Categorie 'Meisjes Junior C'

Categorie gegevens

Deelnemers: 71
Categorie afkorting: MJC
Berekeningswijze: Junioren C/D
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 150 meter
  • 1 x 800 meter
  • 1 x 80 meter horden (76cm)
  • 1 x 4 x 80m
  • 4 x Speerwerpen 500 gram
  • 4 x Discuswerpen 1 kilogram
  • 4 x Kogelstoten 3 kilogram
  • 1 x Hoogspringen
  • 4 x Verspringen
  • Atleten 'Meisjes Junior C'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep Team 150m800m80mH4x80mSpeerDiscusKogelHoogVerTeam punten
    1723 Indy Broersma AV Athlos 800m
    80mH
    4x80m
    MJC - 800mMJC - 80mH AV Athlos MC Team 1 ------ 928
    1724 Lynn Bunnik AV Athlos 150m
    800m
    4x80m
    MJC - 150mMJC - 800m AV Athlos MC Team 2 ------ 831
    1725 Lotte Hofman AV Athlos Speer
    Discus
    Kogel
    MJC - Speer groep 2MJC - Discus groep 2MJC - Kogel groep 2 AV Athlos MC Team 1 ------ 646
    1726 Michelle Karenbeld AV Athlos 150m
    80mH
    4x80m
    MJC - 150mMJC - 80mH AV Athlos MC Team 2 ------ 715
    1727 Sterre Kurpershoek AV Athlos 150m
    80mH
    Ver
    MJC - 150mMJC - 80mHMJC-Ver groep 2 AV Athlos MC Team 1 ------ 1508
    1728 Sophia van Loo AV Athlos 800m
    80mH
    Ver
    MJC - 800mMJC - 80mHMJC - Ver groep1 AV Athlos MC Team 1 ------ 0
    1729 Fien Molenberg AV Athlos 800m
    Speer
    Hoog
    MJC - 800mMJC - Speer groep 1MJC - Hoog groep 1 AV Athlos MC Team 1 ------ 1476
    1730 Maxime van Mourik AV Athlos 4x80m
    Discus
    Kogel
    MJC - Discus groep 1MJC - Kogel groep 1 AV Athlos MC Team 1 ------ 0
    1731 Iris den Otter AV Athlos 80mH
    4x80m
    Ver
    MJC - 80mHMJC-Ver groep 2 AV Athlos MC Team 2 ------ 491
    1732 Carolien Remijn AV Athlos 150m
    4x80m
    Hoog
    MJC - 150mMJC - Hoog groep 2 AV Athlos MC Team 1 ------ 481
    1733 Noa Sinte...rtensdijk AV Athlos 4x80m
    Discus
    Hoog
    MJC - Discus groep 1MJC - Hoog groep 1 AV Athlos MC Team 2 ------ 688
    1734 Joyce de Vries AV Athlos 150m
    4x80m
    MJC - 150m AV Athlos MC Team 1 ------- 0
    1735 Suusje Berkenbosch De Gemzen 150m
    4x80m
    Discus
    MJC - 150mMJC - Discus groep 1 AV De Gemz...MC Team 1 ------ 926
    1736 Hester Blaauw De Gemzen 800m
    Speer
    Discus
    MJC - 800mMJC - Speer groep 1MJC - Discus groep 2 AV De Gemz...MC Team 1 ------ 0
    1737 Fleur Gerrits De Gemzen 800m
    4x80m
    Kogel
    MJC - 800mMJC - Kogel groep 1 AV De Gemz...Cialfo MC ------ 663
    1738 Isabel van Houweling De Gemzen 80mH
    Speer
    Kogel
    MJC - 80mHMJC - Speer groep 2MJC - Kogel groep 2 AV De Gemz...MC Team 1 ------ 1614
    1739 Elisa Nap De Gemzen 80mH
    4x80m
    Ver
    MJC - 80mHMJC-Ver groep 2 AV De Gemz...MC Team 1 ------ 483
    1740 Mirte Puttenstein De Gemzen 4x80m
    Discus
    Ver
    MJC - Discus groep 1MJC-Ver groep 2 AV De Gemz...Cialfo MC ------ 693
    1741 Luena Spijkerboer De Gemzen 150m
    800m
    4x80m
    MJC - 150mMJC - 800m AV De Gemz...MC Team 1 ------ 1036
    1742 Nathalie v...igt Thans De Gemzen Kogel
    Hoog
    MJC - Kogel groep 2MJC - Hoog groep 1 AV De Gemz...MC Team 1 ------- 0
    1743 Esmee Vis De Gemzen 150m
    800m
    4x80m
    MJC - 150mMJC - 800m AV De Gemz...MC Team 1 ------ 495
    1744 Nienke Wagenaar De Gemzen 80mH
    Hoog
    Ver
    MJC - 80mHMJC - Hoog groep 2MJC - Ver groep1 AV De Gemz...MC Team 1 ------ 1096
    1745 Rixt Hofenk de Sprinter 800m
    80mH
    4x80m
    MJC - 800mMJC - 80mH AV de Sprinter MC ------ 736
    1746 Jacolien Veerman de Sprinter 4x80m
    Kogel
    Hoog
    MJC - Kogel groep 1MJC - Hoog groep 2 AV de Sprinter MC ------ 450
    1747 Maaike Visscher de Sprinter 150m
    4x80m
    Discus
    MJC - 150mMJC - Discus groep 1 AV de Sprinter MC ------ 560
    1748 Evelien Vos de Sprinter 150m
    800m
    4x80m
    MJC - 150mMJC - 800m AV de Sprinter MC ------ 941
    1749 Jaelle Wiebenga de Sprinter 80mH
    Discus
    Ver
    MJC - 80mHMJC - Discus groep 1MJC-Ver groep 2 AV de Sprinter MC ------ 310
    1750 Yke van der Zee de Sprinter Speer
    Hoog
    Ver
    MJC - Speer groep 1MJC - Hoog groep 1MJC-Ver groep 2 AV de Sprinter MC ------ 947
    1751 Irene Doeze Jager Flevo Delta 4x80m
    Speer
    Kogel
    MJC - Speer groep 2MJC - Kogel groep 2 AV Flevo Delta MC ------ 475
    1752 Indy Faassen Flevo Delta 800m
    4x80m
    Hoog
    MJC - 800mMJC - Hoog groep 1 AV Flevo Delta MC ------ 930
    1753 Miriam Felix Flevo Delta 150m
    80mH
    Ver
    MJC - 150mMJC - 80mHMJC - Ver groep1 AV Flevo Delta MC ------ 926
    1754 Nikki Kooi Flevo Delta 4x80m
    Speer
    Discus
    MJC - Speer groep 1MJC - Discus groep 2 AV Flevo Delta MC ------ 0
    1755 Fleur Pieters Flevo Delta 150m
    80mH
    Ver
    MJC - 150mMJC - 80mHMJC-Ver groep 2 AV Flevo Delta MC ------ 1977
    1756 Dorcas Wilbrink Flevo Delta 4x80m
    Discus
    Kogel
    MJC - Discus groep 1MJC - Kogel groep 1 AV Flevo Delta MC ------ 1019
    1757 Lisa Zoon Flevo Delta 150m
    800m
    MJC - 150mMJC - 800m AV Flevo Delta MC ------- 0
    1758 Nova van Aller AV Nijkerk Speer
    Discus
    Kogel
    MJC - Speer groep 1MJC - Discus groep 1MJC - Kogel groep 1 AV Nijkerk MC ------ 279
    1759 Nerena van den Ham AV Nijkerk 150m
    4x80m
    Ver
    MJC - 150mMJC - Ver groep1 AV Nijkerk MC ------ 357
    1760 Myrthe van...er Heeden AV Nijkerk 800m
    4x80m
    Hoog
    MJC - 800mMJC - Hoog groep 1 AV Nijkerk MC ------ 531
    1761 Iris van Leuveren AV Nijkerk 80mH
    4x80m
    Discus
    MJC - 80mHMJC - Discus groep 2 AV Nijkerk MC ------ 624
    1762 Amber Schmidt AV Nijkerk 4x80m
    Speer
    Ver
    MJC - Speer groep 2MJC-Ver groep 2 AV Nijkerk MC ------ 818
    1763 Veerle van den Berg AV NOP 150m
    80mH
    Hoog
    MJC - 150mMJC - 80mHMJC - Hoog groep 2 AV NOP MC ------ 1223
    1764 Anniek Draaistra AV NOP 800m
    80mH
    4x80m
    MJC - 800mMJC - 80mH AV NOP MC ------ 888
    1765 Deveny Huver AV NOP 150m
    4x80m
    Speer
    MJC - 150mMJC - Speer groep 2 AV NOP MC ------ 923
    1766 Silke Stam AV NOP 800m
    4x80m
    Ver
    MJC - 800mMJC-Ver groep 2 AV NOP MC ------ 572
    1767 Kaylin Wierda AV NOP 4x80m
    Discus
    Kogel
    MJC - Discus groep 1MJC - Kogel groep 1 AV NOP MC ------ 701
    1768 Linde Boonstra AV PEC 1910 80mH
    Kogel
    MJC - 80mHMJC - Kogel groep 2 AV PEC 1910 MC ------- 377
    1769 Tessa Harbrink AV PEC 1910 800m
    Speer
    Hoog
    MJC - 800mMJC - Speer groep 1MJC - Hoog groep 1 AV PEC 1910 MC ------ 579
    1770 Esmee van der Hoeven AV PEC 1910 150m
    4x80m
    Hoog
    MJC - 150mMJC - Hoog groep 2 AV PEC 1910 MC ------ 1194
    1771 Christy ter Horst AV PEC 1910 80mH
    4x80m
    MJC - 80mH AV PEC 1910 MC ------- 513
    1772 Anna de Jong AV PEC 1910 4x80m
    Speer
    Discus
    MJC - Speer groep 2MJC - Discus groep 2 AV PEC 1910 MC ------ 598
    1773 Jill Klei...ugtenbelt AV PEC 1910 80mH
    4x80m
    Ver
    MJC - 80mHMJC-Ver groep 2 AV PEC 1910 MC ------ 1233
    1774 Doris van Vilsteren AV PEC 1910 Discus
    Ver
    MJC - Discus groep 1MJC - Ver groep1 AV PEC 1910 MC ------- 0
    1775 Elin Buitenhuis AV Zeewolde 150m
    4x80m
    Ver
    MJC - 150mMJC - Ver groep1 AV Zeewolde MC ------ 892
    1776 Esther Moerland AV Zeewolde 4x80m
    Speer
    Kogel
    MJC - Speer groep 1MJC - Kogel groep 1 AV Zeewolde MC ------ 366
    1777 Rebecca van Pagée AV Zeewolde 150m
    4x80m
    Hoog
    MJC - 150mMJC - Hoog groep 1 AV Zeewolde MC ------ 747
    1778 Berber Schaap AV Zeewolde 800m
    Speer
    Discus
    MJC - 800mMJC - Speer groep 2MJC - Discus groep 2 AV Zeewolde MC ------ 903
    1779 Floor Smelt AV Zeewolde 800m
    80mH
    4x80m
    MJC - 800mMJC - 80mH AV Zeewolde MC ------ 361
    1780 Eline ten Grotenhuis Cialfo 150m
    800m
    4x80m
    MJC - 150mMJC - 800m AV De Gemz...Cialfo MC ------ 444
    1781 Fiona ten Grotenhuis Cialfo 150m
    800m
    Kogel
    MJC - 150mMJC - 800mMJC - Kogel groep 1 AV De Gemz...Cialfo MC ------ 234
    1782 Noor de Wilde Cialfo 80mH
    4x80m
    Hoog
    MJC - 80mHMJC - Hoog groep 2 AV De Gemz...Cialfo MC ------ 541
    1783 Sannah Wolf Cialfo 150m
    80mH
    Speer
    MJC - 150mMJC - 80mHMJC - Speer groep 1 AV De Gemz...Cialfo MC ------ 728
    1784 Marlin Benjamins SPWS 150m
    Speer
    Hoog
    MJC - 150mMJC - Speer groep 1MJC - Hoog groep 1 EAC De Sperwers MC ------ 0
    1785 Ilse Engberts SPWS 800m
    80mH
    4x80m
    MJC - 800mMJC - 80mH EAC De Sperwers MC ------ 0
    1786 Tess Gerdes SPWS 150m
    Speer
    Ver
    MJC - 150mMJC - Speer groep 2MJC-Ver groep 2 EAC De Sperwers MC ------ 1446
    1787 D\'Seania Holaman SPWS 4x80m
    Discus
    Kogel
    MJC - Discus groep 1MJC - Kogel groep 1 EAC De Sperwers MC ------ 377
    1788 Jasmijn Smeman SPWS 150m
    80mH
    4x80m
    MJC - 150mMJC - 80mH EAC De Sperwers MC ------ 752
    1789 Julia Struik SPWS 800m
    Discus
    Kogel
    MJC - 800mMJC - Discus groep 2MJC - Kogel groep 1 EAC De Sperwers MC ------ 517
    1790 Cynthia de Vries SPWS 80mH
    4x80m
    Hoog
    MJC - 80mHMJC - Hoog groep 2 EAC De Sperwers MC ------ 732
    1791 Donna ten Hove Isala `96 150m
    80mH
    Ver
    MJC - 150mMJC - 80mHMJC - Ver groep1 Isala `96 MC ------ 991
    1792 Jeomi Langebeeke Isala `96 Speer
    Discus
    Ver
    MJC - Speer groep 1MJC - Discus groep 2MJC - Ver groep1 Isala `96 MC ------ 129
    1793 Suzan Teune Isala `96 150m
    Speer
    Hoog
    MJC - 150mMJC - Speer groep 2MJC - Hoog groep 1 Isala `96 MC ------ 1094

    Verenigingen 'Meisjes Junior C'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    AV Athlos ATLS 12
    AV De Gemzen GMZN 10
    AV de Sprinter MDSP 6
    AV Flevo Delta FLDT 7
    AV Nijkerk NKRK 5
    AV NOP NOP 5
    AV PEC 1910 PEC 7
    AV Zeewolde ZWLD 5
    Cialfo CLFO 4
    EAC De Sperwers SPWS 7
    Isala `96 ISLA 3
    Competitiestand Meisjes Junioren C
    # Team Leden Punten
    1 AV De Gemzen MC Team 1 AV De Gemzen - MJC
    Begeleider: Ricardo Verheijen
    Jurylid: Susan Bredewolt
    8 6264
    2 AV Flevo Delta MC AV Flevo Delta - MJC
    Begeleider: Roland Boon
    Jurylid: ouder Felix
    7 5810
    3 AV Athlos MC Team 1 AV Athlos - MJC
    Begeleider: Eric Molenberg
    Jurylid: Thuiswedstrijd
    8 5625
    4 AV PEC 1910 MC AV PEC 1910 - MJC
    Begeleider: Dennis de Jong
    Jurylid: Lars van Surksum
    7 5117
    5 AV NOP MC AV NOP - MJC
    Begeleider: Jaap Vlaming
    Jurylid: Ingrid Draaistra
    5 4812
    6 AV de Sprinter MC AV de Sprinter - MJC
    Begeleider: Cor Knipmeijer
    Jurylid: Wieske van de Belt
    6 4477
    7 EAC De Sperwers MC EAC De Sperwers - MJC
    Begeleider: Vincent Wolters
    Jurylid: ntb
    7 4332
    8 AV De Gemzen / Cialfo MC - MJC
    Begeleider: Bas Mekking
    Jurylid: Susan Bredewolt
    6 3786
    9 AV Zeewolde MC AV Zeewolde - MJC
    Begeleider: Wietse Folkers
    5 3694
    10 AV Athlos MC Team 2 AV Athlos - MJC
    Begeleider: Eric Molenberg
    Jurylid: Thuiswedstrijd
    4 3227
    11 AV Nijkerk MC AV Nijkerk - MJC
    Begeleider: Remco Rijerkerk
    Jurylid: Kick Rutten
    5 3120
    12 Isala `96 MC Isala `96 - MJC
    Begeleider: Alwin Papegaaij
    Jurylid: Ouder atleet
    3 2214
    13 HAC `63 MC HAC `63 - MJC 0 0

    Uitslagen 150 meter Meisjes Junior C

    # Naam Team ResReactie OBPTeam punten
    1 Fleur Pieters Flevo Delta AV Flevo Delta MC 19,40 -0.2 m/s19,50 675
    2 Esmee van der Hoeven AV PEC 1910 AV PEC 1910 MC 20,54 -0.1 m/s23,00 571
    3 Miriam Felix Flevo Delta AV Flevo Delta MC 20,89 +2.2 m/s--- 541
    4 Sterre Kurpershoek AV Athlos AV Athlos MC Team 1 20,91 1,507-0.2 m/s19,75 539
    5 Suusje Berkenbosch De Gemzen AV De Gemz...MC Team 1 21,03 +2.6 m/s--- 529
    6 Luena Spijkerboer De Gemzen AV De Gemz...MC Team 1 21,09 0,064+2.6 m/s--- 524
    7 Tess Gerdes SPWS EAC De Sperwers MC 21,50 2,098-0.2 m/s20,85 492
    8 Elin Buitenhuis AV Zeewolde AV Zeewolde MC 21,60 +0.6 m/s--- 484
    9 Evelien Vos de Sprinter AV de Sprinter MC 21,63 0,739+2.2 m/s--- 481
    10 Carolien Remijn AV Athlos AV Athlos MC Team 1 21,63 0,031+0.6 m/s--- 481
    11 Veerle van den Berg AV NOP AV NOP MC 21,72 1,175-0.1 m/s22,82 474
    12 Joyce de Vries AV Athlos AV Athlos MC Team 1 22,14 1,595-0.1 m/s23,50 0
    13 Jasmijn Smeman SPWS EAC De Sperwers MC 22,62 3,217-0.2 m/s20,97 408
    14 Deveny Huver AV NOP AV NOP MC 22,77 3,367-0.2 m/s21,94 397
    15 Michelle Karenbeld AV Athlos AV Athlos MC Team 2 22,79 2,247-0.1 m/s22,90 396
    16 Esmee Vis De Gemzen AV De Gemz...MC Team 1 22,84 1,816+2.6 m/s--- 0
    17 Suzan Teune Isala `96 Isala `96 MC 22,87 2,325-0.1 m/s23,90 390
    18 Lynn Bunnik AV Athlos AV Athlos MC Team 2 22,91 3,514-0.2 m/s20,80 387
    19 Rebecca van Pagée AV Zeewolde AV Zeewolde MC 23,35 1,750+0.6 m/s--- 358
    20 Nerena van den Ham AV Nijkerk AV Nijkerk MC 23,36 1,765+0.6 m/s--- 357
    21 Sannah Wolf Cialfo AV De Gemz...Cialfo MC 23,77 2,743+2.6 m/s--- 330
    22 Donna ten Hove Isala `96 Isala `96 MC 23,83 2,942+2.2 m/s25,00 326
    23 Maaike Visscher de Sprinter AV de Sprinter MC 24,11 3,218+2.2 m/s46,07 308
    24 Fiona ten Grotenhuis Cialfo AV De Gemz...Cialfo MC 25,36 4,474+2.2 m/s--- 234
    Lisa Zoon Flevo Delta AV Flevo Delta MC DNS 24,00 0
    Eline ten Grotenhuis Cialfo AV De Gemz...Cialfo MC DNS --- 0
    Marlin Benjamins SPWS EAC De Sperwers MC DNS --- 0

    Uitslagen 800 meter Meisjes Junior C

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Fien Molenberg AV Athlos AV Athlos MC Team 1 2:26,00 2:29,00 599
    2 Tessa Harbrink AV PEC 1910 AV PEC 1910 MC 2:28,00 2:30,00 579
    3 Luena Spijkerboer De Gemzen AV De Gemz...MC Team 1 2:35,00 2:31,39 512
    4 Indy Broersma AV Athlos AV Athlos MC Team 1 2:36,00 2:30,00 503
    5 Esmee Vis De Gemzen AV De Gemz...MC Team 1 2:37,00 2:33,41 495
    6 Evelien Vos de Sprinter AV de Sprinter MC 2:41,00 2:42,07 460
    7 Anniek Draaistra AV NOP AV NOP MC 2:42,00 2:34,31 452
    8 Lynn Bunnik AV Athlos AV Athlos MC Team 2 2:43,00 2:38,00 444
    8 Eline ten Grotenhuis Cialfo AV De Gemz...Cialfo MC 2:43,00 2:42,75 444
    10 Rixt Hofenk de Sprinter AV de Sprinter MC 2:48,00 2:45,65 404
    11 Berber Schaap AV Zeewolde AV Zeewolde MC 2:50,00 2:49,23 389
    11 Indy Faassen Flevo Delta AV Flevo Delta MC 2:50,00 2:40,00 389
    13 Fleur Gerrits De Gemzen AV De Gemz...Cialfo MC 2:57,00 --- 339
    14 Fiona ten Grotenhuis Cialfo AV De Gemz...Cialfo MC 2:59,00 --- 0
    15 Sophia van Loo AV Athlos AV Athlos MC Team 1 3:00,00 2:44,00 0
    16 Hester Blaauw De Gemzen AV De Gemz...MC Team 1 3:01,00 --- 0
    17 Julia Struik SPWS EAC De Sperwers MC 3:09,00 --- 261
    18 Silke Stam AV NOP AV NOP MC 3:14,00 --- 232
    19 Floor Smelt AV Zeewolde AV Zeewolde MC 3:17,00 3:12,51 215
    20 Myrthe van...er Heeden AV Nijkerk AV Nijkerk MC 3:31,00 --- 142
    Lisa Zoon Flevo Delta AV Flevo Delta MC DNS 2:51,00 0
    Ilse Engberts SPWS EAC De Sperwers MC DNS --- 0

    Uitslagen 80 meter horden (76cm) Meisjes Junior C

    # Naam Team ResReactie OBPTeam punten
    1 Fleur Pieters Flevo Delta AV Flevo Delta MC 12,47 +0.2 m/s12,50 646
    2 Jill Klei...ugtenbelt AV PEC 1910 AV PEC 1910 MC 12,65 0,188+0.2 m/s13,19 626
    3 Christy ter Horst AV PEC 1910 AV PEC 1910 MC 13,73 +0.1 m/s14,89 513
    4 Isabel van Houweling De Gemzen AV De Gemz...MC Team 1 13,77 1,302+0.2 m/s13,97 509
    5 Elisa Nap De Gemzen AV De Gemz...MC Team 1 14,05 1,583+0.2 m/s13,80 483
    6 Sterre Kurpershoek AV Athlos AV Athlos MC Team 1 14,27 0,540+0.1 m/s14,80 463
    7 Anniek Draaistra AV NOP AV NOP MC 14,59 0,859+0.1 m/s14,51 436
    8 Indy Broersma AV Athlos AV Athlos MC Team 1 14,71 0,974+0.1 m/s14,88 425
    9 Miriam Felix Flevo Delta AV Flevo Delta MC 15,21 +0.5 m/s15,80 385
    10 Jasmijn Smeman SPWS EAC De Sperwers MC 15,75 3,289+0.2 m/s14,00 344
    11 Cynthia de Vries SPWS EAC De Sperwers MC 15,77 0,551+0.5 m/s16,90 343
    12 Linde Boonstra AV PEC 1910 AV PEC 1910 MC 15,83 0,616+0.5 m/s16,76 0
    13 Rixt Hofenk de Sprinter AV de Sprinter MC 15,92 +0.0 m/s--- 332
    14 Iris van Leuveren AV Nijkerk AV Nijkerk MC 16,05 -0.3 m/s--- 323
    15 Veerle van den Berg AV NOP AV NOP MC 16,05 2,321+0.1 m/s15,55 323
    16 Nienke Wagenaar De Gemzen AV De Gemz...MC Team 1 16,08 0,034-0.3 m/s--- 0
    17 Michelle Karenbeld AV Athlos AV Athlos MC Team 2 16,10 0,884+0.5 m/s16,80 319
    18 Jaelle Wiebenga de Sprinter AV de Sprinter MC 16,23 0,317+0.0 m/s--- 310
    19 Donna ten Hove Isala `96 Isala `96 MC 16,94 1,020+0.0 m/s17,11 263
    20 Sophia van Loo AV Athlos AV Athlos MC Team 1 17,56 2,341+0.5 m/s17,10 0
    21 Sannah Wolf Cialfo AV De Gemz...Cialfo MC 17,99 1,945-0.3 m/s--- 201
    22 Noor de Wilde Cialfo AV De Gemz...Cialfo MC 18,21 2,164-0.3 m/s--- 189
    23 Iris den Otter AV Athlos AV Athlos MC Team 2 18,39 2,469+0.0 m/s17,80 179
    24 Floor Smelt AV Zeewolde AV Zeewolde MC 19,04 3,124+0.0 m/s18,49 146
    Ilse Engberts SPWS EAC De Sperwers MC DNS --- 0

    Uitslagen Speerwerpen 500 gram Meisjes Junior C

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    1 Isabel van Houweling De Gemzen AV De Gemz...MC Team 1 25,66 33,03 29,17 31,79 33,03 --- 541
    2 Deveny Huver AV NOP AV NOP MC 29,73 32,02 28,79 29,39 32,02 --- 526
    3 Irene Doeze Jager Flevo Delta AV Flevo Delta MC 27,97 26,30 28,72 26,01 28,72 --- 475
    4 Tess Gerdes SPWS EAC De Sperwers MC - 19,83 26,66 - 26,66 --- 442
    5 Amber Schmidt AV Nijkerk AV Nijkerk MC 20,25 19,01 19,81 21,81 21,81 --- 358
    6 Berber Schaap AV Zeewolde AV Zeewolde MC 19,43 20,75 15,14 20,72 20,75 --- 338
    7 Fien Molenberg AV Athlos AV Athlos MC Team 1 20,62 - - 20,19 20,62 --- 336
    8 Lotte Hofman AV Athlos AV Athlos MC Team 1 20,00 18,90 17,51 18,12 20,00 --- 0
    9 Anna de Jong AV PEC 1910 AV PEC 1910 MC 19,81 18,94 18,64 17,83 19,81 --- 320
    10 Hester Blaauw De Gemzen AV De Gemz...MC Team 1 13,80 16,53 18,76 - 18,76 --- 0
    11 Suzan Teune Isala `96 Isala `96 MC 17,65 - - - 17,65 --- 278
    12 Tessa Harbrink AV PEC 1910 AV PEC 1910 MC 16,56 16,48 15,69 17,64 17,64 --- 0
    13 Yke van der Zee de Sprinter AV de Sprinter MC 10,63 10,89 13,06 17,03 17,03 --- 265
    14 Nikki Kooi Flevo Delta AV Flevo Delta MC 15,24 15,21 15,28 13,72 15,28 --- 0
    15 Nova van Aller AV Nijkerk AV Nijkerk MC 12,11 12,81 14,10 13,94 14,10 --- 0
    16 Sannah Wolf Cialfo AV De Gemz...Cialfo MC - - 13,91 13,41 13,91 --- 197
    17 Esther Moerland AV Zeewolde AV Zeewolde MC 12,53 13,07 12,24 10,89 13,07 --- 0
    18 Jeomi Langebeeke Isala `96 Isala `96 MC 12,32 12,38 11,84 12,81 12,81 --- 0
    Marlin Benjamins SPWS EAC De Sperwers MC - - - - DNS --- 0

    Uitslagen Discuswerpen 1 kilogram Meisjes Junior C

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    1 Dorcas Wilbrink Flevo Delta AV Flevo Delta MC 31,86 - 29,55 26,62 31,86 --- 502
    2 Suusje Berkenbosch De Gemzen AV De Gemz...MC Team 1 - 20,08 20,45 25,12 25,12 --- 397
    3 Kaylin Wierda AV NOP AV NOP MC 19,73 18,77 18,71 17,68 19,73 --- 302
    4 Iris van Leuveren AV Nijkerk AV Nijkerk MC 16,49 17,98 17,93 19,69 19,69 --- 301
    5 Anna de Jong AV PEC 1910 AV PEC 1910 MC 18,47 16,78 16,41 15,04 18,47 --- 278
    6 Nikki Kooi Flevo Delta AV Flevo Delta MC 15,99 - 15,86 18,21 18,21 --- 0
    7 Mirte Puttenstein De Gemzen AV De Gemz...Cialfo MC 15,22 - 17,11 18,10 18,10 --- 271
    8 Noa Sinte...rtensdijk AV Athlos AV Athlos MC Team 2 17,64 16,70 15,21 - 17,64 --- 262
    9 Julia Struik SPWS EAC De Sperwers MC 16,07 - 15,22 17,34 17,34 --- 256
    10 Lotte Hofman AV Athlos AV Athlos MC Team 1 17,22 15,54 16,71 - 17,22 --- 253
    11 Maaike Visscher de Sprinter AV de Sprinter MC 10,36 14,17 15,35 17,17 17,17 --- 252
    12 Hester Blaauw De Gemzen AV De Gemz...MC Team 1 14,05 15,72 - 14,81 15,72 --- 0
    13 Doris van Vilsteren AV PEC 1910 AV PEC 1910 MC 13,12 13,21 - 15,54 15,54 --- 0
    14 Maxime van Mourik AV Athlos AV Athlos MC Team 1 - 15,39 - 12,92 15,39 --- 0
    15 Nova van Aller AV Nijkerk AV Nijkerk MC 11,61 12,21 14,19 13,22 14,19 --- 0
    16 Berber Schaap AV Zeewolde AV Zeewolde MC 12,82 12,62 13,60 - 13,60 --- 176
    17 D\'Seania Holaman SPWS EAC De Sperwers MC - 11,99 12,60 13,47 13,47 --- 0
    18 Jaelle Wiebenga de Sprinter AV de Sprinter MC 12,01 12,70 - - 12,70 --- 0
    19 Jeomi Langebeeke Isala `96 Isala `96 MC 9,87 8,50 9,00 11,60 11,60 --- 129

    Uitslagen Kogelstoten 3 kilogram Meisjes Junior C

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    1 Isabel van Houweling De Gemzen AV De Gemz...MC Team 1 - 10,88 10,67 10,63 10,88 --- 564
    2 Dorcas Wilbrink Flevo Delta AV Flevo Delta MC - 9,89 8,41 9,81 9,89 --- 517
    3 Irene Doeze Jager Flevo Delta AV Flevo Delta MC 8,88 8,44 8,41 8,88 8,88 --- 0
    4 Jacolien Veerman de Sprinter AV de Sprinter MC 8,00 7,39 6,98 8,54 8,54 --- 450
    5 Nathalie v...igt Thans De Gemzen AV De Gemz...MC Team 1 8,47 8,19 - 8,09 8,47 --- 0
    6 Kaylin Wierda AV NOP AV NOP MC 7,49 - 7,59 7,29 7,59 --- 399
    7 Lotte Hofman AV Athlos AV Athlos MC Team 1 7,23 7,48 6,24 6,87 7,48 --- 393
    8 Maxime van Mourik AV Athlos AV Athlos MC Team 1 6,62 7,26 7,11 7,06 7,26 --- 0
    9 D\'Seania Holaman SPWS EAC De Sperwers MC 6,97 7,15 7,20 7,16 7,20 --- 377
    10 Linde Boonstra AV PEC 1910 AV PEC 1910 MC 6,98 6,61 7,20 6,67 7,20 --- 377
    11 Esther Moerland AV Zeewolde AV Zeewolde MC 6,88 7,00 6,56 6,71 7,00 --- 366
    12 Julia Struik SPWS EAC De Sperwers MC - 6,90 6,53 6,42 6,90 --- 0
    13 Fleur Gerrits De Gemzen AV De Gemz...Cialfo MC 6,02 6,20 6,30 6,17 6,30 --- 324
    14 Nova van Aller AV Nijkerk AV Nijkerk MC 4,84 4,64 5,58 4,97 5,58 --- 279
    15 Fiona ten Grotenhuis Cialfo AV De Gemz...Cialfo MC 3,76 3,55 3,77 3,76 3,77 --- 0

    Uitslagen Hoogspringen Meisjes Junior C

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Esmee van der Hoeven AV PEC 1910 AV PEC 1910 MC 1,50 --- 623
    2 Fien Molenberg AV Athlos AV Athlos MC Team 1 1,40 --- 541
    2 Indy Faassen Flevo Delta AV Flevo Delta MC 1,40 --- 541
    4 Nienke Wagenaar De Gemzen AV De Gemz...MC Team 1 1,35 --- 499
    5 Nathalie v...igt Thans De Gemzen AV De Gemz...MC Team 1 1,30 --- 0
    5 Tessa Harbrink AV PEC 1910 AV PEC 1910 MC 1,30 --- 0
    7 Veerle van den Berg AV NOP AV NOP MC 1,25 --- 426
    8 Carolien Remijn AV Athlos AV Athlos MC Team 1 1,25 --- 0
    9 Noa Sinte...rtensdijk AV Athlos AV Athlos MC Team 2 1,25 --- 426
    9 Suzan Teune Isala `96 Isala `96 MC 1,25 --- 426
    11 Myrthe van...er Heeden AV Nijkerk AV Nijkerk MC 1,20 --- 389
    11 Rebecca van Pagée AV Zeewolde AV Zeewolde MC 1,20 --- 389
    11 Cynthia de Vries SPWS EAC De Sperwers MC 1,20 --- 389
    14 Noor de Wilde Cialfo AV De Gemz...Cialfo MC 1,15 --- 352
    14 Yke van der Zee de Sprinter AV de Sprinter MC 1,15 --- 352
    Marlin Benjamins SPWS EAC De Sperwers MC DNS --- 0
    Jacolien Veerman de Sprinter AV de Sprinter MC DNS --- 0

    Uitslagen Verspringen Meisjes Junior C

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    1 Fleur Pieters Flevo Delta AV Flevo Delta MC - 5,18 4,96 4,92 5,18 +0.8 m/s--- 656
    2 Jill Klei...ugtenbelt AV PEC 1910 AV PEC 1910 MC 4,76 4,80 4,93 4,93 4,93 +0.0 m/s--- 607
    3 Nienke Wagenaar De Gemzen AV De Gemz...MC Team 1 - 4,61 4,88 4,57 4,88 -0.7 m/s--- 597
    4 Tess Gerdes SPWS EAC De Sperwers MC 4,47 3,43 3,76 4,16 4,47 +0.8 m/s--- 512
    5 Sterre Kurpershoek AV Athlos AV Athlos MC Team 1 4,34 4,44 4,32 4,24 4,44 -0.3 m/s4,20 506
    6 Elisa Nap De Gemzen AV De Gemz...MC Team 1 4,42 3,98 - 4,36 4,42 +0.1 m/s--- 0
    7 Amber Schmidt AV Nijkerk AV Nijkerk MC 3,81 4,21 4,04 3,95 4,21 +0.0 m/s--- 460
    8 Miriam Felix Flevo Delta AV Flevo Delta MC 4,15 3,35 3,89 4,12 4,15 -0.8 m/s--- 0
    9 Mirte Puttenstein De Gemzen AV De Gemz...Cialfo MC 4,01 3,93 4,02 4,01 4,02 +0.6 m/s--- 422
    10 Elin Buitenhuis AV Zeewolde AV Zeewolde MC 3,80 3,63 3,95 3,80 3,95 -0.9 m/s--- 408
    11 Donna ten Hove Isala `96 Isala `96 MC 3,92 3,74 3,73 3,06 3,92 +0.1 m/s--- 402
    12 Sophia van Loo AV Athlos AV Athlos MC Team 1 3,88 3,81 3,87 3,69 3,88 +0.3 m/s3,70 0
    13 Doris van Vilsteren AV PEC 1910 AV PEC 1910 MC 3,64 3,45 3,11 - 3,64 -0.7 m/s--- 0
    14 Silke Stam AV NOP AV NOP MC 3,35 3,61 3,21 3,35 3,61 -1.0 m/s--- 340
    15 Yke van der Zee de Sprinter AV de Sprinter MC 3,39 3,56 - 3,54 3,56 +0.0 m/s--- 330
    16 Nerena van den Ham AV Nijkerk AV Nijkerk MC 3,39 3,53 3,34 3,54 3,54 +0.1 m/s--- 0
    17 Jaelle Wiebenga de Sprinter AV de Sprinter MC 3,52 3,26 3,34 3,52 3,52 -0.9 m/s--- 0
    18 Iris den Otter AV Athlos AV Athlos MC Team 2 3,46 3,41 3,47 3,21 3,47 -0.1 m/s--- 312
    19 Jeomi Langebeeke Isala `96 Isala `96 MC 2,56 2,82 2,49 - 2,82 +1.1 m/s--- 0