Categorie 'Senioren mannen'

Categorie gegevens

Deelnemers: 148
Categorie afkorting: Msen
Berekeningswijze:
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 800 meter
  • 1 x 1500 meter
  • 1 x 5000 meter
  • 1 x 10000 meter
  • Atleten 'Senioren mannen'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep 800m1500m5000m10000m
    3 Zaid Williams Zuid-Afrika 800m
    Mannen 800m B-serie ---
    5 Michiel Kallenberg AV Cifla 5000m
    Mannen 5000m B-serie ---
    13 Rick Hartogs DAK 5000m
    Mannen 5000m A-serie ---
    18 Victor van der Wel PAC 1500m
    Mannen 1500m D-serie ---
    20 Marco van Erp Leiden 1500m
    Mannen 1500m D-serie ---
    25 Ruben Sansom Maastricht 5000m
    Mannen 5000m A-serie ---
    31 Rick Heutinck AV Argo 5000m
    Mannen 5000m B-serie ---
    33 Narve Gilje Nordås Noorwegen 5000m
    Mannen 5000m A-serie ---
    34 Mark te Brake AVA `70 5000m
    Mannen 5000m B-serie ---
    35 Tom Hendrikse AAC `61 5000m
    Mannen 5000m A-serie ---
    42 Casper van...er Putten ASTX 1500m
    Mannen 1500m C-serie ---
    43 Guido Engelen De Liemers 800m
    Mannen 800m D-serie ---
    45 Piet Wiersma AV Jahn II 5000m
    Mannen 5000m B-serie ---
    46 Stijn van Geene Phanos 5000m
    Mannen 5000m A-serie ---
    47 Youri Driessen VRT 1500m
    Mannen 1500m E-serie ---
    52 Jawad Bana Belgie 800m
    Mannen 800m C-serie ---
    53 Pierre Jacobs Zuid-Afrika 800m
    Mannen 800m C-serie ---
    56 Francesco Agostini Italië 5000m
    Mannen 5000m A-serie ---
    60 Pim Elferink AV Cifla 1500m
    Mannen 1500m E-serie ---
    62 Patrick Taylor GBR 1500m
    Mannen 1500m C-serie ---
    63 Ashwyn Bergstedt Zuid-Afrika 800m
    Mannen 800m D-serie ---
    64 Reinder Prince Triathlon 1500m
    Mannen 1500m D-serie ---
    68 George Mills GBR 800m
    Mannen 800m A-serie ---
    70 Jeroen Bakker Triathlon 800m
    Mannen 800m C-serie ---
    72 Jordy Kloet AV Argo 5000m
    Mannen 5000m B-serie ---
    73 Niels te Pas LAAC Twente 5000m
    Mannen 5000m A-serie ---
    75 Koen van der Meijden Rotterdam 800m
    Mannen 800m C-serie ---
    79 Jelmer van...er Linden AV Statina 1500m
    Mannen 1500m B-serie ---
    80 Arjen van der Logt AV Phoenix 5000m
    Mannen 5000m A-serie ---
    82 Tijke Wentink AV Attila 800m
    Mannen 800m C-serie ---
    84 Erik van Rijsewijk AV Cifla 5000m
    Mannen 5000m B-serie ---
    102 Anday Tekle AV Unitas 1500m
    Mannen 1500m E-serie ---
    106 Freek van de Weerd AV Sprint 5000m
    Mannen 5000m A-serie ---
    107 Nick Marsman ACO 1500m
    Mannen 1500m B-serie ---
    108 Branco van Minnen MPM 800m
    Mannen 800m C-serie ---
    115 Sam de Vor GACH 1500m
    Mannen 1500m C-serie ---
    117 Tom de Gelder Olympus `70 1500m
    Mannen 1500m B-serie ---
    119 Yunis abu Stitan Haag 1500m
    Mannen 1500m C-serie ---
    121 Lauran Beijens TRR 5000m
    Mannen 5000m A-serie ---
    124 Hassan Mahamed AV Attila 1500m
    Mannen 1500m D-serie ---
    125 Thomas Kwint Groningen 1500m
    Mannen 1500m C-serie ---
    127 Mike Foppen Nederland 1500m
    Mannen 1500m A-serie ---
    128 Richard Douma Nederland 1500m
    Mannen 1500m A-serie ---
    129 Rick van Riel Nederland 1500m
    Mannen 1500m B-serie ---
    130 Robin van Riel Nederland 1500m
    Mannen 1500m A-serie ---
    131 Valentijn Weinans Nederland 1500m
    Mannen 1500m A-serie ---
    133 Jordy Williamsz Australië 1500m
    Mannen 1500m A-serie ---
    134 Matt Ramsden Australië 1500m
    Mannen 1500m A-serie ---
    136 Dries De Smet Belgie 1500m
    Mannen 1500m B-serie ---
    137 Pieter Jan Hannes Belgie 1500m
    Mannen 1500m B-serie ---
    139 Maximilian...Thorwirth Duitsland 1500m
    Mannen 1500m B-serie ---
    140 Kebede Endale Ethiopië 1500m
    Mannen 1500m A-serie ---
    142 Edwin Melly Kenia 1500m
    Mannen 1500m A-serie ---
    144 Calisters ...oi Ndiwa Kenia 1500m
    Mannen 1500m A-serie ---
    145 Kumari Taki Kenia 1500m
    Mannen 1500m A-serie ---
    146 Hylnur Andresson IJsland 1500m
    Mannen 1500m B-serie ---
    147 Adam Clarke GBR 1500m
    Mannen 1500m A-serie ---
    148 Jamy Williamson GBR 1500m
    Mannen 1500m B-serie ---
    150 Zak Seddon GBR 1500m
    Mannen 1500m B-serie ---
    153 Thomas Vanoppen Belgie 5000m
    Mannen 5000m A-serie ---
    154 Sean Tobin Ierland 5000m
    Mannen 5000m A-serie ---
    155 Gert Jan ...ssinkPACE Nederland 5000m
    Mannen 5000m A-serie ---
    157 Emil Danielsson Zweden 5000m
    Mannen 5000m A-serie ---
    158 John Foitzik Zweden 5000m
    Mannen 5000m A-serie ---
    194 Brett Robinson Australië 10000m
    Mannen 10K...tie-serie ---
    195 Mauricio Gonzalez Colombia 10000m
    Mannen 10K...tie-serie ---
    197 Filmon Ande Eritrea 10000m
    Mannen 10K...tie-serie ---
    199 Chala Regasa Ethiopië 10000m
    Mannen 10K...tie-serie ---
    200 Nibret Melak Ethiopië 10000m
    Mannen 10K...tie-serie ---
    203 Gavit Murli Kumar India 10000m
    Mannen 10K...tie-serie ---
    206 Joek AyekoPACE Oeganda 10000m
    Mannen 10K...tie-serie ---
    207 Mande Busendich Oeganda 10000m
    Mannen 10K...tie-serie ---
    208 Bart van NunenPACE Nederland 5000m
    Mannen 5000m A-serie ---
    209 Roy HoornwegPACE Nederland 10000m
    Mannen 10K...tie-serie ---
    210 Nicolae Al...ru Soare Roemenië 10000m
    Mannen 10K...tie-serie ---
    212 Leonard Korir USA 10000m
    Mannen 10K...tie-serie ---
    213 Roel Wijmenga Maastricht 5000m
    Mannen 5000m A-serie ---
    219 Tony van Diepen Nederland 800m
    Mannen 800m A-serie ---
    221 Thiago De Rosario Brazilië 800m
    Mannen 800m A-serie ---
    225 Daniel Welde Ethiopië 800m
    Mannen 800m A-serie ---
    226 Jurgen Wielart Nederland 800m
    Mannen 800m A-serie ---
    227 Jesper ArtsPACE Nederland 800m
    Mannen 800m B-serie ---
    228 Luuk Nusselder AV Argo 800m
    Mannen 800m C-serie ---
    236 Ben Buckingham Australië 5000m
    Mannen 5000m A-serie ---
    242 Jack Rayner Australië 10000m
    Mannen 10K...tie-serie ---
    243 Pieter Claus Belgie 1500m
    Mannen 1500m A-serie ---
    248 Marco Otten HAAS 800m
    Mannen 800m B-serie ---
    249 Milco Hahury Rotterdam 1500m
    Mannen 1500m C-serie ---
    252 Lars Duistermaat AV Archeus 5000m
    Mannen 5000m B-serie ---
    255 Robin Rietman De Liemers 1500m
    Mannen 1500m C-serie ---
    256 Lars Gerritsen AV Passaat 5000m
    Mannen 5000m A-serie ---
    263 Arian Kam Duitsland 800m
    Mannen 800m D-serie ---
    266 Patrick de Vos AV `56 5000m
    Mannen 5000m B-serie ---
    269 Khalid Mokhtari PAC 5000m
    Mannen 5000m B-serie ---
    271 Gebreselasie Habtom AV Cifla 5000m
    Mannen 5000m B-serie ---
    272 Robin Ruijter PH 800m
    Mannen 800m B-serie ---
    276 Rens Simons VRT 800m
    Mannen 800m C-serie ---
    282 Dirk van Sijpveld VAV 5000m
    Mannen 5000m B-serie ---
    285 Wesly de Kerpel Belgie 5000m
    Mannen 5000m A-serie ---
    286 Eniyem Nigat Ethiopië 5000m
    Mannen 5000m A-serie ---
    288 Ward Leunckens Belgie 800m
    Mannen 800m B-serie ---
    289 Andreas Bube Denemarken 800m
    Mannen 800m A-serie ---
    291 Brian Versluis Nederland 800m
    Mannen 800m B-serie ---
    292 Djoao Lobles Nederland 800m
    Mannen 800m A-serie ---
    293 Joeri Slagter Nederland 800m
    Mannen 800m B-serie ---
    294 Ryan Clarke Nederland 800m
    Mannen 800m A-serie ---
    295 Twan Pormes Nederland 800m
    Mannen 800m B-serie ---
    296 Wilfred va...HolstPACE Nederland 800m
    Mannen 800m A-serie ---
    297 Spencer Thomas GBR 800m
    Mannen 800m A-serie ---
    303 Tesfu Tewelde Eritrea 10000m
    Mannen 10K...tie-serie ---
    304 Haftu Teklu Ethiopië 10000m
    Mannen 10K...tie-serie ---
    305 Tesfahun Akalnew Ethiopië 10000m
    Mannen 10K...tie-serie ---
    306 Emmanuel ...ich Korir Kenia 10000m
    Mannen 10K...tie-serie ---
    307 Mo Mo Ali Nederland 10000m
    Mannen 10K...tie-serie ---
    308 Moses Kurong Oeganda 10000m
    Mannen 10K...tie-serie ---
    309 Stephen Kissa Oeganda 10000m
    Mannen 10K...tie-serie ---
    310 Kirubel Erassa USA 10000m
    Mannen 10K...tie-serie ---
    311 Lawi Lalang USA 10000m
    Mannen 10K...tie-serie ---
    312 Laurens S...keartPACE Belgie 1500m
    Mannen 1500m B-serie ---
    313 Mouhyadin ...bdi Waiss Djibouti 1500m
    Mannen 1500m A-serie ---
    314 Andrew Coscoran Ierland 1500m
    Mannen 1500m B-serie ---
    315 Ajay Kumar Saroj India 1500m
    Mannen 1500m A-serie ---
    316 Jinson Johnson India 1500m
    Mannen 1500m A-serie ---
    317 Cornelius ...angatPACE Kenia 1500m
    Mannen 1500m A-serie ---
    318 Antoine Gakeme Burundi 800m
    Mannen 800m A-serie ---
    319 Bram Anderiessen Nederland 1500m
    Mannen 1500m A-serie ---
    320 Jurjen Polderman Nederland 1500m
    Mannen 1500m C-serie ---
    321 Koen Grandiek Nederland 1500m
    Mannen 1500m D-serie ---
    323 Mahadi Abdi-Ali Nederland 1500m
    Mannen 1500m B-serie ---
    324 Noah Baltus Nederland 1500m
    Mannen 1500m B-serie ---
    325 Thomas Lewis Nederland 1500m
    Mannen 1500m C-serie ---
    327 Ronald Musagala Oeganda 1500m
    Mannen 1500m A-serie ---
    328 Luke McCann Ierland 1500m
    Mannen 1500m B-serie ---
    333 Alfred Barkach Kenia 10000m
    Mannen 10K...tie-serie ---
    335 Erick Kiptanui Kenia 10000m
    Mannen 10K...tie-serie ---
    339 Joep Staps Nederland 5000m
    Mannen 5000m B-serie ---
    345 Jan Hense Duitsland 5000m
    Mannen 5000m A-serie ---
    347 Luke Greer GBR 5000m
    Mannen 5000m A-serie ---
    358 Willy Tarbei Kenia 800m
    Mannen 800m A-serie ---
    359 Solomon Boit Kenia 10000m
    Mannen 10K...tie-serie ---
    360 Kalid Amin Nederland 5000m
    Mannen 5000m A-serie ---
    365 Mathijs Weijkamp HAAS 5000m
    Mannen 5000m B-serie ---
    366 Tom de Leeuw Almere `81 800m
    Mannen 800m B-serie ---
    367 Tom Disveld AAC 800m
    Mannen 800m B-serie ---
    368 Max van der Lugt AV Zaanland 800m
    Mannen 800m C-serie ---
    402 Ali Hamdi Belgie 1500m
    Mannen 1500m B-serie ---
    403 Sybren Mulder Nederland 800m
    Mannen 800m D-serie ---
    501 Bjorn KoremanPACE Nederland 5000m
    Mannen 5000m A-serie ---

    Verenigingen 'Senioren mannen'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    AAC AAC 1
    AAC `61 AC61 1
    ACO / Van Elderen ACO 1
    Almere `81 AM81 1
    Atletiek Maastricht MSTR 2
    Australië AUS 5
    AV Archeus ARCH 1
    AV Argo ARGO 3
    AV Attila ATTL 2
    AV Cifla CFLA 4
    AV De Liemers LMRS 2
    AV Jahn II JAHN 1
    AV Olympus `70 OL70 1
    AV Passaat PSST 1
    AV Phoenix PHNX 1
    AV Sprint SPRN 1
    AV Statina STTN 1
    AV Triathlon Triathlon 2
    AV Unitas UNTS 1
    AV Zaanland ZNLD 1
    AV `56 AV56 1
    AVA `70 AV70 1
    Belgie BEL 9
    Brazilië BRA 1
    Burundi BDI 1
    Colombia COL 1
    DAK DAK 1
    Denemarken DEN 1
    Djibouti DJI 1
    Duitsland GER 3
    Eritrea ERI 2
    ESAV Asterix ASTX 1
    Ethiopië ETH 7
    GAC Hilversum GACH 1
    Groningen Atletiek GRNG 1
    Haag Atletiek HAAG 1
    Ierland IRL 3
    IJsland ISL 1
    India IND 3
    Italië ITA 1
    Kenia KEN 9
    LAAC Twente LAAC 1
    Leiden Atletiek LATL 1
    Marathon Pim Mulier MPM 1
    Nederland NED 28
    Noorwegen NOR 1
    NSAV `t Haasje HAAS 2
    Oeganda UGA 5
    PAC PAC 2
    Phanos PHNS 1
    Prins Hendrik PH 1
    Roemenië ROU 1
    Rotterdam Atletiek RDAM 2
    Tilburg Road Runners TRR 1
    VAV VAV 1
    Venloop Running Team VRT 2
    Verenigd Koninkrijk GBR 7
    Verenigde Staten USA 3
    Zuid-Afrika RSA 3
    Zweden SWE 2
  • 800m
  • 1500m
  • 5000m
  • 10000m
  • Uitslagen 800 meter Senioren mannen

    # Naam ResOBP
    1 Tony van Diepen Nederland 1:46,90 1:47,35
    2 Spencer Thomas GBR 1:47,32 1:47,10
    3 Andreas Bube Denemarken 1:48,05 1:44,89
    4 Antoine Gakeme Burundi 1:48,41 1:44,09
    5 George Mills GBR 1:48,42 1:48,67
    6 Jurgen Wielart Nederland 1:48,47 1:48,08
    7 Djoao Lobles Nederland 1:48,58 1:49,21
    8 Thiago De Rosario Brazilië 1:49,20 1:44,81
    9 Ryan Clarke Nederland 1:49,75 1:49,77
    10 Ward Leunckens Belgie 1:51,53 1:49,79
    11 Robin Ruijter PH 1:51,62 1:51,04
    12 Tom Disveld AAC 1:52,25 1:50,93
    13 Brian Versluis Nederland 1:53,03 1:52,57
    14 Zaid Williams Zuid-Afrika 1:53,39 1:51,90
    15 Marco Otten HAAS 1:53,60 1:54,04
    16 Joeri Slagter Nederland 1:53,73 1:50,18
    17 Tom de Leeuw Almere `81 1:53,75 1:53,69
    18 Willy Tarbei Kenia 1:53,91 1:44,51
    19 Twan Pormes Nederland 1:54,60 1:52,99
    20 Koen van der Meijden Rotterdam 1:55,61 1:56,38
    21 Branco van Minnen MPM 1:56,58 1:56,60
    22 Luuk Nusselder AV Argo 1:56,77 1:57,23
    23 Jeroen Bakker Triathlon 1:57,83 1:54,83
    24 Tijke Wentink AV Attila 1:59,94 1:56,94
    25 Pierre Jacobs Zuid-Afrika 2:00,72 1:55,77
    26 Rens Simons VRT 2:00,91 2:01,47
    27 Jawad Bana Belgie 2:01,11 2:00,29
    28 Ashwyn Bergstedt Zuid-Afrika 2:06,06 2:05,00
    29 Guido Engelen De Liemers 2:07,12 2:06,02
    Daniel Welde Ethiopië DNS 1:48,00
    Max van der Lugt AV Zaanland DNF ---
    Arian Kam Duitsland DNF 2:14,00
    Jesper ArtsPACE Nederland DNF 1:52,51
    Wilfred va...HolstPACE Nederland DNF 1:48,01
    Sybren Mulder Nederland DNF ---

    Uitslagen 1500 meter Senioren mannen

    # Naam ResOBP
    1 Ronald Musagala Oeganda 3:35,81 3:33,65
    2 Kumari Taki Kenia 3:36,05 3:35,83
    3 Mouhyadin ...bdi Waiss Djibouti 3:36,32 3:34,55
    4 Edwin Melly Kenia 3:36,71 3:50,00
    5 Matt Ramsden Australië 3:37,20 3:39,00
    6 Jinson Johnson India 3:37,62 3:37,86
    7 Kebede Endale Ethiopië 3:38,73 3:37,00
    8 Jordy Williamsz Australië 3:39,19 3:36,00
    9 Mike Foppen Nederland 3:39,27 3:40,30
    10 Valentijn Weinans Nederland 3:39,78 3:39,91
    11 Ajay Kumar Saroj India 3:40,39 3:41,93
    12 Maximilian...Thorwirth Duitsland 3:41,35 3:41,26
    13 Bram Anderiessen Nederland 3:41,62 3:41,62
    14 Robin van Riel Nederland 3:42,44 3:42,60
    15 Adam Clarke GBR 3:42,46 3:38,35
    16 Luke McCann Ierland 3:42,92 3:42,37
    17 Jelmer van...er Linden AV Statina 3:43,00 3:45,29
    18 Pieter Claus Belgie 3:43,18 3:38,00
    19 Andrew Coscoran Ierland 3:43,27 3:41,20
    20 Calisters ...oi Ndiwa Kenia 3:43,36 3:40,16
    21 Mahadi Abdi-Ali Nederland 3:43,82 3:44,23
    22 Richard Douma Nederland 3:44,22 3:35,77
    23 Ali Hamdi Belgie 3:44,77 3:38,65
    24 Rick van Riel Nederland 3:45,99 3:52,90
    25 Nick Marsman ACO 3:46,46 3:51,24
    26 Pieter Jan Hannes Belgie 3:47,10 3:34,49
    27 Dries De Smet Belgie 3:47,23 3:43,18
    28 Noah Baltus Nederland 3:47,47 3:48,00
    29 Tom de Gelder Olympus `70 3:48,27 3:50,89
    30 Casper van...er Putten ASTX 3:50,93 3:52,83
    31 Patrick Taylor GBR 3:52,66 3:51,22
    32 Thomas Lewis Nederland 3:53,04 3:48,00
    33 Jurjen Polderman Nederland 3:53,33 3:48,00
    34 Milco Hahury Rotterdam 3:53,70 3:54,63
    35 Victor van der Wel PAC 3:58,94 4:01,14
    36 Yunis abu Stitan Haag 3:59,34 3:55,57
    37 Hassan Mahamed AV Attila 4:01,10 3:59,19
    38 Marco van Erp Leiden 4:02,81 4:02,74
    39 Sam de Vor GACH 4:03,71 3:58,33
    40 Robin Rietman De Liemers 4:04,76 3:57,26
    41 Reinder Prince Triathlon 4:05,60 4:02,29
    42 Koen Grandiek Nederland 4:08,39 4:05,00
    43 Thomas Kwint Groningen 4:11,31 3:59,54
    44 Anday Tekle AV Unitas 4:12,38 4:14,34
    45 Pim Elferink AV Cifla 4:14,98 4:18,70
    46 Youri Driessen VRT 4:33,51 4:16,90
    Laurens S...keartPACE Belgie DNF 3:48,55
    Jamy Williamson GBR DNF 3:41,59
    Zak Seddon GBR DNF 3:42,02
    Hylnur Andresson IJsland DNF 3:49,19
    Cornelius ...angatPACE Kenia DNF 3:39,03

    Uitslagen 5000 meter Senioren mannen

    # Naam ResOBP
    1 Sean Tobin Ierland 13:56,22 14:03,77
    2 Ben Buckingham Australië 14:03,71 14:39,77
    3 Wesly de Kerpel Belgie 14:07,30 13:47,97
    4 Emil Danielsson Zweden 14:11,16 14:16,79
    5 Thomas Vanoppen Belgie 14:13,25 14:00,00
    6 Kalid Amin Nederland 14:14,39 14:17,11
    7 John Foitzik Zweden 14:22,43 14:14,57
    8 Luke Greer GBR 14:26,57 14:16,82
    9 Francesco Agostini Italië 14:26,86 14:31,00
    10 Tom Hendrikse AAC `61 14:32,20 14:32,34
    11 Lars Gerritsen AV Passaat 14:33,23 14:36,26
    12 Roel Wijmenga Maastricht 14:43,62 14:54,44
    13 Niels te Pas LAAC Twente 14:46,51 15:14,31
    14 Freek van de Weerd AV Sprint 14:48,95 14:37,71
    15 Lauran Beijens TRR 14:56,99 14:55,00
    16 Arjen van der Logt AV Phoenix 14:58,61 14:44,08
    17 Stijn van Geene Phanos 14:58,98 14:40,98
    18 Mark te Brake AVA `70 15:30,73 15:22,45
    19 Michiel Kallenberg AV Cifla 15:34,71 15:46,58
    20 Patrick de Vos AV `56 15:41,02 15:13,00
    21 Mathijs Weijkamp HAAS 15:41,16 15:50,00
    22 Erik van Rijsewijk AV Cifla 15:41,77 15:30,15
    23 Lars Duistermaat AV Archeus 15:42,44 16:36,00
    24 Rick Heutinck AV Argo 15:43,38 15:59,00
    25 Khalid Mokhtari PAC 15:48,73 15:37,45
    26 Piet Wiersma AV Jahn II 15:51,75 15:32,90
    27 Jordy Kloet AV Argo 15:53,34 15:27,00
    28 Gebreselasie Habtom AV Cifla 15:58,05 15:32,00
    29 Joep Staps Nederland 16:19,44 ---
    Eniyem Nigat Ethiopië DNS 14:05,00
    Narve Gilje Nordås Noorwegen DNS 14:23,58
    Dirk van Sijpveld VAV DNF 15:21,75
    Ruben Sansom Maastricht DNF 14:43,42
    Rick Hartogs DAK DNF 14:38,22
    Jan Hense Duitsland DNF 14:42,37
    Bjorn KoremanPACE Nederland DNF ---
    Gert Jan ...ssinkPACE Nederland DNF ---
    Bart van NunenPACE Nederland DNF ---

    Uitslagen 10000 meter Senioren mannen

    # Naam ResOBP
    1 Tesfahun Akalnew Ethiopië 27:30,24 28:15,00
    2 Haftu Teklu Ethiopië 27:30,88 28:10,00
    3 Kirubel Erassa USA 27:32,89 27,52
    4 Erick Kiptanui Kenia 27:33,42 28:17,00
    5 Leonard Korir USA 27:34,01 27:20,18
    6 Alfred Barkach Kenia 27:34,88 28:20,90
    7 Stephen Kissa Oeganda 27:47,66 27:13,00
    8 Mande Busendich Oeganda 27:57,72 27,56
    9 Brett Robinson Australië 27:58,97 28:24,49
    10 Jack Rayner Australië 27:59,59 28:12,07
    11 Lawi Lalang USA 28:10,74 28:03,34
    12 Emmanuel ...ich Korir Kenia 28:29,17 28:26,46
    13 Moses Kurong Oeganda 28:30,89 27:22,33
    14 Tesfu Tewelde Eritrea 28:39,40 29:23,00
    15 Solomon Boit Kenia 28:41,42 27:57,44
    16 Mo Mo Ali Nederland 29:14,60 29:11,00
    Mauricio Gonzalez Colombia DNS 28,10
    Chala Regasa Ethiopië DNS 13,25
    Nibret Melak Ethiopië DNS 13,07
    Nicolae Al...ru Soare Roemenië DNS 28,25
    Filmon Ande Eritrea DNF 27,57
    Gavit Murli Kumar India DNF 28,38
    Roy HoornwegPACE Nederland DNF 28:37,39
    Joek AyekoPACE Oeganda DNF 28,49