Categorie 'Jongens Pupil C'

Categorie gegevens

Deelnemers: 23
Categorie afkorting: JPC
Berekeningswijze: Pupillen
Meerkamp:
  • 40 meter ( 1 pogingen )
  • Balwerpen ( 3 pogingen )
  • Verspringen ( 3 pogingen )
  • Losse onderdelen:
  • 1 x 600 meter
  • 1 x 4 x 40m
  • Tijdschema 'Jongens Pupil C'

    Print Tijdschema

    Aanvang Onderdeel
    12:20 40m Uitslagen
    13:20 Ver
    Bak 3
    Uitslagen
    14:05 Bal
    Bak 1
    Uitslagen
    14:55 600m Uitslagen


    Tijdschema

    12:20u15:05u
    Jongens Pupil C
    40m
    Ver - Bak 3
    Bal - Bak 1
    600m

    Atleten 'Jongens Pupil C'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep M 600m4x40m
    35 Milo Lam NEAV 600m
    4x40m
    Meerkamp
    JPC - MeerkampJPC - 600m a
    36 Levi Lam NEAV 600m
    4x40m
    Meerkamp
    JPC - MeerkampJPC - 600m a
    37 Laurens Rodriquez NEAV 600m
    4x40m
    Meerkamp
    JPC - MeerkampJPC - 600m a
    38 Remy Visser NEAV 600m
    4x40m
    Meerkamp
    JPC - MeerkampJPC - 600m a
    80 Dani Holst AV Zaanland 600m
    4x40m
    Meerkamp
    JPC - MeerkampJPC - 600m a
    85 Don Steding AV Zaanland 600m
    4x40m
    Meerkamp
    JPC - MeerkampJPC - 600m a
    94 Gijs van Kordenoordt AV Zaanland 600m
    4x40m
    Meerkamp
    JPC - MeerkampJPC - 600m a
    96 Hidde Visser AV Zaanland 600m
    4x40m
    Meerkamp
    JPC - MeerkampJPC - 600m a
    110 Koen Brantenaar AV Zaanland 600m
    4x40m
    Meerkamp
    JPC - MeerkampJPC - 600m a
    125 Mats Olfers AV Zaanland 600m
    4x40m
    Meerkamp
    JPC - MeerkampJPC - 600m a
    140 Ruben Bekebrede AV Zaanland 600m
    4x40m
    Meerkamp
    JPC - MeerkampJPC - 600m a
    152 Thomas van Kleef AV Zaanland 600m
    4x40m
    Meerkamp
    JPC - MeerkampJPC - 600m a
    165 Danilo Murtas SAV 600m
    Meerkamp
    JPC - MeerkampJPC - 600m a -
    168 Dax Haakman SAV 600m
    4x40m
    Meerkamp
    JPC - MeerkampJPC - 600m a
    199 Zilvan Koopman WRNG 600m
    Meerkamp
    JPC - MeerkampJPC - 600m a -
    206 Niek Eveleens Hollandia 600m
    4x40m
    Meerkamp
    JPC - MeerkampJPC - 600m a
    230 Ricardo Zirschkij SAV 600m
    4x40m
    Meerkamp
    JPC - MeerkampJPC - 600m a
    231 Sven Horré SAV 600m
    4x40m
    Meerkamp
    JPC - MeerkampJPC - 600m a
    233 Jari Reus SAV 600m
    4x40m
    Meerkamp
    JPC - MeerkampJPC - 600m a
    253 Siem Jillings ACWA 600m
    4x40m
    Meerkamp
    JPC - MeerkampJPC - 600m a
    254 Vigo Taanman ACWA 600m
    4x40m
    Meerkamp
    JPC - MeerkampJPC - 600m a
    255 Tibbe van ...r Heijden ACWA 600m
    4x40m
    Meerkamp
    JPC - MeerkampJPC - 600m a
    256 Jim van der Kloet ACWA 600m
    4x40m
    Meerkamp
    JPC - MeerkampJPC - 600m a

    Verenigingen 'Jongens Pupil C'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    AC Waterland ACWA 4
    AV Hollandia HLLD 1
    AV NEA-Volharding NEAV 4
    AV Wieringermeer WRNG 1
    AV Zaanland ZNLD 8
    SAV SAV 5

    Uitslagen Meerkamp Jongens Pupil C

    # Naam 40mBalVerPunten totaal
    1 Dax Haakman SAV 7,54 28,39 3,49 1281
    2 Laurens Rodriquez NEAV 7,23 19,14 3,35 1195
    3 Ricardo Zirschkij SAV 7,85 18,23 3,40 1074
    4 Remy Visser NEAV 7,89 23,87 2,82 1029
    5 Ruben Bekebrede AV Zaanland 7,96 18,17 2,99 972
    6 Thomas van Kleef AV Zaanland 8,16 17,54 2,96 923
    7 Mats Olfers AV Zaanland 8,45 17,44 2,91 866
    8 Jim van der Kloet ACWA 8,27 16,61 2,74 848
    9 Gijs van Kordenoordt AV Zaanland 7,91 12,22 2,79 843
    10 Hidde Visser AV Zaanland 8,13 10,50 3,02 820
    11 Jari Reus SAV 8,48 18,31 2,59 810
    12 Koen Brantenaar AV Zaanland 8,38 11,54 3,01 798
    13 Dani Holst AV Zaanland 8,51 12,15 2,86 760
    14 Zilvan Koopman WRNG 8,41 12,21 2,63 730
    15 Niek Eveleens Hollandia 8,73 12,53 2,45 653
    16 Danilo Murtas SAV 9,21 12,44 2,67 630
    17 Milo Lam NEAV 8,83 9,57 2,63 618
    18 Levi Lam NEAV 9,54 10,02 2,25 460
    19 Vigo Taanman ACWA 10,61 11,99 2,23 379
    20 Don Steding AV Zaanland 10,43 8,90 1,89 268
    21 Siem Jillings ACWA 10,25 7,83 1,60 205
    22 Sven Horré SAV DNS DNS DNS 0
    22 Tibbe van ...r Heijden ACWA DNS DNS DNS 0

    Uitslagen Meerkamp 40 meter Jongens Pupil C

    # Naam Res OBPPunten totaal
    1 Laurens Rodriquez NEAV 7,23 -0.5 m/s--- 502
    2 Dax Haakman SAV 7,54 -0.9 m/s--- 440
    3 Ricardo Zirschkij SAV 7,85 -0.9 m/s--- 384
    4 Remy Visser NEAV 7,89 -0.5 m/s--- 377
    5 Gijs van Kordenoordt AV Zaanland 7,91 -0.6 m/s--- 373
    6 Ruben Bekebrede AV Zaanland 7,96 -0.9 m/s--- 365
    7 Hidde Visser AV Zaanland 8,13 -0.9 m/s--- 336
    8 Thomas van Kleef AV Zaanland 8,16 -0.6 m/s--- 331
    9 Jim van der Kloet ACWA 8,27 -0.9 m/s--- 314
    10 Koen Brantenaar AV Zaanland 8,38 -0.5 m/s--- 296
    11 Zilvan Koopman WRNG 8,41 -0.5 m/s--- 292
    12 Mats Olfers AV Zaanland 8,45 -0.5 m/s--- 286
    13 Jari Reus SAV 8,48 -0.6 m/s--- 281
    14 Dani Holst AV Zaanland 8,51 -0.9 m/s--- 277
    15 Niek Eveleens Hollandia 8,73 -0.5 m/s--- 245
    16 Milo Lam NEAV 8,83 -0.6 m/s--- 230
    17 Danilo Murtas SAV 9,21 -0.6 m/s--- 180
    18 Levi Lam NEAV 9,54 -0.9 m/s--- 139
    19 Siem Jillings ACWA 10,25 -0.9 m/s--- 60
    20 Don Steding AV Zaanland 10,43 -0.6 m/s--- 42
    21 Vigo Taanman ACWA 10,61 -0.5 m/s--- 25
    Sven Horré SAV DNS --- 0
    Tibbe van ...r Heijden ACWA DNS --- 0

    Uitslagen Meerkamp Balwerpen Jongens Pupil C

    # Naam ResOBPPunten totaal
    1 Dax Haakman SAV 28,39 --- 425
    2 Remy Visser NEAV 23,87 --- 370
    3 Laurens Rodriquez NEAV 19,14 --- 305
    4 Jari Reus SAV 18,31 --- 293
    5 Ricardo Zirschkij SAV 18,23 --- 292
    6 Ruben Bekebrede AV Zaanland 18,17 --- 291
    7 Thomas van Kleef AV Zaanland 17,54 --- 282
    8 Mats Olfers AV Zaanland 17,44 --- 280
    9 Jim van der Kloet ACWA 16,61 --- 268
    10 Niek Eveleens Hollandia 12,53 --- 200
    11 Danilo Murtas SAV 12,44 --- 198
    12 Gijs van Kordenoordt AV Zaanland 12,22 --- 194
    13 Zilvan Koopman WRNG 12,21 --- 194
    14 Dani Holst AV Zaanland 12,15 --- 193
    15 Vigo Taanman ACWA 11,99 --- 190
    16 Koen Brantenaar AV Zaanland 11,54 --- 182
    17 Hidde Visser AV Zaanland 10,50 --- 162
    18 Levi Lam NEAV 10,02 --- 153
    19 Milo Lam NEAV 9,57 --- 144
    20 Don Steding AV Zaanland 8,90 --- 130
    21 Siem Jillings ACWA 7,83 --- 107
    Sven Horré SAV DNS --- 0
    Tibbe van ...r Heijden ACWA DNS --- 0

    Uitslagen Meerkamp Verspringen Jongens Pupil C

    # Naam Res OBPPunten totaal
    1 Dax Haakman SAV 3,49 --- 416
    2 Ricardo Zirschkij SAV 3,40 --- 398
    3 Laurens Rodriquez NEAV 3,35 --- 388
    4 Hidde Visser AV Zaanland 3,02 --- 322
    5 Koen Brantenaar AV Zaanland 3,01 --- 320
    6 Ruben Bekebrede AV Zaanland 2,99 --- 316
    7 Thomas van Kleef AV Zaanland 2,96 --- 310
    8 Mats Olfers AV Zaanland 2,91 --- 300
    9 Dani Holst AV Zaanland 2,86 --- 290
    10 Remy Visser NEAV 2,82 --- 282
    11 Gijs van Kordenoordt AV Zaanland 2,79 --- 276
    12 Jim van der Kloet ACWA 2,74 --- 266
    13 Danilo Murtas SAV 2,67 --- 252
    14 Milo Lam NEAV 2,63 --- 244
    14 Zilvan Koopman WRNG 2,63 --- 244
    16 Jari Reus SAV 2,59 --- 236
    17 Niek Eveleens Hollandia 2,45 --- 208
    18 Levi Lam NEAV 2,25 --- 168
    19 Vigo Taanman ACWA 2,23 --- 164
    20 Don Steding AV Zaanland 1,89 --- 96
    21 Siem Jillings ACWA 1,60 --- 38
    Sven Horré SAV DNS --- 0
    Tibbe van ...r Heijden ACWA DNS --- 0
    [+/-] alles
    #Naam 40mPtnBalPtnVerPtn Punten
    1 SAV 4152 [+/-]
    2 AV Zaanland 3997 [+/-]
    3 AV NEA-Volharding 3593 [+/-]
    4 AC Waterland 1432 [+/-]
    5 AV Wieringermeer 730 [+/-]
    6 AV Hollandia 653 [+/-]


    Uitslagen 600 meter Jongens Pupil C

    # Naam ResOBP
    1 Thomas van Kleef AV Zaanland 2:08,27 ---
    2 Ricardo Zirschkij SAV 2:15,07 ---
    3 Hidde Visser AV Zaanland 2:16,00 ---
    4 Koen Brantenaar AV Zaanland 2:18,00 ---
    5 Ruben Bekebrede AV Zaanland 2:18,55 ---
    6 Laurens Rodriquez NEAV 2:22,58 ---
    7 Gijs van Kordenoordt AV Zaanland 2:27,90 ---
    8 Dani Holst AV Zaanland 2:28,42 ---
    9 Danilo Murtas SAV 2:34,81 ---
    10 Jim van der Kloet ACWA 2:36,15 ---
    11 Jari Reus SAV 2:38,96 ---
    12 Remy Visser NEAV 2:39,70 ---
    13 Mats Olfers AV Zaanland 2:44,51 ---
    14 Milo Lam NEAV 2:44,82 ---
    15 Levi Lam NEAV 2:51,45 ---
    16 Niek Eveleens Hollandia 2:52,73 ---
    17 Zilvan Koopman WRNG 2:57,81 ---
    18 Vigo Taanman ACWA 3:04,44 ---
    19 Siem Jillings ACWA 3:16,33 ---
    Don Steding AV Zaanland DNS ---
    Dax Haakman SAV DNS ---
    Tibbe van ...r Heijden ACWA DNS ---
    Sven Horré SAV DNF ---

    Uitslagen 4 x 40m Jongens Pupil C

    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AVZ - JPC team 1 AV Zaanland - JPC 4 30,49 393
    3 SAV JPC SAV - JPC 4 31,32 357
    4 NEA jongens C AV NEA-Volharding - JPC 4 32,98 291