Categorie 'Meisjes Junior C'

Categorie gegevens

Deelnemers: 11
Categorie afkorting: MJC
Berekeningswijze: Junioren C/D
Meerkamp:
  • Speerwerpen ( 3 pogingen )
  • Verspringen ( 3 pogingen )
  • Losse onderdelen:
  • 1 x 800 meter
  • 1 x 5000 meter
  • 1 x 1000 meter steeple
  • 1 x 1500 meter steeple
  • Tijdschema 'Meisjes Junior C'

    Print Tijdschema

    Aanvang Onderdeel
    n/a 1500m SC Uitslagen
    19:00 Speer
    1
    Uitslagen
    19:00 800m Uitslagen
    19:30 1000m SC Uitslagen
    20:00 Ver
    1
    Uitslagen
    21:00 5000m Loopt uit


    Tijdschema

    19:00u21:30u
    Meisjes Junior C
    Speer - 1
    Ver - 1
    5000m

    Verenigingen 'Meisjes Junior C'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    ACO / Van Elderen ACO 2
    AV Heerenveen HRVN 1
    AV NOP NOP 1
    AV Spurt `88 SP88 2
    HAC `63 HC63 5

    Uitslagen Meerkamp Meisjes Junior C

    # Naam SpeerVerPunten totaal
    1 Thirza Annema HAC `63 25,01 3,72 776
    2 Nina De Haes HAC `63 14,10 4,42 704
    3 Elise Woertink ACO 20,49 3,43 637
    4 Marit Bouwman ACO 15,78 3,69 595
    5 Lotte Bonimbie HAC `63 14,64 3,57 546

    Uitslagen Meerkamp Speerwerpen Meisjes Junior C

    # Naam P1P2P3ResOBPPunten totaal
    1 Thirza Annema HAC `63 25,01 23,67 22,25 25,01 --- 414
    2 Elise Woertink ACO 19,95 20,49 20,13 20,49 --- 333
    3 Marit Bouwman ACO 15,04 13,50 15,78 15,78 --- 239
    4 Lotte Bonimbie HAC `63 X 14,47 14,64 14,64 --- 214
    5 Nina De Haes HAC `63 13,55 X 14,10 14,10 --- 202

    Uitslagen Meerkamp Verspringen Meisjes Junior C

    # Naam P1P2P3Res OBPPunten totaal
    1 Nina De Haes HAC `63 4,02 4,37 4,42 4,42 --- 502
    2 Thirza Annema HAC `63 3,67 3,72 3,33 3,72 --- 362
    3 Marit Bouwman ACO 3,40 3,58 3,69 3,69 --- 356
    4 Lotte Bonimbie HAC `63 3,57 3,17 3,36 3,57 --- 332
    5 Elise Woertink ACO 2,89 3,07 3,43 3,43 --- 304

    Uitslagen 800 meter Meisjes Junior C

    # Naam ResOBP
    1 Marielle Lensen HAC `63 2:39,58 3:00,02
    2 Nora Assink Spurt `88 2:41,74 ---
    3 Kyra Brouwer Heerenveen 2:44,54 ---
    4 Wieteke Terlouw Spurt `88 2:47,44 2:42,00
    5 Tess Kuhnen HAC `63 2:52,17 ---

    Uitslagen 5000 meter Meisjes Junior C

    Er zijn nog geen ingeschreven atleten

    Uitslagen 1000 meter steeple Meisjes Junior C

    Er zijn nog geen ingeschreven atleten

    Uitslagen 1500 meter steeple Meisjes Junior C

    # Naam ResOBP
    1 Anniek Draaistra AV NOP 5:58,24 ---