Categorie 'Masters Mannen 45+'

Categorie gegevens

Deelnemers: 10
Categorie afkorting: M45
Berekeningswijze: Mannen
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 100 meter
  • 1 x 200 meter
  • 1 x 400 meter
  • 1 x 800 meter
  • 1 x 1500 meter
  • 1 x 5000 meter
  • 6 x Discuswerpen
  • 6 x Kogelstoten
  • 6 x Speerwerpen
  • 3 x Hoogspringen
  • 6 x Hink-stap-springen
  • 6 x Verspringen
  • Tijdschema 'Masters Mannen 45+'

    Print Tijdschema

    Aanvang Onderdeel
    11:45 Discus Uitslagen
    12:30 Ver Uitslagen
    13:00 100m Uitslagen
    14:00 800m Uitslagen
    14:30 200m Uitslagen
    15:00 Kogel Uitslagen
    15:20 1500m Uitslagen
    15:50 400m Uitslagen


    Tijdschema

    11:45u16:20u
    Masters Mannen 45+
    100m
    800m
    400m

    Atleten 'Masters Mannen 45+'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep 100m200m400m800m1500m5000mDiscusKogelSpeerHoogHSSVer
    591 Allard Wanders ARV Ilion Discus
    Kogel
    Discus MannenKogel Mannen ----------
    592 Christian Bakker AV Cifla 1500m
    1500 meter...egorieën -----------
    593 Shane ter Hennepe AV Gouda 400m
    400 meter ...egorieën -----------
    594 Gianni Orsini AV Gouda 200m
    Ver
    200 meter ...egorieënVerspringen Mannen ----------
    595 Robert van Susteren HLLM 1500m
    1500 meter...egorieën -----------
    596 Dirk Jan Demkes Pallas `67 800m
    800 meter ...egorieën -----------
    597 Tycho Schol Pallas `67 1500m
    1500 meter...egorieën -----------
    598 Patrick Smit Pallas `67 1500m
    1500 meter...egorieën -----------
    599 Nelson Lima CAV Energie 100m
    400m
    Discus
    100 meter ...egorieën400 meter ...egorieënDiscus Mannen ---------
    633 Bart Roth U-Track 100m
    100 meter ...egorieën -----------

    Verenigingen 'Masters Mannen 45+'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    ARV Ilion ILIO 1
    AV Cifla CFLA 1
    AV Gouda GOUD 2
    AV Haarlemmermeer HLLM 1
    AV Pallas `67 PL67 3
    CAV Energie ENRG 1
    U-Track UTRK 1

    Uitslagen 200 meter Masters Mannen

    # Naam Res OBP
    1 Geert van Keimpema M50 - AV Edam 26,16 +2.1 m/s---
    2 Gianni Orsini M45 - AV Gouda 26,93 -0.8 m/s---
    3 Justus van Nierop M60 - DAK 27,22 +0.0 m/s27,49
    4 Melvin Sedney M55 - ARV Ilion 28,21 -0.9 m/s---
    5 John Pouwels M50 - ARV Ilion 28,23 -0.8 m/s---
    6 Paul de Vries M40 - Fit 28,57 +0.0 m/s28,61

    Uitslagen Discuswerpen Masters Mannen

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    1 Cees van Blerck M60 - Scorpio 40,17 X 34,77 - - - 40,17 40,00
    2 Hans Braker M50 - AV Gouda 31,37 X X - - - 31,37 31,89
    3 Vincent Hocq M35 - U-Track 23,68 20,31 19,83 - - - 23,68 23,00
    4 Nelson Lima M45 - CAV Energie 21,74 21,65 22,42 - - - 22,42 ---
    5 Koen de Langen M50 - AV Feniks X 22,21 X 22,21 ---
    6 Allard Wanders M45 - ARV Ilion 18,51 18,99 X - - - 18,99 ---

    Uitslagen Kogelstoten Masters Mannen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    1 Cees van Blerck M60 - Scorpio 11,20 11,54 11,51 11,54 12,00
    2 Justus van Nierop M60 - DAK X 9,58 X 9,58 ---
    3 Koen de Langen M50 - AV Feniks 9,02 8,84 8,36 9,02 ---
    4 Allard Wanders M45 - ARV Ilion 6,58 6,97 6,78 6,97 ---
    Peter Spiering M50 - Trackstars - DNS 10,72

    Uitslagen Speerwerpen Masters Mannen

    # Naam P1P2P3ResOBP
    1 Vincent Hocq M35 - U-Track 29,76 30,50 X 30,50 30,00
    2 René Hondelink M70 - AV34 28,98 29,19 28,31 29,19 ---
    3 Koen de Langen M50 - AV Feniks 21,17 21,58 X 21,58 ---

    Uitslagen Hoogspringen Masters Mannen

    # Naam ResOBP
    1 René Hondelink M70 - AV34 1,38 ---

    Uitslagen Hink-stap-springen Masters Mannen

    Er zijn nog geen ingeschreven atleten

    Uitslagen Verspringen Masters Mannen

    # Naam P1P2P3Res OBP
    1 Vincent Hocq M35 - U-Track 5,14 X X 5,14 +0.4 m/s5,70
    2 Gianni Orsini M45 - AV Gouda 4,44 4,84 4,93 4,93 -0.1 m/s---