Categorie 'Jongens Junior C'

Categorie gegevens

Deelnemers: 24
Categorie afkorting: JJC
Berekeningswijze: Junioren C/D
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 100 meter
  • 1 x 800 meter
  • 1 x 100 meter horden
  • 1 x 300 meter horden
  • 6 x Discuswerpen
  • 6 x Kogelstoten
  • 6 x Kogelslingeren
  • 6 x Speerwerpen
  • 9 x Hoogspringen
  • 9 x Polsstokhoogspringen
  • 6 x Verspringen
  • Atleten 'Jongens Junior C'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep 100m800m100mH300mHDiscusKogelKogelslSpeerHoogPolshoogVer
    3 Sweder Visser AAC `61 800m
    800m - JJC...MSen,MMas ----------
    22 Luuk Knossen AV Aquilo 800m
    800m - JJC...MSen,MMas ----------
    23 Nando Kramer AV Aquilo 800m
    800m - JJC...MSen,MMas ----------
    24 Rinze Kwak AV Aquilo 300mH
    Speer
    Ver
    300mH - MJC JJCSpeerwerpe...) groep 1Verspringen - JJC --------
    33 Ziggy Veldman Heerenveen 100m
    100mH
    Ver
    100m - JJC100mH (V A...as & JJC)Verspringen - JJC --------
    58 Thijs Jorritsma HRRR Hoog
    Hoogspring...PR 1.50m) ----------
    59 Jilke Oswald HRRR Ver
    Verspringen - JJC ----------
    60 Sam van der Werf HRRR 800m
    800m - JJC...MSen,MMas ----------
    70 Pjotr ter Doest AV Impala Discus
    Kogel
    Discuswerp...Msen,MmasKogelstote...Msen,Mmas ---------
    71 Marijn Piek AV Impala 100m
    800m
    100m - JJC800m - JJC...MSen,MMas ---------
    72 Mark Scholten AV Impala 100mH
    300mH
    100mH (V A...as & JJC)300mH - MJC JJC ---------
    73 Albert Van der Woude AV Impala 100m
    Speer
    Hoog
    Ver
    100m - JJCSpeerwerpe...) groep 2Hoogspring...) groep 2Verspringen - JJC -------
    139 Sander Kuijpens Spartacus Kogel
    Hoog
    Kogelstote...Msen,MmasHoogspring...) groep 2 ---------
    144 Coen de Haan (BM) SPLS 100m
    100mH
    Kogel
    100m - JJC100mH (V A...as & JJC)Kogelstote...Msen,Mmas --------
    145 Timon Hoeve (BM) SPLS Speer
    Hoog
    Speerwerpe...) groep 2Hoogspring...PR 1.50m) ---------
    146 Tim Tempelman (BM) SPLS 100m
    Hoog
    100m - JJCHoogspring...PR 1.50m) ---------
    166 Wu Ping Kuiper Groningen 800m
    800m - JJC...MSen,MMas ----------
    167 Leroy Oostman Groningen 800m
    800m - JJC...MSen,MMas ----------
    168 Djalil Pater Groningen 100m
    Discus
    Hoog
    Ver
    100m - JJCDiscuswerp...Msen,MmasHoogspring...PR 1.50m)Verspringen - JJC -------
    169 Jamil Sherif Groningen 100m
    Speer
    100m - JJCSpeerwerpe...) groep 2 ---------
    170 Akaash Spikman Groningen 100m
    100mH
    100m - JJC100mH (V A...as & JJC) ---------
    171 Thijs Sturing Groningen 100m
    100mH
    100m - JJC100mH (V A...as & JJC) ---------
    253 Tim van Es HAC `63 800m
    800m - JJC...MSen,MMas ----------
    254 Wouter de Roo HAC `63 800m
    800m - JJC...MSen,MMas ----------

    Verenigingen 'Jongens Junior C'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    AAC `61 AC61 1
    AV Aquilo AQLO 3
    AV Heerenveen HRVN 1
    AV Horror Sneek HRRR 3
    AV Impala IMPL 4
    AV Spartacus SPTC 1
    AV Spirit Lelystad SPLS 3
    Groningen Atletiek GRNG 6
    HAC `63 HC63 2

    Uitslagen 100 meter Jongens Junior C

    # Naam Res OBP
    1 Djalil Pater Groningen 13,21 -2.6 m/s12,27
    BM Coen de Haan (BM) SPLS 13,22 -2.6 m/s12,13
    2 Akaash Spikman Groningen 13,49 -2.6 m/s12,42
    3 Jamil Sherif Groningen 13,87 -2.0 m/s13,57
    4 Ziggy Veldman Heerenveen 14,23 -2.6 m/s12,71
    BM Tim Tempelman (BM) SPLS 14,46 -2.0 m/s14,35
    5 Albert Van der Woude AV Impala 14,64 -2.0 m/s13,92
    Marijn Piek AV Impala DNS 12,47
    Thijs Sturing Groningen DNS 13,60

    Uitslagen 800 meter Jongens Junior C

    # Naam ResOBP
    1 Wouter de Roo HAC `63 2:13,85 2:13,39
    2 Nando Kramer AV Aquilo 2:14,10 2:10,13
    3 Wu Ping Kuiper Groningen 2:14,83 2:14,46
    4 Sweder Visser AAC `61 2:17,51 2:17,00
    5 Sam van der Werf HRRR 2:20,77 2:17,44
    6 Tim van Es HAC `63 2:22,44 2:17,90
    7 Luuk Knossen AV Aquilo 2:29,23 2:22,20
    Marijn Piek AV Impala DNS 2:13,79
    Leroy Oostman Groningen DNF 2:11,00

    Uitslagen 100 meter horden Jongens Junior C

    # Naam Res OBP
    1 Mark Scholten AV Impala 15,07 -0.9 m/s15,01
    1 Akaash Spikman Groningen 15,07 -0.9 m/s15,27
    BM Coen de Haan (BM) SPLS 15,07 -0.9 m/s14,59
    3 Ziggy Veldman Heerenveen 17,30 -0.9 m/s16,78
    Thijs Sturing Groningen DNS 19,12

    Uitslagen 300 meter horden Jongens Junior C

    # Naam ResOBP
    1 Rinze Kwak AV Aquilo 48,78 54,89
    2 Mark Scholten AV Impala 50,46 47,76

    Uitslagen Discuswerpen Jongens Junior C

    # Naam ResOBP
    1 Pjotr ter Doest AV Impala 32,71 32,96
    Djalil Pater Groningen DNS 17,97

    Uitslagen Kogelstoten Jongens Junior C

    # Naam ResOBP
    BM Coen de Haan (BM) SPLS 13,03 13,31
    1 Pjotr ter Doest AV Impala 9,21 9,92
    2 Sander Kuijpens Spartacus 7,87 5,83

    Uitslagen Kogelslingeren Jongens Junior C

    Er zijn nog geen ingeschreven atleten

    Uitslagen Speerwerpen Jongens Junior C

    # Naam ResOBP
    1 Jamil Sherif Groningen 25,79 20,00
    BM Timon Hoeve (BM) SPLS 25,78 23,50
    2 Rinze Kwak AV Aquilo 22,02 25,30
    3 Albert Van der Woude AV Impala 20,84 19,39

    Uitslagen Hoogspringen Jongens Junior C

    # Naam ResOBP
    1 Djalil Pater Groningen 1,65 1,65
    2 Thijs Jorritsma HRRR 1,55 1,70
    BM Timon Hoeve (BM) SPLS 1,55 1,51
    BM Tim Tempelman (BM) SPLS 1,45 1,60
    3 Albert Van der Woude AV Impala 1,40 1,45
    4 Sander Kuijpens Spartacus 1,30 1,20

    Uitslagen Polsstokhoogspringen Jongens Junior C

    Er zijn nog geen ingeschreven atleten

    Uitslagen Verspringen Jongens Junior C

    # Naam Res OBP
    1 Ziggy Veldman Heerenveen 4,96 +1.8 m/s5,53
    2 Albert Van der Woude AV Impala 4,61 -0.5 m/s4,78
    3 Rinze Kwak AV Aquilo 4,58 +1.0 m/s4,65
    Jilke Oswald HRRR NM 4,61
    Djalil Pater Groningen DNS 5,33