Categorie 'Jongens Junior B'

Categorie gegevens

Deelnemers: 18
Categorie afkorting: JJB
Berekeningswijze: Junioren A/B, Senioren, Veteranen - Mannen/Jongens
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 100 meter
  • 1 x 200 meter
  • 1 x 800 meter
  • 1 x 3000 meter
  • 6 x Speerwerpen 700 gram
  • 6 x Discuswerpen 1,5 kilogram
  • 6 x Kogelstoten 5 kilogram
  • 9 x Hoogspringen
  • 6 x Verspringen
  • Atleten 'Jongens Junior B'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep 100m200m800m3000mSpeerDiscusKogelHoogVer
    365 Quinten van den Berg AAV SISU 100m
    Speer
    Ver
    100 meter ...ns/MannenSpeerwerpe... 700 gramVerspringe... mBA, M/V ------
    472 Bram Blokhuis AV Iphitos Speer
    Discus
    Kogel
    Speerwerpe... 700 gramDiscuswerp... kilogramKogelstote... kilogram ------
    473 Willem Boerman AV Rijssen 800m
    Hoog
    800 meter ...ategorienHoogspring...pr>1.45m) -------
    481 Matthijs Derksen AAV SISU 100m
    800m
    Ver
    100 meter ...ns/Mannen800 meter ...ategorienVerspringe... mBA, M/V ------
    498 Jan Hiltjesdam AV Rijssen 800m
    800 meter ...ategorien --------
    511 Mees Kappert AV Salland 100m
    200m
    100 meter ...ns/Mannen200 meter ...ns/Mannen -------
    512 Ole Kappert Nederland 100m
    200m
    100 meter ...ns/Mannen200 meter ...ns/Mannen -------
    513 Bram Klein Poelhuis AC TION Speer
    Discus
    Ver
    Speerwerpe... 700 gramDiscuswerp... kilogramVerspringe... mBA, M/V ------
    523 Milo Lammertink MPM 100m
    Speer
    Hoog
    100 meter ...ns/MannenSpeerwerpe... 700 gramHoogspring...pr<1.45m) ------
    528 Luc ter Linde AC TION Speer
    Discus
    Kogel
    Speerwerpe... 700 gramDiscuswerp... kilogramKogelstote... kilogram ------
    535 Noud van de Mast AV34 Ver
    Verspringe... mBA, M/V --------
    552 Karsten van Ommen Isala `96 3000m
    3000 meter...ategorien --------
    557 Jonas Phijffers ATNY 100m
    200m
    100 meter ...ns/Mannen200 meter ...ns/Mannen -------
    560 Christiaan Pleijter AV PEC 1910 100m
    200m
    100 meter ...ns/Mannen200 meter ...ns/Mannen -------
    575 Frank Seppenwoolde ATNY 100m
    200m
    100 meter ...ns/Mannen200 meter ...ns/Mannen -------
    596 Iwan Wever AC TION Kogel
    Ver
    Kogelstote... kilogramVerspringe... mBA, M/V -------
    602 Marnix Wilting AC TION Discus
    Kogel
    Discuswerp... kilogramKogelstote... kilogram -------
    607 Thijs Zoon Flevo Delta 3000m
    3000 meter...ategorien --------

    Verenigingen 'Jongens Junior B'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    AAV SISU SISU 2
    AC TION TION 4
    AV Atletics Nijverdal ATNY 2
    AV Flevo Delta FLDT 1
    AV Iphitos IPHS 1
    AV PEC 1910 PEC 1
    AV Rijssen RSSN 2
    AV Salland SLLN 1
    AV `34 Apeldoorn AV34 1
    Isala `96 ISLA 1
    Marathon Pim Mulier MPM 1
    Nederland NED 1
  • 100m
  • 200m
  • 800m
  • 3000m
  • Speer
  • Discus
  • Kogel
  • Hoog
  • Ver
  • Uitslagen 100 meter Jongens Junior B

    # Naam Res OBP
    1 Mees Kappert AV Salland 11,28 +0.7 m/s11,36
    2 Jonas Phijffers ATNY 11,87 +0.0 m/s12,02
    3 Frank Seppenwoolde ATNY 12,23 +0.0 m/s12,31
    4 Ole Kappert Nederland 12,30 +0.7 m/s11,36
    5 Christiaan Pleijter AV PEC 1910 12,47 +0.0 m/s12,40
    6 Quinten van den Berg AAV SISU 13,57 +0.9 m/s13,76
    7 Matthijs Derksen AAV SISU 14,37 +0.6 m/s---
    Milo Lammertink MPM DNS ---

    Uitslagen 200 meter Jongens Junior B

    # Naam Res OBP
    1 Mees Kappert AV Salland 23,23 +0.0 m/s23,80
    2 Jonas Phijffers ATNY 24,00 +0.0 m/s26,78
    3 Ole Kappert Nederland 24,96 -0.3 m/s23,80
    4 Frank Seppenwoolde ATNY 25,15 +0.0 m/s25,47
    5 Christiaan Pleijter AV PEC 1910 25,57 +0.0 m/s25,55

    Uitslagen 800 meter Jongens Junior B

    # Naam ResOBP
    1 Jan Hiltjesdam AV Rijssen 2:02,23 2:06,42
    2 Willem Boerman AV Rijssen 2:26,06 2:31,50
    3 Matthijs Derksen AAV SISU 2:38,65 ---

    Uitslagen 3000 meter Jongens Junior B

    # Naam ResOBP
    1 Thijs Zoon Flevo Delta 9:31,73 9:40,00
    2 Karsten van Ommen Isala `96 9:50,27 9:40,00

    Uitslagen Speerwerpen 700 gram Jongens Junior B

    # Naam ResOBP
    1 Bram Klein Poelhuis AC TION 38,44 ---
    2 Luc ter Linde AC TION 38,38 ---
    3 Bram Blokhuis AV Iphitos 32,88 36,20
    4 Quinten van den Berg AAV SISU 21,21 ---
    Milo Lammertink MPM DNS ---

    Uitslagen Discuswerpen 1,5 kilogram Jongens Junior B

    # Naam ResOBP
    1 Marnix Wilting AC TION 37,02 ---
    2 Luc ter Linde AC TION 30,99 ---
    3 Bram Blokhuis AV Iphitos 25,26 28,22
    4 Bram Klein Poelhuis AC TION 24,51 ---

    Uitslagen Kogelstoten 5 kilogram Jongens Junior B

    # Naam ResOBP
    1 Marnix Wilting AC TION 12,17 ---
    2 Luc ter Linde AC TION 11,50 ---
    3 Iwan Wever AC TION 9,63 ---
    4 Bram Blokhuis AV Iphitos 9,25 9,46

    Uitslagen Hoogspringen Jongens Junior B

    # Naam ResOBP
    1 Willem Boerman AV Rijssen 1,70 ---
    Milo Lammertink MPM DNS ---

    Uitslagen Verspringen Jongens Junior B

    # Naam Res OBP
    1 Noud van de Mast AV34 6,02 6,13
    2 Bram Klein Poelhuis AC TION 5,15 ---
    3 Iwan Wever AC TION 4,55 ---
    4 Matthijs Derksen AAV SISU 3,88 ---
    5 Quinten van den Berg AAV SISU 3,83 ---