Categorie 'Jongens Junior B'

Atleten 'Jongens Junior B'

Snr Naam Onderdelen Startgroep 100m200m400m800m1500m5000mDiscusKogelSpeerHoogHSSVer
529 Tijmen van Arkel AAV `36 400m
400 meter ...egorieën -----------
530 Kaj Van Beest AAV `36 200m
Speer
200 meter ...egorieënSpeer Mannen ----------
531 Tim den Brave AAV `36 100m
Hoog
100 meter ...egorieënHoog Mannen ----------
532 Kyan Krol AAV `36 100m
Speer
Hoog
Ver
100 meter ...egorieënSpeer MannenHoog MannenVerspringen Mannen --------
533 Jesse Lamberst AAV `36 100m
800m
Hoog
100 meter ...egorieën800 meter ...egorieënHoog Mannen ---------
534 Jesse de Leeuw AAV `36 400m
400 meter ...egorieën -----------
535 Twan van Rijn AAV `36 Speer
Hoog
Speer MannenHoog Mannen ----------
536 Floris Boer ARV Ilion 800m
800 meter ...egorieën -----------
537 Dion Ruijter ARV Ilion 800m
800 meter ...egorieën -----------
538 Juan Bouw De Spartaan Discus
Kogel
Speer
Discus MannenKogel MannenSpeer Mannen ---------
539 Sven Hazenoot De Spartaan Kogel
Ver
Kogel MannenVerspringen Mannen ----------
540 Wessel Steenvoorden De Spartaan 100m
Speer
Hoog
Ver
100 meter ...egorieënSpeer MannenHoog MannenVerspringen Mannen --------
541 Jochem van Stijn De Spartaan HSS
Hinkstap A...egorieën -----------
542 Felix Zwolle AV Feniks Discus
Kogel
Speer
Discus MannenKogel MannenSpeer Mannen ---------
543 Bent Braker AV Gouda Speer
Speer Mannen -----------
544 Frank Ruegg AV Gouda 100m
200m
Ver
100 meter ...egorieën200 meter ...egorieënVerspringen Mannen ---------
546 Mink Doesburg AV Lycurgus 100m
200m
100 meter ...egorieën200 meter ...egorieën ----------
547 Bart Kneppers AV Lycurgus 100m
200m
100 meter ...egorieën200 meter ...egorieën ----------
548 Willem Bosch SPOB 400m
400 meter ...egorieën -----------
549 Meindert Hurkmans AV `47 400m
800m
400 meter ...egorieën800 meter ...egorieën ----------
550 Sander van Vliet AV `47 400m
Hoog
Ver
400 meter ...egorieënHoog MannenVerspringen Mannen ---------
551 Tim Consemulder HLLS HSS
Hinkstap A...egorieën -----------
552 Bjorn van der Velden HLLS Discus
Kogel
Discus MannenKogel Mannen ----------
553 Isiah Emanuelson PAC 400m
400 meter ...egorieën -----------
554 Tjebbe Hemler PAC 400m
400 meter ...egorieën -----------
555 Natnael Meij PAC 800m
1500m
1500 meter...egorieën ----------
556 Jesper Ponstein PAC 1500m
1500 meter...egorieën -----------
557 Alexander Schrage PAC 400m
Hoog
400 meter ...egorieënHoog Mannen ----------
558 Robin Stassen Spark Speer
Speer Mannen -----------

Verenigingen 'Jongens Junior B'

VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
AAV `36 AV36 7
ARV Ilion ILIO 2
AV De Spartaan SPTN 4
AV Feniks FNKS 1
AV Gouda GOUD 2
AV Lycurgus LYCG 2
AV Spirit Oud Beijerland SPOB 1
AV `47 AV47 2
Hellas Utrecht HLLS 2
PAC PAC 5
Spark SPRK 1

Uitslagen 100 meter Jongens Junior B

# Naam Res OBP
1 Tim den Brave AAV `36 12,15 -0.2 m/s---
2 Bart Kneppers AV Lycurgus 12,61 -2.2 m/s13,07
3 Jesse Lamberst AAV `36 12,66 -0.7 m/s12,39
4 Frank Ruegg AV Gouda 12,74 -1.1 m/s---
5 Kyan Krol AAV `36 12,78 -0.7 m/s12,76
6 Wessel Steenvoorden De Spartaan 13,03 -1.1 m/s13,62
7 Mink Doesburg AV Lycurgus 14,90 -0.9 m/s---

Uitslagen 200 meter Jongens Junior B

# Naam Res OBP
1 Bart Kneppers AV Lycurgus 25,17 +0.7 m/s25,88
2 Kaj Van Beest AAV `36 25,60 +0.4 m/s25,50
3 Frank Ruegg AV Gouda 25,99 +2.1 m/s---
4 Mink Doesburg AV Lycurgus 30,69 -0.9 m/s---

Uitslagen 400 meter Jongens Junior B

# Naam ResOBP
1 Isiah Emanuelson PAC 51,77 50,00
2 Tijmen van Arkel AAV `36 54,23 56,46
3 Tjebbe Hemler PAC 55,00 54,00
4 Alexander Schrage PAC 56,12 55,00
5 Willem Bosch SPOB 56,89 57,16
6 Sander van Vliet AV `47 57,58 1:05,46
7 Jesse de Leeuw AAV `36 1:02,07 1:05,89
8 Meindert Hurkmans AV `47 1:02,68 ---

Uitslagen 800 meter Jongens Junior B

# Naam ResOBP
1 Meindert Hurkmans AV `47 2:21,18 ---
2 Dion Ruijter ARV Ilion 2:34,18 2:35,67
3 Floris Boer ARV Ilion 2:36,27 2:39,02
Jesse Lamberst AAV `36 DNS 2:13,85

Uitslagen 1500 meter Jongens Junior B

# Naam ResOBP
1 Natnael Meij PAC 4:16,64 4:25,00
2 Jesper Ponstein PAC 5:09,76 5:12,87

Uitslagen 5000 meter Jongens Junior B

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Discuswerpen Jongens Junior B

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Felix Zwolle AV Feniks 40,65 X 39,81 40,65 ---
2 Juan Bouw De Spartaan 17,80 16,05 15,32 17,80 ---
Bjorn van der Velden HLLS X X X NM ---

Uitslagen Kogelstoten Jongens Junior B

# Naam P1P2P3ResOBP
1 Felix Zwolle AV Feniks 13,04 13,03 13,66 13,66 ---
2 Sven Hazenoot De Spartaan 11,48 12,24 12,26 12,26 12,06
3 Bjorn van der Velden HLLS X 9,39 8,87 9,39 ---
4 Juan Bouw De Spartaan 6,44 6,25 6,37 6,44 ---

Uitslagen Speerwerpen Jongens Junior B

# Naam P1P2P3ResOBP
1 Bent Braker AV Gouda 49,00 49,48 X 49,48 56,15
2 Twan van Rijn AAV `36 43,73 42,24 48,54 48,54 49,24
3 Felix Zwolle AV Feniks 41,04 X - 41,04 ---
4 Robin Stassen Spark 33,59 38,08 37,13 38,08 ---
5 Kaj Van Beest AAV `36 35,70 37,52 37,52 42,44
6 Kyan Krol AAV `36 X 31,73 29,60 31,73 31,00
7 Wessel Steenvoorden De Spartaan 31,50 X 29,30 31,50 27,14
8 Juan Bouw De Spartaan 12,11 15,06 13,53 15,06 ---

Uitslagen Hoogspringen Jongens Junior B

# Naam ResOBP
1 Tim den Brave AAV `36 1,78 ---
1 Twan van Rijn AAV `36 1,78 1,71
3 Wessel Steenvoorden De Spartaan 1,78 1,70
3 Alexander Schrage PAC 1,78 ---
5 Jesse Lamberst AAV `36 1,78 1,82
6 Sander van Vliet AV `47 1,73 1,75
7 Kyan Krol AAV `36 1,58 ---

Uitslagen Hink-stap-springen Jongens Junior B

# Naam P1P2P3Res OBP
1 Tim Consemulder HLLS X 11,23 X 11,23 +1.9 m/s11,76
2 Jochem van Stijn De Spartaan 10,77 10,99 X 10,99 -2.1 m/s---

Uitslagen Verspringen Jongens Junior B

# Naam P1P2P3Res OBP
1 Frank Ruegg AV Gouda - 5,46 5,46 +0.1 m/s---
2 Wessel Steenvoorden De Spartaan 4,63 5,29 - 5,29 +0.5 m/s5,33
3 Sven Hazenoot De Spartaan 4,92 5,18 5,18 +0.0 m/s---
4 Kyan Krol AAV `36 4,26 5,11 3,08 5,11 +1.4 m/s4,93
5 Sander van Vliet AV `47 4,88 4,74 4,90 4,90 -0.3 m/s5,30