Categorie 'Jongens Junior A'

Atleten 'Jongens Junior A'

Snr Naam Onderdelen Startgroep 100m200m400m800m1500m5000mDiscusKogelSpeerHoogHSSVer
500 Niels de Groot AAV `36 Discus
Hoog
Discus MannenHoog Mannen ----------
501 Brian Kortekaas AAV `36 100m
200m
100 meter ...egorieën200 meter ...egorieën ----------
502 Rick van de Noort AAV `36 100m
Speer
100 meter ...egorieënSpeer Mannen ----------
503 Jim van 't Schip AAV `36 200m
400m
200 meter ...egorieën400 meter ...egorieën ----------
504 Dennis Van Tilburg AAV `36 200m
Ver
200 meter ...egorieënVerspringen Mannen ----------
505 Jermo Harper ARV Ilion HSS
Hinkstap A...egorieën -----------
506 Ian de Juncker AV Attila 800m
800 meter ...egorieën -----------
507 Lars Schellekens AV Attila 800m
800 meter ...egorieën -----------
509 Joost Dofferhoff De Spartaan HSS
Ver
Hinkstap A...egorieënVerspringen Mannen ----------
510 Twan van Tol De Spartaan Speer
Hoog
Ver
Speer MannenHoog MannenVerspringen Mannen ---------
511 Jelle Dijkshoorn AV Fortuna Speer
Speer Mannen -----------
512 Bram Van Dorst AV Fortuna 100m
HSS
100 meter ...egorieënHinkstap A...egorieën ----------
513 Devi Robbemond AV Fortuna Kogel
Kogel Mannen -----------
514 Wietse Bosman AV Gouda 200m
Ver
200 meter ...egorieënVerspringen Mannen ----------
515 Ivo van de Pasch AV Gouda 200m
Speer
HSS
200 meter ...egorieënSpeer MannenHinkstap A...egorieën ---------
516 Luuk Peeters AV Gouda 100m
Discus
Kogel
100 meter ...egorieënDiscus MannenKogel Mannen ---------
517 Ezra Verboom HLLM 200m
Speer
200 meter ...egorieënSpeer Mannen ----------
518 Thijs Meershoek AV Sparta Discus
Kogel
Speer
Discus MannenKogel MannenSpeer Mannen ---------
519 Jan Munning SPOB 100m
400m
100 meter ...egorieën400 meter ...egorieën ----------
520 Jelle Schijfsma Startbaan Hoog
Hoog Mannen -----------
521 Ruben Heijnen Delta Sport 100m
200m
100 meter ...egorieën200 meter ...egorieën ----------
522 Sybren Kiewiet HLLS 800m
HSS
800 meter ...egorieënHinkstap A...egorieën ----------
523 Sander van Elk Leiden 800m
800 meter ...egorieën -----------
524 Bas van der Meule Leiden 800m
800 meter ...egorieën -----------
525 Tim De Mooij Leiden 1500m
1500 meter...egorieën -----------
526 Vincent Perquin Leiden 1500m
1500 meter...egorieën -----------
527 Joshua Wegman Leiden HSS
Hinkstap A...egorieën -----------
528 Tim Koning PAC 5000m
-----------

Verenigingen 'Jongens Junior A'

VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
AAV `36 AV36 5
ARV Ilion ILIO 1
AV Attila ATTL 2
AV De Spartaan SPTN 2
AV Fortuna FRTN 3
AV Gouda GOUD 3
AV Haarlemmermeer HLLM 1
AV Sparta SPRT 1
AV Spirit Oud Beijerland SPOB 1
AV Startbaan STBN 1
Delta Sport DLSP 1
Hellas Utrecht HLLS 1
Leiden Atletiek LATL 5
PAC PAC 1

Uitslagen 100 meter Jongens Junior A

# Naam Res OBP
1 Ruben Heijnen Delta Sport 11,60 +0.0 m/s11,71
2 Rick van de Noort AAV `36 11,89 +0.0 m/s11,76
3 Brian Kortekaas AAV `36 12,06 +0.0 m/s11,65
4 Bram Van Dorst AV Fortuna 12,22 -2.3 m/s12,39
5 Jan Munning SPOB 12,53 -2.3 m/s12,31
6 Luuk Peeters AV Gouda 12,82 -2.2 m/s13,00

Uitslagen 200 meter Jongens Junior A

# Naam Res OBP
1 Ezra Verboom HLLM 22,18 -1.3 m/s23,28
2 Brian Kortekaas AAV `36 23,64 -1.3 m/s23,40
3 Wietse Bosman AV Gouda 23,74 +0.2 m/s23,50
4 Ruben Heijnen Delta Sport 24,00 +0.2 m/s23,79
5 Jim van 't Schip AAV `36 24,01 +0.4 m/s24,25
6 Ivo van de Pasch AV Gouda 25,87 -0.4 m/s26,80
Dennis Van Tilburg AAV `36 DNS ---

Uitslagen 400 meter Jongens Junior A

# Naam ResOBP
1 Jim van 't Schip AAV `36 54,40 52,90
2 Jan Munning SPOB 57,14 57,20

Uitslagen 800 meter Jongens Junior A

# Naam ResOBP
1 Sander van Elk Leiden 2:03,18 2:04,00
2 Sybren Kiewiet HLLS 2:03,83 2:05,00
3 Lars Schellekens AV Attila 2:06,15 2:06,00
4 Bas van der Meule Leiden 2:14,16 2:12,00
5 Ian de Juncker AV Attila 2:24,98 2:15,00

Uitslagen 1500 meter Jongens Junior A

# Naam ResOBP
1 Vincent Perquin Leiden 4:26,08 4:29,00
2 Tim De Mooij Leiden 4:32,70 4:29,00

Uitslagen 5000 meter Jongens Junior A

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Discuswerpen Jongens Junior A

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Thijs Meershoek AV Sparta 41,32 X X - - - 41,32 42,81
2 Niels de Groot AAV `36 X 36,44 X - - - 36,44 37,01
3 Luuk Peeters AV Gouda 34,91 32,16 33,91 - - - 34,91 37,00

Uitslagen Kogelstoten Jongens Junior A

# Naam P1P2P3ResOBP
1 Thijs Meershoek AV Sparta X X 12,35 12,35 14,28
2 Devi Robbemond AV Fortuna 11,29 11,20 11,85 11,85 ---
3 Luuk Peeters AV Gouda 8,08 10,60 9,85 10,60 12,50

Uitslagen Speerwerpen Jongens Junior A

# Naam P1P2P3ResOBP
1 Jelle Dijkshoorn AV Fortuna 41,90 47,56 51,85 51,85 47,73
2 Ezra Verboom HLLM 49,54 46,91 41,14 49,54 45,67
3 Rick van de Noort AAV `36 47,89 - 44,20 47,89 46,00
4 Thijs Meershoek AV Sparta 39,74 45,31 43,88 45,31 49,32
5 Twan van Tol De Spartaan 45,04 41,40 44,20 45,04 46,25
6 Ivo van de Pasch AV Gouda 28,47 26,59 28,15 28,47 24,00

Uitslagen Hoogspringen Jongens Junior A

# Naam ResOBP
1 Niels de Groot AAV `36 1,83 ---
2 Jelle Schijfsma Startbaan 1,78 1,86
3 Twan van Tol De Spartaan 1,63 ---

Uitslagen Hink-stap-springen Jongens Junior A

# Naam P1P2P3Res OBP
1 Bram Van Dorst AV Fortuna 12,28 12,65 12,67 12,67 +0.8 m/s12,17
2 Joshua Wegman Leiden 12,32 X 12,44 12,44 +0.3 m/s13,64
3 Jermo Harper ARV Ilion 11,95 11,95 12,12 12,12 +0.0 m/s---
4 Joost Dofferhoff De Spartaan X 11,35 11,18 11,35 +0.3 m/s11,66
5 Sybren Kiewiet HLLS 11,01 11,28 X 11,28 +0.7 m/s11,75
6 Ivo van de Pasch AV Gouda 10,61 10,53 10,89 10,89 +1.2 m/s---

Uitslagen Verspringen Jongens Junior A

# Naam P1P2P3Res OBP
1 Twan van Tol De Spartaan 5,79 5,50 5,69 5,79 +0.1 m/s---
2 Joost Dofferhoff De Spartaan 5,34 5,40 5,77 5,77 +0.4 m/s6,09
3 Wietse Bosman AV Gouda 5,00 4,95 4,96 5,00 +0.6 m/s5,50
Dennis Van Tilburg AAV `36 - - - DNS ---