Categorie 'Meisjes Pupil Mini'

Categorie gegevens

Deelnemers: 3
Categorie afkorting: MPMini
Berekeningswijze: Pupillen Mini - Meisjes
Meerkamp:
  • 40 meter ( 9 pogingen )
  • Meters maken ( 1 pogingen )
  • 40 meter horden ( 9 pogingen )
  • Medicienbalstoten ( 9 pogingen )
  • Vortexwerpen ( 9 pogingen )
  • Hurkhoogspringen ( 9 pogingen )
  • Losse onderdelen:
  • 1 x Teamestafette
  • Tijdschema 'Meisjes Pupil Mini'

    Print Tijdschema

    Aanvang Onderdeel
    10:15 Hurk
    HurkHoog1
    Uitslagen
    10:15 40m
    40m baan1
    Uitslagen
    10:40 40m
    40m baan1
    Uitslagen
    10:40 M-bal
    Bal1
    Uitslagen
    11:05 Hurk
    HurkHoog2
    Uitslagen
    11:30 Vortex
    Vortex2
    Uitslagen
    11:55 40mH
    40m baan1
    Uitslagen
    11:55 Vortex
    Vortex2
    Uitslagen
    12:20 M-bal
    Bal1
    Uitslagen
    12:20 40mH
    40m baan1
    Uitslagen
    12:55 Duur
    100mpunt
    Uitslagen
    12:55 Duur
    300mpunt
    Uitslagen


    Tijdschema

    10:15u13:05u
    Meisjes Pupil Mini
    Hurk - HurkHoog1
    40m - 40m baan1
    Hurk - HurkHoog2
    Vortex - Vortex2
    40mH - 40m baan1
    M-bal - Bal1
    Duur - 300mpunt

    Atleten 'Meisjes Pupil Mini'

    Snr Naam Onderdelen Team M Team-est
    868 Fay Seppenwoolde AV Rijssen Team-est
    Meerkamp
    Team 23 a
    873 Julia Wassink AV Rijssen Team-est
    Meerkamp
    Team 23 a
    932 Iris Ketelaar AAV SISU Team-est
    Meerkamp
    Team 20 a

    Verenigingen 'Meisjes Pupil Mini'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    AAV SISU SISU 1
    AV Rijssen RSSN 2
    # Team Leden Punten
    1 Team 18 - JPB
    Begeleider: Janco ter Harmsel
    Jurylid: Jille Pluimers
    10 2810
    2 Team 20 - JPB
    Begeleider: Lotte Molenkamp
    Jurylid: ouder Sisu
    10 2248
    3 Team 21 AV Rijssen - JPB
    Begeleider: Vera spenkelink
    Jurylid: Otten
    10 2228
    4 Team 23 AV Rijssen - JPB
    Begeleider: Holland
    Jurylid: ter Harmsel
    10 1883

    Uitslagen Meerkamp Pupil B/C/mini

    Naam Team 40mDuur40mHM-balVortexHurkPunten totaalTeam punten
    Aron Holland JPC - AV Rijssen Team 23 7,6 850,00 8,4 4,70 13,30 0,70 318 318
    Bart Nijhuis JPC - AV Rijssen Team 18 10,2 550,00 10,0 3,40 9,50 0,70 154 0
    Boaz Nijsink JPC - AV Rijssen Team 21 7,3 875,00 7,7 3,10 13,00 0,70 320 222
    Chiel van den Belt JPC - AV Rijssen Team 23 7,9 775,00 8,5 3,10 8,50 0,70 246 139
    Esmee van den Oever MPB - MPM Team 20 DNS DNS DNS DNS DNS NM 0 0
    Eva Broeke MPC - AV Rijssen Team 18 8,4 850,00 9,1 3,40 11,50 0,70 297 153
    Fay Seppenwoolde MPMini - AV Rijssen Team 23 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
    Filijne Stiggelbout MPB - AAV SISU Team 20 DNS DNS DNS DNS DNS NM 0 0
    Finn ter Harmsel JPC - AV Rijssen Team 18 10,1 400,00 8,1 3,10 10,00 0,60 166 65
    Hidde Bramer JPMini - AAV SISU Team 20 7,8 900,00 9,8 3,20 16,00 0,70 382 338
    Iris Ketelaar MPMini - AAV SISU Team 20 8,3 800,00 9,5 2,50 7,00 0,80 328 268
    Jesse Bonestroo JPB - AV Rijssen Team 18 DNS DNS DNS DNS DNS NM 0 0
    Jille Pluimers JPC - AV Rijssen Team 18 8,1 400,00 9,2 3,20 15,50 0,70 224 61
    Job Otten JPMini - AV Rijssen Team 21 7,8 825,00 10,7 3,00 8,50 0,60 274 171
    Joshua Hennink JPB - MPM Team 20 7,2 950,00 7,6 5,00 18,50 0,80 345 237
    Julia Wassink MPMini - AV Rijssen Team 23 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
    Kayleigh Baas MPC - AAV SISU Team 20 7,4 750,00 8,6 3,80 13,00 0,85 362 322
    Koen Wijma JPC - AC TION Team 18 7,4 925,00 7,5 4,80 27,00 0,90 462 462
    Kris Nijzink JPB - AV Rijssen Team 18 6,9 2250,00 7,1 6,10 21,50 0,90 819 819
    Lara Jansen Eupe MPC - AV Rijssen Team 21 9,0 575,00 9,1 2,80 5,50 0,65 181 0
    Leila Idikel MPC - AV Rijssen Team 23 7,2 800,00 9,2 3,30 8,50 0,70 304 304
    Lesley Coker JPC - AC TION Team 18 7,9 900,00 7,4 6,40 20,00 0,90 436 436
    Levi Schalk JPC - AV Rijssen Team 18 7,9 850,00 8,4 3,30 9,00 0,70 266 50
    Luce Wessels MPC - AV Rijssen Team 23 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
    Maik Bonthuis JPC - AAV SISU Team 20 7,1 875,00 7,7 5,20 17,00 0,95 420 420
    Malin Wessels MPB - AV Rijssen Team 21 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
    Nathan ter Harmsel JPC - AV Rijssen Team 23 7,1 900,00 8,8 3,50 9,50 0,80 313 313
    Roos Gennissen MPC - AV Rijssen Team 23 7,9 700,00 9,9 3,00 9,00 0,60 229 125
    Ruben van der Meer JPC - AAV SISU Team 20 7,9 800,00 9,4 3,00 9,00 0,65 227 0
    Sam Klein Tuente JPB - AC TION Team 18 7,6 1000,00 7,8 4,90 15,00 0,90 337 337
    Seth Nijkamp JPMini - AV Rijssen Team 21 7,9 775,00 9,6 3,40 18,00 0,55 345 146
    Sophie Willems MPC - AV Rijssen Team 23 7,0 975,00 8,3 4,10 13,00 0,75 420 420
    Stef Nijzink JPMini - AV Rijssen Team 21 7,8 950,00 8,7 2,80 16,50 0,70 417 382
    Stijn Sok JPB - AV Rijssen Team 21 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
    Sven Hardon JPC - AAV SISU Team 20 6,1 1025,00 8,5 5,70 19,00 0,80 466 466
    Tess Meulman MPB - AV Rijssen Team 21 6,4 950,00 7,8 4,40 17,00 0,85 392 392
    Thomas Althof JPC - MPM Team 20 DNS DNS DNS DNS DNS NM 0 0
    Tim Stegeman JPC - AV Rijssen Team 21 7,0 400,00 8,1 5,80 20,00 0,80 360 360
    Vera Spenkelink MPC - AV Rijssen Team 21 7,3 825,00 8,3 3,50 9,00 0,65 324 291
    Zara Krapels MPB - AV Rijssen Team 23 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0

    Uitslagen Meerkamp 40 meter Pupil B/C/mini

    Naam Team ResOBPPunten totaal
    Aron Holland JPC - AV Rijssen Team 23 7,6 --- 58
    Bart Nijhuis JPC - AV Rijssen Team 18 10,2 --- 5
    Boaz Nijsink JPC - AV Rijssen Team 21 7,3 --- 67
    Chiel van den Belt JPC - AV Rijssen Team 23 7,9 --- 50
    Esmee van den Oever MPB - MPM Team 20 DNS --- 0
    Eva Broeke MPC - AV Rijssen Team 18 8,4 --- 43
    Fay Seppenwoolde MPMini - AV Rijssen Team 23 DNS --- 0
    Filijne Stiggelbout MPB - AAV SISU Team 20 DNS --- 0
    Finn ter Harmsel JPC - AV Rijssen Team 18 10,1 --- 6
    Hidde Bramer JPMini - AAV SISU Team 20 7,8 --- 70
    Iris Ketelaar MPMini - AAV SISU Team 20 8,3 --- 59
    Jesse Bonestroo JPB - AV Rijssen Team 18 DNS --- 0
    Jille Pluimers JPC - AV Rijssen Team 18 8,1 --- 44
    Job Otten JPMini - AV Rijssen Team 21 7,8 --- 70
    Joshua Hennink JPB - MPM Team 20 7,2 --- 59
    Julia Wassink MPMini - AV Rijssen Team 23 DNS --- 0
    Kayleigh Baas MPC - AAV SISU Team 20 7,4 --- 75
    Koen Wijma JPC - AC TION Team 18 7,4 --- 64
    Kris Nijzink JPB - AV Rijssen Team 18 6,9 --- 67
    Lara Jansen Eupe MPC - AV Rijssen Team 21 9,0 --- 27
    Leila Idikel MPC - AV Rijssen Team 23 7,2 --- 83
    Lesley Coker JPC - AC TION Team 18 7,9 --- 50
    Levi Schalk JPC - AV Rijssen Team 18 7,9 --- 50
    Luce Wessels MPC - AV Rijssen Team 23 DNS --- 0
    Maik Bonthuis JPC - AAV SISU Team 20 7,1 --- 74
    Malin Wessels MPB - AV Rijssen Team 21 DNS --- 0
    Nathan ter Harmsel JPC - AV Rijssen Team 23 7,1 --- 74
    Roos Gennissen MPC - AV Rijssen Team 23 7,9 --- 58
    Ruben van der Meer JPC - AAV SISU Team 20 7,9 --- 50
    Sam Klein Tuente JPB - AC TION Team 18 7,6 --- 48
    Seth Nijkamp JPMini - AV Rijssen Team 21 7,9 --- 66
    Sophie Willems MPC - AV Rijssen Team 23 7,0 --- 90
    Stef Nijzink JPMini - AV Rijssen Team 21 7,8 --- 70
    Stijn Sok JPB - AV Rijssen Team 21 DNS --- 0
    Sven Hardon JPC - AAV SISU Team 20 6,1 --- 110
    Tess Meulman MPB - AV Rijssen Team 21 6,4 --- 90
    Thomas Althof JPC - MPM Team 20 DNS --- 0
    Tim Stegeman JPC - AV Rijssen Team 21 7,0 --- 77
    Vera Spenkelink MPC - AV Rijssen Team 21 7,3 --- 79
    Zara Krapels MPB - AV Rijssen Team 23 DNS --- 0

    Uitslagen Meerkamp Meters maken Pupil B/C/mini

    Naam Team ResOBPPunten totaal
    Aron Holland JPC - AV Rijssen Team 23 850,00 --- 51
    Bart Nijhuis JPC - AV Rijssen Team 18 550,00 --- 9
    Boaz Nijsink JPC - AV Rijssen Team 21 875,00 --- 56
    Chiel van den Belt JPC - AV Rijssen Team 23 775,00 --- 38
    Esmee van den Oever MPB - MPM Team 20 DNS --- 0
    Eva Broeke MPC - AV Rijssen Team 18 850,00 --- 60
    Fay Seppenwoolde MPMini - AV Rijssen Team 23 DNS --- 0
    Filijne Stiggelbout MPB - AAV SISU Team 20 DNS --- 0
    Finn ter Harmsel JPC - AV Rijssen Team 18 400,00 --- 0
    Hidde Bramer JPMini - AAV SISU Team 20 900,00 --- 81
    Iris Ketelaar MPMini - AAV SISU Team 20 800,00 --- 63
    Jesse Bonestroo JPB - AV Rijssen Team 18 DNS --- 0
    Jille Pluimers JPC - AV Rijssen Team 18 400,00 --- 0
    Job Otten JPMini - AV Rijssen Team 21 825,00 --- 62
    Joshua Hennink JPB - MPM Team 20 950,00 --- 59
    Julia Wassink MPMini - AV Rijssen Team 23 DNS --- 0
    Kayleigh Baas MPC - AAV SISU Team 20 750,00 --- 40
    Koen Wijma JPC - AC TION Team 18 925,00 --- 66
    Kris Nijzink JPB - AV Rijssen Team 18 2250,00 --- 474
    Lara Jansen Eupe MPC - AV Rijssen Team 21 575,00 --- 14
    Leila Idikel MPC - AV Rijssen Team 23 800,00 --- 49
    Lesley Coker JPC - AC TION Team 18 900,00 --- 61
    Levi Schalk JPC - AV Rijssen Team 18 850,00 --- 51
    Luce Wessels MPC - AV Rijssen Team 23 DNS --- 0
    Maik Bonthuis JPC - AAV SISU Team 20 875,00 --- 56
    Malin Wessels MPB - AV Rijssen Team 21 DNS --- 0
    Nathan ter Harmsel JPC - AV Rijssen Team 23 900,00 --- 61
    Roos Gennissen MPC - AV Rijssen Team 23 700,00 --- 31
    Ruben van der Meer JPC - AAV SISU Team 20 800,00 --- 42
    Sam Klein Tuente JPB - AC TION Team 18 1000,00 --- 68
    Seth Nijkamp JPMini - AV Rijssen Team 21 775,00 --- 51
    Sophie Willems MPC - AV Rijssen Team 23 975,00 --- 89
    Stef Nijzink JPMini - AV Rijssen Team 21 950,00 --- 95
    Stijn Sok JPB - AV Rijssen Team 21 DNS --- 0
    Sven Hardon JPC - AAV SISU Team 20 1025,00 --- 88
    Tess Meulman MPB - AV Rijssen Team 21 950,00 --- 65
    Thomas Althof JPC - MPM Team 20 DNS --- 0
    Tim Stegeman JPC - AV Rijssen Team 21 400,00 --- 0
    Vera Spenkelink MPC - AV Rijssen Team 21 825,00 --- 54
    Zara Krapels MPB - AV Rijssen Team 23 DNS --- 0

    Uitslagen Meerkamp 40 meter horden Pupil B/C/mini

    Naam Team ResOBPPunten totaal
    Aron Holland JPC - AV Rijssen Team 23 8,4 --- 59
    Bart Nijhuis JPC - AV Rijssen Team 18 10,0 --- 30
    Boaz Nijsink JPC - AV Rijssen Team 21 7,7 --- 74
    Chiel van den Belt JPC - AV Rijssen Team 23 8,5 --- 57
    Esmee van den Oever MPB - MPM Team 20 DNS --- 0
    Eva Broeke MPC - AV Rijssen Team 18 9,1 --- 53
    Fay Seppenwoolde MPMini - AV Rijssen Team 23 DNS --- 0
    Filijne Stiggelbout MPB - AAV SISU Team 20 DNS --- 0
    Finn ter Harmsel JPC - AV Rijssen Team 18 8,1 --- 65
    Hidde Bramer JPMini - AAV SISU Team 20 9,8 --- 44
    Iris Ketelaar MPMini - AAV SISU Team 20 9,5 --- 57
    Jesse Bonestroo JPB - AV Rijssen Team 18 DNS --- 0
    Jille Pluimers JPC - AV Rijssen Team 18 9,2 --- 43
    Job Otten JPMini - AV Rijssen Team 21 10,7 --- 27
    Joshua Hennink JPB - MPM Team 20 7,6 --- 63
    Julia Wassink MPMini - AV Rijssen Team 23 DNS --- 0
    Kayleigh Baas MPC - AAV SISU Team 20 8,6 --- 64
    Koen Wijma JPC - AC TION Team 18 7,5 --- 78
    Kris Nijzink JPB - AV Rijssen Team 18 7,1 --- 73
    Lara Jansen Eupe MPC - AV Rijssen Team 21 9,1 --- 53
    Leila Idikel MPC - AV Rijssen Team 23 9,2 --- 51
    Lesley Coker JPC - AC TION Team 18 7,4 --- 81
    Levi Schalk JPC - AV Rijssen Team 18 8,4 --- 59
    Luce Wessels MPC - AV Rijssen Team 23 DNS --- 0
    Maik Bonthuis JPC - AAV SISU Team 20 7,7 --- 74
    Malin Wessels MPB - AV Rijssen Team 21 DNS --- 0
    Nathan ter Harmsel JPC - AV Rijssen Team 23 8,8 --- 51
    Roos Gennissen MPC - AV Rijssen Team 23 9,9 --- 37
    Ruben van der Meer JPC - AAV SISU Team 20 9,4 --- 40
    Sam Klein Tuente JPB - AC TION Team 18 7,8 --- 60
    Seth Nijkamp JPMini - AV Rijssen Team 21 9,6 --- 49
    Sophie Willems MPC - AV Rijssen Team 23 8,3 --- 71
    Stef Nijzink JPMini - AV Rijssen Team 21 8,7 --- 70
    Stijn Sok JPB - AV Rijssen Team 21 DNS --- 0
    Sven Hardon JPC - AAV SISU Team 20 8,5 --- 57
    Tess Meulman MPB - AV Rijssen Team 21 7,8 --- 66
    Thomas Althof JPC - MPM Team 20 DNS --- 0
    Tim Stegeman JPC - AV Rijssen Team 21 8,1 --- 65
    Vera Spenkelink MPC - AV Rijssen Team 21 8,3 --- 71
    Zara Krapels MPB - AV Rijssen Team 23 DNS --- 0

    Uitslagen Meerkamp Medicienbalstoten Pupil B/C/mini

    Naam Team ResOBPPunten totaal
    Aron Holland JPC - AV Rijssen Team 23 4,70 --- 56
    Bart Nijhuis JPC - AV Rijssen Team 18 3,40 --- 35
    Boaz Nijsink JPC - AV Rijssen Team 21 3,10 --- 31
    Chiel van den Belt JPC - AV Rijssen Team 23 3,10 --- 31
    Esmee van den Oever MPB - MPM Team 20 DNS --- 0
    Eva Broeke MPC - AV Rijssen Team 18 3,40 --- 41
    Fay Seppenwoolde MPMini - AV Rijssen Team 23 DNS --- 0
    Filijne Stiggelbout MPB - AAV SISU Team 20 DNS --- 0
    Finn ter Harmsel JPC - AV Rijssen Team 18 3,10 --- 31
    Hidde Bramer JPMini - AAV SISU Team 20 3,20 --- 43
    Iris Ketelaar MPMini - AAV SISU Team 20 2,50 --- 32
    Jesse Bonestroo JPB - AV Rijssen Team 18 DNS --- 0
    Jille Pluimers JPC - AV Rijssen Team 18 3,20 --- 32
    Job Otten JPMini - AV Rijssen Team 21 3,00 --- 39
    Joshua Hennink JPB - MPM Team 20 5,00 --- 51
    Julia Wassink MPMini - AV Rijssen Team 23 DNS --- 0
    Kayleigh Baas MPC - AAV SISU Team 20 3,80 --- 49
    Koen Wijma JPC - AC TION Team 18 4,80 --- 58
    Kris Nijzink JPB - AV Rijssen Team 18 6,10 --- 66
    Lara Jansen Eupe MPC - AV Rijssen Team 21 2,80 --- 30
    Leila Idikel MPC - AV Rijssen Team 23 3,30 --- 39
    Lesley Coker JPC - AC TION Team 18 6,40 --- 85
    Levi Schalk JPC - AV Rijssen Team 18 3,30 --- 34
    Luce Wessels MPC - AV Rijssen Team 23 DNS --- 0
    Maik Bonthuis JPC - AAV SISU Team 20 5,20 --- 64
    Malin Wessels MPB - AV Rijssen Team 21 DNS --- 0
    Nathan ter Harmsel JPC - AV Rijssen Team 23 3,50 --- 37
    Roos Gennissen MPC - AV Rijssen Team 23 3,00 --- 34
    Ruben van der Meer JPC - AAV SISU Team 20 3,00 --- 29
    Sam Klein Tuente JPB - AC TION Team 18 4,90 --- 50
    Seth Nijkamp JPMini - AV Rijssen Team 21 3,40 --- 47
    Sophie Willems MPC - AV Rijssen Team 23 4,10 --- 54
    Stef Nijzink JPMini - AV Rijssen Team 21 2,80 --- 35
    Stijn Sok JPB - AV Rijssen Team 21 DNS --- 0
    Sven Hardon JPC - AAV SISU Team 20 5,70 --- 73
    Tess Meulman MPB - AV Rijssen Team 21 4,40 --- 47
    Thomas Althof JPC - MPM Team 20 DNS --- 0
    Tim Stegeman JPC - AV Rijssen Team 21 5,80 --- 75
    Vera Spenkelink MPC - AV Rijssen Team 21 3,50 --- 43
    Zara Krapels MPB - AV Rijssen Team 23 DNS --- 0

    Uitslagen Meerkamp Vortexwerpen Pupil B/C/mini

    Naam Team ResOBPPunten totaal
    Aron Holland JPC - AV Rijssen Team 23 13,30 --- 50
    Bart Nijhuis JPC - AV Rijssen Team 18 9,50 --- 31
    Boaz Nijsink JPC - AV Rijssen Team 21 13,00 --- 48
    Chiel van den Belt JPC - AV Rijssen Team 23 8,50 --- 26
    Esmee van den Oever MPB - MPM Team 20 DNS --- 0
    Eva Broeke MPC - AV Rijssen Team 18 11,50 --- 48
    Fay Seppenwoolde MPMini - AV Rijssen Team 23 DNS --- 0
    Filijne Stiggelbout MPB - AAV SISU Team 20 DNS --- 0
    Finn ter Harmsel JPC - AV Rijssen Team 18 10,00 --- 33
    Hidde Bramer JPMini - AAV SISU Team 20 16,00 --- 85
    Iris Ketelaar MPMini - AAV SISU Team 20 7,00 --- 28
    Jesse Bonestroo JPB - AV Rijssen Team 18 DNS --- 0
    Jille Pluimers JPC - AV Rijssen Team 18 15,50 --- 61
    Job Otten JPMini - AV Rijssen Team 21 8,50 --- 35
    Joshua Hennink JPB - MPM Team 20 18,50 --- 64
    Julia Wassink MPMini - AV Rijssen Team 23 DNS --- 0
    Kayleigh Baas MPC - AAV SISU Team 20 13,00 --- 56
    Koen Wijma JPC - AC TION Team 18 27,00 --- 121
    Kris Nijzink JPB - AV Rijssen Team 18 21,50 --- 77
    Lara Jansen Eupe MPC - AV Rijssen Team 21 5,50 --- 13
    Leila Idikel MPC - AV Rijssen Team 23 8,50 --- 30
    Lesley Coker JPC - AC TION Team 18 20,00 --- 84
    Levi Schalk JPC - AV Rijssen Team 18 9,00 --- 28
    Luce Wessels MPC - AV Rijssen Team 23 DNS --- 0
    Maik Bonthuis JPC - AAV SISU Team 20 17,00 --- 69
    Malin Wessels MPB - AV Rijssen Team 21 DNS --- 0
    Nathan ter Harmsel JPC - AV Rijssen Team 23 9,50 --- 31
    Roos Gennissen MPC - AV Rijssen Team 23 9,00 --- 33
    Ruben van der Meer JPC - AAV SISU Team 20 9,00 --- 28
    Sam Klein Tuente JPB - AC TION Team 18 15,00 --- 49
    Seth Nijkamp JPMini - AV Rijssen Team 21 18,00 --- 99
    Sophie Willems MPC - AV Rijssen Team 23 13,00 --- 56
    Stef Nijzink JPMini - AV Rijssen Team 21 16,50 --- 88
    Stijn Sok JPB - AV Rijssen Team 21 DNS --- 0
    Sven Hardon JPC - AAV SISU Team 20 19,00 --- 79
    Tess Meulman MPB - AV Rijssen Team 21 17,00 --- 63
    Thomas Althof JPC - MPM Team 20 DNS --- 0
    Tim Stegeman JPC - AV Rijssen Team 21 20,00 --- 84
    Vera Spenkelink MPC - AV Rijssen Team 21 9,00 --- 33
    Zara Krapels MPB - AV Rijssen Team 23 DNS --- 0

    Uitslagen Meerkamp Hurkhoogspringen Pupil B/C/mini

    Naam Team ResOBPPunten totaal
    Aron Holland JPC - AV Rijssen Team 23 0,70 --- 44
    Bart Nijhuis JPC - AV Rijssen Team 18 0,70 --- 44
    Boaz Nijsink JPC - AV Rijssen Team 21 0,70 --- 44
    Chiel van den Belt JPC - AV Rijssen Team 23 0,70 --- 44
    Esmee van den Oever MPB - MPM Team 20 NM --- 0
    Eva Broeke MPC - AV Rijssen Team 18 0,70 --- 52
    Fay Seppenwoolde MPMini - AV Rijssen Team 23 DNS --- 0
    Filijne Stiggelbout MPB - AAV SISU Team 20 NM --- 0
    Finn ter Harmsel JPC - AV Rijssen Team 18 0,60 --- 31
    Hidde Bramer JPMini - AAV SISU Team 20 0,70 --- 59
    Iris Ketelaar MPMini - AAV SISU Team 20 0,80 --- 89
    Jesse Bonestroo JPB - AV Rijssen Team 18 NM --- 0
    Jille Pluimers JPC - AV Rijssen Team 18 0,70 --- 44
    Job Otten JPMini - AV Rijssen Team 21 0,60 --- 41
    Joshua Hennink JPB - MPM Team 20 0,80 --- 49
    Julia Wassink MPMini - AV Rijssen Team 23 DNS --- 0
    Kayleigh Baas MPC - AAV SISU Team 20 0,85 --- 78
    Koen Wijma JPC - AC TION Team 18 0,90 --- 75
    Kris Nijzink JPB - AV Rijssen Team 18 0,90 --- 62
    Lara Jansen Eupe MPC - AV Rijssen Team 21 0,65 --- 44
    Leila Idikel MPC - AV Rijssen Team 23 0,70 --- 52
    Lesley Coker JPC - AC TION Team 18 0,90 --- 75
    Levi Schalk JPC - AV Rijssen Team 18 0,70 --- 44
    Luce Wessels MPC - AV Rijssen Team 23 DNS --- 0
    Maik Bonthuis JPC - AAV SISU Team 20 0,95 --- 83
    Malin Wessels MPB - AV Rijssen Team 21 DNS --- 0
    Nathan ter Harmsel JPC - AV Rijssen Team 23 0,80 --- 59
    Roos Gennissen MPC - AV Rijssen Team 23 0,60 --- 36
    Ruben van der Meer JPC - AAV SISU Team 20 0,65 --- 38
    Sam Klein Tuente JPB - AC TION Team 18 0,90 --- 62
    Seth Nijkamp JPMini - AV Rijssen Team 21 0,55 --- 33
    Sophie Willems MPC - AV Rijssen Team 23 0,75 --- 60
    Stef Nijzink JPMini - AV Rijssen Team 21 0,70 --- 59
    Stijn Sok JPB - AV Rijssen Team 21 DNS --- 0
    Sven Hardon JPC - AAV SISU Team 20 0,80 --- 59
    Tess Meulman MPB - AV Rijssen Team 21 0,85 --- 61
    Thomas Althof JPC - MPM Team 20 NM --- 0
    Tim Stegeman JPC - AV Rijssen Team 21 0,80 --- 59
    Vera Spenkelink MPC - AV Rijssen Team 21 0,65 --- 44
    Zara Krapels MPB - AV Rijssen Team 23 DNS --- 0

    Uitslagen Teamestafette Pupil B/C/mini

    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Team 18 (Team-est) - JPB 10 2:50,6 427
    2 Team 21 (Team-est) AV Rijssen - JPB 10 3:12,1 264
    2 Team 23 (Team-est) AV Rijssen - JPB 10 3:12,1 264
    4 Team 20 (Team-est) - JPB 10 3:22,7 197