Categorie 'Meisjes Pupil A'

Categorie gegevens

Deelnemers: 15
Categorie afkorting: MPA
Berekeningswijze: Pupillen A - Meisjes
Meerkamp:
  • 60 meter ( 9 pogingen )
  • Meters maken ( 1 pogingen )
  • 60 meter horden ( 9 pogingen )
  • Kogelstoten ( 9 pogingen )
  • Vortexwerpen ( 9 pogingen )
  • Hoogspringen ( 9 pogingen )
  • Losse onderdelen:
  • 1 x Teamestafette
  • Tijdschema 'Meisjes Pupil A'

    Print Tijdschema

    Aanvang Onderdeel
    10:15 Hoog
    Hoog
    Uitslagen
    10:15 Kogel
    kogelbak
    Uitslagen
    10:15 Vortex
    Vortex2
    Uitslagen
    10:15 Vortex
    Vortex1
    Uitslagen
    10:40 Hoog
    Hoog
    Uitslagen
    10:40 60mH
    60m baan
    Uitslagen
    10:40 Kogel
    kogelbak
    Uitslagen
    10:40 60mH
    60m baan
    Uitslagen
    11:05 Hoog
    Hoog
    Uitslagen
    11:05 60mH
    60m baan
    Uitslagen
    11:05 Kogel
    kogelbak
    Uitslagen
    11:05 60mH
    60m baan
    Uitslagen
    11:30 Hoog
    Hoog
    Uitslagen
    11:30 Kogel
    kogelbak
    Uitslagen
    11:55 60m
    60m baan
    Uitslagen
    11:55 60m
    60m baan
    Uitslagen
    12:20 Vortex
    Vortex2
    Uitslagen
    12:20 60m
    60m baan
    Uitslagen
    12:20 Vortex
    Vortex1
    Uitslagen
    12:20 60m
    60m baan
    Uitslagen
    12:45 Duur
    300mpunt
    Uitslagen
    12:45 Duur
    100mpunt
    Uitslagen
    12:45 Duur
    100mpunt
    Uitslagen
    12:45 Duur
    300mpunt
    Uitslagen


    Tijdschema

    10:15u12:55u
    Meisjes Pupil A
    Hoog - Hoog
    Hoog - Hoog
    Hoog - Hoog
    Hoog - Hoog
    60m - 60m baan
    Vortex - Vortex2
    Duur - 300mpunt

    Verenigingen 'Meisjes Pupil A'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    AC TION TION 1
    ARV Ilion ILIO 1
    AV Rijssen RSSN 11
    Marathon Pim Mulier MPM 2
    # Team Leden Punten
    1 Team 03 - JPA
    Begeleider: Jan Mark van Heek
    Jurylid: Daan Prins
    8 1943
    2 Team 08 - JPA 7 1509
    3 Team 06 AV Rijssen - JPA
    Begeleider: Schutten
    Jurylid: Heuvelman
    7 1262
    4 Team 01 AV Rijssen - JPA
    Begeleider: Baan
    Jurylid: Naomi Wessels
    8 700

    Uitslagen Meerkamp Pupil A

    Naam Team 60mDuur60mHKogelVortexHoogPunten totaalTeam punten
    Adam Zandvoort JPA - AV Rijssen Team 01 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
    Anne-Mae Mensink MPA - AV Rijssen Team 06 10,4 1175,00 12,1 4,50 9,00 1,10 247 247
    Daan Prins JPA - AV Rijssen Team 03 8,2 1400,00 8,9 6,90 24,00 1,25 439 439
    Daan Jansen JPA - AV Rijssen Team 03 9,9 1250,00 10,7 6,90 27,50 1,30 369 331
    Dide Kamp MPA - AV Rijssen Team 01 11,6 1225,00 12,4 5,60 18,50 1,05 265 265
    Dunya Idekel MPA - AV Rijssen Team 01 11,6 1200,00 13,4 4,10 11,00 0,85 175 175
    Elke Stegeman MPA - AV Rijssen Team 03 9,8 1350,00 9,5 5,50 21,00 1,20 402 402
    Evy Eising MPA - ARV Ilion Team 03 11,2 1350,00 11,9 6,50 23,00 0,90 302 185
    Floris ter Keurst JPA - AV Rijssen Team 01 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
    Frits-Jan van Dijk JPA - AV Rijssen Team 06 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
    Guusje Baan MPA - AV Rijssen Team 01 11,0 1100,00 11,6 5,60 14,00 1,05 259 259
    Gwen Wiedemeijer MPA - MPM Team 08 11,8 1150,00 12,5 4,80 13,50 1,05 223 195
    Isa Vossebelt MPA - AV Rijssen Team 01 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
    Isa van Heek MPA - AV Rijssen Team 03 10,7 1350,00 11,3 6,00 29,00 1,15 376 376
    Iselle Pierik MPA - AV Rijssen Team 03 13,3 925,00 14,0 4,20 10,00 0,85 118 0
    Joëlle Heuvelman MPA - AV Rijssen Team 06 12,8 1050,00 14,8 4,00 7,50 0,90 119 119
    Julian Nijsink JPA - AV Rijssen Team 01 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
    Lara Kroeze MPA - MPM Team 08 9,7 1300,00 11,1 8,10 30,50 1,25 448 448
    Levi Lantink JPA - AAV SISU Team 08 12,5 1125,00 13,9 4,30 16,50 0,95 159 146
    Maarten Zoutendijk JPA - AAV SISU Team 08 12,4 975,00 16,8 3,80 18,00 0,95 126 53
    Mike Visser JPA - AAV SISU Team 08 9,9 1275,00 11,3 6,20 29,00 1,25 352 352
    Mila Derksen MPA - AV Rijssen Team 06 10,1 1200,00 11,5 4,90 15,00 1,00 279 279
    Naud Meulman JPA - AV Rijssen Team 03 DNS DNS DNS NM DNS DNS 0 0
    Niels Zwoferink JPA - AV Rijssen Team 01 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
    Nora Klein Tuente MPA - AC TION Team 08 DNS DNS DNS DNS NM DNS 0 0
    Norea Schutteman MPA - AV Rijssen Team 06 9,6 1200,00 12,3 4,30 14,00 1,05 276 276
    Pim Nijland JPA - AV Rijssen Team 03 10,9 1400,00 10,1 4,80 19,50 1,05 288 206
    Sam Meijerink JPA - AAV SISU Team 08 10,2 1300,00 11,3 5,70 26,00 1,10 313 313
    Thomas Kreijkes JPA - AV Rijssen Team 06 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
    Tijmen ter Keurst JPA - AV Rijssen Team 06 9,7 1350,00 11,1 7,30 20,50 1,15 338 338

    Uitslagen Meerkamp 60 meter Pupil A

    Naam Team ResOBPPunten totaal
    Adam Zandvoort JPA - AV Rijssen Team 01 DNS --- 0
    Anne-Mae Mensink MPA - AV Rijssen Team 06 10,4 --- 54
    Daan Prins JPA - AV Rijssen Team 03 8,2 --- 101
    Daan Jansen JPA - AV Rijssen Team 03 9,9 --- 57
    Dide Kamp MPA - AV Rijssen Team 01 11,6 --- 29
    Dunya Idekel MPA - AV Rijssen Team 01 11,6 --- 29
    Elke Stegeman MPA - AV Rijssen Team 03 9,8 --- 69
    Evy Eising MPA - ARV Ilion Team 03 11,2 --- 36
    Floris ter Keurst JPA - AV Rijssen Team 01 DNS --- 0
    Frits-Jan van Dijk JPA - AV Rijssen Team 06 DNS --- 0
    Guusje Baan MPA - AV Rijssen Team 01 11,0 --- 40
    Gwen Wiedemeijer MPA - MPM Team 08 11,8 --- 25
    Isa Vossebelt MPA - AV Rijssen Team 01 DNS --- 0
    Isa van Heek MPA - AV Rijssen Team 03 10,7 --- 47
    Iselle Pierik MPA - AV Rijssen Team 03 13,3 --- 6
    Joëlle Heuvelman MPA - AV Rijssen Team 06 12,8 --- 11
    Julian Nijsink JPA - AV Rijssen Team 01 DNS --- 0
    Lara Kroeze MPA - MPM Team 08 9,7 --- 71
    Levi Lantink JPA - AAV SISU Team 08 12,5 --- 13
    Maarten Zoutendijk JPA - AAV SISU Team 08 12,4 --- 14
    Mike Visser JPA - AAV SISU Team 08 9,9 --- 57
    Mila Derksen MPA - AV Rijssen Team 06 10,1 --- 61
    Naud Meulman JPA - AV Rijssen Team 03 DNS --- 0
    Niels Zwoferink JPA - AV Rijssen Team 01 DNS --- 0
    Nora Klein Tuente MPA - AC TION Team 08 DNS --- 0
    Norea Schutteman MPA - AV Rijssen Team 06 9,6 --- 74
    Pim Nijland JPA - AV Rijssen Team 03 10,9 --- 37
    Sam Meijerink JPA - AAV SISU Team 08 10,2 --- 51
    Thomas Kreijkes JPA - AV Rijssen Team 06 DNS --- 0
    Tijmen ter Keurst JPA - AV Rijssen Team 06 9,7 --- 62

    Uitslagen Meerkamp Meters maken Pupil A

    Naam Team ResOBPPunten totaal
    Adam Zandvoort JPA - AV Rijssen Team 01 DNS --- 0
    Anne-Mae Mensink MPA - AV Rijssen Team 06 1175,00 --- 35
    Daan Prins JPA - AV Rijssen Team 03 1400,00 --- 54
    Daan Jansen JPA - AV Rijssen Team 03 1250,00 --- 38
    Dide Kamp MPA - AV Rijssen Team 01 1225,00 --- 41
    Dunya Idekel MPA - AV Rijssen Team 01 1200,00 --- 38
    Elke Stegeman MPA - AV Rijssen Team 03 1350,00 --- 55
    Evy Eising MPA - ARV Ilion Team 03 1350,00 --- 55
    Floris ter Keurst JPA - AV Rijssen Team 01 DNS --- 0
    Frits-Jan van Dijk JPA - AV Rijssen Team 06 DNS --- 0
    Guusje Baan MPA - AV Rijssen Team 01 1100,00 --- 28
    Gwen Wiedemeijer MPA - MPM Team 08 1150,00 --- 33
    Isa Vossebelt MPA - AV Rijssen Team 01 DNS --- 0
    Isa van Heek MPA - AV Rijssen Team 03 1350,00 --- 55
    Iselle Pierik MPA - AV Rijssen Team 03 925,00 --- 14
    Joëlle Heuvelman MPA - AV Rijssen Team 06 1050,00 --- 24
    Julian Nijsink JPA - AV Rijssen Team 01 DNS --- 0
    Lara Kroeze MPA - MPM Team 08 1300,00 --- 49
    Levi Lantink JPA - AAV SISU Team 08 1125,00 --- 26
    Maarten Zoutendijk JPA - AAV SISU Team 08 975,00 --- 15
    Mike Visser JPA - AAV SISU Team 08 1275,00 --- 40
    Mila Derksen MPA - AV Rijssen Team 06 1200,00 --- 38
    Naud Meulman JPA - AV Rijssen Team 03 DNS --- 0
    Niels Zwoferink JPA - AV Rijssen Team 01 DNS --- 0
    Nora Klein Tuente MPA - AC TION Team 08 DNS --- 0
    Norea Schutteman MPA - AV Rijssen Team 06 1200,00 --- 38
    Pim Nijland JPA - AV Rijssen Team 03 1400,00 --- 54
    Sam Meijerink JPA - AAV SISU Team 08 1300,00 --- 43
    Thomas Kreijkes JPA - AV Rijssen Team 06 DNS --- 0
    Tijmen ter Keurst JPA - AV Rijssen Team 06 1350,00 --- 48

    Uitslagen Meerkamp 60 meter horden Pupil A

    Naam Team ResOBPPunten totaal
    Adam Zandvoort JPA - AV Rijssen Team 01 DNS --- 0
    Anne-Mae Mensink MPA - AV Rijssen Team 06 12,1 --- 55
    Daan Prins JPA - AV Rijssen Team 03 8,9 --- 97
    Daan Jansen JPA - AV Rijssen Team 03 10,7 --- 67
    Dide Kamp MPA - AV Rijssen Team 01 12,4 --- 50
    Dunya Idekel MPA - AV Rijssen Team 01 13,4 --- 37
    Elke Stegeman MPA - AV Rijssen Team 03 9,5 --- 100
    Evy Eising MPA - ARV Ilion Team 03 11,9 --- 58
    Floris ter Keurst JPA - AV Rijssen Team 01 DNS --- 0
    Frits-Jan van Dijk JPA - AV Rijssen Team 06 DNS --- 0
    Guusje Baan MPA - AV Rijssen Team 01 11,6 --- 63
    Gwen Wiedemeijer MPA - MPM Team 08 12,5 --- 49
    Isa Vossebelt MPA - AV Rijssen Team 01 DNS --- 0
    Isa van Heek MPA - AV Rijssen Team 03 11,3 --- 67
    Iselle Pierik MPA - AV Rijssen Team 03 14,0 --- 30
    Joëlle Heuvelman MPA - AV Rijssen Team 06 14,8 --- 21
    Julian Nijsink JPA - AV Rijssen Team 01 DNS --- 0
    Lara Kroeze MPA - MPM Team 08 11,1 --- 71
    Levi Lantink JPA - AAV SISU Team 08 13,9 --- 27
    Maarten Zoutendijk JPA - AAV SISU Team 08 16,8 --- 5
    Mike Visser JPA - AAV SISU Team 08 11,3 --- 59
    Mila Derksen MPA - AV Rijssen Team 06 11,5 --- 64
    Naud Meulman JPA - AV Rijssen Team 03 DNS --- 0
    Niels Zwoferink JPA - AV Rijssen Team 01 DNS --- 0
    Nora Klein Tuente MPA - AC TION Team 08 DNS --- 0
    Norea Schutteman MPA - AV Rijssen Team 06 12,3 --- 52
    Pim Nijland JPA - AV Rijssen Team 03 10,1 --- 77
    Sam Meijerink JPA - AAV SISU Team 08 11,3 --- 59
    Thomas Kreijkes JPA - AV Rijssen Team 06 DNS --- 0
    Tijmen ter Keurst JPA - AV Rijssen Team 06 11,1 --- 62

    Uitslagen Meerkamp Kogelstoten Pupil A

    Naam Team ResOBPPunten totaal
    Adam Zandvoort JPA - AV Rijssen Team 01 DNS --- 0
    Anne-Mae Mensink MPA - AV Rijssen Team 06 4,50 --- 40
    Daan Prins JPA - AV Rijssen Team 03 6,90 --- 61
    Daan Jansen JPA - AV Rijssen Team 03 6,90 --- 61
    Dide Kamp MPA - AV Rijssen Team 01 5,60 --- 54
    Dunya Idekel MPA - AV Rijssen Team 01 4,10 --- 35
    Elke Stegeman MPA - AV Rijssen Team 03 5,50 --- 53
    Evy Eising MPA - ARV Ilion Team 03 6,50 --- 65
    Floris ter Keurst JPA - AV Rijssen Team 01 DNS --- 0
    Frits-Jan van Dijk JPA - AV Rijssen Team 06 DNS --- 0
    Guusje Baan MPA - AV Rijssen Team 01 5,60 --- 54
    Gwen Wiedemeijer MPA - MPM Team 08 4,80 --- 44
    Isa Vossebelt MPA - AV Rijssen Team 01 DNS --- 0
    Isa van Heek MPA - AV Rijssen Team 03 6,00 --- 59
    Iselle Pierik MPA - AV Rijssen Team 03 4,20 --- 36
    Joëlle Heuvelman MPA - AV Rijssen Team 06 4,00 --- 34
    Julian Nijsink JPA - AV Rijssen Team 01 DNS --- 0
    Lara Kroeze MPA - MPM Team 08 8,10 --- 86
    Levi Lantink JPA - AAV SISU Team 08 4,30 --- 33
    Maarten Zoutendijk JPA - AAV SISU Team 08 3,80 --- 27
    Mike Visser JPA - AAV SISU Team 08 6,20 --- 53
    Mila Derksen MPA - AV Rijssen Team 06 4,90 --- 45
    Naud Meulman JPA - AV Rijssen Team 03 NM --- 0
    Niels Zwoferink JPA - AV Rijssen Team 01 DNS --- 0
    Nora Klein Tuente MPA - AC TION Team 08 DNS --- 0
    Norea Schutteman MPA - AV Rijssen Team 06 4,30 --- 38
    Pim Nijland JPA - AV Rijssen Team 03 4,80 --- 38
    Sam Meijerink JPA - AAV SISU Team 08 5,70 --- 48
    Thomas Kreijkes JPA - AV Rijssen Team 06 DNS --- 0
    Tijmen ter Keurst JPA - AV Rijssen Team 06 7,30 --- 66

    Uitslagen Meerkamp Vortexwerpen Pupil A

    Naam Team P1P2P3P4P5P6P7P8ResOBPPunten totaal
    Adam Zandvoort JPA - AV Rijssen Team 01 - DNS --- 0
    Anne-Mae Mensink MPA - AV Rijssen Team 06 9,00 9,00 --- 11
    Daan Prins JPA - AV Rijssen Team 03 24,00 24,00 --- 60
    Daan Jansen JPA - AV Rijssen Team 03 27,50 27,50 --- 72
    Dide Kamp MPA - AV Rijssen Team 01 18,50 18,50 --- 47
    Dunya Idekel MPA - AV Rijssen Team 01 11,00 11,00 --- 19
    Elke Stegeman MPA - AV Rijssen Team 03 21,00 21,00 --- 57
    Evy Eising MPA - ARV Ilion Team 03 23,00 23,00 --- 65
    Floris ter Keurst JPA - AV Rijssen Team 01 - DNS --- 0
    Frits-Jan van Dijk JPA - AV Rijssen Team 06 - DNS --- 0
    Guusje Baan MPA - AV Rijssen Team 01 14,00 14,00 --- 30
    Gwen Wiedemeijer MPA - MPM Team 08 13,50 13,50 --- 28
    Isa Vossebelt MPA - AV Rijssen Team 01 - DNS --- 0
    Isa van Heek MPA - AV Rijssen Team 03 29,00 29,00 --- 89
    Iselle Pierik MPA - AV Rijssen Team 03 10,00 10,00 --- 15
    Joëlle Heuvelman MPA - AV Rijssen Team 06 7,50 7,50 --- 6
    Julian Nijsink JPA - AV Rijssen Team 01 - DNS --- 0
    Lara Kroeze MPA - MPM Team 08 30,50 30,50 --- 95
    Levi Lantink JPA - AAV SISU Team 08 16,50 16,50 --- 34
    Maarten Zoutendijk JPA - AAV SISU Team 08 18,00 18,00 --- 39
    Mike Visser JPA - AAV SISU Team 08 29,00 29,00 --- 77
    Mila Derksen MPA - AV Rijssen Team 06 15,00 15,00 --- 34
    Naud Meulman JPA - AV Rijssen Team 03 - DNS --- 0
    Niels Zwoferink JPA - AV Rijssen Team 01 - DNS --- 0
    Nora Klein Tuente MPA - AC TION Team 08 X NM --- 0
    Norea Schutteman MPA - AV Rijssen Team 06 14,00 14,00 --- 30
    Pim Nijland JPA - AV Rijssen Team 03 19,50 19,50 --- 44
    Sam Meijerink JPA - AAV SISU Team 08 26,00 26,00 --- 67
    Thomas Kreijkes JPA - AV Rijssen Team 06 - DNS --- 0
    Tijmen ter Keurst JPA - AV Rijssen Team 06 20,50 20,50 --- 48

    Uitslagen Meerkamp Hoogspringen Pupil A

    Naam Team ResOBPPunten totaal
    Adam Zandvoort JPA - AV Rijssen Team 01 DNS --- 0
    Anne-Mae Mensink MPA - AV Rijssen Team 06 1,10 --- 52
    Daan Prins JPA - AV Rijssen Team 03 1,25 --- 66
    Daan Jansen JPA - AV Rijssen Team 03 1,30 --- 74
    Dide Kamp MPA - AV Rijssen Team 01 1,05 --- 44
    Dunya Idekel MPA - AV Rijssen Team 01 0,85 --- 17
    Elke Stegeman MPA - AV Rijssen Team 03 1,20 --- 68
    Evy Eising MPA - ARV Ilion Team 03 0,90 --- 23
    Floris ter Keurst JPA - AV Rijssen Team 01 DNS --- 0
    Frits-Jan van Dijk JPA - AV Rijssen Team 06 DNS --- 0
    Guusje Baan MPA - AV Rijssen Team 01 1,05 --- 44
    Gwen Wiedemeijer MPA - MPM Team 08 1,05 --- 44
    Isa Vossebelt MPA - AV Rijssen Team 01 DNS --- 0
    Isa van Heek MPA - AV Rijssen Team 03 1,15 --- 59
    Iselle Pierik MPA - AV Rijssen Team 03 0,85 --- 17
    Joëlle Heuvelman MPA - AV Rijssen Team 06 0,90 --- 23
    Julian Nijsink JPA - AV Rijssen Team 01 DNS --- 0
    Lara Kroeze MPA - MPM Team 08 1,25 --- 76
    Levi Lantink JPA - AAV SISU Team 08 0,95 --- 26
    Maarten Zoutendijk JPA - AAV SISU Team 08 0,95 --- 26
    Mike Visser JPA - AAV SISU Team 08 1,25 --- 66
    Mila Derksen MPA - AV Rijssen Team 06 1,00 --- 37
    Naud Meulman JPA - AV Rijssen Team 03 DNS --- 0
    Niels Zwoferink JPA - AV Rijssen Team 01 DNS --- 0
    Nora Klein Tuente MPA - AC TION Team 08 DNS --- 0
    Norea Schutteman MPA - AV Rijssen Team 06 1,05 --- 44
    Pim Nijland JPA - AV Rijssen Team 03 1,05 --- 38
    Sam Meijerink JPA - AAV SISU Team 08 1,10 --- 45
    Thomas Kreijkes JPA - AV Rijssen Team 06 DNS --- 0
    Tijmen ter Keurst JPA - AV Rijssen Team 06 1,15 --- 52

    Uitslagen Teamestafette Pupil A

    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Team 03 (Team-est) - JPA 8 2:44,4 339
    2 Team 06 (Team-est) AV Rijssen - JPA 7 2:46,6 317
    3 Team 08 (Team-est) - JPA 7 2:55,4 237
    4 Team 01 (Team-est) AV Rijssen - JPA 8 2:57,7 218