Categorie 'Jongens Pupil A2'

Categorie gegevens

Deelnemers: 18
Categorie afkorting: JPA2
Berekeningswijze: Pupillen A - Jongens
Meerkamp:
  • 60 meter ( 9 pogingen )
  • Meters maken ( 1 pogingen )
  • 60 meter horden ( 9 pogingen )
  • Slingeren ( 9 pogingen )
  • Vortexwerpen ( 9 pogingen )
  • Verspringen ( 9 pogingen )
  • Losse onderdelen:
  • 1 x Teamestafette
  • Atleten 'Jongens Pupil A2'

    Snr Naam Onderdelen Team M Team-est
    502 Marco Heijen AV Caesar Team-est
    Meerkamp
    Team 01 a
    509 Sten van Schagen AV Caesar Team-est
    Meerkamp
    Team 01 a
    510 Thies Stijnen AV Caesar Team-est
    Meerkamp
    Team 01 a
    513 Daan Berends STB Team-est
    Meerkamp
    Team 02 a
    518 Ilario Moonen STB Team-est
    Meerkamp
    Team 02 a
    519 Landoald Spierts STB Team-est
    Meerkamp
    Team 02 a
    520 Jayden Dekker AVON Team-est
    Meerkamp
    Team 03 a
    524 Pepijn Rasenberg AVON Team-est
    Meerkamp
    Team 03 a
    529 Mateo Castro AV Unitas Team-est
    Meerkamp
    Team 04 a
    534 Boris Munsters AV Unitas Team-est
    Meerkamp
    Team 04 a
    539 Rick Hartmans Maastricht Team-est
    Meerkamp
    Team 05 a
    540 Benjamin Jacobi Maastricht Team-est
    Meerkamp
    Team 05 a
    550 Stijn Pelzer ATOP Team-est
    Meerkamp
    Team 06 a
    552 Sem Arts AV Unitas Team-est
    Meerkamp
    Team 07 a
    556 Teun Hendricks AV Unitas Team-est
    Meerkamp
    Team 07 a
    561 Daan Trommelen AV Unitas Team-est
    Meerkamp
    Team 07 a
    571 Jayden Jeurissen ATOP Team-est
    Meerkamp
    Team 09 a
    572 Bram Reulings ATOP Team-est
    Meerkamp
    Team 09 a

    Verenigingen 'Jongens Pupil A2'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    Atletiek Maastricht MSTR 2
    AV Achilles Top ATOP 3
    AV Caesar CAES 3
    AV Unitas UNTS 5
    AVON AVON 2
    STB STB 3

    Uitslagen Meerkamp Pupil A

    Naam Team 60mDuur60mHSlingVortexVerPunten totaalTeam punten
    Alain Ritten JPA1 - ATOP Team 09 9,7 1400,00 11,8 17,50 26,00 4,15 377 377
    Amber Rompelberg MPA2 - AVON Team 03 12,1 1075,00 14,9 10,00 14,00 3,50 197 88
    Amina Dillmann MPA2 - ATOP Team 06 10,7 1475,00 13,5 13,50 22,00 3,10 320 180
    Anouk Dautzenberg MPA2 - STB Team 02 11,4 1225,00 11,7 12,50 13,00 2,90 254 195
    Bauk Kleiserlee JPA1 - AV Caesar Team 01 10,8 1475,00 11,8 16,00 22,50 3,35 318 279
    Benjamin Jacobi JPA2 - Maastricht Team 05 10,0 1250,00 11,8 14,00 25,50 3,70 321 158
    Boris Munsters JPA2 - AV Unitas Team 04 10,5 1225,00 12,0 15,50 22,50 3,75 304 304
    Bram Reulings JPA2 - ATOP Team 09 11,3 1300,00 12,6 13,00 19,00 3,70 263 233
    Brecht Grijzen MPA2 - Maastricht Team 05 10,8 1175,00 12,2 13,00 15,50 3,65 291 175
    Cedric Volders JPA1 - AV Caesar Team 01 10,2 1300,00 12,0 10,00 19,50 3,20 265 144
    Chloë Schroijen MPA2 - AVON Team 03 12,0 1075,00 17,9 18,00 17,50 3,55 236 235
    Daan Trommelen JPA2 - AV Unitas Team 07 10,1 1325,00 12,0 16,00 19,00 3,30 298 249
    Daan Berends JPA2 - STB Team 02 10,4 1375,00 12,6 13,50 18,00 3,20 272 272
    Daan Knapen JPA1 - AVON Team 03 10,9 1350,00 12,0 16,50 23,50 4,00 324 324
    Danée van Heel MPA1 - AV Unitas Team 07 10,3 1250,00 12,3 7,50 14,00 2,85 247 108
    Davinia Herresma MPA2 - ATOP Team 06 12,0 1075,00 14,3 14,50 17,50 2,65 212 98
    Demi Maessen MPA1 - AV Unitas Team 04 11,2 1050,00 12,9 12,50 12,50 3,60 244 196
    Dewi Koll MPA1 - ATOP Team 06 11,1 1300,00 12,5 14,00 12,00 3,15 267 105
    Djaviëno Dormans JPA1 - AVON Team 03 10,4 1350,00 11,8 10,50 19,00 4,35 307 277
    Emile van Montfort JPA1 - STB Team 08 11,9 1100,00 13,9 10,00 9,50 3,60 173 134
    Esmée Reinders MPA1 - AV Unitas Team 04 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
    Eva Teneij MPA1 - AV Caesar Team 01 10,1 1375,00 12,4 15,00 20,00 3,20 338 285
    Fenne van Mulken MPA1 - AV Caesar Team 01 10,5 1230,00 12,4 17,00 22,50 2,95 322 232
    Finn Schuurmans JPA1 - ATOP Team 09 11,1 1200,00 13,5 12,50 14,50 3,80 233 233
    Henry Laumann JPA1 - AV Unitas Team 07 10,9 1375,00 13,0 13,00 20,00 2,75 249 138
    Hugo Vermaire JPA1 - ATOP Team 06 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
    Ilario Moonen JPA2 - STB Team 02 10,7 1125,00 12,7 15,00 16,50 3,00 235 209
    Ilse van Banning MPA1 - AV Caesar Team 01 11,3 1075,00 13,8 11,50 11,00 2,80 195 0
    Imme de Jong MPA2 - AV Caesar Team 01 10,1 1300,00 13,0 18,50 20,00 3,40 346 304
    Indy Duin MPA2 - ATOP Team 09 11,4 1075,00 12,8 12,00 10,00 3,45 228 213
    Iris Fritzsche MPA2 - AV Unitas Team 04 11,2 1300,00 12,9 11,50 13,00 3,30 255 132
    Jasmijn Berk MPA1 - AV Unitas Team 07 12,1 1225,00 14,8 10,00 10,50 2,60 170 0
    Jayden Jeurissen JPA2 - ATOP Team 09 11,1 1050,00 14,1 12,50 13,50 3,50 201 96
    Jayden Dekker JPA2 - AVON Team 03 DNS DNS DNS 16,00 DNS DNS 55 55
    Julian Bierman JPA1 - STB Team 08 11,9 1100,00 15,3 13,50 10,50 2,65 151 58
    Jur Dinjens JPA1 - AV Unitas Team 04 10,0 1200,00 12,0 12,25 14,00 3,80 270 199
    Landoald Spierts JPA2 - STB Team 02 11,3 1300,00 13,9 12,00 22,50 2,90 233 98
    Larske Peerenbooms MPA2 - AV Caesar Team 01 11,5 1175,00 14,2 10,00 14,00 2,75 199 0
    Lewie Palmen JPA1 - AV Unitas Team 04 12,0 1225,00 14,4 10,25 12,50 3,20 176 35
    Lieke Jans MPA2 - ATOP Team 06 9,6 1425,00 10,7 19,00 25,00 3,90 452 452
    Lisa Hilgers MPA2 - ATOP Team 06 9,8 1325,00 11,4 17,00 29,50 3,75 423 423
    Lotte Hendrix MPA2 - STB Team 02 10,9 1100,00 13,8 15,50 14,00 2,95 243 183
    Lynn Coenen MPA1 - ATOP Team 09 11,2 1075,00 14,0 11,00 12,00 3,30 213 66
    Maartje va...den Boorn MPA2 - STB Team 02 10,4 1200,00 12,5 12,00 16,00 3,30 283 283
    Maddy Kostjens MPA2 - AV Caesar Team 01 10,9 1225,00 13,6 11,50 19,00 3,05 260 53
    Marco Heijen JPA2 - AV Caesar Team 01 10,8 DNS 13,3 12,00 13,50 3,05 179 0
    Maricela ...-Bricheno MPA2 - AV Unitas Team 04 DNS 1450,00 12,6 11,25 13,00 DNS 181 116
    Marly Geraerts MPA2 - Maastricht Team 05 10,4 1150,00 12,2 15,00 17,50 3,65 315 282
    Mateo Castro JPA2 - AV Unitas Team 04 11,8 1100,00 13,1 9,00 16,25 3,35 193 33
    Maud Kicken MPA1 - STB Team 08 11,3 1100,00 13,8 11,50 16,00 3,45 238 238
    Merijn Oosterman JPA1 - AV Unitas Team 07 11,2 1250,00 12,6 12,50 23,50 3,15 257 107
    Minke Loo MPA1 - STB Team 02 11,3 1225,00 12,9 9,00 9,50 2,25 187 118
    Myrthe de Koning MPA2 - Maastricht Team 05 9,5 1300,00 11,1 19,00 23,00 4,50 447 447
    Pepijn Rasenberg JPA2 - AVON Team 03 10,6 1350,00 11,4 16,00 23,50 3,70 326 261
    Pim Geurts JPA1 - AV Unitas Team 04 10,8 1005,00 13,0 13,50 29,50 3,65 280 226
    Ricco Beckers JPA1 - STB Team 08 10,0 1325,00 12,7 11,00 14,00 3,65 263 263
    Rick Hartmans JPA2 - Maastricht Team 05 10,8 1375,00 12,8 14,50 19,50 3,50 280 143
    Robin Bemelen JPA1 - AV Unitas Team 04 10,3 1225,00 12,6 14,00 20,50 3,55 280 239
    Rosa Drijver MPA2 - AVON Team 03 10,2 1375,00 11,9 16,50 21,00 3,85 379 379
    Ruben Sijstermans JPA1 - STB Team 08 10,5 1225,00 12,2 11,50 22,50 3,85 286 286
    Sanne Dabekaussen MPA1 - AV Unitas Team 07 10,9 1175,00 12,4 10,50 17,00 3,35 267 113
    Sara Teunissen MPA2 - Maastricht Team 05 10,1 1250,00 11,9 12,50 15,50 4,05 331 250
    Sara van Ham MPA2 - ATOP Team 06 9,8 1425,00 10,7 17,50 17,00 3,75 401 360
    Sem Arts JPA2 - AV Unitas Team 07 9,7 1325,00 11,9 17,00 24,50 3,75 345 345
    Senna Franssen MPA1 - ATOP Team 09 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
    Siep Trommelen JPA1 - Maastricht Team 05 9,7 1625,00 11,6 17,00 25,00 4,30 405 405
    Sten van Schagen JPA2 - AV Caesar Team 01 11,3 1075,00 12,1 15,50 24,00 2,75 250 60
    Stephanie Linssen MPA1 - AV Unitas Team 07 11,2 1050,00 12,9 8,00 16,50 2,75 208 0
    Stijn Pelzer JPA2 - ATOP Team 06 9,8 1425,00 10,3 21,00 38,00 4,00 452 452
    Swen Ottens JPA1 - AV Caesar Team 01 11,2 1075,00 11,8 12,00 23,00 3,10 246 108
    Tess Schumans MPA1 - STB Team 08 10,6 1225,00 13,6 9,50 13,00 3,60 252 252
    Teun Hendricks JPA2 - AV Unitas Team 07 9,8 1325,00 10,4 17,50 31,00 3,55 384 384
    Thies Stijnen JPA2 - AV Caesar Team 01 10,2 1475,00 11,2 16,00 17,50 3,15 315 228
    Tristan van der Waal JPA1 - ATOP Team 09 11,6 1225,00 15,8 10,50 13,50 3,70 190 124
    Veerle Houben MPA2 - AV Unitas Team 07 10,4 1300,00 12,4 11,50 15,50 2,80 273 193

    Uitslagen Meerkamp 60 meter Pupil A

    Naam Team ResOBPPunten totaal
    Alain Ritten JPA1 - ATOP Team 09 9,7 --- 62
    Amber Rompelberg MPA2 - AVON Team 03 12,1 --- 20
    Amina Dillmann MPA2 - ATOP Team 06 10,7 --- 47
    Anouk Dautzenberg MPA2 - STB Team 02 11,4 --- 33
    Bauk Kleiserlee JPA1 - AV Caesar Team 01 10,8 --- 39
    Benjamin Jacobi JPA2 - Maastricht Team 05 10,0 --- 55
    Boris Munsters JPA2 - AV Unitas Team 04 10,5 --- 45
    Bram Reulings JPA2 - ATOP Team 09 11,3 --- 30
    Brecht Grijzen MPA2 - Maastricht Team 05 10,8 --- 45
    Cedric Volders JPA1 - AV Caesar Team 01 10,2 --- 51
    Chloë Schroijen MPA2 - AVON Team 03 12,0 --- 22
    Daan Trommelen JPA2 - AV Unitas Team 07 10,1 --- 53
    Daan Berends JPA2 - STB Team 02 10,4 --- 47
    Daan Knapen JPA1 - AVON Team 03 10,9 --- 37
    Danée van Heel MPA1 - AV Unitas Team 07 10,3 --- 56
    Davinia Herresma MPA2 - ATOP Team 06 12,0 --- 22
    Demi Maessen MPA1 - AV Unitas Team 04 11,2 --- 36
    Dewi Koll MPA1 - ATOP Team 06 11,1 --- 38
    Djaviëno Dormans JPA1 - AVON Team 03 10,4 --- 47
    Emile van Montfort JPA1 - STB Team 08 11,9 --- 21
    Esmée Reinders MPA1 - AV Unitas Team 04 DNS --- 0
    Eva Teneij MPA1 - AV Caesar Team 01 10,1 --- 61
    Fenne van Mulken MPA1 - AV Caesar Team 01 10,5 --- 51
    Finn Schuurmans JPA1 - ATOP Team 09 11,1 --- 33
    Henry Laumann JPA1 - AV Unitas Team 07 10,9 --- 37
    Hugo Vermaire JPA1 - ATOP Team 06 DNS --- 0
    Ilario Moonen JPA2 - STB Team 02 10,7 --- 41
    Ilse van Banning MPA1 - AV Caesar Team 01 11,3 --- 34
    Imme de Jong MPA2 - AV Caesar Team 01 10,1 --- 61
    Indy Duin MPA2 - ATOP Team 09 11,4 --- 33
    Iris Fritzsche MPA2 - AV Unitas Team 04 11,2 --- 36
    Jasmijn Berk MPA1 - AV Unitas Team 07 12,1 --- 20
    Jayden Jeurissen JPA2 - ATOP Team 09 11,1 --- 33
    Jayden Dekker JPA2 - AVON Team 03 DNS --- 0
    Julian Bierman JPA1 - STB Team 08 11,9 --- 21
    Jur Dinjens JPA1 - AV Unitas Team 04 10,0 --- 55
    Landoald Spierts JPA2 - STB Team 02 11,3 --- 30
    Larske Peerenbooms MPA2 - AV Caesar Team 01 11,5 --- 31
    Lewie Palmen JPA1 - AV Unitas Team 04 12,0 --- 19
    Lieke Jans MPA2 - ATOP Team 06 9,6 --- 74
    Lisa Hilgers MPA2 - ATOP Team 06 9,8 --- 69
    Lotte Hendrix MPA2 - STB Team 02 10,9 --- 43
    Lynn Coenen MPA1 - ATOP Team 09 11,2 --- 36
    Maartje va...den Boorn MPA2 - STB Team 02 10,4 --- 54
    Maddy Kostjens MPA2 - AV Caesar Team 01 10,9 --- 43
    Marco Heijen JPA2 - AV Caesar Team 01 10,8 --- 39
    Maricela ...-Bricheno MPA2 - AV Unitas Team 04 DNS --- 0
    Marly Geraerts MPA2 - Maastricht Team 05 10,4 --- 54
    Mateo Castro JPA2 - AV Unitas Team 04 11,8 --- 22
    Maud Kicken MPA1 - STB Team 08 11,3 --- 34
    Merijn Oosterman JPA1 - AV Unitas Team 07 11,2 --- 32
    Minke Loo MPA1 - STB Team 02 11,3 --- 34
    Myrthe de Koning MPA2 - Maastricht Team 05 9,5 --- 77
    Pepijn Rasenberg JPA2 - AVON Team 03 10,6 --- 43
    Pim Geurts JPA1 - AV Unitas Team 04 10,8 --- 39
    Ricco Beckers JPA1 - STB Team 08 10,0 --- 55
    Rick Hartmans JPA2 - Maastricht Team 05 10,8 --- 39
    Robin Bemelen JPA1 - AV Unitas Team 04 10,3 --- 49
    Rosa Drijver MPA2 - AVON Team 03 10,2 --- 59
    Ruben Sijstermans JPA1 - STB Team 08 10,5 --- 45
    Sanne Dabekaussen MPA1 - AV Unitas Team 07 10,9 --- 43
    Sara Teunissen MPA2 - Maastricht Team 05 10,1 --- 61
    Sara van Ham MPA2 - ATOP Team 06 9,8 --- 69
    Sem Arts JPA2 - AV Unitas Team 07 9,7 --- 62
    Senna Franssen MPA1 - ATOP Team 09 DNS --- 0
    Siep Trommelen JPA1 - Maastricht Team 05 9,7 --- 62
    Sten van Schagen JPA2 - AV Caesar Team 01 11,3 --- 30
    Stephanie Linssen MPA1 - AV Unitas Team 07 11,2 --- 36
    Stijn Pelzer JPA2 - ATOP Team 06 9,8 --- 60
    Swen Ottens JPA1 - AV Caesar Team 01 11,2 --- 32
    Tess Schumans MPA1 - STB Team 08 10,6 --- 49
    Teun Hendricks JPA2 - AV Unitas Team 07 9,8 --- 60
    Thies Stijnen JPA2 - AV Caesar Team 01 10,2 --- 51
    Tristan van der Waal JPA1 - ATOP Team 09 11,6 --- 25
    Veerle Houben MPA2 - AV Unitas Team 07 10,4 --- 54

    Uitslagen Meerkamp Meters maken Pupil A

    Naam Team ResOBPPunten totaal
    Alain Ritten JPA1 - ATOP Team 09 1400,00 --- 54
    Amber Rompelberg MPA2 - AVON Team 03 1075,00 --- 26
    Amina Dillmann MPA2 - ATOP Team 06 1475,00 --- 72
    Anouk Dautzenberg MPA2 - STB Team 02 1225,00 --- 41
    Bauk Kleiserlee JPA1 - AV Caesar Team 01 1475,00 --- 62
    Benjamin Jacobi JPA2 - Maastricht Team 05 1250,00 --- 38
    Boris Munsters JPA2 - AV Unitas Team 04 1225,00 --- 35
    Bram Reulings JPA2 - ATOP Team 09 1300,00 --- 43
    Brecht Grijzen MPA2 - Maastricht Team 05 1175,00 --- 35
    Cedric Volders JPA1 - AV Caesar Team 01 1300,00 --- 43
    Chloë Schroijen MPA2 - AVON Team 03 1075,00 --- 26
    Daan Trommelen JPA2 - AV Unitas Team 07 1325,00 --- 45
    Daan Berends JPA2 - STB Team 02 1375,00 --- 51
    Daan Knapen JPA1 - AVON Team 03 1350,00 --- 48
    Danée van Heel MPA1 - AV Unitas Team 07 1250,00 --- 43
    Davinia Herresma MPA2 - ATOP Team 06 1075,00 --- 26
    Demi Maessen MPA1 - AV Unitas Team 04 1050,00 --- 24
    Dewi Koll MPA1 - ATOP Team 06 1300,00 --- 49
    Djaviëno Dormans JPA1 - AVON Team 03 1350,00 --- 48
    Emile van Montfort JPA1 - STB Team 08 1100,00 --- 24
    Esmée Reinders MPA1 - AV Unitas Team 04 DNS --- 0
    Eva Teneij MPA1 - AV Caesar Team 01 1375,00 --- 58
    Fenne van Mulken MPA1 - AV Caesar Team 01 1230,00 --- 41
    Finn Schuurmans JPA1 - ATOP Team 09 1200,00 --- 33
    Henry Laumann JPA1 - AV Unitas Team 07 1375,00 --- 51
    Hugo Vermaire JPA1 - ATOP Team 06 DNS --- 0
    Ilario Moonen JPA2 - STB Team 02 1125,00 --- 26
    Ilse van Banning MPA1 - AV Caesar Team 01 1075,00 --- 26
    Imme de Jong MPA2 - AV Caesar Team 01 1300,00 --- 49
    Indy Duin MPA2 - ATOP Team 09 1075,00 --- 26
    Iris Fritzsche MPA2 - AV Unitas Team 04 1300,00 --- 49
    Jasmijn Berk MPA1 - AV Unitas Team 07 1225,00 --- 41
    Jayden Jeurissen JPA2 - ATOP Team 09 1050,00 --- 21
    Jayden Dekker JPA2 - AVON Team 03 DNS --- 0
    Julian Bierman JPA1 - STB Team 08 1100,00 --- 24
    Jur Dinjens JPA1 - AV Unitas Team 04 1200,00 --- 33
    Landoald Spierts JPA2 - STB Team 02 1300,00 --- 43
    Larske Peerenbooms MPA2 - AV Caesar Team 01 1175,00 --- 35
    Lewie Palmen JPA1 - AV Unitas Team 04 1225,00 --- 35
    Lieke Jans MPA2 - ATOP Team 06 1425,00 --- 65
    Lisa Hilgers MPA2 - ATOP Team 06 1325,00 --- 52
    Lotte Hendrix MPA2 - STB Team 02 1100,00 --- 28
    Lynn Coenen MPA1 - ATOP Team 09 1075,00 --- 26
    Maartje va...den Boorn MPA2 - STB Team 02 1200,00 --- 38
    Maddy Kostjens MPA2 - AV Caesar Team 01 1225,00 --- 41
    Marco Heijen JPA2 - AV Caesar Team 01 DNS --- 0
    Maricela ...-Bricheno MPA2 - AV Unitas Team 04 1450,00 --- 68
    Marly Geraerts MPA2 - Maastricht Team 05 1150,00 --- 33
    Mateo Castro JPA2 - AV Unitas Team 04 1100,00 --- 24
    Maud Kicken MPA1 - STB Team 08 1100,00 --- 28
    Merijn Oosterman JPA1 - AV Unitas Team 07 1250,00 --- 38
    Minke Loo MPA1 - STB Team 02 1225,00 --- 41
    Myrthe de Koning MPA2 - Maastricht Team 05 1300,00 --- 49
    Pepijn Rasenberg JPA2 - AVON Team 03 1350,00 --- 48
    Pim Geurts JPA1 - AV Unitas Team 04 1005,00 --- 17
    Ricco Beckers JPA1 - STB Team 08 1325,00 --- 45
    Rick Hartmans JPA2 - Maastricht Team 05 1375,00 --- 51
    Robin Bemelen JPA1 - AV Unitas Team 04 1225,00 --- 35
    Rosa Drijver MPA2 - AVON Team 03 1375,00 --- 58
    Ruben Sijstermans JPA1 - STB Team 08 1225,00 --- 35
    Sanne Dabekaussen MPA1 - AV Unitas Team 07 1175,00 --- 35
    Sara Teunissen MPA2 - Maastricht Team 05 1250,00 --- 43
    Sara van Ham MPA2 - ATOP Team 06 1425,00 --- 65
    Sem Arts JPA2 - AV Unitas Team 07 1325,00 --- 45
    Senna Franssen MPA1 - ATOP Team 09 DNS --- 0
    Siep Trommelen JPA1 - Maastricht Team 05 1625,00 --- 82
    Sten van Schagen JPA2 - AV Caesar Team 01 1075,00 --- 22
    Stephanie Linssen MPA1 - AV Unitas Team 07 1050,00 --- 24
    Stijn Pelzer JPA2 - ATOP Team 06 1425,00 --- 56
    Swen Ottens JPA1 - AV Caesar Team 01 1075,00 --- 22
    Tess Schumans MPA1 - STB Team 08 1225,00 --- 41
    Teun Hendricks JPA2 - AV Unitas Team 07 1325,00 --- 45
    Thies Stijnen JPA2 - AV Caesar Team 01 1475,00 --- 62
    Tristan van der Waal JPA1 - ATOP Team 09 1225,00 --- 35
    Veerle Houben MPA2 - AV Unitas Team 07 1300,00 --- 49

    Uitslagen Meerkamp 60 meter horden Pupil A

    Naam Team ResOBPPunten totaal
    Alain Ritten JPA1 - ATOP Team 09 11,8 --- 52
    Amber Rompelberg MPA2 - AVON Team 03 14,9 --- 20
    Amina Dillmann MPA2 - ATOP Team 06 13,5 --- 36
    Anouk Dautzenberg MPA2 - STB Team 02 11,7 --- 61
    Bauk Kleiserlee JPA1 - AV Caesar Team 01 11,8 --- 52
    Benjamin Jacobi JPA2 - Maastricht Team 05 11,8 --- 52
    Boris Munsters JPA2 - AV Unitas Team 04 12,0 --- 49
    Bram Reulings JPA2 - ATOP Team 09 12,6 --- 41
    Brecht Grijzen MPA2 - Maastricht Team 05 12,2 --- 53
    Cedric Volders JPA1 - AV Caesar Team 01 12,0 --- 49
    Chloë Schroijen MPA2 - AVON Team 03 17,9 --- 1
    Daan Trommelen JPA2 - AV Unitas Team 07 12,0 --- 49
    Daan Berends JPA2 - STB Team 02 12,6 --- 41
    Daan Knapen JPA1 - AVON Team 03 12,0 --- 49
    Danée van Heel MPA1 - AV Unitas Team 07 12,3 --- 52
    Davinia Herresma MPA2 - ATOP Team 06 14,3 --- 26
    Demi Maessen MPA1 - AV Unitas Team 04 12,9 --- 43
    Dewi Koll MPA1 - ATOP Team 06 12,5 --- 49
    Djaviëno Dormans JPA1 - AVON Team 03 11,8 --- 52
    Emile van Montfort JPA1 - STB Team 08 13,9 --- 27
    Esmée Reinders MPA1 - AV Unitas Team 04 DNS --- 0
    Eva Teneij MPA1 - AV Caesar Team 01 12,4 --- 50
    Fenne van Mulken MPA1 - AV Caesar Team 01 12,4 --- 50
    Finn Schuurmans JPA1 - ATOP Team 09 13,5 --- 31
    Henry Laumann JPA1 - AV Unitas Team 07 13,0 --- 37
    Hugo Vermaire JPA1 - ATOP Team 06 DNS --- 0
    Ilario Moonen JPA2 - STB Team 02 12,7 --- 40
    Ilse van Banning MPA1 - AV Caesar Team 01 13,8 --- 32
    Imme de Jong MPA2 - AV Caesar Team 01 13,0 --- 42
    Indy Duin MPA2 - ATOP Team 09 12,8 --- 45
    Iris Fritzsche MPA2 - AV Unitas Team 04 12,9 --- 43
    Jasmijn Berk MPA1 - AV Unitas Team 07 14,8 --- 21
    Jayden Jeurissen JPA2 - ATOP Team 09 14,1 --- 25
    Jayden Dekker JPA2 - AVON Team 03 DNS --- 0
    Julian Bierman JPA1 - STB Team 08 15,3 --- 14
    Jur Dinjens JPA1 - AV Unitas Team 04 12,0 --- 49
    Landoald Spierts JPA2 - STB Team 02 13,9 --- 27
    Larske Peerenbooms MPA2 - AV Caesar Team 01 14,2 --- 27
    Lewie Palmen JPA1 - AV Unitas Team 04 14,4 --- 22
    Lieke Jans MPA2 - ATOP Team 06 10,7 --- 78
    Lisa Hilgers MPA2 - ATOP Team 06 11,4 --- 66
    Lotte Hendrix MPA2 - STB Team 02 13,8 --- 32
    Lynn Coenen MPA1 - ATOP Team 09 14,0 --- 30
    Maartje va...den Boorn MPA2 - STB Team 02 12,5 --- 49
    Maddy Kostjens MPA2 - AV Caesar Team 01 13,6 --- 34
    Marco Heijen JPA2 - AV Caesar Team 01 13,3 --- 33
    Maricela ...-Bricheno MPA2 - AV Unitas Team 04 12,6 --- 48
    Marly Geraerts MPA2 - Maastricht Team 05 12,2 --- 53
    Mateo Castro JPA2 - AV Unitas Team 04 13,1 --- 35
    Maud Kicken MPA1 - STB Team 08 13,8 --- 32
    Merijn Oosterman JPA1 - AV Unitas Team 07 12,6 --- 41
    Minke Loo MPA1 - STB Team 02 12,9 --- 43
    Myrthe de Koning MPA2 - Maastricht Team 05 11,1 --- 71
    Pepijn Rasenberg JPA2 - AVON Team 03 11,4 --- 57
    Pim Geurts JPA1 - AV Unitas Team 04 13,0 --- 37
    Ricco Beckers JPA1 - STB Team 08 12,7 --- 40
    Rick Hartmans JPA2 - Maastricht Team 05 12,8 --- 39
    Robin Bemelen JPA1 - AV Unitas Team 04 12,6 --- 41
    Rosa Drijver MPA2 - AVON Team 03 11,9 --- 58
    Ruben Sijstermans JPA1 - STB Team 08 12,2 --- 46
    Sanne Dabekaussen MPA1 - AV Unitas Team 07 12,4 --- 50
    Sara Teunissen MPA2 - Maastricht Team 05 11,9 --- 58
    Sara van Ham MPA2 - ATOP Team 06 10,7 --- 78
    Sem Arts JPA2 - AV Unitas Team 07 11,9 --- 50
    Senna Franssen MPA1 - ATOP Team 09 DNS --- 0
    Siep Trommelen JPA1 - Maastricht Team 05 11,6 --- 54
    Sten van Schagen JPA2 - AV Caesar Team 01 12,1 --- 48
    Stephanie Linssen MPA1 - AV Unitas Team 07 12,9 --- 43
    Stijn Pelzer JPA2 - ATOP Team 06 10,3 --- 74
    Swen Ottens JPA1 - AV Caesar Team 01 11,8 --- 52
    Tess Schumans MPA1 - STB Team 08 13,6 --- 34
    Teun Hendricks JPA2 - AV Unitas Team 07 10,4 --- 72
    Thies Stijnen JPA2 - AV Caesar Team 01 11,2 --- 60
    Tristan van der Waal JPA1 - ATOP Team 09 15,8 --- 11
    Veerle Houben MPA2 - AV Unitas Team 07 12,4 --- 50

    Uitslagen Meerkamp Slingeren Pupil A

    Naam Team ResOBPPunten totaal
    Alain Ritten JPA1 - ATOP Team 09 17,50 --- 62
    Amber Rompelberg MPA2 - AVON Team 03 10,00 --- 33
    Amina Dillmann MPA2 - ATOP Team 06 13,50 --- 50
    Anouk Dautzenberg MPA2 - STB Team 02 12,50 --- 45
    Bauk Kleiserlee JPA1 - AV Caesar Team 01 16,00 --- 55
    Benjamin Jacobi JPA2 - Maastricht Team 05 14,00 --- 46
    Boris Munsters JPA2 - AV Unitas Team 04 15,50 --- 53
    Bram Reulings JPA2 - ATOP Team 09 13,00 --- 41
    Brecht Grijzen MPA2 - Maastricht Team 05 13,00 --- 48
    Cedric Volders JPA1 - AV Caesar Team 01 10,00 --- 28
    Chloë Schroijen MPA2 - AVON Team 03 18,00 --- 74
    Daan Trommelen JPA2 - AV Unitas Team 07 16,00 --- 55
    Daan Berends JPA2 - STB Team 02 13,50 --- 44
    Daan Knapen JPA1 - AVON Team 03 16,50 --- 57
    Danée van Heel MPA1 - AV Unitas Team 07 7,50 --- 20
    Davinia Herresma MPA2 - ATOP Team 06 14,50 --- 55
    Demi Maessen MPA1 - AV Unitas Team 04 12,50 --- 45
    Dewi Koll MPA1 - ATOP Team 06 14,00 --- 53
    Djaviëno Dormans JPA1 - AVON Team 03 10,50 --- 30
    Emile van Montfort JPA1 - STB Team 08 10,00 --- 28
    Esmée Reinders MPA1 - AV Unitas Team 04 DNS --- 0
    Eva Teneij MPA1 - AV Caesar Team 01 15,00 --- 58
    Fenne van Mulken MPA1 - AV Caesar Team 01 17,00 --- 68
    Finn Schuurmans JPA1 - ATOP Team 09 12,50 --- 39
    Henry Laumann JPA1 - AV Unitas Team 07 13,00 --- 41
    Hugo Vermaire JPA1 - ATOP Team 06 DNS --- 0
    Ilario Moonen JPA2 - STB Team 02 15,00 --- 50
    Ilse van Banning MPA1 - AV Caesar Team 01 11,50 --- 40
    Imme de Jong MPA2 - AV Caesar Team 01 18,50 --- 76
    Indy Duin MPA2 - ATOP Team 09 12,00 --- 43
    Iris Fritzsche MPA2 - AV Unitas Team 04 11,50 --- 40
    Jasmijn Berk MPA1 - AV Unitas Team 07 10,00 --- 33
    Jayden Jeurissen JPA2 - ATOP Team 09 12,50 --- 39
    Jayden Dekker JPA2 - AVON Team 03 16,00 --- 55
    Julian Bierman JPA1 - STB Team 08 13,50 --- 44
    Jur Dinjens JPA1 - AV Unitas Team 04 12,25 --- 38
    Landoald Spierts JPA2 - STB Team 02 12,00 --- 37
    Larske Peerenbooms MPA2 - AV Caesar Team 01 10,00 --- 33
    Lewie Palmen JPA1 - AV Unitas Team 04 10,25 --- 29
    Lieke Jans MPA2 - ATOP Team 06 19,00 --- 79
    Lisa Hilgers MPA2 - ATOP Team 06 17,00 --- 68
    Lotte Hendrix MPA2 - STB Team 02 15,50 --- 61
    Lynn Coenen MPA1 - ATOP Team 09 11,00 --- 38
    Maartje va...den Boorn MPA2 - STB Team 02 12,00 --- 43
    Maddy Kostjens MPA2 - AV Caesar Team 01 11,50 --- 40
    Marco Heijen JPA2 - AV Caesar Team 01 12,00 --- 37
    Maricela ...-Bricheno MPA2 - AV Unitas Team 04 11,25 --- 39
    Marly Geraerts MPA2 - Maastricht Team 05 15,00 --- 58
    Mateo Castro JPA2 - AV Unitas Team 04 9,00 --- 24
    Maud Kicken MPA1 - STB Team 08 11,50 --- 40
    Merijn Oosterman JPA1 - AV Unitas Team 07 12,50 --- 39
    Minke Loo MPA1 - STB Team 02 9,00 --- 28
    Myrthe de Koning MPA2 - Maastricht Team 05 19,00 --- 79
    Pepijn Rasenberg JPA2 - AVON Team 03 16,00 --- 55
    Pim Geurts JPA1 - AV Unitas Team 04 13,50 --- 44
    Ricco Beckers JPA1 - STB Team 08 11,00 --- 33
    Rick Hartmans JPA2 - Maastricht Team 05 14,50 --- 48
    Robin Bemelen JPA1 - AV Unitas Team 04 14,00 --- 46
    Rosa Drijver MPA2 - AVON Team 03 16,50 --- 66
    Ruben Sijstermans JPA1 - STB Team 08 11,50 --- 35
    Sanne Dabekaussen MPA1 - AV Unitas Team 07 10,50 --- 35
    Sara Teunissen MPA2 - Maastricht Team 05 12,50 --- 45
    Sara van Ham MPA2 - ATOP Team 06 17,50 --- 71
    Sem Arts JPA2 - AV Unitas Team 07 17,00 --- 59
    Senna Franssen MPA1 - ATOP Team 09 DNS --- 0
    Siep Trommelen JPA1 - Maastricht Team 05 17,00 --- 59
    Sten van Schagen JPA2 - AV Caesar Team 01 15,50 --- 53
    Stephanie Linssen MPA1 - AV Unitas Team 07 8,00 --- 23
    Stijn Pelzer JPA2 - ATOP Team 06 21,00 --- 78
    Swen Ottens JPA1 - AV Caesar Team 01 12,00 --- 37
    Tess Schumans MPA1 - STB Team 08 9,50 --- 30
    Teun Hendricks JPA2 - AV Unitas Team 07 17,50 --- 62
    Thies Stijnen JPA2 - AV Caesar Team 01 16,00 --- 55
    Tristan van der Waal JPA1 - ATOP Team 09 10,50 --- 30
    Veerle Houben MPA2 - AV Unitas Team 07 11,50 --- 40

    Uitslagen Meerkamp Vortexwerpen Pupil A

    Naam Team ResOBPPunten totaal
    Alain Ritten JPA1 - ATOP Team 09 26,00 --- 67
    Amber Rompelberg MPA2 - AVON Team 03 14,00 --- 30
    Amina Dillmann MPA2 - ATOP Team 06 22,00 --- 61
    Anouk Dautzenberg MPA2 - STB Team 02 13,00 --- 26
    Bauk Kleiserlee JPA1 - AV Caesar Team 01 22,50 --- 55
    Benjamin Jacobi JPA2 - Maastricht Team 05 25,50 --- 65
    Boris Munsters JPA2 - AV Unitas Team 04 22,50 --- 55
    Bram Reulings JPA2 - ATOP Team 09 19,00 --- 43
    Brecht Grijzen MPA2 - Maastricht Team 05 15,50 --- 36
    Cedric Volders JPA1 - AV Caesar Team 01 19,50 --- 44
    Chloë Schroijen MPA2 - AVON Team 03 17,50 --- 43
    Daan Trommelen JPA2 - AV Unitas Team 07 19,00 --- 43
    Daan Berends JPA2 - STB Team 02 18,00 --- 39
    Daan Knapen JPA1 - AVON Team 03 23,50 --- 58
    Danée van Heel MPA1 - AV Unitas Team 07 14,00 --- 30
    Davinia Herresma MPA2 - ATOP Team 06 17,50 --- 43
    Demi Maessen MPA1 - AV Unitas Team 04 12,50 --- 24
    Dewi Koll MPA1 - ATOP Team 06 12,00 --- 22
    Djaviëno Dormans JPA1 - AVON Team 03 19,00 --- 43
    Emile van Montfort JPA1 - STB Team 08 9,50 --- 11
    Esmée Reinders MPA1 - AV Unitas Team 04 DNS --- 0
    Eva Teneij MPA1 - AV Caesar Team 01 20,00 --- 53
    Fenne van Mulken MPA1 - AV Caesar Team 01 22,50 --- 63
    Finn Schuurmans JPA1 - ATOP Team 09 14,50 --- 28
    Henry Laumann JPA1 - AV Unitas Team 07 20,00 --- 46
    Hugo Vermaire JPA1 - ATOP Team 06 DNS --- 0
    Ilario Moonen JPA2 - STB Team 02 16,50 --- 34
    Ilse van Banning MPA1 - AV Caesar Team 01 11,00 --- 19
    Imme de Jong MPA2 - AV Caesar Team 01 20,00 --- 53
    Indy Duin MPA2 - ATOP Team 09 10,00 --- 15
    Iris Fritzsche MPA2 - AV Unitas Team 04 13,00 --- 26
    Jasmijn Berk MPA1 - AV Unitas Team 07 10,50 --- 17
    Jayden Jeurissen JPA2 - ATOP Team 09 13,50 --- 24
    Jayden Dekker JPA2 - AVON Team 03 DNS --- 0
    Julian Bierman JPA1 - STB Team 08 10,50 --- 14
    Jur Dinjens JPA1 - AV Unitas Team 04 14,00 --- 26
    Landoald Spierts JPA2 - STB Team 02 22,50 --- 55
    Larske Peerenbooms MPA2 - AV Caesar Team 01 14,00 --- 30
    Lewie Palmen JPA1 - AV Unitas Team 04 12,50 --- 21
    Lieke Jans MPA2 - ATOP Team 06 25,00 --- 73
    Lisa Hilgers MPA2 - ATOP Team 06 29,50 --- 91
    Lotte Hendrix MPA2 - STB Team 02 14,00 --- 30
    Lynn Coenen MPA1 - ATOP Team 09 12,00 --- 22
    Maartje va...den Boorn MPA2 - STB Team 02 16,00 --- 38
    Maddy Kostjens MPA2 - AV Caesar Team 01 19,00 --- 49
    Marco Heijen JPA2 - AV Caesar Team 01 13,50 --- 24
    Maricela ...-Bricheno MPA2 - AV Unitas Team 04 13,00 --- 26
    Marly Geraerts MPA2 - Maastricht Team 05 17,50 --- 43
    Mateo Castro JPA2 - AV Unitas Team 04 16,25 --- 33
    Maud Kicken MPA1 - STB Team 08 16,00 --- 38
    Merijn Oosterman JPA1 - AV Unitas Team 07 23,50 --- 58
    Minke Loo MPA1 - STB Team 02 9,50 --- 13
    Myrthe de Koning MPA2 - Maastricht Team 05 23,00 --- 65
    Pepijn Rasenberg JPA2 - AVON Team 03 23,50 --- 58
    Pim Geurts JPA1 - AV Unitas Team 04 29,50 --- 79
    Ricco Beckers JPA1 - STB Team 08 14,00 --- 26
    Rick Hartmans JPA2 - Maastricht Team 05 19,50 --- 44
    Robin Bemelen JPA1 - AV Unitas Team 04 20,50 --- 48
    Rosa Drijver MPA2 - AVON Team 03 21,00 --- 57
    Ruben Sijstermans JPA1 - STB Team 08 22,50 --- 55
    Sanne Dabekaussen MPA1 - AV Unitas Team 07 17,00 --- 41
    Sara Teunissen MPA2 - Maastricht Team 05 15,50 --- 36
    Sara van Ham MPA2 - ATOP Team 06 17,00 --- 41
    Sem Arts JPA2 - AV Unitas Team 07 24,50 --- 62
    Senna Franssen MPA1 - ATOP Team 09 DNS --- 0
    Siep Trommelen JPA1 - Maastricht Team 05 25,00 --- 63
    Sten van Schagen JPA2 - AV Caesar Team 01 24,00 --- 60
    Stephanie Linssen MPA1 - AV Unitas Team 07 16,50 --- 39
    Stijn Pelzer JPA2 - ATOP Team 06 38,00 --- 109
    Swen Ottens JPA1 - AV Caesar Team 01 23,00 --- 56
    Tess Schumans MPA1 - STB Team 08 13,00 --- 26
    Teun Hendricks JPA2 - AV Unitas Team 07 31,00 --- 84
    Thies Stijnen JPA2 - AV Caesar Team 01 17,50 --- 38
    Tristan van der Waal JPA1 - ATOP Team 09 13,50 --- 24
    Veerle Houben MPA2 - AV Unitas Team 07 15,50 --- 36

    Uitslagen Meerkamp Verspringen Pupil A

    Naam Team Res OBPPunten totaal
    Alain Ritten JPA1 - ATOP Team 09 4,15 --- 80
    Amber Rompelberg MPA2 - AVON Team 03 3,50 --- 68
    Amina Dillmann MPA2 - ATOP Team 06 3,10 --- 54
    Anouk Dautzenberg MPA2 - STB Team 02 2,90 --- 48
    Bauk Kleiserlee JPA1 - AV Caesar Team 01 3,35 --- 55
    Benjamin Jacobi JPA2 - Maastricht Team 05 3,70 --- 65
    Boris Munsters JPA2 - AV Unitas Team 04 3,75 --- 67
    Bram Reulings JPA2 - ATOP Team 09 3,70 --- 65
    Brecht Grijzen MPA2 - Maastricht Team 05 3,65 --- 74
    Cedric Volders JPA1 - AV Caesar Team 01 3,20 --- 50
    Chloë Schroijen MPA2 - AVON Team 03 3,55 --- 70
    Daan Trommelen JPA2 - AV Unitas Team 07 3,30 --- 53
    Daan Berends JPA2 - STB Team 02 3,20 --- 50
    Daan Knapen JPA1 - AVON Team 03 4,00 --- 75
    Danée van Heel MPA1 - AV Unitas Team 07 2,85 --- 46
    Davinia Herresma MPA2 - ATOP Team 06 2,65 --- 40
    Demi Maessen MPA1 - AV Unitas Team 04 3,60 --- 72
    Dewi Koll MPA1 - ATOP Team 06 3,15 --- 56
    Djaviëno Dormans JPA1 - AVON Team 03 4,35 --- 87
    Emile van Montfort JPA1 - STB Team 08 3,60 --- 62
    Esmée Reinders MPA1 - AV Unitas Team 04 DNS --- 0
    Eva Teneij MPA1 - AV Caesar Team 01 3,20 --- 58
    Fenne van Mulken MPA1 - AV Caesar Team 01 2,95 --- 49
    Finn Schuurmans JPA1 - ATOP Team 09 3,80 --- 69
    Henry Laumann JPA1 - AV Unitas Team 07 2,75 --- 37
    Hugo Vermaire JPA1 - ATOP Team 06 DNS --- 0
    Ilario Moonen JPA2 - STB Team 02 3,00 --- 44
    Ilse van Banning MPA1 - AV Caesar Team 01 2,80 --- 44
    Imme de Jong MPA2 - AV Caesar Team 01 3,40 --- 65
    Indy Duin MPA2 - ATOP Team 09 3,45 --- 66
    Iris Fritzsche MPA2 - AV Unitas Team 04 3,30 --- 61
    Jasmijn Berk MPA1 - AV Unitas Team 07 2,60 --- 38
    Jayden Jeurissen JPA2 - ATOP Team 09 3,50 --- 59
    Jayden Dekker JPA2 - AVON Team 03 DNS --- 0
    Julian Bierman JPA1 - STB Team 08 2,65 --- 34
    Jur Dinjens JPA1 - AV Unitas Team 04 3,80 --- 69
    Landoald Spierts JPA2 - STB Team 02 2,90 --- 41
    Larske Peerenbooms MPA2 - AV Caesar Team 01 2,75 --- 43
    Lewie Palmen JPA1 - AV Unitas Team 04 3,20 --- 50
    Lieke Jans MPA2 - ATOP Team 06 3,90 --- 83
    Lisa Hilgers MPA2 - ATOP Team 06 3,75 --- 77
    Lotte Hendrix MPA2 - STB Team 02 2,95 --- 49
    Lynn Coenen MPA1 - ATOP Team 09 3,30 --- 61
    Maartje va...den Boorn MPA2 - STB Team 02 3,30 --- 61
    Maddy Kostjens MPA2 - AV Caesar Team 01 3,05 --- 53
    Marco Heijen JPA2 - AV Caesar Team 01 3,05 --- 46
    Maricela ...-Bricheno MPA2 - AV Unitas Team 04 DNS --- 0
    Marly Geraerts MPA2 - Maastricht Team 05 3,65 --- 74
    Mateo Castro JPA2 - AV Unitas Team 04 3,35 --- 55
    Maud Kicken MPA1 - STB Team 08 3,45 --- 66
    Merijn Oosterman JPA1 - AV Unitas Team 07 3,15 --- 49
    Minke Loo MPA1 - STB Team 02 2,25 --- 28
    Myrthe de Koning MPA2 - Maastricht Team 05 4,50 --- 106
    Pepijn Rasenberg JPA2 - AVON Team 03 3,70 --- 65
    Pim Geurts JPA1 - AV Unitas Team 04 3,65 --- 64
    Ricco Beckers JPA1 - STB Team 08 3,65 --- 64
    Rick Hartmans JPA2 - Maastricht Team 05 3,50 --- 59
    Robin Bemelen JPA1 - AV Unitas Team 04 3,55 --- 61
    Rosa Drijver MPA2 - AVON Team 03 3,85 --- 81
    Ruben Sijstermans JPA1 - STB Team 08 3,85 --- 70
    Sanne Dabekaussen MPA1 - AV Unitas Team 07 3,35 --- 63
    Sara Teunissen MPA2 - Maastricht Team 05 4,05 --- 88
    Sara van Ham MPA2 - ATOP Team 06 3,75 --- 77
    Sem Arts JPA2 - AV Unitas Team 07 3,75 --- 67
    Senna Franssen MPA1 - ATOP Team 09 DNS --- 0
    Siep Trommelen JPA1 - Maastricht Team 05 4,30 --- 85
    Sten van Schagen JPA2 - AV Caesar Team 01 2,75 --- 37
    Stephanie Linssen MPA1 - AV Unitas Team 07 2,75 --- 43
    Stijn Pelzer JPA2 - ATOP Team 06 4,00 --- 75
    Swen Ottens JPA1 - AV Caesar Team 01 3,10 --- 47
    Tess Schumans MPA1 - STB Team 08 3,60 --- 72
    Teun Hendricks JPA2 - AV Unitas Team 07 3,55 --- 61
    Thies Stijnen JPA2 - AV Caesar Team 01 3,15 --- 49
    Tristan van der Waal JPA1 - ATOP Team 09 3,70 --- 65
    Veerle Houben MPA2 - AV Unitas Team 07 2,80 --- 44

    Uitslagen Teamestafette Pupil A

    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Team 06 (Team-est) AV Achilles Top - JPA1 8 2:43,3 350
    2 Team 04 (Team-est) AV Unitas - JPA1 10 2:52,7 261
    3 Team 05 (Team-est) Atletiek Maastricht - JPA1 7 2:54,5 245
    4 Team 07 (Team-est) AV Unitas - JPA1 10 2:58,3 213
    5 Team 09 (Team-est) AV Achilles Top - JPA1 8 2:58,4 212
    6 Team 02 (Team-est) STB - JPA1 7 2:59,4 204
    7 Team 01 (Team-est) AV Caesar - JPA1 12 2:59,5 203
    8 Team 03 (Team-est) AVON - JPA1 7 3:00,0 199
    9 Team 08 (Team-est) STB - JPA1 6 3:02,5 180