Categorie 'Jongens Junior A'

Categorie gegevens

Deelnemers: 11
Categorie afkorting: JJA
Berekeningswijze: Junioren A/B, Senioren, Veteranen - Mannen/Jongens
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 100 meter
  • 1 x 200 meter
  • 1 x 800 meter
  • 1 x 3000 meter
  • 6 x Speerwerpen 800 gram
  • 6 x Discuswerpen 1,75 kilogram
  • 6 x Kogelstoten 6 kilogram
  • 9 x Hoogspringen
  • 6 x Verspringen
  • Tijdschema 'Jongens Junior A'

    Print Tijdschema

    Aanvang Onderdeel
    18:30 Speer Uitslagen
    19:20 100m Uitslagen
    19:40 Discus Uitslagen
    19:45 3000m Uitslagen
    20:35 Ver Uitslagen
    20:55 200m Uitslagen
    21:15 800m Uitslagen


    Tijdschema

    18:30u21:40u
    Jongens Junior A
    100m
    800m

    Atleten 'Jongens Junior A'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep 100m200m800m3000mSpeerDiscusKogelHoogVer
    495 Rick Harmsen ASV 100m
    200m
    Ver
    100 meter ...ns/Mannen200 meter ...ns/MannenVerspringe... mBA, M/V ------
    502 Hidde Hofsté AV Rijssen Speer
    Discus
    Speerwerpe... 800 gramDiscuswerp... kilogram -------
    504 Pierre ten Holder AV PEC 1910 100m
    200m
    100 meter ...ns/Mannen200 meter ...ns/Mannen -------
    526 Sven van Leeuwen MPM 100m
    200m
    100 meter ...ns/Mannen200 meter ...ns/Mannen -------
    546 Mart Ruben Nijhuis MPM 3000m
    3000 meter...ategorien --------
    573 Yvar - Schoorlemmer MPM 200m
    200 meter ...ns/Mannen --------
    581 Gert Tijhuis ATNY 800m
    800 meter ...ategorien --------
    592 Pim Weghorst MPM 100m
    200m
    100 meter ...ns/Mannen200 meter ...ns/Mannen -------
    618 Pim Bakker AV Rijssen 3000m
    3000 meter...ategorien --------
    619 Sören Wiencke Duitsland 800m
    800 meter ...ategorien --------
    622 Ruben Koppelman ACO 3000m
    3000 meter...ategorien --------

    Verenigingen 'Jongens Junior A'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    Achterhoekse Sport Vereniging ASV 1
    ACO / Van Elderen ACO 1
    AV Atletics Nijverdal ATNY 1
    AV PEC 1910 PEC 1
    AV Rijssen RSSN 2
    Duitsland GER 1
    Marathon Pim Mulier MPM 4
  • 100m
  • 200m
  • 800m
  • 3000m
  • Speer
  • Discus
  • Kogel
  • Hoog
  • Ver
  • Uitslagen 100 meter Jongens Junior A

    # Naam Res OBP
    1 Pierre ten Holder AV PEC 1910 11,08 +0.7 m/s11,03
    2 Sven van Leeuwen MPM 11,56 +0.7 m/s11,43
    3 Pim Weghorst MPM 12,21 +0.0 m/s12,40
    4 Rick Harmsen ASV 12,35 +0.0 m/s12,30

    Uitslagen 200 meter Jongens Junior A

    # Naam Res OBP
    1 Pierre ten Holder AV PEC 1910 22,24 -0.3 m/s21,97
    2 Sven van Leeuwen MPM 23,33 -0.3 m/s23,43
    3 Yvar - Schoorlemmer MPM 24,00 -0.3 m/s23,50
    4 Pim Weghorst MPM 24,78 +0.0 m/s24,80
    5 Rick Harmsen ASV 25,11 +0.0 m/s25,30

    Uitslagen 800 meter Jongens Junior A

    # Naam ResOBP
    1 Gert Tijhuis ATNY 2:01,72 2:02,05
    2 Sören Wiencke Duitsland 2:01,98 1:59,50

    Uitslagen 3000 meter Jongens Junior A

    # Naam ResOBP
    1 Ruben Koppelman ACO 9:45,26 9:50,00
    2 Pim Bakker AV Rijssen 10:57,81 10:30,00
    Mart Ruben Nijhuis MPM DNS 9:15,00

    Uitslagen Speerwerpen 800 gram Jongens Junior A

    # Naam ResOBP
    1 Hidde Hofsté AV Rijssen 43,95 ---

    Uitslagen Discuswerpen 1,75 kilogram Jongens Junior A

    # Naam ResOBP
    1 Hidde Hofsté AV Rijssen 29,07 ---

    Uitslagen Kogelstoten 6 kilogram Jongens Junior A

    Er zijn nog geen ingeschreven atleten

    Uitslagen Hoogspringen Jongens Junior A

    Er zijn nog geen ingeschreven atleten

    Uitslagen Verspringen Jongens Junior A

    # Naam Res OBP
    1 Rick Harmsen ASV 5,33 5,68