Atleten 'Jongens Junior D2'

Snr Naam Onderdelen Startgroep 60m60m_hf60m_f600m1000m60mH60mH_hf60mH_f4x50mKogelKogel_fHoogPolshoogVerVer_f
373 Menno van Riesen Flevo Delta 4x50m
--------------
374 Guus Boorsma Altis 60m
60mH
4x50m
JD2 - 60mJD2 - 60mH ------------
375 Arvin Bronder Altis 60m
60m_hf
4x50m
JD2 - 60mJD2 - 60m ...ve Finale ------------
376 Jelle van ...r Heijden Altis 60m
60mH
60mH_hf
4x50m
JD2 - 60mJD2 - 60mHJD2 - 60mH...ve Finale -----------
377 Kingston Schuld Altis 60m
4x50m
Ver
JD2 - 60mJD2 - Vers...e Groep B ------------
378 Casper de Winter ARV Ilion 60m
60m_hf
Kogel
Kogel_f
JD2 - 60mJD2 - 60m ...ve FinaleJD2 - Koge...e Groep AJD2 - Kogel Finale -----------
379 Fabio Valle Sanchez AV 1923 60m
60m_hf
JD2 - 60mJD2 - 60m ...ve Finale -------------
380 Zafir Ali AV Atos 60m
60mH
Kogel
JD2 - 60mJD2 - 60mHJD2 - Koge...e Groep A ------------
381 Miran van den Ameele AV Atos 60m
Ver
JD2 - 60mJD2 - Vers...e Groep B -------------
382 Naël Oostburg AV Atos 60m
JD2 - 60m --------------
383 Joseph Bangura AV De Keien 60m
60m_hf
Kogel
JD2 - 60mJD2 - 60m ...ve FinaleJD2 - Koge...e Groep A ------------
384 Timo van Ravestein AV De Keien 60m
60m_hf
JD2 - 60mJD2 - 60m ...ve Finale -------------
385 Joost van de Belt de Sprinter 60m
60m_f
60m_hf
Kogel
Hoog
JD2 - 60mJD2 - 60m FinaleJD2 - 60m ...ve FinaleJD2 - Koge...e Groep AJD2 - Hoog - Groep A ----------
386 Gideon Blankespoor Flevo Delta 60m
60m_hf
1000m
4x50m
JD2 - 60mJD2 - 60m ...ve FinaleJD2 - 1000m -----------
387 Ravi ter Hennepe AV Gouda 60m
Kogel
Ver
JD2 - 60mJD2 - Koge...e Groep AJD2 - Vers...e Groep C ------------
388 Tobias Henze AV Gouda 60m
1000m
4x50m
JD2 - 60mJD2 - 1000m ------------
389 David Tamminga AV Gouda 60m
4x50m
Hoog
Ver
JD2 - 60mJD2 - Hoog - Groep CJD2 - Vers...e Groep C -----------
390 Jeffrey de Kok HLLM 60m
60m_f
60m_hf
1000m
JD2 - 60mJD2 - 60m FinaleJD2 - 60m ...ve FinaleJD2 - 1000m -----------
391 Max Kroon Heerenveen 60m
60mH
4x50m
Ver
Ver_f
JD2 - 60mJD2 - 60mHJD2 - Vers...e Groep AJD2 - Vers...en Finale ----------
392 Mats Kruijer AV Hylas 60m
600m
1000m
JD2 - 60mJD2 - 600mJD2 - 1000m ------------
393 Reinder Andringa AV Lionitas 60m
60m_f
60m_hf
Kogel
Kogel_f
JD2 - 60mJD2 - 60m FinaleJD2 - 60m ...ve FinaleJD2 - Koge...e Groep AJD2 - Kogel Finale ----------
394 Youri Schneider AV Lycurgus 60m
Ver
JD2 - 60mJD2 - Vers...e Groep B -------------
395 Mostafa Al-Bayati NEAV 60m
Ver
JD2 - 60mJD2 - Vers...e Groep B -------------
396 Nils Eerhart Olympus `70 60m
4x50m
Kogel
JD2 - 60mJD2 - Koge...e Groep A ------------
397 Kenan Türegün Olympus `70 60m
60m_hf
60mH
60mH_f
60mH_hf
4x50m
Hoog
JD2 - 60mJD2 - 60m ...ve FinaleJD2 - 60mHJD2 - 60mH FinaleJD2 - 60mH...ve FinaleJD2 - Hoog - Groep A --------
398 Mick van Veen Olympus `70 60m
60m_f
60m_hf
600m
4x50m
Ver
Ver_f
JD2 - 60mJD2 - 60m FinaleJD2 - 60m ...ve FinaleJD2 - 600mJD2 - Vers...e Groep AJD2 - Vers...en Finale --------
399 Joris Verbeek Olympus `70 60m
600m
Ver
JD2 - 60mJD2 - 600mJD2 - Vers...e Groep B ------------
400 Nick Oosting AV PEC 1910 60m
60m_hf
Ver
JD2 - 60mJD2 - 60m ...ve FinaleJD2 - Vers...e Groep A ------------
401 Brend Goosen AV Sparta 60m
60m_hf
60mH
60mH_hf
Kogel
JD2 - 60mJD2 - 60m ...ve FinaleJD2 - 60mHJD2 - 60mH...ve FinaleJD2 - Koge...e Groep A ----------
402 Dominique ...ou Bouene AV Sparta 60m
60m_hf
Kogel
Kogel_f
Hoog
JD2 - 60mJD2 - 60m ...ve FinaleJD2 - Koge...e Groep AJD2 - Kogel FinaleJD2 - Hoog - Groep A ----------
403 Florian Hasse Startbaan 60m
Ver
JD2 - 60mJD2 - Vers...e Groep A -------------
404 Thom Koggel AV Statina 60m
60m_f
60m_hf
600m
60mH
JD2 - 60mJD2 - 60m FinaleJD2 - 60m ...ve FinaleJD2 - 600mJD2 - 60mH ----------
405 Benjamin Gotte Triathlon 60m
1000m
Ver
JD2 - 60mJD2 - 1000mJD2 - Vers...e Groep B ------------
406 Stan Könings AV Unitas 60m
60m_hf
Ver
JD2 - 60mJD2 - 60m ...ve FinaleJD2 - Vers...e Groep B ------------
407 Bas Verheijen AV Weert 60m
600m
4x50m
Ver
JD2 - 60mJD2 - 600mJD2 - Vers...e Groep A -----------
408 Jochem van den Berg AV Zeewolde 60m
4x50m
Kogel
JD2 - 60mJD2 - Koge...e Groep A ------------
409 Quirijn Pastoor AV Zeewolde 60m
1000m
4x50m
Ver
JD2 - 60mJD2 - 1000mJD2 - Vers...e Groep B -----------
410 Ties Velthuis AV34 60m
Kogel
Kogel_f
JD2 - 60mJD2 - Koge...e Groep AJD2 - Kogel Finale ------------
411 Jari Verhagen AV34 60m
60mH
JD2 - 60mJD2 - 60mH -------------
412 Ravi Klerks DAK 60m
60mH
4x50m
JD2 - 60mJD2 - 60mH ------------
413 Nicky Broos DJA 60m
60mH
60mH_hf
Hoog
JD2 - 60mJD2 - 60mHJD2 - 60mH...ve FinaleJD2 - Hoog - Groep A -----------
414 Bram van Dongen DJA 60m
600m
60mH
60mH_hf
JD2 - 60mJD2 - 600mJD2 - 60mHJD2 - 60mH...ve Finale -----------
415 Bruno Everaert DJA 60m
Hoog
Ver
JD2 - 60mJD2 - Hoog - Groep CJD2 - Vers...e Groep A ------------
416 Jeremiah Puroja DNMC 60m
Kogel
Hoog
JD2 - 60mJD2 - Koge...e Groep AJD1+2 - Ho...- Groep B ------------
417 Luca Ton DNMC 60m
60m_hf
Hoog
Ver
JD2 - 60mJD2 - 60m ...ve FinaleJD1+2 - Ho...- Groep BJD2 - Vers...e Groep B -----------
418 Emir Bektesevic Eindhoven 60m
60mH
JD2 - 60mJD2 - 60mH -------------
419 Maxim van Dorp Fortius 60m
60mH
60mH_hf
Ver
JD2 - 60mJD2 - 60mHJD2 - 60mH...ve FinaleJD2 - Vers...e Groep C -----------
420 Marijn Walstra GACH 60m
60m_hf
60mH
JD2 - 60mJD2 - 60m ...ve FinaleJD2 - 60mH ------------
421 Boris van Zwam GACH 60m
60mH
60mH_hf
JD2 - 60mJD2 - 60mHJD2 - 60mH...ve Finale ------------
422 Nillrano Ceder Haag 60m
Kogel
Ver
JD2 - 60mJD2 - Koge...e Groep BJD2 - Vers...e Groep B ------------
423 Floris Roeleveld Haag 60m
Kogel
Hoog
JD2 - 60mJD2 - Koge...e Groep AJD1+2 - Ho...- Groep B ------------
424 Joachim van Tol Haag 60m
Kogel
Hoog
JD2 - 60mJD2 - Koge...e Groep AJD1+2 - Ho...- Groep B ------------
425 Joris Hennen HAC 60m
60mH
4x50m
JD2 - 60mJD2 - 60mH ------------
426 Florian Scholte HAC 60m
4x50m
Ver
JD2 - 60mJD2 - Vers...e Groep B ------------
427 Fergus Tabor HAC 60m
60m_f
60m_hf
60mH
60mH_hf
4x50m
Hoog
JD2 - 60mJD2 - 60m FinaleJD2 - 60m ...ve FinaleJD2 - 60mHJD2 - 60mH...ve FinaleJD2 - Hoog - Groep A --------
428 Aidan de Bok HLLS 60m
4x50m
Ver
JD2 - 60mJD2 - Vers...e Groep B ------------
429 Nelson Moude Foko HLLS 60m
4x50m
JD2 - 60m -------------
430 Josse Kampen Isala `96 60m
600m
JD2 - 60mJD2 - 600m -------------
431 Mikai Snoek KAV Holland 60m
60m_hf
Kogel
JD2 - 60mJD2 - 60m ...ve FinaleJD2 - Koge...e Groep A ------------
432 Manne Baan Leiden 60m
60m_f
60m_hf
60mH
60mH_f
60mH_hf
Hoog
JD2 - 60mJD2 - 60m FinaleJD2 - 60m ...ve FinaleJD2 - 60mHJD2 - 60mH FinaleJD2 - 60mH...ve FinaleJD2 - Hoog - Groep A --------
433 Siemen Edelenbos Leiden 60m
600m
JD2 - 60mJD2 - 600m -------------
434 Richard de Kort Leiden 60m
60mH
60mH_f
60mH_hf
JD2 - 60mJD2 - 60mHJD2 - 60mH FinaleJD2 - 60mH...ve Finale -----------
435 Davey Ouwehand Leiden 60m
600m
JD2 - 60mJD2 - 600m -------------
436 Sven Kosters MPM 60m
60m_hf
Ver
Ver_f
JD2 - 60mJD2 - 60m ...ve FinaleJD2 - Vers...e Groep AJD2 - Vers...en Finale -----------
437 Hidde Kuiper Nijmegen 60m
60m_hf
600m
4x50m
JD2 - 60mJD2 - 60m ...ve FinaleJD2 - 600m -----------
438 Beau Pronk VOLO 60m
1000m
Ver
JD2 - 60mJD2 - 1000mJD2 - Vers...e Groep B ------------
439 Quentin Bos PAC 60m
Hoog
Ver
JD2 - 60mJD2 - Hoog - Groep CJD2 - Vers...e Groep C ------------
440 Tristan Demmers PAC 60m
600m
JD2 - 60mJD2 - 600m -------------
441 Yannick de Jong PAC 60m
60m_f
60m_hf
Kogel
Kogel_f
Hoog
JD2 - 60mJD2 - 60m FinaleJD2 - 60m ...ve FinaleJD2 - Koge...e Groep AJD2 - Kogel FinaleJD2 - Hoog - Groep A ---------
442 Aiden Schenk PAC 60m
600m
60mH
60mH_hf
JD2 - 60mJD2 - 600mJD2 - 60mHJD2 - 60mH...ve Finale -----------
443 Miguel Babeliowsky Phanos 60m
60m_hf
Ver
JD2 - 60mJD2 - 60m ...ve FinaleJD2 - Vers...e Groep A ------------
444 Luc Bouwens PH 60m
Ver
Ver_f
JD2 - 60mJD2 - Vers...e Groep BJD2 - Vers...en Finale ------------
445 Lucas Couwenberg PH 60m
4x50m
Polshoog
Ver
JD2 - 60mJD+MD - PolshoogJD2 - Vers...e Groep C -----------
446 Bjarne Maas Spado 60m
60mH
60mH_hf
JD2 - 60mJD2 - 60mHJD2 - 60mH...ve Finale ------------
447 Raf Vaessen Swift 60m
60mH
Ver
JD2 - 60mJD2 - 60mHJD2 - Vers...e Groep C ------------
448 Fabian Janse Tempo AV 60m
JD2 - 60m --------------
449 Noa Pet AAV `36 600m
60mH
60mH_hf
Kogel
JD2 - 600mJD2 - 60mHJD2 - 60mH...ve FinaleJD2 - Koge...e Groep B -----------
450 Yvo van den IJssel De Liemers 600m
JD2 - 600m --------------
451 Sybren van Gelder AV Lionitas 600m
Kogel
Ver
JD2 - 600mJD2 - Koge...e Groep BJD2 - Vers...e Groep B ------------
452 Leslie van...n Schenau AV Wijchen 600m
1000m
JD2 - 600mJD2 - 1000m -------------
453 Mats Lievers AVA `70 600m
JD2 - 600m --------------
454 Ruben van Geenen DAK 600m
1000m
JD2 - 600mJD2 - 1000m -------------
455 Cuno Harmes Groningen 600m
JD2 - 600m --------------
456 Ruben Eefting HAC `63 600m
JD2 - 600m --------------
457 Joep den Dulk Leiden 600m
JD2 - 600m --------------
458 Abel Molenaar Leiden 600m
JD2 - 600m --------------
459 Arnel Ahm...Haeringen Nederland 600m
JD2 - 600m --------------
460 Sam van Keulen Nijmegen 600m
JD2 - 600m --------------
461 Joppe van Sleeuwen Nijmegen 600m
4x50m
JD2 - 600m -------------
462 Max Veerbeek Nijmegen 600m
4x50m
JD2 - 600m -------------
463 Rimme Biewenga PAC 600m
1000m
Kogel
JD2 - 600mJD2 - 1000mJD2 - Koge...e Groep B ------------
464 Quinten de Vos PAC 600m
60mH
Ver
Ver_f
JD2 - 600mJD2 - 60mHJD2 - Vers...e Groep AJD2 - Vers...en Finale -----------
465 Liam Jongejan Phanos 600m
60mH
60mH_f
60mH_hf
Ver
Ver_f
JD2 - 600mJD2 - 60mHJD2 - 60mH FinaleJD2 - 60mH...ve FinaleJD2 - Vers...e Groep AJD2 - Vers...en Finale ---------
466 Nariño Renfurm SAV 600m
1000m
JD2 - 600mJD2 - 1000m -------------
467 Mike van Otterlo VAV 600m
JD2 - 600m --------------
468 Cavo Van Mastrigt AC TION 1000m
JD2 - 1000m --------------
469 Justin Alewijnse AV Aalsmeer 1000m
JD2 - 1000m --------------
470 Sepp Schulte Castricum 1000m
Kogel
Hoog
JD2 - 1000mJD2 - Koge...e Groep BJD2 - Hoog - Groep A ------------
471 Laurens Bouwhuis DVTR 1000m
JD2 - 1000m --------------
472 Merijn Sol Flevo Delta 1000m
4x50m
JD2 - 1000m -------------
473 Marijn de Pater AV Gouda 1000m
60mH
Hoog
JD2 - 1000mJD2 - 60mHJD1+2 - Ho...- Groep B ------------
474 Mart Bijker Heerenveen 1000m
60mH
60mH_hf
4x50m
JD2 - 1000mJD2 - 60mHJD2 - 60mH...ve Finale -----------
475 Ivan Nillesen NEAV 1000m
60mH
Ver
JD2 - 1000mJD2 - 60mHJD2 - Vers...e Groep C ------------
476 Jelle Rol NEAV 1000m
JD2 - 1000m --------------
477 Tristan de Haan AV PEC 1910 1000m
JD2 - 1000m --------------
478 Jesper Pauw AV PEC 1910 1000m
JD2 - 1000m --------------
479 Bram Slabbekoorn AV PEC 1910 1000m
JD2 - 1000m --------------
480 Constantijn Klomp AV Sparta 1000m
JD2 - 1000m --------------
481 Rowan Witteveen AV34 1000m
Hoog
JD2 - 1000mJD2 - Hoog - Groep C -------------
482 Milan van Holsteijn AV `40 1000m
JD2 - 1000m --------------
483 Tim Houwers AVA `70 1000m
JD2 - 1000m --------------
484 Stan van Gestel DAK 1000m
4x50m
Ver
JD2 - 1000mJD2 - Vers...e Groep B ------------
485 Briek Weerkamp Haag 1000m
Ver
Ver_f
JD2 - 1000mJD2 - Vers...e Groep CJD2 - Vers...en Finale ------------
486 Daniel Boendermaker HLLS 1000m
4x50m
Hoog
JD2 - 1000mJD2 - Hoog - Groep C ------------
487 Quido Damhof MPM 1000m
JD2 - 1000m --------------
488 Senna Huisman Nijmegen 1000m
JD2 - 1000m --------------
489 Marco van Gelder PH 1000m
60mH
JD2 - 1000mJD2 - 60mH -------------
490 Juriaan Visser PH 1000m
4x50m
Kogel
JD2 - 1000mJD2 - Koge...e Groep B ------------
491 Morris van...andbergen Spado 1000m
JD2 - 1000m --------------
492 Jesse Bosch Tempo AV 1000m
JD2 - 1000m --------------
493 Stan Hovens VRT 1000m
JD2 - 1000m --------------
494 Ilya Nauta Heerenveen 60mH
60mH_hf
4x50m
Ver
JD2 - 60mHJD2 - 60mH...ve FinaleJD2 - Vers...e Groep C -----------
495 Tim Posth...a de Boer AV Hylas 60mH
60mH_f
60mH_hf
Ver
Ver_f
JD2 - 60mHJD2 - 60mH FinaleJD2 - 60mH...ve FinaleJD2 - Vers...e Groep AJD2 - Vers...en Finale ----------
496 Marne van der Kooi AV Impala 60mH
60mH_hf
Hoog
JD2 - 60mHJD2 - 60mH...ve FinaleJD2 - Hoog - Groep A ------------
497 Ivar van Doorn AV Oss `78 60mH
60mH_hf
Hoog
JD2 - 60mHJD2 - 60mH...ve FinaleJD2 - Hoog - Groep A ------------
498 Ties Oosting AV Trias 60mH
60mH_f
60mH_hf
Kogel
Kogel_f
Hoog
JD2 - 60mHJD2 - 60mH FinaleJD2 - 60mH...ve FinaleJD2 - Koge...e Groep AJD2 - Kogel FinaleJD1+2 - Ho...- Groep B ---------
499 Mike Middelkoop Triathlon 60mH
Hoog
JD2 - 60mHJD1+2 - Ho...- Groep B -------------
500 Mik Commandeur DEM 60mH
60mH_f
60mH_hf
Hoog
JD2 - 60mHJD2 - 60mH FinaleJD2 - 60mH...ve FinaleJD2 - Hoog - Groep A -----------
501 Jim Putter DJA 60mH
60mH_f
60mH_hf
Kogel
Kogel_f
Ver
Ver_f
JD2 - 60mHJD2 - 60mH FinaleJD2 - 60mH...ve FinaleJD2 - Koge...e Groep BJD2 - Kogel FinaleJD2 - Vers...e Groep AJD2 - Vers...en Finale --------
502 Niels Bitter GACH 60mH
60mH_hf
Kogel
Ver
Ver_f
JD2 - 60mHJD2 - 60mH...ve FinaleJD2 - Koge...e Groep BJD2 - Vers...e Groep AJD2 - Vers...en Finale ----------
503 Fedde Taekema Haag 60mH
60mH_hf
Hoog
Ver
JD2 - 60mHJD2 - 60mH...ve FinaleJD1+2 - Ho...- Groep BJD2 - Vers...e Groep A -----------
504 Beer Timmer HLLS 60mH
60mH_hf
Hoog
JD2 - 60mHJD2 - 60mH...ve FinaleJD2 - Hoog - Groep A ------------
505 Hugo Visser Isala `96 60mH
Ver
JD2 - 60mHJD2 - Vers...e Groep A -------------
506 Ties Willemse Voorne 60mH
60mH_hf
Ver
Ver_f
JD2 - 60mHJD2 - 60mH...ve FinaleJD2 - Vers...e Groep AJD2 - Vers...en Finale -----------
507 Kian Sanches AV Hera Kogel
Kogel_f
Hoog
JD2 - Koge...e Groep AJD2 - Kogel FinaleJD2 - Hoog - Groep A ------------
508 Sieb Stiemer AV Oss `78 Kogel
Kogel_f
Ver
JD2 - Koge...e Groep AJD2 - Kogel FinaleJD2 - Vers...e Groep A ------------
509 Nathan Van der Hoorn AAV `36 Kogel
Hoog
JD2 - Koge...e Groep BJD1+2 - Ho...- Groep B -------------
510 Wessel Koekkoek ACO Kogel
Hoog
JD2 - Koge...e Groep BJD2 - Hoog - Groep C -------------
511 Navajo Nahumury Altis Kogel
Ver
Ver_f
JD2 - Koge...e Groep BJD2 - Vers...e Groep BJD2 - Vers...en Finale ------------
512 Patrick Hees AV 1923 Kogel
Kogel_f
JD2 - Koge...e Groep BJD2 - Kogel Finale -------------
513 Toon Hulman DVTR Kogel
JD2 - Koge...e Groep B --------------
514 Iven Kooij AV Gouda 4x50m
Kogel
Hoog
Ver
JD2 - Koge...e Groep BJD2 - Hoog - Groep CJD2 - Vers...e Groep C -----------
515 Rens Schuurmans AV Oss `78 Kogel
Ver
JD2 - Koge...e Groep BJD2 - Vers...e Groep A -------------
516 Steven Waasdorp Startbaan Kogel
Polshoog
JD2 - Koge...e Groep BJD+MD - Polshoog -------------
517 Jasper Valkenburg AV34 Kogel
Hoog
Ver
JD2 - Koge...e Groep BJD1+2 - Ho...- Groep BJD2 - Vers...e Groep B ------------
518 Jessy Struijs SAV Kogel
Kogel_f
JD2 - Koge...e Groep BJD2 - Kogel Finale -------------
519 Thijs Bongers Swift Kogel
Kogel_f
JD2 - Koge...e Groep BJD2 - Kogel Finale -------------
520 Merlijn Piepenbroek ARV Ilion Hoog
JD2 - Hoog - Groep A --------------
521 Sander de Haan HRRR 4x50m
Polshoog
JD+MD - Polshoog -------------
522 Siebe Sesink Nijmegen 4x50m
Ver
Ver_f
JD2 - Vers...e Groep BJD2 - Vers...en Finale ------------
523 Naïl Souissi AV Gouda 4x50m
Hoog
JD2 - Hoog - Groep C -------------
524 Roan van Veen SPOB Hoog
Ver
JD2 - Hoog - Groep CJD2 - Vers...e Groep A -------------

Verenigingen 'Jongens Junior D2'

VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
AAV `36 AV36 2
AC TION TION 1
ACO / Van Elderen ACO 1
Altis ALTS 5
ARV Ilion ILIO 2
AV 1923 AV23 2
AV Aalsmeer ALSM 1
AV Atos ATOS 3
AV Castricum CSTR 1
AV Daventria 1906 DVTR 2
AV De Keien KEIN 2
AV De Liemers LMRS 1
AV de Sprinter MDSP 1
AV Flevo Delta FLDT 3
AV Gouda GOUD 6
AV Haarlemmermeer HLLM 1
AV Heerenveen HRVN 3
AV Hera HERA 1
AV Horror Sneek HRRR 1
AV Hylas HYLS 2
AV Impala IMPL 1
AV Lionitas LNTS 2
AV Lycurgus LYCG 1
AV NEA-Volharding NEAV 3
AV Olympus `70 OL70 4
AV Oss `78 OS78 3
AV PEC 1910 PEC 4
AV Sparta SPRT 3
AV Spirit Oud Beijerland SPOB 1
AV Startbaan STBN 2
AV Statina STTN 1
AV Trias TRAS 1
AV Triathlon Triathlon 2
AV Unitas UNTS 1
AV Weert WRT 1
AV Wijchen WYCH 1
AV Zeewolde ZWLD 2
AV `34 Apeldoorn AV34 4
AV `40 AV40 1
AVA `70 AV70 2
DAK DAK 3
DEM DEM 1
DJA DJA 4
Dynamica ADSV DNMC 2
Eindhoven Atletiek EHAT 1
Fortius FORT 1
GAC Hilversum GACH 3
Groningen Atletiek GRNG 1
Haag Atletiek HAAG 5
HAC HAC 3
HAC `63 HC63 1
Hellas Utrecht HLLS 4
Isala `96 ISLA 2
KAV Holland KAVH 1
Leiden Atletiek LATL 6
Marathon Pim Mulier MPM 2
Nederland NED 1
Nijmegen Atletiek NYMG 6
O.S.S. - VOLO VOLO 1
PAC PAC 6
Phanos PHNS 2
Prins Hendrik PH 4
SAV SAV 2
Spado SPDO 2
Swift Atletiek SWFT 2
Tempo AV TMPO 2
VAV VAV 1
Venloop Running Team VRT 1
Voorne Atletiek VRNE 1

Uitslagen 60 meter Jongens Junior D2

# Naam ResOBP
1 Yannick de Jong PAC 8,00Q 7,92
2 Jeffrey de Kok HLLM 8,07Q 8,16
3 Reinder Andringa AV Lionitas 8,13Q 8,75
4 Manne Baan Leiden 8,25Q 8,09
5 Fergus Tabor HAC 8,27Q 8,49
6 Joost van de Belt de Sprinter 8,47Q 8,82
7 Sven Kosters MPM 8,48Q 8,54
8 Thom Koggel AV Statina 8,50Q 8,67
9 Mick van Veen Olympus `70 8,51Q 8,55
10 Fabio Valle Sanchez AV 1923 8,51Q 8,60
11 Casper de Winter ARV Ilion 8,53Q 8,58
12 Nick Oosting AV PEC 1910 8,55Q 9,13
13 Kenan Türegün Olympus `70 8,59Q 8,67
14 Timo van Ravestein AV De Keien 8,59Q 9,03
15 Miguel Babeliowsky Phanos 8,62Q 8,71
16 Marijn Walstra GACH 8,67q 8,77
17 Joseph Bangura AV De Keien 8,69q 8,69
18 Gideon Blankespoor Flevo Delta 8,71Q 9,45
19 Stan Könings AV Unitas 8,73Q 8,28
20 Arvin Bronder Altis 8,74q 9,08
21 Mikai Snoek KAV Holland 8,74Q 8,92
22 Luca Ton DNMC 8,76q 8,89
23 Hidde Kuiper Nijmegen 8,77q 9,39
24 Brend Goosen AV Sparta 8,78q 8,90
25 Dominique ...ou Bouene AV Sparta 8,78qR 8,82
26 Davey Ouwehand Leiden 8,79 8,88
27 Guus Boorsma Altis 8,82 8,94
28 Siemen Edelenbos Leiden 8,82 9,16
29 Naël Oostburg AV Atos 8,88 8,97
29 Nicky Broos DJA 8,88 8,80
31 Jeremiah Puroja DNMC 8,89 9,00
32 Florian Hasse Startbaan 8,90 8,75
33 Fabian Janse Tempo AV 8,92 8,79
34 Tristan Demmers PAC 8,92 9,49
35 Richard de Kort Leiden 8,95 8,89
36 Max Kroon Heerenveen 8,96 9,06
37 Quirijn Pastoor AV Zeewolde 9,00 9,34
37 Luc Bouwens PH 9,00 8,73
39 Raf Vaessen Swift 9,02 8,99
40 Mostafa Al-Bayati NEAV 9,04 8,64
41 Jelle van ...r Heijden Altis 9,04 9,01
42 Boris van Zwam GACH 9,06 9,07
43 Aiden Schenk PAC 9,07 8,99
44 Tobias Henze AV Gouda 9,07 9,31
45 Ravi Klerks DAK 9,07 9,69
45 Josse Kampen Isala `96 9,07 9,49
47 Bram van Dongen DJA 9,10 9,26
48 Aidan de Bok HLLS 9,11 8,96
49 Maxim van Dorp Fortius 9,15 9,04
50 Ties Velthuis AV34 9,15 9,16
51 Bas Verheijen AV Weert 9,16 9,06
52 Bjarne Maas Spado 9,21 9,38
53 David Tamminga AV Gouda 9,25 9,19
54 Nils Eerhart Olympus `70 9,41 9,46
55 Benjamin Gotte Triathlon 9,42 10,07
56 Quentin Bos PAC 9,48 9,25
57 Ravi ter Hennepe AV Gouda 9,63 9,69
58 Floris Roeleveld Haag 9,68 10,23
59 Lucas Couwenberg PH 9,69 9,98
60 Mats Kruijer AV Hylas 9,76 9,85
61 Bruno Everaert DJA 9,82 9,83
62 Joris Verbeek Olympus `70 9,86 9,99
63 Beau Pronk VOLO 10,04 10,30
64 Zafir Ali AV Atos 10,10 10,15
65 Jochem van den Berg AV Zeewolde 10,63 10,87
Miran van den Ameele AV Atos DNF 8,97

Uitslagen 60 meter halve finale Jongens Junior D2

# Naam ResQm
1 Yannick de Jong PAC 7,99Q 8,00
2 Jeffrey de Kok HLLM 8,13Q 8,07
3 Manne Baan Leiden 8,14Q 8,25
4 Reinder Andringa AV Lionitas 8,19Q 8,13
5 Fergus Tabor HAC 8,32q 8,27
6 Thom Koggel AV Statina 8,45Q 8,50
7 Joost van de Belt de Sprinter 8,45Q 8,47
8 Mick van Veen Olympus `70 8,46q 8,51
9 Sven Kosters MPM 8,50 8,48
10 Fabio Valle Sanchez AV 1923 8,56 8,51
11 Nick Oosting AV PEC 1910 8,60 8,55
12 Timo van Ravestein AV De Keien 8,61 8,59
13 Miguel Babeliowsky Phanos 8,66 8,62
14 Casper de Winter ARV Ilion 8,70 8,53
15 Arvin Bronder Altis 8,71 8,74
16 Joseph Bangura AV De Keien 8,71 8,69
17 Marijn Walstra GACH 8,71 8,67
18 Kenan Türegün Olympus `70 8,73 8,59
19 Mikai Snoek KAV Holland 8,80 8,74
20 Stan Könings AV Unitas 8,83 8,73
21 Dominique ...ou Bouene AV Sparta 8,90 8,78
22 Brend Goosen AV Sparta 8,92 8,78
22 Gideon Blankespoor Flevo Delta 8,92 8,71
Hidde Kuiper Nijmegen DNF 8,77

Uitslagen 600 meter Jongens Junior D2

# Naam ResOBP
1 Yvo van den IJssel De Liemers 1:43,86 1:48,50
2 Arnel Ahm...Haeringen Nederland 1:43,87 1:43,75
3 Liam Jongejan Phanos 1:44,96 1:45,00
4 Quinten de Vos PAC 1:46,68 1:44,78
5 Joep den Dulk Leiden 1:47,44 1:47,87
6 Noa Pet AAV `36 1:48,50 1:56,03
7 Sam van Keulen Nijmegen 1:48,61 1:51,59
8 Rimme Biewenga PAC 1:48,69 1:47,06
9 Siemen Edelenbos Leiden 1:50,60 1:52,09
10 Max Veerbeek Nijmegen 1:51,53 1:51,59
11 Tristan Demmers PAC 1:51,60 1:52,59
12 Bram van Dongen DJA 1:52,26 1:58,79
13 Abel Molenaar Leiden 1:53,78 1:54,37
14 Davey Ouwehand Leiden 1:53,95 1:53,74
15 Hidde Kuiper Nijmegen 1:55,43 2:01,17
16 Josse Kampen Isala `96 1:55,48 2:00,79
17 Aiden Schenk PAC 1:56,80 1:52,53
18 Mick van Veen Olympus `70 1:57,27 1:59,45
19 Sybren van Gelder AV Lionitas 1:58,46 2:03,79
20 Joppe van Sleeuwen Nijmegen 1:58,61 2:00,95
21 Mats Lievers AVA `70 1:59,81 1:57,10
22 Mats Kruijer AV Hylas 2:00,05 2:06,18
23 Mike van Otterlo VAV 2:00,42 2:06,40
24 Nariño Renfurm SAV 2:03,32 1:45,90
25 Bas Verheijen AV Weert 2:04,00 2:04,97
26 Thom Koggel AV Statina 2:09,09 2:13,69
27 Joris Verbeek Olympus `70 2:09,25 2:19,26
Ruben Eefting HAC `63 DNF 1:46,58

Uitslagen 1000 meter Jongens Junior D2

# Naam ResOBP
1 Jeffrey de Kok HLLM 3:06,07 2:56,36
2 Milan van Holsteijn AV `40 3:12,04 3:11,07
3 Senna Huisman Nijmegen 3:12,58 3:16,11
4 Merijn Sol Flevo Delta 3:13,54 3:12,00
5 Quido Damhof MPM 3:13,83 3:15,38
6 Sepp Schulte Castricum 3:14,32 3:14,88
7 Quirijn Pastoor AV Zeewolde 3:17,05 3:25,33
8 Mart Bijker Heerenveen 3:18,23 3:17,71
9 Justin Alewijnse AV Aalsmeer 3:24,28 3:25,10
10 Tristan de Haan AV PEC 1910 3:25,00 3:16,00
11 Jesper Pauw AV PEC 1910 3:25,51 3:24,43
12 Tim Houwers AVA `70 3:25,69 3:33,38
13 Bram Slabbekoorn AV PEC 1910 3:25,69 3:26,00
14 Benjamin Gotte Triathlon 3:26,04 3:33,33
15 Cavo Van Mastrigt AC TION 3:26,31 3:20,90
16 Jesse Bosch Tempo AV 3:26,34 3:23,95
17 Morris van...andbergen Spado 3:30,15 3:25,53
18 Juriaan Visser PH 3:32,00 3:27,08
19 Marco van Gelder PH 3:32,22 3:39,59
20 Beau Pronk VOLO 3:33,02 3:35,87
21 Gideon Blankespoor Flevo Delta 3:33,30 3:27,97
22 Rowan Witteveen AV34 3:36,30 3:44,06
23 Laurens Bouwhuis DVTR 3:40,35 4:15,00
24 Jelle Rol NEAV 3:40,54 3:37,18
25 Stan van Gestel DAK 3:40,69 3:49,21
26 Mats Kruijer AV Hylas 3:43,28 3:37,52
27 Rimme Biewenga PAC 3:44,24 3:19,54
28 Tobias Henze AV Gouda 3:44,92 3:49,38
29 Ivan Nillesen NEAV 4:23,79 4:03,34
Briek Weerkamp Haag DNF 3:17,68
Daniel Boendermaker HLLS DNF 4:10,05

Uitslagen 60 meter horden Jongens Junior D2

# Naam ResOBP
1 Jim Putter DJA 9,07Q 9,16
2 Tim Posth...a de Boer AV Hylas 9,59Q 10,08
3 Kenan Türegün Olympus `70 9,70Q 10,13
4 Mik Commandeur DEM 10,00Q 10,20
5 Fergus Tabor HAC 10,05Q 10,91
6 Ties Oosting AV Trias 10,05Q 10,13
7 Richard de Kort Leiden 10,12Q 10,05
8 Manne Baan Leiden 10,21Q 9,44
9 Nicky Broos DJA 10,30Q 10,48
10 Marne van der Kooi AV Impala 10,36Q 11,32
11 Ties Willemse Voorne 10,61Q 10,79
12 Liam Jongejan Phanos 10,62Q 10,78
13 Boris van Zwam GACH 10,68Q 11,05
14 Bjarne Maas Spado 10,74Q 11,38
15 Jelle van ...r Heijden Altis 10,76Q 11,36
16 Ivar van Doorn AV Oss `78 10,77Q 12,09
17 Aiden Schenk PAC 10,81q 11,93
18 Ilya Nauta Heerenveen 10,82Q 11,32
19 Fedde Taekema Haag 10,86Q 11,38
20 Brend Goosen AV Sparta 10,99Q 12,16
21 Niels Bitter GACH 11,01q 11,76
22 Noa Pet AAV `36 11,03q 10,52
23 Beer Timmer HLLS 11,03Q 11,34
24 Mart Bijker Heerenveen 11,14q 11,60
25 Bram van Dongen DJA 11,17qR 12,02
26 Maxim van Dorp Fortius 11,26qR 11,79
27 Marijn Walstra GACH 11,31 11,77
28 Thom Koggel AV Statina 11,35 9,68
29 Ravi Klerks DAK 11,41 12,99
30 Guus Boorsma Altis 11,72 11,83
31 Max Kroon Heerenveen 11,82 11,61
32 Mike Middelkoop Triathlon 11,94 13,48
33 Marco van Gelder PH 12,07 11,65
34 Raf Vaessen Swift 12,26 12,05
35 Ivan Nillesen NEAV 13,15 13,00
36 Hugo Visser Isala `96 19,26 10,28
Jari Verhagen AV34 DNS 12,62
Zafir Ali AV Atos DNF 12,50

Uitslagen 60 meter horden halve finale Jongens Junior D2

# Naam ResQm
1 Jim Putter DJA 8,83Q 9,07
2 Manne Baan Leiden 9,49Q 10,21
3 Tim Posth...a de Boer AV Hylas 9,53Q 9,59
4 Kenan Türegün Olympus `70 9,79Q 9,70
5 Ties Oosting AV Trias 9,89Q 10,05
6 Richard de Kort Leiden 10,01q 10,12
7 Mik Commandeur DEM 10,13Q 10,00
8 Liam Jongejan Phanos 10,32q 10,62
9 Bjarne Maas Spado 10,36 10,74
10 Boris van Zwam GACH 10,48 10,68
10 Nicky Broos DJA 10,48 10,30
12 Fedde Taekema Haag 10,63 10,86
13 Fergus Tabor HAC 10,66 10,05
14 Ties Willemse Voorne 10,69 10,61
15 Noa Pet AAV `36 10,88 11,03
16 Bram van Dongen DJA 10,92 11,17
17 Ilya Nauta Heerenveen 10,93 10,82
18 Niels Bitter GACH 11,02 11,01
19 Brend Goosen AV Sparta 11,03 10,99
20 Mart Bijker Heerenveen 11,08 11,14
21 Jelle van ...r Heijden Altis 11,10 10,76
22 Aiden Schenk PAC 11,13 10,81
22 Ivar van Doorn AV Oss `78 11,13 10,77
Maxim van Dorp Fortius DNS 11,26

Uitslagen 60 meter horden finale Jongens Junior D2

# Naam ResQm
1 Jim Putter DJA 9,09 8,83
2 Manne Baan Leiden 9,29 9,49
3 Tim Posth...a de Boer AV Hylas 9,77 9,53
4 Kenan Türegün Olympus `70 9,97 9,79
5 Mik Commandeur DEM 10,00 10,13
6 Ties Oosting AV Trias 10,06 9,89
7 Richard de Kort Leiden 10,16 10,01
8 Liam Jongejan Phanos 10,43 10,32

Uitslagen 4 x 50m Jongens Junior D2

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Nimma-boys Nijmegen Atletiek - JJD2 4 28,49 7
2 Flevo delta 1 AV Flevo Delta - JJD2 4 28,94 6
3 RTC boys AV Horror Sneek - JJD2 4 28,98 5
4 4 Hellas Hellas Utrecht - JJD2 5 29,05 4
5 Olympus '70 AV Olympus `70 - JJD2 4 29,08 3
6 Zeewolde Atletiek JJD AV Zeewolde - JJD2 4 30,53 2
7 DAK Dudes DAK - JJD2 4 31,17 1

Uitslagen Kogelstoten 3 kilogram Jongens Junior D2

# Naam P1P2P3ResOBP
1 Yannick de Jong PAC 10,18 - - 10,18Q 10,86
2 Thijs Bongers Swift 10,00 - - 10,00Q 8,98
3 Patrick Hees AV 1923 9,71 9,82 9,55 9,82q 10,52
4 Jessy Struijs SAV 9,69 9,30 8,97 9,69q 9,43
5 Casper de Winter ARV Ilion 9,38 9,60 9,44 9,60q 9,17
6 Ties Velthuis AV34 9,46 9,43 9,12 9,46q 9,23
7 Dominique ...ou Bouene AV Sparta 9,06 9,40 8,47 9,40q 9,71
8 Sieb Stiemer AV Oss `78 9,23 8,79 8,65 9,23q 8,79
9 Jim Putter DJA 9,11 8,58 8,56 9,11q 9,05
10 Reinder Andringa AV Lionitas 8,71 9,01 9,07 9,07q 8,04
11 Kian Sanches AV Hera 7,74 8,07 8,98 8,98q 9,58
12 Ties Oosting AV Trias 8,40 8,71 8,83 8,83q 8,26
13 Jeremiah Puroja DNMC 8,09 8,35 8,83 8,83 8,08
14 Noa Pet AAV `36 8,82 7,47 8,37 8,82 8,47
15 Navajo Nahumury Altis 8,35 8,79 8,55 8,79 8,67
16 Niels Bitter GACH 8,66 8,73 8,44 8,73 8,31
17 Nathan Van der Hoorn AAV `36 8,44 7,89 7,38 8,44 7,78
18 Mikai Snoek KAV Holland X X 8,29 8,29 9,02
19 Jasper Valkenburg AV34 8,04 8,00 8,24 8,24 7,78
20 Iven Kooij AV Gouda 7,09 8,02 7,20 8,02 6,54
21 Brend Goosen AV Sparta 7,92 7,75 7,57 7,92 7,68
22 Joseph Bangura AV De Keien 7,19 6,67 7,91 7,91 8,72
23 Joost van de Belt de Sprinter 7,61 7,24 7,89 7,89 8,36
24 Nils Eerhart Olympus `70 7,84 7,81 7,68 7,84 8,12
25 Toon Hulman DVTR 7,73 7,14 7,82 7,82 8,08
26 Sepp Schulte Castricum 7,45 7,50 7,41 7,50 8,03
27 Wessel Koekkoek ACO 7,49 6,54 7,06 7,49 8,17
28 Ravi ter Hennepe AV Gouda 7,15 6,84 6,23 7,15 6,63
29 Floris Roeleveld Haag 6,94 6,97 6,83 6,97 7,10
30 Rens Schuurmans AV Oss `78 5,98 6,56 6,97 6,97 7,56
31 Zafir Ali AV Atos 6,33 X 6,70 6,70 7,07
32 Sybren van Gelder AV Lionitas 6,40 5,83 6,60 6,60 7,06
33 Juriaan Visser PH 5,95 6,12 6,09 6,12 7,50
34 Jochem van den Berg AV Zeewolde 5,33 5,56 5,35 5,56 5,92
Steven Waasdorp Startbaan - - - DNS 8,26

Uitslagen Kogelstoten 3 kilogram finale Jongens Junior D2

# Naam P1P2P3ResQm
1 Yannick de Jong PAC 10,62 11,04 10,16 11,04 10,18
2 Patrick Hees AV 1923 10,26 10,80 10,82 10,82 9,82
3 Thijs Bongers Swift 9,99 9,58 10,34 10,34 10,00
4 Jessy Struijs SAV 9,49 9,95 9,12 9,95 9,69
5 Casper de Winter ARV Ilion 9,77 9,11 9,68 9,77 9,60
6 Jim Putter DJA 9,09 9,59 8,67 9,59 9,11
7 Ties Velthuis AV34 8,47 9,54 9,08 9,54 9,46
8 Kian Sanches AV Hera 8,24 8,92 9,31 9,31 8,98
9 Reinder Andringa AV Lionitas 9,22 8,69 X 9,22 9,07
10 Sieb Stiemer AV Oss `78 9,21 7,94 9,13 9,21 9,23
11 Ties Oosting AV Trias 8,49 8,75 9,00 9,00 8,83
12 Dominique ...ou Bouene AV Sparta 8,24 8,79 8,61 8,79 9,40

Uitslagen Hoogspringen Jongens Junior D2

# Naam 1.251.301.351.401.451.501.551.601.62ResOBP
1 Manne Baan Leiden O O O O O O O XXX 1,60 1,56
2 Yannick de Jong PAC O O O XXO O XXX 1,55 1,55
2 Ivar van Doorn AV Oss `78 O O XO O XO O O XXX 1,55 1,50
4 Fergus Tabor HAC O O O O O XXX 1,50 1,60
5 Wessel Koekkoek ACO - O O - O XXO XXX 1,50 1,45
6 Nicky Broos DJA O O O O XO XXO XXX 1,50 1,50
7 Roan van Veen SPOB O O O XO XXO XXO XXX 1,50 1,40
8 Sepp Schulte Castricum O O O O XXX 1,45 1,55
8 Joost van de Belt de Sprinter O O O XXX 1,45 1,50
10 Mik Commandeur DEM O O O XO O XXX 1,45 1,50
11 Rowan Witteveen AV34 O XO XO XO O XXX 1,45 1,35
12 Beer Timmer HLLS O XXO XO XXX 1,45 1,45
13 Ties Oosting AV Trias O O O XXX 1,40 1,45
13 Dominique ...ou Bouene AV Sparta O O O O XXX 1,40 1,45
13 Marne van der Kooi AV Impala O O XXX 1,40 1,56
16 Kenan Türegün Olympus `70 O XO XXX 1,40 1,40
17 Luca Ton DNMC O O O XXO XXX 1,40 1,30
17 Bruno Everaert DJA O O O XXO XXX 1,40 1,30
19 Nathan Van der Hoorn AAV `36 O O O XXX 1,35 1,40
19 Kian Sanches AV Hera O O XXX 1,35 1,45
19 Jeremiah Puroja DNMC O O O XXX 1,35 1,35
22 Iven Kooij AV Gouda O O XO XXX 1,35 1,30
22 Jasper Valkenburg AV34 O O XO XXX 1,35 1,35
24 Merlijn Piepenbroek ARV Ilion O XXX 1,30 1,45
25 Daniel Boendermaker HLLS XO O XXX 1,30 1,25
26 Quentin Bos PAC O XXX 1,25 1,40
Mike Middelkoop Triathlon XXX NM 1,25
Fedde Taekema Haag XXX NM 1,25
Floris Roeleveld Haag XXX NM 1,35
Naïl Souissi AV Gouda XXX NM 1,15
David Tamminga AV Gouda XXX NM 1,22

Uitslagen Polsstokhoogspringen Jongens Junior D2

# Naam 1.601.701.751.801.851.901.952.002.052.102.152.202.252.302.352.402.45ResOBP
1 Steven Waasdorp Startbaan XXO - O - O O O O XXO O XO XXX 2,40 2,25
2 Sander de Haan HRRR O O O O O O XO XO XXX 2,00 1,70
3 Lucas Couwenberg PH O O XXO XXX 1,75 1,70

Uitslagen Verspringen Jongens Junior D2

# Naam P1P2P3ResOBP
1 Jim Putter DJA 5,28 5,28Q 5,13
2 Tim Posth...a de Boer AV Hylas 4,95 4,95Q 4,89
3 Sven Kosters MPM 4,41 4,72 4,44 4,72q 4,48
4 Navajo Nahumury Altis 4,69 4,65 4,62 4,69q 4,35
5 Ties Willemse Voorne 4,61 4,30 X 4,61q 4,26
6 Siebe Sesink Nijmegen 4,60 4,49 4,49 4,60q 4,46
7 Quinten de Vos PAC 4,41 4,36 4,59 4,59q 4,66
8 Liam Jongejan Phanos 4,38 4,28 X 4,38q 4,36
9 Niels Bitter GACH 3,59 4,21 4,33 4,33q 4,36
10 Briek Weerkamp Haag 4,28 4,03 4,32 4,32q 4,46
11 Max Kroon Heerenveen 3,88 4,09 4,32 4,32q 4,28
12 Mick van Veen Olympus `70 4,02 X 4,29 4,29q 4,61
13 Luc Bouwens PH 3,99 3,79 4,29 4,29qR 4,19
14 Mostafa Al-Bayati NEAV 4,09 4,24 4,04 4,24 4,65
15 Aidan de Bok HLLS 4,22 4,23 4,03 4,23 4,61
16 Nick Oosting AV PEC 1910 4,18 X 3,99 4,18 4,37
17 Florian Hasse Startbaan 4,08 4,17 4,17 4,17 4,28
18 Stan Könings AV Unitas 4,11 3,83 4,06 4,11 4,45
19 Roan van Veen SPOB 4,07 X 4,02 4,07 3,77
20 Sybren van Gelder AV Lionitas X 3,36 4,06 4,06 4,03
21 Jasper Valkenburg AV34 2,93 3,74 4,05 4,05 4,12
22 Fedde Taekema Haag 4,04 3,55 3,96 4,04 4,25
23 Miguel Babeliowsky Phanos 3,88 3,90 4,03 4,03 4,51
24 Miran van den Ameele AV Atos 4,01 3,94 3,93 4,01 3,94
25 Sieb Stiemer AV Oss `78 X 4,01 3,71 4,01 4,46
26 Quentin Bos PAC X 4,00 3,90 4,00 4,07
27 Rens Schuurmans AV Oss `78 3,97 3,82 3,84 3,97 4,34
28 Ravi ter Hennepe AV Gouda 3,91 X 3,82 3,91 3,91
29 Luca Ton DNMC 3,73 3,88 3,87 3,88 4,06
30 Quirijn Pastoor AV Zeewolde 3,67 3,58 3,82 3,82 3,85
31 Maxim van Dorp Fortius X X 3,82 3,82 4,20
32 Bas Verheijen AV Weert X 3,78 3,77 3,78 3,92
33 Joris Verbeek Olympus `70 X 3,31 3,71 3,71 3,48
34 Hugo Visser Isala `96 3,71 - - 3,71 4,14
35 Raf Vaessen Swift 3,46 3,49 3,70 3,70 4,24
36 Beau Pronk VOLO 3,62 3,28 3,48 3,62 3,44
37 Bruno Everaert DJA 3,24 3,31 3,59 3,59 3,58
38 Ilya Nauta Heerenveen 3,44 X 3,40 3,44 4,18
39 Iven Kooij AV Gouda 3,36 3,26 3,29 3,36 3,37
40 Stan van Gestel DAK 3,35 2,87 2,93 3,35 3,60
41 Benjamin Gotte Triathlon 3,30 3,16 3,15 3,30 3,64
42 Lucas Couwenberg PH 3,29 3,24 3,27 3,29 3,47
43 David Tamminga AV Gouda 3,22 3,01 3,07 3,22 3,87
44 Ivan Nillesen NEAV 3,21 2,63 3,07 3,21 3,17

Uitslagen Verspringen finale Jongens Junior D2

# Naam P1P2P3ResQm
1 Jim Putter DJA 5,28 5,21 5,16 5,28 5,28
2 Tim Posth...a de Boer AV Hylas X X 5,02 5,02 4,95
3 Sven Kosters MPM 4,58 4,54 X 4,58 4,72
4 Mick van Veen Olympus `70 4,28 4,30 4,56 4,56 4,29
5 Liam Jongejan Phanos 4,30 4,50 4,54 4,54 4,38
6 Ties Willemse Voorne 4,21 4,23 4,49 4,49 4,61
7 Siebe Sesink Nijmegen 3,71 4,42 4,48 4,48 4,60
8 Briek Weerkamp Haag 4,46 3,86 3,94 4,46 4,32
9 Niels Bitter GACH 4,33 4,12 4,17 4,33 4,33
10 Navajo Nahumury Altis 2,50 4,08 4,20 4,20 4,69
11 Max Kroon Heerenveen X <