Categorie 'Jongens Pupil B'

Categorie gegevens

Deelnemers: 30
Categorie afkorting: JPB
Berekeningswijze: Pupillen
Meerkamp:
  • 40 meter ( 1 pogingen )
  • Kogelstoten ( 3 pogingen )
  • Hoogspringen ( 3 pogingen )
  • Losse onderdelen:
  • 1 x 1000 meter
  • 1 x 4 x 40m
  • Tijdschema 'Jongens Pupil B'

    Print Tijdschema

    Aanvang Onderdeel
    n/a Kogel Uitslagen
    n/a Hoog Uitslagen
    11:15 Hoog
    Bak 2
    Uitslagen
    12:50 40m Uitslagen
    13:15 Hoog
    Bak 2
    Uitslagen
    13:25 Kogel
    Bak 1
    Uitslagen
    14:35 Kogel
    Bak 2
    Uitslagen
    15:30 1000m Uitslagen


    Tijdschema

    11:15u15:40u
    Jongens Pupil B
    Hoog - Bak 2
    40m
    Hoog - Bak 2
    Kogel - Bak 2
    1000m

    Atleten 'Jongens Pupil B'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep M 1000m4x40m
    44 Kevin Konijn NEAV 1000m
    4x40m
    Meerkamp
    JPB - MeerkampJPB - 1000mJPB groep B a
    45 Toni Lam NEAV 1000m
    Meerkamp
    JPB - MeerkampJPB - 1000mJPB groep B a -
    46 Kamil Maréchal NEAV 1000m
    4x40m
    Meerkamp
    JPB - MeerkampJPB - 1000mJPB groep B a
    48 Stijn van Oppens NEAV 1000m
    4x40m
    Meerkamp
    JPB - MeerkampJPB - 1000mJPB groep B a
    78 Cavin Afonso AV Zaanland 1000m
    4x40m
    Meerkamp
    JPB - MeerkampJPB - 1000mJPB groep A a
    83 Dex Visser AV Zaanland 1000m
    4x40m
    Meerkamp
    JPB - MeerkampJPB - 1000mJPB groep A a
    90 Finn Herfkens AV Zaanland 1000m
    4x40m
    Meerkamp
    JPB - MeerkampJPB - 1000mJPB groep A a
    95 Guus Steen AV Zaanland 1000m
    4x40m
    Meerkamp
    JPB - MeerkampJPB - 1000mJPB groep A a
    101 Jaïr Stoel AV Zaanland 1000m
    4x40m
    Meerkamp
    JPB - MeerkampJPB - 1000mJPB groep A a
    129 Mika de Keizer AV Zaanland 1000m
    4x40m
    Meerkamp
    JPB - MeerkampJPB - 1000mJPB groep A a
    130 Milan Meester AV Zaanland 1000m
    4x40m
    Meerkamp
    JPB - MeerkampJPB - 1000mJPB groep A a
    131 Milan van der Voort AV Zaanland 1000m
    4x40m
    Meerkamp
    JPB - MeerkampJPB - 1000mJPB groep A a
    133 Niels Mulder AV Zaanland 1000m
    4x40m
    Meerkamp
    JPB - MeerkampJPB - 1000mJPB groep A a
    137 Pepijn van Roermund AV Zaanland 1000m
    4x40m
    Meerkamp
    JPB - MeerkampJPB - 1000mJPB groep A a
    155 Zion Tesfaye AV Zaanland 1000m
    4x40m
    Meerkamp
    JPB - MeerkampJPB - 1000mJPB groep A a
    167 Elroy Onos SAV 1000m
    4x40m
    Meerkamp
    JPB - MeerkampJPB - 1000mJPB groep B a
    182 Peter Broersen SAV 1000m
    4x40m
    Meerkamp
    JPB - MeerkampJPB - 1000mJPB groep B a
    194 Sil Koolen WRNG 1000m
    Meerkamp
    JPB - MeerkampJPB - 1000mJPB groep A a -
    198 Thijs Goedhart WRNG 1000m
    Meerkamp
    JPB - MeerkampJPB - 1000mJPB groep A a -
    202 Nio Bril Hollandia 1000m
    4x40m
    Meerkamp
    JPB - MeerkampJPB - 1000mJPB groep B a
    204 Alex van Eldik Hollandia 1000m
    4x40m
    Meerkamp
    JPB - MeerkampJPB - 1000mJPB groep B a
    208 Mike Heuverkamp Hollandia 1000m
    4x40m
    Meerkamp
    JPB - MeerkampJPB - 1000mJPB groep B a
    220 Dave Visser Hollandia 1000m
    4x40m
    Meerkamp
    JPB - MeerkampJPB - 1000mJPB groep B a
    227 Jort Keeman SAV 1000m
    4x40m
    Meerkamp
    JPB - MeerkampJPB - 1000mJPB groep B a
    229 Aaron Jong SAV 1000m
    4x40m
    Meerkamp
    JPB - MeerkampJPB - 1000mJPB groep B a
    239 Jilaino Langendijk SAV 1000m
    4x40m
    Meerkamp
    JPB - MeerkampJPB - 1000mJPB groep B a
    246 Finn Temme Hollandia 1000m
    4x40m
    Meerkamp
    JPB - MeerkampJPB - 1000mJPB groep B a
    268 Kees van den Burg ACWA 1000m
    Meerkamp
    JPB - MeerkampJPB - 1000mJPB groep A a -
    269 Matthias Klaver ACWA 1000m
    Meerkamp
    JPB - MeerkampJPB - 1000mJPB groep A a -
    270 Tycho Bachas ACWA 1000m
    Meerkamp
    JPB - MeerkampJPB - 1000mJPB groep A a -

    Verenigingen 'Jongens Pupil B'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    AC Waterland ACWA 3
    AV Hollandia HLLD 5
    AV NEA-Volharding NEAV 4
    AV Wieringermeer WRNG 2
    AV Zaanland ZNLD 11
    SAV SAV 5

    Uitslagen Meerkamp Jongens Pupil B

    # Naam 40mKogelHoogPunten totaal
    1 Alex van Eldik Hollandia 7,03 5,37 1,25 1437
    2 Stijn van Oppens NEAV 7,53 5,93 1,15 1296
    3 Dave Visser Hollandia 7,39 5,12 1,05 1198
    4 Aaron Jong SAV 7,35 4,72 1,05 1179
    5 Zion Tesfaye AV Zaanland 7,35 5,09 1,00 1167
    6 Mike Heuverkamp Hollandia 7,56 3,98 1,05 1084
    7 Nio Bril Hollandia 7,58 4,77 0,95 1064
    8 Kevin Konijn NEAV 7,56 3,87 1,00 1039
    9 Peter Broersen SAV 7,79 4,66 0,95 1018
    10 Mika de Keizer AV Zaanland 7,84 4,25 1,00 1015
    11 Kees van den Burg ACWA 7,80 3,91 1,00 997
    12 Elroy Onos SAV 7,66 4,12 0,90 966
    13 Kamil Maréchal NEAV 7,70 4,20 0,90 964
    14 Cavin Afonso AV Zaanland 7,29 3,54 0,85 955
    15 Jaïr Stoel AV Zaanland 7,83 3,83 0,95 949
    16 Matthias Klaver ACWA 8,36 4,41 0,95 905
    17 Pepijn van Roermund AV Zaanland 8,18 4,77 0,85 885
    18 Finn Temme Hollandia 8,00 4,13 0,80 833
    19 Thijs Goedhart WRNG 8,79 4,68 0,90 824
    20 Milan Meester AV Zaanland 8,21 3,46 0,90 819
    21 Guus Steen AV Zaanland 8,35 3,43 0,90 795
    22 Jort Keeman SAV 8,27 2,99 0,90 770
    23 Sil Koolen WRNG 8,73 3,34 0,90 731
    24 Milan van der Voort AV Zaanland 8,77 2,84 0,90 682
    25 Dex Visser AV Zaanland 8,66 2,87 0,85 664
    26 Toni Lam NEAV 9,68 4,51 0,80 626
    27 Tycho Bachas ACWA 8,74 3,76 0,70 616
    28 Niels Mulder AV Zaanland 8,48 2,81 0,75 611
    29 Finn Herfkens AV Zaanland DNS DNS DNS 0
    29 Jilaino Langendijk SAV DNS DNS DNS 0

    Uitslagen Meerkamp 40 meter Jongens Pupil B

    # Naam Res OBPPunten totaal
    1 Alex van Eldik Hollandia 7,03 -0.6 m/s--- 545
    2 Cavin Afonso AV Zaanland 7,29 -0.6 m/s--- 490
    3 Zion Tesfaye AV Zaanland 7,35 -0.8 m/s--- 478
    3 Aaron Jong SAV 7,35 -2.8 m/s--- 478
    5 Dave Visser Hollandia 7,39 -0.8 m/s--- 470
    6 Stijn van Oppens NEAV 7,53 -0.6 m/s--- 442
    7 Mike Heuverkamp Hollandia 7,56 -2.2 m/s--- 437
    7 Kevin Konijn NEAV 7,56 -2.8 m/s--- 437
    9 Nio Bril Hollandia 7,58 -0.6 m/s--- 433
    10 Elroy Onos SAV 7,66 -2.8 m/s--- 418
    11 Kamil Maréchal NEAV 7,70 -2.2 m/s--- 411
    12 Peter Broersen SAV 7,79 -2.8 m/s--- 394
    13 Kees van den Burg ACWA 7,80 -0.6 m/s--- 392
    14 Jaïr Stoel AV Zaanland 7,83 -2.8 m/s--- 387
    15 Mika de Keizer AV Zaanland 7,84 -0.8 m/s--- 385
    16 Finn Temme Hollandia 8,00 -2.2 m/s--- 358
    17 Pepijn van Roermund AV Zaanland 8,18 -2.2 m/s--- 328
    18 Milan Meester AV Zaanland 8,21 -2.2 m/s--- 323
    19 Jort Keeman SAV 8,27 -2.8 m/s--- 314
    20 Guus Steen AV Zaanland 8,35 -2.8 m/s--- 301
    21 Matthias Klaver ACWA 8,36 -0.6 m/s--- 299
    22 Niels Mulder AV Zaanland 8,48 -0.6 m/s--- 281
    23 Dex Visser AV Zaanland 8,66 -2.2 m/s--- 255
    24 Sil Koolen WRNG 8,73 -0.8 m/s--- 245
    25 Tycho Bachas ACWA 8,74 -2.2 m/s--- 243
    26 Milan van der Voort AV Zaanland 8,77 -0.6 m/s--- 239
    27 Thijs Goedhart WRNG 8,79 -2.2 m/s--- 236
    28 Toni Lam NEAV 9,68 -0.8 m/s--- 123
    Finn Herfkens AV Zaanland DNS --- 0
    Jilaino Langendijk SAV DNS --- 0

    Uitslagen Meerkamp Kogelstoten Jongens Pupil B

    # Naam ResOBPPunten totaal
    1 Stijn van Oppens NEAV 5,93 --- 402
    2 Alex van Eldik Hollandia 5,37 --- 366
    3 Dave Visser Hollandia 5,12 --- 349
    4 Zion Tesfaye AV Zaanland 5,09 --- 347
    5 Nio Bril Hollandia 4,77 --- 325
    5 Pepijn van Roermund AV Zaanland 4,77 --- 325
    7 Aaron Jong SAV 4,72 --- 322
    8 Thijs Goedhart WRNG 4,68 --- 319
    9 Peter Broersen SAV 4,66 --- 318
    10 Toni Lam NEAV 4,51 --- 307
    11 Matthias Klaver ACWA 4,41 --- 300
    12 Mika de Keizer AV Zaanland 4,25 --- 288
    13 Kamil Maréchal NEAV 4,20 --- 284
    14 Finn Temme Hollandia 4,13 --- 279
    15 Elroy Onos SAV 4,12 --- 279
    16 Mike Heuverkamp Hollandia 3,98 --- 268
    17 Kees van den Burg ACWA 3,91 --- 263
    18 Kevin Konijn NEAV 3,87 --- 260
    19 Jaïr Stoel AV Zaanland 3,83 --- 256
    20 Tycho Bachas ACWA 3,76 --- 251
    21 Cavin Afonso AV Zaanland 3,54 --- 233
    22 Milan Meester AV Zaanland 3,46 --- 227
    23 Guus Steen AV Zaanland 3,43 --- 225
    24 Sil Koolen WRNG 3,34 --- 217
    25 Jort Keeman SAV 2,99 --- 187
    26 Dex Visser AV Zaanland 2,87 --- 177
    27 Milan van der Voort AV Zaanland 2,84 --- 174
    28 Niels Mulder AV Zaanland 2,81 --- 171
    Finn Herfkens AV Zaanland DNS --- 0
    Jilaino Langendijk SAV DNS --- 0

    Uitslagen Meerkamp Hoogspringen Jongens Pupil B

    # Naam ResOBPPunten totaal
    1 Alex van Eldik Hollandia 1,25 --- 526
    2 Stijn van Oppens NEAV 1,15 --- 452
    3 Mike Heuverkamp Hollandia 1,05 --- 379
    3 Dave Visser Hollandia 1,05 --- 379
    3 Aaron Jong SAV 1,05 --- 379
    6 Kevin Konijn NEAV 1,00 --- 342
    6 Mika de Keizer AV Zaanland 1,00 --- 342
    6 Zion Tesfaye AV Zaanland 1,00 --- 342
    6 Kees van den Burg ACWA 1,00 --- 342
    10 Nio Bril Hollandia 0,95 --- 306
    10 Jaïr Stoel AV Zaanland 0,95 --- 306
    10 Peter Broersen SAV 0,95 --- 306
    10 Matthias Klaver ACWA 0,95 --- 306
    14 Kamil Maréchal NEAV 0,90 --- 269
    14 Guus Steen AV Zaanland 0,90 --- 269
    14 Milan Meester AV Zaanland 0,90 --- 269
    14 Milan van der Voort AV Zaanland 0,90 --- 269
    14 Elroy Onos SAV 0,90 --- 269
    14 Jort Keeman SAV 0,90 --- 269
    14 Sil Koolen WRNG 0,90 --- 269
    14 Thijs Goedhart WRNG 0,90 --- 269
    22 Cavin Afonso AV Zaanland 0,85 --- 232
    22 Dex Visser AV Zaanland 0,85 --- 232
    22 Pepijn van Roermund AV Zaanland 0,85 --- 232
    25 Finn Temme Hollandia 0,80 --- 196
    25 Toni Lam NEAV 0,80 --- 196
    27 Niels Mulder AV Zaanland 0,75 --- 159
    28 Tycho Bachas ACWA 0,70 --- 122
    Finn Herfkens AV Zaanland DNS --- 0
    Jilaino Langendijk SAV DNS --- 0
    [+/-] alles
    #Naam 40mPtnKogelPtnHoogPtn Punten
    1 AV Hollandia 5331 [+/-]
    2 AV Zaanland 4563 [+/-]
    3 SAV 4388 [+/-]
    4 AV NEA-Volharding 4329 [+/-]
    5 AC Waterland 2518 [+/-]
    6 AV Wieringermeer 1555 [+/-]


    Uitslagen 1000 meter Jongens Pupil B

    # Naam ResOBP
    1 Kevin Konijn NEAV 3:54,26 ---
    2 Aaron Jong SAV 3:55,89 ---
    3 Jaïr Stoel AV Zaanland 3:56,28 ---
    4 Mike Heuverkamp Hollandia 4:01,45 ---
    5 Finn Temme Hollandia 4:03,72 ---
    6 Kamil Maréchal NEAV 4:12,43 ---
    7 Alex van Eldik Hollandia 4:14,44 ---
    8 Cavin Afonso AV Zaanland 4:19,18 ---
    9 Niels Mulder AV Zaanland 4:19,72 ---
    10 Kees van den Burg ACWA 4:21,03 ---
    11 Matthias Klaver ACWA 4:22,05 ---
    12 Zion Tesfaye AV Zaanland 4:23,46 ---
    13 Elroy Onos SAV 4:25,09 ---
    14 Pepijn van Roermund AV Zaanland 4:27,44 ---
    15 Jort Keeman SAV 4:27,63 ---
    16 Mika de Keizer AV Zaanland 4:29,58 ---
    17 Stijn van Oppens NEAV 4:29,99 ---
    18 Guus Steen AV Zaanland 4:30,70 ---
    19 Peter Broersen SAV 4:34,26 ---
    20 Milan Meester AV Zaanland 4:35,60 ---
    21 Dex Visser AV Zaanland 4:35,93 ---
    22 Thijs Goedhart WRNG 4:53,24 ---
    23 Tycho Bachas ACWA 4:58,88 ---
    24 Sil Koolen WRNG 5:00,09 ---
    25 Milan van der Voort AV Zaanland 5:27,10 ---
    Nio Bril Hollandia DNS ---
    Dave Visser Hollandia DNS ---
    Toni Lam NEAV DNS ---
    Finn Herfkens AV Zaanland DNS ---
    Jilaino Langendijk SAV DNS ---

    Uitslagen 4 x 40m Jongens Pupil B

    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Hollandia JPB AV Hollandia - JPB 5 27,34 548
    2 AVZ - JPB team 1 AV Zaanland - JPB 6 28,69 477
    3 SAV JPB SAV - JPB 5 29,15 455
    4 NEA jongens B AV NEA-Volharding - JPB 3 30,24 404
    5 AVZ - JPB team 2 AV Zaanland - JPB 5 31,31 358