Atleten 'Senioren mannen'

Snr Naam Onderdelen Startgroep 150m400m800m1000m3000m110mH110mH400mHDiscusSpeerHoogHSSPolshoogVer
47 Floris Aarts AV 1923 Speer
Msen - Speer -------------
48 Farhaan Abdi ali Hanzesport 800m
JJun U20 - 800m -------------
49 Mahadi Abdi Ali AV Unitas 1000m
Msen - 1000m A Serie -------------
50 Jack Abernethy Eindhoven 400m
Msen - CDE...400 meter -------------
51 Navaro dou...Aboikonie Haag HSS
Msen - HSS -------------
52 Onyema Adigida Phanos 150m
Msen - A s...150 meter -------------
53 Kalid Amin AV Cifla 3000m
MSen - 3000m B Serie -------------
54 Bram Anderiessen AKU 1000m
Msen - 1000m A Serie -------------
55 Panashe Andy Majuru Zimbabwe 400mH
Msen - 400...er horden -------------
56 Gianluca Assorgia AV 1923 3000m
MSen - 3000m A Serie -------------
57 Jamaal Awad DEM 150m
Msen - 150...DEF serie -------------
58 Dennis Barnhoorn AV Trias Discus
-------------
59 Rik Bataille Phanos 150m
400m
Msen - 150...DEF serieMsen - CDE...400 meter ------------
60 Jay Beelen AV Trias 110mH
JA 110mH -------------
61 Zeb Beelen De Spartaan 1000m
MSen - 1000m B Serie -------------
62 Job Beintema AV Trias 110mH
Msen - 110...er horden -------------
63 Mart ten Berge SPWS Speer
Msen - Speer -------------
64 Bram Berkhout AV NOVA 400m
Msen - CDE...400 meter -------------
65 Jan Berkhout Leiden 3000m
MSen - 3000m B Serie -------------
66 Dominic Bersee Olympus `70 3000m
MSen - 3000m B Serie -------------
67 Jarik Beukers De Spartaan HSS
Msen - HSS -------------
68 Sawa Bezelev AV Athlos 400m
Msen - A s...400 meter -------------
69 Rutger Bien AV 1923 150m
Ver
Msen - 150...DEF serieMsen - Ver ------------
70 Fabian Biondina Spado Ver
Msen - Ver -------------
71 Shaquille Bleecke Almere `81 Discus
Msen - Discus -------------
72 Niek Blikslager Groningen 3000m
MSen - 3000m A Serie -------------
73 Simon Blok Haag 400m
Msen - CDE...400 meter -------------
74 Sybren Blok PAC Discus
Hoog
Polshoog
Msen - HoogMsen - Polshoog -----------
75 Menno Blom AV 1923 150m
Msen - 150...DEF serie -------------
76 Solomon Bockarie ARV Ilion 150m
Msen - A s...150 meter -------------
77 Dudly Boeldak Rotterdam Ver
-------------
78 Isayah Boers Phanos 150m
Msen - A s...150 meter -------------
79 Tim Bolink AAC 3000m
MSen - 3000m A Serie -------------
80 Alex van den Boom AV `47 Speer
Msen - Speer -------------
81 Jasper Boot Leiden 3000m
MSen - 3000m B Serie -------------
82 Marijn van den Born PAC Discus
Msen - Discus -------------
83 Bouke Bouma AV Edam 1000m
MSen - 1000m B Serie -------------
84 Timo Brandehof HLLM 400m
Msen - CDE...400 meter -------------
85 Dave Brandhoff AV Lycurgus Hoog
Msen - Hoog -------------
86 Pieter Braun AV Sprint 110mH
Discus
Msen - 110...er hordenMsen - Discus ------------
87 Jan van de... - Haas A Belgie 1000m
Msen - 1000m A Serie -------------
88 Guido de Bruijn CAV Energie 400m
Msen - CDE...400 meter -------------
89 Erik Cadée PH Discus
Msen - Discus -------------
90 Kick Castricum Castricum 800m
JJun U20 - 800m -------------
91 Tino Claessens Haag 400m
Msen - CDE...400 meter -------------
92 Ryan Clarke Castricum 1000m
Msen - 1000m A Serie -------------
93 Robin Coops HLLS HSS
Msen - HSS -------------
94 Maarten De Nys Belgie 3000m
MSen - 3000m A Serie -------------
95 Stephan Dekker ARV Ilion Discus
Msen - Discus -------------
96 Arjan Dekkers Rotterdam Speer
Msen - Speer -------------
97 Quinten van Delft Hollandia 400m
Msen - CDE...400 meter -------------
98 Jelmer van Diepen AV Lycurgus Hoog
Msen - Hoog -------------
99 Tom Disveld AAC 1000m
Msen - 1000m A Serie -------------
100 Thijmen Dofferhoff De Spartaan 1000m
MSen - 1000m B Serie -------------
101 Olav Donker PH Ver
-------------
102 Richard Douma AV Zaanland 1000m
Msen - 1000m A Serie -------------
103 Tom Egbers Ciko `66 Speer
Msen - Speer -------------
104 Amin El-Feddaly AAC 800m
JJun U20 - 800m -------------
105 Jamiro Elabeidi Leiden 150m
Msen - A s...150 meter -------------
106 Steven Eleonora Phanos 110mH
Speer
Ver
Msen - 110...er hordenMsen - Ver -----------
107 Isiah Emanuelson PAC 150m
Msen - A s...150 meter -------------
108 Shaquille ...manuelson PAC Discus
Msen - Discus -------------
109 Maarten Emmaneel AV NOVA 150m
Msen - A s...150 meter -------------
110 Ruben Esajas Rotterdam 150m
110mH
Msen - 150...DEF serieMsen - 110...er horden ------------
111 Twan Evers AV Wijchen HSS
Msen - HSS -------------
112 Job de Feijter RK HAV 3000m
MSen - 3000m B Serie -------------
113 Damian Felter PAC Ver
Msen - Ver -------------
114 Fabian Florant Haag HSS
Msen - HSS -------------
115 Mike Foppen AV Cifla 1000m
Msen - 1000m A Serie -------------
116 Stijn van Geene Phanos 3000m
MSen - 3000m B Serie -------------
117 Tom de Gelder Olympus `70 1000m
Msen - 1000m A Serie -------------
118 Rik Goethals Triathlon 3000m
MSen - 3000m A Serie -------------
119 Koen Grandiek Castricum 3000m
MSen - 3000m B Serie -------------
120 Kevin van Grieken SV Noordkop 150m
Msen - 150...DEF serie -------------
121 Jarno de Groot Flevo Delta 110mH
Msen - 110...er horden -------------
122 Maurik de Groot Haag 400m
Msen - A s...400 meter -------------
123 Oussama Hammi Marokko 400mH
Msen - 400...er horden -------------
124 Jeroen van Harmelen Avantri Speer
-------------
125 Rick Hartogs DAK 3000m
MSen - 3000m B Serie -------------
126 Caspar Hattink Haag Discus
Msen - Discus -------------
127 Mounir Hazzal Marokko 400m
-------------
128 Christophe van Hecke Belgie 150m
400m
Msen - 150...DEF serieMsen - A s...400 meter ------------
129 Thijs Heemskerk AKU 400m
Msen - CDE...400 meter -------------
130 Jasper Heesbeen PH Hoog
Msen - Hoog -------------
131 Mark Heiden PAC 150m
110mH
Msen - 150...DEF serieJA 110mH ------------
132 Jesse van Heijningen AV34 150m
Msen - 150...DEF serie -------------
133 Mats Heine Castricum 400m
Msen - CDE...400 meter -------------
134 Tom Hendrikse AAC `61 3000m
MSen - 3000m A Serie -------------
135 Maarten Hindriks Groningen 3000m
MSen - 3000m A Serie -------------
136 Tijmen Hoedjes Castricum 3000m
MSen - 3000m B Serie -------------
137 Lars van Hoeven Heerenveen 400m
Msen - A s...400 meter -------------
138 Joeri van der Hooft AAC Ver
Msen - Ver -------------
139 Daan Hoomoedt PAC HSS
-------------
140 Roy Hoornweg AV Passaat 3000m
MSen - 3000m A Serie -------------
141 Ole van der Horst Eindhoven 150m
Msen - 150...DEF serie -------------
142 Erik Huij...Carretero Phanos Speer
Msen - Speer -------------
143 Lauri Hulleman DVTR Speer
Hoog
Ver
Msen - HoogMsen - Ver -----------
144 Chakir Ib... El Farok AV Zuidwal 150m
Msen - 150...DEF serie -------------
145 Bram van der Jagt AV 1923 400m
Msen - CDE...400 meter -------------
146 Sven Jansons Altis 110mH
Ver
JA 110mH ------------
147 Benjamin Janssen Leiden Discus
-------------
148 Mark Jonker Isala `96 Speer
Msen - Speer -------------
149 Dimitri Jonkers AV Sprint Speer
Msen - Speer -------------
150 Stijn Jorissen AC TION 400m
Msen - CDE...400 meter -------------
151 Fabian ten Kate VTLS 3000m
MSen - 3000m A Serie -------------
152 Dion van Kessel ARV Ilion Hoog
Msen - Hoog -------------
153 Tsega Kifle AV 1923 3000m
MSen - 3000m B Serie -------------
154 Leon ten Klooster AV PEC 1910 150m
400m
Msen - 150...DEF serieMsen - A s...400 meter ------------
155 Jordy Kluft DEM 150m
Msen - 150...DEF serie -------------
156 Koen Koenders PH Polshoog
Msen - Polshoog -------------
157 Niels Kok AV PEC 1910 150m
400m
Msen - 150...DEF serieMsen - CDE...400 meter ------------
158 Marnix Kolkman AV Edam Polshoog
Msen - Polshoog -------------
159 Rutger Koppelaar ARV Ilion Polshoog
Msen - Polshoog -------------
160 Thijmen Kupers Groningen 400m
Msen - A s...400 meter -------------
161 Michiel de...aasteniet SPOB Hoog
Msen - Hoog -------------
162 Thomas Kwint Groningen 1000m
MSen - 1000m B Serie -------------
163 Pim Lambregts Swift 3000m
MSen - 3000m A Serie -------------
164 Julian de Leeuw AV Sprint Speer
-------------
165 Tom de Leeuw Almere `81 1000m
MSen - 1000m B Serie -------------
166 Aike van der Lei AV Edam 800m
JJun U20 - 800m -------------
167 Ken Leunissen AV Zuidwal 150m
Msen - 150...DEF serie -------------
168 Thomas Lewis Phanos 1000m
Msen - 1000m A Serie -------------
169 Jelmer van...er Linden AV Statina 1000m
Msen - 1000m A Serie -------------
170 Djoao Lobles SV Noordkop 400m
Msen - A s...400 meter -------------
171 Arjen van der Logt AV Phoenix 3000m
MSen - 3000m A Serie -------------
172 Daniël de Looze Phanos 1000m
Msen - 1000m A Serie -------------
173 Lennart de Looze AKU 400m
Msen - CDE...400 meter -------------
174 Ralf Looze Phanos 1000m
MSen - 1000m B Serie -------------
175 Max van der Lugt AV Zaanland 800m
JJun U20 - 800m -------------
176 Fabian Lultz Duitsland 3000m
MSen - 3000m A Serie -------------
177 Diego Lyon Chili 110mH
Msen - 110...er horden -------------
178 Luuk Maas AV Cifla 3000m
MSen - 3000m A Serie -------------
179 Léon Mak DVTR 150m
110mH
Hoog
Msen - 150...DEF serieJA 110mHMsen - Hoog -----------
180 Ngoni Makusha Zimbabwe 150m
-------------
181 Ismail Manyani Marokko 400mH
Msen - 400...er horden -------------
182 Maurice Mathabela Zuid-Afrika HSS
-------------
183 Julian van Meggelen De Spartaan 150m
Msen - 150...DEF serie -------------
184 Sergio van der Meide PAC HSS
Msen - HSS -------------
185 Koen van der Meijden Rotterdam 1000m
MSen - 1000m B Serie -------------
186 Martijn Meijer PH 400mH
Msen - 400...er horden -------------
187 Twan Meijer AV Zaanland 800m
JJun U20 - 800m -------------
188 Sven van Merode Spado Hoog
Msen - Hoog -------------
189 Daan Molleman AV Lycurgus 1000m
MSen - 1000m B Serie -------------
190 Mattijs Mols PAC Discus
Msen - Discus -------------
191 Roman Monte GACH Polshoog
Msen - Polshoog -------------
192 Tijs Mossel AV Edam 3000m
-------------
193 Abderrazak...Mouzdahir Marokko 150m
-------------
194 Stan Niesten DEM 3000m
MSen - 3000m A Serie -------------
195 Ludo Van N...wenhuizen AAC 400m
Msen - A s...400 meter -------------
196 Stan Nijhuis AV Trias Hoog
Msen - Hoog -------------
197 Guus Nijkamp Spado 110mH
JA 110mH -------------
198 Wicher Nijkamp Spado 150m
110mH
Msen - 150...DEF serieMsen - 110...er horden ------------
199 Ruud van Noort De Spartaan Discus
Msen - Discus -------------
200 Martijn Nuijens SV Noordkop Hoog
Msen - Hoog -------------
201 Samuel Okantey AV Zaanland HSS
Msen - HSS -------------
202 Steven Oosterkamp De Spartaan 150m
Msen - 150...DEF serie -------------
203 Keitharo ...sterwolde Phanos 150m
Msen - A s...150 meter -------------
204 Neal Ott De Spartaan 150m
Polshoog
Msen - 150...DEF serieMsen - Polshoog ------------
205 Maarten Ottenhoff Phanos 400mH
Msen - 400...er horden -------------
206 Jakob Pütz PH Polshoog
Msen - Polshoog -------------
207 Robbin Pi... - Haas B Leiden 1000m
MSen - 1000m B Serie -------------
208 Mahdi Pirjahan Iran 400mH
Msen - 400...er horden -------------
209 Dario Podda Haag Speer
-------------
210 Ronald Poel DEM 3000m
-------------
211 Max Polak PAC 3000m
MSen - 3000m A Serie -------------
212 HAAS Nederland 3000m
MSen - 3000m A Serie -------------
213 Jan Polman Nijmegen 150m
Msen - 150...DEF serie -------------
214 Reinder Prince Triathlon 1000m
MSen - 1000m B Serie -------------
215 Mees Prinsen AVA `70 Speer
-------------
216 Anthony Rasmijn Rotterdam 400m
Msen - A s...400 meter -------------
217 Joshua Record AV 1923 HSS
Ver
Msen - HSSMsen - Ver ------------
218 Jurriaan de Rijk Haag 400m
Msen - CDE...400 meter -------------
219 Terry Ringlever AV Fortuna 1000m
MSen - 1000m B Serie -------------
220 Sven Roosen Eindhoven 400m
110mH
Msen - A s...400 meterJA 110mH ------------
222 Jasper van Rooy Maastricht 150m
400m
Msen - 150...DEF serieMsen - CDE...400 meter ------------
223 Jasper Rou VAV 400m
-------------
224 Cain Rutgers Phanos 1000m
MSen - 1000m B Serie -------------
225 Igor Rutka AV Zuidwal 150m
400m
Msen - 150...DEF serieMsen - A s...400 meter ------------
226 Stan Schipperen Scorpio 1000m
MSen - 1000m B Serie -------------
227 Chanelton Schmidt Rotterdam 400m
Msen - CDE...400 meter -------------
228 Sven Schoonebeek AV Zaanland 3000m
MSen - 3000m A Serie -------------
229 Yvar - Schoorlemmer MPM 400m
Msen - CDE...400 meter -------------
230 Jon Schouwenaar AV 1923 150m
Msen - A s...150 meter -------------
231 Peter Siers Ciko `66 Hoog
Msen - Hoog -------------
232 Eelco Sintnicolaas AV34 110mH
Discus
Msen - 110...er horden ------------
233 Joeri Slagter TAS `82 1000m
Msen - 1000m A Serie -------------
234 Bjorn Sloot AL73 Polshoog
Msen - Polshoog -------------
235 Koen Smet Phanos 110mH
Msen - 110...er horden -------------
236 Nick Smidt AAC `61 400mH
Msen - 400...er horden -------------
237 Sander Smits Eindhoven 110mH
-------------
238 Alexander Soethout AAC Ver
-------------
239 Daan Spiljard PAC Polshoog
Msen - Polshoog -------------
240 Koen Stapel ARV Ilion Polshoog
Msen - Polshoog -------------
241 Duncan Steenbakker Castricum 3000m
MSen - 3000m B Serie -------------
242 Timo Stegink Castricum 1000m
MSen - 1000m B Serie -------------
243 Yunis abu Stitan Haag 1000m
MSen - 1000m B Serie -------------
244 Sten Stoltenborg HLLM 3000m
MSen - 3000m A Serie -------------
245 Maarten Stuivenberg VAV 400m
Msen - A s...400 meter -------------
246 Rik Taam AV Zaanland Discus
Speer
Msen - DiscusMsen - Speer ------------
247 Roel Teeling De Spartaan Ver
Msen - Ver -------------
248 Filmon Tesfu SPLT 3000m
MSen - 3000m A Serie -------------
249 Thomas Ticheloven AV Lycurgus HSS
Msen - HSS -------------
250 Remyo Tielsema Phanos 3000m
MSen - 3000m B Serie -------------
251 Lars Timmerman PH Speer
Msen - Speer -------------
252 Tatenda Tsumba Zimbabwe 150m
-------------
253 Wessel van Veenen Groningen 1000m
Msen - 1000m A Serie -------------
254 Sven Verduijn SV Noordkop 800m
JJun U20 - 800m -------------
255 Leon Versluijs AAC Speer
Msen - Speer -------------
256 Brain Versluis Avantri 1000m
Msen - 1000m A Serie -------------
257 Kevin Viezee AAC 1000m
Msen - 1000m A Serie -------------
258 Edwin de Vries Castricum 3000m
MSen - 3000m A Serie -------------
259 Stefan De Vries AAC 400mH
Msen - 400...er horden -------------
260 Remly Vry Phanos 150m
Msen - 150...DEF serie -------------
261 Jovan Van Vuuren Zuid-Afrika Ver
-------------
262 Luuk Wagenaar Phanos 1000m
Msen - 1000m A Serie -------------
263 Indy Wekker U-Track Ver
Msen - Ver -------------
264 Victor van der Wel PAC 1000m
MSen - 1000m B Serie -------------
265 Joep Welsch Castricum 400m
Msen - CDE...400 meter -------------
266 Dave Wesselink AV Trias 110mH
Msen - 110...er horden -------------
267 Owen Westerhout AV Trias 150m
400m
Msen - 150...DEF serieMsen - CDE...400 meter ------------
268 Sjoerd Wezelenburg AV Lycurgus Polshoog
Msen - Polshoog -------------
269 Jurgen Wielart AV Haarlem 1000m
Msen - 1000m A Serie -------------
270 Jurre Wildschut GACH 400m
Msen - A s...400 meter -------------
271 Rody de Wolff HRRR Discus
Speer
------------
272 Loic Wondel Rotterdam Ver
-------------
273 Hidde ter Woord DVTR Hoog
Msen - Hoog -------------
274 Jurriaan Wouters HLLS Speer
Msen - Speer -------------
275 Marius Wouters HLLS Hoog
Msen - Hoog -------------
276 Joost Zaunbrecher AV Edam 3000m
-------------
277 Thomas Zaw Leiden Discus
Msen - Discus -------------
278 Milo Zech...allebroek Leiden 150m
Msen - A s...150 meter -------------
279 Maurits van der Ziel VAV Polshoog
Msen - Polshoog -------------
280 Jelle van der Zon De Spartaan HSS
Msen - HSS -------------
281 Jurgen van der Zwet De Spartaan 400mH
Ver
Msen - 400...er hordenMsen - Ver ------------
419 Thymon Houben AV Unitas 400m
Msen - CDE...400 meter -------------
420 Michel Butter Castricum 3000m
MSen - 3000m A Serie -------------
421 Bryan Kaak De Spartaan 800m
JJun U20 - 800m -------------

Verenigingen 'Senioren mannen'

VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
AAC AAC 9
AAC `61 AC61 2
AC TION TION 1
AKU AKU 3
Almere `81 AM81 2
Altis ALTS 1
ARV Ilion ILIO 5
Atletico `73 AL73 1
Atletiek Maastricht MSTR 1
AV 1923 AV23 8
AV Athlos ATLS 1
AV Castricum CSTR 10
AV Cifla CFLA 3
AV Daventria 1906 DVTR 3
AV De Spartaan SPTN 11
AV Edam EDAM 5
AV Flevo Delta FLDT 1
AV Fortuna FRTN 1
AV Haarlem HRLM 1
AV Haarlemmermeer HLLM 2
AV Hanzesport HNZS 1
AV Heerenveen HRVN 1
AV Hollandia HLLD 1
AV Horror Sneek HRRR 1
AV Lycurgus LYCG 5
AV NOVA NOVA 2
AV Olympus `70 OL70 2
AV Passaat PSST 1
AV PEC 1910 PEC 2
AV Phoenix PHNX 1
AV Spirit Oud Beijerland SPOB 1
AV Sprint SPRN 3
AV Statina STTN 1
AV Trias TRAS 6
AV Triathlon Triathlon 2
AV Unitas UNTS 2
AV Wijchen WYCH 1
AV Zaanland ZNLD 6
AV Zuidwal ZDWL 3
AV `34 Apeldoorn AV34 2
AV `47 AV47 1
AVA `70 AV70 1
Avantri AVTR 2
Belgie BEL 3
CAV Energie ENRG 1
Chili CHI 1
Ciko `66 CIKO 2
DAK DAK 1
DEM DEM 4
Duitsland GER 1
EAC De Sperwers SPWS 1
Eindhoven Atletiek EHAT 4
GAC Hilversum GACH 2
Groningen Atletiek GRNG 5
GSAV Vitalis VTLS 1
Haag Atletiek HAAG 9
Hellas Utrecht HLLS 3
Iran IRI 1
Isala `96 ISLA 1
Leiden Atletiek LATL 7
Marathon Pim Mulier MPM 1
Marokko MAR 4
Nederland NED 1
Nijmegen Atletiek NYMG 1
PAC PAC 12
Phanos PHNS 16
Prins Hendrik PH 7
RK HAV RKHV 1
Rotterdam Atletiek RDAM 7
Scorpio SCRP 1
Spado SPDO 4
SV Noordkop NRDK 4
SV Sportlust SPLT 1
Swift Atletiek SWFT 1
TAS `82 TS82 1
U-Track UTRK 1
VAV VAV 3
Zimbabwe ZIM 3
Zuid-Afrika RSA 2

Uitslagen 150 meter Senioren mannen

# Naam ResReactie OBP
1 Solomon Bockarie Msen - ARV Ilion 15,56 0,163+2.1 m/s---
2 Jamiro Elabeidi Msen - Leiden 16,07 0,210+2.1 m/s16,00
3 Mark Heiden Msen - PAC 16,08 0,176+2.6 m/s22,04
4 Maarten Emmaneel Msen - AV NOVA 16,08 0,217+2.1 m/s17,95
5 Leon ten Klooster Msen - AV PEC 1910 16,22 0,178+2.6 m/s16,22
6 Milo Zech...allebroek Msen - Leiden 16,22 0,174+2.1 m/s16,58
7 Jan Polman Msen - Nijmegen 16,26 0,213+1.7 m/s22,60
8 Isiah Emanuelson Msen - PAC 16,36 0,209+2.1 m/s22,07
9 Wicher Nijkamp Msen - Spado 16,65 0,182+2.6 m/s16,00
10 Steven Oosterkamp Msen - De Spartaan 16,65 0,227+3.1 m/s17,13
11 Ken Leunissen Msen - AV Zuidwal 16,65 0,226+3.1 m/s17,16
12 Neal Ott Msen - De Spartaan 16,67 0,185+1.7 m/s16,88
13 Rutger Bien Msen - AV 1923 16,72 0,174+2.6 m/s16,66
14 Jamaal Awad Msen - DEM 16,74 0,203+1.7 m/s16,90
15 Jesse van Heijningen Msen - AV34 16,80 0,193+3.1 m/s23,11
16 Jasper van Rooy Msen - Maastricht 16,81 0,246+2.1 m/s17,00
17 Rik Bataille Msen - Phanos 16,84 0,173+1.7 m/s---
18 Niels Kok Msen - AV PEC 1910 16,95 0,209+2.1 m/s17,42
19 Igor Rutka Msen - AV Zuidwal 16,97 0,177+2.6 m/s22,56
20 Jordy Kluft Msen - DEM 16,98 0,232+3.1 m/s16,97
21 Julian van Meggelen Msen - De Spartaan 17,01 0,198+2.1 m/s17,82
22 Jon Schouwenaar Msen - AV 1923 17,21 0,212+2.1 m/s16,41
23 Kevin van Grieken Msen - SV Noordkop 17,24 0,203+3.1 m/s23,21
24 Menno Blom Msen - AV 1923 17,40 0,178+1.7 m/s17,30
Léon Mak Msen - DVTR DNS 16,78

Uitslagen 400 meter Senioren mannen

# Naam ResReactieOBP
1 Maarten Stuivenberg Msen - VAV 47,39 0,15547,60
2 Djoao Lobles Msen - SV Noordkop 47,51 0,23848,11
3 Sawa Bezelev Msen - AV Athlos 48,09 0,22348,26
4 Sven Roosen Msen - Eindhoven 48,54 0,179---
5 Anthony Rasmijn Msen - Rotterdam 48,58 0,16347,85
6 Thijmen Kupers Msen - Groningen 48,74 0,22048,44
7 Leon ten Klooster Msen - AV PEC 1910 49,15 0,20448,55
8 Ludo Van N...wenhuizen Msen - AAC 49,20 0,23149,22
9 Timo Brandehof Msen - HLLM 49,22 0,18951,54
10 Owen Westerhout Msen - AV Trias 49,56 0,18149,45
11 Guido de Bruijn Msen - CAV Energie 49,61 0,19750,06
12 Maurik de Groot Msen - Haag 49,95 0,21749,16
13 Rik Bataille Msen - Phanos 50,01 50,63
14 Igor Rutka Msen - AV Zuidwal 50,08 0,15048,60
15 Simon Blok Msen - Haag 50,19 0,26352,38
16 Bram van der Jagt Msen - AV 1923 50,19 0,15449,90
17 Bram Berkhout Msen - AV NOVA 50,50 0,28850,24
18 Niels Kok Msen - AV PEC 1910 50,58 0,24950,66
19 Joep Welsch Msen - Castricum 51,34 0,21551,54
20 Jasper van Rooy Msen - Maastricht 51,72 0,25650,19
21 Jurriaan de Rijk Msen - Haag 51,83 0,17151,12
22 Thijs Heemskerk Msen - AKU 51,98 0,18352,06
23 Lennart de Looze Msen - AKU 52,30 0,25850,27
24 Stijn Jorissen Msen - AC TION 53,06 53,09
25 Mats Heine Msen - Castricum 54,11 0,27152,49
Chanelton Schmidt Msen - Rotterdam DQ 50,88

Uitslagen 1000 meter Senioren mannen

# Naam ResOBP
1 Bram Anderiessen Msen - AKU 2:22,66 3:41,62
2 Kevin Viezee Msen - AAC 2:23,11 ---
3 Mike Foppen Msen - AV Cifla 2:23,54 3:40,30
4 Jelmer van...er Linden Msen - AV Statina 2:23,73 3:45,29
5 Mahadi Abdi Ali Msen - AV Unitas 2:24,15 3:44,76
6 Ryan Clarke Msen - Castricum 2:24,65 ---
7 Jurgen Wielart Msen - AV Haarlem 2:24,85 2:20,00
8 Tom de Gelder Msen - Olympus `70 2:25,14 3:52,55
9 Luuk Wagenaar Msen - Phanos 2:26,01 ---
10 Joeri Slagter Msen - TAS `82 2:26,49 ---
11 Tom de Leeuw Msen - Almere `81 2:27,61 1:54,27
12 Daniël de Looze Msen - Phanos 2:27,91 2:29,69
13 Thomas Lewis Msen - Phanos 2:27,94 ---
14 Yunis abu Stitan Msen - Haag 2:28,68 3:55,57
15 Thomas Kwint Msen - Groningen 2:28,98 2:53,08
16 Terry Ringlever Msen - AV Fortuna 2:29,12 1:54,85
17 Reinder Prince Msen - Triathlon 2:30,25 1:57,52
18 Stan Schipperen Msen - Scorpio 2:30,58 3:55,86
19 Victor van der Wel Msen - PAC 2:30,83 2:28,53
20 Timo Stegink Msen - Castricum 2:30,92 ---
21 Koen van der Meijden Msen - Rotterdam 2:31,43 2:33,80
22 Brain Versluis Msen - Avantri 2:32,25 ---
23 Zeb Beelen Msen - De Spartaan 2:36,14 4:15,24
Tom Disveld Msen - AAC DNS 2:26,00
Wessel van Veenen Msen - Groningen DNS 1:50,28
Robbin Pi... - Haas B Msen - Leiden DNF ---
Jan van de... - Haas A Msen - Belgie DNF ---

Uitslagen 3000 meter Senioren mannen

# Naam ResOBP
1 Stan Niesten Msen - DEM 8:11,50 8:14,85
2 Niek Blikslager Msen - Groningen 8:13,46 8:13,75
3 Roy Hoornweg Msen - AV Passaat 8:14,16 8:14,01
4 Edwin de Vries Msen - Castricum 8:18,38 8:18,91
5 Michel Butter Msen - Castricum 8:19,07 8:15,00
6 Gianluca Assorgia Msen - AV 1923 8:30,07 8:23,14
7 Max Polak Msen - PAC 8:31,33 8:23,73
8 Tom Hendrikse Msen - AAC `61 8:32,52 8:31,42
9 Sven Schoonebeek Msen - AV Zaanland 8:37,24 8:13,59
10 Filmon Tesfu Msen - SPLT 8:37,85 8:30,06
11 Remyo Tielsema Msen - Phanos 8:39,26 8:43,10
12 Rik Goethals Msen - Triathlon 8:39,57 8:36,57
13 Stijn van Geene Msen - Phanos 8:39,82 8:47,31
14 Sten Stoltenborg Msen - HLLM 8:40,71 8:38,04
15 Pim Lambregts Msen - Swift 8:44,15 8:38,09
16 Fabian ten Kate Msen - VTLS 8:47,00 8:33,22
17 Dominic Bersee Msen - Olympus `70 8:47,32 8:42,97
18 Jasper Boot Msen - Leiden 8:47,64 8:58,00
19 Duncan Steenbakker Msen - Castricum 8:48,84 9:00,45
20 Arjen van der Logt Msen - AV Phoenix 8:49,82 8:22,77
21 Maarten De Nys Msen - Belgie 8:55,23 8:35,20
22 Tsega Kifle Msen - AV 1923 9:04,99 ---
23 Jan Berkhout Msen - Leiden 9:06,31 8:49,03
24 Koen Grandiek Msen - Castricum 9:19,59 ---
25 Tijmen Hoedjes Msen - Castricum 9:44,81 ---
HAAS Msen - Nederland DNF 8:00,00

Uitslagen 110 meter horden Senioren mannen

# Naam ResReactie OBP
1 Koen Smet Msen - Phanos 14,05 0,185+1.2 m/s13,53
2 Job Beintema Msen - AV Trias 14,10 0,161+1.2 m/s13,74
3 Dave Wesselink Msen - AV Trias 14,12 0,216+1.2 m/s13,70
4 Pieter Braun Msen - AV Sprint 14,18 0,144+1.2 m/s14,39
5 Diego Lyon Msen - Chili 14,83 0,211+1.2 m/s14,62
6 Wicher Nijkamp Msen - Spado 15,68 0,170+1.2 m/s14,61

Uitslagen 110 meter horden (99cm) Senioren mannen

# Naam Res OBP
1 Sven Roosen Msen - Eindhoven 14,07 +3.6 m/s---
2 Guus Nijkamp Msen - Spado 14,16 +3.6 m/s---
3 Jay Beelen Msen - AV Trias 14,58 +3.6 m/s---
4 Léon Mak Msen - DVTR 14,69 +3.6 m/s---
Mark Heiden Msen - PAC DNF ---

Uitslagen 400 meter horden Senioren mannen

# Naam ResReactieOBP
1 Nick Smidt Msen - AAC `61 50,72 0,21950,69
2 Martijn Meijer Msen - PH 53,47 0,19552,91
3 Panashe Andy Majuru Msen - Zimbabwe 53,57 0,16952,67
4 Maarten Ottenhoff Msen - Phanos 54,54 0,19354,25
5 Jurgen van der Zwet Msen - De Spartaan 55,48 0,19454,12
6 Stefan De Vries Msen - AAC 57,71 0,56456,57

Uitslagen Discuswerpen Senioren mannen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Erik Cadée Msen - PH 55,40 X 58,20 X 58,96 56,92 58,96 63,56
2 Caspar Hattink Msen - Haag 55,38 56,29 54,39 X 55,23 56,38 56,38 59,92
3 Stephan Dekker Msen - ARV Ilion 46,88 52,88 52,21 X 53,10 X 53,10 56,81
4 Shaquille ...manuelson Msen - PAC 47,27 X 50,48 50,05 51,34 48,02 51,34 49,35
5 Shaquille Bleecke Msen - Almere `81 48,17 46,10 X X X X 48,17 49,55
6 Pieter Braun Msen - AV Sprint 44,79 44,50 45,34 X 46,89 - 46,89 47,33
7 Thomas Zaw Msen - Leiden 44,49 42,35 43,03 X 43,94 44,29 44,49 47,49
8 Marijn van den Born Msen - PAC X X 43,64 X X X 43,64 48,57
9 Mattijs Mols Msen - PAC 40,70 41,78 X 41,78 46,40
10 Rik Taam Msen - AV Zaanland X 41,72 X 41,72 43,31
11 Ruud van Noort Msen - De Spartaan 40,18 40,64 X 40,64 48,00

Uitslagen Kogelstoten Senioren mannen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Take Zonneveld IPC 40-M - Rotterdam 8,38 8,68 9,11 8,65 8,60 8,69 9,11 ---

Uitslagen Speerwerpen Senioren mannen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Lars Timmerman Msen - PH 73,50 X 74,48 X 72,93 71,51 74,48 78,04
2 Mart ten Berge Msen - SPWS 70,16 70,34 73,08 73,08 79,92
3 Jurriaan Wouters Msen - HLLS 60,43 65,55 65,09 67,37 68,07 72,42 72,42 73,56
4 Tom Egbers Msen - Ciko `66 X 63,62 65,91 59,96 66,45 65,40 66,45 73,30
5 Erik Huij...Carretero Msen - Phanos 64,57 X X X 64,57 68,06
6 Mark Jonker Msen - Isala `96 63,23 61,31 X 62,40 60,36 61,87 63,23 67,02
7 Arjan Dekkers Msen - Rotterdam 57,43 61,08 61,94 61,46 61,22 62,87 62,87 63,80
8 Dimitri Jonkers Msen - AV Sprint 61,01 X 61,77 61,00 62,04 61,58 62,04 65,64
9 Leon Versluijs Msen - AAC 60,05 60,17 61,16 61,16 64,33
10 Floris Aarts Msen - AV 1923 59,46 56,38 58,67 59,46 59,48
11 Alex van den Boom Msen - AV `47 X X 55,95 55,95 67,12
12 Rik Taam Msen - AV Zaanland 47,48 55,25 53,36 55,25 57,66

Uitslagen Hink-stap-springen Senioren mannen

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Fabian Florant Msen - Haag 15,19 X X 15,46 15,73 16,07 16,07 +3.5 m/s15,77
2 Joshua Record Msen - AV 1923 14,38 14,63 X 14,57 14,49 14,86 14,86 +3.1 m/s14,86
3 Navaro dou...Aboikonie Msen - Haag 14,66 13,09 13,22 14,26 14,66 +1.7 m/s14,71
4 Samuel Okantey Msen - AV Zaanland 14,28 14,61 14,28 14,48 14,43 X 14,61 +1.9 m/s14,89
5 Robin Coops Msen - HLLS 14,03 13,15 14,00 14,00 X X 14,03 +2.0 m/s14,31
6 Thomas Ticheloven Msen - AV Lycurgus 13,81 13,80 13,98 X 13,69 X 13,98 +1.8 m/s14,04
7 Sergio van der Meide Msen - PAC 13,70 13,58 X 13,22 X 13,70 +1.0 m/s14,39
8 Twan Evers Msen - AV Wijchen 13,08 13,09 13,03 13,04 12,92 13,00 13,09 +1.6 m/s13,42
9 Jelle van der Zon Msen - De Spartaan 12,91 12,81 X 12,91 +3.4 m/s12,88
10 Jarik Beukers Msen - De Spartaan X 11,96 X 11,96 +0.5 m/s12,15

Uitslagen Verspringen Senioren mannen

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Lauri Hulleman Msen - DVTR 6,73 6,85 7,05 6,92 6,69 7,18 7,18 +3.3 m/s7,32
2 Joeri van der Hooft Msen - AAC 6,81 6,97 6,87 6,95 X 7,15 7,15 +2.1 m/s7,18
3 Ranki Oberoi IPC 20-M - Rotterdam X 6,79 6,66 6,77 X 7,04 7,04 +4.0 m/s7,13
4 Steven Eleonora Msen - Phanos 6,59 X X 6,88 6,73 6,72 6,88 +2.4 m/s6,73
5 Fabian Biondina Msen - Spado 6,76 6,72 6,78 6,78 X 6,78 +2.3 m/s6,93
6 Joshua Record Msen - AV 1923 6,46 6,72 2,41 6,72 +3.9 m/s6,93
7 Rutger Bien Msen - AV 1923 6,68 6,68 6,59 6,52 6,59 6,58 6,68 +1.7 m/s6,88
8 Jurgen van der Zwet Msen - De Spartaan 6,31 6,44 X 6,36 6,35 6,44 +3.1 m/s6,43
9 Roel Teeling Msen - De Spartaan 6,20 6,18 X 6,20 +1.9 m/s6,51
10 Indy Wekker Msen - U-Track 3,80 3,80 +2.1 m/s6,59
Damian Felter Msen - PAC X X X NM 7,01