Categorie 'Meisjes Pupil A2'

Categorie gegevens

Deelnemers: 36
Categorie afkorting: MPA2
Berekeningswijze: Pupillen
Meerkamp:
  • 60 meter ( 1 pogingen )
  • Balwerpen ( 3 pogingen )
  • Verspringen ( 3 pogingen )
  • Losse onderdelen:
  • 1 x 1000 meter
  • 1 x 4 x 60m
  • Tijdschema 'Meisjes Pupil A2'

    Print Tijdschema

    Aanvang Onderdeel
    n/a Ver Uitslagen
    n/a Bal Uitslagen
    11:00 Bal
    Bak 1
    Uitslagen
    12:05 Bal
    Bak 1
    Uitslagen
    12:50 Ver
    Bak 2
    Uitslagen
    13:30 Ver
    Bak 2
    Uitslagen
    14:10 60m Uitslagen
    15:05 1000m Uitslagen


    Tijdschema

    11:00u15:20u
    Meisjes Pupil A2
    Bal - Bak 1
    Bal - Bak 1
    Ver - Bak 2
    Ver - Bak 2
    60m
    1000m

    Atleten 'Meisjes Pupil A2'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep M 1000m4x60m
    22 Merel de Gier AV Edam 1000m
    4x60m
    Meerkamp
    MPA2 - MeerkampMPA2 - 1000mMPA2 groep B a
    23 Katja Lautenschutz AV Edam 1000m
    4x60m
    Meerkamp
    MPA2 - MeerkampMPA2 - 1000mMPA2 groep B a
    24 Fiene Jonk AV Edam 1000m
    4x60m
    Meerkamp
    MPA2 - MeerkampMPA2 - 1000mMPA2 groep B a
    25 Millie Mills AV Edam 1000m
    4x60m
    Meerkamp
    MPA2 - MeerkampMPA2 - 1000mMPA2 groep B a
    26 Saar Warger AV Edam 1000m
    4x60m
    Meerkamp
    MPA2 - MeerkampMPA2 - 1000mMPA2 groep B a
    27 Youssra S'khairi AV Edam 1000m
    4x60m
    Meerkamp
    MPA2 - MeerkampMPA2 - 1000mMPA2 groep B a
    28 Nora de Rijk AV Edam 1000m
    4x60m
    Meerkamp
    MPA2 - MeerkampMPA2 - 1000mMPA2 groep B a
    29 Anouk Bouman SAV 1000m
    4x60m
    Meerkamp
    MPA2 - MeerkampMPA2 - 1000mMPA2 groep B a
    65 Eva Bout NEAV 1000m
    4x60m
    Meerkamp
    MPA2 - MeerkampMPA2 - 1000mMPA2 groep A a
    66 Renee Galesloot NEAV 1000m
    4x60m
    Meerkamp
    MPA2 - MeerkampMPA2 - 1000mMPA2 groep A a
    67 Suzanne va...er Maeden NEAV 1000m
    Meerkamp
    MPA2 - MeerkampMPA2 - 1000mMPA2 groep A a -
    68 Eliane Meurs NEAV 1000m
    4x60m
    Meerkamp
    MPA2 - MeerkampMPA2 - 1000mMPA2 groep A a
    69 Melanthe v...der Ploeg NEAV 1000m
    4x60m
    Meerkamp
    MPA2 - MeerkampMPA2 - 1000mMPA2 groep A a
    70 Susan Voo...n 't Holt NEAV 1000m
    Meerkamp
    MPA2 - MeerkampMPA2 - 1000mMPA2 groep A a -
    81 Danique Adriaanse AV Zaanland 1000m
    4x60m
    Meerkamp
    MPA2 - MeerkampMPA2 - 1000mMPA2 groep A a
    86 Dunya Brantenaar AV Zaanland 1000m
    4x60m
    Meerkamp
    MPA2 - MeerkampMPA2 - 1000mMPA2 groep A a
    97 Indra Ebbers AV Zaanland 1000m
    4x60m
    Meerkamp
    MPA2 - MeerkampMPA2 - 1000mMPA2 groep A a
    100 Janine Sicking AV Zaanland 1000m
    4x60m
    Meerkamp
    MPA2 - MeerkampMPA2 - 1000mMPA2 groep A a
    109 Kidist Tesfaye AV Zaanland 1000m
    4x60m
    Meerkamp
    MPA2 - MeerkampMPA2 - 1000mMPA2 groep A a
    111 Laila Ouazane AV Zaanland 1000m
    4x60m
    Meerkamp
    MPA2 - MeerkampMPA2 - 1000mMPA2 groep A a
    119 Lisa van Kleef AV Zaanland 1000m
    4x60m
    Meerkamp
    MPA2 - MeerkampMPA2 - 1000mMPA2 groep A a
    122 Maartje Brakenhoff AV Zaanland 1000m
    4x60m
    Meerkamp
    MPA2 - MeerkampMPA2 - 1000mMPA2 groep A a
    127 May Diop AV Zaanland 1000m
    4x60m
    Meerkamp
    MPA2 - MeerkampMPA2 - 1000mMPA2 groep A a
    142 Sara Barendse AV Zaanland 1000m
    4x60m
    Meerkamp
    MPA2 - MeerkampMPA2 - 1000mMPA2 groep A a
    156 Mirthe van Zanen SAV 1000m
    4x60m
    Meerkamp
    MPA2 - MeerkampMPA2 - 1000mMPA2 groep B a
    163 Elena Murtas SAV 1000m
    4x60m
    Meerkamp
    MPA2 - MeerkampMPA2 - 1000mMPA2 groep B a
    169 Tess Haakman SAV 1000m
    4x60m
    Meerkamp
    MPA2 - MeerkampMPA2 - 1000mMPA2 groep B a
    175 Evie Lub SAV 1000m
    4x60m
    Meerkamp
    MPA2 - MeerkampMPA2 - 1000mMPA2 groep B a
    212 Fleur Krull Hollandia 1000m
    4x60m
    Meerkamp
    MPA2 - MeerkampMPA2 - 1000mMPA2 groep B a
    219 Maartje Tuil Hollandia 4x60m
    Meerkamp
    MPA2 - MeerkampMPA2 groep B a -
    223 Palita Donkhoksung SAV 1000m
    4x60m
    Meerkamp
    MPA2 - MeerkampMPA2 - 1000mMPA2 groep B a
    225 Gwen Hoekstra SAV 1000m
    4x60m
    Meerkamp
    MPA2 - MeerkampMPA2 - 1000mMPA2 groep B a
    226 Naomi Zirschky SAV 1000m
    Meerkamp
    MPA2 - MeerkampMPA2 - 1000mMPA2 groep B a -
    247 Emma Bos Hollandia 1000m
    4x60m
    Meerkamp
    MPA2 - MeerkampMPA2 - 1000mMPA2 groep B a
    257 Anne Sofie Klaver ACWA 1000m
    Meerkamp
    MPA2 - MeerkampMPA2 - 1000mMPA2 groep A a -
    258 Fieke de Graaf ACWA 1000m
    Meerkamp
    MPA2 - MeerkampMPA2 - 1000mMPA2 groep A a -

    Verenigingen 'Meisjes Pupil A2'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    AC Waterland ACWA 2
    AV Edam EDAM 7
    AV Hollandia HLLD 3
    AV NEA-Volharding NEAV 6
    AV Zaanland ZNLD 10
    SAV SAV 8

    Uitslagen Meerkamp Meisjes Pupil A2

    # Naam 60mBalVerPunten totaal
    1 Palita Donkhoksung SAV 9,14 21,03 4,03 1479
    2 Naomi Zirschky SAV 9,49 24,30 4,02 1458
    3 Saar Warger AV Edam 9,28 23,88 3,80 1445
    4 Nora de Rijk AV Edam 9,56 21,89 3,68 1347
    5 Maartje Tuil Hollandia 9,82 19,83 3,92 1323
    6 Tess Haakman SAV 9,44 18,18 3,69 1316
    7 Eliane Meurs NEAV 9,97 23,64 3,72 1312
    8 Evie Lub SAV 10,26 23,75 3,75 1275
    9 Gwen Hoekstra SAV 9,90 19,27 3,61 1241
    10 Merel de Gier AV Edam 9,79 16,39 3,60 1213
    11 Fiene Jonk AV Edam 10,56 17,11 3,81 1152
    12 Katja Lautenschutz AV Edam 10,30 18,21 3,54 1151
    13 Anouk Bouman SAV 10,25 19,25 3,40 1146
    14 Eva Bout NEAV 10,79 22,51 3,25 1086
    15 Elena Murtas SAV 10,88 19,55 3,48 1079
    16 Maartje Brakenhoff AV Zaanland 10,84 18,05 3,48 1062
    17 Mirthe van Zanen SAV 10,64 17,89 3,13 1017
    18 Renee Galesloot NEAV 10,31 12,67 3,28 1008
    19 Fleur Krull Hollandia 10,89 17,39 3,20 989
    20 Kidist Tesfaye AV Zaanland 10,80 15,86 3,06 950
    21 Suzanne va...er Maeden NEAV 10,95 17,08 2,90 918
    22 Millie Mills AV Edam 10,65 14,73 2,72 884
    23 Dunya Brantenaar AV Zaanland 11,15 13,90 3,08 878
    24 Indra Ebbers AV Zaanland 11,52 17,07 2,84 836
    25 Anne Sofie Klaver ACWA 11,01 15,23 2,66 833
    26 Lisa van Kleef AV Zaanland 11,27 12,62 2,87 799
    27 Susan Voo...n 't Holt NEAV 11,27 12,35 2,43 706
    28 Emma Bos Hollandia 11,93 11,19 2,58 638
    29 Fieke de Graaf ACWA 11,83 10,22 2,42 599
    30 Youssra S'khairi AV Edam 11,85 8,43 2,57 590
    31 Melanthe v...der Ploeg NEAV DNS 13,24 3,12 554
    32 Danique Adriaanse AV Zaanland 14,06 13,15 1,50 263
    33 Janine Sicking AV Zaanland DNS DNS DNS 0
    33 Laila Ouazane AV Zaanland DNS DNS DNS 0
    33 May Diop AV Zaanland DNS DNS DNS 0
    33 Sara Barendse AV Zaanland DNS DNS DNS 0

    Uitslagen Meerkamp 60 meter Meisjes Pupil A2

    # Naam Res OBPPunten totaal
    1 Palita Donkhoksung SAV 9,14 -0.4 m/s--- 623
    2 Saar Warger AV Edam 9,28 -1.2 m/s--- 597
    3 Tess Haakman SAV 9,44 +2.2 m/s--- 569
    4 Naomi Zirschky SAV 9,49 -3.1 m/s--- 561
    5 Nora de Rijk AV Edam 9,56 +2.2 m/s--- 549
    6 Merel de Gier AV Edam 9,79 -0.4 m/s--- 511
    7 Maartje Tuil Hollandia 9,82 -0.4 m/s--- 506
    8 Gwen Hoekstra SAV 9,90 -0.7 m/s--- 494
    9 Eliane Meurs NEAV 9,97 -0.7 m/s--- 483
    10 Anouk Bouman SAV 10,25 -3.1 m/s--- 441
    11 Evie Lub SAV 10,26 -3.1 m/s--- 439
    12 Katja Lautenschutz AV Edam 10,30 -0.7 m/s--- 433
    13 Renee Galesloot NEAV 10,31 -0.4 m/s--- 432
    14 Fiene Jonk AV Edam 10,56 -3.1 m/s--- 397
    15 Mirthe van Zanen SAV 10,64 -1.2 m/s--- 386
    16 Millie Mills AV Edam 10,65 +2.2 m/s--- 384
    17 Eva Bout NEAV 10,79 -0.7 m/s--- 366
    18 Kidist Tesfaye AV Zaanland 10,80 -0.7 m/s--- 364
    19 Maartje Brakenhoff AV Zaanland 10,84 -0.7 m/s--- 359
    20 Elena Murtas SAV 10,88 -1.2 m/s--- 354
    21 Fleur Krull Hollandia 10,89 -0.7 m/s--- 352
    22 Suzanne va...er Maeden NEAV 10,95 -0.4 m/s--- 345
    23 Anne Sofie Klaver ACWA 11,01 -1.2 m/s--- 337
    24 Dunya Brantenaar AV Zaanland 11,15 -1.2 m/s--- 320
    25 Susan Voo...n 't Holt NEAV 11,27 +2.2 m/s--- 305
    25 Lisa van Kleef AV Zaanland 11,27 -0.4 m/s--- 305
    27 Indra Ebbers AV Zaanland 11,52 +2.2 m/s--- 275
    28 Fieke de Graaf ACWA 11,83 -1.2 m/s--- 240
    29 Youssra S'khairi AV Edam 11,85 -1.2 m/s--- 238
    30 Emma Bos Hollandia 11,93 +2.2 m/s--- 229
    31 Danique Adriaanse AV Zaanland 14,06 -1.2 m/s--- 34
    Melanthe v...der Ploeg NEAV DNS --- 0
    Janine Sicking AV Zaanland DNS --- 0
    Laila Ouazane AV Zaanland DNS --- 0
    May Diop AV Zaanland DNS --- 0
    Sara Barendse AV Zaanland DNS --- 0

    Uitslagen Meerkamp Balwerpen Meisjes Pupil A2

    # Naam ResOBPPunten totaal
    1 Naomi Zirschky SAV 24,30 --- 375
    2 Saar Warger AV Edam 23,88 --- 370
    3 Evie Lub SAV 23,75 --- 368
    4 Eliane Meurs NEAV 23,64 --- 367
    5 Eva Bout NEAV 22,51 --- 352
    6 Nora de Rijk AV Edam 21,89 --- 344
    7 Palita Donkhoksung SAV 21,03 --- 332
    8 Maartje Tuil Hollandia 19,83 --- 315
    9 Elena Murtas SAV 19,55 --- 311
    10 Gwen Hoekstra SAV 19,27 --- 307
    11 Anouk Bouman SAV 19,25 --- 307
    12 Katja Lautenschutz AV Edam 18,21 --- 292
    13 Tess Haakman SAV 18,18 --- 291
    14 Maartje Brakenhoff AV Zaanland 18,05 --- 289
    15 Mirthe van Zanen SAV 17,89 --- 287
    16 Fleur Krull Hollandia 17,39 --- 279
    17 Fiene Jonk AV Edam 17,11 --- 275
    18 Suzanne va...er Maeden NEAV 17,08 --- 275
    19 Indra Ebbers AV Zaanland 17,07 --- 275
    20 Merel de Gier AV Edam 16,39 --- 264
    21 Kidist Tesfaye AV Zaanland 15,86 --- 256
    22 Anne Sofie Klaver ACWA 15,23 --- 246
    23 Millie Mills AV Edam 14,73 --- 238
    24 Dunya Brantenaar AV Zaanland 13,90 --- 224
    25 Melanthe v...der Ploeg NEAV 13,24 --- 212
    26 Danique Adriaanse AV Zaanland 13,15 --- 211
    27 Renee Galesloot NEAV 12,67 --- 202
    28 Lisa van Kleef AV Zaanland 12,62 --- 202
    29 Susan Voo...n 't Holt NEAV 12,35 --- 197
    30 Emma Bos Hollandia 11,19 --- 175
    31 Fieke de Graaf ACWA 10,22 --- 157
    32 Youssra S'khairi AV Edam 8,43 --- 120
    Janine Sicking AV Zaanland DNS --- 0
    Laila Ouazane AV Zaanland DNS --- 0
    May Diop AV Zaanland DNS --- 0
    Sara Barendse AV Zaanland DNS --- 0

    Uitslagen Meerkamp Verspringen Meisjes Pupil A2

    # Naam Res OBPPunten totaal
    1 Palita Donkhoksung SAV 4,03 --- 524
    2 Naomi Zirschky SAV 4,02 --- 522
    3 Maartje Tuil Hollandia 3,92 --- 502
    4 Fiene Jonk AV Edam 3,81 --- 480
    5 Saar Warger AV Edam 3,80 --- 478
    6 Evie Lub SAV 3,75 --- 468
    7 Eliane Meurs NEAV 3,72 --- 462
    8 Tess Haakman SAV 3,69 --- 456
    9 Nora de Rijk AV Edam 3,68 --- 454
    10 Gwen Hoekstra SAV 3,61 --- 440
    11 Merel de Gier AV Edam 3,60 --- 438
    12 Katja Lautenschutz AV Edam 3,54 --- 426
    13 Maartje Brakenhoff AV Zaanland 3,48 --- 414
    13 Elena Murtas SAV 3,48 --- 414
    15 Anouk Bouman SAV 3,40 --- 398
    16 Renee Galesloot NEAV 3,28 --- 374
    17 Eva Bout NEAV 3,25 --- 368
    18 Fleur Krull Hollandia 3,20 --- 358
    19 Mirthe van Zanen SAV 3,13 --- 344
    20 Melanthe v...der Ploeg NEAV 3,12 --- 342
    21 Dunya Brantenaar AV Zaanland 3,08 --- 334
    22 Kidist Tesfaye AV Zaanland 3,06 --- 330
    23 Suzanne va...er Maeden NEAV 2,90 --- 298
    24 Lisa van Kleef AV Zaanland 2,87 --- 292
    25 Indra Ebbers AV Zaanland 2,84 --- 286
    26 Millie Mills AV Edam 2,72 --- 262
    27 Anne Sofie Klaver ACWA 2,66 --- 250
    28 Emma Bos Hollandia 2,58 --- 234
    29 Youssra S'khairi AV Edam 2,57 --- 232
    30 Susan Voo...n 't Holt NEAV 2,43 --- 204
    31 Fieke de Graaf ACWA 2,42 --- 202
    32 Danique Adriaanse AV Zaanland 1,50 --- 18
    Janine Sicking AV Zaanland DNS --- 0
    Laila Ouazane AV Zaanland DNS --- 0
    May Diop AV Zaanland DNS --- 0
    Sara Barendse AV Zaanland DNS --- 0
    [+/-] alles
    #Naam 60mPtnBalPtnVerPtn Punten
    1 SAV 6107 [+/-]
    2 AV Edam 5745 [+/-]
    3 AV NEA-Volharding 4792 [+/-]
    4 AV Zaanland 4109 [+/-]
    5 AV Hollandia 2950 [+/-]
    6 AC Waterland 1432 [+/-]


    Uitslagen 1000 meter Meisjes Pupil A2

    # Naam ResOBP
    1 Gwen Hoekstra SAV 3:33,19 ---
    2 Fiene Jonk AV Edam 3:36,37 ---
    3 Eliane Meurs NEAV 3:36,62 ---
    4 Nora de Rijk AV Edam 3:40,51 ---
    5 Merel de Gier AV Edam 3:52,46 ---
    6 Saar Warger AV Edam 3:54,40 ---
    7 Naomi Zirschky SAV 4:03,64 ---
    8 Elena Murtas SAV 4:03,80 ---
    9 Katja Lautenschutz AV Edam 4:08,93 ---
    10 Anouk Bouman SAV 4:13,10 ---
    11 Anne Sofie Klaver ACWA 4:17,14 ---
    12 Millie Mills AV Edam 4:20,38 ---
    13 Evie Lub SAV 4:22,22 ---
    14 Lisa van Kleef AV Zaanland 4:22,48 ---
    15 Renee Galesloot NEAV 4:25,09 ---
    16 Kidist Tesfaye AV Zaanland 4:26,34 ---
    17 Tess Haakman SAV 4:28,04 ---
    18 Fleur Krull Hollandia 4:28,46 ---
    19 Eva Bout NEAV 4:30,59 ---
    20 Mirthe van Zanen SAV 4:32,55 ---
    21 Palita Donkhoksung SAV 4:33,83 ---
    22 Youssra S'khairi AV Edam 4:37,56 ---
    23 Suzanne va...er Maeden NEAV 4:44,47 ---
    24 Maartje Brakenhoff AV Zaanland 4:49,51 ---
    25 Fieke de Graaf ACWA 4:54,47 ---
    26 Susan Voo...n 't Holt NEAV 5:06,88 ---
    27 Emma Bos Hollandia 5:09,10 ---
    28 Indra Ebbers AV Zaanland 5:26,66 ---
    Melanthe v...der Ploeg NEAV DNS ---
    Dunya Brantenaar AV Zaanland DNS ---
    Janine Sicking AV Zaanland DNS ---
    Laila Ouazane AV Zaanland DNS ---
    May Diop AV Zaanland DNS ---
    Sara Barendse AV Zaanland DNS ---
    Danique Adriaanse AV Zaanland DNF ---

    Uitslagen 4 x 60m Meisjes Pupil A2

    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 A.V. Edam MPA2 AV Edam - MPA2 4 36,59 588
    2 SAV MPA2 team 1 SAV - MPA2 4 36,79 579
    3 NEA meisjes A2 AV NEA-Volharding - MPA2 4 39,51 468
    4 AVZ - MPA2 team 1 AV Zaanland - MPA2 4 41,91 383