Categorie 'Senioren vrouwen'

Categorie gegevens

Deelnemers: 102
Categorie afkorting: Vsen
Berekeningswijze: Junioren A/B, Senioren, Veteranen - Vrouwen/Meisjes
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 100 meter
  • 1 x 200 meter
  • 1 x 400 meter
  • 1 x 800 meter
  • 1 x 3000 meter
  • 1 x 100 meter horden (84cm)
  • 1 x Zweedse Estafette
  • 4 x Discuswerpen 1 kilogram
  • 4 x Kogelstoten 4 kilogram
  • 1 x Hoogspringen
  • 4 x Verspringen
  • Atleten 'Senioren vrouwen'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep 100m200m400m800m3000m100mHZweedseDiscusKogelHoogVerTeam punten
    124 Imke Denissen Atledo - AV Spirido...o Vrouwen 100mH
    Hoog
    Ver
    Vsen - 100mHVsen - HoogVsen Ver groep B -------- 834
    125 Anne Lodewijks Atledo - AV Spirido...o Vrouwen Zweedse
    Kogel
    Ver
    Vsen Kogel groep BVsen - Ver groep A -------- 0
    126 Susan Lodewijks Atledo - AV Spirido...o Vrouwen 400m
    100mH
    Zweedse
    Vsen - 400mVsen - 100mH -------- 460
    127 Laura Mulder Atledo - AV Spirido...o Vrouwen 100m
    Zweedse
    Discus
    Vsen - 100mVsen - Dis...s groep A -------- 487
    128 Joyce Verhoef Atledo - AV Spirido...o Vrouwen 200m
    Zweedse
    Kogel
    Vsen - 200mVsen - Kogel groep A -------- 798
    129 Amber Aarssen AV Fortuna - AV Fortuna...en Team 1 200m
    400m
    100mH
    Vsen - 200mVsen - 400mVsen - 100mH -------- 1101
    130 Milana Filenkova AV Fortuna - AV Fortuna...en Team 1 100m
    200m
    Ver
    Vsen - 100mVsen - 200mVsen - Ver groep A -------- 405
    131 Anne Griffioen AV Fortuna - AV Fortuna...en Team 2 200m
    800m
    Kogel
    Vsen - 200mVsen - 800mVsen - Kogel groep A -------- 1331
    132 Nikki Könemann AV Fortuna - AV Fortuna...en Team 2 Discus
    Kogel
    Vsen Discus groep BVsen Kogel groep B --------- 262
    133 Annemieke Pleijte AV Fortuna - AV Fortuna...en Team 2 200m
    Ver
    Vsen - 200mVsen Ver groep B --------- 447
    134 Angela Sluimer AV Fortuna - AV Fortuna...en Team 1 Discus
    Kogel
    Vsen - Dis...s groep AVsen - Kogel groep A --------- 1006
    135 Frederique...le Donker AV Fortuna - AV Fortuna...en Team 2 3000m
    Vsen - 3000m ---------- 306
    136 Vera van As Groene Ster - AV Groene ...r Vrouwen 100m
    400m
    Zweedse
    Vsen - 100mVsen - 400m -------- 984
    137 Kim Bakker Groene Ster - AV Groene ...r Vrouwen 100m
    Kogel
    Ver
    Vsen - 100mVsen Kogel groep BVsen - Ver groep A -------- 340
    138 Angela van Haaften Groene Ster - AV Groene ...r Vrouwen 3000m
    Zweedse
    Discus
    Vsen - 3000mVsen Discus groep B -------- 463
    139 Elsa Jansen Groene Ster - AV Groene ...r Vrouwen 200m
    Zweedse
    Hoog
    Vsen - 200mVsen - Hoog -------- 1189
    140 Veerle Maris Groene Ster - AV Groene ...r Vrouwen 800m
    100mH
    Zweedse
    Vsen - 800mVsen - 100mH -------- 804
    141 Nicky van Rijswijk Groene Ster - AV Groene ...r Vrouwen Discus
    Kogel
    Vsen - Dis...s groep AVsen - Kogel groep A --------- 939
    143 Laura Hanning AV Spiridon - AV Spirido...o Vrouwen 800m
    Vsen - 800m ---------- 487
    145 Cheryl Blangé SPOB - AV Spirit ...d Vrouwen 800m
    Zweedse
    Vsen - 800m --------- 606
    146 Merel Bosch SPOB - AV Spirit ...d Vrouwen Discus
    Kogel
    Vsen - Dis...s groep AVsen - Kogel groep A --------- 0
    147 Anne Lagerwerf SPOB - AV Spirit ...d Vrouwen 800m
    Vsen - 800m ---------- 0
    148 Britte de Lange SPOB - AV Spirit ...d Vrouwen 3000m
    Vsen - 3000m ---------- 0
    149 Elsa de Lange SPOB - AV Spirit ...d Vrouwen 200m
    Zweedse
    Ver
    Vsen - 200mVsen - Ver groep A -------- 1043
    150 Denise van de Linde SPOB - AV Spirit ...d Vrouwen 100m
    Zweedse
    Hoog
    Vsen - 100mVsen - Hoog -------- 1053
    151 Anoeska Schreijer SPOB - AV Spirit ...d Vrouwen 200m
    400m
    Zweedse
    Vsen - 200mVsen - 400m -------- 464
    152 Jolanda 't Jong Delta Sport - AV Schelde...t Vrouwen 400m
    100mH
    Zweedse
    Vsen - 400mVsen - 100mH -------- 937
    153 Emma Van Mourik Delta Sport - AV Schelde...t Vrouwen 200m
    800m
    Zweedse
    Vsen - 200mVsen - 800m -------- 907
    154 Sanne Van Mourik Delta Sport - AV Schelde...t Vrouwen 3000m
    Zweedse
    Vsen - 3000m --------- 334
    155 Ingrid Rasenberg Delta Sport - AV Schelde...t Vrouwen 100m
    Zweedse
    Ver
    Vsen - 100mVsen - Ver groep A -------- 726
    156 Nadine de Rijke Delta Sport - AV Schelde...t Vrouwen Discus
    Kogel
    Hoog
    Vsen - Dis...s groep AVsen Kogel groep BVsen - Hoog -------- 959
    157 Lauren Gommers DJA - DJA Vrouwen Hoog
    Vsen - Hoog ---------- 726
    158 Paddy Herijgers DJA - DJA Vrouwen 800m
    3000m
    Vsen - 800mVsen - 3000m --------- 1174
    160 Wisterlande Kouters DJA - DJA Vrouwen 100m
    Zweedse
    Ver
    Vsen - 100mVsen - Ver groep A -------- 0
    161 Tessa Mertens DJA - DJA Vrouwen 200m
    Zweedse
    Discus
    Vsen - 200mVsen Discus groep B -------- 0
    162 Sabine Monden DJA - DJA Vrouwen 100mH
    Kogel
    Ver
    Vsen - 100mHVsen Kogel groep BVsen Ver groep B -------- 1731
    163 Dorien van de Poel DJA - DJA Vrouwen 400m
    Zweedse
    Vsen - 400m --------- 640
    164 Manon Schellekens DJA - DJA Vrouwen Discus
    Kogel
    Vsen - Dis...s groep AVsen - Kogel groep A --------- 542
    165 Ellen Verdaasdonk DJA - DJA Vrouwen 800m
    3000m
    Vsen - 800mVsen - 3000m --------- 0
    166 Ankie Vermeeren DJA - DJA Vrouwen 100m
    200m
    Zweedse
    Vsen - 100mVsen - 200m -------- 954
    167 Maaike Boon Fortius - Fortius Vr...en Team 1 100mH
    Discus
    Vsen - 100mHVsen Discus groep B --------- 420
    168 Saskia van der Boor Fortius - Fortius Vr...en Team 1 400m
    100mH
    Kogel
    Vsen - 400mVsen - 100mHVsen Kogel groep B -------- 561
    169 Miranda van Dijk Fortius - Fortius Vr...en Team 1 400m
    Zweedse
    Vsen - 400m --------- 545
    170 Sigrid Florusse Fortius - Fortius Vr...en Team 2 Zweedse
    ---------- 0
    171 Rochelle van Gulik Fortius - Fortius Vr...en Team 1 100m
    Vsen - 100m ---------- 609
    173 Jeanine Katsman Fortius - Fortius Vr...en Team 1 Discus
    Kogel
    Vsen - Dis...s groep AVsen - Kogel groep A --------- 473
    174 Tes van Noort Fortius - Fortius Vr...en Team 1 Zweedse
    Hoog
    Vsen - Hoog --------- 726
    175 Emma Rijpers Fortius - Fortius Vr...en Team 2 200m
    Zweedse
    Ver
    Vsen - 200mVsen Ver groep B -------- 357
    176 Sabine Simoiu Fortius - Fortius Vr...en Team 1 200m
    Ver
    Vsen - 200mVsen - Ver groep A --------- 479
    177 Sophie van der Spoel Fortius - Fortius Vr...en Team 1 Zweedse
    Ver
    Vsen Ver groep B --------- 648
    178 Ilse Torbijn Fortius - Fortius Vr...en Team 1 100m
    200m
    Zweedse
    Vsen - 100mVsen - 200m -------- 0
    179 Marit Uilhoorn Fortius - Fortius Vr...en Team 1 800m
    3000m
    Vsen - 800mVsen - 3000m --------- 908
    180 Shalene Verschoor Fortius - Fortius Vr...en Team 2 100m
    200m
    Zweedse
    Vsen - 100mVsen - 200m -------- 935
    181 Joyce Walgers Fortius - Fortius Vr...en Team 2 100mH
    Zweedse
    Hoog
    Vsen - 100mHVsen - Hoog -------- 959
    182 Stephanie Bouman PAC - PAC Vrouwen 100m
    Discus
    Kogel
    Vsen - 100mVsen - Dis...s groep AVsen Kogel groep B -------- 717
    183 Amber Hermse PAC - PAC Vrouwen Hoog
    Vsen - Hoog ---------- 417
    184 Miranda van der Mey PAC - PAC Vrouwen Discus
    Kogel
    Vsen Discus groep BVsen - Kogel groep A --------- 454
    185 Fleur Berkhof Rotterdam - Rotterdam ...k Vrouwen 3000m
    Vsen - 3000m ---------- 0
    186 Shardiela Eisden Rotterdam - Rotterdam ...k Vrouwen Kogel
    Ver
    Vsen Kogel groep BVsen - Ver groep A --------- 1233
    187 Solin Isei Rotterdam - Rotterdam ...k Vrouwen Discus
    Vsen Discus groep B ---------- 649
    188 Suzie Noten Rotterdam - Rotterdam ...k Vrouwen 100m
    Zweedse
    Discus
    Vsen - 100mVsen - Dis...s groep A -------- 516
    189 Iris Pieters Rotterdam - Rotterdam ...k Vrouwen 200m
    Zweedse
    Vsen - 200m --------- 530
    190 Annemieke Punter Rotterdam - Rotterdam ...k Vrouwen 400m
    Zweedse
    Hoog
    Vsen - 400mVsen - Hoog -------- 1082
    191 Jacinta Tavares Rotterdam - Rotterdam ...k Vrouwen 100m
    200m
    Vsen - 100mVsen - 200m --------- 0
    192 Ruth Vogels Rotterdam - Rotterdam ...k Vrouwen 100mH
    Kogel
    Vsen - 100mHVsen - Kogel groep A --------- 627
    193 Yorma Wolters Rotterdam - Rotterdam ...k Vrouwen 800m
    Zweedse
    Vsen - 800m --------- 744
    194 Merle de Zwart Rotterdam - Rotterdam ...k Vrouwen 3000m
    Vsen - 3000m ---------- 537
    195 Elise Audier Spark - Spark Vrouwen 100m
    100mH
    Hoog
    Vsen - 100mVsen - 100mHVsen - Hoog -------- 1823
    196 Estrella Both Spark - Spark Vrouwen 800m
    Zweedse
    Vsen - 800m --------- 597
    197 Ilsa Brooijmans Spark - Spark Vrouwen 200m
    400m
    Vsen - 200mVsen - 400m --------- 899
    198 Fabienne de Cloe Spark - Spark Vrouwen 200m
    Zweedse
    Ver
    Vsen - 200mVsen - Ver groep A -------- 0
    199 Lara Hubenet Spark - Spark Vrouwen Discus
    Kogel
    Vsen - Dis...s groep AVsen - Kogel groep A --------- 0
    200 Julia van Kints Spark - Spark Vrouwen Zweedse
    Ver
    Vsen Ver groep B --------- 591
    201 Ivana Reintke Spark - Spark Vrouwen Zweedse
    Discus
    Kogel
    Vsen Discus groep BVsen Kogel groep B -------- 1108
    202 Roxanne van Soest Spark - Spark Vrouwen 100m
    Vsen - 100m ---------- 0
    203 Lotte Bakx THOR - THOR Vrouwen 3000m
    Vsen - 3000m ---------- 500
    204 Evi van Hooij THOR - THOR Vrouwen 100m
    Zweedse
    Discus
    Vsen - 100mVsen - Dis...s groep A -------- 1086
    205 Lara van der Klugt THOR - THOR Vrouwen 800m
    Zweedse
    Vsen - 800m --------- 436
    206 Veerle van Loon THOR - THOR Vrouwen 100m
    100mH
    Vsen - 100mVsen - 100mH --------- 0
    207 Claudy Nouws THOR - THOR Vrouwen Hoog
    Vsen - Hoog ---------- 726
    208 Robin van Ommeren THOR - THOR Vrouwen Discus
    Kogel
    Vsen Discus groep BVsen Kogel groep B --------- 496
    209 Iris Voorheijen THOR - THOR Vrouwen 200m
    Zweedse
    Ver
    Vsen - 200mVsen - Ver groep A -------- 1126
    210 Nienke Voorheijen THOR - THOR Vrouwen 400m
    100mH
    Zweedse
    Vsen - 400mVsen - 100mH -------- 943
    211 Amber vt Zelfde Typhoon - Typhoon Vrouwen Discus
    Kogel
    Vsen - Dis...s groep AVsen - Kogel groep A --------- 799
    212 Emma van Acker Zeeland - Vereniging...k Vrouwen 400m
    100mH
    Zweedse
    Vsen - 400mVsen - 100mH -------- 685
    213 Audrey de Beule Zeeland - Vereniging...k Vrouwen Discus
    Kogel
    Vsen - Dis...s groep AVsen - Kogel groep A --------- 523
    214 Jasmijn van Dieren Zeeland - Vereniging...k Vrouwen 100m
    3000m
    Vsen - 100mVsen - 3000m --------- 762
    215 Eva den Exter Zeeland - Vereniging...k Vrouwen 200m
    800m
    Zweedse
    Vsen - 200mVsen - 800m -------- 1030
    216 Esma Guigui Zeeland - Vereniging...k Vrouwen 3000m
    Vsen - 3000m ---------- 0
    217 Mijke Kooijker Zeeland - Vereniging...k Vrouwen Zweedse
    Hoog
    Ver
    Vsen - HoogVsen - Ver groep A -------- 1163
    218 Amy Niema...sverdriet Zeeland - Vereniging...k Vrouwen 200m
    800m
    Zweedse
    Vsen - 200mVsen - 800m -------- 0
    219 Vera Wisse Zeeland - Vereniging...k Vrouwen Discus
    Kogel
    Vsen Discus groep BVsen Kogel groep B --------- 590
    220 Maartje van Erkelens Voorne - Voorne Atl...k Vrouwen 100m
    Vsen - 100m ---------- 0
    221 Jasmijn Groen Voorne - Voorne Atl...k Vrouwen 200m
    Zweedse
    Discus
    Vsen - 200mVsen - Dis...s groep A -------- 0
    222 Kiki Hartman Voorne - Voorne Atl...k Vrouwen 400m
    Vsen - 400m ---------- 481
    223 Vanessa Hartman Voorne - Voorne Atl...k Vrouwen 3000m
    Vsen - 3000m ---------- 523
    224 Linette Herforth Voorne - Voorne Atl...k Vrouwen 800m
    Zweedse
    Vsen - 800m --------- 0
    225 Nathalie Meurs Voorne - Voorne Atl...k Vrouwen 100m
    200m
    Ver
    Vsen - 100mVsen - 200mVsen - Ver groep A -------- 898
    226 Ninke Noordermeer Voorne - Voorne Atl...k Vrouwen 800m
    100mH
    Zweedse
    Vsen - 800mVsen - 100mH -------- 929
    227 Eileen Oldenburger Voorne - Voorne Atl...k Vrouwen Zweedse
    Hoog
    Ver
    Vsen - HoogVsen Ver groep B -------- 1188
    228 Evi Verdonkschot Voorne - Voorne Atl...k Vrouwen Kogel
    Vsen - Kogel groep A ---------- 603
    229 Emma Verhoeff Voorne - Voorne Atl...k Vrouwen Discus
    Kogel
    Vsen Discus groep BVsen Kogel groep B --------- 401

    Verenigingen 'Senioren vrouwen'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    Atledo ATLD 5
    AV Fortuna FRTN 7
    AV Groene Ster GRST 6
    AV Spiridon SPRD 1
    AV Spirit Oud Beijerland SPOB 7
    Delta Sport DLSP 5
    DJA DJA 9
    Fortius FORT 14
    PAC PAC 3
    Rotterdam Atletiek RDAM 10
    Spark SPRK 8
    THOR THOR 8
    Typhoon TPHN 1
    Vereniging Zeeland Atletiek Zeeland 8
    Voorne Atletiek VRNE 10
    Competitiestand Vrouwen 3e divisie
    # Team Leden Punten
    1 Rotterdam Atletiek Vrouwen Rotterdam Atletiek - Vsen
    Begeleider: Iris Pieters
    Jurylid: Iris Pieters (coordinatie)
    10 6778
    2 DJA Vrouwen DJA - Vsen
    Begeleider: Niels Hanegraaf
    Jurylid: Sanne Schellekens
    9 6566
    3 Fortius Vrouwen Team 1 Fortius - Vsen
    Begeleider: Sigrid Florusse
    Jurylid: Gerard van Dijk
    10 6184
    4 Spark Vrouwen Spark - Vsen
    Begeleider: Rina Bogers
    8 5787
    5 Voorne Atletiek Vrouwen Voorne Atletiek - Vsen
    Begeleider: Hans de Wit
    10 5737
    6 AV Groene Ster Vrouwen AV Groene Ster - Vsen
    Begeleider: Bert Tielen
    6 5490
    7 Vereniging Zeeland Atletiek Vrouwen Vereniging Zeeland Atletiek - Vsen
    Begeleider: Vera Wisse
    Jurylid: Steven vd Veire
    8 5401
    8 THOR Vrouwen THOR - Vsen
    Begeleider: Teus Klein
    Jurylid: Paul van der Klugt
    8 5313
    9 AV Scheldesport / Delta Sport Vrouwen - Vsen
    Begeleider: Ingrid Rasenberg
    Jurylid: Ronald Rasenberg
    5 4603
    10 AV Spirit Oud Beijerland Vrouwen AV Spirit Oud Beijerland - Vsen
    Begeleider: Anoeska Schreijer
    Jurylid: Stephan Eekman
    7 3944
    11 AV Spiridon / Atledo Vrouwen - Vsen 6 3490
    12 Fortius Vrouwen Team 2 Fortius - Vsen
    Begeleider: Sigrid Florusse
    Jurylid: Gerard van Dijk
    4 2979
    13 AV Fortuna Vrouwen Team 1 AV Fortuna - Vsen
    Begeleider: Wouter Griffioen
    Jurylid: Dirk Schouten
    3 2512
    14 AV Fortuna Vrouwen Team 2 AV Fortuna - Vsen
    Begeleider: Wouter Griffioen
    Jurylid: Dirk Schouten
    4 2346
    15 PAC Vrouwen PAC - Vsen
    Begeleider: Peter Spiering
    Jurylid: Peter Spiering (coordinatie)
    3 1588
    16 Typhoon Vrouwen Typhoon - Vsen
    Begeleider: Betty de Boon
    Jurylid: els wieles
    1 799
    17 AV Sprint Vrouwen AV Sprint - Vsen 0 0

    Uitslagen 100 meter Senioren vrouwen

    # Naam Res OBPTeam punten
    1 Rochelle van Gulik Fortius Vr...en Team 1 13,38 -3.6 m/s13,00 609
    2 Elise Audier Spark Vrouwen 13,60 -3.6 m/s13,10 572
    3 Ilse Torbijn Fortius Vr...en Team 1 13,87 -3.2 m/s13,60 0
    4 Suzie Noten Rotterdam ...k Vrouwen 13,95 -3.6 m/s13,08 516
    5 Denise van de Linde AV Spirit ...d Vrouwen 14,03 -3.6 m/s13,50 503
    6 Evi van Hooij THOR Vrouwen 14,24 -3.6 m/s13,03 471
    7 Vera van As AV Groene ...r Vrouwen 14,31 -3.1 m/s14,75 460
    8 Roxanne van Soest Spark Vrouwen 14,46 -2.3 m/s--- 0
    9 Shalene Verschoor Fortius Vr...en Team 2 14,52 -3.2 m/s13,80 429
    10 Nathalie Meurs Voorne Atl...k Vrouwen 14,54 -2.3 m/s--- 426
    11 Ankie Vermeeren DJA Vrouwen 14,61 -3.1 m/s14,20 416
    12 Jasmijn van Dieren Vereniging...k Vrouwen 14,64 -3.2 m/s14,15 412
    13 Wisterlande Kouters DJA Vrouwen 14,86 -3.2 m/s13,70 0
    14 Maartje van Erkelens Voorne Atl...k Vrouwen 14,92 -3.2 m/s13,90 0
    15 Ingrid Rasenberg AV Schelde...t Vrouwen 15,07 -3.1 m/s14,50 352
    16 Veerle van Loon THOR Vrouwen 15,61 -3.1 m/s15,10 0
    17 Kim Bakker AV Groene ...r Vrouwen 15,75 -2.3 m/s--- 0
    18 Stephanie Bouman PAC Vrouwen 16,13 -2.3 m/s--- 219
    19 Jacinta Tavares Rotterdam ...k Vrouwen 16,28 -2.3 m/s--- 0
    20 Laura Mulder AV Spirido...o Vrouwen 16,36 -3.1 m/s15,00 192
    21 Milana Filenkova AV Fortuna...en Team 1 16,81 -3.2 m/s13,60 142

    Uitslagen 200 meter Senioren vrouwen

    # Naam Res OBPTeam punten
    1 Ankie Vermeeren DJA Vrouwen 29,10 -1.8 m/s29,00 538
    2 Iris Pieters Rotterdam ...k Vrouwen 29,22 -2.8 m/s28,50 530
    3 Iris Voorheijen THOR Vrouwen 29,22 -1.8 m/s28,63 530
    4 Elsa Jansen AV Groene ...r Vrouwen 29,43 -3.8 m/s--- 517
    5 Eva den Exter Vereniging...k Vrouwen 29,56 -1.8 m/s29,21 509
    6 Shalene Verschoor Fortius Vr...en Team 2 29,60 -2.8 m/s28,22 506
    7 Sabine Simoiu Fortius Vr...en Team 1 30,04 -2.8 m/s28,14 479
    8 Tessa Mertens DJA Vrouwen 30,11 -1.8 m/s29,00 0
    9 Elsa de Lange AV Spirit ...d Vrouwen 30,11 -1.8 m/s29,00 475
    10 Nathalie Meurs Voorne Atl...k Vrouwen 30,16 -3.2 m/s29,99 472
    11 Anoeska Schreijer AV Spirit ...d Vrouwen 30,41 -2.8 m/s28,50 0
    12 Emma Rijpers Fortius Vr...en Team 2 30,74 -3.2 m/s30,09 0
    13 Jasmijn Groen Voorne Atl...k Vrouwen 30,83 -3.8 m/s31,87 0
    14 Ilsa Brooijmans Spark Vrouwen 30,84 -3.2 m/s29,60 432
    15 Fabienne de Cloe Spark Vrouwen 31,09 -3.2 m/s30,00 0
    16 Joyce Verhoef AV Spirido...o Vrouwen 31,63 -3.2 m/s30,60 388
    17 Anne Griffioen AV Fortuna...en Team 2 31,90 -3.2 m/s29,95 373
    18 Annemieke Pleijte AV Fortuna...en Team 2 32,31 -3.2 m/s30,00 0
    19 Emma Van Mourik AV Schelde...t Vrouwen 32,40 -3.2 m/s30,00 346
    20 Amber Aarssen AV Fortuna...en Team 1 32,66 -3.2 m/s30,00 333
    21 Jacinta Tavares Rotterdam ...k Vrouwen 33,37 -3.8 m/s--- 0
    22 Amy Niema...sverdriet Vereniging...k Vrouwen 37,38 -3.8 m/s33,45 0
    Milana Filenkova AV Fortuna...en Team 1 DNS 28,45 0
    Ilse Torbijn Fortius Vr...en Team 1 DNS --- 0

    Uitslagen 400 meter Senioren vrouwen

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Dorien van de Poel DJA Vrouwen 1:04,76 1:02,00 640
    2 Annemieke Punter Rotterdam ...k Vrouwen 1:06,40 1:01,54 598
    3 Jolanda 't Jong AV Schelde...t Vrouwen 1:06,75 1:10,00 589
    4 Nienke Voorheijen THOR Vrouwen 1:08,29 1:06,75 551
    5 Miranda van Dijk Fortius Vr...en Team 1 1:08,55 1:03,44 545
    6 Vera van As AV Groene ...r Vrouwen 1:09,42 1,03 524
    7 Kiki Hartman Voorne Atl...k Vrouwen 1:11,33 1:08,72 481
    8 Ilsa Brooijmans Spark Vrouwen 1:11,99 1:05,89 467
    9 Amber Aarssen AV Fortuna...en Team 1 1:12,04 1:08,00 466
    10 Anoeska Schreijer AV Spirit ...d Vrouwen 1:12,13 1:09,99 464
    11 Emma van Acker Vereniging...k Vrouwen 1:14,26 1:08,80 419
    12 Susan Lodewijks AV Spirido...o Vrouwen 1:22,55 1:20,00 268
    13 Saskia van der Boor Fortius Vr...en Team 1 1:26,22 1:12,28 0

    Uitslagen 800 meter Senioren vrouwen

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Yorma Wolters Rotterdam ...k Vrouwen 2:23,70 2:24,91 744
    2 Cheryl Blangé AV Spirit ...d Vrouwen 2:36,21 2:29,00 606
    3 Estrella Both Spark Vrouwen 2:37,18 2:36,67 597
    4 Emma Van Mourik AV Schelde...t Vrouwen 2:40,80 2:33,00 561
    5 Paddy Herijgers DJA Vrouwen 2:41,18 2:31,78 558
    6 Anne Griffioen AV Fortuna...en Team 2 2:43,47 2:36,00 536
    7 Marit Uilhoorn Fortius Vr...en Team 1 2:43,80 2:34,39 533
    8 Eva den Exter Vereniging...k Vrouwen 2:45,08 2:39,00 521
    9 Ninke Noordermeer Voorne Atl...k Vrouwen 2:46,02 2:40,00 513
    10 Laura Hanning AV Spirido...o Vrouwen 2:48,93 2:47,00 487
    11 Veerle Maris AV Groene ...r Vrouwen 2:53,38 2:47,00 450
    12 Lara van der Klugt THOR Vrouwen 2:55,06 2:45,46 436
    13 Ellen Verdaasdonk DJA Vrouwen 3:00,50 --- 0
    14 Linette Herforth Voorne Atl...k Vrouwen 3:06,81 3:24,00 0
    15 Anne Lagerwerf AV Spirit ...d Vrouwen 3:09,38 3:10,13 0
    16 Amy Niema...sverdriet Vereniging...k Vrouwen 3:09,89 2:58,00 0

    Uitslagen 3000 meter Senioren vrouwen

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Paddy Herijgers DJA Vrouwen 11:07,98 10:19,16 616
    2 Merle de Zwart Rotterdam ...k Vrouwen 11:38,95 11:26,46 537
    3 Vanessa Hartman Voorne Atl...k Vrouwen 11:44,40 11:05,99 523
    4 Lotte Bakx THOR Vrouwen 11:54,39 11:24,40 500
    5 Angela van Haaften AV Groene ...r Vrouwen 12:10,19 12:22,00 463
    6 Fleur Berkhof Rotterdam ...k Vrouwen 12:18,57 11:32,64 0
    7 Marit Uilhoorn Fortius Vr...en Team 1 12:52,01 12:23,00 375
    8 Jasmijn van Dieren Vereniging...k Vrouwen 13:04,55 13:50,00 350
    9 Sanne Van Mourik AV Schelde...t Vrouwen 13:12,90 13:00,00 334
    10 Esma Guigui Vereniging...k Vrouwen 13:19,43 12:50,00 0
    11 Frederique...le Donker AV Fortuna...en Team 2 13:27,76 14:00,00 306
    12 Ellen Verdaasdonk DJA Vrouwen 13:29,34 --- 0
    Britte de Lange AV Spirit ...d Vrouwen DNF 13:25,46 0

    Uitslagen 100 meter horden (84cm) Senioren vrouwen

    # Naam Res OBPTeam punten
    1 Ruth Vogels Rotterdam ...k Vrouwen 16,20 -2.5 m/s16,50 627
    2 Elise Audier Spark Vrouwen 17,36 -2.5 m/s15,13 525
    3 Sabine Monden DJA Vrouwen 17,76 -2.5 m/s16,43 493
    4 Maaike Boon Fortius Vr...en Team 1 18,75 -3.7 m/s18,87 420
    5 Ninke Noordermeer Voorne Atl...k Vrouwen 18,81 -1.6 m/s--- 416
    6 Nienke Voorheijen THOR Vrouwen 19,15 -2.5 m/s17,82 392
    7 Veerle Maris AV Groene ...r Vrouwen 19,73 -1.6 m/s--- 354
    8 Jolanda 't Jong AV Schelde...t Vrouwen 19,83 -3.7 m/s20,50 348
    9 Joyce Walgers Fortius Vr...en Team 2 19,90 -3.7 m/s20,03 344
    10 Amber Aarssen AV Fortuna...en Team 1 20,60 -3.7 m/s18,47 302
    11 Emma van Acker Vereniging...k Vrouwen 21,24 -3.7 m/s18,00 266
    12 Veerle van Loon THOR Vrouwen 21,72 -1.6 m/s20,63 0
    13 Susan Lodewijks AV Spirido...o Vrouwen 22,67 -1.6 m/s25,00 192
    14 Imke Denissen AV Spirido...o Vrouwen 24,19 -1.6 m/s20,55 0
    Saskia van der Boor Fortius Vr...en Team 1 DQ 16,80 0

    Uitslagen Zweedse Estafette Senioren vrouwen

    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Rotterdam Atletiek Vrouwen (Zweedse) Rotterdam Atletiek - Vsen 4 2:31,80 860
    2 Fortius Vrouwen Team 1 (Zweedse) Fortius - Vsen 4 2:35,88 815
    3 DJA Vrouwen (Zweedse) DJA - Vsen 4 2:37,36 799
    4 AV Spirit Oud Beijerland Vrouwen (Zweedse) AV Spirit Oud Beijerland - Vsen 4 2:39,43 778
    5 AV Groene Ster Vrouwen (Zweedse) AV Groene Ster - Vsen 4 2:40,08 771
    6 Spark Vrouwen (Zweedse) Spark - Vsen 4 2:40,31 769
    7 AV Scheldesport / Delta Sport Vrouwen (Zweedse) - Vsen 4 2:43,17 740
    8 Fortius Vrouwen Team 2 (Zweedse) Fortius - Vsen 4 2:44,37 728
    9 Voorne Atletiek Vrouwen (Zweedse) Voorne Atletiek - Vsen 4 2:45,86 714
    10 Vereniging Zeeland Atletiek Vrouwen (Zweedse) Vereniging Zeeland Atletiek - Vsen 4 2:53,10 648
    11 AV Spiridon / Atledo Vrouwen (Zweedse) - Vsen 4 3:23,17 424
    12 THOR Vrouwen (Zweedse) THOR - Vsen 4 DQ 0
    12 AV Fortuna Vrouwen Team 1 (Zweedse) AV Fortuna - Vsen 0 DNS 0
    12 AV Fortuna Vrouwen Team 2 (Zweedse) AV Fortuna - Vsen 0 DNS 0
    12 AV Sprint Vrouwen (Zweedse) AV Sprint - Vsen 0 DNS 0
    12 PAC Vrouwen (Zweedse) PAC - Vsen 0 DNS 0
    12 Typhoon Vrouwen (Zweedse) Typhoon - Vsen 0 DNS 0

    Uitslagen Discuswerpen 1 kilogram Senioren vrouwen

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    1 Solin Isei Rotterdam ...k Vrouwen - - 33,82 35,30 35,30 37,88 649
    2 Evi van Hooij THOR Vrouwen 32,81 31,96 33,54 33,54 33,54 34,08 615
    3 Vera Wisse Vereniging...k Vrouwen - 32,26 - - 32,26 38,00 590
    4 Manon Schellekens DJA Vrouwen 26,66 25,90 29,88 26,65 29,88 --- 542
    5 Stephanie Bouman PAC Vrouwen 27,79 25,61 25,59 25,94 27,79 --- 498
    6 Suzie Noten Rotterdam ...k Vrouwen 25,83 - 26,71 25,69 26,71 --- 0
    7 Ivana Reintke Spark Vrouwen 26,68 23,75 26,32 25,51 26,68 26,00 474
    8 Jeanine Katsman Fortius Vr...en Team 1 - 26,64 21,74 - 26,64 27,24 473
    9 Angela Sluimer AV Fortuna...en Team 1 23,00 26,10 24,16 20,77 26,10 28,70 461
    10 Nicky van Rijswijk AV Groene ...r Vrouwen 26,07 24,28 24,69 23,41 26,07 --- 461
    11 Robin van Ommeren THOR Vrouwen 24,79 25,85 25,66 24,15 25,85 25,98 0
    12 Nadine de Rijke AV Schelde...t Vrouwen 24,44 20,41 - - 24,44 24,00 424
    13 Angela van Haaften AV Groene ...r Vrouwen 20,01 23,58 - 18,45 23,58 --- 0
    14 Emma Verhoeff Voorne Atl...k Vrouwen 23,43 - 23,19 21,47 23,43 26,23 401
    15 Maaike Boon Fortius Vr...en Team 1 22,92 - 21,53 - 22,92 24,60 0
    16 Audrey de Beule Vereniging...k Vrouwen 20,86 21,72 - 22,59 22,59 25,00 0
    17 Amber vt Zelfde Typhoon Vrouwen 22,01 - 19,66 19,93 22,01 --- 368
    18 Tessa Mertens DJA Vrouwen 20,21 21,63 20,57 19,33 21,63 --- 0
    19 Miranda van der Mey PAC Vrouwen 19,01 19,77 20,29 - 20,29 --- 0
    20 Laura Mulder AV Spirido...o Vrouwen 19,07 16,06 17,59 16,56 19,07 20,00 295
    21 Nikki Könemann AV Fortuna...en Team 2 15,31 - 16,90 17,84 17,84 --- 262
    22 Lara Hubenet Spark Vrouwen - 16,40 16,13 - 16,40 21,34 0
    23 Jasmijn Groen Voorne Atl...k Vrouwen 15,67 15,84 15,47 14,99 15,84 12,37 0
    Merel Bosch AV Spirit ...d Vrouwen - - - - DNS 22,33 0

    Uitslagen Kogelstoten 4 kilogram Senioren vrouwen

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    1 Ivana Reintke Spark Vrouwen 10,66 10,56 9,80 10,62 10,66 11,13 634
    2 Evi Verdonkschot Voorne Atl...k Vrouwen 9,60 9,99 10,20 9,12 10,20 9,68 603
    3 Sabine Monden DJA Vrouwen 9,73 9,34 10,13 10,08 10,13 --- 598
    4 Saskia van der Boor Fortius Vr...en Team 1 X 9,59 9,37 9,20 9,59 9,28 561
    5 Lara Hubenet Spark Vrouwen 9,13 9,44 - 8,87 9,44 10,17 0
    6 Angela Sluimer AV Fortuna...en Team 1 8,48 8,34 9,18 9,36 9,36 9,94 545
    7 Nadine de Rijke AV Schelde...t Vrouwen 8,89 9,17 9,22 8,69 9,22 8,00 535
    8 Audrey de Beule Vereniging...k Vrouwen 8,32 8,79 X 9,04 9,04 8,50 523
    9 Shardiela Eisden Rotterdam ...k Vrouwen 8,17 9,01 X 8,86 9,01 --- 520
    10 Vera Wisse Vereniging...k Vrouwen X 8,88 X X 8,88 10,00 0
    11 Ruth Vogels Rotterdam ...k Vrouwen 8,74 7,70 8,19 8,50 8,74 --- 0
    12 Emma Verhoeff Voorne Atl...k Vrouwen 8,09 8,09 8,67 8,54 8,67 --- 0
    13 Robin van Ommeren THOR Vrouwen 8,67 7,53 8,53 8,24 8,67 9,07 496
    14 Nicky van Rijswijk AV Groene ...r Vrouwen 8,43 7,71 7,57 7,42 8,43 --- 478
    15 Kim Bakker AV Groene ...r Vrouwen 7,85 7,98 8,36 7,74 8,36 --- 0
    16 Manon Schellekens DJA Vrouwen 8,06 8,23 8,09 8,14 8,23 --- 0
    17 Jeanine Katsman Fortius Vr...en Team 1 8,23 7,88 7,01 7,35 8,23 8,41 0
    18 Miranda van der Mey PAC Vrouwen 7,93 8,11 7,68 7,93 8,11 --- 454
    19 Stephanie Bouman PAC Vrouwen 7,61 8,09 7,69 6,77 8,09 --- 0
    20 Amber vt Zelfde Typhoon Vrouwen - 7,81 6,19 7,45 7,81 --- 431
    21 Anne Griffioen AV Fortuna...en Team 2 7,69 7,12 7,48 7,16 7,69 --- 422
    22 Joyce Verhoef AV Spirido...o Vrouwen 7,41 7,35 7,37 7,53 7,53 6,50 410
    23 Anne Lodewijks AV Spirido...o Vrouwen 6,02 6,50 6,52 7,33 7,33 6,56 0
    24 Nikki Könemann AV Fortuna...en Team 2 6,43 6,31 6,44 6,63 6,63 --- 0
    Merel Bosch AV Spirit ...d Vrouwen - - - - DNS 8,54 0

    Uitslagen Hoogspringen Senioren vrouwen

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Elise Audier Spark Vrouwen 1,50 1,60 726
    1 Lauren Gommers DJA Vrouwen 1,50 --- 726
    1 Claudy Nouws THOR Vrouwen 1,50 1,60 726
    1 Tes van Noort Fortius Vr...en Team 1 1,50 1,55 726
    5 Elsa Jansen AV Groene ...r Vrouwen 1,45 --- 672
    6 Mijke Kooijker Vereniging...k Vrouwen 1,40 1,45 615
    6 Joyce Walgers Fortius Vr...en Team 2 1,40 1,48 615
    8 Eileen Oldenburger Voorne Atl...k Vrouwen 1,35 1,51 550
    8 Denise van de Linde AV Spirit ...d Vrouwen 1,35 1,30 550
    10 Annemieke Punter Rotterdam ...k Vrouwen 1,30 1,40 484
    11 Amber Hermse PAC Vrouwen 1,25 --- 417
    11 Imke Denissen AV Spirido...o Vrouwen 1,25 1,40 417
    Nadine de Rijke AV Schelde...t Vrouwen NM 1,20 0

    Uitslagen Verspringen Senioren vrouwen

    # Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    1 Shardiela Eisden Rotterdam ...k Vrouwen 4,84 4,62 4,86 5,15 5,15 +3.0 m/s--- 713
    2 Sophie van der Spoel Fortius Vr...en Team 1 - 4,65 4,88 4,79 4,88 +3.9 m/s4,88 648
    3 Sabine Monden DJA Vrouwen 4,67 4,85 4,78 4,66 4,85 +3.8 m/s--- 640
    4 Eileen Oldenburger Voorne Atl...k Vrouwen - 4,67 4,30 4,84 4,84 +2.0 m/s4,80 638
    5 Nathalie Meurs Voorne Atl...k Vrouwen 4,71 4,64 4,61 4,61 4,71 +2.5 m/s4,79 0
    6 Iris Voorheijen THOR Vrouwen 4,13 4,51 4,67 4,58 4,67 +4.2 m/s4,27 596
    7 Julia van Kints Spark Vrouwen 4,65 4,45 4,65 +3.0 m/s4,79 591
    8 Wisterlande Kouters DJA Vrouwen 4,61 3,82 3,65 4,16 4,61 +2.5 m/s--- 0
    9 Sabine Simoiu Fortius Vr...en Team 1 4,60 4,47 - 4,52 4,60 +1.7 m/s4,83 0
    10 Elsa de Lange AV Spirit ...d Vrouwen 4,35 4,47 4,06 4,56 4,56 +2.3 m/s4,50 568
    11 Mijke Kooijker Vereniging...k Vrouwen 3,67 4,48 4,22 4,29 4,48 +1.2 m/s4,38 548
    12 Fabienne de Cloe Spark Vrouwen 4,10 3,88 4,09 3,88 4,10 +1.6 m/s4,96 0
    13 Annemieke Pleijte AV Fortuna...en Team 2 4,09 3,78 3,84 4,09 +2.9 m/s--- 447
    14 Imke Denissen AV Spirido...o Vrouwen 3,98 3,91 - 3,98 +2.9 m/s4,16 417
    15 Ingrid Rasenberg AV Schelde...t Vrouwen 3,82 3,44 3,72 3,82 +1.1 m/s3,60 374
    16 Emma Rijpers Fortius Vr...en Team 2 3,55 3,54 3,76 3,15 3,76 +2.3 m/s4,45 357
    17 Kim Bakker AV Groene ...r Vrouwen 3,70 3,68 3,61 3,67 3,70 +1.6 m/s--- 340
    18 Milana Filenkova AV Fortuna...en Team 1 3,43 3,17 3,22 3,38 3,43 +1.1 m/s--- 263
    19 Anne Lodewijks AV Spirido...o Vrouwen 3,30 3,22 3,16 3,19 3,30 +1.0 m/s3,10 0