Categorie 'Jongens Junior D'

Categorie gegevens

Deelnemers: 63
Categorie afkorting: JJD
Berekeningswijze: Junioren C/D
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 80 meter
  • 1 x 1000 meter
  • 1 x 80 meter horden (76cm)
  • 1 x 4 x 80m
  • 4 x Discuswerpen 1 kilogram
  • 4 x Kogelstoten 3 kilogram
  • 1 x Hoogspringen
  • 4 x Verspringen
  • Atleten 'Jongens Junior D'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep Team 80m1000m80mH4x80mDiscusKogelHoogVerTeam punten
    1660 Yannick Aartsen AV Athlos 80mH
    Discus
    Hoog
    JJD - 80mHJJD Discus Groep 2JJD - Hoog groep 1 AV Athlos JD Team 1 ----- 1227
    1661 Mark Delhez AV Athlos 1000m
    Discus
    Ver
    JJD - 1000mJJD - Discus groep 1JJD - Ver groep 2 AV Athlos JD Team 2 ----- 246
    1662 Luca Goedhart AV Athlos 4x80m
    Discus
    Ver
    JJD Discus Groep 2JJD - Ver groep 2 AV Athlos JD Team 2 ----- 359
    1663 Stan van der Horst AV Athlos 80mH
    Discus
    Kogel
    JJD - 80mHJJD - Discus groep 1JJD - Kogelgroep 1 AV Athlos JD Team 1 ----- 599
    1664 Nick Jacobs AV Athlos 80m
    80mH
    4x80m
    JJD - 80mJJD - 80mH AV Athlos JD Team 1 ----- 422
    1665 Ruben Jacobs AV Athlos 80m
    80mH
    4x80m
    JJD - 80mJJD - 80mH AV Athlos JD Team 2 ----- 620
    1666 Floris Remijn AV Athlos 1000m
    4x80m
    Hoog
    JJD - 1000mJJD - Hoog groep 2 AV Athlos JD Team 1 ----- 521
    1667 Maurits Schrijver AV Athlos 80mH
    4x80m
    Hoog
    JJD - 80mHJJD - Hoog groep 2 AV Athlos JD Team 2 ----- 418
    1668 Luuk Verkerk AV Athlos 80m
    4x80m
    Kogel
    JJD - 80mJJD - Kogelgroep 2 AV Athlos JD Team 2 ----- 706
    1669 Twan van der Weiden AV Athlos 1000m
    4x80m
    Ver
    JJD - 1000mJJD - Ver groep 2 AV Athlos JD Team 1 ----- 916
    1670 Damian Wolters AV Athlos 80m
    4x80m
    Ver
    JJD - 80mJJD - Ver groep 1 AV Athlos JD Team 1 ----- 482
    1671 Jonas Bakker De Gemzen 80m
    1000m
    80mH
    JJD - 80mJJD - 1000mJJD - 80mH AV De Gemzen JD ----- 959
    1672 Storm Mekking De Gemzen 80m
    1000m
    4x80m
    JJD - 80mJJD - 1000m AV De Gemzen JD ----- 0
    1673 Hendrik Olthuis De Gemzen 1000m
    4x80m
    Hoog
    JJD - 1000mJJD - Hoog groep 1 AV De Gemzen JD ----- 825
    1674 Yordi van Ommen De Gemzen 4x80m
    Discus
    Kogel
    JJD - Discus groep 1JJD - Kogelgroep 1 AV De Gemzen JD ----- 423
    1675 Kiran Rorije De Gemzen 80m
    4x80m
    Ver
    JJD - 80mJJD - Ver groep 1 AV De Gemzen JD ----- 682
    1676 Yaasir Albojaddaine Flevo Delta 1000m
    Hoog
    Ver
    JJD - 1000mJJD - Hoog groep 2JJD - Ver groep 1 AV Flevo D...JD Team 1 ----- 0
    1677 Gideon Blankespoor Flevo Delta 1000m
    4x80m
    Ver
    JJD - 1000mJJD - Ver groep 2 AV Flevo D...JD Team 1 ----- 643
    1678 Coen Bloemberg Flevo Delta 80mH
    4x80m
    Hoog
    JJD - 80mHJJD - Hoog groep 1 AV Flevo D...JD Team 1 ----- 785
    1679 Joey Faassen Flevo Delta 80m
    1000m
    Ver
    JJD - 80mJJD - 1000mJJD - Ver groep 1 AV Flevo D...JD Team 2 ----- 928
    1680 Tycho Joost Flevo Delta 80m
    80mH
    Hoog
    JJD - 80mJJD - 80mHJJD - Hoog groep 1 AV Flevo D...JD Team 2 ----- 443
    1681 Menno van Riesen Flevo Delta 80m
    80mH
    4x80m
    JJD - 80mJJD - 80mH AV Flevo D...JD Team 1 ----- 708
    1682 Ruben Scholte Flevo Delta 1000m
    Discus
    Kogel
    JJD - 1000mJJD - Discus groep 1JJD - Kogelgroep 2 AV Flevo D...JD Team 2 ----- 520
    1683 Merijn Sol Flevo Delta 80m
    1000m
    4x80m
    JJD - 80mJJD - 1000m AV Flevo D...JD Team 1 ----- 971
    1684 Rowan Tiemes Flevo Delta 80mH
    Discus
    Kogel
    JJD - 80mHJJD Discus Groep 2JJD - Kogelgroep 2 AV Flevo D...JD Team 1 ----- 789
    1685 Michel Duitman AV NOP 80m
    1000m
    4x80m
    JJD - 80mJJD - 1000m AV NOP JD ----- 242
    1686 Jayden de Jong AV NOP 80m
    1000m
    4x80m
    JJD - 80mJJD - 1000m AV NOP JD ----- 854
    1687 Matthijs Onink AV NOP 1000m
    Kogel
    Hoog
    JJD - 1000mJJD - Kogelgroep 2JJD - Hoog groep 2 AV NOP JD ----- 1291
    1688 Jelmer Overtoom AV NOP 4x80m
    Discus
    Ver
    JJD - Discus groep 1JJD - Ver groep 2 AV NOP JD ----- 432
    1689 Joseb Verbaan AV NOP 80mH
    4x80m
    Hoog
    JJD - 80mHJJD - Hoog groep 1 AV NOP JD ----- 196
    1690 Thijs ter Maat AV PEC 1910 1000m
    80mH
    4x80m
    JJD - 1000mJJD - 80mH AV PEC 191...JD Team 1 ----- 0
    1691 Figo Mussche AV PEC 1910 Kogel
    Hoog
    JJD - Kogelgroep 1JJD - Hoog groep 2 AV PEC 191...JD Team 1 ------ 297
    1692 Nick Oosting AV PEC 1910 80m
    4x80m
    Ver
    JJD - 80mJJD - Ver groep 2 AV PEC 191...JD Team 1 ----- 988
    1693 Jesper Pauw AV PEC 1910 1000m
    Kogel
    JJD - 1000mJJD - Kogelgroep 2 AV PEC 191...JD Team 1 ------ 505
    1694 Bram Slabbekoorn AV PEC 1910 80m
    80mH
    4x80m
    JJD - 80mJJD - 80mH AV PEC 191...JD Team 1 ----- 750
    1695 Lukas Smit AV PEC 1910 Discus
    Hoog
    JJD Discus Groep 2JJD - Hoog groep 2 AV PEC 191...JD Team 1 ------ 499
    1696 Boyd Steur AV PEC 1910 1000m
    80mH
    4x80m
    JJD - 1000mJJD - 80mH AV PEC 191...JD Team 1 ----- 835
    1697 Laurens Zijlstra AV PEC 1910 80m
    Discus
    Ver
    JJD - 80mJJD - Discus groep 1JJD - Ver groep 2 AV PEC 191...JD Team 1 ----- 231
    1698 Jochem van den Berg AV Zeewolde 80m
    Hoog
    Ver
    JJD - 80mJJD - Hoog groep 1JJD - Ver groep 2 AV Zeewold...JD Team 2 ----- 821
    1699 Aaron Bos AV Zeewolde 80mH
    4x80m
    Kogel
    JJD - 80mHJJD - Kogelgroep 1 AV Zeewold...JD Team 1 ----- 368
    1700 Finn van der Es AV Zeewolde 80m
    1000m
    4x80m
    JJD - 80mJJD - 1000m AV Zeewold...JD Team 1 ----- 864
    1701 Fynn Jacops AV Zeewolde 80m
    1000m
    4x80m
    JJD - 80mJJD - 1000m AV Zeewold...JD Team 1 ----- 285
    1702 Jonathan van Lien AV Zeewolde 80mH
    Discus
    Kogel
    JJD - 80mHJJD Discus Groep 2JJD - Kogelgroep 2 AV Zeewold...JD Team 1 ----- 1258
    1703 Sven Poelman AV Zeewolde Discus
    Kogel
    Ver
    JJD - Discus groep 1JJD - Kogelgroep 1JJD - Ver groep 1 AV Zeewold...JD Team 2 ----- 348
    1704 Rasmus van Werkhoven AV Zeewolde 80mH
    4x80m
    Hoog
    JJD - 80mHJJD - Hoog groep 2 AV Zeewold...JD Team 1 ----- 0
    1705 Mathijs de Winter AV Zeewolde Discus
    JJD - Discus groep 1 AV Zeewold...JD Team 1 ------- 0
    1706 Araya Wolfs AV Zeewolde 80m
    Hoog
    Ver
    JJD - 80mJJD - Hoog groep 1JJD - Ver groep 2 AV Zeewold...JD Team 1 ----- 1655
    1707 Niels Jansen SPWS 1000m
    Ver
    JJD - 1000mJJD - Ver groep 1 EAC De Sperwers JD ------ 507
    1708 Joey Koster SPWS 1000m
    4x80m
    Hoog
    JJD - 1000mJJD - Hoog groep 2 EAC De Sperwers JD ----- 846
    1709 Rowen Moorman SPWS 1000m
    Kogel
    JJD - 1000mJJD - Kogelgroep 2 EAC De Sperwers JD ------ 0
    1710 Luca Smeman SPWS 80m
    4x80m
    Discus
    JJD - 80mJJD Discus Groep 2 EAC De Sperwers JD ----- 681
    1711 Siebe Staatsen SPWS 80mH
    4x80m
    Kogel
    JJD - 80mHJJD - Kogelgroep 1 EAC De Sperwers JD ----- 768
    1712 Brian te Veld SPWS 80mH
    4x80m
    Hoog
    JJD - 80mHJJD - Hoog groep 1 EAC De Sperwers JD ----- 203
    1713 Ruben Eefting HAC `63 1000m
    80mH
    4x80m
    JJD - 1000mJJD - 80mH HAC `63 JD ----- 772
    1714 Tim ten Kate HAC `63 80m
    4x80m
    Ver
    JJD - 80mJJD - Ver groep 1 HAC `63 JD ----- 702
    1715 Nathan van Ooijen HAC `63 4x80m
    Discus
    Hoog
    JJD Discus Groep 2JJD - Hoog groep 1 HAC `63 JD ----- 554
    1716 Sem Rozeboom HAC `63 80m
    4x80m
    Kogel
    JJD - 80mJJD - Kogelgroep 1 HAC `63 JD ----- 518
    1717 Sam Bolt Isala `96 80m
    80mH
    Kogel
    JJD - 80mJJD - 80mHJJD - Kogelgroep 2 Isala `96 JD ----- 309
    1718 Joran van Boven Isala `96 Discus
    Hoog
    Ver
    JJD Discus Groep 2JJD - Hoog groep 1JJD - Ver groep 2 Isala `96 JD ----- 352
    1719 Josse Kampen Isala `96 80m
    1000m
    4x80m
    JJD - 80mJJD - 1000m Isala `96 JD ----- 903
    1720 Olaf Langeslag Isala `96 4x80m
    Discus
    Kogel
    JJD - Discus groep 1JJD - Kogelgroep 1 Isala `96 JD ----- 629
    1721 Maiky Scheurwater Isala `96 80mH
    4x80m
    Hoog
    JJD - 80mHJJD - Hoog groep 2 Isala `96 JD ----- 220
    1722 Hugo Visser Isala `96 1000m
    4x80m
    Ver
    JJD - 1000mJJD - Ver groep 1 Isala `96 JD ----- 884

    Verenigingen 'Jongens Junior D'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    AV Athlos ATLS 11
    AV De Gemzen GMZN 5
    AV Flevo Delta FLDT 9
    AV NOP NOP 5
    AV PEC 1910 PEC 8
    AV Zeewolde ZWLD 9
    EAC De Sperwers SPWS 6
    HAC `63 HC63 4
    Isala `96 ISLA 6
  • Teams
  • 80m
  • 1000m
  • 80mH
  • 4x80m
  • Discus
  • Kogel
  • Hoog
  • Ver
  • Competitiestand Jongens Junioren D
    # Team Leden Punten
    1 AV Zeewolde JD Team 1 AV Zeewolde - JJD
    Begeleider: Wietse Folkers
    7 4905
    2 AV Athlos JD Team 1 AV Athlos - JJD
    Begeleider: Koen
    6 4720
    3 AV PEC 1910 JD Team 1 AV PEC 1910 - JJD
    Begeleider: jan kuis
    Jurylid: nog geen naam
    8 4655
    4 AV Flevo Delta JD Team 1 AV Flevo Delta - JJD
    Begeleider: Johan Meijer
    Jurylid: dhr/mw Joost
    6 4429
    5 Isala `96 JD Isala `96 - JJD
    Begeleider: Alwin Papegaaij
    Jurylid: Ou
    6 3652
    6 EAC De Sperwers JD EAC De Sperwers - JJD
    Begeleider: Martin Lunenborg
    Jurylid: ntb
    6 3472
    7 AV NOP JD AV NOP - JJD
    Begeleider: Jaap Vlaming
    Jurylid: Marcel Hegeman
    5 3440
    8 AV De Gemzen JD AV De Gemzen - JJD
    Begeleider: Arjanne Rorije
    5 3141
    9 HAC `63 JD HAC `63 - JJD
    Begeleider: Charlene Okken
    Jurylid: Sylvan ten Cate
    4 2937
    10 AV Athlos JD Team 2 AV Athlos - JJD
    Begeleider: Koen
    Jurylid: Ouder Maurits Schrijver
    5 2747
    11 AV Flevo Delta JD Team 2 AV Flevo Delta - JJD
    Begeleider: Johan Meijer
    3 1891
    12 AV Zeewolde JD Team 2 AV Zeewolde - JJD
    Begeleider: Wietse Folkers
    2 1169
    13 AV PEC 1910 JD Team 2 AV PEC 1910 - JJD 0 0

    Uitslagen 80 meter Jongens Junior D

    # Naam Team ResReactie OBPTeam punten
    1 Araya Wolfs AV Zeewolde AV Zeewold...JD Team 1 11,36 +0.0 m/s11,00 561
    2 Jayden de Jong AV NOP AV NOP JD 11,79 -0.5 m/s12,11 497
    3 Nick Oosting AV PEC 1910 AV PEC 191...JD Team 1 11,80 -1.9 m/s--- 496
    4 Damian Wolters AV Athlos AV Athlos JD Team 1 11,90 0,110-0.5 m/s11,97 482
    5 Merijn Sol Flevo Delta AV Flevo D...JD Team 1 12,18 0,820+0.0 m/s11,40 443
    6 Bram Slabbekoorn AV PEC 1910 AV PEC 191...JD Team 1 12,22 0,414-1.9 m/s--- 438
    7 Luca Smeman SPWS EAC De Sperwers JD 12,22 0,432-0.5 m/s12,30 438
    8 Menno van Riesen Flevo Delta AV Flevo D...JD Team 1 12,28 0,923+0.0 m/s11,70 430
    9 Finn van der Es AV Zeewolde AV Zeewold...JD Team 1 12,30 0,506-0.5 m/s12,58 427
    10 Nick Jacobs AV Athlos AV Athlos JD Team 1 12,34 0,980+0.0 m/s9,60 422
    11 Ruben Jacobs AV Athlos AV Athlos JD Team 2 12,38 0,585-0.5 m/s12,73 417
    12 Laurens Zijlstra AV PEC 1910 AV PEC 191...JD Team 1 12,45 0,647-1.9 m/s--- 0
    13 Joey Faassen Flevo Delta AV Flevo D...JD Team 2 12,54 +1.6 m/s12,90 396
    14 Kiran Rorije De Gemzen AV De Gemzen JD 12,56 0,756-1.9 m/s--- 394
    15 Josse Kampen Isala `96 Isala `96 JD 12,61 -1.3 m/s--- 387
    16 Luuk Verkerk AV Athlos AV Athlos JD Team 2 12,63 1,270+0.0 m/s9,80 385
    17 Tim ten Kate HAC `63 HAC `63 JD 12,90 0,288-1.3 m/s--- 352
    18 Fynn Jacops AV Zeewolde AV Zeewold...JD Team 1 13,13 0,598+1.6 m/s13,60 0
    19 Jonas Bakker De Gemzen AV De Gemzen JD 13,24 0,627-1.3 m/s--- 312
    20 Sam Bolt Isala `96 Isala `96 JD 13,27 0,735+1.6 m/s14,00 309
    21 Jochem van den Berg AV Zeewolde AV Zeewold...JD Team 2 13,75 1,218+1.6 m/s13,92 256
    22 Michel Duitman AV NOP AV NOP JD 13,89 2,085-1.9 m/s--- 242
    23 Sem Rozeboom HAC `63 HAC `63 JD 14,27 1,651-1.3 m/s--- 203
    24 Storm Mekking De Gemzen AV De Gemzen JD 17,65 5,033-1.3 m/s--- 0
    Tycho Joost Flevo Delta AV Flevo D...JD Team 2 DNS 13,30 0

    Uitslagen 1000 meter Jongens Junior D

    # Naam Team ResReactieOBPTeam punten
    1 Ruben Eefting HAC `63 HAC `63 JD 3:16,22 --- 572
    2 Merijn Sol Flevo Delta AV Flevo D...JD Team 1 3:22,63 3,29 528
    3 Floris Remijn AV Athlos AV Athlos JD Team 1 3:23,68 1,0433:29,30 521
    4 Twan van der Weiden AV Athlos AV Athlos JD Team 1 3:23,76 1,1253:31,50 520
    5 Matthijs Onink AV NOP AV NOP JD 3:24,13 1,4983:23,86 518
    6 Josse Kampen Isala `96 Isala `96 JD 3:24,33 1,6983:25,96 516
    7 Boyd Steur AV PEC 1910 AV PEC 191...JD Team 1 3:25,59 2,9563:23,14 508
    8 Jesper Pauw AV PEC 1910 AV PEC 191...JD Team 1 3:26,11 3,4743:38,00 505
    9 Thijs ter Maat AV PEC 1910 AV PEC 191...JD Team 1 3:26,77 4,1353:28,00 0
    10 Jonas Bakker De Gemzen AV De Gemzen JD 3:27,53 11,310--- 495
    11 Hendrik Olthuis De Gemzen AV De Gemzen JD 3:31,08 14,857--- 473
    12 Joey Koster SPWS EAC De Sperwers JD 3:33,72 11,0843:15,00 457
    13 Hugo Visser Isala `96 Isala `96 JD 3:36,25 13,6163:32,00 442
    14 Finn van der Es AV Zeewolde AV Zeewold...JD Team 1 3:37,00 20,7763:49,37 437
    15 Jayden de Jong AV NOP AV NOP JD 3:51,57 28,9373:42,90 357
    16 Gideon Blankespoor Flevo Delta AV Flevo D...JD Team 1 3:53,15 36,926--- 349
    17 Niels Jansen SPWS EAC De Sperwers JD 4:02,92 46,699--- 301
    18 Fynn Jacops AV Zeewolde AV Zeewold...JD Team 1 4:06,26 50,0414:10,00 285
    19 Joey Faassen Flevo Delta AV Flevo D...JD Team 2 4:09,63 53,4133:59,70 270
    20 Michel Duitman AV NOP AV NOP JD 4:12,63 56,4084:38,34 0
    21 Mark Delhez AV Athlos AV Athlos JD Team 2 4:15,18 58,9594:38,18 246
    22 Rowen Moorman SPWS EAC De Sperwers JD 4:28,38 1,120--- 0
    23 Storm Mekking De Gemzen AV De Gemzen JD 4:35,77 1,190--- 0
    Yaasir Albojaddaine Flevo Delta AV Flevo D...JD Team 1 DNS 3:11,30 0
    Ruben Scholte Flevo Delta AV Flevo D...JD Team 2 DNS 4:01,90 0

    Uitslagen 80 meter horden (76cm) Jongens Junior D

    # Naam Team ResReactie OBPTeam punten
    1 Jonathan van Lien AV Zeewolde AV Zeewold...JD Team 1 14,35 -0.5 m/s15,91 456
    2 Yannick Aartsen AV Athlos AV Athlos JD Team 1 15,10 0,751-0.5 m/s15,90 394
    3 Aaron Bos AV Zeewolde AV Zeewold...JD Team 1 15,43 1,083-0.5 m/s16,61 368
    4 Coen Bloemberg Flevo Delta AV Flevo D...JD Team 1 15,55 1,198-0.5 m/s14,67 359
    5 Boyd Steur AV PEC 1910 AV PEC 191...JD Team 1 15,99 +0.0 m/s--- 327
    6 Bram Slabbekoorn AV PEC 1910 AV PEC 191...JD Team 1 16,20 0,211+0.0 m/s--- 312
    7 Siebe Staatsen SPWS EAC De Sperwers JD 16,27 --- 307
    8 Stan van der Horst AV Athlos AV Athlos JD Team 1 16,63 0,358--- 283
    9 Menno van Riesen Flevo Delta AV Flevo D...JD Team 1 16,71 +1.0 m/s17,90 278
    10 Rasmus van Werkhoven AV Zeewolde AV Zeewold...JD Team 1 16,95 0,247+1.0 m/s18,00 0
    11 Rowan Tiemes Flevo Delta AV Flevo D...JD Team 1 17,35 0,640+1.0 m/s18,60 0
    12 Thijs ter Maat AV PEC 1910 AV PEC 191...JD Team 1 17,37 1,380+0.0 m/s--- 0
    13 Maiky Scheurwater Isala `96 Isala `96 JD 17,66 3,315-0.5 m/s17,17 220
    14 Ruben Jacobs AV Athlos AV Athlos JD Team 2 17,95 1,246+1.0 m/s18,00 203
    15 Brian te Veld SPWS EAC De Sperwers JD 17,96 1,688--- 203
    16 Tycho Joost Flevo Delta AV Flevo D...JD Team 2 17,99 2,000+0.0 m/s20,50 201
    17 Ruben Eefting HAC `63 HAC `63 JD 18,01 1,746--- 200
    18 Joseb Verbaan AV NOP AV NOP JD 18,09 2,108+0.0 m/s--- 196
    19 Maurits Schrijver AV Athlos AV Athlos JD Team 2 18,45 1,745+1.0 m/s18,63 176
    20 Jonas Bakker De Gemzen AV De Gemzen JD 18,91 2,647--- 152
    21 Nick Jacobs AV Athlos AV Athlos JD Team 1 19,30 4,947-0.5 m/s10,70 0
    Sam Bolt Isala `96 Isala `96 JD DNF 20,11 0

    Uitslagen Discuswerpen 1 kilogram Jongens Junior D

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    1 Jonathan van Lien AV Zeewolde AV Zeewold...JD Team 1 19,18 21,72 18,32 - 21,72 --- 338
    2 Rowan Tiemes Flevo Delta AV Flevo D...JD Team 1 17,42 20,38 19,22 17,20 20,38 --- 314
    3 Yannick Aartsen AV Athlos AV Athlos JD Team 1 18,39 16,37 19,22 17,88 19,22 18,66 292
    4 Olaf Langeslag Isala `96 Isala `96 JD - 17,81 15,49 15,82 17,81 --- 265
    5 Ruben Scholte Flevo Delta AV Flevo D...JD Team 2 11,78 - 17,16 14,68 17,16 --- 252
    6 Luca Smeman SPWS EAC De Sperwers JD 16,63 16,67 16,74 - 16,74 --- 243
    7 Laurens Zijlstra AV PEC 1910 AV PEC 191...JD Team 1 16,13 15,48 14,05 16,10 16,13 --- 231
    8 Lukas Smit AV PEC 1910 AV PEC 191...JD Team 1 16,10 - 15,85 - 16,10 --- 0
    9 Luca Goedhart AV Athlos AV Athlos JD Team 2 12,43 12,90 10,62 14,61 14,61 13,80 199
    10 Jelmer Overtoom AV NOP AV NOP JD 13,00 11,93 14,40 13,49 14,40 --- 194
    11 Joran van Boven Isala `96 Isala `96 JD 12,35 - 14,25 - 14,25 --- 0
    12 Stan van der Horst AV Athlos AV Athlos JD Team 1 11,81 13,19 12,31 13,39 13,39 21,32 0
    13 Yordi van Ommen De Gemzen AV De Gemzen JD 11,60 11,69 10,31 11,36 11,69 --- 131
    14 Nathan van Ooijen HAC `63 HAC `63 JD 10,73 11,18 10,67 11,56 11,56 --- 128
    15 Mark Delhez AV Athlos AV Athlos JD Team 2 6,78 6,43 6,38 6,34 6,78 6,78 0
    Sven Poelman AV Zeewolde AV Zeewold...JD Team 2 - - - - DNS --- 0
    Mathijs de Winter AV Zeewolde AV Zeewold...JD Team 1 - - - - DNS --- 0

    Uitslagen Kogelstoten 3 kilogram Jongens Junior D

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    1 Rowan Tiemes Flevo Delta AV Flevo D...JD Team 1 8,34 9,03 8,35 8,39 9,03 --- 475
    2 Jonathan van Lien AV Zeewolde AV Zeewold...JD Team 1 7,68 8,81 8,78 8,51 8,81 --- 464
    3 Siebe Staatsen SPWS EAC De Sperwers JD 7,86 8,58 8,77 8,52 8,77 --- 461
    4 Aaron Bos AV Zeewolde AV Zeewold...JD Team 1 6,81 7,09 6,91 6,89 7,09 --- 0
    5 Olaf Langeslag Isala `96 Isala `96 JD 6,65 6,90 6,94 6,98 6,98 --- 364
    6 Sven Poelman AV Zeewolde AV Zeewold...JD Team 2 6,69 6,54 6,33 6,06 6,69 --- 348
    7 Luuk Verkerk AV Athlos AV Athlos JD Team 2 5,98 6,16 - 6,24 6,24 6,94 321
    8 Stan van der Horst AV Athlos AV Athlos JD Team 1 5,81 6,09 6,17 5,94 6,17 8,15 316
    9 Sem Rozeboom HAC `63 HAC `63 JD 5,47 5,12 6,15 5,91 6,15 --- 315
    10 Matthijs Onink AV NOP AV NOP JD - - - 6,08 6,08 --- 311
    11 Figo Mussche AV PEC 1910 AV PEC 191...JD Team 1 5,38 5,85 5,29 5,43 5,85 --- 297
    12 Yordi van Ommen De Gemzen AV De Gemzen JD 5,08 5,77 5,25 5,52 5,77 --- 292
    13 Ruben Scholte Flevo Delta AV Flevo D...JD Team 2 5,06 5,41 5,13 5,27 5,41 --- 268
    14 Sam Bolt Isala `96 Isala `96 JD 5,38 4,91 5,35 4,78 5,38 --- 0
    15 Jesper Pauw AV PEC 1910 AV PEC 191...JD Team 1 4,78 4,22 4,62 4,88 4,88 --- 0
    16 Rowen Moorman SPWS EAC De Sperwers JD 4,42 4,68 4,19 4,68 4,68 --- 0

    Uitslagen Hoogspringen Jongens Junior D

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Yannick Aartsen AV Athlos AV Athlos JD Team 1 1,40 1,30 541
    2 Lukas Smit AV PEC 1910 AV PEC 191...JD Team 1 1,35 --- 499
    3 Matthijs Onink AV NOP AV NOP JD 1,30 --- 462
    3 Araya Wolfs AV Zeewolde AV Zeewold...JD Team 1 1,30 --- 462
    5 Coen Bloemberg Flevo Delta AV Flevo D...JD Team 1 1,25 --- 426
    6 Figo Mussche AV PEC 1910 AV PEC 191...JD Team 1 1,25 --- 0
    7 Nathan van Ooijen HAC `63 HAC `63 JD 1,25 --- 426
    8 Rasmus van Werkhoven AV Zeewolde AV Zeewold...JD Team 1 1,20 --- 0
    8 Floris Remijn AV Athlos AV Athlos JD Team 1 1,20 1,30 0
    10 Joey Koster SPWS EAC De Sperwers JD 1,20 --- 389
    11 Hendrik Olthuis De Gemzen AV De Gemzen JD 1,15 --- 352
    12 Brian te Veld SPWS EAC De Sperwers JD 1,15 --- 0
    12 Maiky Scheurwater Isala `96 Isala `96 JD 1,15 --- 0
    14 Joran van Boven Isala `96 Isala `96 JD 1,15 --- 352
    15 Joseb Verbaan AV NOP AV NOP JD 1,10 --- 0
    16 Jochem van den Berg AV Zeewolde AV Zeewold...JD Team 2 1,05 --- 279
    17 Maurits Schrijver AV Athlos AV Athlos JD Team 2 1,00 1,15 242
    17 Tycho Joost Flevo Delta AV Flevo D...JD Team 2 1,00 --- 242
    Yaasir Albojaddaine Flevo Delta AV Flevo D...JD Team 1 DNS --- 0

    Uitslagen Verspringen Jongens Junior D

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    1 Araya Wolfs AV Zeewolde AV Zeewold...JD Team 1 4,92 4,94 4,95 5,06 5,06 +0.8 m/s--- 632
    2 Nick Oosting AV PEC 1910 AV PEC 191...JD Team 1 4,37 4,24 4,32 - 4,37 +0.1 m/s--- 492
    3 Laurens Zijlstra AV PEC 1910 AV PEC 191...JD Team 1 4,04 3,99 4,24 4,10 4,24 +0.1 m/s--- 0
    4 Hugo Visser Isala `96 Isala `96 JD 4,00 3,99 4,12 3,93 4,12 -1.6 m/s--- 442
    5 Twan van der Weiden AV Athlos AV Athlos JD Team 1 3,78 3,27 3,84 3,89 3,89 -0.1 m/s4,09 396
    6 Damian Wolters AV Athlos AV Athlos JD Team 1 3,76 3,72 3,87 3,76 3,87 -1.1 m/s3,83 0
    7 Tim ten Kate HAC `63 HAC `63 JD 3,66 3,02 3,34 3,15 3,66 -0.7 m/s--- 350
    8 Gideon Blankespoor Flevo Delta AV Flevo D...JD Team 1 3,38 3,28 3,32 3,21 3,38 -0.1 m/s--- 294
    9 Kiran Rorije De Gemzen AV De Gemzen JD - 3,28 3,30 3,35 3,35 -2.4 m/s--- 288
    10 Jochem van den Berg AV Zeewolde AV Zeewold...JD Team 2 2,95 2,90 2,85 3,34 3,34 -2.4 m/s--- 286
    11 Sven Poelman AV Zeewolde AV Zeewold...JD Team 2 3,26 3,10 3,24 3,10 3,26 -0.6 m/s--- 0
    12 Joran van Boven Isala `96 Isala `96 JD 3,00 3,02 3,26 3,13 3,26 -0.1 m/s--- 0
    13 Joey Faassen Flevo Delta AV Flevo D...JD Team 2 - - 3,15 3,22 3,22 -1.1 m/s--- 262
    14 Jelmer Overtoom AV NOP AV NOP JD 3,10 3,01 2,99 2,99 3,10 +0.5 m/s--- 238
    15 Niels Jansen SPWS EAC De Sperwers JD 2,81 2,77 2,76 2,94 2,94 -0.1 m/s--- 206
    16 Luca Goedhart AV Athlos AV Athlos JD Team 2 2,71 2,64 2,54 2,35 2,71 +0.2 m/s--- 160
    17 Mark Delhez AV Athlos AV Athlos JD Team 2 2,02 2,02 2,08 2,08 2,08 -0.3 m/s--- 0
    Yaasir Albojaddaine Flevo Delta AV Flevo D...JD Team 1 - - - - DNS --- 0