Categorie 'Meisjes Junior A'

Categorie gegevens

Deelnemers: 83
Categorie afkorting: MJA
Berekeningswijze: Junioren A/B, Senioren, Veteranen - Vrouwen/Meisjes
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 100 meter
  • 1 x 400 meter
  • 1 x 800 meter
  • 1 x 1500 meter
  • 1 x 100 meter horden (84cm)
  • 1 x 4 x 100m
  • 4 x Speerwerpen 600 gram
  • 4 x Kogelstoten 4 kilogram
  • 4 x Kogelslingeren 4 kilogram
  • 1 x Hoogspringen
  • 4 x Verspringen
  • Atleten 'Meisjes Junior A'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep Team 100m400m800m1500m100mH4x100mSpeerKogelKogelslHoogVerTeam punten
    527 Denise Arisa ARV Ilion 100m
    100mH
    4x100m
    MJA - 100mMJA - 100mH ARV Ilion Meisjes -------- 1351
    528 Nanah Fung-Loy ARV Ilion Speer
    Kogel
    Ver
    MJA - Spee...- groep 1MJA - Koge...- groep 2MJA - Ver - groep 2 ARV Ilion Meisjes -------- 2051
    529 Esmee van der Hulst ARV Ilion 800m
    1500m
    MJA - 800mMJA - 1500m ARV Ilion Meisjes --------- 667
    530 Morgann de Jong ARV Ilion 400m
    4x100m
    Ver
    MJA - 400mMJA - Ver - groep 1 ARV Ilion Meisjes -------- 688
    531 Arja Pouwels ARV Ilion Kogelsl
    MJA - Kogelsl ARV Ilion Meisjes ---------- 664
    532 Franka Pouwels ARV Ilion 4x100m
    Hoog
    MJA - Hoog - groep 2 ARV Ilion Meisjes --------- 726
    533 Julia Rijnenberg ARV Ilion 100m
    4x100m
    MJA - 100m ARV Ilion Meisjes --------- 0
    544 Hannah Garritsen Clytoneus 1500m
    Ver
    MJA - 1500mMJA - Ver - groep 1 AV Clytoneus Meisjes --------- 350
    545 Maaike Heida Clytoneus 100m
    4x100m
    MJA - 100m AV Clytoneus Meisjes --------- 447
    546 Carlijn Helder Clytoneus 100mH
    4x100m
    Speer
    MJA - 100mHMJA - Spee...- groep 1 AV Clytoneus Meisjes -------- 912
    547 Renee van der Marel Clytoneus Kogel
    Kogelsl
    MJA - Koge...- groep 1MJA - Kogelsl AV Clytoneus Meisjes --------- 931
    548 Sanne de Ruiter Clytoneus 400m
    4x100m
    Kogel
    MJA - 400mMJA - Koge...- groep 2 AV Clytoneus Meisjes -------- 809
    549 Ilse Tabak Clytoneus 100m
    100mH
    Hoog
    MJA - 100mMJA - 100mHMJA - Hoog - groep 2 AV Clytoneus Meisjes -------- 0
    550 Rixt Vos Clytoneus 800m
    Hoog
    MJA - 800mMJA - Hoog - groep 1 AV Clytoneus Meisjes --------- 726
    551 Nadine de Vries Clytoneus 800m
    4x100m
    Ver
    MJA - 800mMJA - Ver - groep 2 AV Clytoneus Meisjes -------- 1194
    566 Amber Aarssen AV Fortuna 400m
    100mH
    Speer
    MJA - 400mMJA - 100mHMJA - Spee...- groep 1 AV Fortuna Meisjes -------- 989
    567 Nikki Könemann AV Fortuna Kogelsl
    MJA - Kogelsl AV Fortuna Meisjes ---------- 377
    568 Joyce Verheezen AV Fortuna 100m
    100mH
    Ver
    MJA - 100mMJA - 100mHMJA - Ver - groep 1 AV Fortuna Meisjes -------- 989
    580 Deandra de Camps CAV Energie 100mH
    Hoog
    Ver
    MJA - 100mHMJA - Hoog - groep 2MJA - Ver - groep 1 CAV Energie Meisjes -------- 1213
    581 Janneke Casteleijn CAV Energie Kogel
    Kogelsl
    Ver
    MJA - Koge...- groep 2MJA - KogelslMJA - Ver - groep 2 CAV Energie Meisjes -------- 179
    582 Sofia Faraoni CAV Energie 100m
    4x100m
    Speer
    MJA - 100mMJA - Spee...- groep 2 CAV Energie Meisjes -------- 144
    583 Corinda den Hartog CAV Energie 100m
    4x100m
    Kogel
    MJA - 100mMJA - Koge...- groep 1 CAV Energie Meisjes -------- 655
    584 Ilvia Hederik CAV Energie 1500m
    4x100m
    MJA - 1500m CAV Energie Meisjes --------- 520
    585 Lotte de Visser CAV Energie 400m
    800m
    4x100m
    MJA - 400mMJA - 800m CAV Energie Meisjes -------- 1458
    609 Denise de Does Haag 100mH
    Speer
    Hoog
    MJA - 100mHMJA - Spee...- groep 2MJA - Hoog - groep 1 Haag Atlet...es Team 1 -------- 1233
    610 Hedda van Dort Haag 400m
    4x100m
    MJA - 400m Haag Atlet...es Team 1 --------- 0
    611 Rosa Ellens Haag 800m
    1500m
    MJA - 800mMJA - 1500m Haag Atlet...es Team 1 --------- 1410
    612 Sophia de ...y Fortman Haag 800m
    1500m
    MJA - 800mMJA - 1500m Haag Atlet...es Team 1 --------- 0
    613 Marlous Hagemann Haag 100m
    4x100m
    MJA - 100m Haag Atlet...es Team 1 --------- 0
    614 Noor Kuiper Haag 100mH
    Ver
    MJA - 100mHMJA - Ver - groep 1 Haag Atlet...es Team 1 --------- 0
    615 Fréderique Post Haag 100m
    4x100m
    MJA - 100m Haag Atlet...es Team 1 --------- 740
    616 Grace - Ann Pronk Haag 400m
    4x100m
    Kogel
    MJA - 400mMJA - Koge...- groep 1 Haag Atlet...es Team 1 -------- 739
    617 Tosca Smit Haag Kogel
    Kogelsl
    Hoog
    MJA - Koge...- groep 2MJA - KogelslMJA - Hoog - groep 2 Haag Atlet...es Team 1 -------- 1112
    618 Bente Valk Haag Speer
    Ver
    MJA - Spee...- groep 1MJA - Ver - groep 2 Haag Atlet...es Team 1 --------- 1199
    619 Strea Ajise Haag 100m
    4x100m
    Hoog
    MJA - 100mMJA - Hoog - groep 1 Haag Atlet...es Team 2 -------- 1139
    620 Annabel Beckers Haag 800m
    1500m
    MJA - 800mMJA - 1500m Haag Atlet...es Team 2 --------- 605
    621 Janna van Burik Haag Speer
    Kogel
    MJA - Spee...- groep 1MJA - Koge...- groep 2 Haag Atlet...es Team 2 --------- 950
    622 Jildou Guest Haag 4x100m
    Haag Atlet...es Team 2 ---------- 0
    623 Esther van der Pijl Haag 400m
    4x100m
    MJA - 400m Haag Atlet...es Team 2 --------- 638
    624 Felicia Vogeland Haag 100m
    4x100m
    Ver
    MJA - 100mMJA - Ver - groep 1 Haag Atlet...es Team 2 -------- 0
    647 Anne de Jong Leiden Ver
    MJA - Ver - groep 1 Leiden Atl...es Team 1 ---------- 0
    648 Bobet Kloosterman Leiden 800m
    MJA - 800m Leiden Atl...es Team 1 ---------- 764
    649 Ilse Knevel Leiden Hoog
    MJA - Hoog - groep 1 Leiden Atl...es Team 1 ---------- 779
    650 Amina Maatoug Leiden 1500m
    MJA - 1500m Leiden Atl...es Team 1 ---------- 753
    651 Aylan Menick Leiden 400m
    MJA - 400m Leiden Atl...es Team 1 ---------- 782
    652 Marta Moreno Leiden 1500m
    MJA - 1500m Leiden Atl...es Team 1 ---------- 0
    653 Lieke Pauli Leiden 100m
    4x100m
    MJA - 100m Leiden Atl...es Team 1 --------- 0
    654 Jacomijn Prins Leiden Speer
    MJA - Spee...- groep 1 Leiden Atl...es Team 1 ---------- 0
    655 Isabelle Reijman Leiden Kogel
    Kogelsl
    MJA - Koge...- groep 1MJA - Kogelsl Leiden Atl...es Team 1 --------- 1068
    656 Isabel Roeleveld Leiden 400m
    100mH
    4x100m
    MJA - 400mMJA - 100mH Leiden Atl...es Team 1 -------- 0
    657 Loïs Steenbeek Leiden 4x100m
    Speer
    Kogel
    MJA - Spee...- groep 2MJA - Koge...- groep 2 Leiden Atl...es Team 1 -------- 626
    658 Jutte Vijverberg Leiden 4x100m
    Leiden Atl...es Team 1 ---------- 0
    659 Lara Weghorst Leiden 100m
    100mH
    Ver
    MJA - 100mMJA - 100mHMJA - Ver - groep 2 Leiden Atl...es Team 1 -------- 2093
    660 Florieke van Ek Leiden 800m
    4x100m
    MJA - 800m Leiden Atl...es Team 2 --------- 454
    661 Isis Heemskerk Leiden 400m
    4x100m
    Hoog
    MJA - 400mMJA - Hoog - groep 1 Leiden Atl...es Team 2 -------- 1047
    662 Estela Kazatzidis Leiden 100mH
    4x100m
    Ver
    MJA - 100mHMJA - Ver - groep 1 Leiden Atl...es Team 2 -------- 1125
    663 Madelief Nouwens Leiden Kogel
    Kogelsl
    MJA - Koge...- groep 1MJA - Kogelsl Leiden Atl...es Team 2 --------- 0
    664 Emmy Rams Leiden 100m
    400m
    4x100m
    MJA - 100mMJA - 400m Leiden Atl...es Team 2 -------- 406
    690 Maartje Arnold PAC 800m
    MJA - 800m PAC Meisjes Team 1 ---------- 769
    691 Sanne van Beek PAC 400m
    800m
    MJA - 400mMJA - 800m PAC Meisjes Team 1 --------- 0
    692 Silke Brakkee PAC 1500m
    MJA - 1500m PAC Meisjes Team 1 ---------- 599
    693 Alida van Daalen PAC Kogel
    MJA - Koge...- groep 1 PAC Meisjes Team 1 ---------- 886
    694 Femke Frijters PAC 100mH
    Ver
    MJA - 100mHMJA - Ver - groep 2 PAC Meisjes Team 1 --------- 1506
    695 Judith Haarsma PAC Hoog
    MJA - Hoog - groep 1 PAC Meisjes Team 1 ---------- 0
    696 Meike Kroon PAC Speer
    Kogel
    MJA - Spee...- groep 1MJA - Koge...- groep 2 PAC Meisjes Team 1 --------- 592
    697 Lotte Smink PAC Kogelsl
    MJA - Kogelsl PAC Meisjes Team 1 ---------- 847
    698 Kristina Tergau PAC 4x100m
    Ver
    MJA - Ver - groep 1 PAC Meisjes Team 1 --------- 0
    699 Sofie Thomas PAC 100mH
    4x100m
    MJA - 100mH PAC Meisjes Team 1 --------- 0
    700 Janine Verhaar PAC 100m
    4x100m
    MJA - 100m PAC Meisjes Team 1 --------- 791
    701 Noa Wingbermuhle PAC 100m
    400m
    4x100m
    MJA - 100mMJA - 400m PAC Meisjes Team 1 -------- 773
    702 Anne Zuijdgeest PAC Speer
    Hoog
    MJA - Spee...- groep 2MJA - Hoog - groep 2 PAC Meisjes Team 1 --------- 832
    703 Maysoun Juliana PAC 400m
    MJA - 400m PAC Meisjes Team 2 ---------- 507
    704 Kiira Kans PAC 800m
    MJA - 800m PAC Meisjes Team 2 ---------- 525
    705 Linde Sluimer PAC 100m
    100mH
    MJA - 100mMJA - 100mH PAC Meisjes Team 2 --------- 1067
    706 Fabienne van der Tak PAC Speer
    Kogel
    Kogelsl
    MJA - Spee...- groep 2MJA - Koge...- groep 1MJA - Kogelsl PAC Meisjes Team 2 -------- 1466
    718 Kahlan Geluk Rotterdam Kogel
    Hoog
    Ver
    MJA - Koge...- groep 1MJA - Hoog - groep 1MJA - Ver - groep 2 Rotterdam ...k Meisjes -------- 1850
    719 Lora Poposka Rotterdam 800m
    MJA - 800m Rotterdam ...k Meisjes ---------- 0
    720 Jaleesa Seedorf Rotterdam 100m
    MJA - 100m Rotterdam ...k Meisjes ---------- 0
    721 Ruth Vogels Rotterdam 100m
    100mH
    Kogelsl
    MJA - 100mMJA - 100mHMJA - Kogelsl Rotterdam ...k Meisjes -------- 1981
    722 Eva van Wijngaarden Rotterdam 400m
    800m
    MJA - 400mMJA - 800m Rotterdam ...k Meisjes --------- 1108
    723 Anne Geytenbeek U-Track 1500m
    MJA - 1500m U-Track Meisjes ---------- 547
    724 Kellynsia Leerdam U-Track Ver
    MJA - Ver - groep 2 U-Track Meisjes ---------- 722
    725 Jyoti Tojo U-Track 100m
    MJA - 100m U-Track Meisjes ---------- 609

    Verenigingen 'Meisjes Junior A'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    ARV Ilion ILIO 7
    AV Clytoneus CLYT 8
    AV Fortuna FRTN 3
    CAV Energie ENRG 6
    Haag Atletiek HAAG 16
    Leiden Atletiek LATL 18
    PAC PAC 17
    Rotterdam Atletiek RDAM 5
    U-Track UTRK 3
    Competitiestand Meisjes Junioren A
    # Team Leden Punten
    1 PAC Meisjes Team 1 PAC - MJA
    Begeleider: Ron vd Steenhoven
    Jurylid: via mail
    13 8330
    2 Leiden Atletiek Meisjes Team 1 Leiden Atletiek - MJA
    Begeleider: Carla Jonker
    Jurylid: Carla Jonker
    13 7477
    3 Haag Atletiek Meisjes Team 1 Haag Atletiek - MJA
    Begeleider: Mattie Dekkers
    Jurylid: jeannette le grand
    10 7242
    4 ARV Ilion Meisjes ARV Ilion - MJA
    Begeleider: Emiel Koolstra & Alessandro Lentze
    Jurylid: nvt
    7 6841
    5 AV Clytoneus Meisjes AV Clytoneus - MJA
    Begeleider: Perry Heijne
    8 6089
    6 Rotterdam Atletiek Meisjes Rotterdam Atletiek - MJA
    Begeleider: Lowie
    5 4939
    7 CAV Energie Meisjes CAV Energie - MJA
    Begeleider: Aad Vink
    Jurylid: Peter de Visser
    6 4544
    8 PAC Meisjes Team 2 PAC - MJA
    Begeleider: Ron vd Steenhoven
    Jurylid: via mail
    4 3565
    9 Leiden Atletiek Meisjes Team 2 Leiden Atletiek - MJA
    Begeleider: Carla Jonker
    Jurylid: Leiden Atletiek
    5 3541
    10 Haag Atletiek Meisjes Team 2 Haag Atletiek - MJA
    Begeleider: Mattie Dekkers
    Jurylid: jeannette le grand
    6 3332
    11 AV Fortuna Meisjes AV Fortuna - MJA
    Begeleider: Michael Ketting
    Jurylid: Rob Robbemond graag werpen
    3 2355
    12 U-Track Meisjes U-Track - MJA
    Begeleider: Juul Acton
    Jurylid: Onbekend
    3 1878
    13 AV Pijnenburg Meisjes AV Pijnenburg - MJA 0 0
    13 AV Triathlon Meisjes AV Triathlon - MJA 0 0

    Uitslagen 100 meter Meisjes Junior A

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Janine Verhaar PAC PAC Meisjes Team 1 12,40 -3.4 m/s12,15 791
    2 Fréderique Post Haag Haag Atlet...es Team 1 12,66 -3.4 m/s12,50 740
    3 Denise Arisa ARV Ilion ARV Ilion Meisjes 12,99 -3.4 m/s12,91 678
    4 Ruth Vogels Rotterdam Rotterdam ...k Meisjes 13,08 -2.2 m/s13,11 662
    5 Noa Wingbermuhle PAC PAC Meisjes Team 1 13,11 -3.4 m/s13,02 0
    6 Lara Weghorst Leiden Leiden Atl...es Team 1 13,35 -3.4 m/s12,81 615
    7 Jyoti Tojo U-Track U-Track Meisjes 13,38 -3.4 m/s13,05 609
    8 Strea Ajise Haag Haag Atlet...es Team 2 13,50 -2.2 m/s13,15 589
    9 Felicia Vogeland Haag Haag Atlet...es Team 2 13,68 -2.2 m/s13,31 0
    10 Marlous Hagemann Haag Haag Atlet...es Team 1 13,99 -3.4 m/s13,10 0
    11 Julia Rijnenberg ARV Ilion ARV Ilion Meisjes 14,01 -2.2 m/s13,70 0
    12 Linde Sluimer PAC PAC Meisjes Team 2 14,06 -3.5 m/s13,97 499
    13 Lieke Pauli Leiden Leiden Atl...es Team 1 14,17 -2.2 m/s13,49 0
    14 Maaike Heida Clytoneus AV Clytoneus Meisjes 14,40 -2.2 m/s13,14 447
    15 Emmy Rams Leiden Leiden Atl...es Team 2 14,68 -3.5 m/s14,47 406
    16 Ilse Tabak Clytoneus AV Clytoneus Meisjes 14,72 -3.5 m/s14,39 0
    17 Joyce Verheezen AV Fortuna AV Fortuna Meisjes 15,84 -3.5 m/s15,23 253
    18 Corinda den Hartog CAV Energie CAV Energie Meisjes 15,97 -3.5 m/s--- 238
    19 Sofia Faraoni CAV Energie CAV Energie Meisjes 17,59 -3.5 m/s17,12 0
    Jaleesa Seedorf Rotterdam Rotterdam ...k Meisjes DNS 13,11 0

    Uitslagen 400 meter Meisjes Junior A

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Sanne de Ruiter Clytoneus AV Clytoneus Meisjes 58,98 59,45 809
    2 Aylan Menick Leiden Leiden Atl...es Team 1 59,84 58,32 782
    3 Noa Wingbermuhle PAC PAC Meisjes Team 1 1:00,13 1:00,36 773
    4 Grace - Ann Pronk Haag Haag Atlet...es Team 1 1:01,24 1:00,25 739
    5 Lotte de Visser CAV Energie CAV Energie Meisjes 1:02,06 1:02,71 715
    6 Morgann de Jong ARV Ilion ARV Ilion Meisjes 1:03,01 1:00,00 688
    7 Sanne van Beek PAC PAC Meisjes Team 1 1:04,10 1:05,35 0
    8 Hedda van Dort Haag Haag Atlet...es Team 1 1:04,13 1:01,30 0
    9 Esther van der Pijl Haag Haag Atlet...es Team 2 1:04,83 1:02,20 638
    10 Eva van Wijngaarden Rotterdam Rotterdam ...k Meisjes 1:09,52 1:11,00 522
    11 Maysoun Juliana PAC PAC Meisjes Team 2 1:10,16 1:08,86 507
    12 Isis Heemskerk Leiden Leiden Atl...es Team 2 1:10,64 1:10,00 497
    13 Isabel Roeleveld Leiden Leiden Atl...es Team 1 1:11,43 1:10,00 0
    14 Amber Aarssen AV Fortuna AV Fortuna Meisjes 1:11,78 1:04,40 471
    15 Emmy Rams Leiden Leiden Atl...es Team 2 1:12,13 1:10,00 0

    Uitslagen 800 meter Meisjes Junior A

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Maartje Arnold PAC PAC Meisjes Team 1 2:21,65 2:24,00 769
    2 Bobet Kloosterman Leiden Leiden Atl...es Team 1 2:22,05 2:19,51 764
    3 Rosa Ellens Haag Haag Atlet...es Team 1 2:22,77 2:18,00 755
    4 Lotte de Visser CAV Energie CAV Energie Meisjes 2:23,84 2:25,89 743
    5 Sanne van Beek PAC PAC Meisjes Team 1 2:27,08 2:26,51 0
    6 Nadine de Vries Clytoneus AV Clytoneus Meisjes 2:31,47 2:28,00 656
    7 Annabel Beckers Haag Haag Atlet...es Team 2 2:36,33 2:32,00 605
    8 Eva van Wijngaarden Rotterdam Rotterdam ...k Meisjes 2:38,29 2:38,00 586
    9 Sophia de ...y Fortman Haag Haag Atlet...es Team 1 2:38,83 2:32,00 0
    10 Kiira Kans PAC PAC Meisjes Team 2 2:44,65 2:38,00 525
    11 Rixt Vos Clytoneus AV Clytoneus Meisjes 2:45,76 2:38,33 0
    12 Lora Poposka Rotterdam Rotterdam ...k Meisjes 2:48,57 2:38,00 0
    13 Florieke van Ek Leiden Leiden Atl...es Team 2 2:52,84 2:48,20 454
    14 Esmee van der Hulst ARV Ilion ARV Ilion Meisjes 2:57,14 2:42,00 420

    Uitslagen 100 meter horden (84cm) Meisjes Junior A

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Ruth Vogels Rotterdam Rotterdam ...k Meisjes 14,82 +2.1 m/s16,00 769
    2 Femke Frijters PAC PAC Meisjes Team 1 15,34 +2.1 m/s14,55 712
    3 Lara Weghorst Leiden Leiden Atl...es Team 1 15,35 +2.1 m/s14,88 711
    4 Sofie Thomas PAC PAC Meisjes Team 1 15,60 +2.1 m/s17,00 0
    5 Denise Arisa ARV Ilion ARV Ilion Meisjes 15,72 +2.1 m/s15,40 673
    6 Estela Kazatzidis Leiden Leiden Atl...es Team 2 16,58 +0.3 m/s18,00 592
    7 Linde Sluimer PAC PAC Meisjes Team 2 16,85 +2.1 m/s17,05 568
    8 Denise de Does Haag Haag Atlet...es Team 1 17,58 +2.1 m/s17,20 507
    9 Carlijn Helder Clytoneus AV Clytoneus Meisjes 17,97 +0.3 m/s17,73 477
    10 Isabel Roeleveld Leiden Leiden Atl...es Team 1 18,41 +0.3 m/s17,50 0
    11 Deandra de Camps CAV Energie CAV Energie Meisjes 18,47 +0.3 m/s17,75 440
    12 Joyce Verheezen AV Fortuna AV Fortuna Meisjes 19,96 +0.3 m/s19,63 340
    13 Noor Kuiper Haag Haag Atlet...es Team 1 20,62 +2.1 m/s16,50 0
    14 Amber Aarssen AV Fortuna AV Fortuna Meisjes 21,29 +0.3 m/s18,47 0
    Ilse Tabak Clytoneus AV Clytoneus Meisjes DQ 18,50 0

    Uitslagen Speerwerpen 600 gram Meisjes Junior A

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    1 Nanah Fung-Loy ARV Ilion ARV Ilion Meisjes 32,85 34,21 X 27,88 34,21 --- 672
    2 Bente Valk Haag Haag Atlet...es Team 1 32,68 24,85 25,99 20,37 32,68 --- 646
    3 Loïs Steenbeek Leiden Leiden Atl...es Team 1 31,28 29,99 31,54 28,10 31,54 --- 626
    4 Denise de Does Haag Haag Atlet...es Team 1 25,55 23,95 23,24 31,39 31,39 --- 0
    5 Meike Kroon PAC PAC Meisjes Team 1 29,40 28,35 28,34 29,64 29,64 --- 592
    6 Jacomijn Prins Leiden Leiden Atl...es Team 1 29,25 28,48 28,62 28,48 29,25 --- 0
    7 Fabienne van der Tak PAC PAC Meisjes Team 2 24,09 26,12 25,62 24,50 26,12 --- 526
    8 Amber Aarssen AV Fortuna AV Fortuna Meisjes 25,58 24,70 25,67 X 25,67 --- 518
    9 Janna van Burik Haag Haag Atlet...es Team 2 X X X 22,96 22,96 --- 463
    10 Carlijn Helder Clytoneus AV Clytoneus Meisjes 21,61 21,61 X X 21,61 --- 435
    11 Anne Zuijdgeest PAC PAC Meisjes Team 1 14,29 20,19 15,12 14,14 20,19 --- 0
    12 Sofia Faraoni CAV Energie CAV Energie Meisjes 9,87 8,49 8,49 10,07 10,07 --- 144

    Uitslagen Kogelstoten 4 kilogram Meisjes Junior A

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    1 Alida van Daalen PAC PAC Meisjes Team 1 14,29 14,85 14,30 X 14,85 --- 886
    2 Nanah Fung-Loy ARV Ilion ARV Ilion Meisjes 9,93 11,10 10,63 10,79 11,10 --- 662
    3 Kahlan Geluk Rotterdam Rotterdam ...k Meisjes 10,15 10,29 X 10,63 10,63 --- 632
    4 Isabelle Reijman Leiden Leiden Atl...es Team 1 9,64 10,27 X 9,74 10,27 --- 608
    5 Tosca Smit Haag Haag Atlet...es Team 1 9,56 9,62 9,77 9,38 9,77 --- 574
    6 Meike Kroon PAC PAC Meisjes Team 1 X 9,08 8,92 9,26 9,26 --- 0
    7 Fabienne van der Tak PAC PAC Meisjes Team 2 8,01 8,92 8,66 8,76 8,92 --- 514
    8 Renee van der Marel Clytoneus AV Clytoneus Meisjes 7,08 8,19 8,63 7,38 8,63 --- 493
    9 Janna van Burik Haag Haag Atlet...es Team 2 8,53 7,87 8,55 8,52 8,55 --- 487
    10 Loïs Steenbeek Leiden Leiden Atl...es Team 1 7,98 8,09 X X 8,09 --- 0
    11 Grace - Ann Pronk Haag Haag Atlet...es Team 1 7,72 6,97 X X 7,72 --- 0
    12 Corinda den Hartog CAV Energie CAV Energie Meisjes 7,09 6,86 7,18 7,62 7,62 7,87 417
    13 Janneke Casteleijn CAV Energie CAV Energie Meisjes 3,67 4,34 4,74 4,88 4,88 --- 0
    Sanne de Ruiter Clytoneus AV Clytoneus Meisjes X X X X NM --- 0
    Madelief Nouwens Leiden Leiden Atl...es Team 2 - - - - DNS --- 0

    Uitslagen Verspringen Meisjes Junior A

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    1 Femke Frijters PAC PAC Meisjes Team 1 5,50 5,42 5,30 5,50 +1.0 m/s--- 794
    2 Lara Weghorst Leiden Leiden Atl...es Team 1 5,38 4,94 5,15 5,38 +0.6 m/s--- 767
    3 Kellynsia Leerdam U-Track U-Track Meisjes 5,00 4,87 4,61 5,19 5,19 +1.2 m/s--- 722
    4 Nanah Fung-Loy ARV Ilion ARV Ilion Meisjes X 4,87 5,17 5,17 +0.2 m/s--- 717
    5 Anne de Jong Leiden Leiden Atl...es Team 1 4,78 4,59 4,61 X 4,78 +2.1 m/s--- 0
    6 Kristina Tergau PAC PAC Meisjes Team 1 4,60 4,71 4,57 X 4,71 +0.4 m/s--- 0
    7 Morgann de Jong ARV Ilion ARV Ilion Meisjes 4,36 4,51 4,30 4,42 4,51 +0.7 m/s--- 0
    8 Bente Valk Haag Haag Atlet...es Team 1 4,50 4,32 4,33 4,36 4,50 +0.8 m/s--- 553
    9 Nadine de Vries Clytoneus AV Clytoneus Meisjes 4,39 3,98 4,26 4,44 4,44 +0.5 m/s--- 538
    10 Estela Kazatzidis Leiden Leiden Atl...es Team 2 4,37 4,42 X 4,37 4,42 -0.2 m/s--- 533
    11 Kahlan Geluk Rotterdam Rotterdam ...k Meisjes 4,26 4,26 4,26 +0.0 m/s--- 492
    12 Deandra de Camps CAV Energie CAV Energie Meisjes 3,65 4,00 4,01 3,88 4,01 +0.0 m/s--- 425
    13 Joyce Verheezen AV Fortuna AV Fortuna Meisjes 3,61 3,90 3,63 3,72 3,90 +0.8 m/s--- 396
    14 Hannah Garritsen Clytoneus AV Clytoneus Meisjes 3,66 3,82 2,90 3,38 3,82 -0.4 m/s--- 0
    15 Noor Kuiper Haag Haag Atlet...es Team 1 3,60 3,62 3,63 3,48 3,63 +0.6 m/s--- 0
    16 Janneke Casteleijn CAV Energie CAV Energie Meisjes 2,82 2,91 2,89 2,58 2,91 +1.0 m/s--- 0
    Felicia Vogeland Haag Haag Atlet...es Team 2 X X X X NM --- 0