Categorie 'Meisjes Junior D'

Categorie gegevens

Deelnemers: 59
Categorie afkorting: MJD
Berekeningswijze: Junioren C/D
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 60 meter
  • 1 x 1000 meter
  • 1 x 60 meter horden (76cm)
  • 1 x 4 x 60m
  • 4 x Speerwerpen 400 gram
  • 4 x Kogelstoten 2 kilogram
  • 1 x Hoogspringen
  • 4 x Verspringen
  • Tijdschema 'Meisjes Junior D'

    Print Tijdschema

    Aanvang Onderdeel
    12:20 Ver
    1
    Uitslagen
    12:20 60mH Uitslagen
    13:10 Kogel Uitslagen
    13:35 Hoog
    1
    Uitslagen
    13:45 1000m Uitslagen
    15:05 Speer
    1
    Uitslagen
    15:05 60m Uitslagen
    15:30 Hoog
    1
    Uitslagen
    15:45 Ver
    1
    Uitslagen


    Tijdschema

    12:20u16:15u
    Meisjes Junior D
    Ver - 1
    Hoog - 1
    Ver - 1

    Atleten 'Meisjes Junior D'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep Team 60m1000m60mH4x60mSpeerKogelHoogVerTeam punten
    1794 Guusje Koning AV Athlos 1000m
    4x60m
    Hoog
    MJD - 1000mMJD - Hoog groep 2 AV Athlos MD ----- 0
    1795 Amber van Manen AV Athlos 1000m
    4x60m
    Speer
    MJD - 1000mMJD - Speer AV Athlos MD ----- 279
    1796 Eva Middelkamp AV Athlos 4x60m
    Speer
    Kogel
    MJD - SpeerMJD - Kogel AV Athlos MD ----- 855
    1797 Meike Schipper AV Athlos 60m
    60mH
    Hoog
    MJD - 60mMJD - 60mHMJD - Hoog groep 1 AV Athlos MD ----- 1183
    1798 Fabienne ...rtensdijk AV Athlos 60m
    Kogel
    Ver
    MJD - 60mMJD - KogelMJD - Ver groep 1 AV Athlos MD ----- 387
    1799 Lisa van der Sluijs AV Athlos 60mH
    4x60m
    Ver
    MJD - 60mHMJD - Ver groep 2 AV Athlos MD ----- 601
    1800 Maud Brouwer De Gemzen 60m
    60mH
    Ver
    MJD - 60mMJD - 60mHMJD - Ver groep 2 AV De Gemzen MD ----- 1547
    1801 Femke Dekker De Gemzen 60m
    4x60m
    MJD - 60m AV De Gemzen MD ------ 0
    1802 Merel van der Haar De Gemzen 1000m
    4x60m
    MJD - 1000m AV De Gemzen MD ------ 300
    1803 Bente Hanekamp De Gemzen 60mH
    Speer
    Kogel
    MJD - 60mHMJD - SpeerMJD - Kogel AV De Gemzen MD ----- 979
    1804 Renske Hanekamp De Gemzen 60mH
    Hoog
    Ver
    MJD - 60mHMJD - Hoog groep 2MJD - Ver groep 1 AV De Gemzen MD ----- 462
    1805 Trynke Lourens De Gemzen 1000m
    4x60m
    MJD - 1000m AV De Gemzen MD ------ 0
    1806 Jorinde Nap De Gemzen 4x60m
    Hoog
    MJD - Hoog groep 1 AV De Gemzen MD ------ 0
    1807 Francine v...der Stoop De Gemzen 60m
    1000m
    MJD - 60mMJD - 1000m AV De Gemzen MD ------ 719
    1808 Sherilyn van Vemde De Gemzen Ver
    MJD - Ver groep 1 AV De Gemzen MD ------- 0
    1809 Diane Wensink De Gemzen Speer
    Kogel
    MJD - SpeerMJD - Kogel AV De Gemzen MD ------ 0
    1810 Nikki Bakker de Sprinter 60mH
    4x60m
    Speer
    MJD - 60mHMJD - Speer AV de Sprinter MD ----- 217
    1811 Sanne Hoogstra de Sprinter 1000m
    4x60m
    Kogel
    MJD - 1000mMJD - Kogel AV de Sprinter MD ----- 791
    1812 Resa Keizer de Sprinter 60m
    4x60m
    Speer
    MJD - 60mMJD - Speer AV de Sprinter MD ----- 379
    1813 Kautar Mrabet Dahbi de Sprinter 60m
    60mH
    4x60m
    MJD - 60mMJD - 60mH AV de Sprinter MD ----- 667
    1814 Sarah Veenstra de Sprinter 1000m
    Hoog
    Ver
    MJD - 1000mMJD - Hoog groep 2MJD - Ver groep 1 AV de Sprinter MD ----- 1170
    1815 Sanne de Bruin Flevo Delta 60m
    4x60m
    Speer
    MJD - 60mMJD - Speer AV Flevo Delta MD ----- 777
    1816 Ivy Doeze Jager Flevo Delta 60mH
    Hoog
    MJD - 60mHMJD - Hoog groep 1 AV Flevo Delta MD ------ 462
    1817 Evi Falkena Flevo Delta 1000m
    60mH
    4x60m
    MJD - 1000mMJD - 60mH AV Flevo Delta MD ----- 1032
    1818 Kim Remijn Flevo Delta 1000m
    4x60m
    Kogel
    MJD - 1000mMJD - Kogel AV Flevo Delta MD ----- 984
    1819 Denise Riep Flevo Delta 60m
    60mH
    Ver
    MJD - 60mMJD - 60mHMJD - Ver groep 2 AV Flevo Delta MD ----- 1637
    1820 Michelle v... Roemburg Flevo Delta 1000m
    Ver
    MJD - 1000mMJD - Ver groep 1 AV Flevo Delta MD ------ 0
    1821 Jayda Schouten Flevo Delta Kogel
    Hoog
    MJD - KogelMJD - Hoog groep 2 AV Flevo Delta MD ------ 0
    1822 Ruth Westrik Flevo Delta 60m
    4x60m
    Speer
    MJD - 60mMJD - Speer AV Flevo Delta MD ----- 0
    1823 Maud van Bentem AV NOP 60mH
    Kogel
    Hoog
    MJD - 60mHMJD - KogelMJD - Hoog groep 2 AV NOP MD ----- 1372
    1824 Tessa van de Berg AV NOP 4x60m
    Speer
    Ver
    MJD - SpeerMJD - Ver groep 2 AV NOP MD ----- 0
    1825 Yvon Grimme AV NOP 1000m
    4x60m
    Speer
    MJD - 1000mMJD - Speer AV NOP MD ----- 207
    1826 Vera Kruis AV NOP 1000m
    4x60m
    Ver
    MJD - 1000mMJD - Ver groep 1 AV NOP MD ----- 748
    1827 Charisia Verbaan AV NOP 60m
    60mH
    Kogel
    MJD - 60mMJD - 60mHMJD - Kogel AV NOP MD ----- 406
    1828 Tynke Wielstra AV NOP 60m
    4x60m
    Hoog
    MJD - 60mMJD - Hoog groep 1 AV NOP MD ----- 0
    1829 Manon van der Zwaard AV NOP 60m
    1000m
    60mH
    MJD - 60mMJD - 1000mMJD - 60mH AV NOP MD ----- 1595
    1830 Femi Ayodeji AV PEC 1910 60m
    60mH
    Ver
    MJD - 60mMJD - 60mHMJD - Ver groep 2 AV PEC 191...MD Team 1 ----- 1835
    1831 Zoë ter Burg AV PEC 1910 60mH
    4x60m
    Speer
    MJD - 60mHMJD - Speer AV PEC 191...MD Team 1 ----- 707
    1832 Vivienne Dreuning AV PEC 1910 1000m
    4x60m
    Speer
    MJD - 1000mMJD - Speer AV PEC 191...MD Team 1 ----- 0
    1833 Jaïra Gooijer AV PEC 1910 60m
    1000m
    4x60m
    MJD - 60mMJD - 1000m AV PEC 191...MD Team 1 ----- 855
    1834 Naomi Gooijer AV PEC 1910 1000m
    Kogel
    Hoog
    MJD - 1000mMJD - KogelMJD - Hoog groep 2 AV PEC 191...MD Team 1 ----- 1540
    1835 Anne Oosterlee AV PEC 1910 60m
    Kogel
    Ver
    MJD - 60mMJD - KogelMJD - Ver groep 1 AV PEC 191...MD Team 1 ----- 0
    1836 Charlotte Pot AV PEC 1910 60mH
    4x60m
    Hoog
    MJD - 60mHMJD - Hoog groep 1 AV PEC 191...MD Team 1 ----- 0
    1837 Kayla Coutinho SPWS 1000m
    4x60m
    MJD - 1000m EAC De Sperwers MD ------ 283
    1838 Lisa Komduur SPWS Speer
    Hoog
    MJD - SpeerMJD - Hoog groep 1 EAC De Sperwers MD ------ 462
    1839 Loes Rode SPWS 60m
    Kogel
    MJD - 60mMJD - Kogel EAC De Sperwers MD ------ 845
    1840 Lyanne Spijkman SPWS 1000m
    60mH
    4x60m
    MJD - 1000mMJD - 60mH EAC De Sperwers MD ----- 325
    1841 Sabine Struik SPWS 1000m
    4x60m
    Speer
    MJD - 1000mMJD - Speer EAC De Sperwers MD ----- 829
    1842 Kim ten Velde SPWS 4x60m
    Kogel
    MJD - Kogel EAC De Sperwers MD ------ 0
    1843 Roos Voors SPWS 60mH
    Hoog
    MJD - 60mHMJD - Hoog groep 1 EAC De Sperwers MD ------ 277
    1844 Julia Benjamins HAC `63 60m
    60mH
    4x60m
    MJD - 60mMJD - 60mH HAC `63 MD ----- 520
    1845 Eva Kreeft HAC `63 4x60m
    Kogel
    Ver
    MJD - KogelMJD - Ver groep 2 HAC `63 MD ----- 224
    1846 Hanna Kreeft HAC `63 1000m
    Speer
    Hoog
    MJD - 1000mMJD - SpeerMJD - Hoog groep 2 HAC `63 MD ----- 231
    1847 Lillian Lensen HAC `63 4x60m
    Kogel
    Hoog
    MJD - KogelMJD - Hoog groep 2 HAC `63 MD ----- 719
    1848 Danique Vredeveld HAC `63 4x60m
    Speer
    Ver
    MJD - SpeerMJD - Ver groep 1 HAC `63 MD ----- 127
    1849 Julia Fahner Isala `96 1000m
    4x60m
    Speer
    MJD - 1000mMJD - Speer Isala `96 MD ----- 680
    1850 Merel Hofstede Isala `96 60m
    60mH
    4x60m
    MJD - 60mMJD - 60mH Isala `96 MD ----- 517
    1851 Lisa Hoogervorst Isala `96 4x60m
    Hoog
    Ver
    MJD - Hoog groep 1MJD - Ver groep 2 Isala `96 MD ----- 1017
    1852 Jodie Pesch Isala `96 60m
    4x60m
    Ver
    MJD - 60mMJD - Ver groep 1 Isala `96 MD ----- 310

    Verenigingen 'Meisjes Junior D'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    AV Athlos ATLS 6
    AV De Gemzen GMZN 10
    AV de Sprinter MDSP 5
    AV Flevo Delta FLDT 8
    AV NOP NOP 7
    AV PEC 1910 PEC 7
    EAC De Sperwers SPWS 7
    HAC `63 HC63 5
    Isala `96 ISLA 4
  • Teams
  • 60m
  • 1000m
  • 60mH
  • 4x60m
  • Speer
  • Kogel
  • Hoog
  • Ver
  • Competitiestand Meisjes Junioren D
    # Team Leden Punten
    1 AV Flevo Delta MD AV Flevo Delta - MJD
    Begeleider: Johan Meijer
    8 5636
    2 AV PEC 1910 MD Team 1 AV PEC 1910 - MJD
    Begeleider: jan kuis
    Jurylid: nog geen naam
    7 5444
    3 AV NOP MD AV NOP - MJD
    Begeleider: Jaap Vlaming
    Jurylid: Ingrid Draaistra
    7 4743
    4 AV De Gemzen MD AV De Gemzen - MJD
    Begeleider: Henri wagenaar
    10 4404
    5 AV Athlos MD AV Athlos - MJD
    Begeleider: Maggi
    Jurylid: Ouder Eva Middelkamp
    6 3826
    6 EAC De Sperwers MD EAC De Sperwers - MJD
    Begeleider: Vincent Wolters
    Jurylid: ntb
    7 3709
    7 AV de Sprinter MD AV de Sprinter - MJD
    Begeleider: Cor Knipmeijer
    Jurylid: Wieske van de Belt
    5 3550
    8 Isala `96 MD Isala `96 - MJD
    Begeleider: Alwin Papegaaij
    Jurylid: Ouder atleet
    4 2942
    9 HAC `63 MD HAC `63 - MJD
    Begeleider: Charlene Okken
    Jurylid: Sylvan ten Cate
    5 2107
    10 AV PEC 1910 MD Team 2 AV PEC 1910 - MJD 0 0

    Uitslagen 60 meter Meisjes Junior D

    # Naam Team ResReactie OBPTeam punten
    1 Femi Ayodeji AV PEC 1910 AV PEC 191...MD Team 1 8,37 -1.1 m/s8,15 677
    2 Denise Riep Flevo Delta AV Flevo Delta MD 8,87 0,507-1.1 m/s8,60 574
    3 Maud Brouwer De Gemzen AV De Gemzen MD 9,00 +1.6 m/s--- 549
    4 Manon van der Zwaard AV NOP AV NOP MD 9,31 0,940-1.1 m/s8,89 492
    5 Sanne de Bruin Flevo Delta AV Flevo Delta MD 9,31 +0.4 m/s9,50 492
    6 Ruth Westrik Flevo Delta AV Flevo Delta MD 9,49 1,125-1.1 m/s9,30 0
    7 Jaïra Gooijer AV PEC 1910 AV PEC 191...MD Team 1 9,62 1,255-1.1 m/s9,45 439
    8 Francine v...der Stoop De Gemzen AV De Gemzen MD 9,66 -2.3 m/s--- 432
    9 Femke Dekker De Gemzen AV De Gemzen MD 9,69 0,697+1.6 m/s--- 0
    10 Anne Oosterlee AV PEC 1910 AV PEC 191...MD Team 1 9,72 0,059-2.3 m/s--- 0
    11 Charisia Verbaan AV NOP AV NOP MD 9,82 0,512+0.4 m/s9,61 406
    12 Meike Schipper AV Athlos AV Athlos MD 9,87 0,557+0.4 m/s9,70 398
    13 Kautar Mrabet Dahbi de Sprinter AV de Sprinter MD 9,89 0,576+0.4 m/s10,01 395
    14 Fabienne ...rtensdijk AV Athlos AV Athlos MD 9,94 0,281-2.3 m/s10,20 387
    15 Tynke Wielstra AV NOP AV NOP MD 10,09 0,775+0.4 m/s10,01 0
    16 Loes Rode SPWS EAC De Sperwers MD 10,26 1,269+1.6 m/s--- 339
    17 Julia Benjamins HAC `63 HAC `63 MD 10,37 1,371+1.6 m/s--- 323
    18 Jodie Pesch Isala `96 Isala `96 MD 10,46 1,469+1.6 m/s--- 310
    19 Merel Hofstede Isala `96 Isala `96 MD 10,77 1,115-2.3 m/s10,40 268
    20 Resa Keizer de Sprinter AV de Sprinter MD 11,91 2,248-2.3 m/s--- 132

    Uitslagen 1000 meter Meisjes Junior D

    # Naam Team ResReactieOBPTeam punten
    1 Evi Falkena Flevo Delta AV Flevo Delta MD 3:09,57 3:09,67 622
    2 Manon van der Zwaard AV NOP AV NOP MD 3:22,93 13,3563:29,85 526
    3 Kim Remijn Flevo Delta AV Flevo Delta MD 3:24,21 14,6433:28,19 517
    4 Naomi Gooijer AV PEC 1910 AV PEC 191...MD Team 1 3:25,30 15,7343:30,00 510
    5 Sabine Struik SPWS EAC De Sperwers MD 3:27,71 --- 494
    6 Julia Fahner Isala `96 Isala `96 MD 3:39,29 29,7193:32,14 424
    7 Jaïra Gooijer AV PEC 1910 AV PEC 191...MD Team 1 3:40,64 31,0703:45,00 416
    8 Vera Kruis AV NOP AV NOP MD 3:42,78 33,2123:43,25 404
    9 Yvon Grimme AV NOP AV NOP MD 3:47,03 19,3174:14,11 0
    10 Michelle v... Roemburg Flevo Delta AV Flevo Delta MD 3:50,13 40,5643:46,26 0
    11 Sarah Veenstra de Sprinter AV de Sprinter MD 3:51,30 23,5913:50,85 358
    12 Sanne Hoogstra de Sprinter AV de Sprinter MD 3:56,03 28,3203:57,95 334
    13 Merel van der Haar De Gemzen AV De Gemzen MD 4:03,20 35,486--- 300
    14 Francine v...der Stoop De Gemzen AV De Gemzen MD 4:05,99 38,280--- 287
    15 Kayla Coutinho SPWS EAC De Sperwers MD 4:06,84 39,132--- 283
    16 Amber van Manen AV Athlos AV Athlos MD 4:07,67 58,1053:48,00 279
    17 Trynke Lourens De Gemzen AV De Gemzen MD 4:08,88 41,168--- 0
    18 Vivienne Dreuning AV PEC 1910 AV PEC 191...MD Team 1 4:09,52 41,8064:00,00 0
    19 Hanna Kreeft HAC `63 HAC `63 MD 4:18,86 51,146--- 231
    Lyanne Spijkman SPWS EAC De Sperwers MD DNS 3:29,00 0
    Guusje Koning AV Athlos AV Athlos MD DNF 3:29,79 0

    Uitslagen 60 meter horden (76cm) Meisjes Junior D

    # Naam Team ResReactie OBPTeam punten
    1 Manon van der Zwaard AV NOP AV NOP MD 10,23 -0.6 m/s10,45 577
    2 Denise Riep Flevo Delta AV Flevo Delta MD 10,40 0,163-0.6 m/s11,29 555
    3 Femi Ayodeji AV PEC 1910 AV PEC 191...MD Team 1 10,40 0,168-0.6 m/s10,78 555
    4 Maud Brouwer De Gemzen AV De Gemzen MD 10,76 -2.2 m/s--- 510
    5 Maud van Bentem AV NOP AV NOP MD 11,56 -1.8 m/s11,90 419
    6 Evi Falkena Flevo Delta AV Flevo Delta MD 11,65 1,418-0.6 m/s11,57 410
    7 Ivy Doeze Jager Flevo Delta AV Flevo Delta MD 11,79 0,231-1.8 m/s13,20 0
    8 Zoë ter Burg AV PEC 1910 AV PEC 191...MD Team 1 11,97 1,740-0.6 m/s11,69 378
    9 Lyanne Spijkman SPWS EAC De Sperwers MD 12,53 0,971-1.8 m/s12,24 325
    10 Meike Schipper AV Athlos AV Athlos MD 12,99 1,424-1.8 m/s13,80 286
    11 Lisa van der Sluijs AV Athlos AV Athlos MD 13,00 +0.0 m/s14,44 285
    12 Roos Voors SPWS EAC De Sperwers MD 13,10 2,339-2.2 m/s--- 277
    13 Kautar Mrabet Dahbi de Sprinter AV de Sprinter MD 13,15 1,585-1.8 m/s13,70 272
    14 Charisia Verbaan AV NOP AV NOP MD 13,21 0,214+0.0 m/s13,94 0
    15 Bente Hanekamp De Gemzen AV De Gemzen MD 13,37 2,614-2.2 m/s--- 255
    16 Charlotte Pot AV PEC 1910 AV PEC 191...MD Team 1 13,44 0,444+0.0 m/s--- 0
    17 Merel Hofstede Isala `96 Isala `96 MD 13,45 0,449+0.0 m/s14,45 249
    18 Nikki Bakker de Sprinter AV de Sprinter MD 13,87 0,868+0.0 m/s--- 217
    19 Julia Benjamins HAC `63 HAC `63 MD 14,15 3,387-2.2 m/s--- 197
    Renske Hanekamp De Gemzen AV De Gemzen MD DNS --- 0

    Uitslagen Speerwerpen 400 gram Meisjes Junior D

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    1 Sabine Struik SPWS EAC De Sperwers MD 20,60 19,10 - 20,23 20,60 --- 335
    2 Zoë ter Burg AV PEC 1910 AV PEC 191...MD Team 1 17,51 18,64 20,27 15,69 20,27 --- 329
    3 Eva Middelkamp AV Athlos AV Athlos MD 17,95 - 17,76 20,20 20,20 17,98 328
    4 Bente Hanekamp De Gemzen AV De Gemzen MD 20,16 19,40 17,09 19,49 20,16 --- 327
    5 Amber van Manen AV Athlos AV Athlos MD - 14,78 15,46 19,45 19,45 17,05 0
    6 Sanne de Bruin Flevo Delta AV Flevo Delta MD 16,95 - 17,99 - 17,99 --- 285
    7 Julia Fahner Isala `96 Isala `96 MD 16,61 - 15,85 - 16,61 --- 256
    8 Resa Keizer de Sprinter AV de Sprinter MD 16,18 - - 13,18 16,18 --- 247
    9 Diane Wensink De Gemzen AV De Gemzen MD 10,78 12,00 12,59 14,87 14,87 --- 0
    10 Yvon Grimme AV NOP AV NOP MD 12,88 13,95 14,35 11,58 14,35 --- 207
    11 Lisa Komduur SPWS EAC De Sperwers MD 10,82 10,70 11,35 14,01 14,01 --- 0
    12 Vivienne Dreuning AV PEC 1910 AV PEC 191...MD Team 1 12,78 10,77 11,17 10,96 12,78 --- 0
    13 Danique Vredeveld HAC `63 HAC `63 MD 9,78 - 9,38 10,98 10,98 --- 127
    14 Hanna Kreeft HAC `63 HAC `63 MD 6,47 7,81 7,28 5,98 7,81 --- 0
    15 Tessa van de Berg AV NOP AV NOP MD - 5,11 - 7,18 7,18 --- 0
    16 Nikki Bakker de Sprinter AV de Sprinter MD 6,96 - 6,61 6,99 6,99 --- 0
    Ruth Westrik Flevo Delta AV Flevo Delta MD - - - - DNS --- 0

    Uitslagen Kogelstoten 2 kilogram Meisjes Junior D

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    1 Naomi Gooijer AV PEC 1910 AV PEC 191...MD Team 1 10,17 9,85 9,89 9,03 10,17 --- 531
    2 Eva Middelkamp AV Athlos AV Athlos MD 9,46 10,09 10,01 9,15 10,09 9,61 527
    3 Loes Rode SPWS EAC De Sperwers MD 9,25 9,45 9,66 9,52 9,66 --- 506
    4 Maud van Bentem AV NOP AV NOP MD 8,97 7,65 8,63 9,35 9,35 --- 491
    5 Kim Remijn Flevo Delta AV Flevo Delta MD 8,38 8,87 7,20 7,60 8,87 --- 467
    6 Sanne Hoogstra de Sprinter AV de Sprinter MD 8,09 8,65 8,69 8,08 8,69 --- 457
    7 Lillian Lensen HAC `63 HAC `63 MD 7,51 7,67 7,30 7,35 7,67 --- 403
    8 Anne Oosterlee AV PEC 1910 AV PEC 191...MD Team 1 7,30 7,61 7,59 7,66 7,66 --- 0
    9 Bente Hanekamp De Gemzen AV De Gemzen MD 7,27 7,56 7,29 7,39 7,56 --- 397
    10 Charisia Verbaan AV NOP AV NOP MD 7,46 6,49 - 6,72 7,46 --- 0
    11 Diane Wensink De Gemzen AV De Gemzen MD 6,41 6,75 7,17 6,79 7,17 --- 0
    12 Jayda Schouten Flevo Delta AV Flevo Delta MD 6,62 6,58 6,32 5,88 6,62 --- 0
    13 Kim ten Velde SPWS EAC De Sperwers MD 5,60 6,02 6,14 5,90 6,14 --- 0
    14 Eva Kreeft HAC `63 HAC `63 MD 4,99 5,33 - - 5,33 --- 0
    15 Fabienne ...rtensdijk AV Athlos AV Athlos MD 5,19 - 4,71 4,83 5,19 5,09 0

    Uitslagen Hoogspringen Meisjes Junior D

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Lisa Hoogervorst Isala `96 Isala `96 MD 1,40 --- 541
    2 Meike Schipper AV Athlos AV Athlos MD 1,35 1,25 499
    2 Naomi Gooijer AV PEC 1910 AV PEC 191...MD Team 1 1,35 --- 499
    4 Maud van Bentem AV NOP AV NOP MD 1,30 --- 462
    4 Renske Hanekamp De Gemzen AV De Gemzen MD 1,30 --- 462
    4 Ivy Doeze Jager Flevo Delta AV Flevo Delta MD 1,30 --- 462
    7 Jayda Schouten Flevo Delta AV Flevo Delta MD 1,30 --- 0
    8 Lisa Komduur SPWS EAC De Sperwers MD 1,30 --- 462
    8 Sarah Veenstra de Sprinter AV de Sprinter MD 1,30 --- 462
    10 Roos Voors SPWS EAC De Sperwers MD 1,20 --- 0
    11 Tynke Wielstra AV NOP AV NOP MD 1,15 --- 0
    11 Jorinde Nap De Gemzen AV De Gemzen MD 1,15 --- 0
    11 Charlotte Pot AV PEC 1910 AV PEC 191...MD Team 1 1,15 --- 0
    14 Lillian Lensen HAC `63 HAC `63 MD 1,10 --- 316
    15 Hanna Kreeft HAC `63 HAC `63 MD 1,00 --- 0
    Guusje Koning AV Athlos AV Athlos MD DNS 1,35 0

    Uitslagen Verspringen Meisjes Junior D

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    1 Femi Ayodeji AV PEC 1910 AV PEC 191...MD Team 1 4,21 4,23 4,91 4,54 4,91 -0.4 m/s--- 603
    2 Denise Riep Flevo Delta AV Flevo Delta MD 4,45 4,28 4,37 - 4,45 +0.1 m/s--- 508
    3 Maud Brouwer De Gemzen AV De Gemzen MD 4,28 4,26 4,27 4,35 4,35 +0.4 m/s--- 488
    4 Lisa Hoogervorst Isala `96 Isala `96 MD 4,15 4,16 4,29 4,18 4,29 +0.2 m/s--- 476
    5 Renske Hanekamp De Gemzen AV De Gemzen MD - 3,56 3,46 3,83 3,83 +0.8 m/s--- 0
    6 Anne Oosterlee AV PEC 1910 AV PEC 191...MD Team 1 3,62 3,10 3,63 3,72 3,72 +0.5 m/s--- 0
    7 Sarah Veenstra de Sprinter AV de Sprinter MD 3,66 3,59 3,54 3,46 3,66 +0.0 m/s--- 350
    8 Vera Kruis AV NOP AV NOP MD 3,50 3,32 3,40 3,63 3,63 +0.1 m/s--- 344
    9 Lisa van der Sluijs AV Athlos AV Athlos MD 3,27 3,45 3,49 3,48 3,49 +0.4 m/s3,55 316
    10 Fabienne ...rtensdijk AV Athlos AV Athlos MD 3,33 - 3,36 3,27 3,36 -0.2 m/s3,32 0
    11 Michelle v... Roemburg Flevo Delta AV Flevo Delta MD 3,20 3,18 2,75 3,09 3,20 -1.2 m/s--- 0
    12 Jodie Pesch Isala `96 Isala `96 MD 3,10 2,50 2,92 3,09 3,10 +0.0 m/s--- 0
    13 Eva Kreeft HAC `63 HAC `63 MD 2,90 3,02 2,91 3,03 3,03 +0.3 m/s--- 224
    14 Tessa van de Berg AV NOP AV NOP MD 2,44 2,22 2,85 2,54 2,85 +1.1 m/s--- 0
    15 Danique Vredeveld HAC `63 HAC `63 MD 2,67 2,17 2,37 2,51 2,67 -0.3 m/s--- 0
    Sherilyn van Vemde De Gemzen AV De Gemzen MD - DNS --- 0