Categorie 'Jongens Junior C'

Categorie gegevens

Deelnemers: 21
Categorie afkorting: JJC
Berekeningswijze: Junioren C/D
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 100 meter
  • 1 x 200 meter
  • 1 x 400 meter
  • 1 x 800 meter
  • 1 x 1500 meter
  • 1 x 5000 meter
  • 6 x Discuswerpen
  • 6 x Kogelstoten
  • 6 x Speerwerpen
  • 3 x Hoogspringen
  • 6 x Hink-stap-springen
  • 6 x Verspringen
  • Atleten 'Jongens Junior C'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep 100m200m400m800m1500m5000mDiscusKogelSpeerHoogHSSVer
    559 Carl Martens ARV Ilion 5000m
    -----------
    560 Luuk den Toom ARV Ilion 400m
    Discus
    Speer
    Hoog
    400 meter ...egorieënDiscus MannenSpeer MannenHoog Mannen --------
    561 Rens Altorf De Spartaan 400m
    Ver
    400 meter ...egorieënVerspringen Mannen ----------
    562 Nick Duinkerken De Spartaan 1500m
    Discus
    Hoog
    Ver
    1500 meter...egorieënDiscus MannenHoog MannenVerspringen Mannen --------
    563 Milo de Langen AV Feniks Discus
    Kogel
    Speer
    Discus MannenKogel MannenSpeer Mannen ---------
    564 Valentijn Keijzer AV Fortuna 100m
    Hoog
    Ver
    100 meter ...egorieënHoog MannenVerspringen Mannen ---------
    565 Ewan ter Hennepe AV Gouda 100m
    400m
    100 meter ...egorieën400 meter ...egorieën ----------
    566 Robbin Hoogendoorn AV Gouda Discus
    Kogel
    Speer
    Discus MannenKogel MannenSpeer Mannen ---------
    567 Pepeijn Nieuwveld AV Gouda 100m
    200m
    100 meter ...egorieën200 meter ...egorieën ----------
    568 Jurre van Oosten AV Gouda Discus
    Kogel
    Discus MannenKogel Mannen ----------
    569 Arjuno Orsini AV Gouda 100m
    Hoog
    100 meter ...egorieënHoog Mannen ----------
    570 Christiaan Stuut AV Gouda 100m
    HSS
    100 meter ...egorieënHinkstap A...egorieën ----------
    571 Wessel van...aardingen AV Gouda 100m
    Speer
    Hoog
    100 meter ...egorieënSpeer MannenHoog Mannen ---------
    572 Thom de Weger AV Gouda 100m
    Ver
    100 meter ...egorieënVerspringen Mannen ----------
    573 Quint van der Riet HLLM 1500m
    1500 meter...egorieën -----------
    574 Maurits va...cheijndel Olympus `70 Discus
    Speer
    Discus MannenSpeer Mannen ----------
    575 Maurits Blinkhof AV `47 100m
    Kogel
    Ver
    100 meter ...egorieënKogel MannenVerspringen Mannen ---------
    576 Stefan de Groot AV `47 Discus
    Ver
    Discus MannenVerspringen Mannen ----------
    578 Timo Hoogendoorn U-Track 800m
    800 meter ...egorieën -----------
    579 Bart Adriaanse Voorne Discus
    Kogel
    Discus MannenKogel Mannen ----------
    880 Joas van Hellemondt Leiden 100m
    HSS
    Hinkstap A...egorieën ----------

    Verenigingen 'Jongens Junior C'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    ARV Ilion ILIO 2
    AV De Spartaan SPTN 2
    AV Feniks FNKS 1
    AV Fortuna FRTN 1
    AV Gouda GOUD 8
    AV Haarlemmermeer HLLM 1
    AV Olympus `70 OL70 1
    AV `47 AV47 2
    Leiden Atletiek LATL 1
    U-Track UTRK 1
    Voorne Atletiek VRNE 1

    Uitslagen 100 meter Jongens Junior C

    # Naam Res OBP
    1 Pepeijn Nieuwveld AV Gouda 12,29 -2.3 m/s12,31
    2 Valentijn Keijzer AV Fortuna 12,47 -0.2 m/s---
    3 Wessel van...aardingen AV Gouda 12,51 -0.7 m/s12,80
    4 Ewan ter Hennepe AV Gouda 12,54 -1.1 m/s---
    5 Maurits Blinkhof AV `47 13,05 -2.2 m/s12,89
    6 Arjuno Orsini AV Gouda 13,55 -1.1 m/s---
    7 Thom de Weger AV Gouda 13,63 -1.1 m/s---
    Christiaan Stuut AV Gouda DNS ---

    Uitslagen 200 meter Jongens Junior C

    # Naam Res OBP
    1 Pepeijn Nieuwveld AV Gouda 24,36 +0.4 m/s24,38

    Uitslagen 400 meter Jongens Junior C

    # Naam ResOBP
    1 Ewan ter Hennepe AV Gouda 56,69 1:05,00
    2 Rens Altorf De Spartaan 57,79 59,42
    3 Luuk den Toom ARV Ilion 1:00,01 1:07,63

    Uitslagen 800 meter Jongens Junior C

    # Naam ResOBP
    1 Timo Hoogendoorn U-Track 2:02,16 2:00,10

    Uitslagen 1500 meter Jongens Junior C

    # Naam ResOBP
    1 Quint van der Riet HLLM 4:29,50 4:28,00
    2 Nick Duinkerken De Spartaan 4:47,58 ---

    Uitslagen 5000 meter Jongens Junior C

    Er zijn nog geen ingeschreven atleten

    Uitslagen Discuswerpen Jongens Junior C

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    1 Bart Adriaanse Voorne 35,11 35,49 36,01 - - - 36,01 36,47
    2 Milo de Langen AV Feniks X 30,95 X 30,95 ---
    3 Jurre van Oosten AV Gouda 24,17 25,86 30,72 - - - 30,72 29,00
    4 Nick Duinkerken De Spartaan 24,96 29,03 28,77 - - - 29,03 ---
    5 Stefan de Groot AV `47 22,02 27,25 X - - - 27,25 ---
    6 Luuk den Toom ARV Ilion 25,41 X X - - - 25,41 22,63
    7 Maurits va...cheijndel Olympus `70 22,56 X X - - - 22,56 20,92
    8 Robbin Hoogendoorn AV Gouda X X 21,91 - - - 21,91 23,00

    Uitslagen Kogelstoten Jongens Junior C

    # Naam P1P2P3ResOBP
    1 Milo de Langen AV Feniks 13,04 12,47 11,78 13,04 ---
    2 Jurre van Oosten AV Gouda 11,87 11,06 10,71 11,87 11,50
    3 Maurits Blinkhof AV `47 9,71 9,31 9,79 9,79 10,40
    4 Robbin Hoogendoorn AV Gouda 9,06 9,13 9,13 11,00
    5 Bart Adriaanse Voorne 9,13 8,87 9,04 9,13 9,68

    Uitslagen Speerwerpen Jongens Junior C

    # Naam P1P2P3ResOBP
    1 Wessel van...aardingen AV Gouda 33,07 30,15 35,02 35,02 35,80
    2 Robbin Hoogendoorn AV Gouda 29,94 31,89 30,85 31,89 32,00
    3 Luuk den Toom ARV Ilion 31,59 31,49 31,25 31,59 30,80
    4 Maurits va...cheijndel Olympus `70 X 26,11 29,70 29,70 30,12
    5 Milo de Langen AV Feniks X 28,84 - 28,84 ---

    Uitslagen Hoogspringen Jongens Junior C

    # Naam ResOBP
    1 Valentijn Keijzer AV Fortuna 1,58 ---
    2 Wessel van...aardingen AV Gouda 1,58 ---
    3 Luuk den Toom ARV Ilion 1,48 1,55
    4 Nick Duinkerken De Spartaan 1,43 ---
    5 Arjuno Orsini AV Gouda 1,38 ---

    Uitslagen Hink-stap-springen Jongens Junior C

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    1 Joas van Hellemondt Leiden 11,18 10,74 10,50 11,18 +0.8 m/s---
    Christiaan Stuut AV Gouda - - - - - - DNS ---

    Uitslagen Verspringen Jongens Junior C

    # Naam P1P2P3Res OBP
    1 Valentijn Keijzer AV Fortuna 5,26 5,59 X 5,59 +0.8 m/s---
    2 Maurits Blinkhof AV `47 4,67 4,61 4,49 4,67 +0.2 m/s5,20
    3 Nick Duinkerken De Spartaan 4,48 4,08 4,48 -0.6 m/s---
    4 Thom de Weger AV Gouda 4,22 - 4,43 4,43 +1.0 m/s---
    5 Rens Altorf De Spartaan 4,16 3,83 4,16 +0.0 m/s---
    6 Stefan de Groot AV `47 X 3,88 4,03 4,03 -0.4 m/s---