Categorie 'Jongens Junior B'

Categorie gegevens

Deelnemers: 20
Categorie afkorting: JJB
Berekeningswijze: Mannen
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 100 meter
  • 1 x 200 meter
  • 1 x 400 meter
  • 1 x 800 meter
  • 1 x 3000 meter
  • 6 x Discuswerpen
  • 6 x Kogelstoten
  • 3 x Hoogspringen
  • 6 x Verspringen
  • Atleten 'Jongens Junior B'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep 100m200m400m800m3000mDiscusKogelHoogVer
    83 Tim den Brave AAV `36 100m
    200m
    Hoog
    100 meter ...egorieën200 meter ...egorieënHoogspring...egorieën ------
    84 Marc Dullemond AAV `36 3000m
    3000 meter...egorieën --------
    85 Kyan Krol AAV `36 Kogel
    Ver
    Kogelstoten mannenVerspringen mannen -------
    86 Jesse Lamberst AAV `36 100m
    800m
    Hoog
    100 meter ...egorieën800 meter ...egorieënHoogspring...egorieën ------
    87 Jesse de Leeuw AAV `36 400m
    400 meter ...egorieën --------
    88 Twan van Rijn AAV `36 Kogel
    Ver
    Kogelstoten mannenVerspringen mannen -------
    89 Heiko Rotteveel AAV `36 400m
    400 meter ...egorieën --------
    90 Floris Boer ARV Ilion 800m
    800 meter ...egorieën --------
    91 Milan Biesheuvel AV Aalsmeer 400m
    400 meter ...egorieën --------
    92 Pablo Velt AV Atverni 3000m
    3000 meter...egorieën --------
    93 Matthijs van Schaik Clytoneus 800m
    800 meter ...egorieën --------
    94 Felix Zwolle AV Feniks Discus
    Kogel
    Discuswerpen mannenKogelstoten mannen -------
    95 Bart ten Bergen AV Gouda Discus
    Kogel
    Discuswerpen mannenKogelstoten mannen -------
    96 Frank Ruegg AV Gouda 100m
    Hoog
    Ver
    100 meter ...egorieënHoogspring...egorieënVerspringen mannen ------
    97 Stan Van Tilburg AV Gouda 200m
    Hoog
    Ver
    200 meter ...egorieënHoogspring...egorieënVerspringen mannen ------
    98 Willem Bosch SPOB 400m
    400 meter ...egorieën --------
    99 Kristian Munning SPOB Discus
    Discuswerpen mannen --------
    108 Tim Consemulder HLLS 200m
    Ver
    200 meter ...egorieënVerspringen mannen -------
    109 Taron Punt PAC 100m
    Discus
    Kogel
    100 meter ...egorieënDiscuswerpen mannenKogelstoten mannen ------
    110 Jesse Fokkenrood U-Track 800m
    800 meter ...egorieën --------

    Verenigingen 'Jongens Junior B'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    AAV `36 AV36 7
    ARV Ilion ILIO 1
    AV Aalsmeer ALSM 1
    AV Atverni ATVN 1
    AV Clytoneus CLYT 1
    AV Feniks FNKS 1
    AV Gouda GOUD 3
    AV Spirit Oud Beijerland SPOB 2
    Hellas Utrecht HLLS 1
    PAC PAC 1
    U-Track UTRK 1
  • 100m
  • 200m
  • 400m
  • 800m
  • 3000m
  • Discus
  • Kogel
  • Hoog
  • Ver
  • Uitslagen 100 meter Jongens Junior B

    # Naam Res OBP
    1 Tim den Brave AAV `36 12,18 +0.3 m/s---
    2 Taron Punt PAC 12,42 -1.1 m/s---
    3 Jesse Lamberst AAV `36 12,69 -0.1 m/s12,39
    4 Frank Ruegg AV Gouda 12,84 +0.3 m/s---

    Uitslagen 200 meter Jongens Junior B

    # Naam Res OBP
    1 Stan Van Tilburg AV Gouda 26,73 -0.4 m/s---
    2 Tim Consemulder HLLS 27,43 -0.9 m/s---
    Tim den Brave AAV `36 DNS ---

    Uitslagen 400 meter Jongens Junior B

    # Naam ResOBP
    1 Milan Biesheuvel AV Aalsmeer 56,72 56,28
    2 Heiko Rotteveel AAV `36 57,32 57,34
    3 Willem Bosch SPOB 59,35 59,03
    Jesse de Leeuw AAV `36 DQ 1:05,89

    Uitslagen 800 meter Jongens Junior B

    # Naam ResOBP
    1 Jesse Fokkenrood U-Track 1:58,67 1:57,28
    2 Matthijs van Schaik Clytoneus 2:13,34 2:17,40
    3 Floris Boer ARV Ilion 2:44,26 ---
    Jesse Lamberst AAV `36 DNS 2:13,85

    Uitslagen 3000 meter Jongens Junior B

    # Naam ResOBP
    1 Pablo Velt AV Atverni 9:14,95 9:16,73
    2 Marc Dullemond AAV `36 10:12,14 ---

    Uitslagen Discuswerpen Jongens Junior B

    # Naam P1P2P3ResOBP
    1 Felix Zwolle AV Feniks 36,16 37,63 38,20 38,20 ---
    2 Kristian Munning SPOB 26,40 X X 26,40 ---
    3 Taron Punt PAC 21,62 X 26,07 26,07 ---
    4 Bart ten Bergen AV Gouda 25,18 24,41 21,89 25,18 ---

    Uitslagen Kogelstoten Jongens Junior B

    # Naam P1P2P3ResOBP
    1 Felix Zwolle AV Feniks 12,87 12,36 12,33 12,87 ---
    2 Taron Punt PAC 11,21 11,61 11,86 11,86 ---
    3 Twan van Rijn AAV `36 10,90 11,18 9,56 11,18 ---
    4 Bart ten Bergen AV Gouda 9,51 9,36 9,05 9,51 ---
    5 Kyan Krol AAV `36 9,49 9,09 8,42 9,49 ---

    Uitslagen Hoogspringen Jongens Junior B

    # Naam ResOBP
    1 Jesse Lamberst AAV `36 1,75 1,82
    2 Tim den Brave AAV `36 1,75 ---
    3 Stan Van Tilburg AV Gouda 1,55 ---
    4 Frank Ruegg AV Gouda 1,45 ---

    Uitslagen Verspringen Jongens Junior B

    # Naam P1P2P3Res OBP
    1 Twan van Rijn AAV `36 5,52 X 5,83 5,83 ---
    2 Tim Consemulder HLLS 4,91 5,21 5,17 5,21 ---
    3 Stan Van Tilburg AV Gouda 4,87 5,12 X 5,12 ---
    4 Kyan Krol AAV `36 4,17 4,56 X 4,56 ---
    5 Frank Ruegg AV Gouda X 3,85 X 3,85 ---