Categorie 'Jongens Pupil A1'

Categorie gegevens

Deelnemers: 11
Categorie afkorting: JPA1
Berekeningswijze: Pupillen
Meerkamp:
  • 60 meter ( 1 pogingen )
  • Kogelstoten 2 kilogram ( 3 pogingen )
  • Hoogspringen ( 10 pogingen )
  • Losse onderdelen:
  • 1 x 1000 meter
  • Tijdschema 'Jongens Pupil A1'

    Print Tijdschema

    Aanvang Onderdeel
    11:00 Hoog
    hoog 1
    Uitslagen
    12:00 Hoog
    hoog 1
    Uitslagen
    12:05 Kogel
    kogel 1
    Uitslagen
    13:05 60m Uitslagen
    13:20 Kogel
    kogel 1
    Uitslagen
    15:25 1000m Uitslagen


    Tijdschema

    11:00u15:35u
    Jongens Pupil A1
    Hoog - hoog 1
    Hoog - hoog 1
    60m
    Kogel - kogel 1
    1000m

    Atleten 'Jongens Pupil A1'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep M 1000m
    561 Thijs van der Vegt Delta Sport 1000m
    Meerkamp
    JPA2 - MeerkampJPA - 1000mJPA1 - Meerkamp a
    562 Maxim Heijens RK HAV 1000m
    Meerkamp
    JPA2 - MeerkampJPA - 1000mJPA1 - Meerkamp a
    563 Stijn Bolders Spado 1000m
    Meerkamp
    JPA2 - MeerkampJPA - 1000mJPA1 - Meerkamp a
    564 Tijn Janvier Spado 1000m
    Meerkamp
    JPA2 - MeerkampJPA - 1000mJPA1 - Meerkamp a
    565 Nathan Kuster Spado 1000m
    Meerkamp
    JPA2 - MeerkampJPA - 1000mJPA1 - Meerkamp a
    567 Siem Oostrom Spado Meerkamp
    JPA2 - MeerkampJPA1 - Meerkamp a -
    568 Pablo Tempelaars Spado Meerkamp
    JPA2 - MeerkampJPA1 - Meerkamp a -
    569 Finn Versteeg Spado 1000m
    Meerkamp
    JPA2 - MeerkampJPA - 1000mJPA1 - Meerkamp a
    570 Stijn Dielens SV Diomedon 1000m
    Meerkamp
    JPA2 - MeerkampJPA - 1000mJPA1 - Meerkamp a
    571 Luuk de Barbanson THOR 1000m
    Meerkamp
    JPA2 - MeerkampJPA - 1000mJPA1 - Meerkamp a
    748 Tim van Meer SV Diomedon 1000m
    Meerkamp
    JPA2 - MeerkampJPA - 1000mJPA1 - Meerkamp a

    Verenigingen 'Jongens Pupil A1'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    Delta Sport DLSP 1
    RK HAV RKHV 1
    Spado SPDO 6
    SV Diomedon DMDN 2
    THOR THOR 1

    Uitslagen Meerkamp Jongens Pupil A1

    # Naam 60mKogelHoogPunten totaal
    1 Thijs van der Vegt Delta Sport 10,10 8,16 1,15 1445
    2 Luuk de Barbanson THOR 9,50 5,07 1,10 1321
    3 Stijn Bolders Spado 10,14 5,24 1,15 1266
    4 Stijn Dielens SV Diomedon 10,81 6,88 1,10 1238
    5 Finn Versteeg Spado 9,93 4,26 1,15 1230
    6 Nathan Kuster Spado 10,99 5,69 1,20 1216
    7 Pablo Tempelaars Spado 11,06 4,97 0,95 976
    8 Siem Oostrom Spado 11,05 3,69 1,05 956
    9 Tijn Janvier Spado 11,10 4,83 0,90 925
    10 Maxim Heijens RK HAV 10,90 4,24 0,90 907
    11 Tim van Meer SV Diomedon 11,27 3,12 0,95 809

    Uitslagen Meerkamp 60 meter Jongens Pupil A1

    # Naam Res OBPPunten totaal
    1 Luuk de Barbanson THOR 9,50 -1.4 m/s--- 559
    2 Finn Versteeg Spado 9,93 -1.3 m/s--- 489
    3 Thijs van der Vegt Delta Sport 10,10 -1.3 m/s--- 463
    4 Stijn Bolders Spado 10,14 -1.3 m/s--- 457
    5 Stijn Dielens SV Diomedon 10,81 -1.4 m/s--- 363
    6 Maxim Heijens RK HAV 10,90 -1.3 m/s--- 351
    7 Nathan Kuster Spado 10,99 -1.2 m/s--- 340
    8 Siem Oostrom Spado 11,05 -1.4 m/s--- 332
    9 Pablo Tempelaars Spado 11,06 -1.4 m/s--- 331
    10 Tijn Janvier Spado 11,10 -1.2 m/s--- 326
    11 Tim van Meer SV Diomedon 11,27 -1.4 m/s--- 305

    Uitslagen Meerkamp Kogelstoten 2 kilogram Jongens Pupil A1

    # Naam ResOBPPunten totaal
    1 Thijs van der Vegt Delta Sport 8,16 --- 530
    2 Stijn Dielens SV Diomedon 6,88 --- 459
    3 Nathan Kuster Spado 5,69 --- 387
    4 Stijn Bolders Spado 5,24 --- 357
    5 Luuk de Barbanson THOR 5,07 --- 346
    6 Pablo Tempelaars Spado 4,97 --- 339
    7 Tijn Janvier Spado 4,83 --- 330
    8 Finn Versteeg Spado 4,26 --- 289
    9 Maxim Heijens RK HAV 4,24 --- 287
    10 Siem Oostrom Spado 3,69 --- 245
    11 Tim van Meer SV Diomedon 3,12 --- 198

    Uitslagen Meerkamp Hoogspringen Jongens Pupil A1

    # Naam ResOBPPunten totaal
    1 Nathan Kuster Spado 1,20 --- 489
    2 Thijs van der Vegt Delta Sport 1,15 --- 452
    2 Finn Versteeg Spado 1,15 --- 452
    2 Stijn Bolders Spado 1,15 --- 452
    5 Stijn Dielens SV Diomedon 1,10 --- 416
    5 Luuk de Barbanson THOR 1,10 --- 416
    7 Siem Oostrom Spado 1,05 --- 379
    8 Pablo Tempelaars Spado 0,95 --- 306
    8 Tim van Meer SV Diomedon 0,95 --- 306
    10 Maxim Heijens RK HAV 0,90 --- 269
    10 Tijn Janvier Spado 0,90 --- 269

    Uitslagen 1000 meter Jongens Pupil A1

    # Naam ResOBP
    1 Nathan Kuster Spado 3:48,40 ---
    2 Thijs van der Vegt Delta Sport 3:50,66 ---
    3 Maxim Heijens RK HAV 3:56,00 ---
    4 Stijn Bolders Spado 3:57,22 ---
    5 Luuk de Barbanson THOR 4:10,86 ---
    6 Tijn Janvier Spado 4:12,80 ---
    7 Finn Versteeg Spado 4:18,16 ---
    8 Stijn Dielens SV Diomedon 4:24,03 ---
    9 Tim van Meer SV Diomedon 4:30,23 ---