Categorie 'Senioren vrouwen'

Atleten 'Senioren vrouwen'

Snr Naam Onderdelen Startgroep 100m200m400m800m1500m3000m100mH4x100mDiscusKogelHoogHSSVerTeam punten
11 Madeline el Aissati AAC - AAC Vrouwen 400m
4x100m
Vrouw - 400m ----------- 1
12 Tessa Beugelink AAC - AAC Vrouwen 800m
Vrouw - 800m ------------ 3
13 Dora van Doremalen AAC - AAC Vrouwen Hoog
Vrouw - Hoog Groep 2 ------------ 10
14 Keeley Heijdeman AAC - AAC Vrouwen Kogel
Vrouw - Ko...l Groep 2 ------------ 11
15 Nynke van den Heuvel AAC - AAC Vrouwen 200m
4x100m
Ver
Vrouw - 200mVrouw - Ver Groep 1 ---------- 10
16 Romy IJsbrandij AAC - AAC Vrouwen Discus
Kogel
Vrouw - Di...s Groep 2Vrouw - Ko...l Groep 1 ----------- 2
17 Priscilla ... Oorschot AAC - AAC Vrouwen 100mH
4x100m
Ver
Vrouw - 100mHVrouw - Ver Groep 2 ---------- 3
18 Leona Salman AAC - AAC Vrouwen 3000m
Vrouw - 3000m ------------ 5
19 Rosa Westra AAC - AAC Vrouwen 1500m
Hoog
Vrouw - 1500mVrouw - Hoog Groep 1 ----------- 3
20 Beau Winnubst AAC - AAC Vrouwen 100m
4x100m
HSS
Vrouw - 100mVrouw - HSS Groep 1 ---------- 5
33 Jokèh Engelhart AAV `36 - AAV `36 Vrouwen 400m
4x100m
Hoog
Vrouw - 400mVrouw - Hoog Groep 2 ---------- 4
34 Jonne van ...r Giessen AAV `36 - AAV `36 Vrouwen 100m
4x100m
HSS
Vrouw - 100mVrouw - HSS Groep 1 ---------- 10
35 Quincy Heemskerk AAV `36 - AAV `36 Vrouwen Discus
Kogel
Vrouw - Di...s Groep 1Vrouw - Ko...l Groep 1 ----------- 0
36 Tirza Meijer AAV `36 - AAV `36 Vrouwen 200m
100mH
4x100m
Vrouw - 200mVrouw - 100mH ---------- 0
37 Kadidja Sangare AAV `36 - AAV `36 Vrouwen 200m
100mH
Ver
Vrouw - 200mVrouw - 100mHVrouw - Ver Groep 1 ---------- 26
38 Mirjam van Straalen AAV `36 - AAV `36 Vrouwen 400m
HSS
Vrouw - 400mVrouw - HSS Groep 2 ----------- 0
39 Mila Wacht AAV `36 - AAV `36 Vrouwen 100m
4x100m
Vrouw - 100m ----------- 0
48 Jessie van Ee Altis - Altis Vrouwen 100mH
Hoog
HSS
Vrouw - 100mHVrouw - Hoog Groep 1Vrouw - HSS Groep 2 ---------- 5
49 Carmen Huikeshoven Altis - Altis Vrouwen 800m
3000m
Vrouw - 800mVrouw - 3000m ----------- 6
50 Madelon Kamp Altis - Altis Vrouwen 100m
4x100m
Vrouw - 100m ----------- 0
51 Franca de Leeuw Altis - Altis Vrouwen 100mH
4x100m
Ver
Vrouw - 100mHVrouw - Ver Groep 1 ---------- 0
52 Rianne de Leeuw Altis - Altis Vrouwen Discus
Vrouw - Di...s Groep 2 ------------ 0
53 Amara Nnadi Altis - Altis Vrouwen 100m
4x100m
Vrouw - 100m ----------- 2
55 Tari Simonis Altis - Altis Vrouwen 200m
400m
Vrouw - 200mVrouw - 400m ----------- 5
56 Linde van Tilburg Altis - Altis Vrouwen 400m
1500m
Vrouw - 400mVrouw - 1500m ----------- 2
57 Tyka Uiting Altis - Altis Vrouwen Discus
Kogel
Vrouw - Di...s Groep 1Vrouw - Ko...l Groep 1 ----------- 3
58 Ellis de Vries Altis - Altis Vrouwen HSS
Vrouw - HSS Groep 1 ------------ 0
59 Amy Walraven Altis - Altis Vrouwen 200m
4x100m
Ver
Vrouw - 200mVrouw - Ver Groep 2 ---------- 3
60 Samyre Wieles Altis - Altis Vrouwen Kogel
Hoog
Vrouw - Ko...l Groep 2Vrouw - Hoog Groep 2 ----------- 12
72 Mathilde Bakker AV 1923 - AV 1923 Vrouwen Hoog
HSS
Ver
Vrouw - Hoog Groep 1Vrouw - HSS Groep 2Vrouw - Ver Groep 1 ---------- 16
73 Anna Goede AV 1923 - AV 1923 Vrouwen Discus
Kogel
Vrouw - Di...s Groep 1Vrouw - Ko...l Groep 1 ----------- 8
74 Noa Hoondert AV 1923 - AV 1923 Vrouwen 3000m
Vrouw - 3000m ------------ 9
75 Rosa de Jong AV 1923 - AV 1923 Vrouwen 4x100m
------------ 0
76 Mischa Pier AV 1923 - AV 1923 Vrouwen 1500m
Vrouw - 1500m ------------ 7
77 Iris de Ruiter AV 1923 - AV 1923 Vrouwen 100mH
Kogel
Ver
Vrouw - 100mHVrouw - Ko...l Groep 2Vrouw - Ver Groep 2 ---------- 15
78 Joyce Schumacher AV 1923 - AV 1923 Vrouwen 200m
100mH
Vrouw - 200mVrouw - 100mH ----------- 18
79 Janke Strijp AV 1923 - AV 1923 Vrouwen 100m
400m
4x100m
Vrouw - 100mVrouw - 400m ---------- 16
80 Tessa Strijp AV 1923 - AV 1923 Vrouwen 800m
4x100m
Vrouw - 800m ----------- 7
81 Daphne Willems AV 1923 - AV 1923 Vrouwen Discus
Vrouw - Di...s Groep 2 ------------ 0
82 Justine Zwier AV 1923 - AV 1923 Vrouwen 4x100m
------------ 0
123 Sophie van den Berg AV NOP - AV NOP Vrouwen 4x100m
Discus
Ver
Vrouw - Di...s Groep 2Vrouw - Ver Groep 1 ---------- 6
124 Rianne Beuling AV NOP - AV NOP Vrouwen 100m
100mH
4x100m
Vrouw - 100mVrouw - 100mH ---------- 22
125 Janneke Bruintjes AV NOP - AV NOP Vrouwen 400m
4x100m
Ver
Vrouw - 400mVrouw - Ver Groep 2 ---------- 7
126 Karin van Groningen AV NOP - AV NOP Vrouwen 100mH
Discus
HSS
Vrouw - 100mHVrouw - Di...s Groep 1Vrouw - HSS Groep 2 ---------- 0
127 Marleen Loman AV NOP - AV NOP Vrouwen 1500m
4x100m
Vrouw - 1500m ----------- 5
128 Agnes Olgers AV NOP - AV NOP Vrouwen 1500m
Vrouw - 1500m ------------ 0
129 Dinie Ras AV NOP - AV NOP Vrouwen 800m
Vrouw - 800m ------------ 6
130 Jacolien Ruizendaal AV NOP - AV NOP Vrouwen 3000m
Vrouw - 3000m ------------ 7
131 Anouk Schoop AV NOP - AV NOP Vrouwen 100m
HSS
Vrouw - 100mVrouw - HSS Groep 1 ----------- 8
132 Manon Schoop AV NOP - AV NOP Vrouwen 200m
Kogel
Hoog
Vrouw - 200mVrouw - Ko...l Groep 1Vrouw - Hoog Groep 2 ---------- 31
147 Anniek Bloemers AV Sprint - AV Sprint Vrouwen Discus
Vrouw - Di...s Groep 1 ------------ 0
148 Annabelle Emmen AV Sprint - AV Sprint Vrouwen 800m
Hoog
Vrouw - 800mVrouw - Hoog Groep 1 ----------- 13
149 Sanne Haanen AV Sprint - AV Sprint Vrouwen HSS
Vrouw - HSS Groep 2 ------------ 0
150 Pleun Hutten AV Sprint - AV Sprint Vrouwen 400m
Kogel
Ver
Vrouw - 400mVrouw - Ko...l Groep 1Vrouw - Ver Groep 1 ---------- 0
151 Hanna Kloek AV Sprint - AV Sprint Vrouwen 1500m
Vrouw - 1500m ------------ 4
152 Britt Marijnissen AV Sprint - AV Sprint Vrouwen 200m
3000m
HSS
Vrouw - 200mVrouw - 3000mVrouw - HSS Groep 1 ---------- 4
154 Sheenia Muntslag AV Sprint - AV Sprint Vrouwen 100m
400m
4x100m
Vrouw - 100mVrouw - 400m ---------- 15
155 Tessa Smits AV Sprint - AV Sprint Vrouwen Discus
Kogel
Hoog
Vrouw - Di...s Groep 2Vrouw - Ko...l Groep 2Vrouw - Hoog Groep 2 ---------- 11
156 Eva Vonk AV Sprint - AV Sprint Vrouwen 100m
4x100m
Vrouw - 100m ----------- 0
157 Anne van de Wiel AV Sprint - AV Sprint Vrouwen 200m
100mH
4x100m
Vrouw - 200mVrouw - 100mH ---------- 24
158 Myke van de Wiel AV Sprint - AV Sprint Vrouwen 100mH
4x100m
Ver
Vrouw - 100mHVrouw - Ver Groep 2 ---------- 11
172 Nele van den Broek GACH - GAC Hilver...m Vrouwen 100mH
Hoog
Ver
Vrouw - 100mHVrouw - Hoog Groep 1Vrouw - Ver Groep 2 ---------- 13
173 Lianne Bruins GACH - GAC Hilver...m Vrouwen Discus
Kogel
Vrouw - Di...s Groep 2Vrouw - Ko...l Groep 2 ----------- 17
174 Eline Dalderop GACH - GAC Hilver...m Vrouwen 400m
HSS
Vrouw - 400mVrouw - HSS Groep 2 ----------- 13
175 Sanne Eekel GACH - GAC Hilver...m Vrouwen 4x100m
Ver
Vrouw - Ver Groep 1 ----------- 0
176 Justine Fleming GACH - GAC Hilver...m Vrouwen 100m
200m
4x100m
Vrouw - 100mVrouw - 200m ---------- 9
177 Eden Göbbels GACH - GAC Hilver...m Vrouwen 3000m
Vrouw - 3000m ------------ 8
178 Puck Harms GACH - GAC Hilver...m Vrouwen 200m
100mH
Hoog
Vrouw - 200mVrouw - 100mHVrouw - Hoog Groep 2 ---------- 10
179 Evelien Hooijman GACH - GAC Hilver...m Vrouwen 1500m
Vrouw - 1500m ------------ 6
180 Dieuwertje Kok GACH - GAC Hilver...m Vrouwen HSS
Vrouw - HSS Groep 1 ------------ 0
181 Marieke van der Laan GACH - GAC Hilver...m Vrouwen Discus
Kogel
Vrouw - Di...s Groep 1Vrouw - Ko...l Groep 1 ----------- 0
182 Kato Leusink GACH - GAC Hilver...m Vrouwen 100m
4x100m
Vrouw - 100m ----------- 7
183 Judith Rasch GACH - GAC Hilver...m Vrouwen 800m
4x100m
Vrouw - 800m ----------- 4
184 Emy Guikema Groningen - Groningen ...k Vrouwen 100mH
4x100m
Vrouw - 100mH ----------- 1
186 Lea Jurdzinski Groningen - Groningen ...k Vrouwen 100m
200m
4x100m
Vrouw - 100mVrouw - 200m ---------- 1
187 Charlene Okken Groningen - Groningen ...k Vrouwen Kogel
Vrouw - Ko...l Groep 2 ------------ 12
188 Aruna Rikkers Groningen - Groningen ...k Vrouwen Hoog
Vrouw - Hoog Groep 1 ------------ 2
189 Danara Stoppels Groningen - Groningen ...k Vrouwen Discus
Vrouw - Di...s Groep 1 ------------ 9
190 Louise Taatgen Groningen - Groningen ...k Vrouwen Kogel
HSS
Ver
Vrouw - Ko...l Groep 1Vrouw - HSS Groep 1Vrouw - Ver Groep 1 ---------- 21
191 Aukje Vellinga Groningen - Groningen ...k Vrouwen 100mH
Hoog
Vrouw - 100mHVrouw - Hoog Groep 2 ----------- 0
192 Leonie van Vliet Groningen - Groningen ...k Vrouwen 100m
200m
400m
Vrouw - 100mVrouw - 200mVrouw - 400m ---------- 24
193 Carlijn Wagenaar Groningen - Groningen ...k Vrouwen 1500m
Vrouw - 1500m ------------ 8
194 Anneloes Wonink Groningen - Groningen ...k Vrouwen Discus
Vrouw - Di...s Groep 2 ------------ 0
195 Henderyke Wonink Groningen - Groningen ...k Vrouwen 400m
4x100m
Vrouw - 400m ----------- 0
196 Anke Zonderland Groningen - Groningen ...k Vrouwen 800m
4x100m
Vrouw - 800m ----------- 10
206 Bobet Kloosterman Leiden - Leiden Atl...k Vrouwen 1500m
Vrouw - 1500m ------------ 9
207 Janneke Lemmerzaal Leiden - Leiden Atl...k Vrouwen 200m
100mH
Ver
Vrouw - 200mVrouw - 100mHVrouw - Ver Groep 1 ---------- 17
208 Amina Maatoug Leiden - Leiden Atl...k Vrouwen 800m
4x100m
Hoog
Vrouw - 800mVrouw - Hoog Groep 1 ---------- 17
209 Fleur van der Put Leiden - Leiden Atl...k Vrouwen Discus
Kogel
Vrouw - Di...s Groep 1Vrouw - Ko...l Groep 1 ----------- 7
210 Isabelle Reijman Leiden - Leiden Atl...k Vrouwen Discus
Kogel
Vrouw - Di...s Groep 2Vrouw - Ko...l Groep 2 ----------- 2
211 Vienna Romanée Leiden - Leiden Atl...k Vrouwen 3000m
Vrouw - 3000m ------------ 10
212 Yvon Schreuder Leiden - Leiden Atl...k Vrouwen 4x100m
HSS
Ver
Vrouw - HSS Groep 2Vrouw - Ver Groep 2 ---------- 6
213 Kyara Tjin-A-Lim Leiden - Leiden Atl...k Vrouwen 100m
4x100m
Hoog
Vrouw - 100mVrouw - Hoog Groep 2 ---------- 4
214 Lara Weghorst Leiden - Leiden Atl...k Vrouwen 100m
400m
4x100m
Vrouw - 100mVrouw - 400m ---------- 10
215 Sanne van Beek PAC - PAC Vrouwen 400m
Vrouw - 400m ------------ 0
216 Corinde van Es PAC - PAC Vrouwen 800m
4x100m
Vrouw - 800m ----------- 11
217 Diane van Es PAC - PAC Vrouwen 3000m
Vrouw - 3000m ------------ 11
218 Karlijn van Es PAC - PAC Vrouwen 1500m
4x100m
Vrouw - 1500m ----------- 10
219 Shaya van Houdt PAC - PAC Vrouwen HSS
Ver
Vrouw - HSS Groep 2Vrouw - Ver Groep 2 ----------- 14
220 Laura Karamowa PAC - PAC Vrouwen 100m
400m
100mH
Vrouw - 100mVrouw - 400mVrouw - 100mH ---------- 27
221 Lotte Smink PAC - PAC Vrouwen Discus
Kogel
Vrouw - Di...s Groep 2Vrouw - Ko...l Groep 1 ----------- 13
222 Joyce van Welie PAC - PAC Vrouwen 200m
4x100m
Hoog
Vrouw - 200mVrouw - Hoog Groep 1 ---------- 11
223 Puck van Wiltenburg PAC - PAC Vrouwen 100m
200m
4x100m
Vrouw - 100mVrouw - 200m ---------- 0
224 Aniek Aper Rotterdam - Rotterdam ...k Vrouwen 1500m
Kogel
Vrouw - 1500mVrouw - Ko...l Groep 1 ----------- 11
225 Franka Blok Rotterdam - Rotterdam ...k Vrouwen 100mH
4x100m
Vrouw - 100mH ----------- 0
226 Stella Bolderheij Rotterdam - Rotterdam ...k Vrouwen 200m
4x100m
Ver
Vrouw - 200mVrouw - Ver Groep 1 ---------- 16
227 Carolijn Damen Rotterdam - Rotterdam ...k Vrouwen Discus
Kogel
Vrouw - Di...s Groep 2Vrouw - Ko...l Groep 2 ----------- 10
228 Maruska Eduarda Rotterdam - Rotterdam ...k Vrouwen 400m
100mH
Hoog
Vrouw - 400mVrouw - 100mHVrouw - Hoog Groep 1 ---------- 23
229 Meruska Eduarda Rotterdam - Rotterdam ...k Vrouwen 100m
4x100m
Vrouw - 100m ----------- 7
230 Kahlan Geluk Rotterdam - Rotterdam ...k Vrouwen Discus
Hoog
Vrouw - Di...s Groep 1Vrouw - Hoog Groep 2 ----------- 0
231 Ilona van ...r Giessen Rotterdam - Rotterdam ...k Vrouwen 800m
Vrouw - 800m ------------ 9
232 Irene van ...r Reijken Rotterdam - Rotterdam ...k Vrouwen 3000m
Vrouw - 3000m ------------ 12
233 Judeska Sheppard Rotterdam - Rotterdam ...k Vrouwen 4x100m
HSS
Vrouw - HSS Groep 1 ----------- 10
249 Anouk van Gils Spado - Spado Vrouwen 1500m
4x100m
Vrouw - 1500m ----------- 12
250 Laura van Haaften Spado - Spado Vrouwen 100m
200m
4x100m
Vrouw - 100mVrouw - 200m ---------- 10
251 Amy Hasselton Spado - Spado Vrouwen 800m
100mH
Ver
Vrouw - 800mVrouw - 100mHVrouw - Ver Groep 1 ---------- 24
252 Els van Hooydonck Spado - Spado Vrouwen 3000m
Vrouw - 3000m ------------ 6
253 Marijntje Huige Spado - Spado Vrouwen 400m
4x100m
Hoog
Vrouw - 400mVrouw - Hoog Groep 1 ---------- 7
254 Britt van ...gdenbergh Spado - Spado Vrouwen 400m
Vrouw - 400m ------------ 0
255 Kim van Merode Spado - Spado Vrouwen 100m
200m
Vrouw - 100mVrouw - 200m ----------- 0
256 Linda Prop Spado - Spado Vrouwen 4x100m
Discus
Kogel
Vrouw - Di...s Groep 2Vrouw - Ko...l Groep 2 ---------- 20
257 Cordulle Vanthillo Spado - Spado Vrouwen 100mH
HSS
Ver
Vrouw - 100mHVrouw - HSS Groep 2Vrouw - Ver Groep 2 ---------- 1
498 Veerle de Vries Groningen - Groningen ...k Vrouwen 3000m
Vrouw - 3000m ------------ 3

Verenigingen 'Senioren vrouwen'

VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
AAC AAC 10
AAV `36 AV36 7
Altis ALTS 12
AV 1923 AV23 11
AV NOP NOP 10
AV Sprint SPRN 11
GAC Hilversum GACH 12
Groningen Atletiek GRNG 13
Leiden Atletiek LATL 9
PAC PAC 9
Rotterdam Atletiek RDAM 10
Spado SPDO 9
Competitiestand Vrouwen 1e divisie
# Team Leden Punten
1 Rotterdam Atletiek Vrouwen Rotterdam Atletiek - Vsen
Begeleider: Richard Kooijman
Jurylid: Richard Kooijman
10 109
2 AV 1923 Vrouwen AV 1923 - Vsen
Begeleider: Anna Goede
Jurylid: Siem Goede
11 105
3 PAC Vrouwen PAC - Vsen
Begeleider: Carola Diederik
Jurylid: Carola Diederik
9 101
4 AV NOP Vrouwen AV NOP - Vsen
Begeleider: Marleen Loman
Jurylid: AV NOP
10 100
5 Groningen Atletiek Vrouwen Groningen Atletiek - Vsen
Begeleider: Ellen de Wever
Jurylid: Organisatie GA
13 98
6 GAC Hilversum Vrouwen GAC Hilversum - Vsen
Begeleider: Jurre Wildschut
Jurylid: Marc van Veen (graag tijd/aankomst)
12 97
7 AV Sprint Vrouwen AV Sprint - Vsen
Begeleider: Kirsten de Koning
Jurylid: Hans Sulkers, voorkeur kogel/discus of ver/hoog
11 94
8 Leiden Atletiek Vrouwen Leiden Atletiek - Vsen
Begeleider: Nick van Schagen
Jurylid: Stan Does
9 88
9 Spado Vrouwen Spado - Vsen
Begeleider: Nancy Nijkamp
Jurylid: Spado jurylid
9 83
10 AAC Vrouwen AAC - Vsen
Begeleider: Dave Elderenbosch
Jurylid: Martin Wijand
10 55
11 AAV `36 Vrouwen AAV `36 - Vsen
Begeleider: Hans Vlak
7 45
12 Altis Vrouwen Altis - Vsen
Begeleider: Steven van der Maas
Jurylid: Hans vd Geest
12 38

Uitslagen 100 meter Senioren vrouwen

# Naam Res OBPTeam punten
1 Leonie van Vliet Groningen ...k Vrouwen 11,84 +1.8 m/s11,80 12
2 Rianne Beuling AV NOP Vrouwen 12,35 +1.8 m/s12,54 11
3 Laura Karamowa PAC Vrouwen 12,38 +2.8 m/s12,84 10
4 Sheenia Muntslag AV Sprint Vrouwen 12,40 +2.8 m/s12,65 9
5 Janke Strijp AV 1923 Vrouwen 12,54 +1.8 m/s12,06 8
6 Kato Leusink GAC Hilver...m Vrouwen 12,56 +2.8 m/s12,70 7
6 Meruska Eduarda Rotterdam ...k Vrouwen 12,56 +1.8 m/s12,18 7
8 Anouk Schoop AV NOP Vrouwen 12,59 +2.8 m/s12,69 0
9 Laura van Haaften Spado Vrouwen 12,64 +1.8 m/s12,43 5
10 Lea Jurdzinski Groningen ...k Vrouwen 12,68 +1.8 m/s12,19 0
11 Kyara Tjin-A-Lim Leiden Atl...k Vrouwen 12,78 +1.8 m/s12,51 4
12 Lara Weghorst Leiden Atl...k Vrouwen 12,81 +2.9 m/s12,84 0
13 Justine Fleming GAC Hilver...m Vrouwen 12,82 +2.9 m/s13,30 0
14 Eva Vonk AV Sprint Vrouwen 12,90 +2.8 m/s12,74 0
15 Jonne van ...r Giessen AAV `36 Vrouwen 12,91 +2.8 m/s12,68 3
16 Mila Wacht AAV `36 Vrouwen 13,16 +2.9 m/s13,50 0
17 Amara Nnadi Altis Vrouwen 13,24 +2.9 m/s13,39 2
18 Puck van Wiltenburg PAC Vrouwen 13,36 +2.9 m/s13,45 0
19 Madelon Kamp Altis Vrouwen 13,48 +2.9 m/s13,61 0
20 Beau Winnubst AAC Vrouwen 13,50 +2.8 m/s12,58 1
21 Kim van Merode Spado Vrouwen 14,02 +2.9 m/s14,11 0

Uitslagen 200 meter Senioren vrouwen

# Naam Res OBPTeam punten
1 Anne van de Wiel AV Sprint Vrouwen 24,52 +1.0 m/s24,72 12
2 Manon Schoop AV NOP Vrouwen 25,18 +1.4 m/s25,08 11
3 Stella Bolderheij Rotterdam ...k Vrouwen 26,24 +1.4 m/s25,95 10
4 Justine Fleming GAC Hilver...m Vrouwen 26,32 +2.0 m/s27,40 9
5 Joyce Schumacher AV 1923 Vrouwen 26,48 +1.4 m/s25,52 8
6 Kadidja Sangare AAV `36 Vrouwen 26,54 +2.0 m/s26,37 7
7 Janneke Lemmerzaal Leiden Atl...k Vrouwen 26,65 +1.0 m/s24,94 6
8 Laura van Haaften Spado Vrouwen 26,80 +1.4 m/s25,99 5
9 Joyce van Welie PAC Vrouwen 26,88 +2.0 m/s26,45 4
10 Nynke van den Heuvel AAC Vrouwen 27,10 +1.4 m/s25,96 3
11 Puck van Wiltenburg PAC Vrouwen 27,34 +2.1 m/s27,81 0
12 Amy Walraven Altis Vrouwen 27,73 +2.0 m/s26,98 2
13 Tirza Meijer AAV `36 Vrouwen 27,74 +2.1 m/s29,43 0
14 Britt Marijnissen AV Sprint Vrouwen 27,84 +2.1 m/s--- 0
15 Tari Simonis Altis Vrouwen 27,94 +2.0 m/s27,36 0
16 Lea Jurdzinski Groningen ...k Vrouwen 28,58 +1.0 m/s24,83 1
17 Kim van Merode Spado Vrouwen 29,92 +2.1 m/s30,00 0
Puck Harms GAC Hilver...m Vrouwen DNS 27,40 0
Leonie van Vliet Groningen ...k Vrouwen DNF 23,66 0

Uitslagen 400 meter Senioren vrouwen

# Naam ResOBPTeam punten
1 Leonie van Vliet Groningen ...k Vrouwen 57,58 55,18 12
2 Laura Karamowa PAC Vrouwen 58,50 59,76 11
3 Lara Weghorst Leiden Atl...k Vrouwen 59,31 58,15 10
4 Maruska Eduarda Rotterdam ...k Vrouwen 59,63 57,31 9
5 Janke Strijp AV 1923 Vrouwen 1:00,39 57,55 8
6 Janneke Bruintjes AV NOP Vrouwen 1:01,07 1:01,00 7
7 Sheenia Muntslag AV Sprint Vrouwen 1:01,21 1:00,40 6
8 Tari Simonis Altis Vrouwen 1:01,71 1:00,98 5
9 Henderyke Wonink Groningen ...k Vrouwen 1:01,86 58,60 0
10 Eline Dalderop GAC Hilver...m Vrouwen 1:02,01 59,50 4
11 Pleun Hutten AV Sprint Vrouwen 1:03,14 57,98 0
12 Jokèh Engelhart AAV `36 Vrouwen 1:03,27 1:04,38 3
13 Marijntje Huige Spado Vrouwen 1:03,75 1:01,00 2
14 Sanne van Beek PAC Vrouwen 1:05,75 1:07,85 0
15 Mirjam van Straalen AAV `36 Vrouwen 1:07,42 1:06,61 0
16 Madeline el Aissati AAC Vrouwen 1:07,49 1:02,04 1
17 Linde van Tilburg Altis Vrouwen 1:07,86 1:05,85 0
18 Britt van ...gdenbergh Spado Vrouwen 1:12,64 1:03,00 0

Uitslagen 800 meter Senioren vrouwen

# Naam ResOBPTeam punten
1 Amina Maatoug Leiden Atl...k Vrouwen 2:17,00 2:09,84 12
2 Corinde van Es PAC Vrouwen 2:18,84 2:10,02 11
3 Anke Zonderland Groningen ...k Vrouwen 2:20,02 2:16,34 10
4 Ilona van ...r Giessen Rotterdam ...k Vrouwen 2:20,46 2:16,68 9
5 Amy Hasselton Spado Vrouwen 2:23,58 2:19,20 8
6 Tessa Strijp AV 1923 Vrouwen 2:24,03 2:26,95 7
7 Dinie Ras AV NOP Vrouwen 2:24,81 2:17,94 6
8 Annabelle Emmen AV Sprint Vrouwen 2:27,69 2:26,86 5
9 Judith Rasch GAC Hilver...m Vrouwen 2:31,28 2:25,00 4
10 Tessa Beugelink AAC Vrouwen 2:34,03 2:26,10 3
11 Carmen Huikeshoven Altis Vrouwen 2:34,44 2:24,83 2

Uitslagen 1500 meter Senioren vrouwen

# Naam ResOBPTeam punten
1 Anouk van Gils Spado Vrouwen 4:49,81 4:45,28 12
2 Aniek Aper Rotterdam ...k Vrouwen 4:50,32 4:48,12 11
3 Karlijn van Es PAC Vrouwen 4:52,71 4:36,37 10
4 Bobet Kloosterman Leiden Atl...k Vrouwen 5:01,73 4:52,57 9
5 Carlijn Wagenaar Groningen ...k Vrouwen 5:04,91 4:51,48 8
6 Mischa Pier AV 1923 Vrouwen 5:05,41 5:11,60 7
7 Evelien Hooijman GAC Hilver...m Vrouwen 5:19,69 5:10,00 6
8 Marleen Loman AV NOP Vrouwen 5:26,93 5:20,00 5
9 Agnes Olgers AV NOP Vrouwen 5:41,78 5:26,00 0
10 Hanna Kloek AV Sprint Vrouwen 5:45,80 5:28,92 4
11 Rosa Westra AAC Vrouwen 5:47,87 5:30,03 3
12 Linde van Tilburg Altis Vrouwen 6:14,84 --- 2

Uitslagen 3000 meter Senioren vrouwen

# Naam ResOBPTeam punten
1 Irene van ...r Reijken Rotterdam ...k Vrouwen 9:43,92 9:36,60 12
2 Diane van Es PAC Vrouwen 9:52,46 9:15,68 11
3 Vienna Romanée Leiden Atl...k Vrouwen 10:25,13 10:30,00 10
4 Noa Hoondert AV 1923 Vrouwen 10:41,19 10:42,00 9
5 Eden Göbbels GAC Hilver...m Vrouwen 11:20,78 11:00,00 8
6 Jacolien Ruizendaal AV NOP Vrouwen 11:24,01 11:02,00 7
7 Els van Hooydonck Spado Vrouwen 11:25,62 --- 6
8 Leona Salman AAC Vrouwen 11:48,95 10:25,31 5
9 Carmen Huikeshoven Altis Vrouwen 12:54,90 --- 4
10 Veerle de Vries Groningen ...k Vrouwen 13:10,32 --- 3
11 Britt Marijnissen AV Sprint Vrouwen 14:41,25 --- 2

Uitslagen 100 meter horden (84cm) Senioren vrouwen

# Naam Res OBPTeam punten
1 Anne van de Wiel AV Sprint Vrouwen 13,91 +2.5 m/s14,17 12
2 Myke van de Wiel AV Sprint Vrouwen 13,95 +2.5 m/s14,28 0
3 Rianne Beuling AV NOP Vrouwen 14,21 +2.5 m/s14,48 11
4 Joyce Schumacher AV 1923 Vrouwen 14,26 +2.5 m/s14,40 10
5 Kadidja Sangare AAV `36 Vrouwen 14,46 +2.5 m/s14,37 9
6 Maruska Eduarda Rotterdam ...k Vrouwen 14,62 +2.3 m/s14,75 8
7 Janneke Lemmerzaal Leiden Atl...k Vrouwen 14,70 +2.5 m/s14,12 7
8 Laura Karamowa PAC Vrouwen 14,84 +2.3 m/s15,66 6
9 Franka Blok Rotterdam ...k Vrouwen 14,99 +2.5 m/s14,34 0
10 Nele van den Broek GAC Hilver...m Vrouwen 15,05 +2.3 m/s14,60 5
11 Puck Harms GAC Hilver...m Vrouwen 15,30 +1.4 m/s15,80 0
12 Iris de Ruiter AV 1923 Vrouwen 15,31 +2.3 m/s14,82 0
13 Amy Hasselton Spado Vrouwen 15,51 +2.3 m/s15,19 4
14 Priscilla ... Oorschot AAC Vrouwen 16,02 +1.4 m/s16,50 3
15 Jessie van Ee Altis Vrouwen 16,08 +2.3 m/s15,40 2
16 Emy Guikema Groningen ...k Vrouwen 16,71 +1.4 m/s16,26 1
17 Tirza Meijer AAV `36 Vrouwen 17,09 +1.4 m/s16,58 0
18 Aukje Vellinga Groningen ...k Vrouwen 17,33 +2.3 m/s15,76 0
19 Cordulle Vanthillo Spado Vrouwen 17,34 +1.4 m/s17,29 0
20 Karin van Groningen AV NOP Vrouwen 17,59 +1.4 m/s17,25 0
21 Franca de Leeuw Altis Vrouwen 18,34 +1.4 m/s--- 0

Uitslagen Discuswerpen 1 kilogram Senioren vrouwen

# Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
1 Lianne Bruins GAC Hilver...m Vrouwen 45,20 43,51 X 43,87 45,20 --- 12
2 Linda Prop Spado Vrouwen 41,58 X 43,70 X 43,70 --- 11
3 Lotte Smink PAC Vrouwen X 39,38 39,44 X 39,44 --- 10
4 Danara Stoppels Groningen ...k Vrouwen X 36,05 X 37,79 37,79 41,81 9
5 Anna Goede AV 1923 Vrouwen 36,54 X 37,16 X 37,16 --- 8
6 Fleur van der Put Leiden Atl...k Vrouwen 32,02 32,42 32,02 33,72 33,72 --- 7
7 Anneloes Wonink Groningen ...k Vrouwen X 32,81 27,43 X 32,81 40,54 0
8 Carolijn Damen Rotterdam ...k Vrouwen 29,39 30,47 31,24 X 31,24 --- 6
9 Daphne Willems AV 1923 Vrouwen X 29,06 24,22 29,06 29,06 --- 0
10 Tessa Smits AV Sprint Vrouwen 25,37 26,93 26,41 28,47 28,47 --- 5
11 Sophie van den Berg AV NOP Vrouwen 26,86 25,61 28,38 X 28,38 --- 4
12 Kahlan Geluk Rotterdam ...k Vrouwen X 28,23 X X 28,23 --- 0
13 Tyka Uiting Altis Vrouwen 27,12 X X 27,65 27,65 --- 3
14 Romy IJsbrandij AAC Vrouwen X X X 26,28 26,28 --- 2
15 Anniek Bloemers AV Sprint Vrouwen 23,70 25,44 19,64 25,22 25,44 --- 0
16 Karin van Groningen AV NOP Vrouwen 21,09 19,96 18,75 23,26 23,26 --- 0
17 Marieke van der Laan GAC Hilver...m Vrouwen 23,25 X X 22,38 23,25 --- 0
18 Rianne de Leeuw Altis Vrouwen 16,71 15,09 18,70 17,78 18,70 --- 0
Isabelle Reijman Leiden Atl...k Vrouwen X X X X NM --- 0
Quincy Heemskerk AAV `36 Vrouwen - DNS 30,08 0

Uitslagen Kogelstoten 4 kilogram Senioren vrouwen

# Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
1 Charlene Okken Groningen ...k Vrouwen 14,16 14,31 X 14,48 14,48 15,16 12
2 Keeley Heijdeman AAC Vrouwen 12,81 13,57 14,18 12,96 14,18 --- 11
3 Louise Taatgen Groningen ...k Vrouwen 12,86 12,88 13,26 X 13,26 13,37 0
4 Iris de Ruiter AV 1923 Vrouwen 11,81 12,58 12,12 12,95 12,95 --- 10
5 Linda Prop Spado Vrouwen X 11,85 12,10 11,54 12,10 --- 9
6 Manon Schoop AV NOP Vrouwen 12,01 11,59 9,70 11,48 12,01 --- 8
7 Samyre Wieles Altis Vrouwen 11,02 10,65 11,17 11,42 11,42 --- 7
8 Tessa Smits AV Sprint Vrouwen 10,14 11,22 10,49 X 11,22 --- 6
9 Lianne Bruins GAC Hilver...m Vrouwen 10,56 10,95 10,29 9,79 10,95 --- 5
10 Carolijn Damen Rotterdam ...k Vrouwen 10,51 10,66 10,89 10,32 10,89 --- 4
11 Lotte Smink PAC Vrouwen 10,34 10,74 10,40 10,24 10,74 --- 3
12 Romy IJsbrandij AAC Vrouwen 10,30 10,12 9,80 10,74 10,74 --- 0
13 Isabelle Reijman Leiden Atl...k Vrouwen X 9,54 9,95 X 9,95 --- 2
14 Aniek Aper Rotterdam ...k Vrouwen 9,39 9,43 9,32 8,48 9,43 --- 0
15 Pleun Hutten AV Sprint Vrouwen 8,92 9,43 8,96 8,98 9,43 --- 0
16 Tyka Uiting Altis Vrouwen 8,60 8,42 8,76 8,98 8,98 --- 0
17 Anna Goede AV 1923 Vrouwen 8,83 X X X 8,83 --- 0
18 Marieke van der Laan GAC Hilver...m Vrouwen 7,88 7,73 8,63 8,26 8,63 --- 0
19 Fleur van der Put Leiden Atl...k Vrouwen 7,37 7,51 7,82 8,28 8,28 --- 0
Quincy Heemskerk AAV `36 Vrouwen X X X X NM 9,61 0

Uitslagen Hoogspringen Senioren vrouwen

# Naam ResOBPTeam punten
1 Manon Schoop AV NOP Vrouwen 1,70 --- 12
2 Mathilde Bakker AV 1923 Vrouwen 1,65 --- 11
3 Dora van Doremalen AAC Vrouwen 1,60 --- 10
3 Puck Harms GAC Hilver...m Vrouwen 1,60 --- 10
5 Annabelle Emmen AV Sprint Vrouwen 1,60 --- 8
6 Joyce van Welie PAC Vrouwen 1,60 --- 7
7 Maruska Eduarda Rotterdam ...k Vrouwen 1,55 --- 6
8 Kahlan Geluk Rotterdam ...k Vrouwen 1,55 --- 0
9 Amina Maatoug Leiden Atl...k Vrouwen 1,50 --- 5
9 Samyre Wieles Altis Vrouwen 1,50 --- 5
9 Marijntje Huige Spado Vrouwen 1,50 --- 5
12 Rosa Westra AAC Vrouwen 1,50 --- 0
13 Aruna Rikkers Groningen ...k Vrouwen 1,50 1,60 2
14 Jokèh Engelhart AAV `36 Vrouwen 1,50 1,60 1
15 Jessie van Ee Altis Vrouwen 1,45 --- 0
15 Tessa Smits AV Sprint Vrouwen 1,45 --- 0
17 Aukje Vellinga Groningen ...k Vrouwen 1,45 1,55 0
Kyara Tjin-A-Lim Leiden Atl...k Vrouwen NM --- 0
Nele van den Broek GAC Hilver...m Vrouwen NM --- 0

Uitslagen Hink-stap-springen Senioren vrouwen

# Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
1 Louise Taatgen Groningen ...k Vrouwen X 11,69 12,12 - 12,12 +1.9 m/s12,47 12
2 Shaya van Houdt PAC Vrouwen X X 11,99 10,88 11,99 +2.8 m/s--- 11
3 Judeska Sheppard Rotterdam ...k Vrouwen 11,69 11,49 X 11,12 11,69 +2.5 m/s--- 10
4 Eline Dalderop GAC Hilver...m Vrouwen 10,40 10,36 10,49 10,78 10,78 +4.9 m/s--- 9
5 Anouk Schoop AV NOP Vrouwen 10,45 10,42 9,98 10,16 10,45 +0.7 m/s--- 8
6 Jonne van ...r Giessen AAV `36 Vrouwen 10,41 10,28 10,24 10,26 10,41 +2.6 m/s10,26 7
7 Yvon Schreuder Leiden Atl...k Vrouwen 10,32 X 9,78 9,51 10,32 +4.1 m/s--- 6
8 Mathilde Bakker AV 1923 Vrouwen X 10,14 10,08 10,14 10,14 +2.2 m/s--- 5
9 Dieuwertje Kok GAC Hilver...m Vrouwen X 10,05 9,66 9,51 10,05 +3.7 m/s--- 0
10 Beau Winnubst AAC Vrouwen X X X 9,98 9,98 +0.7 m/s--- 4
11 Jessie van Ee Altis Vrouwen 9,14 9,56 9,67 9,52 9,67 +1.8 m/s--- 3
12 Ellis de Vries Altis Vrouwen 9,54 9,21 9,50 9,46 9,54 +3.6 m/s--- 0
13 Britt Marijnissen AV Sprint Vrouwen 8,61 9,46 8,92 9,16 9,46 +2.1 m/s--- 2
14 Cordulle Vanthillo Spado Vrouwen 9,31 X X 9,17 9,31 +1.9 m/s--- 1
15 Mirjam van Straalen AAV `36 Vrouwen 8,75 8,97 9,22 9,29 9,29 +3.3 m/s9,43 0
16 Sanne Haanen AV Sprint Vrouwen 8,80 8,83 9,10 8,98 9,10 +2.7 m/s--- 0
Karin van Groningen AV NOP Vrouwen - DNS --- 0

Uitslagen Verspringen Senioren vrouwen

# Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
1 Amy Hasselton Spado Vrouwen 5,46 X 5,59 5,72 5,72 +1.2 m/s--- 12
2 Myke van de Wiel AV Sprint Vrouwen 5,71 5,70 5,71 X 5,71 +1.1 m/s--- 11
3 Kadidja Sangare AAV `36 Vrouwen X 5,53 X 5,66 5,66 +2.4 m/s5,65 10
4 Louise Taatgen Groningen ...k Vrouwen 5,50 X 5,64 - 5,64 +1.8 m/s5,45 9
5 Nele van den Broek GAC Hilver...m Vrouwen X X 5,49 5,53 5,53 +0.9 m/s--- 8
6 Nynke van den Heuvel AAC Vrouwen 5,44 5,25 5,19 5,29 5,44 +4.5 m/s--- 7
7 Stella Bolderheij Rotterdam ...k Vrouwen 5,27 5,40 5,12 5,29 5,40 +3.3 m/s--- 6
8 Iris de Ruiter AV 1923 Vrouwen 5,40 X 5,06 X 5,40 +2.0 m/s--- 5
9 Janneke Lemmerzaal Leiden Atl...k Vrouwen 5,18 5,25 - - 5,25 +1.5 m/s5,70 4
10 Priscilla ... Oorschot AAC Vrouwen 5,23 5,03 5,18 5,24 5,24 +2.3 m/s--- 0
11 Sanne Eekel GAC Hilver...m Vrouwen 5,17 4,95 4,95 5,05 5,17 +2.4 m/s--- 0
12 Shaya van Houdt PAC Vrouwen X 5,08 - - 5,08 +2.8 m/s--- 3
13 Yvon Schreuder Leiden Atl...k Vrouwen X 4,92 4,74 4,67 4,92 +2.1 m/s--- 0
14 Sophie van den Berg AV NOP Vrouwen 4,91 4,83 4,87 4,77 4,91 +2.3 m/s--- 2
15 Amy Walraven Altis Vrouwen 4,61 4,70 4,89 4,85 4,89 +2.3 m/s--- 1
16 Mathilde Bakker AV 1923 Vrouwen 4,75 X 4,56 - 4,75 +1.3 m/s--- 0
17 Franca de Leeuw Altis Vrouwen 4,26 4,51 4,52 4,44 4,52 +1.4 m/s--- 0
18 Janneke Bruintjes AV NOP Vrouwen 4,40 4,50 4,23 4,02 4,50 +2.1 m/s--- 0
Pleun Hutten AV Sprint Vrouwen X - - - NM --- 0
Cordulle Vanthillo Spado Vrouwen - - - - DNS --- 0