Categorie 'Meisjes Pupil A1'

Categorie gegevens

Deelnemers: 38
Categorie afkorting: MPA1
Berekeningswijze: Pupillen
Meerkamp:
  • 60 meter ( 1 pogingen )
  • Kogelstoten ( 3 pogingen )
  • Verspringen ( 3 pogingen )
  • Losse onderdelen:
  • 1 x 1000 meter
  • 1 x 4 x 60m
  • Tijdschema 'Meisjes Pupil A1'

    Print Tijdschema

    Aanvang Onderdeel
    n/a Ver Uitslagen
    n/a Kogel Uitslagen
    12:15 Kogel
    Bak 1
    Uitslagen
    13:30 60m Uitslagen
    13:55 Kogel
    Bak 1
    Uitslagen
    14:10 Ver
    Bak 2
    Uitslagen
    14:50 Ver
    Bak 2
    Uitslagen
    15:50 1000m Uitslagen


    Tijdschema

    12:15u16:05u
    Meisjes Pupil A1
    Kogel - Bak 1
    60m
    Ver - Bak 2
    Ver - Bak 2
    1000m

    Atleten 'Meisjes Pupil A1'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep M 1000m4x60m
    12 Monica Schilder AV Edam 1000m
    4x60m
    Meerkamp
    MPA1 - MeerkampMPA1 - 1000mMPA1 groep B a
    13 Maloe Klein AV Edam 1000m
    4x60m
    Meerkamp
    MPA1 - MeerkampMPA1 - 1000mMPA1 groep B a
    14 Sarah Smit AV Edam 1000m
    4x60m
    Meerkamp
    MPA1 - MeerkampMPA1 - 1000mMPA1 groep B a
    15 Britt Borgman AV Edam 1000m
    4x60m
    Meerkamp
    MPA1 - MeerkampMPA1 - 1000mMPA1 groep B a
    16 Yara Karregat AV Edam 1000m
    4x60m
    Meerkamp
    MPA1 - MeerkampMPA1 - 1000mMPA1 groep B a
    17 Lisa Koning AV Edam 1000m
    4x60m
    Meerkamp
    MPA1 - MeerkampMPA1 - 1000mMPA1 groep B a
    19 Malou Jorgensen AV Edam 1000m
    4x60m
    Meerkamp
    MPA1 - MeerkampMPA1 - 1000mMPA1 groep B a
    20 Leah Farhan AV Edam 1000m
    4x60m
    Meerkamp
    MPA1 - MeerkampMPA1 - 1000mMPA1 groep B a
    21 Sophie Konijn AV Edam 1000m
    4x60m
    Meerkamp
    MPA1 - MeerkampMPA1 - 1000mMPA1 groep B a
    49 Angela Haasakker NEAV 1000m
    4x60m
    Meerkamp
    MPA1 - MeerkampMPA1 - 1000mMPA1 groep A a
    50 Zoey Bakker NEAV 1000m
    Meerkamp
    MPA1 - MeerkampMPA1 - 1000mMPA1 groep A a -
    51 Elisa Hartwijk NEAV 1000m
    4x60m
    Meerkamp
    MPA1 - MeerkampMPA1 - 1000mMPA1 groep A a
    52 Lieke Kamping NEAV 1000m
    4x60m
    Meerkamp
    MPA1 - MeerkampMPA1 - 1000mMPA1 groep A a
    53 Jasmijn Kieft NEAV 1000m
    4x60m
    Meerkamp
    MPA1 - MeerkampMPA1 - 1000mMPA1 groep A a
    73 Amber Konings AV Zaanland 1000m
    4x60m
    Meerkamp
    MPA1 - MeerkampMPA1 - 1000mMPA1 groep A a
    75 Anouk Verhaal AV Zaanland 1000m
    4x60m
    Meerkamp
    MPA1 - MeerkampMPA1 - 1000mMPA1 groep A a
    88 Esmee Otto AV Zaanland 1000m
    4x60m
    Meerkamp
    MPA1 - MeerkampMPA1 - 1000mMPA1 groep A a
    105 Jip de Groot AV Zaanland 1000m
    4x60m
    Meerkamp
    MPA1 - MeerkampMPA1 - 1000mMPA1 groep A a
    115 Lieve Mannaert AV Zaanland 1000m
    4x60m
    Meerkamp
    MPA1 - MeerkampMPA1 - 1000mMPA1 groep A a
    117 Lina El Azouzi AV Zaanland 1000m
    4x60m
    Meerkamp
    MPA1 - MeerkampMPA1 - 1000mMPA1 groep A a
    120 Lotte Vermeulen AV Zaanland 1000m
    4x60m
    Meerkamp
    MPA1 - MeerkampMPA1 - 1000mMPA1 groep A a
    123 Malou de Gauw AV Zaanland 1000m
    4x60m
    Meerkamp
    MPA1 - MeerkampMPA1 - 1000mMPA1 groep A a
    139 Roos Heistek AV Zaanland 1000m
    4x60m
    Meerkamp
    MPA1 - MeerkampMPA1 - 1000mMPA1 groep A a
    144 Senna Ebbers AV Zaanland 1000m
    4x60m
    Meerkamp
    MPA1 - MeerkampMPA1 - 1000mMPA1 groep A a
    160 Sophie de Haas SAV 1000m
    4x60m
    Meerkamp
    MPA1 - MeerkampMPA1 - 1000mMPA1 groep B a
    162 Britt Visser SAV 1000m
    4x60m
    Meerkamp
    MPA1 - MeerkampMPA1 - 1000mMPA1 groep B a
    170 Femke van Velzen SAV 1000m
    4x60m
    Meerkamp
    MPA1 - MeerkampMPA1 - 1000mMPA1 groep B a
    176 Jill Struijs SAV 1000m
    4x60m
    Meerkamp
    MPA1 - MeerkampMPA1 - 1000mMPA1 groep B a
    181 Milou Koopman SAV 1000m
    4x60m
    Meerkamp
    MPA1 - MeerkampMPA1 - 1000mMPA1 groep B a
    185 Eva Snoek WRNG 1000m
    4x60m
    Meerkamp
    MPA1 - MeerkampMPA1 - 1000mMPA1 groep A a
    186 Fleur van der Schaaf WRNG 1000m
    4x60m
    Meerkamp
    MPA1 - MeerkampMPA1 - 1000mMPA1 groep A a
    188 Jayda Koeten WRNG 1000m
    4x60m
    Meerkamp
    MPA1 - MeerkampMPA1 - 1000mMPA1 groep A a
    241 Michelle Woldberg Hollandia 1000m
    Meerkamp
    MPA1 - MeerkampMPA1 - 1000mMPA1 groep B a -
    243 Lola Groot MNNK 1000m
    Meerkamp
    MPA1 - MeerkampMPA1 - 1000mMPA1 groep B a -
    252 Lauretta Donker NEAV 1000m
    Meerkamp
    MPA1 - MeerkampMPA1 - 1000mMPA1 groep A a -
    259 Suze Tijssens ACWA 1000m
    Meerkamp
    MPA1 - MeerkampMPA1 - 1000mMPA1 groep B a -
    260 Julia Pessel ACWA 1000m
    Meerkamp
    MPA1 - MeerkampMPA1 - 1000mMPA1 groep B a -
    261 Mara Visser ACWA 1000m
    Meerkamp
    MPA1 - MeerkampMPA1 - 1000mMPA1 groep B a -

    Verenigingen 'Meisjes Pupil A1'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    AC Waterland ACWA 3
    AV Edam EDAM 9
    AV Hollandia HLLD 1
    AV Monnickendam MNNK 1
    AV NEA-Volharding NEAV 6
    AV Wieringermeer WRNG 3
    AV Zaanland ZNLD 10
    SAV SAV 5

    Uitslagen Meerkamp Meisjes Pupil A1

    # Naam 60mKogelVerPunten totaal
    1 Jayda Koeten WRNG 9,60 7,07 3,76 1482
    2 Britt Visser SAV 9,79 5,25 3,86 1359
    3 Sophie de Haas SAV 9,96 5,35 3,70 1307
    4 Sarah Smit AV Edam 9,64 4,81 3,46 1273
    5 Malou de Gauw AV Zaanland 10,46 6,36 3,35 1226
    6 Michelle Woldberg Hollandia 10,34 5,67 3,25 1180
    7 Lieve Mannaert AV Zaanland 10,17 4,94 3,27 1161
    8 Femke van Velzen SAV 10,69 6,16 3,20 1153
    9 Malou Jorgensen AV Edam 10,30 4,85 3,22 1126
    10 Eva Snoek WRNG 10,40 4,94 3,25 1124
    11 Britt Borgman AV Edam 10,18 5,15 3,01 1122
    12 Jip de Groot AV Zaanland 10,78 4,90 3,39 1097
    13 Suze Tijssens ACWA 10,54 4,74 3,06 1052
    14 Jill Struijs SAV 11,41 5,62 3,26 1040
    15 Lauretta Donker NEAV 10,82 4,34 3,05 985
    16 Angela Haasakker NEAV 10,50 3,77 3,00 975
    17 Esmee Otto AV Zaanland 11,10 4,45 3,12 971
    18 Lina El Azouzi AV Zaanland 10,45 4,05 2,82 967
    19 Elisa Hartwijk NEAV 10,63 3,45 3,15 961
    20 Sophie Konijn AV Edam 10,61 3,93 2,92 956
    21 Yara Karregat AV Edam 10,87 4,67 2,80 951
    22 Zoey Bakker NEAV 10,91 4,10 2,89 923
    23 Amber Konings AV Zaanland 11,11 3,64 3,16 915
    24 Milou Koopman SAV 11,53 4,70 3,00 912
    25 Monica Schilder AV Edam 11,18 4,20 2,96 910
    26 Roos Heistek AV Zaanland 11,58 5,26 2,82 909
    27 Lola Groot MNNK 11,19 4,67 2,78 907
    28 Fleur van der Schaaf WRNG 11,65 4,02 3,00 849
    29 Lotte Vermeulen AV Zaanland 11,48 3,99 2,90 847
    30 Senna Ebbers AV Zaanland 11,51 3,64 2,94 823
    31 Julia Pessel ACWA 11,33 3,37 2,74 784
    32 Jasmijn Kieft NEAV 11,37 3,28 2,60 743
    33 Lieke Kamping NEAV 11,78 3,46 2,75 741
    34 Anouk Verhaal AV Zaanland 11,85 3,31 2,66 703
    35 Lisa Koning AV Edam 12,44 4,38 2,40 673
    36 Maloe Klein AV Edam DNS DNS DNS 0
    36 Leah Farhan AV Edam DNS DNS DNS 0
    36 Mara Visser ACWA DNS DNS DNS 0

    Uitslagen Meerkamp 60 meter Meisjes Pupil A1

    # Naam Res OBPPunten totaal
    1 Jayda Koeten WRNG 9,60 -1.1 m/s--- 542
    2 Sarah Smit AV Edam 9,64 -2.1 m/s--- 535
    3 Britt Visser SAV 9,79 -1.4 m/s--- 511
    4 Sophie de Haas SAV 9,96 -1.4 m/s--- 484
    5 Lieve Mannaert AV Zaanland 10,17 -1.1 m/s--- 452
    6 Britt Borgman AV Edam 10,18 -1.6 m/s--- 451
    7 Malou Jorgensen AV Edam 10,30 -1.6 m/s--- 433
    8 Michelle Woldberg Hollandia 10,34 -2.1 m/s--- 427
    9 Eva Snoek WRNG 10,40 +0.1 m/s--- 419
    10 Lina El Azouzi AV Zaanland 10,45 +0.1 m/s--- 412
    11 Malou de Gauw AV Zaanland 10,46 -1.1 m/s--- 410
    12 Angela Haasakker NEAV 10,50 +0.1 m/s--- 405
    13 Suze Tijssens ACWA 10,54 -1.4 m/s--- 399
    14 Sophie Konijn AV Edam 10,61 -1.1 m/s--- 390
    15 Elisa Hartwijk NEAV 10,63 -1.1 m/s--- 387
    16 Femke van Velzen SAV 10,69 -1.6 m/s--- 379
    17 Jip de Groot AV Zaanland 10,78 -2.1 m/s--- 367
    18 Lauretta Donker NEAV 10,82 -1.4 m/s--- 362
    19 Yara Karregat AV Edam 10,87 -1.4 m/s--- 355
    20 Zoey Bakker NEAV 10,91 +0.1 m/s--- 350
    21 Esmee Otto AV Zaanland 11,10 -1.6 m/s--- 326
    22 Amber Konings AV Zaanland 11,11 -1.4 m/s--- 324
    23 Monica Schilder AV Edam 11,18 +0.1 m/s--- 316
    24 Lola Groot MNNK 11,19 -1.6 m/s--- 315
    25 Julia Pessel ACWA 11,33 -1.6 m/s--- 298
    26 Jasmijn Kieft NEAV 11,37 -1.6 m/s--- 293
    27 Jill Struijs SAV 11,41 -2.1 m/s--- 288
    28 Lotte Vermeulen AV Zaanland 11,48 +0.1 m/s--- 280
    29 Senna Ebbers AV Zaanland 11,51 -1.6 m/s--- 276
    30 Milou Koopman SAV 11,53 -1.1 m/s--- 274
    31 Roos Heistek AV Zaanland 11,58 -2.1 m/s--- 268
    32 Fleur van der Schaaf WRNG 11,65 +0.1 m/s--- 260
    33 Lieke Kamping NEAV 11,78 -2.1 m/s--- 246
    34 Anouk Verhaal AV Zaanland 11,85 -1.4 m/s--- 238
    35 Lisa Koning AV Edam 12,44 -1.4 m/s--- 177
    Maloe Klein AV Edam DNS --- 0
    Leah Farhan AV Edam DNS --- 0
    Mara Visser ACWA DNS --- 0

    Uitslagen Meerkamp Kogelstoten Meisjes Pupil A1

    # Naam ResOBPPunten totaal
    1 Jayda Koeten WRNG 7,07 --- 470
    2 Malou de Gauw AV Zaanland 6,36 --- 428
    3 Femke van Velzen SAV 6,16 --- 416
    4 Michelle Woldberg Hollandia 5,67 --- 385
    5 Jill Struijs SAV 5,62 --- 382
    6 Sophie de Haas SAV 5,35 --- 365
    7 Roos Heistek AV Zaanland 5,26 --- 359
    8 Britt Visser SAV 5,25 --- 358
    9 Britt Borgman AV Edam 5,15 --- 351
    10 Lieve Mannaert AV Zaanland 4,94 --- 337
    10 Eva Snoek WRNG 4,94 --- 337
    12 Jip de Groot AV Zaanland 4,90 --- 334
    13 Malou Jorgensen AV Edam 4,85 --- 331
    14 Sarah Smit AV Edam 4,81 --- 328
    15 Suze Tijssens ACWA 4,74 --- 323
    16 Milou Koopman SAV 4,70 --- 320
    17 Yara Karregat AV Edam 4,67 --- 318
    17 Lola Groot MNNK 4,67 --- 318
    19 Esmee Otto AV Zaanland 4,45 --- 303
    20 Lisa Koning AV Edam 4,38 --- 298
    21 Lauretta Donker NEAV 4,34 --- 295
    22 Monica Schilder AV Edam 4,20 --- 284
    23 Zoey Bakker NEAV 4,10 --- 277
    24 Lina El Azouzi AV Zaanland 4,05 --- 273
    25 Fleur van der Schaaf WRNG 4,02 --- 271
    26 Lotte Vermeulen AV Zaanland 3,99 --- 269
    27 Sophie Konijn AV Edam 3,93 --- 264
    28 Angela Haasakker NEAV 3,77 --- 252
    29 Amber Konings AV Zaanland 3,64 --- 241
    29 Senna Ebbers AV Zaanland 3,64 --- 241
    31 Lieke Kamping NEAV 3,46 --- 227
    32 Elisa Hartwijk NEAV 3,45 --- 226
    33 Julia Pessel ACWA 3,37 --- 220
    34 Anouk Verhaal AV Zaanland 3,31 --- 215
    35 Jasmijn Kieft NEAV 3,28 --- 212
    Maloe Klein AV Edam DNS --- 0
    Leah Farhan AV Edam DNS --- 0
    Mara Visser ACWA DNS --- 0

    Uitslagen Meerkamp Verspringen Meisjes Pupil A1

    # Naam Res OBPPunten totaal
    1 Britt Visser SAV 3,86 --- 490
    2 Jayda Koeten WRNG 3,76 --- 470
    3 Sophie de Haas SAV 3,70 --- 458
    4 Sarah Smit AV Edam 3,46 --- 410
    5 Jip de Groot AV Zaanland 3,39 --- 396
    6 Malou de Gauw AV Zaanland 3,35 --- 388
    7 Lieve Mannaert AV Zaanland 3,27 --- 372
    8 Jill Struijs SAV 3,26 --- 370
    9 Michelle Woldberg Hollandia 3,25 --- 368
    9 Eva Snoek WRNG 3,25 --- 368
    11 Malou Jorgensen AV Edam 3,22 --- 362
    12 Femke van Velzen SAV 3,20 --- 358
    13 Amber Konings AV Zaanland 3,16 --- 350
    14 Elisa Hartwijk NEAV 3,15 --- 348
    15 Esmee Otto AV Zaanland 3,12 --- 342
    16 Suze Tijssens ACWA 3,06 --- 330
    17 Lauretta Donker NEAV 3,05 --- 328
    18 Britt Borgman AV Edam 3,01 --- 320
    19 Angela Haasakker NEAV 3,00 --- 318
    19 Milou Koopman SAV 3,00 --- 318
    19 Fleur van der Schaaf WRNG 3,00 --- 318
    22 Monica Schilder AV Edam 2,96 --- 310
    23 Senna Ebbers AV Zaanland 2,94 --- 306
    24 Sophie Konijn AV Edam 2,92 --- 302
    25 Lotte Vermeulen AV Zaanland 2,90 --- 298
    26 Zoey Bakker NEAV 2,89 --- 296
    27 Lina El Azouzi AV Zaanland 2,82 --- 282
    27 Roos Heistek AV Zaanland 2,82 --- 282
    29 Yara Karregat AV Edam 2,80 --- 278
    30 Lola Groot MNNK 2,78 --- 274
    31 Lieke Kamping NEAV 2,75 --- 268
    32 Julia Pessel ACWA 2,74 --- 266
    33 Anouk Verhaal AV Zaanland 2,66 --- 250
    34 Jasmijn Kieft NEAV 2,60 --- 238
    35 Lisa Koning AV Edam 2,40 --- 198
    Maloe Klein AV Edam DNS --- 0
    Leah Farhan AV Edam DNS --- 0
    Mara Visser ACWA DNS --- 0
    [+/-] alles
    #Naam 60mPtnKogelPtnVerPtn Punten
    1 SAV 5366 [+/-]
    2 AV Edam 5001 [+/-]
    3 AV Zaanland 4899 [+/-]
    4 AV NEA-Volharding 4218 [+/-]
    5 AV Wieringermeer 3455 [+/-]
    6 AC Waterland 1836 [+/-]
    7 AV Hollandia 1180 [+/-]
    8 AV Monnickendam 907 [+/-]


    Uitslagen 1000 meter Meisjes Pupil A1

    # Naam ResOBP
    1 Sophie de Haas SAV 3:49,05 ---
    2 Britt Visser SAV 3:51,29 ---
    3 Lieke Kamping NEAV 3:54,72 ---
    4 Michelle Woldberg Hollandia 3:56,18 ---
    5 Yara Karregat AV Edam 3:57,54 ---
    6 Sarah Smit AV Edam 4:02,92 ---
    7 Malou de Gauw AV Zaanland 4:03,50 ---
    8 Malou Jorgensen AV Edam 4:05,94 ---
    9 Anouk Verhaal AV Zaanland 4:09,57 ---
    10 Lina El Azouzi AV Zaanland 4:10,68 ---
    11 Elisa Hartwijk NEAV 4:11,90 ---
    12 Suze Tijssens ACWA 4:12,89 ---
    13 Eva Snoek WRNG 4:13,01 ---
    14 Sophie Konijn AV Edam 4:14,44 ---
    15 Femke van Velzen SAV 4:15,08 ---
    16 Jill Struijs SAV 4:17,28 ---
    17 Fleur van der Schaaf WRNG 4:26,07 ---
    18 Jip de Groot AV Zaanland 4:26,66 ---
    19 Britt Borgman AV Edam 4:27,48 ---
    20 Jayda Koeten WRNG 4:28,68 ---
    21 Zoey Bakker NEAV 4:39,29 ---
    22 Lotte Vermeulen AV Zaanland 4:39,71 ---
    23 Jasmijn Kieft NEAV 4:39,97 ---
    24 Julia Pessel ACWA 4:41,57 ---
    25 Lauretta Donker NEAV 4:46,26 ---
    26 Monica Schilder AV Edam 4:48,01 ---
    27 Roos Heistek AV Zaanland 4:49,85 ---
    28 Milou Koopman SAV 4:50,76 ---
    29 Esmee Otto AV Zaanland 4:58,49 ---
    30 Angela Haasakker NEAV 5:08,45 ---
    31 Lisa Koning AV Edam 6:02,07 ---
    Maloe Klein AV Edam DNS ---
    Leah Farhan AV Edam DNS ---
    Amber Konings AV Zaanland DNS ---
    Lieve Mannaert AV Zaanland DNS ---
    Mara Visser ACWA DNS ---
    Senna Ebbers AV Zaanland DNF ---
    Lola Groot MNNK DNF ---

    Uitslagen 4 x 60m Meisjes Pupil A1

    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 A.V. Edam MPA1-1 AV Edam - MPA1 4 38,10 524
    2 SAV MPA1 SAV - MPA1 4 38,53 507
    3 AVZ - MPA1 team 1 AV Zaanland - MPA1 5 40,16 444
    4 NEA meisjes A1 AV NEA-Volharding - MPA1 4 42,16 374
    5 AVZ - MPA1 team 2 AV Zaanland - MPA1 5 42,57 361
    6 A.V. Edam MPA1-2 AV Edam - MPA1 4 43,09 344