0.9 m/s9,96
3 Lianne Vroom AAC `61 8,95 +0.6 m/s9,71

Uitslagen Polsstokhoogspringen Meisjes Junior B

# Naam ResOBP
1 Nienke Voesten AV NOP 2,26 2,10

Uitslagen Verspringen Meisjes Junior B

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Anouk Schoop AV NOP 5,27 5,07 5,11 5,22 X 5,17 5,27 +1.3 m/s5,55
2 Sabrina Cruden Heerenveen 4,97 4,59 4,85 4,80 4,88 X 4,97 +0.3 m/s5,02
3 Lianne Vroom AAC `61 4,02 4,12 3,98 3,93 X 3,79 4,12 +2.0 m/s4,35
Anke Binnema Heerenveen - - - - - - DNS 4,68
Floor Dijkstra AAC `61 - - - - - - DNS 5,13
Rebecca Leune HAC `63 - - - - - - DNS 3,92