Atleten 'Senioren mannen'

Snr Naam Onderdelen Startgroep 100m200m400m800m1500m110mH3000m SC4x100mKogelKogelslHoogHSSPolshoogTeam punten
1 Tom Disveld AAC - AAC Mannen 1500m
Man - 1500m ------------ 12
2 Amin el Feddaly AAC - AAC Mannen 3000m SC
Man - 3000mSt ------------ 0
3 Dennis Hemelaar AAC - AAC Mannen Kogel
Kogelsl
Man - Kogel Groep 1Man - Koge...l Groep 2 ----------- 12
4 Joeri van der Hooft AAC - AAC Mannen 4x100m
Hoog
HSS
Man - Hoog Groep 1Man - HSS Groep 1 ---------- 18
5 Sonny Meijers AAC - AAC Mannen Kogelsl
Man - Koge...l Groep 1 ------------ 0
6 Ludo van N...wenhuizen AAC - AAC Mannen 800m
4x100m
Man - 800m ----------- 12
7 Sven Poelmann AAC - AAC Mannen Kogel
Man - Kogel Groep 2 ------------ 12
8 Alexander Soethout AAC - AAC Mannen 100m
200m
4x100m
Man - 100mMan - 200m ---------- 9
9 Jurriën ...in t holt AAC - AAC Mannen 1500m
Man - 1500m ------------ 0
10 Stefan de Vries AAC - AAC Mannen 400m
110mH
4x100m
Man - 400mMan - 110mH ---------- 13
21 Tijmen van Arkel AAV `36 - AAV `36 Mannen 800m
Man - 800m ------------ 5
22 Bastiaan Deul AAV `36 - AAV `36 Mannen 4x100m
HSS
Man - HSS Groep 2 ----------- 0
23 Tom Driessen AAV `36 - AAV `36 Mannen Kogel
Kogelsl
Man - Kogel Groep 2Man - Koge...l Groep 2 ----------- 2
24 Marc Dullemond AAV `36 - AAV `36 Mannen 3000m SC
Man - 3000mSt ------------ 5
25 Niels de Groot AAV `36 - AAV `36 Mannen Hoog
Man - Hoog Groep 1 ------------ 0
26 Mats den Hartog AAV `36 - AAV `36 Mannen 100m
4x100m
Man - 100m ----------- 0
27 Floyd van Klink AAV `36 - AAV `36 Mannen 1500m
Man - 1500m ------------ 10
28 Mattias Nab AAV `36 - AAV `36 Mannen 400m
4x100m
Hoog
Man - 400mMan - Hoog Groep 2 ---------- 9
29 Jim van 't Schip AAV `36 - AAV `36 Mannen 400m
Man - 400m ------------ 0
30 Maxim Scholma AAV `36 - AAV `36 Mannen 200m
4x100m
HSS
Man - 200mMan - HSS Groep 1 ---------- 5
31 Trystan de Weerdt AAV `36 - AAV `36 Mannen 100m
200m
110mH
Man - 100mMan - 200mMan - 110mH ---------- 25
32 Alex van Zutphen AAV `36 - AAV `36 Mannen Kogel
Kogelsl
Polshoog
Man - Kogel Groep 1Man - Koge...l Groep 1Man - Polshoog ---------- 14
40 Tobias Bakx AC TION - AC TION Mannen Hoog
Man - Hoog Groep 1 ------------ 11
41 Andor Engelberts AC TION - AC TION Mannen 100m
200m
4x100m
Man - 100mMan - 200m ---------- 0
42 Vincent Kerssies AC TION - AC TION Mannen 800m
110mH
4x100m
Man - 800mMan - 110mH ---------- 7
43 Bram Klein Poelhuis AC TION - AC TION Mannen 1500m
3000m SC
Man - 1500mMan - 3000mSt ----------- 6
44 Tim van der Kooi AC TION - AC TION Mannen 200m
400m
4x100m
Man - 200mMan - 400m ---------- 5
45 Ruben Smink AC TION - AC TION Mannen Kogel
Kogelsl
Man - Kogel Groep 1Man - Koge...l Groep 2 ----------- 12
46 Sebastiaan...Steenberg AC TION - AC TION Mannen 100m
4x100m
HSS
Man - 100mMan - HSS Groep 1 ---------- 11
47 Marnix Wilting AC TION - AC TION Mannen Kogel
Man - Kogel Groep 2 ------------ 0
61 Floris Aarts AV 1923 - AV 1923 Mannen 100m
4x100m
Kogel
Man - 100mMan - Kogel Groep 1 ---------- 10
62 Rutger Bien AV 1923 - AV 1923 Mannen 100m
200m
4x100m
Man - 100mMan - 200m ---------- 19
63 Levi Engels AV 1923 - AV 1923 Mannen 1500m
Man - 1500m ------------ 4
64 Tim van der Heide AV 1923 - AV 1923 Mannen Hoog
Man - Hoog Groep 1 ------------ 7
65 Bram van der Jagt AV 1923 - AV 1923 Mannen 400m
110mH
4x100m
Man - 400mMan - 110mH ---------- 22
66 Andreas de Jong AV 1923 - AV 1923 Mannen Kogel
Man - Kogel Groep 2 ------------ 0
67 Tsega Kifle AV 1923 - AV 1923 Mannen 3000m SC
Man - 3000mSt ------------ 11
68 Casper Meijer AV 1923 - AV 1923 Mannen 800m
Hoog
Man - 800mMan - Hoog Groep 2 ----------- 7
69 Joshua Record AV 1923 - AV 1923 Mannen 4x100m
HSS
Polshoog
Man - HSS Groep 1Man - Polshoog ---------- 7
70 Johnny van...hooneveld AV 1923 - AV 1923 Mannen 400m
HSS
Man - 400mMan - HSS Groep 2 ----------- 11
71 Sander Stok AV 1923 - AV 1923 Mannen Kogelsl
Man - Koge...l Groep 2 ------------ 11
84 Zeb Beelen De Spartaan - AV De Spar...an Mannen 1500m
Man - 1500m ------------ 6
85 Jarik Beukers De Spartaan - AV De Spar...an Mannen 110mH
HSS
Man - 110mHMan - HSS Groep 2 ----------- 3
86 Dave Clemens De Spartaan - AV De Spar...an Mannen Kogelsl
Man - Koge...l Groep 1 ------------ 0
87 Joost Dofferhoff De Spartaan - AV De Spar...an Mannen HSS
Man - HSS Groep 1 ------------ 0
88 Thijmen Dofferhoff De Spartaan - AV De Spar...an Mannen 800m
Man - 800m ------------ 11
89 Levi van der Geest De Spartaan - AV De Spar...an Mannen Kogel
Hoog
Man - Kogel Groep 1Man - Hoog Groep 1 ----------- 0
90 Jeroen Habers De Spartaan - AV De Spar...an Mannen 3000m SC
Man - 3000mSt ------------ 7
91 Davey Kaak De Spartaan - AV De Spar...an Mannen 1500m
Man - 1500m ------------ 0
92 Bas Meeuwenoord De Spartaan - AV De Spar...an Mannen 400m
4x100m
Man - 400m ----------- 0
93 Julian van Meggelen De Spartaan - AV De Spar...an Mannen 100m
4x100m
Man - 100m ----------- 0
94 Peter van Noort De Spartaan - AV De Spar...an Mannen Kogelsl
Man - Koge...l Groep 2 ------------ 7
95 Ruud van Noort De Spartaan - AV De Spar...an Mannen Kogel
Man - Kogel Groep 2 ------------ 6
96 Steven Oosterkamp De Spartaan - AV De Spar...an Mannen 200m
4x100m
Man - 200m ----------- 9
97 Neal Ott De Spartaan - AV De Spar...an Mannen 4x100m
Polshoog
Man - Polshoog ----------- 9
98 Emiel Stoop De Spartaan - AV De Spar...an Mannen 100m
200m
Man - 100mMan - 200m ----------- 3
99 Ruben van ...erdenburg De Spartaan - AV De Spar...an Mannen Hoog
Man - Hoog Groep 2 ------------ 10
100 Jurgen van der Zwet De Spartaan - AV De Spar...an Mannen 400m
110mH
Man - 400mMan - 110mH ----------- 15
101 Hans van der Gragt AV Hylas - AV Hylas Mannen Hoog
Man - Hoog Groep 1 ------------ 3
102 Kars van der Gragt AV Hylas - AV Hylas Mannen HSS
Polshoog
Man - HSS Groep 1Man - Polshoog ----------- 7
103 Paul vd Gragt AV Hylas - AV Hylas Mannen 400m
4x100m
Man - 400m ----------- 0
104 Jelle Harpenau AV Hylas - AV Hylas Mannen 800m
Man - 800m ------------ 10
105 Tijmen de Hart AV Hylas - AV Hylas Mannen 100m
200m
4x100m
Man - 100mMan - 200m ---------- 21
106 Ferdy van der Heide AV Hylas - AV Hylas Mannen 3000m SC
Man - 3000mSt ------------ 6
107 Peter Jan Laverman AV Hylas - AV Hylas Mannen 1500m
Man - 1500m ------------ 3
108 Mark Roosien AV Hylas - AV Hylas Mannen 100m
200m
4x100m
Man - 100mMan - 200m ---------- 0
109 Sem Verweij AV Hylas - AV Hylas Mannen 400m
110mH
4x100m
Man - 400mMan - 110mH ---------- 15
110 Bram Westland AV Hylas - AV Hylas Mannen Kogel
Kogelsl
Man - Kogel Groep 1Man - Koge...l Groep 2 ----------- 15
111 Joost van Deudekom AV Lycurgus - AV Lycurgus Mannen 100m
Man - 100m ------------ 0
112 Jelmer van Diepen AV Lycurgus - AV Lycurgus Mannen Hoog
Man - Hoog Groep 1 ------------ 6
113 Thomas Hoogerbrugge AV Lycurgus - AV Lycurgus Mannen Kogelsl
Man - Koge...l Groep 1 ------------ 9
114 Wouter Konijn AV Lycurgus - AV Lycurgus Mannen 200m
400m
Man - 200mMan - 400m ----------- 0
115 Remco Kramer AV Lycurgus - AV Lycurgus Mannen 3000m SC
Man - 3000mSt ------------ 0
116 Tijmen van 't Land AV Lycurgus - AV Lycurgus Mannen 1500m
4x100m
Man - 1500m ----------- 7
117 Daan Molleman AV Lycurgus - AV Lycurgus Mannen 800m
Man - 800m ------------ 8
118 Kay Olofsen AV Lycurgus - AV Lycurgus Mannen Kogel
Man - Kogel Groep 2 ------------ 0
119 Paul Olofsen AV Lycurgus - AV Lycurgus Mannen Kogel
Kogelsl
Man - Kogel Groep 1Man - Koge...l Groep 2 ----------- 11
120 Thomas Ticheloven AV Lycurgus - AV Lycurgus Mannen 400m
4x100m
HSS
Man - 400mMan - HSS Groep 1 ---------- 19
121 Sjoerd Wezelenburg AV Lycurgus - AV Lycurgus Mannen 110mH
4x100m
Polshoog
Man - 110mHMan - Polshoog ---------- 13
122 Gino van Wijk AV Lycurgus - AV Lycurgus Mannen 100m
200m
4x100m
Man - 100mMan - 200m ---------- 24
133 Roy van Eekelen AV Sprint - AV Sprint Mannen 800m
Man - 800m ------------ 6
134 Nick Eversdijk AV Sprint - AV Sprint Mannen Kogelsl
Man - Koge...l Groep 2 ------------ 3
135 Janko Franjic AV Sprint - AV Sprint Mannen Kogel
Man - Kogel Groep 1 ------------ 8
136 Jelen Franjic AV Sprint - AV Sprint Mannen 100m
200m
4x100m
Man - 100mMan - 200m ---------- 15
137 Germain Hoek AV Sprint - AV Sprint Mannen 110mH
4x100m
Man - 110mH ----------- 3
138 Tjebbe Kerstens AV Sprint - AV Sprint Mannen HSS
Man - HSS Groep 2 ------------ 6
139 Tom Koetsenruijter AV Sprint - AV Sprint Mannen 1500m
3000m SC
Man - 1500mMan - 3000mSt ----------- 17
140 Enrico van der List AV Sprint - AV Sprint Mannen Kogelsl
Man - Koge...l Groep 1 ------------ 0
141 Jasper Mol AV Sprint - AV Sprint Mannen 1500m
Man - 1500m ------------ 0
142 Sjoerd Pastoor AV Sprint - AV Sprint Mannen 100m
4x100m
Hoog
Man - 100mMan - Hoog Groep 2 ---------- 0
143 Steff van de Poel AV Sprint - AV Sprint Mannen Kogel
Hoog
Man - Kogel Groep 2Man - Hoog Groep 1 ----------- 9
144 David Thommassen AV Sprint - AV Sprint Mannen 200m
4x100m
Man - 200m ----------- 0
145 August van de Weijer AV Sprint - AV Sprint Mannen 400m
Man - 400m ------------ 6
146 Kevin van Zundert AV Sprint - AV Sprint Mannen 400m
Polshoog
Man - 400mMan - Polshoog ----------- 8
159 Luc Blank GACH - GAC Hilversum Mannen 400m
Man - 400m ------------ 0
160 Ferdy Cornelissen GACH - GAC Hilversum Mannen Kogelsl
Man - Koge...l Groep 1 ------------ 0
161 Tobias van Ee GACH - GAC Hilversum Mannen 200m
110mH
4x100m
Man - 200mMan - 110mH ---------- 4
162 Youri Fransen GACH - GAC Hilversum Mannen 200m
Kogel
Hoog
Man - 200mMan - Kogel Groep 1Man - Hoog Groep 1 ---------- 13
163 Hielke Hilberts GACH - GAC Hilversum Mannen 1500m
Man - 1500m ------------ 0
164 Jelle Jansen GACH - GAC Hilversum Mannen 1500m
Man - 1500m ------------ 5
165 Bram van der Laan GACH - GAC Hilversum Mannen HSS
Man - HSS Groep 2 ------------ 4
166 Cas Lutz GACH - GAC Hilversum Mannen 3000m SC
Man - 3000mSt ------------ 12
167 Pieter Mijnhout GACH - GAC Hilversum Mannen 800m
4x100m
Man - 800m ----------- 9
168 Stef Tapking GACH - GAC Hilversum Mannen Kogelsl
Man - Koge...l Groep 2 ------------ 4
169 Yoram Vriezen GACH - GAC Hilversum Mannen 4x100m
Hoog
Polshoog
Man - Hoog Groep 2Man - Polshoog ---------- 0
170 Yaran Wienneke GACH - GAC Hilversum Mannen 100m
Man - 100m ------------ 0
171 Jurre Wildschut GACH - GAC Hilversum Mannen 100m
400m
4x100m
Man - 100mMan - 400m ---------- 22
197 Harald Bust HLLS - Hellas Utr...ht Mannen 110mH
Kogel
Kogelsl
Man - 110mHMan - Kogel Groep 2Man - Koge...l Groep 1 ---------- 13
198 Robin Coops HLLS - Hellas Utr...ht Mannen 4x100m
HSS
Man - HSS Groep 1 ----------- 10
199 Dennis de Groot HLLS - Hellas Utr...ht Mannen 100m
200m
4x100m
Man - 100mMan - 200m ---------- 2
200 Peter-Jan Hardenbol HLLS - Hellas Utr...ht Mannen 1500m
3000m SC
Man - 1500mMan - 3000mSt ----------- 18
201 Thijs Koers HLLS - Hellas Utr...ht Mannen 200m
400m
Man - 200mMan - 400m ----------- 16
202 Peter de Kruyff HLLS - Hellas Utr...ht Mannen 4x100m
Hoog
Polshoog
Man - Hoog Groep 1Man - Polshoog ---------- 11
203 Gijs Langkamp HLLS - Hellas Utr...ht Mannen 400m
110mH
4x100m
Man - 400mMan - 110mH ---------- 0
204 Chaske van...ijnsoever HLLS - Hellas Utr...ht Mannen 800m
Man - 800m ------------ 4
205 Elliott Thijssen HLLS - Hellas Utr...ht Mannen Kogel
Man - Kogel Groep 1 ------------ 7
234 Fabian Biondina Spado - Spado Mannen 400m
4x100m
Man - 400m ----------- 2
235 Ramon Biondina Spado - Spado Mannen HSS
Man - HSS Groep 2 ------------ 8
236 Stan de Deugd Spado - Spado Mannen 1500m
Man - 1500m ------------ 0
237 Mickel van Eekeren Spado - Spado Mannen Kogelsl
Man - Koge...l Groep 1 ------------ 0
238 Jelle Evers Spado - Spado Mannen 100m
HSS
Man - 100mMan - HSS Groep 1 ----------- 0
239 Mitchell Franken Spado - Spado Mannen 1500m
Man - 1500m ------------ 11
240 Wislet de Hair Spado - Spado Mannen 200m
4x100m
Man - 200m ----------- 3
241 Stephan H...n 't Veld Spado - Spado Mannen 200m
Kogel
Kogelsl
Man - 200mMan - Kogel Groep 1Man - Koge...l Groep 2 ---------- 13
242 Arjen de Kock Spado - Spado Mannen Kogel
Polshoog
Man - Kogel Groep 2Man - Polshoog ----------- 10
243 Sven van Merode Spado - Spado Mannen Hoog
Man - Hoog Groep 1 ------------ 12
244 Okko Nanninga Spado - Spado Mannen Hoog
Man - Hoog Groep 2 ------------ 0
245 Wicher Nijkamp Spado - Spado Mannen 100m
110mH
4x100m
Man - 100mMan - 110mH ---------- 20
246 Martin Oonincx Spado - Spado Mannen 800m
4x100m
Man - 800m ----------- 3
247 Jordi Van...en Eynden Spado - Spado Mannen 400m
110mH
Man - 400mMan - 110mH ----------- 0
248 Norbert Weijenberg Spado - Spado Mannen 3000m SC
Man - 3000mSt ------------ 9

Verenigingen 'Senioren mannen'

VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
AAC AAC 10
AAV `36 AV36 12
AC TION TION 8
AV 1923 AV23 11
AV De Spartaan SPTN 17
AV Hylas HYLS 10
AV Lycurgus LYCG 12
AV Sprint SPRN 14
GAC Hilversum GACH 13
Hellas Utrecht HLLS 9
Spado SPDO 15
Competitiestand Mannen 1e divisie
# Team Leden Punten
1 AV 1923 Mannen AV 1923 - Msen
Begeleider: Sander Stok
11 121
2 AV Lycurgus Mannen AV Lycurgus - Msen
Begeleider: Sjoerd Wezelenburg
Jurylid: Jan Voorberg
12 106
3 Spado Mannen Spado - Msen
Begeleider: Mickel van Eekeren
Jurylid: Spado jurylid
15 101
4 AAC Mannen AAC - Msen
Begeleider: Dave Elderenbosch
Jurylid: Martin Wijand
10 95
5 AV De Spartaan Mannen AV De Spartaan - Msen
Begeleider: Ruud van Noort
Jurylid: Dave Clemens
17 94
6 AV Hylas Mannen AV Hylas - Msen
Begeleider: Joop Wiersema
Jurylid: Niek Reijmers (voorkeur hoog of ver/hss)
10 91
7 Hellas Utrecht Mannen Hellas Utrecht - Msen
Begeleider: Michel Engelbertink
Jurylid: Wilma Jaspers (Hoog)
9 87
8 AV Sprint Mannen AV Sprint - Msen
Begeleider: Johan de Koning
Jurylid: Hans Sulkers, voorkeur kogel/discus of ver/hoog
14 86
9 GAC Hilversum Mannen GAC Hilversum - Msen
Begeleider: Cas Lutz
Jurylid: Marc van Veen (graag tijd/aankomst)
13 77
10 AAV `36 Mannen AAV `36 - Msen
Begeleider: Hans Vlak
Jurylid: Jan de Jong
12 77
11 AC TION Mannen AC TION - Msen
Begeleider: Sebastiaan Steenberg
Jurylid: Sebastiaan Steenberg
8 55
12 ARV Ilion Mannen ARV Ilion - Msen 0 0

Uitslagen 100 meter Senioren mannen

# Naam Res OBPTeam punten
1 Gino van Wijk AV Lycurgus Mannen 10,82 +1.6 m/s10,90 12
2 Jurre Wildschut GAC Hilversum Mannen 11,13 +3.0 m/s11,30 11
3 Tijmen de Hart AV Hylas Mannen 11,14 +1.6 m/s10,86 10
4 Rutger Bien AV 1923 Mannen 11,19 +1.6 m/s10,95 9
5 Wicher Nijkamp Spado Mannen 11,25 +1.6 m/s10,99 8
6 Jelen Franjic AV Sprint Mannen 11,29 +3.0 m/s11,30 7
7 Trystan de Weerdt AAV `36 Mannen 11,30 +1.6 m/s11,15 6
8 Alexander Soethout AAC Mannen 11,37 +3.0 m/s11,35 5
9 Sjoerd Pastoor AV Sprint Mannen 11,37 +3.1 m/s11,50 0
10 Sebastiaan...Steenberg AC TION Mannen 11,40 +3.0 m/s11,40 4
11 Emiel Stoop AV De Spar...an Mannen 11,52 +1.6 m/s11,18 3
12 Yaran Wienneke GAC Hilversum Mannen 11,52 +3.0 m/s11,32 0
12 Julian van Meggelen AV De Spar...an Mannen 11,52 +3.0 m/s11,36 0
14 Dennis de Groot Hellas Utr...ht Mannen 11,55 +3.1 m/s--- 2
15 Floris Aarts AV 1923 Mannen 11,55 +1.6 m/s11,10 0
16 Mark Roosien AV Hylas Mannen 11,59 +3.0 m/s11,46 0
17 Mats den Hartog AAV `36 Mannen 11,84 +3.1 m/s--- 0
18 Joost van Deudekom AV Lycurgus Mannen 12,09 +3.1 m/s11,90 0
19 Andor Engelberts AC TION Mannen 12,37 +3.1 m/s11,70 0
20 Jelle Evers Spado Mannen 12,54 +3.1 m/s--- 0

Uitslagen 200 meter Senioren mannen

# Naam Res OBPTeam punten
1 Gino van Wijk AV Lycurgus Mannen 22,03 +2.7 m/s22,57 12
2 Tijmen de Hart AV Hylas Mannen 22,45 +2.7 m/s22,06 11
3 Rutger Bien AV 1923 Mannen 22,60 +2.7 m/s22,20 10
4 Steven Oosterkamp AV De Spar...an Mannen 22,85 +2.5 m/s23,06 9
5 Trystan de Weerdt AAV `36 Mannen 22,88 +2.5 m/s22,77 8
5 Jelen Franjic AV Sprint Mannen 22,88 +2.5 m/s22,80 8
7 Mark Roosien AV Hylas Mannen 22,91 +2.5 m/s22,88 0
8 Thijs Koers Hellas Utr...ht Mannen 23,00 +2.5 m/s--- 6
9 Youri Fransen GAC Hilversum Mannen 23,01 +2.5 m/s23,20 5
10 Alexander Soethout AAC Mannen 23,17 +2.7 m/s21,14 4
11 Wislet de Hair Spado Mannen 23,24 +2.4 m/s23,30 3
12 Tobias van Ee GAC Hilversum Mannen 23,37 +2.4 m/s23,20 0
13 Emiel Stoop AV De Spar...an Mannen 23,43 +2.7 m/s22,61 0
14 Stephan H...n 't Veld Spado Mannen 23,44 +2.4 m/s23,26 0
15 Tim van der Kooi AC TION Mannen 23,71 +2.4 m/s23,80 2
16 Dennis de Groot Hellas Utr...ht Mannen 23,79 +2.5 m/s--- 0
17 David Thommassen AV Sprint Mannen 24,37 +2.4 m/s23,56 0
18 Maxim Scholma AAV `36 Mannen 24,64 +2.5 m/s--- 0
19 Wouter Konijn AV Lycurgus Mannen 24,76 +2.5 m/s24,00 0
20 Andor Engelberts AC TION Mannen 25,28 +2.5 m/s24,30 0

Uitslagen 400 meter Senioren mannen

# Naam ResOBPTeam punten
1 Bram van der Jagt AV 1923 Mannen 49,90 49,50 12
2 Jurre Wildschut GAC Hilversum Mannen 50,67 49,00 11
3 Thijs Koers Hellas Utr...ht Mannen 51,15 --- 10
4 Sem Verweij AV Hylas Mannen 51,43 49,19 9
5 Jurgen van der Zwet AV De Spar...an Mannen 51,64 50,95 8
6 Thomas Ticheloven AV Lycurgus Mannen 52,15 53,00 7
7 Gijs Langkamp Hellas Utr...ht Mannen 52,23 --- 0
8 Paul vd Gragt AV Hylas Mannen 52,64 50,07 0
9 August van de Weijer AV Sprint Mannen 52,69 50,11 6
10 Johnny van...hooneveld AV 1923 Mannen 52,70 51,50 0
11 Mattias Nab AAV `36 Mannen 53,35 51,27 5
12 Stefan de Vries AAC Mannen 53,69 49,80 4
13 Tim van der Kooi AC TION Mannen 53,79 52,00 3
14 Fabian Biondina Spado Mannen 53,83 53,35 2
15 Jim van 't Schip AAV `36 Mannen 53,90 57,88 0
16 Bas Meeuwenoord AV De Spar...an Mannen 53,96 52,03 0
17 Wouter Konijn AV Lycurgus Mannen 54,51 53,00 0
Kevin van Zundert AV Sprint Mannen DNS --- 0
Jordi Van...en Eynden Spado Mannen DNS 50,91 0
Luc Blank GAC Hilversum Mannen DNF 51,00 0

Uitslagen 800 meter Senioren mannen

# Naam ResOBPTeam punten
1 Ludo van N...wenhuizen AAC Mannen 1:55,68 1:50,29 12
2 Thijmen Dofferhoff AV De Spar...an Mannen 1:56,95 1:55,01 11
3 Jelle Harpenau AV Hylas Mannen 1:59,41 1:57,50 10
4 Pieter Mijnhout GAC Hilversum Mannen 1:59,99 1:54,00 9
5 Daan Molleman AV Lycurgus Mannen 2:02,16 2:00,00 8
6 Casper Meijer AV 1923 Mannen 2:03,96 2:02,00 7
7 Roy van Eekelen AV Sprint Mannen 2:04,28 1:59,02 6
8 Tijmen van Arkel AAV `36 Mannen 2:07,65 2:05,97 5
9 Chaske van...ijnsoever Hellas Utr...ht Mannen 2:09,42 --- 4
10 Martin Oonincx Spado Mannen 2:09,76 2:06,50 3
11 Vincent Kerssies AC TION Mannen 2:10,06 2:05,00 2

Uitslagen 1500 meter Senioren mannen

# Naam ResOBPTeam punten
1 Tom Disveld AAC Mannen 4:14,95 3:56,45 12
2 Mitchell Franken Spado Mannen 4:16,91 4:03,51 11
3 Floyd van Klink AAV `36 Mannen 4:17,06 4:22,74 10
4 Tom Koetsenruijter AV Sprint Mannen 4:18,15 4:05,02 9
5 Peter-Jan Hardenbol Hellas Utr...ht Mannen 4:18,41 --- 8
6 Tijmen van 't Land AV Lycurgus Mannen 4:18,85 4:08,10 7
7 Zeb Beelen AV De Spar...an Mannen 4:19,20 4:15,24 6
8 Jelle Jansen GAC Hilversum Mannen 4:22,17 4:10,00 5
9 Levi Engels AV 1923 Mannen 4:22,37 4:26,00 4
10 Peter Jan Laverman AV Hylas Mannen 4:23,71 4:10,00 3
11 Hielke Hilberts GAC Hilversum Mannen 4:28,28 4:10,00 0
12 Stan de Deugd Spado Mannen 4:37,44 4:27,71 0
13 Davey Kaak AV De Spar...an Mannen 4:39,73 4:24,01 0
14 Jasper Mol AV Sprint Mannen 4:45,49 4:30,00 0
15 Bram Klein Poelhuis AC TION Mannen 5:05,98 --- 2
Jurriën ...in t holt AAC Mannen DNS 4:10,04 0

Uitslagen 110 meter horden (107cm) Senioren mannen

# Naam Res OBPTeam punten
1 Wicher Nijkamp Spado Mannen 14,98 -0.1 m/s14,76 12
2 Trystan de Weerdt AAV `36 Mannen 15,16 -0.1 m/s14,89 11
3 Bram van der Jagt AV 1923 Mannen 15,27 -0.1 m/s15,10 10
4 Stefan de Vries AAC Mannen 15,92 -0.1 m/s15,87 9
5 Harald Bust Hellas Utr...ht Mannen 15,97 +0.8 m/s--- 8
6 Jurgen van der Zwet AV De Spar...an Mannen 16,07 -0.1 m/s16,00 7
7 Sem Verweij AV Hylas Mannen 16,09 -0.1 m/s15,83 6
8 Vincent Kerssies AC TION Mannen 16,40 +0.8 m/s17,50 5
9 Tobias van Ee GAC Hilversum Mannen 16,98 -0.1 m/s16,00 4
10 Gijs Langkamp Hellas Utr...ht Mannen 17,47 +0.8 m/s--- 0
11 Jarik Beukers AV De Spar...an Mannen 17,80 +0.8 m/s18,00 0
12 Germain Hoek AV Sprint Mannen 18,95 +0.8 m/s17,96 3
13 Sjoerd Wezelenburg AV Lycurgus Mannen 25,43 +0.8 m/s--- 2
Jordi Van...en Eynden Spado Mannen DNS --- 0

Uitslagen 3000 meter steeplechase (91cm) Senioren mannen

# Naam ResOBPTeam punten
1 Cas Lutz GAC Hilversum Mannen 9:34,41 --- 12
2 Tsega Kifle AV 1923 Mannen 9:45,50 --- 11
3 Peter-Jan Hardenbol Hellas Utr...ht Mannen 9:47,07 --- 10
4 Norbert Weijenberg Spado Mannen 9:47,38 10:09,86 9
5 Tom Koetsenruijter AV Sprint Mannen 10:13,40 9:59,23 8
6 Jeroen Habers AV De Spar...an Mannen 11:04,27 --- 7
7 Ferdy van der Heide AV Hylas Mannen 11:08,44 10:45,00 6
8 Marc Dullemond AAV `36 Mannen 11:17,33 --- 5
9 Bram Klein Poelhuis AC TION Mannen 11:19,05 --- 4
Remco Kramer AV Lycurgus Mannen DNS 9:54,27 0
Amin el Feddaly AAC Mannen DNS 10:12,45 0

Uitslagen Kogelstoten 7,26 kilogram Senioren mannen

# Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
1 Sven Poelmann AAC Mannen 17,23 X 16,54 X 17,23 --- 12
2 Dennis Hemelaar AAC Mannen 15,55 15,19 15,66 X 15,66 --- 0
3 Paul Olofsen AV Lycurgus Mannen X 15,15 X X 15,15 --- 11
4 Kay Olofsen AV Lycurgus Mannen 12,28 14,14 14,27 13,67 14,27 --- 0
5 Floris Aarts AV 1923 Mannen 12,71 13,64 X 12,82 13,64 --- 10
6 Bram Westland AV Hylas Mannen 12,71 12,79 13,21 X 13,21 --- 9
7 Janko Franjic AV Sprint Mannen 13,09 12,93 12,97 12,47 13,09 --- 8
8 Elliott Thijssen Hellas Utr...ht Mannen 12,91 12,90 12,58 12,77 12,91 --- 7
9 Harald Bust Hellas Utr...ht Mannen X 12,53 X 12,12 12,53 --- 0
10 Andreas de Jong AV 1923 Mannen 11,53 12,03 11,24 10,79 12,03 --- 0
11 Ruud van Noort AV De Spar...an Mannen 11,84 11,94 11,52 11,80 11,94 13,76 6
12 Youri Fransen GAC Hilversum Mannen 10,44 10,94 10,30 X 10,94 --- 5
13 Ruben Smink AC TION Mannen 10,79 10,81 10,90 10,48 10,90 --- 4
14 Steff van de Poel AV Sprint Mannen X X 10,88 X 10,88 --- 0
15 Stephan H...n 't Veld Spado Mannen 10,15 10,43 10,81 10,82 10,82 --- 3
16 Arjen de Kock Spado Mannen 10,45 10,61 10,33 10,61 10,61 --- 0
17 Alex van Zutphen AAV `36 Mannen X 10,57 X - 10,57 --- 2
18 Levi van der Geest AV De Spar...an Mannen 10,24 10,43 X 9,87 10,43 --- 0
19 Tom Driessen AAV `36 Mannen 9,07 9,07 8,49 8,00 9,07 --- 0
Marnix Wilting AC TION Mannen - - - - DNS --- 0

Uitslagen Kogelslingeren 7,26 kilogram Senioren mannen

# Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
1 Dennis Hemelaar AAC Mannen X 58,18 X 54,80 58,18 --- 12
2 Sander Stok AV 1923 Mannen X 54,85 55,75 X 55,75 --- 11
3 Stephan H...n 't Veld Spado Mannen 48,43 47,39 48,92 X 48,92 --- 10
4 Thomas Hoogerbrugge AV Lycurgus Mannen X X 44,60 46,59 46,59 49,00 9
5 Paul Olofsen AV Lycurgus Mannen 42,10 45,79 44,65 X 45,79 --- 0
6 Ruben Smink AC TION Mannen X X X 41,50 41,50 --- 8
7 Peter van Noort AV De Spar...an Mannen 35,46 X 41,26 38,70 41,26 40,18 7
8 Sonny Meijers AAC Mannen 37,61 39,24 39,14 X 39,24 --- 0
9 Bram Westland AV Hylas Mannen 31,53 33,59 34,76 33,76 34,76 --- 6
10 Harald Bust Hellas Utr...ht Mannen 30,14 33,97 X X 33,97 --- 5
11 Stef Tapking GAC Hilversum Mannen 33,80 33,81 28,60 31,98 33,81 --- 4
12 Dave Clemens AV De Spar...an Mannen X 33,74 30,96 X 33,74 --- 0
13 Nick Eversdijk AV Sprint Mannen 32,14 X X X 32,14 --- 3
14 Ferdy Cornelissen GAC Hilversum Mannen X X 30,99 32,12 32,12 --- 0
15 Mickel van Eekeren Spado Mannen 31,18 31,74 31,09 31,68 31,74 --- 0
16 Enrico van der List AV Sprint Mannen X 30,57 30,96 31,52 31,52 --- 0
17 Tom Driessen AAV `36 Mannen 25,04 X X X 25,04 --- 2
Alex van Zutphen AAV `36 Mannen X X X - NM --- 0

Uitslagen Hoogspringen Senioren mannen

# Naam ResOBPTeam punten
1 Sven van Merode Spado Mannen 2,05 --- 12
2 Tobias Bakx AC TION Mannen 1,95 --- 11
3 Ruben van ...erdenburg AV De Spar...an Mannen 1,95 2,00 10
4 Joeri van der Hooft AAC Mannen 1,85 --- 9
4 Steff van de Poel AV Sprint Mannen 1,85 --- 9
6 Tim van der Heide AV 1923 Mannen 1,85 2,00 7
7 Jelmer van Diepen AV Lycurgus Mannen 1,80 1,90 6
8 Okko Nanninga Spado Mannen 1,80 --- 0
9 Levi van der Geest AV De Spar...an Mannen 1,80 1,85 0
10 Peter de Kruyff Hellas Utr...ht Mannen 1,75 --- 5
11 Mattias Nab AAV `36 Mannen 1,75 1,77 4
12 Youri Fransen GAC Hilversum Mannen 1,70 --- 3
12 Hans van der Gragt AV Hylas Mannen 1,70 --- 3
14 Sjoerd Pastoor AV Sprint Mannen 1,70 --- 0
15 Yoram Vriezen GAC Hilversum Mannen 1,65 --- 0
Casper Meijer AV 1923 Mannen DNS --- 0
Niels de Groot AAV `36 Mannen DNS 1,86 0

Uitslagen Hink-stap-springen Senioren mannen

# Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
1 Thomas Ticheloven AV Lycurgus Mannen 13,37 13,09 13,59 13,92 13,92 +3.4 m/s13,94 12
2 Johnny van...hooneveld AV 1923 Mannen 13,51 13,67 - - 13,67 +3.3 m/s--- 11
3 Robin Coops Hellas Utr...ht Mannen 13,65 - - - 13,65 +3.7 m/s--- 10
4 Joeri van der Hooft AAC Mannen 12,66 13,29 12,73 X 13,29 +4.3 m/s--- 9
5 Ramon Biondina Spado Mannen 12,45 12,51 12,59 12,10 12,59 +3.8 m/s--- 8
6 Sebastiaan...Steenberg AC TION Mannen 12,46 X - - 12,46 +3.0 m/s--- 7
7 Tjebbe Kerstens AV Sprint Mannen 12,41 12,40 11,85 12,28 12,41 +4.0 m/s--- 6
8 Maxim Scholma AAV `36 Mannen X 12,14 X X 12,14 +4.1 m/s--- 5
9 Bram van der Laan GAC Hilversum Mannen X 12,12 X - 12,12 +3.1 m/s--- 4
10 Jarik Beukers AV De Spar...an Mannen 11,67 11,61 X 11,88 11,88 +4.0 m/s12,15 3
11 Bastiaan Deul AAV `36 Mannen 11,31 11,70 11,54 11,45 11,70 +3.3 m/s--- 0
12 Joost Dofferhoff AV De Spar...an Mannen X 11,57 11,44 X 11,57 +1.8 m/s11,66 0
13 Kars van der Gragt AV Hylas Mannen 11,49 11,47 - - 11,49 +4.1 m/s--- 2
14 Jelle Evers Spado Mannen 11,12 11,47 11,44 11,25 11,47 +2.0 m/s--- 0
Joshua Record AV 1923 Mannen - - - - DNS --- 0