Categorie 'Jongens Junior C'

Categorie gegevens

Deelnemers: 76
Categorie afkorting: JJC
Berekeningswijze: Junioren C/D
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 150 meter
  • 1 x 800 meter
  • 1 x 100 meter horden (84cm)
  • 1 x 4 x 100m
  • 4 x Speerwerpen 600 gram
  • 4 x Kogelstoten 4 kilogram
  • 1 x Hoogspringen
  • 4 x Verspringen
  • Tijdschema 'Jongens Junior C'

    Print Tijdschema

    Aanvang Onderdeel
    10:59 Speer Uitslagen
    11:44 Speer Uitslagen
    12:14 Ver
    Bak 2
    Uitslagen
    12:59 Ver
    Bak 2
    Uitslagen
    13:29 100mH Uitslagen
    13:29 Kogel Uitslagen
    13:59 Kogel Uitslagen
    14:14 Hoog
    Mat 2
    Uitslagen
    14:49 800m Uitslagen
    15:14 Hoog
    Mat 2
    Uitslagen
    16:09 150m Uitslagen


    Tijdschema

    10:59u16:19u
    Jongens Junior C
    Speer
    Ver - Bak 2
    100mH
    Hoog - Mat 2
    150m

    Atleten 'Jongens Junior C'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep Team 150m800m100mH4x100mSpeerKogelHoogVerTeam punten
    1601 Tom Burghouts ACW `66 150m
    4x100m
    JJC - 150m ACW `66 JC ------ 188
    1602 Matthijs Koek ACW `66 Kogel
    Ver
    JJC - Kogel2JJC - Ver2 ACW `66 JC ------ 326
    1603 Tristan van der Loop ACW `66 800m
    100mH
    Hoog
    JJC - 800mJJC - 100mHJJC - Hoog2 ACW `66 JC ----- 1004
    1604 Thijs Martens ACW `66 100mH
    4x100m
    Ver
    JJC - 100mHJJC - Ver1 ACW `66 JC ----- 546
    1605 Reinier de Rooij ACW `66 150m
    4x100m
    Hoog
    JJC - 150mJJC - Hoog1 ACW `66 JC ----- 1176
    1606 Taylan Temel ACW `66 800m
    Speer
    JJC - 800mJJC - Speer2 ACW `66 JC ------ 0
    1607 Cas Timmermans ACW `66 4x100m
    Speer
    Kogel
    JJC - Speer1JJC - Kogel1 ACW `66 JC ----- 260
    1608 Merijn van der Veek ACW `66 150m
    800m
    JJC - 150mJJC - 800m ACW `66 JC ------ 147
    1609 Jeroen van Beckhoven AV Attila 150m
    Hoog
    Ver
    JJC - 150mJJC - Hoog1JJC - Ver2 AV Attila JC Team 2 ----- 872
    1610 Thijs Coehorst AV Attila 150m
    100mH
    Kogel
    JJC - 150mJJC - 100mHJJC - Kogel2 AV Attila JC Team 2 ----- 0
    1611 Jaco Delissen AV Attila 150m
    100mH
    Ver
    JJC - 150mJJC - 100mHJJC - Ver1 AV Attila JC Team 1 ----- 2138
    1612 Remko van den Hout AV Attila 800m
    4x100m
    Kogel
    JJC - 800mJJC - Kogel2 AV Attila JC Team 1 ----- 0
    1613 Jules Karremans AV Attila 150m
    Hoog
    Ver
    JJC - 150mJJC - Hoog1JJC - Ver2 AV Attila JC Team 1 ----- 408
    1614 Jaimy Kraus AV Attila 150m
    Kogel
    Ver
    JJC - 150mJJC - Kogel1JJC - Ver1 AV Attila JC Team 2 ----- 1788
    1616 Matthijs Slangen AV Attila 800m
    Speer
    JJC - 800mJJC - Speer2 AV Attila JC Team 2 ------ 555
    1617 Mathys Vermeulen AV Attila 4x100m
    Speer
    Hoog
    JJC - Speer1JJC - Hoog2 AV Attila JC Team 1 ----- 958
    1618 Kamiel Watzeels AV Attila 800m
    100mH
    4x100m
    JJC - 800mJJC - 100mH AV Attila JC Team 1 ----- 689
    1619 Milan Watzeels AV Attila 800m
    4x100m
    Kogel
    JJC - 800mJJC - Kogel1 AV Attila JC Team 1 ----- 1216
    1620 Jort Bouman AV Sprint 4x100m
    Hoog
    Ver
    JJC - Hoog2JJC - Ver2 AV Sprint JC Team 1 ----- 558
    1621 Michon Goddijn AV Sprint 150m
    4x100m
    Speer
    JJC - 150mJJC - Speer2 AV Sprint JC Team 2 ----- 918
    1622 Guus Guikink AV Sprint 800m
    Speer
    Kogel
    JJC - 800mJJC - Speer1JJC - Kogel1 AV Sprint JC Team 2 ----- 801
    1623 Marek Heijne AV Sprint 150m
    4x100m
    Hoog
    JJC - 150mJJC - Hoog1 AV Sprint JC Team 2 ----- 582
    1624 Dyamo Hoek AV Sprint 150m
    4x100m
    JJC - 150m AV Sprint JC Team 1 ------ 709
    1625 Sam Janssens AV Sprint 4x100m
    Ver
    JJC - Ver2 AV Sprint JC Team 2 ------ 0
    1626 Thomas Kaijim AV Sprint 150m
    4x100m
    Hoog
    JJC - 150mJJC - Hoog1 AV Sprint JC Team 1 ----- 1507
    1627 Maurits Kuipers AV Sprint 800m
    JJC - 800m AV Sprint JC Team 1 ------- 0
    1628 Tim Pelkmans AV Sprint Speer
    JJC - Speer1 AV Sprint JC Team 1 ------- 591
    1629 Pepijn Roels AV Sprint 800m
    100mH
    Kogel
    JJC - 800mJJC - 100mHJJC - Kogel1 AV Sprint JC Team 1 ----- 1077
    1630 Kwinten Rotte AV Sprint 800m
    100mH
    Kogel
    JJC - 800mJJC - 100mHJJC - Kogel2 AV Sprint JC Team 2 ----- 636
    1631 Mark Smolders AV Sprint 100mH
    Speer
    Kogel
    JJC - 100mHJJC - Speer2JJC - Kogel2 AV Sprint JC Team 1 ----- 1191
    1632 Arthur van...er Weegen AV Sprint 150m
    4x100m
    Ver
    JJC - 150mJJC - Ver1 AV Sprint JC Team 2 ----- 986
    1633 Joost Winkel AV Sprint 150m
    800m
    4x100m
    JJC - 150mJJC - 800m AV Sprint JC Team 1 ----- 636
    1634 Lars Karremans DAK 150m
    800m
    4x100m
    JJC - 150mJJC - 800m DAK JC ----- 1075
    1635 Ouren Röttjers DAK 150m
    Hoog
    Ver
    JJC - 150mJJC - Hoog1JJC - Ver1 DAK JC ----- 2019
    1636 Rick Smits DAK 150m
    800m
    4x100m
    JJC - 150mJJC - 800m DAK JC ----- 629
    1637 Roemer Struik DAK 800m
    4x100m
    Ver
    JJC - 800mJJC - Ver2 DAK JC ----- 0
    1638 Merijn Verdijk DAK 100mH
    4x100m
    Hoog
    JJC - 100mHJJC - Hoog2 DAK JC ----- 389
    1639 Arne Dierckx Gloria 800m
    4x100m
    Ver
    JJC - 800mJJC - Ver2 AV Spirido...letiek JC ----- 483
    1640 Mathijs Goris Gloria 150m
    100mH
    4x100m
    JJC - 150mJJC - 100mH AV Spirido...letiek JC ----- 1173
    1641 Martijn Gulickx Gloria 800m
    4x100m
    Ver
    JJC - 800mJJC - Ver1 AV Spirido...letiek JC ----- 1146
    1642 Tygo Naafs Gloria Speer
    Kogel
    Hoog
    JJC - Speer1JJC - Kogel1JJC - Hoog2 AV Spirido...letiek JC ----- 1825
    1643 Vic Struyfs Gloria 4x100m
    AV Spirido...letiek JC ------- 0
    1644 Timo Timmermans Gloria Kogel
    JJC - Kogel2 AV Spirido...letiek JC ------- 0
    1645 Jay Béaart PH Speer
    Kogel
    JJC - Speer2JJC - Kogel2 Prins Hend...JC Team 2 ------ 0
    1646 Tim van der Bruggen PH 150m
    100mH
    JJC - 150mJJC - 100mH Prins Hend...JC Team 2 ------ 365
    1647 Koen Diepen PH 150m
    800m
    4x100m
    JJC - 150mJJC - 800m Prins Hend...JC Team 1 ----- 714
    1648 Yannick van Dijk PH 150m
    800m
    4x100m
    JJC - 150mJJC - 800m Prins Hend...JC Team 1 ----- 736
    1649 Jens de Kock PH 100mH
    Hoog
    Ver
    JJC - 100mHJJC - Hoog2JJC - Ver1 Prins Hend...JC Team 2 ----- 1072
    1650 Luc de Kruijf PH 150m
    4x100m
    Kogel
    JJC - 150mJJC - Kogel1 Prins Hend...JC Team 2 ----- 971
    1651 Max de Kruijf PH 800m
    Hoog
    JJC - 800mJJC - Hoog2 Prins Hend...JC Team 1 ------ 650
    1652 Sven van d...eerendonk PH 800m
    4x100m
    JJC - 800m Prins Hend...JC Team 2 ------ 635
    1653 Sjoerd Oberman PH Speer
    Kogel
    JJC - Speer1JJC - Kogel1 Prins Hend...JC Team 1 ------ 611
    1654 Jake Romijn PH 100mH
    Speer
    Hoog
    JJC - 100mHJJC - Speer2JJC - Hoog1 Prins Hend...JC Team 1 ----- 623
    1655 Ivar van der Sanden PH 800m
    JJC - 800m Prins Hend...JC Team 2 ------- 0
    1656 Bram Schutte PH 150m
    4x100m
    Ver
    JJC - 150mJJC - Ver2 Prins Hend...JC Team 1 ----- 714
    1657 Dieter Stolzenbach PH Speer
    Hoog
    Ver
    JJC - Speer1JJC - Hoog1JJC - Ver2 Prins Hend...JC Team 2 ----- 396
    1658 Viggo Tijbosch PH 100mH
    Kogel
    Ver
    JJC - 100mHJJC - Kogel2JJC - Ver1 Prins Hend...JC Team 1 ----- 2113
    1659 Lans Timmermans PH 800m
    100mH
    4x100m
    JJC - 800mJJC - 100mH Prins Hend...JC Team 2 ----- 1084
    1660 Finn Verhoeff PH 100mH
    4x100m
    JJC - 100mH Prins Hend...JC Team 1 ------ 709
    1661 Olivier Zetz PH 150m
    4x100m
    JJC - 150m Prins Hend...JC Team 2 ------ 0
    1662 Nuno van Berkom Scorpio 4x100m
    Kogel
    JJC - Kogel2 Scorpio JC Team 2 ------ 430
    1663 Yorick Brethouwer Scorpio 4x100m
    Hoog
    JJC - Hoog2 Scorpio JC Team 1 ------ 0
    1664 Diego Broere Scorpio 150m
    4x100m
    Hoog
    JJC - 150mJJC - Hoog1 Scorpio JC Team 2 ----- 1096
    1665 Olivier van Gelder Scorpio Speer
    Kogel
    JJC - Speer2JJC - Kogel1 Scorpio JC Team 2 ------ 0
    1666 Bram de GRAAF Scorpio 4x100m
    Speer
    Ver
    JJC - Speer1JJC - Ver1 Scorpio JC Team 2 ----- 1009
    1667 Stijn Hendriks Scorpio 150m
    100mH
    Hoog
    JJC - 150mJJC - 100mHJJC - Hoog1 Scorpio JC Team 1 ----- 2353
    1668 Ryan Jansen Scorpio Speer
    Kogel
    JJC - Speer2JJC - Kogel1 Scorpio JC Team 1 ------ 1260
    1669 Max Kreeft Scorpio 100mH
    4x100m
    Speer
    JJC - 100mHJJC - Speer1 Scorpio JC Team 1 ----- 0
    1670 Niels Laros Scorpio 800m
    4x100m
    JJC - 800m Scorpio JC Team 1 ------ 842
    1671 Steyn Potuit Scorpio 800m
    4x100m
    JJC - 800m Scorpio JC Team 1 ------ 0
    1672 Bram Veldhuizen Scorpio 800m
    JJC - 800m Scorpio JC Team 1 ------- 850
    1673 Roan van Vessem Scorpio 150m
    4x100m
    Ver
    JJC - 150mJJC - Ver2 Scorpio JC Team 2 ----- 399
    1674 Sven van der Wal Scorpio 150m
    800m
    JJC - 150mJJC - 800m Scorpio JC Team 2 ------ 371
    1675 Jens de Wilde Scorpio 150m
    100mH
    Ver
    JJC - 150mJJC - 100mHJJC - Ver1 Scorpio JC Team 1 ----- 2385
    1676 Cas van Gorp Taxandria 150m
    800m
    Ver
    JJC - 150mJJC - 800mJJC - Ver2 Taxandria ...letiek JC ----- 1881
    1678 Okke Snoeren Taxandria Speer
    Kogel
    Ver
    JJC - Speer1JJC - Kogel1JJC - Ver1 Taxandria ...letiek JC ----- 464

    Verenigingen 'Jongens Junior C'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    ACW `66 ACW 8
    AV Attila ATTL 10
    AV Sprint SPRN 14
    DAK DAK 5
    Gloria Atletiek GLRA 6
    Prins Hendrik PH 17
    Scorpio SCRP 14
    Taxandria Atletiek TXND 2
  • Teams
  • 150m
  • 800m
  • 100mH
  • 4x100m
  • Speer
  • Kogel
  • Hoog
  • Ver
  • Competitiestand Jongens Junioren C
    # Team Leden Punten
    1 Scorpio JC Team 1 Scorpio - JJC
    Begeleider: Marco Joosen
    8 8329
    2 Prins Hendrik JC Team 1 Prins Hendrik - JJC
    Begeleider: Kees Janssen
    Jurylid: Zie mail
    8 7645
    3 AV Sprint JC Team 1 AV Sprint - JJC
    Begeleider: Maartje Oprins
    Jurylid: Ad Pelkmans
    8 6992
    4 AV Attila JC Team 1 AV Attila - JJC
    Begeleider: Ingrid Oonincx
    6 6037
    5 AV Spiridon / Gloria Atletiek JC - JJC
    Begeleider: Erwin Gulickx
    Jurylid: Paul Goris
    6 5161
    6 Prins Hendrik JC Team 2 Prins Hendrik - JJC
    Begeleider: Kees Janssen
    Jurylid: Zie mail
    9 5137
    7 DAK JC DAK - JJC
    Begeleider: Adrie Kivits Theo van Houten
    Jurylid: N.V.T
    5 4680
    8 AV Sprint JC Team 2 AV Sprint - JJC
    Begeleider: Maartje Oprins
    Jurylid: zie team 1
    6 4396
    9 ACW `66 JC ACW `66 - JJC
    Begeleider: Ben Claessen
    Jurylid: Jolanda van der Schans
    8 4117
    10 Scorpio JC Team 2 Scorpio - JJC 6 3845
    11 AV Attila JC Team 2 AV Attila - JJC
    Begeleider: Ingrid Oonincx
    4 3215
    12 Taxandria Atletiek JC Taxandria Atletiek - JJC
    Begeleider: Joep van Gorp
    Jurylid: Joep van Gorp ea
    2 2345

    Uitslagen 150 meter Jongens Junior C

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Jens de Wilde Scorpio Scorpio JC Team 1 17,87 -2.1 m/s18,50 835
    2 Jaco Delissen AV Attila AV Attila JC Team 1 18,25 -2.1 m/s18,25 793
    3 Yannick van Dijk PH Prins Hend...JC Team 1 18,79 -2.1 m/s18,78 736
    4 Stijn Hendriks Scorpio Scorpio JC Team 1 18,82 -2.1 m/s19,00 733
    5 Thomas Kaijim AV Sprint AV Sprint JC Team 1 18,86 -2.1 m/s19,20 728
    6 Bram Schutte PH Prins Hend...JC Team 1 19,00 +1.0 m/s19,38 714
    7 Dyamo Hoek AV Sprint AV Sprint JC Team 1 19,05 -2.1 m/s19,32 709
    8 Ouren Röttjers DAK DAK JC 19,33 +1.0 m/s19,44 682
    9 Mathijs Goris Gloria AV Spirido...letiek JC 19,35 +1.0 m/s19,62 680
    10 Cas van Gorp Taxandria Taxandria ...letiek JC 19,37 -0.8 m/s20,42 678
    11 Koen Diepen PH Prins Hend...JC Team 1 19,53 +1.0 m/s20,30 0
    12 Jaimy Kraus AV Attila AV Attila JC Team 2 19,95 +0.2 m/s--- 623
    13 Joost Winkel AV Sprint AV Sprint JC Team 1 20,16 -0.8 m/s20,50 0
    14 Lars Karremans DAK DAK JC 20,38 -0.2 m/s22,80 585
    15 Rick Smits DAK DAK JC 20,39 -0.8 m/s20,33 0
    16 Luc de Kruijf PH Prins Hend...JC Team 2 20,72 -0.8 m/s20,89 555
    17 Reinier de Rooij ACW `66 ACW `66 JC 20,75 -1.4 m/s--- 553
    18 Arthur van...er Weegen AV Sprint AV Sprint JC Team 2 21,02 +0.2 m/s--- 530
    19 Michon Goddijn AV Sprint AV Sprint JC Team 2 21,44 -0.2 m/s--- 496
    20 Diego Broere Scorpio Scorpio JC Team 2 21,74 -1.4 m/s--- 473
    21 Marek Heijne AV Sprint AV Sprint JC Team 2 21,93 -0.2 m/s--- 0
    22 Jeroen van Beckhoven AV Attila AV Attila JC Team 2 22,10 +0.2 m/s--- 446
    23 Jules Karremans AV Attila AV Attila JC Team 1 22,62 -0.2 m/s21,56 408
    24 Roan van Vessem Scorpio Scorpio JC Team 2 22,75 +0.2 m/s--- 399
    25 Tim van der Bruggen PH Prins Hend...JC Team 2 23,24 -0.8 m/s21,50 365
    26 Sven van der Wal Scorpio Scorpio JC Team 2 23,58 -1.4 m/s--- 0
    27 Tom Burghouts ACW `66 ACW `66 JC 26,21 -1.4 m/s--- 188
    28 Merijn van der Veek ACW `66 ACW `66 JC 26,75 -1.4 m/s--- 0
    Thijs Coehorst AV Attila AV Attila JC Team 2 DNS --- 0
    Olivier Zetz PH Prins Hend...JC Team 2 DNS 20,00 0

    Uitslagen 800 meter Jongens Junior C

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Bram Veldhuizen Scorpio Scorpio JC Team 1 2:04,85 2:07,00 850
    2 Niels Laros Scorpio Scorpio JC Team 1 2:05,43 2:07,00 842
    3 Milan Watzeels AV Attila AV Attila JC Team 1 2:10,45 2:12,46 775
    4 Cas van Gorp Taxandria Taxandria ...letiek JC 2:13,73 2:12,55 735
    5 Koen Diepen PH Prins Hend...JC Team 1 2:15,45 2:17,19 714
    6 Martijn Gulickx Gloria AV Spirido...letiek JC 2:19,64 2:19,89 666
    7 Max de Kruijf PH Prins Hend...JC Team 1 2:21,14 2:21,26 650
    8 Lans Timmermans PH Prins Hend...JC Team 2 2:21,17 2:21,58 649
    9 Steyn Potuit Scorpio Scorpio JC Team 1 2:21,18 2:15,00 0
    10 Joost Winkel AV Sprint AV Sprint JC Team 1 2:22,43 2:22,47 636
    11 Sven van d...eerendonk PH Prins Hend...JC Team 2 2:22,46 2:25,00 635
    12 Pepijn Roels AV Sprint AV Sprint JC Team 1 2:22,50 2:21,97 635
    13 Rick Smits DAK DAK JC 2:23,08 2:24,54 629
    14 Yannick van Dijk PH Prins Hend...JC Team 1 2:25,27 2:25,00 0
    15 Maurits Kuipers AV Sprint AV Sprint JC Team 1 2:29,35 2:27,56 0
    16 Ivar van der Sanden PH Prins Hend...JC Team 2 2:30,61 2:31,93 0
    17 Tristan van der Loop ACW `66 ACW `66 JC 2:36,21 --- 502
    18 Lars Karremans DAK DAK JC 2:37,55 2:53,32 490
    19 Arne Dierckx Gloria AV Spirido...letiek JC 2:38,38 2:57,99 483
    20 Kamiel Watzeels AV Attila AV Attila JC Team 1 2:40,18 2:43,91 467
    21 Guus Guikink AV Sprint AV Sprint JC Team 2 2:51,92 --- 375
    22 Kwinten Rotte AV Sprint AV Sprint JC Team 2 2:52,39 --- 371
    23 Sven van der Wal Scorpio Scorpio JC Team 2 2:52,50 --- 371
    24 Matthijs Slangen AV Attila AV Attila JC Team 2 2:58,50 3:00,08 328
    25 Merijn van der Veek ACW `66 ACW `66 JC 3:29,93 3:44,34 147
    26 Taylan Temel ACW `66 ACW `66 JC 3:32,78 4:00,17 0
    Remko van den Hout AV Attila AV Attila JC Team 1 DNS 2:21,32 0
    Roemer Struik DAK DAK JC DNS 2:53,15 0

    Uitslagen 100 meter horden (84cm) Jongens Junior C

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Stijn Hendriks Scorpio Scorpio JC Team 1 14,24 -0.1 m/s14,10 803
    2 Jens de Wilde Scorpio Scorpio JC Team 1 14,71 -0.1 m/s14,60 754
    3 Finn Verhoeff PH Prins Hend...JC Team 1 15,18 -0.1 m/s15,42 709
    4 Viggo Tijbosch PH Prins Hend...JC Team 1 15,23 -0.1 m/s15,75 704
    5 Max Kreeft Scorpio Scorpio JC Team 1 16,08 -0.3 m/s18,00 0
    6 Jaco Delissen AV Attila AV Attila JC Team 1 16,47 -0.1 m/s16,07 596
    7 Mark Smolders AV Sprint AV Sprint JC Team 1 16,91 -1.4 m/s17,50 562
    8 Jens de Kock PH Prins Hend...JC Team 2 17,73 -1.4 m/s16,50 502
    9 Tristan van der Loop ACW `66 ACW `66 JC 17,73 -0.6 m/s--- 502
    10 Mathijs Goris Gloria AV Spirido...letiek JC 17,86 -0.6 m/s--- 493
    11 Pepijn Roels AV Sprint AV Sprint JC Team 1 18,64 -0.3 m/s--- 442
    12 Lans Timmermans PH Prins Hend...JC Team 2 18,75 -1.4 m/s17,00 435
    13 Merijn Verdijk DAK DAK JC 19,53 -0.3 m/s19,51 389
    14 Tim van der Bruggen PH Prins Hend...JC Team 2 20,60 -1.4 m/s17,50 0
    15 Jake Romijn PH Prins Hend...JC Team 1 21,09 -1.4 m/s16,50 0
    16 Kwinten Rotte AV Sprint AV Sprint JC Team 2 21,97 -0.3 m/s--- 265
    17 Kamiel Watzeels AV Attila AV Attila JC Team 1 22,96 -0.3 m/s22,33 222
    Thijs Martens ACW `66 ACW `66 JC DNS --- 0
    Thijs Coehorst AV Attila AV Attila JC Team 2 DNS --- 0

    Uitslagen Speerwerpen 600 gram Jongens Junior C

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Ryan Jansen Scorpio Scorpio JC Team 1 44,17 --- 694
    2 Tygo Naafs Gloria AV Spirido...letiek JC 41,96 --- 666
    3 Max Kreeft Scorpio Scorpio JC Team 1 39,65 --- 0
    4 Sjoerd Oberman PH Prins Hend...JC Team 1 37,88 33,55 611
    5 Tim Pelkmans AV Sprint AV Sprint JC Team 1 36,50 34,67 591
    6 Bram de GRAAF Scorpio Scorpio JC Team 2 31,57 --- 519
    7 Mark Smolders AV Sprint AV Sprint JC Team 1 31,50 37,48 0
    8 Jake Romijn PH Prins Hend...JC Team 1 28,85 32,18 0
    9 Michon Goddijn AV Sprint AV Sprint JC Team 2 25,50 --- 422
    10 Mathys Vermeulen AV Attila AV Attila JC Team 1 25,18 --- 417
    11 Olivier van Gelder Scorpio Scorpio JC Team 2 24,98 --- 0
    12 Guus Guikink AV Sprint AV Sprint JC Team 2 24,90 --- 0
    13 Dieter Stolzenbach PH Prins Hend...JC Team 2 23,93 23,82 396
    14 Jay Béaart PH Prins Hend...JC Team 2 23,41 23,04 0
    15 Cas Timmermans ACW `66 ACW `66 JC 16,76 --- 260
    16 Matthijs Slangen AV Attila AV Attila JC Team 2 15,21 --- 227
    17 Okke Snoeren Taxandria Taxandria ...letiek JC 14,41 --- 209
    18 Taylan Temel ACW `66 ACW `66 JC 10,03 --- 0

    Uitslagen Kogelstoten 4 kilogram Jongens Junior C

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Mark Smolders AV Sprint AV Sprint JC Team 1 12,34 13,16 629
    2 Tygo Naafs Gloria AV Spirido...letiek JC 12,09 --- 618
    3 Viggo Tijbosch PH Prins Hend...JC Team 1 11,94 11,71 612
    4 Ryan Jansen Scorpio Scorpio JC Team 1 10,92 --- 566
    5 Jaimy Kraus AV Attila AV Attila JC Team 2 10,06 --- 525
    6 Sjoerd Oberman PH Prins Hend...JC Team 1 8,89 9,51 0
    7 Timo Timmermans Gloria AV Spirido...letiek JC 8,82 --- 0
    8 Milan Watzeels AV Attila AV Attila JC Team 1 8,38 --- 441
    9 Pepijn Roels AV Sprint AV Sprint JC Team 1 8,28 --- 0
    10 Nuno van Berkom Scorpio Scorpio JC Team 2 8,16 --- 430
    11 Guus Guikink AV Sprint AV Sprint JC Team 2 8,09 --- 426
    12 Luc de Kruijf PH Prins Hend...JC Team 2 7,90 7,83 416
    13 Remko van den Hout AV Attila AV Attila JC Team 1 7,75 --- 0
    14 Jay Béaart PH Prins Hend...JC Team 2 7,45 --- 0
    15 Kwinten Rotte AV Sprint AV Sprint JC Team 2 6,86 --- 0
    16 Matthijs Koek ACW `66 ACW `66 JC 6,33 5,73 326
    17 Olivier van Gelder Scorpio Scorpio JC Team 2 5,88 --- 0
    18 Cas Timmermans ACW `66 ACW `66 JC 5,76 --- 0
    19 Okke Snoeren Taxandria Taxandria ...letiek JC 5,21 --- 255
    Thijs Coehorst AV Attila AV Attila JC Team 2 DNS --- 0

    Uitslagen Hoogspringen Jongens Junior C

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Stijn Hendriks Scorpio Scorpio JC Team 1 1,75 --- 817
    2 Thomas Kaijim AV Sprint AV Sprint JC Team 1 1,70 1,75 779
    3 Ouren Röttjers DAK DAK JC 1,55 1,65 663
    4 Reinier de Rooij ACW `66 ACW `66 JC 1,50 --- 623
    5 Jort Bouman AV Sprint AV Sprint JC Team 1 1,50 1,45 0
    6 Jake Romijn PH Prins Hend...JC Team 1 1,50 1,65 623
    6 Diego Broere Scorpio Scorpio JC Team 2 1,50 --- 623
    8 Marek Heijne AV Sprint AV Sprint JC Team 2 1,45 --- 582
    9 Mathys Vermeulen AV Attila AV Attila JC Team 1 1,40 --- 541
    9 Tygo Naafs Gloria AV Spirido...letiek JC 1,40 --- 541
    11 Jules Karremans AV Attila AV Attila JC Team 1 1,35 --- 0
    11 Merijn Verdijk DAK DAK JC 1,35 --- 0
    13 Max de Kruijf PH Prins Hend...JC Team 1 1,30 1,35 0
    14 Tristan van der Loop ACW `66 ACW `66 JC 1,25 --- 0
    15 Jeroen van Beckhoven AV Attila AV Attila JC Team 2 1,25 --- 426
    Dieter Stolzenbach PH Prins Hend...JC Team 2 DNS 1,40 0
    Jens de Kock PH Prins Hend...JC Team 2 DNS 1,40 0
    Yorick Brethouwer Scorpio Scorpio JC Team 1 DNS --- 0

    Uitslagen Verspringen Jongens Junior C

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Viggo Tijbosch PH Prins Hend...JC Team 1 5,93 +0.4 m/s5,87 797
    2 Jens de Wilde Scorpio Scorpio JC Team 1 5,92 +0.3 m/s--- 796
    3 Jaco Delissen AV Attila AV Attila JC Team 1 5,67 +0.3 m/s--- 749
    4 Ouren Röttjers DAK DAK JC 5,27 -0.2 m/s5,43 674
    5 Jaimy Kraus AV Attila AV Attila JC Team 2 5,10 -0.9 m/s--- 640
    6 Bram Schutte PH Prins Hend...JC Team 1 4,80 -1.1 m/s5,18 0
    7 Jens de Kock PH Prins Hend...JC Team 2 4,75 -0.1 m/s4,74 570
    8 Jort Bouman AV Sprint AV Sprint JC Team 1 4,69 +0.4 m/s4,70 558
    9 Dieter Stolzenbach PH Prins Hend...JC Team 2 4,69 +0.1 m/s4,73 0
    10 Thijs Martens ACW `66 ACW `66 JC 4,63 +0.0 m/s--- 546
    11 Bram de GRAAF Scorpio Scorpio JC Team 2 4,36 +0.5 m/s--- 490
    12 Martijn Gulickx Gloria AV Spirido...letiek JC 4,31 -0.3 m/s--- 480
    13 Jules Karremans AV Attila AV Attila JC Team 1 4,28 +1.1 m/s--- 0
    14 Cas van Gorp Taxandria Taxandria ...letiek JC 4,25 -0.9 m/s--- 468
    15 Arthur van...er Weegen AV Sprint AV Sprint JC Team 2 4,19 -1.1 m/s--- 456
    16 Arne Dierckx Gloria AV Spirido...letiek JC 4,08 -0.9 m/s--- 0
    17 Jeroen van Beckhoven AV Attila AV Attila JC Team 2 4,00 +0.3 m/s--- 0
    18 Roan van Vessem Scorpio Scorpio JC Team 2 3,91 -1.1 m/s--- 0
    19 Matthijs Koek ACW `66 ACW `66 JC 3,30 +0.6 m/s--- 0
    19 Sam Janssens AV Sprint AV Sprint JC Team 2 3,30 -1.0 m/s--- 0
    21 Okke Snoeren Taxandria Taxandria ...letiek JC 3,08 +0.3 m/s--- 0
    Roemer Struik DAK DAK JC DNS --- 0