Categorie 'Senioren mannen'

Atleten 'Senioren mannen'

Snr Naam Onderdelen Startgroep 100m200m400m800m1500m5000mDiscusKogelSpeerHoogHSSVer
763 Floyd Van Klink AAV `36 400m
800m
400 meter ...egorieën800 meter ...egorieën ----------
765 Stijn Jorissen AC TION 400m
400 meter ...egorieën -----------
766 Thijs Heemskerk AKU 400m
400 meter ...egorieën -----------
767 Tim Zandee AKU 400m
400 meter ...egorieën -----------
768 Jon Schouwenaar AV 1923 800m
800 meter ...egorieën -----------
772 Pim Elferink AV Cifla 1500m
1500 meter...egorieën -----------
773 Jarik Beukers De Spartaan HSS
Ver
Hinkstap A...egorieënVerspringen Mannen ----------
774 Richard Grannetia De Spartaan 1500m
1500 meter...egorieën -----------
775 Jelle van der Zon De Spartaan HSS
Ver
Hinkstap A...egorieënVerspringen Mannen ----------
776 Jurgen van der Zwet De Spartaan 400m
Ver
400 meter ...egorieënVerspringen Mannen ----------
777 Tjardy van Keimpema AV Edam 100m
200m
100 meter ...egorieën200 meter ...egorieën ----------
778 Jan Eleveld AV Feniks Discus
Kogel
Speer
Discus MannenKogel MannenSpeer Mannen ---------
779 Dave de Jong AV Gouda Discus
Kogel
Discus MannenKogel Mannen ----------
780 Vincent Kruit AV Gouda 200m
Speer
200 meter ...egorieënSpeer Mannen ----------
781 Stefan Rabouw AV Gouda Ver
Verspringen Mannen -----------
782 Riepko de Vries AV Gouda 200m
Ver
200 meter ...egorieënVerspringen Mannen ----------
783 Sjoerd Dekker AV Haarlem 100m
200m
100 meter ...egorieën200 meter ...egorieën ----------
784 Timo Brandehof HLLM 200m
200 meter ...egorieën -----------
785 Mart Goudzwaard HLLM 1500m
1500 meter...egorieën -----------
786 Bryan van Ingen HLLM Kogel
Kogel Mannen -----------
787 Richie LR AZOMBO Heerenveen 5000m
5000 meter...egorieën -----------
788 Mark Roosien AV Hylas 400m
400 meter ...egorieën -----------
789 Sten Stein AV Impala 100m
200m
100 meter ...egorieën200 meter ...egorieën ----------
790 Bastiaan Hondema AV Lycurgus 100m
200m
100 meter ...egorieën200 meter ...egorieën ----------
791 Tijmen van 't Land AV Lycurgus 800m
800 meter ...egorieën -----------
792 Daan Molleman AV Lycurgus 800m
800 meter ...egorieën -----------
793 Bram Berkhout AV NOVA 100m
200m
100 meter ...egorieën200 meter ...egorieën ----------
794 Marco Jansen AV Phoenix 200m
Ver
200 meter ...egorieënVerspringen Mannen ----------
795 Robin Abrahamse Pijnenburg 100m
100 meter ...egorieën -----------
796 Jan-Willem de Mol Rijnsoever 1500m
-----------
797 Justin Verheul SPOB 100m
200m
----------
798 David Thommassen AV Sprint 100m
200m
100 meter ...egorieën200 meter ...egorieën ----------
799 Anton Hilhorst AV Zuidwal 100m
200m
100 meter ...egorieën200 meter ...egorieën ----------
800 Koen Bonekamp AV34 100m
400m
100 meter ...egorieën400 meter ...egorieën ----------
801 Floris Heil AV34 100m
400m
100 meter ...egorieën400 meter ...egorieën ----------
803 Xander de Ruiter Avantri Kogel
Speer
Kogel MannenSpeer Mannen ----------
804 Cedrych va...er Graaff CAV Energie 100m
200m
100 meter ...egorieën200 meter ...egorieën ----------
805 Kevin Waas Fortius 100m
100 meter ...egorieën -----------
806 Stefan van den Bos Leiden 200m
200 meter ...egorieën -----------
807 Guido de Graaf Leiden 800m
800 meter ...egorieën -----------
808 Huib de Groot Leiden 1500m
1500 meter...egorieën -----------
809 Benjamin Janssen Leiden Discus
Discus Mannen -----------
810 Jurrian van der Valk Leiden 5000m
5000 meter...egorieën -----------
811 Bram Prins NSL 1500m
1500 meter...egorieën -----------
812 Twan Kleijwegt PAC 800m
800 meter ...egorieën -----------
813 Elmar Koster PAC Speer
Speer Mannen -----------
814 Bart van Trigt Phanos 1500m
Ver
1500 meter...egorieën ----------
815 Jim Van Gorkum Rotterdam 400m
400 meter ...egorieën -----------
816 Shaquille Haverkamp Rotterdam 100m
200m
200 meter ...egorieën ----------
817 Mees van der Meij Rotterdam 1500m
-----------
818 Shaeriano Murray Rotterdam 200m
200 meter ...egorieën -----------
819 Ranki Oberoi Rotterdam 100m
100 meter ...egorieën -----------
820 Chanelton Schmidt Rotterdam 100m
200m
100 meter ...egorieën200 meter ...egorieën ----------
821 Dominique Zwiep Rotterdam 100m
100 meter ...egorieën -----------
822 Koen Dekker SC Reeuwijk 200m
HSS
200 meter ...egorieënHinkstap A...egorieën ----------
823 Jorne van Ginkel SC Reeuwijk 5000m
5000 meter...egorieën -----------
824 Wislet de Hair Spado 100m
200m
100 meter ...egorieën200 meter ...egorieën ----------
825 Koen van d...Meiracker Spark 200m
400m
200 meter ...egorieën400 meter ...egorieën ----------
826 Alex Chan U-Track 800m
Hoog
Ver
800 meter ...egorieënHoog MannenVerspringen Mannen ---------
877 Jeroen Eerden AV Atverni 100m
100 meter ...egorieën -----------
878 Bart van Zijp AAV `36 200m
400m
200 meter ...egorieën400 meter ...egorieën ----------
879 Nick Cancrinus AAV `36 200m
400m
200 meter ...egorieën400 meter ...egorieën ----------
881 Robin Lagrand Castricum 400m
Speer
400 meter ...egorieën ----------

Verenigingen 'Senioren mannen'

VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
AAV `36 AV36 3
AC TION TION 1
AKU AKU 2
AV 1923 AV23 1
AV Atverni ATVN 1
AV Castricum CSTR 1
AV Cifla CFLA 1
AV De Spartaan SPTN 4
AV Edam EDAM 1
AV Feniks FNKS 1
AV Gouda GOUD 4
AV Haarlem HRLM 1
AV Haarlemmermeer HLLM 3
AV Heerenveen HRVN 1
AV Hylas HYLS 1
AV Impala IMPL 1
AV Lycurgus LYCG 3
AV NOVA NOVA 1
AV Phoenix PHNX 1
AV Pijnenburg PNBG 1
AV Rijnsoever RYNS 1
AV Spirit Oud Beijerland SPOB 1
AV Sprint SPRN 1
AV Zuidwal ZDWL 1
AV `34 Apeldoorn AV34 2
Avantri AVTR 1
CAV Energie ENRG 1
Fortius FORT 1
Leiden Atletiek LATL 5
Noordwijkerhoutse Strandlopers NSL 1
PAC PAC 2
Phanos PHNS 1
Rotterdam Atletiek RDAM 7
SC Reeuwijk SCRW 2
Spado SPDO 1
Spark SPRK 1
U-Track UTRK 1

Uitslagen 200 meter Senioren mannen

# Naam Res OBP
1 Shaquille Haverkamp Rotterdam 21,91 +1.8 m/s21,70
2 Timo Brandehof HLLM 21,94 +1.8 m/s21,87
3 Vincent Kruit AV Gouda 22,77 +1.8 m/s22,67
4 Sten Stein AV Impala 22,86 -1.3 m/s22,89
5 Chanelton Schmidt Rotterdam 23,10 -1.3 m/s23,00
6 Sjoerd Dekker AV Haarlem 23,10 +1.8 m/s22,40
7 Bram Berkhout AV NOVA 23,12 -1.3 m/s23,40
8 Riepko de Vries AV Gouda 23,47 -1.3 m/s23,49
9 Marco Jansen AV Phoenix 23,53 +0.2 m/s23,56
10 Shaeriano Murray Rotterdam 23,74 +0.4 m/s24,00
11 Koen van d...Meiracker Spark 23,82 +0.2 m/s23,80
12 Bastiaan Hondema AV Lycurgus 24,29 +0.2 m/s24,00
13 Anton Hilhorst AV Zuidwal 24,56 +0.4 m/s24,80
14 Tjardy van Keimpema AV Edam 25,52 +0.4 m/s25,65
15 Stefan van den Bos Leiden 25,73 -0.4 m/s26,60
16 Nick Cancrinus AAV `36 26,23 +0.7 m/s26,00
17 Koen Dekker SC Reeuwijk 26,94 -0.4 m/s26,80
18 Bart van Zijp AAV `36 27,06 +0.0 m/s27,55
Cedrych va...er Graaff CAV Energie DNS 22,82
David Thommassen AV Sprint DNS 23,87
Wislet de Hair Spado DNS 22,86

Uitslagen 800 meter Senioren mannen

# Naam ResOBP
1 Tijmen van 't Land AV Lycurgus 1:59,94 1:59,17
2 Twan Kleijwegt PAC 2:01,48 1:59,00
3 Floyd Van Klink AAV `36 2:02,11 1:59,99
4 Daan Molleman AV Lycurgus 2:02,38 2:00,00
5 Guido de Graaf Leiden 2:05,30 2:04,00
6 Jon Schouwenaar AV 1923 2:14,76 2:20,00
7 Alex Chan U-Track 2:18,42 2:16,00

Uitslagen 1500 meter Senioren mannen

# Naam ResOBP
1 Bart van Trigt Phanos 4:13,02 4:12,00
2 Pim Elferink AV Cifla 4:18,70 4:20,00
3 Bram Prins NSL 4:21,62 4:30,00
4 Richard Grannetia De Spartaan 4:43,77 4:45,00
5 Huib de Groot Leiden 4:55,06 4:59,00
6 Mart Goudzwaard HLLM 5:13,79 ---

Uitslagen 5000 meter Senioren mannen

# Naam ResOBP
1 Jurrian van der Valk Leiden 16:43,51 16:50,00
2 Jorne van Ginkel SC Reeuwijk 20:05,15 19:32,00
Richie LR AZOMBO Heerenveen DNS ---

Uitslagen Discuswerpen Senioren mannen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Benjamin Janssen Leiden X 37,00 38,23 - - - 38,23 43,55
2 Jan Eleveld AV Feniks 20,85 25,24 X - - - 25,24 27,13
3 Dave de Jong AV Gouda 25,01 X 23,30 - - - 25,01 ---

Uitslagen Kogelstoten Senioren mannen

# Naam P1P2P3ResOBP
1 Bryan van Ingen HLLM X 11,40 11,18 11,40 ---
2 Dave de Jong AV Gouda 10,16 9,78 9,76 10,16 ---
3 Xander de Ruiter Avantri 9,11 10,12 9,09 10,12 11,18
4 Jan Eleveld AV Feniks 9,36 9,24 9,04 9,36 9,11

Uitslagen Speerwerpen Senioren mannen

# Naam P1P2P3ResOBP
1 Elmar Koster PAC 53,26 55,57 54,47 55,57 55,48
2 Xander de Ruiter Avantri 37,67 39,55 38,62 39,55 43,00
Jan Eleveld AV Feniks X - - NM 38,18
Vincent Kruit AV Gouda - - - DNS 35,00

Uitslagen Hoogspringen Senioren mannen

# Naam ResOBP
1 Alex Chan U-Track 1,38 ---

Uitslagen Hink-stap-springen Senioren mannen

# Naam P1P2P3Res OBP
1 Jelle van der Zon De Spartaan 12,81 12,47 12,69 12,81 +0.3 m/s---
2 Jarik Beukers De Spartaan 11,98 12,08 12,11 12,11 -0.8 m/s---
3 Koen Dekker SC Reeuwijk 10,33 10,50 10,50 10,50 -2.0 m/s9,57

Uitslagen Verspringen Senioren mannen

# Naam P1P2P3Res OBP
1 Jurgen van der Zwet De Spartaan 6,07 6,08 6,18 6,18 -0.7 m/s---
2 Marco Jansen AV Phoenix 5,97 6,07 6,10 6,10 -0.8 m/s---
3 Jelle van der Zon De Spartaan 6,01 5,92 5,87 6,01 +0.8 m/s---
4 Jarik Beukers De Spartaan 5,96 X X 5,96 -1.3 m/s---
5 Stefan Rabouw AV Gouda 5,64 5,67 5,56 5,67 -0.1 m/s---
6 Riepko de Vries AV Gouda 5,06 4,67 4,87 5,06 +0.3 m/s---
7 Alex Chan U-Track 4,94 4,96 4,60 4,96 -0.5 m/s---