Categorie 'Jongens Junior C'

Categorie gegevens

Deelnemers: 59
Categorie afkorting: JJC
Berekeningswijze: Junioren C/D
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 150 meter
  • 1 x 800 meter
  • 1 x 100 meter horden (84cm)
  • 1 x 4 x 100m
  • 4 x Speerwerpen 600 gram
  • 4 x Kogelstoten 4 kilogram
  • 1 x Hoogspringen
  • 4 x Verspringen
  • Atleten 'Jongens Junior C'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep Team 150m800m100mH4x100mSpeerKogelHoogVerTeam punten
    1601 Mohamed Bouzalmat AV Athlos 4x100m
    Hoog
    Ver
    JJC - Hoog groep 2JJC - Ver groep 2 AV Athlos JC Team 2 ----- 0
    1602 Bram Eleveld AV Athlos 150m
    Speer
    Kogel
    JJC - 150mJJC - Speer groep 2JJC - Kogel AV Athlos JC Team 1 ----- 0
    1603 Daan Geerling AV Athlos 150m
    4x100m
    Kogel
    JJC - 150mJJC - Kogel AV Athlos JC Team 1 ----- 1309
    1604 Koen Geerling AV Athlos 800m
    4x100m
    Hoog
    JJC - 800mJJC - Hoog groep 1 AV Athlos JC Team 2 ----- 879
    1605 Daniel Kleermaker AV Athlos 150m
    800m
    Speer
    JJC - 150mJJC - 800mJJC - Speer groep 1 AV Athlos JC Team 2 ----- 1580
    1606 Luuk van der Maaten AV Athlos 100mH
    Speer
    Hoog
    JJC - 100mHJJC - Speer groep 1JJC - Hoog groep 2 AV Athlos JC Team 1 ----- 1886
    1607 Thijs van der Maaten AV Athlos 100mH
    4x100m
    Hoog
    JJC - 100mHJJC - Hoog groep 1 AV Athlos JC Team 1 ----- 0
    1608 Thijmen Middelkamp AV Athlos 800m
    4x100m
    Ver
    JJC - 800mJJC - Ver groep 1 AV Athlos JC Team 1 ----- 650
    1609 Daniel Molenberg AV Athlos 150m
    4x100m
    Ver
    JJC - 150mJJC - Ver groep 1 AV Athlos JC Team 2 ----- 901
    1610 Brendan Noordijk AV Athlos 150m
    800m
    100mH
    JJC - 150mJJC - 800mJJC - 100mH AV Athlos JC Team 1 ----- 2003
    1611 Bram Nusmeier AV Athlos 800m
    4x100m
    Ver
    JJC - 800mJJC - Ver groep 2 AV Athlos JC Team 1 ----- 715
    1612 Daan Scholte AV Athlos 100mH
    Speer
    Kogel
    JJC - 100mHJJC - Speer groep 2JJC - Kogel AV Athlos JC Team 2 ----- 557
    1613 Tygo Schuurkamp AV Athlos 150m
    100mH
    4x100m
    JJC - 150mJJC - 100mH AV Athlos JC Team 2 ----- 287
    1614 Joost van de Belt de Sprinter 150m
    4x100m
    Hoog
    JJC - 150mJJC - Hoog groep 1 AV de Sprinter JC ----- 387
    1615 Benjamin Grasmeijer de Sprinter 150m
    100mH
    JJC - 150mJJC - 100mH AV de Sprinter JC ------ 275
    1616 Nathanaël...rasmeijer de Sprinter 800m
    100mH
    4x100m
    JJC - 800mJJC - 100mH AV de Sprinter JC ----- 471
    1617 Jelle Hofenk de Sprinter Speer
    Kogel
    JJC - Speer groep 2JJC - Kogel AV de Sprinter JC ------ 0
    1618 Bas Maes de Sprinter 800m
    Kogel
    Ver
    JJC - 800mJJC - KogelJJC - Ver groep 1 AV de Sprinter JC ----- 527
    1619 Tycho Steur de Sprinter 4x100m
    Speer
    Hoog
    JJC - Speer groep 1JJC - Hoog groep 2 AV de Sprinter JC ----- 708
    1620 Robin Stoker de Sprinter 100mH
    4x100m
    Ver
    JJC - 100mHJJC - Ver groep 2 AV de Sprinter JC ----- 897
    1621 Ryan Honders Flevo Delta 150m
    Kogel
    Ver
    JJC - 150mJJC - KogelJJC - Ver groep 1 AV Flevo Delta JC ----- 1747
    1622 Rien Klaassen Flevo Delta 4x100m
    Hoog
    JJC - Hoog groep 1 AV Flevo Delta JC ------ 0
    1623 Matthijs v... der Leij Flevo Delta Speer
    Kogel
    JJC - Speer groep 2JJC - Kogel AV Flevo Delta JC ------ 0
    1624 Joël Malec Flevo Delta 150m
    4x100m
    Ver
    JJC - 150mJJC - Ver groep 2 AV Flevo Delta JC ----- 0
    1625 Nick Resink Flevo Delta 150m
    100mH
    Hoog
    JJC - 150mJJC - 100mHJJC - Hoog groep 2 AV Flevo Delta JC ----- 1032
    1626 Maarten Scholte Flevo Delta 100mH
    Speer
    JJC - 100mHJJC - Speer groep 1 AV Flevo Delta JC ------ 432
    1627 Maarten Sijbrandy Flevo Delta 800m
    JJC - 800m AV Flevo Delta JC ------- 0
    1628 Joren Verheye Flevo Delta 800m
    100mH
    4x100m
    JJC - 800mJJC - 100mH AV Flevo Delta JC ----- 747
    1629 Jaap Zoon Flevo Delta 800m
    4x100m
    JJC - 800m AV Flevo Delta JC ------ 683
    1630 Sven van Duinkerken AV Nijkerk Kogel
    Hoog
    JJC - KogelJJC - Hoog groep 1 AV Nijkerk JC ------ 426
    1631 Stefan Hendriksen AV Nijkerk 4x100m
    Kogel
    Hoog
    JJC - KogelJJC - Hoog groep 2 AV Nijkerk JC ----- 501
    1632 Jos Lozeman AV Nijkerk 150m
    800m
    4x100m
    JJC - 150mJJC - 800m AV Nijkerk JC ----- 603
    1633 Harmen Nijzink AV Nijkerk 100mH
    4x100m
    Speer
    JJC - 100mHJJC - Speer groep 2 AV Nijkerk JC ----- 260
    1634 Lars van W...ligenburg AV Nijkerk 150m
    100mH
    4x100m
    JJC - 150mJJC - 100mH AV Nijkerk JC ----- 1252
    1635 Luc de Wit AV Nijkerk 800m
    Speer
    Ver
    JJC - 800mJJC - Speer groep 1JJC - Ver groep 2 AV Nijkerk JC ----- 877
    1636 Tom ter Haar AV NOP 800m
    100mH
    4x100m
    JJC - 800mJJC - 100mH AV NOP JC ----- 435
    1637 Robin Hegeman AV NOP 100mH
    4x100m
    Hoog
    JJC - 100mHJJC - Hoog groep 1 AV NOP JC ----- 1378
    1638 Tristan Overtoom AV NOP 150m
    4x100m
    Kogel
    JJC - 150mJJC - Kogel AV NOP JC ----- 370
    1639 Isas Prinsen AV NOP 150m
    800m
    4x100m
    JJC - 150mJJC - 800m AV NOP JC ----- 1014
    1640 Han Jona Verbaan AV NOP 100mH
    Speer
    Ver
    JJC - 100mHJJC - Speer groep 1JJC - Ver groep 2 AV NOP JC ----- 517
    1641 Roel Wielstra AV NOP 150m
    Speer
    Ver
    JJC - 150mJJC - Speer groep 2JJC - Ver groep 1 AV NOP JC ----- 1465
    1642 Olivier van Benthem AV PEC 1910 4x100m
    Speer
    JJC - Speer groep 1 AV PEC 1910 JC ------ 559
    1643 Ids Peenstra AV PEC 1910 100mH
    JJC - 100mH AV PEC 1910 JC ------- 0
    1644 Thomas Reining AV PEC 1910 Kogel
    Ver
    JJC - KogelJJC - Ver groep 2 AV PEC 1910 JC ------ 1173
    1645 Kimani Sankon AV PEC 1910 100mH
    4x100m
    Hoog
    JJC - 100mHJJC - Hoog groep 1 AV PEC 1910 JC ----- 1480
    1646 Melchior Treffers AV PEC 1910 100mH
    4x100m
    Hoog
    JJC - 100mHJJC - Hoog groep 2 AV PEC 1910 JC ----- 701
    1647 Bengt Veldhuis AV PEC 1910 Speer
    Kogel
    JJC - Speer groep 2JJC - Kogel AV PEC 1910 JC ------ 0
    1648 Thijs Verheij AV PEC 1910 150m
    4x100m
    Ver
    JJC - 150mJJC - Ver groep 1 AV PEC 1910 JC ----- 363
    1649 Senna Kampinga AV Zeewolde 800m
    4x100m
    Ver
    JJC - 800mJJC - Ver groep 2 AV Zeewolde JC ----- 1061
    1650 Rick van der Meer AV Zeewolde 4x100m
    Speer
    Kogel
    JJC - Speer groep 2JJC - Kogel AV Zeewolde JC ----- 1256
    1651 Martijn Schoemaker AV Zeewolde 150m
    100mH
    Hoog
    JJC - 150mJJC - 100mHJJC - Hoog groep 2 AV Zeewolde JC ----- 1506
    1652 Tjade Smelt AV Zeewolde 4x100m
    Speer
    Kogel
    JJC - Speer groep 1JJC - Kogel AV Zeewolde JC ----- 0
    1653 Jari van der Voorn AV Zeewolde 150m
    800m
    100mH
    JJC - 150mJJC - 800mJJC - 100mH AV Zeewolde JC ----- 1825
    1654 Siebe Westerhof AV Zeewolde 800m
    4x100m
    Ver
    JJC - 800mJJC - Ver groep 1 AV Zeewolde JC ----- 0
    1655 Lars Breimer SPWS 100mH
    Speer
    Ver
    JJC - 100mHJJC - Speer groep 1JJC - Ver groep 2 EAC De Sperwers JC ----- 0
    1656 Tim Breimer SPWS 150m
    100mH
    Ver
    JJC - 150mJJC - 100mHJJC - Ver groep 1 EAC De Sperwers JC ----- 513
    1657 Luuk Forrer SPWS 150m
    Kogel
    Hoog
    JJC - 150mJJC - KogelJJC - Hoog groep 1 EAC De Sperwers JC ----- 2035
    1658 Alec de Jonge SPWS 150m
    Speer
    Hoog
    JJC - 150mJJC - Speer groep 2JJC - Hoog groep 1 EAC De Sperwers JC ----- 652
    1659 Mika van Mierlo Isala `96 800m
    Speer
    Ver
    JJC - 800mJJC - Speer groep 2JJC - Ver groep 1 Isala `96 JC ----- 0

    Verenigingen 'Jongens Junior C'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    AV Athlos ATLS 13
    AV de Sprinter MDSP 7
    AV Flevo Delta FLDT 9
    AV Nijkerk NKRK 6
    AV NOP NOP 6
    AV PEC 1910 PEC 7
    AV Zeewolde ZWLD 6
    EAC De Sperwers SPWS 4
    Isala `96 ISLA 1
  • Teams
  • 150m
  • 800m
  • 100mH
  • 4x100m
  • Speer
  • Kogel
  • Hoog
  • Ver
  • Competitiestand Jongens Junioren C
    # Team Leden Punten
    1 AV Athlos JC Team 1 AV Athlos - JJC
    Begeleider: Sander vd Belt
    Jurylid: thuiswedstrijd
    7 7274
    2 AV Zeewolde JC AV Zeewolde - JJC
    Begeleider: Wietse Folkers
    6 6139
    3 AV NOP JC AV NOP - JJC
    Begeleider: Jaap Vlaming
    Jurylid: Marcel Hegeman
    6 5706
    4 AV Flevo Delta JC AV Flevo Delta - JJC
    Begeleider: Roland Boon
    9 5092
    5 AV PEC 1910 JC AV PEC 1910 - JJC
    Begeleider: Dennis de Jong
    Jurylid: Lars van Surksum
    7 4912
    6 AV Athlos JC Team 2 AV Athlos - JJC
    Begeleider: Sander vd Belt
    Jurylid: Thuiswedstrijd
    6 4648
    7 AV Nijkerk JC AV Nijkerk - JJC
    Begeleider: Remco Rijerkerk
    Jurylid: Wibo Langeberg
    6 4482
    8 AV de Sprinter JC AV de Sprinter - JJC
    Begeleider: Cor Knipmeijer
    Jurylid: Wieske van de Belt
    7 3645
    9 EAC De Sperwers JC EAC De Sperwers - JJC
    Begeleider: Martin Lunenborg
    Jurylid: ntb
    4 3200
    10 Isala `96 JC Isala `96 - JJC
    Begeleider: Alwin Papegaaij
    Jurylid: Ouder atleet
    1 0

    Uitslagen 150 meter Jongens Junior C

    # Naam Team ResReactie OBPTeam punten
    1 Martijn Schoemaker AV Zeewolde AV Zeewolde JC 17,67 +2.7 m/s18,00 858
    2 Jari van der Voorn AV Zeewolde AV Zeewolde JC 17,83 0,166+2.7 m/s18,80 840
    3 Daan Geerling AV Athlos AV Athlos JC Team 1 18,31 0,645+2.7 m/s19,10 786
    4 Luuk Forrer SPWS EAC De Sperwers JC 18,57 0,899+2.7 m/s17,50 759
    5 Brendan Noordijk AV Athlos AV Athlos JC Team 1 18,78 1,115+2.7 m/s18,90 737
    6 Lars van W...ligenburg AV Nijkerk AV Nijkerk JC 19,08 +0.0 m/s21,53 706
    7 Ryan Honders Flevo Delta AV Flevo Delta JC 20,01 0,932+0.0 m/s19,50 618
    8 Daniel Kleermaker AV Athlos AV Athlos JC Team 2 20,60 1,518+0.0 m/s21,80 566
    9 Nick Resink Flevo Delta AV Flevo Delta JC 20,71 3,044+2.7 m/s19,50 556
    10 Bram Eleveld AV Athlos AV Athlos JC Team 1 21,00 1,919+0.0 m/s21,70 0
    11 Joël Malec Flevo Delta AV Flevo Delta JC 21,07 1,990+0.0 m/s20,50 0
    12 Roel Wielstra AV NOP AV NOP JC 21,23 +0.1 m/s--- 513
    13 Daniel Molenberg AV Athlos AV Athlos JC Team 2 21,61 2,535+0.0 m/s21,90 483
    14 Isas Prinsen AV NOP AV NOP JC 21,70 0,469+0.1 m/s24,00 476
    15 Alec de Jonge SPWS EAC De Sperwers JC 21,97 +2.2 m/s--- 455
    16 Joost van de Belt de Sprinter AV de Sprinter JC 22,92 0,950+2.2 m/s--- 387
    17 Thijs Verheij AV PEC 1910 AV PEC 1910 JC 23,27 2,034+0.1 m/s--- 363
    18 Tygo Schuurkamp AV Athlos AV Athlos JC Team 2 23,87 2,636+0.1 m/s24,50 0
    19 Tristan Overtoom AV NOP AV NOP JC 24,61 3,377+0.1 m/s--- 0
    20 Benjamin Grasmeijer de Sprinter AV de Sprinter JC 24,66 2,682+2.2 m/s--- 275
    21 Jos Lozeman AV Nijkerk AV Nijkerk JC 24,82 2,845+2.2 m/s--- 265
    22 Tim Breimer SPWS EAC De Sperwers JC 26,07 4,097+2.2 m/s--- 0

    Uitslagen 800 meter Jongens Junior C

    # Naam Team ResReactieOBPTeam punten
    1 Bram Nusmeier AV Athlos AV Athlos JC Team 1 2:15,41 2:16,50 715
    2 Jaap Zoon Flevo Delta AV Flevo Delta JC 2:18,17 2,7632:14,00 683
    3 Senna Kampinga AV Zeewolde AV Zeewolde JC 2:23,28 7,8752:20,00 627
    4 Daniel Kleermaker AV Athlos AV Athlos JC Team 2 2:25,02 2:35,00 609
    5 Brendan Noordijk AV Athlos AV Athlos JC Team 1 2:26,95 11,5402:17,50 589
    6 Isas Prinsen AV NOP AV NOP JC 2:32,26 7,2372:32,44 538
    7 Jari van der Voorn AV Zeewolde AV Zeewolde JC 2:33,21 8,1942:30,00 529
    8 Thijmen Middelkamp AV Athlos AV Athlos JC Team 1 2:33,53 18,1212:24,00 0
    9 Koen Geerling AV Athlos AV Athlos JC Team 2 2:41,92 16,9052:30,50 453
    10 Tom ter Haar AV NOP AV NOP JC 2:44,15 19,1342:42,39 435
    11 Joren Verheye Flevo Delta AV Flevo Delta JC 2:48,60 23,5802:35,00 400
    12 Maarten Sijbrandy Flevo Delta AV Flevo Delta JC 2:52,84 2:45,00 0
    13 Jos Lozeman AV Nijkerk AV Nijkerk JC 2:57,04 4,2063:00,00 338
    14 Luc de Wit AV Nijkerk AV Nijkerk JC 2:58,22 5,3893:03,00 330
    15 Nathanaël...rasmeijer de Sprinter AV de Sprinter JC 3:11,51 18,6753:01,98 246
    16 Bas Maes de Sprinter AV de Sprinter JC 3:11,55 18,7133:08,15 246
    17 Siebe Westerhof AV Zeewolde AV Zeewolde JC 3:15,64 3:17,00 0
    Mika van Mierlo Isala `96 Isala `96 JC DNS 2:20,00 0

    Uitslagen 100 meter horden (84cm) Jongens Junior C

    # Naam Team ResReactie OBPTeam punten
    1 Kimani Sankon AV PEC 1910 AV PEC 1910 JC 14,87 +0.5 m/s15,44 739
    2 Melchior Treffers AV PEC 1910 AV PEC 1910 JC 15,26 +1.3 m/s15,92 701
    3 Brendan Noordijk AV Athlos AV Athlos JC Team 1 15,52 0,645+0.5 m/s15,80 677
    4 Luuk van der Maaten AV Athlos AV Athlos JC Team 1 15,84 0,965+0.5 m/s15,90 649
    5 Martijn Schoemaker AV Zeewolde AV Zeewolde JC 15,85 0,971+0.5 m/s15,79 648
    6 Robin Hegeman AV NOP AV NOP JC 15,98 1,104+0.5 m/s15,50 637
    7 Thijs van der Maaten AV Athlos AV Athlos JC Team 1 17,12 1,851+1.3 m/s18,00 0
    8 Lars van W...ligenburg AV Nijkerk AV Nijkerk JC 17,12 1,859+1.3 m/s17,70 546
    9 Han Jona Verbaan AV NOP AV NOP JC 17,52 2,260+1.3 m/s18,38 517
    10 Nick Resink Flevo Delta AV Flevo Delta JC 18,12 2,854+1.3 m/s18,00 476
    11 Jari van der Voorn AV Zeewolde AV Zeewolde JC 18,42 3,154+1.3 m/s19,00 456
    12 Ids Peenstra AV PEC 1910 AV PEC 1910 JC 19,47 +0.3 m/s--- 0
    13 Robin Stoker de Sprinter AV de Sprinter JC 19,72 +0.9 m/s--- 378
    14 Tom ter Haar AV NOP AV NOP JC 19,97 5,092+0.5 m/s15,90 0
    15 Joren Verheye Flevo Delta AV Flevo Delta JC 20,28 0,810+0.3 m/s20,00 347
    16 Tygo Schuurkamp AV Athlos AV Athlos JC Team 2 21,49 2,021+0.3 m/s21,70 287
    17 Maarten Scholte Flevo Delta AV Flevo Delta JC 21,50 2,030+0.3 m/s21,00 0
    18 Harmen Nijzink AV Nijkerk AV Nijkerk JC 22,08 2,359+0.9 m/s--- 260
    19 Nathanaël...rasmeijer de Sprinter AV de Sprinter JC 22,89 3,416+0.3 m/s22,81 225
    20 Tim Breimer SPWS EAC De Sperwers JC 23,12 3,396+0.9 m/s--- 215
    21 Daan Scholte AV Athlos AV Athlos JC Team 2 23,73 4,262+0.3 m/s21,80 191
    22 Benjamin Grasmeijer de Sprinter AV de Sprinter JC 24,00 4,278+0.9 m/s--- 0
    23 Lars Breimer SPWS EAC De Sperwers JC 32,06 12,334+0.9 m/s--- 0

    Uitslagen Speerwerpen 600 gram Jongens Junior C

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    1 Rick van der Meer AV Zeewolde AV Zeewolde JC 37,19 40,14 37,27 41,58 41,58 --- 661
    2 Olivier van Benthem AV PEC 1910 AV PEC 1910 JC 26,49 34,27 32,97 31,77 34,27 --- 559
    3 Luuk van der Maaten AV Athlos AV Athlos JC Team 1 31,25 30,98 32,59 30,67 32,59 38,00 535
    4 Bram Eleveld AV Athlos AV Athlos JC Team 1 31,46 - 27,88 29,02 31,46 35,00 0
    5 Bengt Veldhuis AV PEC 1910 AV PEC 1910 JC 23,68 27,44 23,59 26,82 27,44 --- 0
    6 Tjade Smelt AV Zeewolde AV Zeewolde JC 22,61 26,51 26,79 23,65 26,79 --- 0
    7 Maarten Scholte Flevo Delta AV Flevo Delta JC 24,32 26,08 24,00 25,58 26,08 --- 432
    8 Daniel Kleermaker AV Athlos AV Athlos JC Team 2 23,75 22,15 24,47 23,35 24,47 23,00 405
    9 Roel Wielstra AV NOP AV NOP JC 21,59 24,43 - 20,81 24,43 --- 404
    10 Han Jona Verbaan AV NOP AV NOP JC 23,91 24,15 22,56 20,81 24,15 --- 0
    11 Luc de Wit AV Nijkerk AV Nijkerk JC 14,97 16,12 17,50 16,14 17,50 --- 275
    12 Harmen Nijzink AV Nijkerk AV Nijkerk JC 15,18 17,10 16,55 17,07 17,10 --- 0
    13 Matthijs v... der Leij Flevo Delta AV Flevo Delta JC 16,68 16,29 14,80 15,91 16,68 --- 0
    14 Daan Scholte AV Athlos AV Athlos JC Team 2 14,89 13,82 13,84 16,01 16,01 15,00 0
    15 Alec de Jonge SPWS EAC De Sperwers JC 12,88 13,89 - 11,30 13,89 --- 197
    16 Lars Breimer SPWS EAC De Sperwers JC 9,76 12,96 13,13 13,15 13,15 --- 0
    17 Tycho Steur de Sprinter AV de Sprinter JC 12,61 11,29 10,98 10,54 12,61 --- 167
    18 Jelle Hofenk de Sprinter AV de Sprinter JC 7,36 7,17 8,13 6,57 8,13 --- 0
    Mika van Mierlo Isala `96 Isala `96 JC - - - - DNS --- 0

    Uitslagen Kogelstoten 4 kilogram Jongens Junior C

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    1 Rick van der Meer AV Zeewolde AV Zeewolde JC 10,48 10,96 11,57 11,37 11,57 --- 595
    2 Thomas Reining AV PEC 1910 AV PEC 1910 JC 10,64 10,70 9,71 10,56 10,70 --- 556
    3 Ryan Honders Flevo Delta AV Flevo Delta JC 10,60 - 10,26 9,64 10,60 --- 551
    4 Luuk Forrer SPWS EAC De Sperwers JC 10,26 10,27 9,81 9,99 10,27 --- 535
    5 Daan Geerling AV Athlos AV Athlos JC Team 1 9,66 10,01 9,59 9,20 10,01 10,50 523
    6 Stefan Hendriksen AV Nijkerk AV Nijkerk JC 9,20 9,53 9,56 9,21 9,56 --- 501
    7 Bram Eleveld AV Athlos AV Athlos JC Team 1 8,59 9,10 8,95 8,92 9,10 9,00 0
    8 Tjade Smelt AV Zeewolde AV Zeewolde JC 7,47 7,44 7,07 7,53 7,53 --- 0
    9 Bengt Veldhuis AV PEC 1910 AV PEC 1910 JC 7,20 7,52 6,91 6,63 7,52 --- 0
    10 Tristan Overtoom AV NOP AV NOP JC 7,08 6,86 7,04 - 7,08 --- 370
    11 Daan Scholte AV Athlos AV Athlos JC Team 2 6,14 7,00 6,55 6,86 7,00 7,00 366
    12 Bas Maes de Sprinter AV de Sprinter JC 5,39 5,58 5,51 5,61 5,61 --- 281
    13 Sven van Duinkerken AV Nijkerk AV Nijkerk JC 5,19 5,34 5,34 5,48 5,48 --- 0
    14 Matthijs v... der Leij Flevo Delta AV Flevo Delta JC 5,04 4,74 5,00 4,97 5,04 --- 0
    15 Jelle Hofenk de Sprinter AV de Sprinter JC 4,74 4,58 4,37 3,96 4,74 --- 0

    Uitslagen Hoogspringen Jongens Junior C

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Robin Hegeman AV NOP AV NOP JC 1,65 --- 741
    1 Kimani Sankon AV PEC 1910 AV PEC 1910 JC 1,65 --- 741
    3 Melchior Treffers AV PEC 1910 AV PEC 1910 JC 1,65 --- 0
    4 Luuk Forrer SPWS EAC De Sperwers JC 1,65 --- 741
    5 Luuk van der Maaten AV Athlos AV Athlos JC Team 1 1,60 1,65 702
    6 Thijs van der Maaten AV Athlos AV Athlos JC Team 1 1,55 1,50 0
    7 Tycho Steur de Sprinter AV de Sprinter JC 1,40 --- 541
    8 Alec de Jonge SPWS EAC De Sperwers JC 1,35 --- 0
    9 Sven van Duinkerken AV Nijkerk AV Nijkerk JC 1,25 --- 426
    9 Koen Geerling AV Athlos AV Athlos JC Team 2 1,25 1,35 426
    11 Mohamed Bouzalmat AV Athlos AV Athlos JC Team 2 1,25 1,35 0
    11 Joost van de Belt de Sprinter AV de Sprinter JC 1,25 --- 0
    Stefan Hendriksen AV Nijkerk AV Nijkerk JC DNS --- 0
    Martijn Schoemaker AV Zeewolde AV Zeewolde JC DNS --- 0
    Rien Klaassen Flevo Delta AV Flevo Delta JC DNS --- 0
    Nick Resink Flevo Delta AV Flevo Delta JC DNS --- 0

    Uitslagen Verspringen Jongens Junior C

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    1 Thijmen Middelkamp AV Athlos AV Athlos JC Team 1 5,15 - - 5,02 5,15 +0.1 m/s5,20 650
    2 Thomas Reining AV PEC 1910 AV PEC 1910 JC 4,68 4,98 4,75 - 4,98 +0.2 m/s--- 617
    3 Ryan Honders Flevo Delta AV Flevo Delta JC 4,79 - 4,65 4,63 4,79 +0.3 m/s--- 578
    4 Roel Wielstra AV NOP AV NOP JC 4,52 4,61 4,64 4,53 4,64 +0.1 m/s--- 548
    5 Robin Stoker de Sprinter AV de Sprinter JC 4,50 4,41 3,94 4,40 4,50 +0.1 m/s--- 519
    6 Han Jona Verbaan AV NOP AV NOP JC 4,39 4,25 4,10 3,72 4,39 +0.0 m/s--- 0
    7 Thijs Verheij AV PEC 1910 AV PEC 1910 JC - 4,04 4,02 4,19 4,19 +1.3 m/s--- 0
    8 Bram Nusmeier AV Athlos AV Athlos JC Team 1 4,11 3,92 3,83 4,05 4,11 +0.4 m/s1,00 0
    9 Senna Kampinga AV Zeewolde AV Zeewolde JC 4,08 3,97 - - 4,08 +0.0 m/s--- 434
    10 Daniel Molenberg AV Athlos AV Athlos JC Team 2 4,00 3,63 3,61 3,81 4,00 +0.5 m/s3,40 418
    11 Joël Malec Flevo Delta AV Flevo Delta JC 3,65 - - 3,90 3,90 -0.2 m/s--- 0
    12 Mohamed Bouzalmat AV Athlos AV Athlos JC Team 2 3,60 3,70 3,82 3,51 3,82 -0.2 m/s3,65 0
    13 Siebe Westerhof AV Zeewolde AV Zeewolde JC 3,53 3,41 3,57 - 3,57 +0.3 m/s--- 0
    14 Bas Maes de Sprinter AV de Sprinter JC 3,44 3,49 3,24 3,55 3,55 +1.9 m/s--- 0
    15 Tim Breimer SPWS EAC De Sperwers JC 3,40 3,26 3,07 3,30 3,40 +0.2 m/s--- 298
    16 Luc de Wit AV Nijkerk AV Nijkerk JC 2,79 3,24 3,27 3,27 3,27 -0.3 m/s--- 272
    17 Lars Breimer SPWS EAC De Sperwers JC 2,61 2,64 2,60 2,71 2,71 -0.2 m/s--- 0
    Mika van Mierlo Isala `96 Isala `96 JC - - - - DNS --- 0