Atleten 'Jongens Junior D1'

Snr Naam Onderdelen Startgroep 60m60m_hf60m_f600m1000m60mH60mH_hf60mH_f4x50mKogelKogel_fHoogPolshoogVerVer_f
236 Tycho van Hussel AV Nijkerk 4x50m
--------------
237 Finn Korf AC TION 60m
60m_hf
Ver
Ver_f
JD1 - 60mJD1 - 60m ...ve FinaleJD1 - Vers...e Groep AJD1 - Vers...en Finale -----------
238 Niels Karel Altis 60m
60m_hf
4x50m
Kogel
Ver
JD1 - 60mJD1 - 60m ...ve FinaleJD1 - Koge...e Groep AJD1 - Vers...e Groep B ----------
239 David Knuth Altis 60m
60m_f
60m_hf
JD1 - 60mJD1 - 60m FinaleJD1 - 60m ...ve Finale ------------
240 Matthieu Afognon ARV Ilion 60m
60m_f
60m_hf
60mH
JD1 - 60mJD1 - 60m FinaleJD1 - 60m ...ve FinaleJD1 - 60mH -----------
241 Tijn den Duijn ARV Ilion 60m
60m_hf
Ver
Ver_f
JD1 - 60mJD1 - 60m ...ve FinaleJD1 - Vers...e Groep AJD1 - Vers...en Finale -----------
242 Gio Kromokario ARV Ilion 60m
Kogel
Kogel_f
Ver
JD1 - 60mJD1 - Koge...e Groep AJD1 - Kogel FinaleJD1 - Vers...e Groep A -----------
243 Lloyd Leidsman Maastricht 60m
60m_f
60m_hf
JD1 - 60mJD1 - 60m FinaleJD1 - 60m ...ve Finale ------------
244 Joris Mantel AV 1923 60m
60m_f
60m_hf
600m
4x50m
Ver
Ver_f
JD1 - 60mJD1 - 60m FinaleJD1 - 60m ...ve FinaleJD1 - 600mJD1 - Vers...e Groep AJD1 - Vers...en Finale --------
245 Quinten Canton AV Atos 60m
1000m
Ver
JD1 - 60mJD1 - 1000mJD1 - Vers...e Groep C ------------
246 Sytse Lutgendorff DVTR 60m
60m_hf
Ver
JD1 - 60mJD1 - 60m ...ve FinaleJD1 - Vers...e Groep B ------------
247 Denzel Jone Lunda AV Feniks 60m
60m_hf
4x50m
Hoog
JD1 - 60mJD1 - 60m ...ve FinaleJD1 - Hoog - Groep A -----------
248 Jesse van Wijk Flevo Delta 60m
4x50m
Ver
JD1 - 60mJD1 - Vers...e Groep B ------------
249 Thomas van Hest AV Gouda 60m
1000m
4x50m
Ver
JD1 - 60mJD1 - 1000mJD1 - Vers...e Groep C -----------
250 Victor Kortbeek AV Gouda 60m
4x50m
JD1 - 60m -------------
251 Hugo Slangen AV Gouda 60m
1000m
4x50m
Ver
JD1 - 60mJD1 - 1000mJD1 - Vers...e Groep C -----------
252 Matt Verzeide AV Gouda 60m
60m_f
60m_hf
4x50m
Hoog
Ver
JD1 - 60mJD1 - 60m FinaleJD1 - 60m ...ve FinaleJD1 - Hoog - Groep CJD1 - Vers...e Groep C ---------
253 Tim Jeeninga Heerenveen 60m
600m
Kogel
JD1 - 60mJD1 - 600mJD1 - Koge...e Groep B ------------
254 Sverre Nota Heerenveen 60m
60mH
60mH_hf
Polshoog
JD1 - 60mJD1 - 60mHJD1 - 60mH...ve FinaleJD+MD - Polshoog -----------
255 Fimme de Vries AV Hera 60m
1000m
JD1 - 60mJD1 - 1000m -------------
256 Thijmen Oostwouder AV Nijkerk 60m
60mH
60mH_hf
4x50m
JD1 - 60mJD1 - 60mHJD1 - 60mH...ve Finale -----------
257 Jelle Helmig Olympus `70 60m
60mH
Ver
JD1 - 60mJD1 - 60mHJD1 - Vers...e Groep B ------------
258 Joe van Veen Olympus `70 60m
600m
4x50m
Ver
JD1 - 60mJD1 - 600mJD1 - Vers...e Groep B -----------
259 Jelle van Loon AV PEC 1910 60m
60m_hf
600m
4x50m
JD1 - 60mJD1 - 60m ...ve FinaleJD1 - 600m -----------
260 Luc van der Vegt AV Salland 60m
60mH
JD1 - 60mJD1 - 60mH -------------
261 Jelle Kreeft AV Spiridon 60m
60m_hf
Kogel
Kogel_f
Hoog
JD1 - 60mJD1 - 60m ...ve FinaleJD1 - Koge...e Groep AJD1 - Kogel FinaleJD1 - Hoog - Groep A ----------
262 Kevin van Boxtel SPOB 60m
60mH
60mH_hf
JD1 - 60mJD1 - 60mHJD1 - 60mH...ve Finale ------------
263 Raf Malais SPOB 60m
60m_hf
1000m
Ver
Ver_f
JD1 - 60mJD1 - 60m ...ve FinaleJD1 - 1000mJD1 - Vers...e Groep CJD1 - Vers...en Finale ----------
264 Manuel Pa...Westerloo Startbaan 60m
60m_hf
60mH
60mH_hf
Ver
JD1 - 60mJD1 - 60m ...ve FinaleJD1 - 60mHJD1 - 60mH...ve FinaleJD1 - Vers...e Groep C ----------
265 Marciano Verzijden Startbaan 60m
60m_hf
600m
Ver
JD1 - 60mJD1 - 60m ...ve FinaleJD1 - 600mJD1 - Vers...e Groep A -----------
266 Manuel Cronie AV Trias 60m
60m_hf
60mH
60mH_f
60mH_hf
JD1 - 60mJD1 - 60m ...ve FinaleJD1 - 60mHJD1 - 60mH FinaleJD1 - 60mH...ve Finale ----------
267 Alain Tourné Triathlon 60m
60mH
Ver
JD1 - 60mJD1 - 60mHJD1 - Vers...e Groep B ------------
268 Pieke Billekens AV Weert 60m
60m_hf
600m
4x50m
Hoog
JD1 - 60mJD1 - 60m ...ve FinaleJD1 - 600mJD1 - Hoog - Groep C ----------
269 Sven Theunissen AV Weert 60m
600m
4x50m
Hoog
JD1 - 60mJD1 - 600m -----------
270 Quin van de Klok AV Zeewolde 60m
4x50m
Ver
JD1 - 60mJD1 - Vers...e Groep B ------------
271 Ewoud van Schaik AV Zeewolde 60m
60m_hf
600m
4x50m
JD1 - 60mJD1 - 60m ...ve FinaleJD1 - 600m -----------
272 Bob Duller AV34 60m
60mH
4x50m
Hoog
JD1 - 60mJD1 - 60mHJD1+2 - Ho...- Groep B -----------
273 Andre Dias Scarano AV `40 60m
600m
JD1 - 60mJD1 - 600m -------------
274 Guus Doodeman AV `40 60m
600m
JD1 - 60mJD1 - 600m -------------
275 Hidde Struik DAK 60m
4x50m
Hoog
JD1 - 60mJD1 - Hoog - Groep C ------------
276 Liam Brouwer GACH 60m
60mH
JD1 - 60mJD1 - 60mH -------------
277 Mylo Noordanus GACH 60m
Kogel
JD1 - 60mJD1 - Koge...e Groep A -------------
278 Wijnand Ubbens GACH 60m
60mH
Ver
JD1 - 60mJD1 - 60mHJD1 - Vers...e Groep C ------------
279 Siebe van ...r Weerden GACH 60m
Kogel
JD1 - 60mJD1 - Koge...e Groep A -------------
280 Yassine Daoudi Haag 60m
Kogel
JD1 - 60mJD1 - Koge...e Groep A -------------
281 Mick van Kuiken Haag 60m
Kogel
JD1 - 60mJD1 - Koge...e Groep A -------------
282 Midas Landman Haag 60m
Kogel
Ver
JD1 - 60mJD1 - Koge...e Groep BJD1 - Vers...e Groep A ------------
283 Simon Neevel Haag 60m
1000m
JD1 - 60mJD1 - 1000m -------------
284 Skip Silvius Haag 60m
60mH
60mH_hf
Hoog
JD1 - 60mJD1 - 60mHJD1 - 60mH...ve FinaleJD1+2 - Ho...- Groep B -----------
285 Koen Donkers HAC 60m
60mH
4x50m
JD1 - 60mJD1 - 60mH ------------
286 Bram Van Heugten HAC 60m
600m
4x50m
Ver
JD1 - 60mJD1 - 600mJD1 - Vers...e Groep A -----------
287 Neville Albertzoon HLLS 60m
600m
4x50m
JD1 - 60mJD1 - 600m ------------
288 Nigel Hilverts HLLS 60m
60m_f
60m_hf
600m
4x50m
Ver
JD1 - 60mJD1 - 60m FinaleJD1 - 60m ...ve FinaleJD1 - 600mJD1 - Vers...e Groep A ---------
289 Co Cox PAC 60m
60mH
Ver
JD1 - 60mJD1 - 60mHJD1 - Vers...e Groep A ------------
290 Darryl Dasburg PAC 60m
60m_hf
Hoog
Ver
Ver_f
JD1 - 60mJD1 - 60m ...ve FinaleJD1 - Hoog - Groep AJD1 - Vers...e Groep AJD1 - Vers...en Finale ----------
291 Kai van Kleeff PAC 60m
Hoog
Ver
JD1 - 60mJD1 - Vers...e Groep B ------------
292 Jayden Kunst PAC 60m
Kogel
Hoog
JD1 - 60mJD1 - Koge...e Groep AJD1 - Hoog - Groep A ------------
293 Finn van der Kwast PAC 60m
Polshoog
Ver
JD1 - 60mJD+MD - PolshoogJD1 - Vers...e Groep C ------------
294 Yaniek Loman PAC 60m
1000m
JD1 - 60mJD1 - 1000m -------------
295 Stijn Maatman PAC 60m
1000m
60mH
60mH_hf
JD1 - 60mJD1 - 1000mJD1 - 60mHJD1 - 60mH...ve Finale -----------
296 Shurwendri... Martina PAC 60m
60m_f
60m_hf
Kogel
Kogel_f
Ver
Ver_f
JD1 - 60mJD1 - 60m FinaleJD1 - 60m ...ve FinaleJD1 - Koge...e Groep AJD1 - Kogel FinaleJD1 - Vers...e Groep BJD1 - Vers...en Finale --------
297 Tiago van der Meide PAC 60m
60m_hf
60mH
60mH_hf
Ver
JD1 - 60mJD1 - 60m ...ve FinaleJD1 - 60mHJD1 - 60mH...ve FinaleJD1 - Vers...e Groep A ----------
298 Xabi de Vos PAC 60m
Polshoog
Ver
JD1 - 60mJD+MD - PolshoogJD1 - Vers...e Groep C ------------
299 Samin Stoffels Phanos 60m
Kogel
Ver
JD1 - 60mJD1 - Koge...e Groep AJD1 - Vers...e Groep A ------------
300 Gyani Biekram Rotterdam 60m
60m_f
60m_hf
60mH
60mH_f
60mH_hf
Ver
Ver_f
JD1 - 60mJD1 - 60m FinaleJD1 - 60m ...ve FinaleJD1 - 60mHJD1 - 60mH FinaleJD1 - 60mH...ve FinaleJD1 - Vers...e Groep BJD1 - Vers...en Finale -------
301 Maas van Kesteren Rotterdam 60m
Kogel
Ver
JD1 - 60mJD1 - Koge...e Groep BJD1 - Vers...e Groep C ------------
302 Tijs Rijvers Scopias 60m
Ver
JD1 - 60mJD1 - Vers...e Groep A -------------
303 Bas van der Made Scorpio 60m
Hoog
JD1 - 60mJD1 - Hoog - Groep A -------------
304 Ewart van Son Scorpio 60m
600m
JD1 - 60mJD1 - 600m -------------
305 Matthijs Buijsen Spado 60m
60m_hf
60mH
60mH_hf
JD1 - 60mJD1 - 60m ...ve FinaleJD1 - 60mHJD1 - 60mH...ve Finale -----------
306 Stijn Dijkslag VAV 60m
600m
Ver
JD1 - 60mJD1 - 600mJD1 - Vers...e Groep A ------------
307 Thomas Berends AAC `61 600m
1000m
Kogel
Kogel_f
JD1 - 600mJD1 - 1000mJD1 - Koge...e Groep AJD1 - Kogel Finale -----------
308 Nout Meijer ACO 600m
1000m
JD1 - 600mJD1 - 1000m -------------
309 Giel Scholte AV Athlos 600m
1000m
Hoog
JD1 - 600mJD1 - 1000mJD1 - Hoog - Groep C ------------
310 Tim Steenbakker AV Atos 600m
Ver
JD1 - 600mJD1 - Vers...e Groep C -------------
311 Johannes Hegeman AV Nijkerk 600m
1000m
4x50m
JD1 - 600mJD1 - 1000m ------------
312 Silvan van Hussel AV Nijkerk 600m
1000m
4x50m
JD1 - 600mJD1 - 1000m ------------
313 Detmar Immerzeel Pallas `67 600m
1000m
Ver
JD1 - 600mJD1 - 1000mJD1 - Vers...e Groep B ------------
314 Nathan van der Weerd AV PEC 1910 600m
Kogel
Hoog
JD1 - 600mJD1 - Koge...e Groep BJD1 - Hoog - Groep C ------------
315 Ivar Colijn AV Weert 600m
4x50m
Hoog
Ver
JD1 - 600mJD1 - Hoog - Groep CJD1 - Vers...e Groep B -----------
316 Diede Schotsman AV Zuidwal 600m
60mH
60mH_f
60mH_hf
4x50m
Ver
JD1 - 600mJD1 - 60mHJD1 - 60mH FinaleJD1 - 60mH...ve FinaleJD1 - Vers...e Groep A ---------
317 Che Ten Donkelaar AV34 600m
60mH
60mH_hf
4x50m
JD1 - 600mJD1 - 60mHJD1 - 60mH...ve Finale -----------
318 Benthe de Vries AV34 600m
60mH
4x50m
JD1 - 600mJD1 - 60mH ------------
319 Rens Heygele HAC 600m
4x50m
JD1 - 600m -------------
320 Mads Verhofstadt HAC 600m
1000m
4x50m
JD1 - 600mJD1 - 1000m ------------
321 Myka Kuijpers LGDR 600m
JD1 - 600m --------------
322 Tristan Hartkamp Phanos 600m
Kogel
Hoog
JD1 - 600mJD1 - Koge...e Groep BJD1 - Hoog - Groep C ------------
323 Maarten van Schaik PH 600m
4x50m
Kogel
JD1 - 600mJD1 - Koge...e Groep A ------------
324 Melle van der Zanden PH 600m
1000m
4x50m
JD1 - 600mJD1 - 1000m ------------
325 Mitchel Monster Voorne 600m
60mH
Ver
JD1 - 600mJD1 - 60mHJD1 - Vers...e Groep C ------------
326 Riley Groenbast AV Feniks 1000m
60mH
60mH_f
60mH_hf
4x50m
Hoog
JD1 - 1000mJD1 - 60mHJD1 - 60mH FinaleJD1 - 60mH...ve FinaleJD1 - Hoog - Groep A ---------
327 Thygo de Vries Heerenveen 1000m
JD1 - 1000m --------------
328 Biek Komen AV Hylas 1000m
Ver
JD1 - 1000mJD1 - Vers...e Groep C -------------
329 Tim Gortzak NEAV 1000m
JD1 - 1000m --------------
330 Lars van der Kraan Olympus `70 1000m
JD1 - 1000m --------------
331 Luuk Labots AV PEC 1910 1000m
JD1 - 1000m --------------
332 Simon van den Pol AV PEC 1910 1000m
60mH
4x50m
Hoog
JD1 - 1000mJD1 - 60mHJD1+2 - Ho...- Groep B -----------
333 Luuk Selhorst AV PEC 1910 1000m
4x50m
JD1 - 1000m -------------
334 Nawfal Farhouni AV Sprint 1000m
JD1 - 1000m --------------
335 Storm Muilwijk AV Zuidwal 1000m
JD1 - 1000m --------------
336 Jasper Burghout AV34 1000m
60mH
4x50m
JD1 - 1000mJD1 - 60mH ------------
337 Max Verschoor DAK 1000m
4x50m
Ver
JD1 - 1000mJD1 - Vers...e Groep B ------------
338 Sergio Koeiman Haag 1000m
60mH
Hoog
JD1 - 1000mJD1 - 60mHJD1 - Hoog - Groep A ------------
339 Sybren van der Kooi Haag 1000m
Kogel
Kogel_f
Hoog
JD1 - 1000mJD1 - Koge...e Groep AJD1 - Kogel FinaleJD1+2 - Ho...- Groep B -----------
340 Lars Hansman Isala `96 1000m
Hoog
JD1 - 1000mJD1 - Hoog - Groep A -------------
341 Nainoa Koolman Nijmegen 1000m
JD1 - 1000m --------------
342 Sven Rosmulder Nijmegen 1000m
JD1 - 1000m --------------
343 Elihle Tersteeg Nijmegen 1000m
Kogel
Kogel_f
JD1 - 1000mJD1 - Koge...e Groep AJD1 - Kogel Finale ------------
344 Stan Winter PAC 1000m
JD1 - 1000m --------------
345 Roman Cas... de Rooij Rotterdam 1000m
Kogel
Ver
JD1 - 1000mJD1 - Koge...e Groep AJD1 - Vers...e Groep B ------------
346 Boris Griep Scorpio 1000m
JD1 - 1000m --------------
347 Jelle Horsley Tempo AV 1000m
JD1 - 1000m --------------
348 Max Hutjens VRT 1000m
JD1 - 1000m --------------
349 Mike Visser AC TION 60mH
Hoog
Ver
JD1 - 60mHJD1+2 - Ho...- Groep BJD1 - Vers...e Groep A ------------
350 Siem Kuiper AV Atos 60mH
Kogel
JD1 - 60mHJD1 - Koge...e Groep A -------------
351 Noah Sluis AV PEC 1910 60mH
60mH_hf
4x50m
Hoog
JD1 - 60mHJD1 - 60mH...ve FinaleJD1 - Hoog - Groep A -----------
352 Colin Hendriksen AV Zuidwal 60mH
60mH_hf
Kogel
JD1 - 60mHJD1 - 60mH...ve FinaleJD1 - Koge...e Groep B ------------
353 Thimo Gisius GACH 60mH
60mH_f
60mH_hf
4x50m
Kogel
Ver
Ver_f
JD1 - 60mHJD1 - 60mH FinaleJD1 - 60mH...ve FinaleJD1 - Koge...e Groep BJD1 - Vers...e Groep BJD1 - Vers...en Finale --------
354 Boudewijn ... den Haak GACH 60mH
60mH_f
60mH_hf
4x50m
Kogel
Kogel_f
Ver
Ver_f
JD1 - 60mHJD1 - 60mH FinaleJD1 - 60mH...ve FinaleJD1 - Koge...e Groep BJD1 - Kogel FinaleJD1 - Vers...e Groep CJD1 - Vers...en Finale -------
355 Youri van der Linden GACH 60mH
60mH_f
60mH_hf
4x50m
Hoog
Ver
Ver_f
JD1 - 60mHJD1 - 60mH FinaleJD1 - 60mH...ve FinaleJD1 - Hoog - Groep AJD1 - Vers...e Groep BJD1 - Vers...en Finale --------
356 Nout van der Schoot GACH 60mH
60mH_hf
4x50m
Ver
Ver_f
JD1 - 60mHJD1 - 60mH...ve FinaleJD1 - Vers...e Groep BJD1 - Vers...en Finale ----------
357 Kealan Steba GACH 60mH
60mH_hf
4x50m
Kogel
Kogel_f
Ver
JD1 - 60mHJD1 - 60mH...ve FinaleJD1 - Koge...e Groep BJD1 - Kogel FinaleJD1 - Vers...e Groep C ---------
358 Sebastian Coslett Haag 60mH
60mH_f
60mH_hf
Kogel
Kogel_f
Ver
Ver_f
JD1 - 60mHJD1 - 60mH FinaleJD1 - 60mH...ve FinaleJD1 - Koge...e Groep BJD1 - Kogel FinaleJD1 - Vers...e Groep CJD1 - Vers...en Finale --------
359 Ward Robbemont Haag 60mH
60mH_hf
Hoog
Polshoog
JD1 - 60mHJD1 - 60mH...ve FinaleJD1 - Hoog - Groep AJD+MD - Polshoog -----------
360 Simon Dammingh PAC 60mH
Kogel
Ver
JD1 - 60mHJD1 - Koge...e Groep BJD1 - Vers...e Groep C ------------
361 Tim van den Berg Phanos 60mH
60mH_hf
JD1 - 60mHJD1 - 60mH...ve Finale -------------
362 David van der Velden Rotterdam 60mH
60mH_hf
Kogel
Kogel_f
Ver
JD1 - 60mHJD1 - 60mH...ve FinaleJD1 - Koge...e Groep BJD1 - Kogel FinaleJD1 - Vers...e Groep C ----------
363 Daniel de Ruijter Olympus `70 Kogel
Hoog
Ver
JD1 - Koge...e Groep AJD1 - Hoog - Groep CJD1 - Vers...e Groep B ------------
364 Isaiah Taal VOLO Kogel
JD1 - Koge...e Groep A --------------
365 Hidde Peter Leiden Kogel
Kogel_f
JD1 - Koge...e Groep BJD1 - Kogel Finale -------------
366 Beau van Balen Tempo AV Kogel
Kogel_f
JD1 - Koge...e Groep BJD1 - Kogel Finale -------------
367 Jop Legemaat Tempo AV Kogel
JD1 - Koge...e Groep B --------------
368 Tomas Paimans Tempo AV Kogel
JD1 - Koge...e Groep B --------------
369 Stijn Pelzer ATOP Hoog
Ver
JD1 - Hoog - Groep AJD1 - Vers...e Groep B -------------
370 Yerne Biesterveld Fortius Hoog
Polshoog
JD1 - Hoog - Groep AJD+MD - Polshoog -------------
371 Teije Fleskens HAC 4x50m
Hoog
Ver
JD1 - Hoog - Groep AJD1 - Vers...e Groep B ------------
372 Robin Stevens Spado Hoog
JD1 - Hoog - Groep C --------------

Verenigingen 'Jongens Junior D1'

VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
AAC `61 AC61 1
AC TION TION 2
ACO / Van Elderen ACO 1
Altis ALTS 2
ARV Ilion ILIO 3
Atletiek Maastricht MSTR 1
AV 1923 AV23 1
AV Achilles Top ATOP 1
AV Athlos ATLS 1
AV Atos ATOS 3
AV Daventria 1906 DVTR 1
AV Feniks FNKS 2
AV Flevo Delta FLDT 1
AV Gouda GOUD 4
AV Heerenveen HRVN 3
AV Hera HERA 1
AV Hylas HYLS 1
AV NEA-Volharding NEAV 1
AV Nijkerk NKRK 4
AV Olympus `70 OL70 4
AV Pallas `67 PL67 1
AV PEC 1910 PEC 6
AV Salland SLLN 1
AV Spiridon SPRD 1
AV Spirit Oud Beijerland SPOB 2
AV Sprint SPRN 1
AV Startbaan STBN 2
AV Trias TRAS 1
AV Triathlon Triathlon 1
AV Weert WRT 3
AV Zeewolde ZWLD 2
AV Zuidwal ZDWL 3
AV `34 Apeldoorn AV34 4
AV `40 AV40 2
DAK DAK 2
Fortius FORT 1
GAC Hilversum GACH 9
Haag Atletiek HAAG 9
HAC HAC 5
Hellas Utrecht HLLS 2
Isala `96 ISLA 1
Leiden Atletiek LATL 1
Lopersgroep Deurne LGDR 1
Nijmegen Atletiek NYMG 3
O.S.S. - VOLO VOLO 1
PAC PAC 12
Phanos PHNS 3
Prins Hendrik PH 2
Rotterdam Atletiek RDAM 4
Scopias Atletiek SCPS 1
Scorpio SCRP 3
Spado SPDO 2
Tempo AV TMPO 4
VAV VAV 1
Venloop Running Team VRT 1
Voorne Atletiek VRNE 1

Uitslagen 60 meter Jongens Junior D1

# Naam ResOBP
1 Shurwendri... Martina PAC 8,38Q 8,51
2 Gyani Biekram Rotterdam 8,44Q 8,44
3 Joris Mantel AV 1923 8,48Q 8,58
4 David Knuth Altis 8,57Q 8,82
5 Matthieu Afognon ARV Ilion 8,62Q 8,46
6 Darryl Dasburg PAC 8,62Q 8,97
7 Nigel Hilverts HLLS 8,63Q 8,91
8 Matt Verzeide AV Gouda 8,67Q 8,74
9 Manuel Pa...Westerloo Startbaan 8,70Q 8,65
10 Lloyd Leidsman Maastricht 8,71Q 8,73
11 Marciano Verzijden Startbaan 8,71Q 8,85
12 Niels Karel Altis 8,74Q 8,89
13 Pieke Billekens AV Weert 8,88Q 9,07
14 Raf Malais SPOB 8,89Q 8,93
15 Ewoud van Schaik AV Zeewolde 8,91Q 9,33
16 Finn Korf AC TION 8,92q 9,08
17 Manuel Cronie AV Trias 8,92q 8,81
18 Jelle Kreeft AV Spiridon 8,95q 8,99
19 Tijn den Duijn ARV Ilion 8,96q 9,01
20 Jelle van Loon AV PEC 1910 8,98q 8,70
21 Matthijs Buijsen Spado 8,98q 9,06
22 Sytse Lutgendorff DVTR 8,99q 9,00
23 Tiago van der Meide PAC 9,01Q 8,90
24 Denzel Jone Lunda AV Feniks 9,04q 9,18
25 Kai van Kleeff PAC 9,05 9,03
26 Bas van der Made Scorpio 9,06 9,28
27 Hugo Slangen AV Gouda 9,08 9,13
28 Skip Silvius Haag 9,09 9,17
29 Finn van der Kwast PAC 9,12 9,03
30 Guus Doodeman AV `40 9,13 9,32
31 Midas Landman Haag 9,14 9,51
32 Gio Kromokario ARV Ilion 9,15 9,02
33 Kevin van Boxtel SPOB 9,16 9,10
34 Joe van Veen Olympus `70 9,16 9,17
35 Quinten Canton AV Atos 9,17 9,00
36 Samin Stoffels Phanos 9,19 9,00
36 Co Cox PAC 9,19 9,12
38 Jesse van Wijk Flevo Delta 9,22 9,00
39 Luc van der Vegt AV Salland 9,24 9,30
40 Xabi de Vos PAC 9,28 9,27
41 Hidde Struik DAK 9,32 10,08
42 Bob Duller AV34 9,35 9,40
43 Neville Albertzoon HLLS 9,39 9,51
44 Fimme de Vries AV Hera 9,42 9,38
45 Quin van de Klok AV Zeewolde 9,42 9,80
46 Thomas van Hest AV Gouda 9,48 9,71
47 Thijmen Oostwouder AV Nijkerk 9,49 9,63
48 Sverre Nota Heerenveen 9,51 9,30
49 Yaniek Loman PAC 9,53 9,49
50 Stijn Maatman PAC 9,53 9,49
51 Maas van Kesteren Rotterdam 9,55 9,49
52 Ewart van Son Scorpio 9,57 9,76
53 Jayden Kunst PAC 9,60 9,49
54 Koen Donkers HAC 9,70 9,80
55 Bram Van Heugten HAC 9,72 9,70
56 Yassine Daoudi Haag 9,72 10,02
57 Mylo Noordanus GACH 9,78 9,52
58 Jelle Helmig Olympus `70 9,87 9,62
59 Siebe van ...r Weerden GACH 9,95 10,00
60 Stijn Dijkslag VAV 10,01 10,31
61 Liam Brouwer GACH 10,14 10,04
62 Wijnand Ubbens GACH 10,21 9,55
63 Tijs Rijvers Scopias 10,43 9,90
64 Simon Neevel Haag 10,46 10,22

Uitslagen 60 meter halve finale Jongens Junior D1

# Naam ResQm
1 Matthieu Afognon ARV Ilion 8,37Q 8,62
2 Shurwendri... Martina PAC 8,38Q 8,38
3 Joris Mantel AV 1923 8,39Q 8,48
4 Gyani Biekram Rotterdam 8,44Q 8,44
5 Nigel Hilverts HLLS 8,54Q 8,63
6 Lloyd Leidsman Maastricht 8,58q 8,71
7 David Knuth Altis 8,68q 8,57
8 Marciano Verzijden Startbaan 8,86 8,71
9 Manuel Cronie AV Trias 8,88 8,92
10 Matt Verzeide AV Gouda 8,88Q 8,67
11 Tiago van der Meide PAC 8,90 9,01
12 Manuel Pa...Westerloo Startbaan 8,91 8,70
13 Jelle van Loon AV PEC 1910 8,92 8,98
14 Raf Malais SPOB 8,93 8,89
15 Darryl Dasburg PAC 8,94 8,62
16 Ewoud van Schaik AV Zeewolde 8,97 8,91
17 Niels Karel Altis 9,01 8,74
18 Sytse Lutgendorff DVTR 9,08 8,99
19 Matthijs Buijsen Spado 9,10 8,98
20 Finn Korf AC TION 9,14 8,92
21 Pieke Billekens AV Weert 9,14 8,88
22 Denzel Jone Lunda AV Feniks 9,20 9,04
23 Jelle Kreeft AV Spiridon 9,31 8,95
24 Tijn den Duijn ARV Ilion 9,39 8,96

Uitslagen 600 meter Jongens Junior D1

# Naam ResOBP
1 Joris Mantel AV 1923 1:43,10 1:43,73
2 Diede Schotsman AV Zuidwal 1:47,76 1:47,48
3 Guus Doodeman AV `40 1:50,06 1:53,40
4 Marciano Verzijden Startbaan 1:50,76 2:02,94
5 Thomas Berends AAC `61 1:51,90 1:56,99
6 Giel Scholte AV Athlos 1:53,46 1:59,48
7 Jelle van Loon AV PEC 1910 1:55,02 1:53,78
8 Melle van der Zanden PH 1:55,24 1:54,00
9 Andre Dias Scarano AV `40 1:56,03 2:03,14
10 Detmar Immerzeel Pallas `67 1:56,45 2:04,04
11 Nigel Hilverts HLLS 1:58,13 2:17,14
12 Tim Steenbakker AV Atos 1:58,57 1:58,70
13 Che Ten Donkelaar AV34 2:00,19 1:57,50
14 Maarten van Schaik PH 2:01,54 2:52,00
15 Tristan Hartkamp Phanos 2:01,90 2:06,30
16 Johannes Hegeman AV Nijkerk 2:02,16 1:54,92
17 Nout Meijer ACO 2:02,20 2:07,55
18 Mads Verhofstadt HAC 2:02,93 1:55,00
19 Neville Albertzoon HLLS 2:03,01 2:16,64
20 Silvan van Hussel AV Nijkerk 2:03,68 2:13,92
21 Benthe de Vries AV34 2:04,01 1:58,40
22 Ewoud van Schaik AV Zeewolde 2:04,54 1:55,16
23 Pieke Billekens AV Weert 2:04,89 2:07,80
24 Bram Van Heugten HAC 2:05,91 1:55,00
25 Ewart van Son Scorpio 2:05,97 2:06,22
26 Rens Heygele HAC 2:05,99 1:55,00
27 Myka Kuijpers LGDR 2:07,73 1:59,85
28 Ivar Colijn AV Weert 2:08,78 2:17,63
29 Tim Jeeninga Heerenveen 2:14,67 2:08,14
30 Nathan van der Weerd AV PEC 1910 2:15,47 2:09,27
31 Mitchel Monster Voorne 2:18,86 2:15,17
32 Stijn Dijkslag VAV 2:19,30 2:19,77
33 Sven Theunissen AV Weert 2:20,41 2:16,53
Joe van Veen Olympus `70 DNF 1:56,65

Uitslagen 1000 meter Jongens Junior D1

# Naam ResOBP
1 Stan Winter PAC 3:03,53 3:03,99
2 Nainoa Koolman Nijmegen 3:13,50 3:27,31
3 Max Hutjens VRT 3:17,39 3:09,18
4 Lars van der Kraan Olympus `70 3:19,10 3:16,87
5 Nawfal Farhouni AV Sprint 3:20,65 3:34,03
6 Fimme de Vries AV Hera 3:21,69 3:34,16
7 Thomas Berends AAC `61 3:22,95 3:22,32
8 Jelle Horsley Tempo AV 3:24,03 3:38,75
9 Boris Griep Scorpio 3:24,53 3:33,40
10 Sven Rosmulder Nijmegen 3:26,60 3:32,53
11 Thygo de Vries Heerenveen 3:27,30 3:42,17
12 Melle van der Zanden PH 3:28,41 3:45,00
13 Sergio Koeiman Haag 3:29,04 3:26,46
14 Elihle Tersteeg Nijmegen 3:30,62 3:21,65
15 Yaniek Loman PAC 3:31,13 3:46,66
16 Lars Hansman Isala `96 3:31,15 3:35,08
17 Luuk Selhorst AV PEC 1910 3:31,55 3:38,40
18 Biek Komen AV Hylas 3:31,92 3:22,85
19 Luuk Labots AV PEC 1910 3:32,62 3:41,07
20 Giel Scholte AV Athlos 3:33,21 3:25,13
21 Mads Verhofstadt HAC 3:33,54 3:36,00
22 Detmar Immerzeel Pallas `67 3:33,84 3:26,01
23 Raf Malais SPOB 3:36,11 3:23,14
24 Johannes Hegeman AV Nijkerk 3:37,48 3:29,16
25 Simon van den Pol AV PEC 1910 3:40,08 3:26,13
26 Roman Cas... de Rooij Rotterdam 3:40,12 3:31,91
27 Storm Muilwijk AV Zuidwal 3:41,51 3:43,75
28 Jasper Burghout AV34 3:41,82 3:50,07
29 Nout Meijer ACO 3:43,32 3:45,00
30 Thomas van Hest AV Gouda 3:43,53 4:03,71
31 Silvan van Hussel AV Nijkerk 3:44,01 3:43,74
32 Stijn Maatman PAC 3:45,54 3:50,89
33 Hugo Slangen AV Gouda 3:50,61 3:50,21
34 Simon Neevel Haag 3:53,36 3:42,46
35 Quinten Canton AV Atos 3:56,53 3:45,22
Riley Groenbast AV Feniks DNF 3:15,69

Uitslagen 60 meter horden Jongens Junior D1

# Naam ResOBP
1 Gyani Biekram Rotterdam 9,95Q 10,60
2 Boudewijn ... den Haak GACH 10,48Q 12,61
3 Riley Groenbast AV Feniks 10,53Q 11,41
4 Matthijs Buijsen Spado 10,67Q 10,44
5 Thimo Gisius GACH 10,71Q 10,98
6 Manuel Cronie AV Trias 10,77Q 10,49
7 Sebastian Coslett Haag 10,78Q 12,65
8 Youri van der Linden GACH 10,79Q 10,01
9 Manuel Pa...Westerloo Startbaan 10,82Q 11,55
10 Diede Schotsman AV Zuidwal 10,87q 11,46
11 Kealan Steba GACH 10,97Q 11,38
12 Ward Robbemont Haag 11,38Q 12,05
13 Tim van den Berg Phanos 11,43Q 10,97
14 Nout van der Schoot GACH 11,44Q 11,14
15 Colin Hendriksen AV Zuidwal 11,46Q 11,60
16 Tiago van der Meide PAC 11,54Q 12,59
17 Kevin van Boxtel SPOB 11,59Q 11,00
18 Che Ten Donkelaar AV34 11,66q 10,46
19 Stijn Maatman PAC 11,70Q 14,00
20 Thijmen Oostwouder AV Nijkerk 11,78q 12,48
21 David van der Velden Rotterdam 11,83q 11,60
22 Noah Sluis AV PEC 1910 11,88Q 10,40
23 Skip Silvius Haag 11,90Q 10,50
24 Sverre Nota Heerenveen 11,92Q 10,60
25 Luc van der Vegt AV Salland 12,09 10,98
26 Simon Dammingh PAC 12,09 12,97
27 Sergio Koeiman Haag 12,23 12,36
28 Simon van den Pol AV PEC 1910 12,23 10,50
29 Benthe de Vries AV34 12,41 11,46
30 Matthieu Afognon ARV Ilion 12,47 10,63
31 Co Cox PAC 12,53 12,15
32 Mitchel Monster Voorne 12,60 12,57
33 Koen Donkers HAC 12,73 10,90
34 Jasper Burghout AV34 12,81 10,50
35 Mike Visser AC TION 12,90 11,30
36 Liam Brouwer GACH 12,99 13,61
37 Wijnand Ubbens GACH 13,17 10,20
38 Siem Kuiper AV Atos 13,44 13,94
39 Alain Tourné Triathlon 15,32 10,47
40 Jelle Helmig Olympus `70 18,94 13,80

Uitslagen 60 meter horden halve finale Jongens Junior D1

# Naam ResQm
1 Gyani Biekram Rotterdam 10,08Q 9,95
2 Riley Groenbast AV Feniks 10,35Q 10,53
3 Manuel Cronie AV Trias 10,36Q 10,77
4 Boudewijn ... den Haak GACH 10,51Q 10,48
5 Thimo Gisius GACH 10,52Q 10,71
6 Youri van der Linden GACH 10,68Q 10,79
7 Sebastian Coslett Haag 10,92q 10,78
8 Diede Schotsman AV Zuidwal 10,97q 10,87
9 Matthijs Buijsen Spado 10,99 10,67
10 Kealan Steba GACH 11,00 10,97
11 Tim van den Berg Phanos 11,13 11,43
12 Manuel Pa...Westerloo Startbaan 11,25 10,82
13 Tiago van der Meide PAC 11,45 11,54
14 Colin Hendriksen AV Zuidwal 11,46 11,46
15 Ward Robbemont Haag 11,57 11,38
15 Kevin van Boxtel SPOB 11,57 11,59
17 Nout van der Schoot GACH 11,77 11,44
18 David van der Velden Rotterdam 11,80 11,83
19 Stijn Maatman PAC 11,81 11,70
20 Sverre Nota Heerenveen 11,90 11,92
20 Thijmen Oostwouder AV Nijkerk 11,90 11,78
22 Skip Silvius Haag 11,95 11,90
23 Che Ten Donkelaar AV34 11,99 11,66
Noah Sluis AV PEC 1910 DNS 11,88

Uitslagen Kogelstoten 3 kilogram Jongens Junior D1

# Naam P1P2P3ResOBP
1 Jelle Kreeft AV Spiridon 10,12 - - 10,12Q 9,72
2 Hidde Peter Leiden 8,21 9,86 - 9,86Q 10,09
3 Beau van Balen Tempo AV 8,90 - - 8,90Q 9,03
3 Sybren van der Kooi Haag 8,90 - - 8,90Q 9,32
5 Boudewijn ... den Haak GACH 8,42 8,81 - 8,81Q 8,34
6 Kealan Steba GACH 8,17 8,79 - 8,79Q 8,25
7 Elihle Tersteeg Nijmegen 7,78 7,12 7,59 7,78q 7,96
8 Sebastian Coslett Haag 7,69 7,62 X 7,69q 8,04
9 Gio Kromokario ARV Ilion 6,37 7,63 6,81 7,63q 7,75
10 David van der Velden Rotterdam 6,67 6,91 7,57 7,57q 8,98
11 Shurwendri... Martina PAC 7,23 7,43 7,22 7,43q 7,33
12 Thomas Berends AAC `61 7,20 7,36 6,84 7,36q 7,69
13 Simon Dammingh PAC 6,34 7,12 6,75 7,12 8,50
14 Nathan van der Weerd AV PEC 1910 5,45 6,08 7,08 7,08 6,72
15 Tomas Paimans Tempo AV 6,48 6,83 7,02 7,02 7,21
16 Niels Karel Altis 6,49 6,10 6,94 6,94 7,18
17 Samin Stoffels Phanos 6,73 6,58 6,69 6,73 8,43
18 Jayden Kunst PAC 5,90 6,31 6,65 6,65 6,50
19 Colin Hendriksen AV Zuidwal 6,47 6,60 6,44 6,60 6,92
20 Thimo Gisius GACH 6,48 - - 6,48 7,87
21 Midas Landman Haag 5,51 6,18 5,84 6,18 6,40
22 Siem Kuiper AV Atos 6,16 5,79 5,99 6,16 5,77
23 Daniel de Ruijter Olympus `70 5,95 5,63 5,87 5,95 7,08
24 Tristan Hartkamp Phanos 5,81 5,93 5,64 5,93 7,62
25 Siebe van ...r Weerden GACH 5,44 5,64 5,38 5,64 4,80
26 Tim Jeeninga Heerenveen 4,79 4,68 5,59 5,59 5,60
27 Yassine Daoudi Haag 4,44 4,81 5,41 5,41 5,85
28 Maas van Kesteren Rotterdam 5,32 4,75 4,96 5,32 5,00
29 Maarten van Schaik PH 4,22 4,91 4,29 4,91 7,40
30 Isaiah Taal VOLO 4,68 4,73 4,68 4,73 6,80
31 Roman Cas... de Rooij Rotterdam 4,19 4,62 4,62 4,62 5,81
32 Mylo Noordanus GACH 4,34 4,53 4,50 4,53 4,57

Uitslagen Kogelstoten 3 kilogram finale Jongens Junior D1

# Naam P1P2P3ResQm
1 Jelle Kreeft AV Spiridon 10,07 9,45 10,27 10,27 10,12
2 Hidde Peter Leiden 8,96 8,71 9,60 9,60 9,86
3 Sybren van der Kooi Haag 9,54 9,23 9,48 9,54 8,90
4 Beau van Balen Tempo AV 8,77 8,80 8,90 8,90 8,90
5 Boudewijn ... den Haak GACH 7,67 8,61 8,86 8,86 8,81
6 Kealan Steba GACH 7,92 8,02 8,40 8,40 8,79
7 Elihle Tersteeg Nijmegen 8,08 7,59 7,95 8,08 7,78
8 Shurwendri... Martina PAC 7,46 7,04 7,89 7,89 7,43
9 Gio Kromokario ARV Ilion 7,13 7,74 7,39 7,74 7,63
10 Sebastian Coslett Haag 7,56 7,06 7,38 7,56 7,69
11 Thomas Berends AAC `61 7,03 7,36 7,20 7,36 7,36
12 David van der Velden Rotterdam 7,11 6,95 6,74 7,11 7,57

Uitslagen Hoogspringen Jongens Junior D1

# Naam 1.251.301.351.401.451.501.551.60ResOBP
1 Simon van den Pol AV PEC 1910 O O O O O O XO XXX 1,55 1,45
2 Lars Hansman Isala `96 O O O O XO O XXX 1,50 1,50
3 Youri van der Linden GACH O O O O XO XXX 1,45 1,46
4 Stijn Pelzer ATOP O O XO O XXO XXX 1,45 1,45
5 Teije Fleskens HAC O XO XXO XO XXX 1,40 1,35
6 Noah Sluis AV PEC 1910 O O O XXO XXX 1,40 1,35
7 Denzel Jone Lunda AV Feniks O O O XXX 1,35 1,40
7 Jelle Kreeft AV Spiridon O O O XXX 1,35 1,35
9 Riley Groenbast AV Feniks XO O O XXX 1,35 1,35
9 Giel Scholte AV Athlos O XO O XXX 1,35 1,36
11 Ward Robbemont Haag O O XO XXX 1,35 1,35
11 Bas van der Made Scorpio O O XO XXX 1,35 1,35
13 Sybren van der Kooi Haag O O XXO XXX 1,35 1,35
14 Hidde Struik DAK XO O XX- 1,30 1,25
15 Darryl Dasburg PAC O XO XXX 1,30 1,27
15 Jayden Kunst PAC O XO XXX 1,30 1,42
15 Ivar Colijn AV Weert O XO XXX 1,30 1,25
15 Robin Stevens Spado O XO XXX 1,30 1,32
19 Sergio Koeiman Haag O XXX 1,25 1,30
19 Matt Verzeide AV Gouda O XXX 1,25 1,21
19 Pieke Billekens AV Weert O XXX 1,25 1,25
19 Bob Duller AV34 O XXX 1,25 1,25
23 Daniel de Ruijter Olympus `70 XO XXX 1,25 1,25
23 Yerne Biesterveld Fortius XO XXX 1,25 1,30
25 Tristan Hartkamp Phanos XXO XXX 1,25 1,10
Skip Silvius Haag XXX NM 1,35
Mike Visser AC TION XXX NM 1,25
Nathan van der Weerd AV PEC 1910 XXX NM 1,35
Sven Theunissen AV Weert --- 1,05

Uitslagen Polsstokhoogspringen Jongens Junior D1

# Naam 1.601.701.751.801.851.901.952.002.052.102.152.202.252.30ResOBP
1 Yerne Biesterveld Fortius O O - O O O O O O O O XO XXX 2,25 1,81
2 Finn van der Kwast PAC O O - O - O XO - XXO XXX 2,05 1,70
3 Ward Robbemont Haag XXO XO - XO O O O XXX 1,95 1,71
4 Xabi de Vos PAC O O --- O - XXO - XXX 1,90 1,70
Sverre Nota Heerenveen XXX NM ---

Uitslagen Verspringen Jongens Junior D1

# Naam P1P2P3ResOBP
1 Darryl Dasburg PAC 2,20 3,81 4,58 4,58Q 4,26
2 Joris Mantel AV 1923 X X 4,56 4,56Q 4,80
3 Shurwendri... Martina PAC 4,51 - - 4,51Q 4,52
4 Gyani Biekram Rotterdam 4,50 - - 4,50Q 5,02
5 Thimo Gisius GACH 4,49 4,46 4,20 4,49q 4,48
6 Boudewijn ... den Haak GACH 4,33 X 4,15 4,33q 4,03
7 Youri van der Linden GACH X 4,10 4,31 4,31q 4,40
8 Raf Malais SPOB 4,13 4,26 4,06 4,26q 4,17
9 Nout van der Schoot GACH 4,02 4,23 4,22 4,23q 4,30
10 Finn Korf AC TION 4,20 4,16 X 4,20q 4,28
11 Sebastian Coslett Haag X 4,19 X 4,19q 4,37
12 Tijn den Duijn ARV Ilion 4,07 4,15 3,92 4,15q 4,36
13 Niels Karel Altis 4,11 4,07 3,85 4,11 4,30
14 Marciano Verzijden Startbaan 3,99 3,70 4,11 4,11 4,35
15 Finn van der Kwast PAC 3,75 X 4,10 4,10 4,54
16 Diede Schotsman AV Zuidwal 4,09 4,00 3,96 4,09 4,83
17 Gio Kromokario ARV Ilion X 4,07 4,03 4,07 4,21
18 Kai van Kleeff PAC X 3,82 4,06 4,06 4,46
19 Tiago van der Meide PAC 4,05 4,04 3,72 4,05 4,05
20 Xabi de Vos PAC 3,98 4,01 4,03 4,03 4,51
21 Biek Komen AV Hylas 3,96 3,96 4,02 4,02 4,07
22 Joe van Veen Olympus `70 3,87 3,89 3,86 3,89 4,34
23 Samin Stoffels Phanos 3,53 3,86 3,38 3,86 4,13
24 David van der Velden Rotterdam 3,85 X X 3,85 4,20
25 Stijn Pelzer ATOP 3,72 3,84 3,69 3,84 4,23
26 Roman Cas... de Rooij Rotterdam 3,55 3,71 3,82 3,82 3,90
27 Simon Dammingh PAC 3,82 2,32 - 3,82 4,14
28 Daniel de Ruijter Olympus `70 3,81 3,80 3,77 3,81 4,08
29 Tim Steenbakker AV Atos 3,62 3,57 3,78 3,78 3,89
30 Kealan Steba GACH X 3,77 X 3,77 4,21
31 Teije Fleskens HAC 3,33 3,11 3,76 3,76 3,55
32 Sytse Lutgendorff DVTR X 3,75 3,70 3,75 3,70
33 Hugo Slangen AV Gouda 3,59 3,56 3,73 3,73 4,05
34 Jesse van Wijk Flevo Delta X 3,70 X 3,70 3,88
35 Co Cox PAC X 3,39 3,67 3,67 4,06
36 Midas Landman Haag 3,42 3,07 3,65 3,65 4,08
37 Quinten Canton AV Atos 3,63 3,16 2,75 3,63 3,73
38 Quin van de Klok AV Zeewolde X 3,62 3,58 3,62 3,70
39 Matt Verzeide AV Gouda 3,59 3,61 3,52 3,61 3,79
40 Jelle Helmig Olympus `70 X 3,60 3,59 3,60 3,98
41 Wijnand Ubbens GACH X 3,58 X 3,58 4,17
42 Ivar Colijn AV Weert 3,54 3,47 3,54 3,54 3,35
43 Maas van Kesteren Rotterdam 3,51 3,30 2,91 3,51 3,80
44 Detmar Immerzeel Pallas `67 3,37 3,50 3,33 3,50 4,01
45 Stijn Dijkslag VAV X 3,30 3,03 3,30 3,27
46 Bram Van Heugten HAC 3,20 2,90 3,23 3,23 3,70
47 Thomas van Hest AV Gouda 3,09 3,21 X 3,21 3,59
48 Mitchel Monster Voorne 3,14 3,14 3,19 3,19 3,80
49 Mike Visser AC TION 2,88 3,04 2,89 3,04 3,45
50 Alain Tourné Triathlon 2,79 X X 2,79 3,31
51 Max Verschoor DAK 2,77 2,24 2,56 2,77 2,93
52 Tijs Rijvers Scopias 2,45 2,53 2,30 2,53 2,65

Uitslagen Verspringen finale Jongens Junior D1

# Naam P1P2P3ResQm
1 Gyani Biekram Rotterdam 4,46 4,63 4,75 4,75 4,50
2 Thimo Gisius GACH X 4,62 4,43 4,62 4,49
3 Joris Mantel AV 1923 3,87 4,59 4,51 4,59 4,56
4 Shurwendri... Martina PAC 4,44 4,39 4,43 4,44 4,51
5 Nout van der Schoot GACH 4,09 4,31 4,16 4,31 4,23
6 Raf Malais SPOB 4,19 4,29 X 4,29 4,26
7 Youri van der Linden GACH 4,28 4,16 X 4,28 4,31
8 Tijn den Duijn ARV Ilion 4,24 3,98 3,87 4,24 4,15
9 Darryl Dasburg PAC 3,75 4,20 4,15 4,20 4,58
10 Boudewijn ... den Haak GACH 4,10 4,00 3,79 4,10 4,33
11 Sebastian Coslett Haag 4,05 4,05 - 4,05 4,19
12 Finn Korf AC TION 4,01 X 3,76 4,01 4,20