Categorie 'Senioren mannen'

Categorie gegevens

Deelnemers: 121
Categorie afkorting: Msen
Berekeningswijze: Junioren A/B, Senioren, Veteranen - Mannen/Jongens
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 100 meter
  • 1 x 200 meter
  • 1 x 400 meter
  • 1 x 800 meter
  • 1 x 5000 meter
  • 1 x 110 meter horden (107cm)
  • 1 x Zweedse Estafette
  • 4 x Discuswerpen 2 kilogram
  • 4 x Kogelstoten 7,26 kilogram
  • 1 x Hoogspringen
  • 4 x Hink-stap-springen
  • Atleten 'Senioren mannen'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep 100m200m400m800m5000m110mHZweedseDiscusKogelHoogHSSTeam punten
    1 Ruben Baljon ACHL - ARV Achilles Mannen 800m
    Msen - 800m ---------- 476
    2 Raymond de Bruijn ACHL - ARV Achilles Mannen 200m
    Msen - 200m ---------- 0
    3 Carl van D...Hollander ACHL - ARV Achilles Mannen 200m
    Msen - 200m ---------- 564
    4 Johan Hack ACHL - ARV Achilles Mannen 400m
    Msen - 400m ---------- 0
    5 Alex Heijnemans ACHL - ARV Achilles Mannen 400m
    Zweedse
    Kogel
    Msen - 400mMsen - Kogel groep A -------- 544
    6 Bart Hondeveld ACHL - ARV Achilles Mannen 100m
    Zweedse
    Msen - 100m --------- 518
    7 Paul Hos ACHL - ARV Achilles Mannen 100m
    Msen - 100m ---------- 0
    8 Joost Ketel ACHL - ARV Achilles Mannen HSS
    Msen - HSS groep A ---------- 508
    9 Rick Lambregts ACHL - ARV Achilles Mannen 5000m
    Msen - 5000m ---------- 703
    10 Maarten Roeloffs ACHL - ARV Achilles Mannen 110mH
    Zweedse
    Msen - 110mH --------- 0
    11 Robin van der Sanden ACHL - ARV Achilles Mannen 110mH
    Kogel
    Hoog
    Msen - 110mHMsen Kogel groep BMsen - Hoog -------- 1932
    12 Casper Stegers ACHL - ARV Achilles Mannen 800m
    5000m
    Msen - 800mMsen - 5000m --------- 0
    13 Stephan Wapperom ACHL - ARV Achilles Mannen Zweedse
    Discus
    Msen - Dis...s groep A --------- 645
    14 Amin Boulakhras AV Fortuna - AV Fortuna...en Team 2 100m
    200m
    Zweedse
    Msen - 100mMsen - 200m -------- 719
    15 Kay Djoehari AV Fortuna - AV Fortuna...en Team 1 100m
    200m
    Msen - 100mMsen - 200m --------- 938
    16 Bart Eigenraam AV Fortuna - AV Fortuna...en Team 2 5000m
    Msen - 5000m ---------- 479
    17 Quirijn van Gulik AV Fortuna - AV Fortuna...en Team 2 400m
    Zweedse
    HSS
    Msen - 400mMsen HSS Groep B -------- 892
    18 Bob Hart AV Fortuna - AV Fortuna...en Team 1 5000m
    Msen - 5000m ---------- 469
    19 Luuk Jochems AV Fortuna - AV Fortuna...en Team 1 110mH
    Hoog
    Msen - 110mHMsen - Hoog --------- 1077
    20 Lars Könemann AV Fortuna - AV Fortuna...en Team 2 Discus
    Kogel
    Msen - Dis...s groep AMsen - Kogel groep A --------- 0
    21 Davian Kerkhof AV Fortuna - AV Fortuna...en Team 2 200m
    110mH
    HSS
    Msen - 200mMsen - 110mHMsen - HSS groep A -------- 472
    22 Michael Ketting AV Fortuna - AV Fortuna...en Team 1 Discus
    Kogel
    Msen Discus groep BMsen Kogel groep B --------- 0
    23 Tobias Liezenga AV Fortuna - AV Fortuna...en Team 1 800m
    Zweedse
    Msen - 800m --------- 0
    24 Wouter Loerts AV Fortuna - AV Fortuna...en Team 2 Zweedse
    Hoog
    Msen - Hoog --------- 492
    25 Robbert va...Nieuwkerk AV Fortuna - AV Fortuna...en Team 2 800m
    Zweedse
    Msen - 800m --------- 457
    26 Daniël Oldenstam AV Fortuna - AV Fortuna...en Team 1 110mH
    Zweedse
    HSS
    Msen - 110mHMsen - HSS groep A -------- 459
    27 Jowie Robbemond AV Fortuna - AV Fortuna...en Team 1 400m
    Zweedse
    Msen - 400m --------- 464
    28 Dirk Schouten AV Fortuna - AV Fortuna...en Team 2 100m
    Msen - 100m ---------- 0
    29 Marijn Sloot AV Fortuna - AV Fortuna...en Team 1 100m
    200m
    Zweedse
    Msen - 100mMsen - 200m -------- 0
    30 Dylan Tertoolen AV Fortuna - AV Fortuna...en Team 2 Discus
    Kogel
    Msen Discus groep BMsen Kogel groep B --------- 710
    31 Levi Verver AV Fortuna - AV Fortuna...en Team 1 Discus
    Kogel
    Msen - Dis...s groep AMsen - Kogel groep A --------- 1106
    32 Jasper Zuidhof AV Fortuna - AV Fortuna...en Team 1 800m
    Msen - 800m ---------- 660
    33 Teun Sweere Groene Ster - AV Groene ...er Mannen 5000m
    Msen - 5000m ---------- 597
    34 Joey Blangé SPOB - AV Spirit ...nd Mannen 110mH
    Zweedse
    HSS
    Msen - 110mHMsen - HSS groep A -------- 798
    35 Niels van Deurzen SPOB - AV Spirit ...nd Mannen 800m
    Zweedse
    Msen - 800m --------- 705
    36 Thijs van Deurzen SPOB - AV Spirit ...nd Mannen 5000m
    Msen - 5000m ---------- 377
    37 Stephan Eekman SPOB - AV Spirit ...nd Mannen 5000m
    Kogel
    Msen - 5000mMsen - Kogel groep A --------- 0
    38 Kay Geerlings SPOB - AV Spirit ...nd Mannen Discus
    Kogel
    Msen - Dis...s groep AMsen Kogel groep B --------- 1174
    39 Robin Huber SPOB - AV Spirit ...nd Mannen 100m
    Msen - 100m ---------- 0
    40 Michiel de...aasteniet SPOB - AV Spirit ...nd Mannen 110mH
    Discus
    Hoog
    Msen - 110mHMsen Discus groep BMsen - Hoog -------- 1361
    41 Jan Munning SPOB - AV Spirit ...nd Mannen 200m
    400m
    Msen - 200mMsen - 400m --------- 0
    42 Joeri Schreijer SPOB - AV Spirit ...nd Mannen 400m
    Zweedse
    Msen - 400m --------- 707
    43 Justin Verheul SPOB - AV Spirit ...nd Mannen 100m
    200m
    Zweedse
    Msen - 100mMsen - 200m -------- 1326
    44 Sem Berger CAV Energie - CAV Energie Mannen 100m
    110mH
    Zweedse
    Msen - 100mMsen - 110mH -------- 592
    45 Haico Boer CAV Energie - CAV Energie Mannen 800m
    Msen - 800m ---------- 0
    46 Lars Boertien CAV Energie - CAV Energie Mannen Discus
    Kogel
    Msen Discus groep BMsen Kogel groep B --------- 870
    47 Raymond Brugmans CAV Energie - CAV Energie Mannen 800m
    Msen - 800m ---------- 712
    48 Guido de Bruijn CAV Energie - CAV Energie Mannen 400m
    Zweedse
    HSS
    Msen - 400mMsen - HSS groep A -------- 1329
    49 Stefan Buit CAV Energie - CAV Energie Mannen 5000m
    Msen - 5000m ---------- 0
    50 Maarten Dubbeld CAV Energie - CAV Energie Mannen 5000m
    Msen - 5000m ---------- 642
    51 Cedrych va...er Graaff CAV Energie - CAV Energie Mannen 100m
    200m
    Zweedse
    Msen - 100mMsen - 200m -------- 1346
    52 Gijs van Lieshout CAV Energie - CAV Energie Mannen Hoog
    Msen - Hoog ---------- 634
    53 Michael Monden CAV Energie - CAV Energie Mannen Kogel
    Msen - Kogel groep A ---------- 0
    54 Benjamin de Nijs CAV Energie - CAV Energie Mannen 110mH
    Zweedse
    Msen - 110mH --------- 0
    55 Rikkert van Rhee CAV Energie - CAV Energie Mannen 400m
    Msen - 400m ---------- 0
    57 Lars Zuijdeweg CAV Energie - CAV Energie Mannen 200m
    Discus
    Msen - 200mMsen - Dis...s groep A --------- 0
    58 Jorik van den Broek DJA - DJA Mannen 200m
    Zweedse
    Discus
    Msen - 200mMsen - Dis...s groep A -------- 385
    59 Ronald Cockx DJA - DJA Mannen 5000m
    Msen - 5000m ---------- 798
    60 Steven van Dievoet DJA - DJA Mannen Kogel
    HSS
    Msen Kogel groep BMsen HSS Groep B --------- 0
    61 Evert-Jan Foppen DJA - DJA Mannen 100m
    400m
    Zweedse
    Msen - 100mMsen - 400m -------- 0
    62 Melvin Franken DJA - DJA Mannen 5000m
    Msen - 5000m ---------- 0
    63 Niels Hanegraaf DJA - DJA Mannen 110mH
    Hoog
    HSS
    Msen - 110mHMsen - HoogMsen - HSS groep A -------- 1976
    64 Richard Kalis DJA - DJA Mannen Discus
    Kogel
    Msen Discus groep BMsen - Kogel groep A --------- 391
    65 Jeroen Nijland DJA - DJA Mannen 800m
    Msen - 800m ---------- 0
    66 Maurice Raats DJA - DJA Mannen 200m
    800m
    Zweedse
    Msen - 200mMsen - 800m -------- 1079
    67 Stephan Sweep DJA - DJA Mannen 100m
    400m
    Zweedse
    Msen - 100mMsen - 400m -------- 984
    68 Ruben van Ameijden Fortius - Fortius Mannen Discus
    Kogel
    Msen - Dis...s groep AMsen - Kogel groep A --------- 1319
    69 Duane van Dijkhuizen Fortius - Fortius Mannen 200m
    Zweedse
    Msen - 200m --------- 0
    70 Quinten van der Elst Fortius - Fortius Mannen 400m
    Zweedse
    Hoog
    Msen - 400mMsen - Hoog -------- 1177
    71 Robert Florusse Fortius - Fortius Mannen Discus
    Kogel
    Msen Discus groep BMsen Kogel groep B --------- 0
    72 Kaan Mollaoglu Fortius - Fortius Mannen 5000m
    HSS
    Msen - 5000mMsen HSS Groep B --------- 322
    73 Tibo Visser Fortius - Fortius Mannen 800m
    110mH
    Zweedse
    Msen - 800mMsen - 110mH -------- 1209
    74 Maxim de Vries Fortius - Fortius Mannen 100m
    200m
    Zweedse
    Msen - 100mMsen - 200m -------- 1065
    75 Kevin Waas Fortius - Fortius Mannen 100m
    Msen - 100m ---------- 0
    76 Roy Werner Fortius - Fortius Mannen 5000m
    Msen - 5000m ---------- 624
    77 Sybren Blok PAC - PAC Mannen Discus
    Kogel
    Msen - Dis...s groep AMsen - Kogel groep A --------- 0
    78 Marijn van den Born PAC - PAC Mannen Discus
    Kogel
    Msen Discus groep BMsen Kogel groep B --------- 1525
    79 Stefan in 't Hout PAC - PAC Mannen 800m
    Msen - 800m ---------- 0
    80 Sergio van der Meide PAC - PAC Mannen HSS
    Msen - HSS groep A ---------- 758
    81 Marien van der Niet PAC - PAC Mannen 800m
    Msen - 800m ---------- 608
    82 Jeroen Poiesz PAC - PAC Mannen Hoog
    Msen - Hoog ---------- 634
    84 Marshall Croes Rotterdam - Rotterdam ...ek Mannen 100m
    200m
    Zweedse
    Msen - 100mMsen - 200m -------- 1208
    85 Thijs Frijling Rotterdam - Rotterdam ...ek Mannen 400m
    Msen - 400m ---------- 0
    86 Giorganny Gaarie Rotterdam - Rotterdam ...ek Mannen 400m
    Zweedse
    Msen - 400m --------- 639
    87 Bastiaan v...aafeiland Rotterdam - Rotterdam ...ek Mannen 5000m
    Msen - 5000m ---------- 678
    88 Mees van der Meij Rotterdam - Rotterdam ...ek Mannen 800m
    Msen - 800m ---------- 0
    89 Mardion Meulens Rotterdam - Rotterdam ...ek Mannen 100m
    200m
    Zweedse
    Msen - 100mMsen - 200m -------- 0
    90 Tomas van ...jngaarden Rotterdam - Rotterdam ...ek Mannen 800m
    Zweedse
    Msen - 800m --------- 741
    91 Albert van de Bedum Spark - Spark Mannen 800m
    Msen - 800m ---------- 0
    92 Matthijs den Boer Spark - Spark Mannen 400m
    Zweedse
    Msen - 400m --------- 603
    93 Niels Groot Spark - Spark Mannen Discus
    Kogel
    Msen - Dis...s groep AMsen Kogel groep B --------- 1079
    94 Koen van d...Meiracker Spark - Spark Mannen 800m
    Zweedse
    Msen - 800m --------- 661
    95 Tom van de...Meiracker Spark - Spark Mannen 110mH
    Zweedse
    HSS
    Msen - 110mHMsen - HSS groep A -------- 1084
    96 Dirk Jan Misbeek Spark - Spark Mannen 5000m
    Msen - 5000m ---------- 410
    97 Timmy Visser Spark - Spark Mannen 100m
    Zweedse
    Msen - 100m --------- 336
    98 Vincent Wodtke Spark - Spark Mannen 100m
    200m
    Hoog
    Msen - 100mMsen - 200mMsen - Hoog -------- 1290
    99 Erik de Haan THOR - THOR Mannen Discus
    Msen - Dis...s groep A ---------- 618
    100 Rene Hollemans THOR - THOR Mannen 5000m
    Msen - 5000m ---------- 280
    101 Jim van Mook THOR - THOR Mannen 200m
    Zweedse
    Hoog
    Msen - 200mMsen - Hoog -------- 587
    102 Norman van Mook THOR - THOR Mannen Kogel
    Msen Kogel groep B ---------- 618
    103 Koen van Ommeren THOR - THOR Mannen 400m
    Zweedse
    Discus
    Msen - 400mMsen Discus groep B -------- 419
    104 Bart van Oppen THOR - THOR Mannen 100m
    200m
    Zweedse
    Msen - 100mMsen - 200m -------- 959
    105 Sjoerd Verhelst THOR - THOR Mannen 800m
    Zweedse
    HSS
    Msen - 800mMsen HSS Groep B -------- 1023
    106 Stan Buddingh Typhoon - Typhoon Mannen 800m
    Zweedse
    Msen - 800m --------- 573
    107 Jurre Koster Typhoon - Typhoon Mannen HSS
    Msen - HSS groep A ---------- 460
    108 Yannick Smits Typhoon - Typhoon Mannen 5000m
    Zweedse
    Msen - 5000m --------- 605
    109 Dinand Tukker Typhoon - Typhoon Mannen 110mH
    Zweedse
    Hoog
    Msen - 110mHMsen - Hoog -------- 1244
    111 Hristo Vermeer Typhoon - Typhoon Mannen 100m
    400m
    Msen - 100mMsen - 400m --------- 591
    113 Maico Wieles Typhoon - Typhoon Mannen 100m
    200m
    Zweedse
    Msen - 100mMsen - 200m -------- 1038
    114 Pim de Wit Typhoon - Typhoon Mannen Discus
    Kogel
    Msen - Dis...s groep AMsen Kogel groep B --------- 869
    115 Derek van Bockhove Voorne - Voorne Atl...ek Mannen 100m
    200m
    110mH
    Msen - 100mMsen - 200mMsen - 110mH -------- 1887
    116 Roderik Cobben Voorne - Voorne Atl...ek Mannen Zweedse
    Hoog
    HSS
    Msen - HoogMsen - HSS groep A -------- 1299
    117 Luc Giele Voorne - Voorne Atl...ek Mannen 400m
    110mH
    Zweedse
    Msen - 400mMsen - 110mH -------- 676
    118 Pim Groen Voorne - Voorne Atl...ek Mannen Discus
    Kogel
    Msen Discus groep BMsen Kogel groep B --------- 1108
    119 Tjark Klee Voorne - Voorne Atl...ek Mannen 5000m
    Msen - 5000m ---------- 529
    120 Jos-Willem...n de Laar Voorne - Voorne Atl...ek Mannen 800m
    Msen - 800m ---------- 469
    121 Sven Noordermeer Voorne - Voorne Atl...ek Mannen 100m
    Zweedse
    Msen - 100m --------- 0
    122 Leroy Oversluizen Voorne - Voorne Atl...ek Mannen Discus
    Kogel
    Msen - Dis...s groep AMsen - Kogel groep A --------- 0
    123 Owen Thomas Voorne - Voorne Atl...ek Mannen 5000m
    Zweedse
    Msen - 5000m --------- 0
    230 Jelle Derks Groene Ster - AV Groene ...er Mannen 400m
    800m
    Msen - 400mMsen - 800m --------- 642
    231 Justin Francois Groene Ster - AV Groene ...er Mannen Discus
    Kogel
    HSS
    Msen - Dis...s groep AMsen Kogel groep BMsen HSS Groep B -------- 1642

    Verenigingen 'Senioren mannen'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    ARV Achilles ACHL 13
    AV Fortuna FRTN 19
    AV Groene Ster GRST 3
    AV Spirit Oud Beijerland SPOB 10
    CAV Energie ENRG 13
    DJA DJA 10
    Fortius FORT 9
    PAC PAC 6
    Rotterdam Atletiek RDAM 7
    Spark SPRK 8
    THOR THOR 7
    Typhoon TPHN 7
    Voorne Atletiek VRNE 9
    Competitiestand Mannen 3e divisie
    # Team Leden Punten
    1 AV Spirit Oud Beijerland Mannen AV Spirit Oud Beijerland - Msen
    Begeleider: Joey Blange
    10 7307
    2 CAV Energie Mannen CAV Energie - Msen
    Begeleider: Lars Zuijdeweg
    Jurylid: Aad de Bruijn
    13 6986
    3 Voorne Atletiek Mannen Voorne Atletiek - Msen
    Begeleider: Hans de Wit
    9 6701
    4 ARV Achilles Mannen ARV Achilles - Msen
    Begeleider: Joost Ketel
    Jurylid: Ine Hondeveld
    13 6640
    5 Fortius Mannen Fortius - Msen
    Begeleider: Kaan Mollaoglu
    Jurylid: Gerard van Dijk
    9 6511
    6 DJA Mannen DJA - Msen
    Begeleider: Niels Hanegraaf
    Jurylid: Sanne Schellekens
    10 6332
    7 Spark Mannen Spark - Msen
    Begeleider: Rina Bogers
    Jurylid: Albert van den Bedum
    8 6192
    8 Typhoon Mannen Typhoon - Msen
    Begeleider: Betty de Boon
    Jurylid: Anita Tukker
    7 6111
    9 AV Fortuna Mannen Team 1 AV Fortuna - Msen
    Begeleider: Wouter Griffioen
    Jurylid: Dirk Schouten
    10 5829
    10 THOR Mannen THOR - Msen
    Begeleider: Norman van Mook
    7 5234
    11 AV Fortuna Mannen Team 2 AV Fortuna - Msen
    Begeleider: Wouter Griffioen
    Jurylid: Dirk Schouten
    9 4899
    12 Rotterdam Atletiek Mannen Rotterdam Atletiek - Msen
    Begeleider: Saskia Kroon
    Jurylid: Saskia Kroon
    7 4087
    13 PAC Mannen PAC - Msen
    Begeleider: Peter Spiering
    Jurylid: Peter Spiering (coordinatie)
    6 3525
    14 AV Groene Ster Mannen AV Groene Ster - Msen
    Begeleider: Bert Tielen
    Jurylid: jeannie Tielen
    3 2881
    15 AV Attila Mannen AV Attila - Msen 0 0
    15 AV Passaat Mannen AV Passaat - Msen 0 0

    Uitslagen 100 meter Senioren mannen

    # Naam Res OBPTeam punten
    1 Cedrych va...er Graaff CAV Energie Mannen 11,75 -3.4 m/s11,13 633
    2 Justin Verheul AV Spirit ...nd Mannen 11,83 -3.4 m/s11,18 616
    3 Robin Huber AV Spirit ...nd Mannen 12,02 -3.0 m/s11,60 0
    4 Derek van Bockhove Voorne Atl...ek Mannen 12,08 -3.4 m/s11,32 564
    5 Marshall Croes Rotterdam ...ek Mannen 12,11 -3.4 m/s11,30 558
    6 Sem Berger CAV Energie Mannen 12,22 -3.0 m/s11,87 0
    7 Bart Hondeveld ARV Achilles Mannen 12,31 -3.0 m/s11,80 518
    8 Maico Wieles Typhoon Mannen 12,38 -3.0 m/s12,00 505
    9 Maxim de Vries Fortius Mannen 12,43 -3.7 m/s12,29 495
    10 Stephan Sweep DJA Mannen 12,49 -3.0 m/s11,70 484
    11 Kay Djoehari AV Fortuna...en Team 1 12,56 -3.7 m/s12,08 471
    12 Marijn Sloot AV Fortuna...en Team 1 12,60 -3.0 m/s11,95 0
    13 Bart van Oppen THOR Mannen 12,71 -3.7 m/s12,22 443
    14 Kevin Waas Fortius Mannen 12,74 -3.7 m/s12,12 0
    15 Hristo Vermeer Typhoon Mannen 12,81 -3.7 m/s12,00 0
    16 Evert-Jan Foppen DJA Mannen 12,87 -3.7 m/s12,20 0
    17 Amin Boulakhras AV Fortuna...en Team 2 13,17 -3.1 m/s12,35 362
    18 Sven Noordermeer Voorne Atl...ek Mannen 13,25 -3.1 m/s12,45 0
    19 Timmy Visser Spark Mannen 13,32 -3.1 m/s12,86 336
    20 Dirk Schouten AV Fortuna...en Team 2 14,83 -3.1 m/s--- 0
    Vincent Wodtke Spark Mannen DQ 11,40 0
    Paul Hos ARV Achilles Mannen DQ --- 0
    Mardion Meulens Rotterdam ...ek Mannen DNS 11,50 0

    Uitslagen 200 meter Senioren mannen

    # Naam Res OBPTeam punten
    1 Cedrych va...er Graaff CAV Energie Mannen 23,27 -3.3 m/s22,82 713
    2 Justin Verheul AV Spirit ...nd Mannen 23,30 -3.3 m/s22,58 710
    3 Vincent Wodtke Spark Mannen 23,88 -3.3 m/s22,88 656
    4 Marshall Croes Rotterdam ...ek Mannen 23,94 -3.3 m/s23,20 650
    5 Mardion Meulens Rotterdam ...ek Mannen 23,96 -3.3 m/s23,50 0
    6 Derek van Bockhove Voorne Atl...ek Mannen 24,03 -3.3 m/s22,34 642
    7 Maxim de Vries Fortius Mannen 24,85 -3.0 m/s25,00 570
    8 Carl van D...Hollander ARV Achilles Mannen 24,92 -3.1 m/s24,00 564
    9 Duane van Dijkhuizen Fortius Mannen 25,26 -2.5 m/s24,76 0
    10 Maico Wieles Typhoon Mannen 25,29 -3.1 m/s24,00 533
    11 Lars Zuijdeweg CAV Energie Mannen 25,37 -3.1 m/s24,03 0
    12 Bart van Oppen THOR Mannen 25,49 -3.0 m/s25,10 516
    13 Jim van Mook THOR Mannen 25,53 -2.5 m/s24,49 0
    14 Maurice Raats DJA Mannen 25,81 -2.5 m/s24,70 491
    15 Kay Djoehari AV Fortuna...en Team 1 26,11 -3.1 m/s24,30 467
    16 Raymond de Bruijn ARV Achilles Mannen 26,16 -3.1 m/s24,00 0
    17 Jorik van den Broek DJA Mannen 26,17 -3.0 m/s25,15 0
    18 Jan Munning AV Spirit ...nd Mannen 26,24 -3.0 m/s25,19 0
    19 Marijn Sloot AV Fortuna...en Team 1 26,49 -2.5 m/s24,80 0
    20 Amin Boulakhras AV Fortuna...en Team 2 27,62 -3.0 m/s25,78 357
    Davian Kerkhof AV Fortuna...en Team 2 DNF 24,50 0

    Uitslagen 400 meter Senioren mannen

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Guido de Bruijn CAV Energie Mannen 50,51 49,47 783
    2 Joeri Schreijer AV Spirit ...nd Mannen 52,29 51,14 707
    3 Rikkert van Rhee CAV Energie Mannen 52,78 51,85 0
    4 Luc Giele Voorne Atl...ek Mannen 53,06 53,25 676
    5 Giorganny Gaarie Rotterdam ...ek Mannen 54,00 52,71 639
    6 Quinten van der Elst Fortius Mannen 54,05 52,19 637
    7 Matthijs den Boer Spark Mannen 54,95 53,50 603
    8 Hristo Vermeer Typhoon Mannen 55,28 55,00 591
    9 Alex Heijnemans ARV Achilles Mannen 56,60 56,00 544
    10 Thijs Frijling Rotterdam ...ek Mannen 57,10 55,00 0
    11 Stephan Sweep DJA Mannen 57,88 54,90 500
    12 Evert-Jan Foppen DJA Mannen 58,15 57,00 0
    13 Jowie Robbemond AV Fortuna...en Team 1 58,98 55,00 464
    14 Quirijn van Gulik AV Fortuna...en Team 2 59,36 57,00 452
    15 Jan Munning AV Spirit ...nd Mannen 59,90 57,20 0
    16 Koen van Ommeren THOR Mannen 1:00,41 59,30 419
    17 Jelle Derks AV Groene ...er Mannen 1:05,54 --- 274
    18 Johan Hack ARV Achilles Mannen 1:07,34 --- 0

    Uitslagen 800 meter Senioren mannen

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Tomas van ...jngaarden Rotterdam ...ek Mannen 2:00,36 2:00,03 741
    2 Tibo Visser Fortius Mannen 2:00,53 1:57,90 738
    3 Raymond Brugmans CAV Energie Mannen 2:02,09 2:02,00 712
    4 Niels van Deurzen AV Spirit ...nd Mannen 2:02,53 2:00,28 705
    5 Koen van d...Meiracker Spark Mannen 2:05,25 2,03 661
    6 Jasper Zuidhof AV Fortuna...en Team 1 2:05,30 2:03,50 660
    7 Mees van der Meij Rotterdam ...ek Mannen 2:08,26 2:08,00 0
    8 Marien van der Niet PAC Mannen 2:08,64 2:07,72 608
    9 Maurice Raats DJA Mannen 2:09,98 2:08,00 588
    10 Sjoerd Verhelst THOR Mannen 2:10,33 2:10,00 583
    11 Stan Buddingh Typhoon Mannen 2:11,05 2:12,00 573
    12 Stefan in 't Hout PAC Mannen 2:11,75 2:12,01 0
    13 Haico Boer CAV Energie Mannen 2:13,74 2:00,00 0
    14 Jeroen Nijland DJA Mannen 2:16,91 2:08,00 0
    15 Ruben Baljon ARV Achilles Mannen 2:18,07 2:15,00 476
    16 Jos-Willem...n de Laar Voorne Atl...ek Mannen 2:18,64 2:14,69 469
    17 Robbert va...Nieuwkerk AV Fortuna...en Team 2 2:19,59 2:13,00 457
    18 Tobias Liezenga AV Fortuna...en Team 1 2:19,60 2:18,00 0
    19 Casper Stegers ARV Achilles Mannen 2:20,09 --- 0
    20 Jelle Derks AV Groene ...er Mannen 2:26,93 --- 368
    21 Albert van de Bedum Spark Mannen 2:36,35 2:38,60 0

    Uitslagen 5000 meter Senioren mannen

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Ronald Cockx DJA Mannen 15:19,54 15:20,00 798
    2 Melvin Franken DJA Mannen 15:29,34 15:20,00 0
    3 Rick Lambregts ARV Achilles Mannen 16:06,40 15:30,00 703
    4 Bastiaan v...aafeiland Rotterdam ...ek Mannen 16:19,72 16:40,00 678
    5 Maarten Dubbeld CAV Energie Mannen 16:39,47 16:30,00 642
    6 Roy Werner Fortius Mannen 16:50,01 17:30,00 624
    7 Yannick Smits Typhoon Mannen 17:00,52 16:40,00 605
    8 Teun Sweere AV Groene ...er Mannen 17:05,54 --- 597
    9 Stefan Buit CAV Energie Mannen 17:25,24 16:42,12 0
    10 Tjark Klee Voorne Atl...ek Mannen 17:47,25 18:33,88 529
    11 Bart Eigenraam AV Fortuna...en Team 2 18:19,69 19:10,00 479
    12 Bob Hart AV Fortuna...en Team 1 18:26,61 18:48,00 469
    13 Dirk Jan Misbeek Spark Mannen 19:08,58 19:21,60 410
    14 Thijs van Deurzen AV Spirit ...nd Mannen 19:33,96 20:00,00 377
    15 Stephan Eekman AV Spirit ...nd Mannen 19:48,01 20:32,00 0
    16 Casper Stegers ARV Achilles Mannen 19:58,39 --- 0
    17 Rene Hollemans THOR Mannen 20:53,74 21:08,00 280
    18 Owen Thomas Voorne Atl...ek Mannen 21:19,59 --- 0
    Kaan Mollaoglu Fortius Mannen DNF 22:00,00 0

    Uitslagen 110 meter horden (107cm) Senioren mannen

    # Naam Res OBPTeam punten
    1 Robin van der Sanden ARV Achilles Mannen 16,27 -1.0 m/s15,80 724
    2 Niels Hanegraaf DJA Mannen 16,38 -1.0 m/s15,30 714
    3 Derek van Bockhove Voorne Atl...ek Mannen 16,76 -1.0 m/s16,78 681
    4 Maarten Roeloffs ARV Achilles Mannen 17,05 -1.0 m/s16,02 0
    5 Tom van de...Meiracker Spark Mannen 17,28 -1.0 m/s16,03 638
    6 Dinand Tukker Typhoon Mannen 17,64 -2.6 m/s17,00 610
    7 Sem Berger CAV Energie Mannen 17,87 -2.6 m/s16,81 592
    8 Michiel de...aasteniet AV Spirit ...nd Mannen 17,87 -2.6 m/s17,03 592
    9 Luuk Jochems AV Fortuna...en Team 1 17,97 -2.6 m/s17,64 585
    10 Joey Blangé AV Spirit ...nd Mannen 18,30 -1.9 m/s18,06 0
    11 Davian Kerkhof AV Fortuna...en Team 2 19,63 -2.6 m/s18,00 472
    12 Tibo Visser Fortius Mannen 19,64 -1.9 m/s--- 471
    13 Benjamin de Nijs CAV Energie Mannen 20,56 -1.9 m/s21,39 0
    14 Daniël Oldenstam AV Fortuna...en Team 1 21,04 -1.9 m/s18,40 0
    Luc Giele Voorne Atl...ek Mannen DQ --- 0

    Uitslagen Discuswerpen 2 kilogram Senioren mannen

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    1 Marijn van den Born PAC Mannen X 41,76 X X 41,76 --- 720
    2 Sybren Blok PAC Mannen 41,48 X X 39,25 41,48 --- 0
    3 Ruben van Ameijden Fortius Mannen 38,24 X 36,51 X 38,24 40,92 651
    4 Stephan Wapperom ARV Achilles Mannen 35,78 37,94 X 36,69 37,94 44,00 645
    5 Erik de Haan THOR Mannen X 35,74 34,14 36,64 36,64 37,91 618
    6 Levi Verver AV Fortuna...en Team 1 29,29 X 36,55 33,73 36,55 35,00 616
    7 Michael Ketting AV Fortuna...en Team 1 35,29 34,44 34,70 36,28 36,28 36,28 0
    8 Kay Geerlings AV Spirit ...nd Mannen 35,47 33,15 X 34,38 35,47 36,80 594
    9 Niels Groot Spark Mannen 33,23 33,36 34,81 X 34,81 41,00 580
    10 Justin Francois AV Groene ...er Mannen 29,82 X X 34,34 34,34 --- 570
    11 Michiel de...aasteniet AV Spirit ...nd Mannen 27,53 33,03 32,64 32,87 33,03 34,06 0
    12 Pim Groen Voorne Atl...ek Mannen X 32,48 28,74 X 32,48 36,54 530
    13 Robert Florusse Fortius Mannen X X 31,61 29,61 31,61 35,79 0
    14 Leroy Oversluizen Voorne Atl...ek Mannen 25,72 24,98 27,33 25,16 27,33 25,02 0
    15 Lars Boertien CAV Energie Mannen 25,13 X 26,96 24,23 26,96 31,00 403
    16 Jorik van den Broek DJA Mannen 23,36 25,63 24,81 26,23 26,23 --- 385
    17 Richard Kalis DJA Mannen X 25,35 X 26,03 26,03 --- 0
    18 Pim de Wit Typhoon Mannen X X 25,15 X 25,15 --- 359
    19 Dylan Tertoolen AV Fortuna...en Team 2 X 22,77 23,98 22,02 23,98 27,50 329
    20 Lars Zuijdeweg CAV Energie Mannen 18,83 21,59 X 23,80 23,80 26,44 0
    21 Lars Könemann AV Fortuna...en Team 2 19,75 X 22,87 22,56 22,87 25,00 0
    22 Koen van Ommeren THOR Mannen 20,99 18,43 19,94 21,20 21,20 24,97 0

    Uitslagen Kogelstoten 7,26 kilogram Senioren mannen

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    1 Marijn van den Born PAC Mannen X 15,27 X X 15,27 --- 805
    2 Sybren Blok PAC Mannen 13,45 X X 12,90 13,45 --- 0
    3 Ruben van Ameijden Fortius Mannen 12,44 12,61 X 13,04 13,04 13,91 668
    4 Norman van Mook THOR Mannen 12,28 12,07 11,89 12,18 12,28 13,02 618
    5 Kay Geerlings AV Spirit ...nd Mannen 11,71 10,86 11,60 11,43 11,71 11,64 580
    6 Robert Florusse Fortius Mannen 11,68 10,72 X X 11,68 10,89 0
    7 Pim Groen Voorne Atl...ek Mannen 11,58 11,67 11,60 11,15 11,67 12,06 578
    8 Justin Francois AV Groene ...er Mannen 11,42 X X 10,89 11,42 --- 561
    9 Robin van der Sanden ARV Achilles Mannen X 10,61 10,70 10,95 10,95 --- 528
    10 Alex Heijnemans ARV Achilles Mannen 9,91 9,88 10,15 10,84 10,84 --- 0
    11 Pim de Wit Typhoon Mannen X 9,78 10,69 X 10,69 --- 510
    12 Leroy Oversluizen Voorne Atl...ek Mannen 10,14 10,64 10,03 10,19 10,64 9,95 0
    13 Niels Groot Spark Mannen 10,37 10,53 X - 10,53 12,09 499
    14 Levi Verver AV Fortuna...en Team 1 9,59 10,41 10,27 10,37 10,41 10,00 490
    15 Michael Ketting AV Fortuna...en Team 1 X 9,77 10,20 X 10,20 10,58 0
    16 Lars Boertien CAV Energie Mannen 10,09 X X 8,91 10,09 12,09 467
    17 Richard Kalis DJA Mannen 9,07 8,51 8,47 8,43 9,07 --- 391
    18 Dylan Tertoolen AV Fortuna...en Team 2 8,52 8,67 8,94 8,91 8,94 10,15 381
    19 Lars Könemann AV Fortuna...en Team 2 8,25 8,42 8,44 8,79 8,79 8,95 0
    20 Michael Monden CAV Energie Mannen 8,67 8,45 8,42 8,53 8,67 9,85 0
    21 Stephan Eekman AV Spirit ...nd Mannen 7,54 7,60 7,40 7,62 7,62 --- 0
    22 Steven van Dievoet DJA Mannen 6,84 5,82 6,87 7,10 7,10 --- 0

    Uitslagen Hoogspringen Senioren mannen

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Michiel de...aasteniet AV Spirit ...nd Mannen 1,90 2,02 769
    2 Niels Hanegraaf DJA Mannen 1,90 --- 769
    3 Robin van der Sanden ARV Achilles Mannen 1,80 --- 680
    3 Roderik Cobben Voorne Atl...ek Mannen 1,80 1,80 680
    5 Gijs van Lieshout CAV Energie Mannen 1,75 1,80 634
    5 Jeroen Poiesz PAC Mannen 1,75 --- 634
    5 Vincent Wodtke Spark Mannen 1,75 1,75 634
    5 Dinand Tukker Typhoon Mannen 1,75 --- 634
    9 Jim van Mook THOR Mannen 1,70 1,80 587
    10 Quinten van der Elst Fortius Mannen 1,65 1,80 540
    11 Luuk Jochems AV Fortuna...en Team 1 1,60 1,70 492
    11 Wouter Loerts AV Fortuna...en Team 2 1,60 1,65 492

    Uitslagen Hink-stap-springen Senioren mannen

    # Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    1 Joey Blangé AV Spirit ...nd Mannen 13,73 - 14,18 13,96 14,18 +1.7 m/s13,61 798
    2 Sergio van der Meide PAC Mannen 13,18 - - 13,79 13,79 +1.0 m/s--- 758
    3 Roderik Cobben Voorne Atl...ek Mannen 11,82 11,97 12,20 12,47 12,47 +0.2 m/s11,33 619
    4 Guido de Bruijn CAV Energie Mannen 11,35 11,45 11,67 11,80 11,80 +1.9 m/s12,03 546
    5 Justin Francois AV Groene ...er Mannen 11,16 11,35 11,49 11,45 11,49 +3.8 m/s--- 511
    6 Joost Ketel ARV Achilles Mannen 11,22 11,46 10,86 11,22 11,46 +3.9 m/s11,70 508
    7 Niels Hanegraaf DJA Mannen 11,33 - - - 11,33 +3.0 m/s--- 493
    8 Jurre Koster Typhoon Mannen 11,04 10,65 10,94 - 11,04 +3.4 m/s--- 460
    9 Daniël Oldenstam AV Fortuna...en Team 1 11,03 11,02 - - 11,03 +2.8 m/s12,20 459
    10 Tom van de...Meiracker Spark Mannen 10,73 10,92 10,32 - 10,92 +2.9 m/s10,00 446
    11 Sjoerd Verhelst THOR Mannen 10,23 10,50 10,83 10,87 10,87 +3.6 m/s10,70 440
    12 Quirijn van Gulik AV Fortuna...en Team 2 10,51 9,35 10,38 10,87 10,87 +2.8 m/s11,15 440
    13 Kaan Mollaoglu Fortius Mannen 9,29 9,87 9,87 9,45 9,87 +0.0 m/s8,00 322
    14 Steven van Dievoet DJA Mannen 8,33 8,70 8,47 8,64 8,70 +3.1 m/s--- 0
    Davian Kerkhof AV Fortuna...en Team 2 - - - - DNS 12,15 0