Tijdschema 'Jongens Junior C2'

Print Tijdschema

Aanvang Onderdeel
10:00 11:20 Hoog
Hoog 4
11 atleten
10:00 10:50 Ver
War...te
14 atleten
10:15 10:30 60mH 25 atleten
10:55 11:45 Ver
War...te
16 atleten
11:50 12:20 Kogel 13 atleten
12:30 13:00 Kogel 10 atleten
12:35 12:55 60m 43 atleten
13:00 14:30 Hoog
Hoog 2
11 atleten
14:05 14:25 300m 19 atleten
15:50 18:50 Polshoog 16 atleten
17:35 17:55 800m 28 atleten


Tijdschema

10:00u17:55u
Jongens Junior C2
Ver - Warming-up ruimte
Kogel
Kogel
Hoog - Hoog 2
800m

Atleten 'Jongens Junior C2'

Snr Naam Onderdelen Startgroep 60m60m_hf60m_f300m800m60mH60mH_hf60mH_fKogelKogel_fHoogPolshoogVerVer_f
125 Lickson Renting AAV `36 60m
300m
JC2 - 60mJC2 - 300m ------------
126 Morris Al Altis 60m
Ver
JC2 - 60mJC2 - Vers...e Groep B ------------
127 Tobias Favier Altis 60m
Ver
JC2 - 60mJC2 - Vers...e Groep B ------------
128 Maurice Afognon ARV Ilion 60m
Ver
JC2 - 60mJC2 - Vers...e Groep A ------------
129 Kevin Breumelhof ARV Ilion 60m
Hoog
Ver
JC2 - 60mJC2 - Hoog - groep AJC2 - Vers...e Groep A -----------
130 Lars Dauw ARV Ilion 60m
60mH
JC2 - 60mJC2 - 60mH ------------
131 Christian Prins AV Atos 60m
Kogel
Ver
JC2 - 60mJC2 - Koge...e Groep AJC2 - Vers...e Groep A -----------
132 Joseph Adepeju AV Atverni 60m
60mH
JC2 - 60mJC2 - 60mH ------------
133 Cornelio Ventura AV Atverni 60m
60mH
JC2 - 60mJC2 - 60mH ------------
134 Unisa Bangura AV De Keien 60m
Kogel
JC2 - 60mJC2 - Koge...e Groep A ------------
135 Arjuno Orsini AV Gouda 60m
Kogel
Ver
JC2 - 60mJC2 - Koge...e Groep AJC2 - Vers...e Groep A -----------
136 Christiaan Stuut AV Gouda 60m
60mH
Ver
JC2 - 60mJC2 - 60mHJC2 - Vers...e Groep B -----------
137 Thom de Weger AV Gouda 60m
60mH
Ver
JC2 - 60mJC2 - 60mHJC2 - Vers...e Groep B -----------
138 Jilke Oswald HRRR 60m
Ver
JC2 - 60mJC2 - Vers...e Groep B ------------
139 Miguel Ke...a Iglesia AV Lycurgus 60m
JC2 - 60m -------------
140 Damian Paap AV Lycurgus 60m
300m
Ver
JC2 - 60mJC2 - 300mJC2 - Vers...e Groep B -----------
141 Lars van W...ligenburg AV Nijkerk 60m
60mH
Ver
JC2 - 60mJC2 - 60mHJC2 - Vers...e Groep B -----------
142 Maurits va...cheijndel Olympus `70 60m
Ver
JC2 - 60mJC2 - Vers...e Groep B ------------
143 Faith Abu AV Sparta 60m
Kogel
JC2 - 60mJC2 - Koge...e Groep A ------------
144 Dyamo Hoek AV Sprint 60m
Ver
JC2 - 60mJC2 - Vers...e Groep A ------------
145 Milo Quennoy Startbaan 60m
300m
JC2 - 60mJC2 - 300m ------------
146 Jari van der Voorn AV Zeewolde 60m
Ver
JC2 - 60mJC2 - Vers...e Groep A ------------
147 Justin Middelbos AV Zuidwal 60m
Hoog
JC2 - 60mJC1 en JC2...- Groep B ------------
148 Marijn Atmodimedjo AV34 60m
300m
Ver
JC2 - 60mJC2 - 300mJC2 - Vers...e Groep B -----------
149 Jasper Oppers AV34 60m
Kogel
JC2 - 60mJC2 - Koge...e Groep A ------------
150 Remco de Baar AV `56 60m
800m
Hoog
JC2 - 60mJC2 - 800mJC1 en JC2...- Groep B -----------
151 Nino vd Berg AV `56 60m
Hoog
JC2 - 60mJC1 en JC2...- Groep B ------------
152 Quinten Mertens AV `56 60m
Kogel
Ver
JC2 - 60mJC2 - Koge...e Groep AJC2 - Vers...e Groep A -----------
153 Jeffrey Rijkhals DNMC 60m
Ver
JC2 - 60mJC2 - Vers...e Groep A ------------
154 Ota Aigbosuria Fortius 60m
Polshoog
JC2 - 60mJC1 en JC... Polshoog ------------
155 Sven Hurkmans Fortius 60m
Kogel
JC2 - 60mJC2 - Koge...e Groep A ------------
156 Ralf Kluijtmans GAC Gemert 60m
Kogel
JC2 - 60mJC2 - Koge...e Groep A ------------
157 Hugo Krans GACH 60m
300m
Ver
JC2 - 60mJC2 - 300mJC2 - Vers...e Groep A -----------
158 Akaash Spikman Groningen 60m
60mH
JC2 - 60mJC2 - 60mH ------------
159 David Pronk Haag 60m
60mH
Kogel
JC2 - 60mJC2 - 60mHJC2 - Koge...e Groep A -----------
160 Sydney Albertzoon HLLS 60m
300m
60mH
JC2 - 60mJC2 - 300mJC2 - 60mH -----------
161 Olaf van der Hidde HLLS 60m
JC2 - 60m -------------
162 Mees Beukenhorst Nederland 60m
JC2 - 60m -------------
163 Oscar Doornhein PAC 60m
300m
JC2 - 60mJC2 - 300m ------------
164 Lucas Dui...van Twist PAC 60m
300m
Ver
JC2 - 60mJC2 - 300mJC2 - Vers...e Groep B -----------
165 Finn Hage PAC 60m
60mH
JC2 - 60mJC2 - 60mH ------------
166 Rais Semedo Moreira PAC 60m
60mH
JC2 - 60mJC2 - 60mH ------------
167 Noam Dickmann Phanos 60m
JC2 - 60m -------------
168 Sven Grooters PH 60m
300m
800m
JC2 - 60mJC2 - 300mJC2 - 800m -----------
169 Luc de Kruijf PH 60m
Kogel
JC2 - 60mJC2 - Koge...e Groep A ------------
170 Finn Verhoeff PH 60m
300m
JC2 - 60mJC2 - 300m ------------
171 Thijmen Lek AAV `36 800m
JC2 - 800m -------------
172 Robin Hartmans Maastricht 800m
JC2 - 800m -------------
173 Nando Kramer AV Aquilo 800m
JC2 - 800m -------------
174 Bram Nusmeier AV Athlos 800m
JC2 - 800m -------------
175 Mink Hageman AV Atos 800m
JC2 - 800m -------------
176 Tijn Berendsen De Liemers 800m
Kogel
JC2 - 800mJC2 - Koge...e Groep B ------------
177 Heiko Ribberink AV Gouda 800m
JC2 - 800m -------------
178 Thijs ten ...uggencate AV Hera 800m
JC2 - 800m -------------
179 Olivier van Benthem AV PEC 1910 800m
JC2 - 800m -------------
180 Ids Peenstra AV PEC 1910 800m
JC2 - 800m -------------
181 Douwe van ...ingsveldt SPOB 800m
Polshoog
JC2 - 800mJC1 en JC... Polshoog ------------
182 Jasper Bloks AV Statina 800m
JC2 - 800m -------------
183 Mick Wolvekamp AV Unitas 800m
JC2 - 800m -------------
184 Tijn Piest AVA `70 800m
JC2 - 800m -------------
185 Lars Rossel AVA `70 800m
JC2 - 800m -------------
186 Finn Van der Maas Fit 800m
JC2 - 800m -------------
187 Finn de Keizer GACH 800m
JC2 - 800m -------------
188 Wu Ping Kuiper Groningen 800m
JC2 - 800m -------------
189 Florian van Lent Haag 800m
JC2 - 800m -------------
190 Max de Kruijf PH 800m
JC2 - 800m -------------
191 Robin De Haan SC Reeuwijk 800m
JC2 - 800m -------------
192 Tristan de Leeuw Tempo AV 800m
JC2 - 800m -------------
193 Wout Plugge AV Aquilo 300m
JC2 - 300m -------------
194 Mike Wennekes De Liemers 300m
Kogel
Hoog
JC2 - 300mJC2 - Koge...e Groep AJC2 - Hoog - groep A -----------
195 Joris Tammes AV Fortuna 300m
Kogel
Ver
JC2 - 300mJC2 - Koge...e Groep BJC2 - Vers...e Groep B -----------
196 Jarco Snoek HLLM 300m
60mH
JC2 - 300mJC2 - 60mH ------------
197 Jasper Spruijt Olympus `70 300m
800m
Ver
JC2 - 300mJC2 - 800mJC2 - Vers...e Groep B -----------
198 Mart Kapteijn AV `56 300m
800m
JC2 - 300mJC2 - 800m ------------
199 Job van Keulen Nijmegen 300m
60mH
Hoog
JC2 - 300mJC2 - 60mHJC2 - Hoog - groep A -----------
200 Miguel De la Fuente PAC 300m
JC2 - 300m -------------
201 Koen Diepen PH 300m
800m
JC2 - 300mJC2 - 800m ------------
202 Sven Wildeboer VAV 300m
800m
Hoog
JC2 - 300mJC2 - 800mJC1 en JC2...- Groep B -----------
203 Jory Davids AC TION 60mH
Ver
JC2 - 60mHJC2 - Vers...e Groep B ------------
204 Marijn van der Harst Altis 60mH
Hoog
Polshoog
JC2 - 60mHJC2 - Hoog - groep AJC1 en JC... Polshoog -----------
205 Joris IJzinga Altis 60mH
Ver
JC2 - 60mHJC2 - Vers...e Groep B ------------
206 Monne Sutorius AV 1923 60mH
JC2 - 60mH -------------
207 Luuk van der Maaten AV Athlos 60mH
Hoog
JC2 - 60mHJC2 - Hoog - groep A ------------
208 Thijs van der Maaten AV Athlos 60mH
Kogel
JC2 - 60mHJC2 - Koge...e Groep B ------------
209 Bruce Boon Flevo Delta 60mH
Polshoog
JC2 - 60mHJC1 en JC... Polshoog ------------
210 Ziggy Veldman Heerenveen 60mH
Ver
JC2 - 60mHJC2 - Vers...e Groep B ------------
211 Robin Kramps AV Hera 60mH
JC2 - 60mH -------------
212 Jimmy Marcera AV Sprint 60mH
JC2 - 60mH -------------
213 Roy Deijkers AV Zaanland 60mH
Kogel
JC2 - 60mHJC2 - Koge...e Groep B ------------
214 Ian Pennock Climax 60mH
JC2 - 60mH -------------
215 Viggo Tijbosch PH 60mH
Kogel
Ver
JC2 - 60mHJC2 - Koge...e Groep BJC2 - Vers...e Groep B -----------
216 Aiden Bareman Voorne 60mH
Hoog
JC2 - 60mHJC2 - Hoog - groep A ------------
217 Jasper Boelhouwer AV 1923 Kogel
JC2 - Koge...e Groep A -------------
218 Lennart Boogaard AV Hera Kogel
Hoog
Polshoog
JC2 - Koge...e Groep AJC2 - Hoog - groep AJC1 en JC... Polshoog -----------
219 Daan Schuit SCSP Kogel
Ver
JC2 - Koge...e Groep AJC2 - Vers...e Groep A ------------
220 Merijn T Hoogerdijk AAV `36 Kogel
Ver
JC2 - Koge...e Groep BJC2 - Vers...e Groep A ------------
221 Luca Broers ATOP Kogel
JC2 - Koge...e Groep B -------------
222 Yannick Rolvink Olympus `70 Kogel
JC2 - Koge...e Groep B -------------
223 Ryan Andela GACH Kogel
Polshoog
JC2 - Koge...e Groep BJC1 en JC... Polshoog ------------
224 Bas Nolsen GACH Kogel
JC2 - Koge...e Groep B -------------
225 Jake Romijn PH Hoog
JC1 en JC2...- Groep B -------------
226 Mirek Harwig AC TION Hoog
Ver
JC2 - Hoog - groep AJC2 - Vers...e Groep A ------------
227 Albert Van der Woude AV Impala Hoog
Ver
JC2 - Hoog - groep AJC2 - Vers...e Groep A ------------
228 Tim Tempelman SPLS Hoog
Ver
JC2 - Hoog - groep AJC2 - Vers...e Groep A ------------
229 Djalil Pater Groningen Hoog
Ver
JC2 - Hoog - groep AJC2 - Vers...e Groep A ------------
230 Ridzerd Punt PAC Hoog
Polshoog
JC2 - Hoog - groep AJC1 en JC... Polshoog ------------
231 Joey van der Plas AV Lycurgus Polshoog
JC1 en JC... Polshoog -------------
232 Mick van Kleeff PAC Polshoog
JC1 en JC... Polshoog -------------
233 Max Jongenburger Phanos Polshoog
JC1 en JC... Polshoog -------------
234 Jens De Kock PH Ver
JC2 - Vers...e Groep A -------------
235 Tjeerd de Vries MPM Ver
JC2 - Vers...e Groep B -------------

Verenigingen 'Jongens Junior C2'

VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
AAV `36 AV36 3
AC TION TION 2
Altis ALTS 4
ARV Ilion ILIO 3
Atletiek Maastricht MSTR 1
AV 1923 AV23 2
AV Achilles Top ATOP 1
AV Aquilo AQLO 2
AV Athlos ATLS 3
AV Atos ATOS 2
AV Atverni ATVN 2
AV De Keien KEIN 1
AV De Liemers LMRS 2
AV Flevo Delta FLDT 1
AV Fortuna FRTN 1
AV Gouda GOUD 4
AV Haarlemmermeer HLLM 1
AV Heerenveen HRVN 1
AV Hera HERA 3
AV Horror Sneek HRRR 1
AV Impala IMPL 1
AV Lycurgus LYCG 3
AV Nijkerk NKRK 1
AV Olympus `70 OL70 3
AV PEC 1910 PEC 2
AV Scheldesport SCSP 1
AV Sparta SPRT 1
AV Spirit Lelystad SPLS 1
AV Spirit Oud Beijerland SPOB 1
AV Sprint SPRN 2
AV Startbaan STBN 1
AV Statina STTN 1
AV Unitas UNTS 1
AV Zaanland ZNLD 1
AV Zeewolde ZWLD 1
AV Zuidwal ZDWL 1
AV `34 Apeldoorn AV34 2
AV `56 AV56 4
AVA `70 AV70 2
Climax CLMX 1
Dynamica ADSV DNMC 1
Fit FIT 1
Fortius FORT 2
GAC Gemert GACG 1
GAC Hilversum GACH 4
Groningen Atletiek GRNG 3
Haag Atletiek HAAG 2
Hellas Utrecht HLLS 2
Marathon Pim Mulier MPM 1
Nederland NED 1
Nijmegen Atletiek NYMG 1
PAC PAC 7
Phanos PHNS 2
Prins Hendrik PH 8
SC Reeuwijk SCRW 1
Tempo AV TMPO 1
VAV VAV 1
Voorne Atletiek VRNE 1

Uitslagen 60 meter Jongens Junior C2

# Naam ResOBP
Noam Dickmann Phanos --- 7,74
Milo Quennoy Startbaan --- 7,77
Damian Paap AV Lycurgus --- 8,32
Miguel Ke...a Iglesia AV Lycurgus --- 8,21
Lickson Renting AAV `36 --- 8,31
Kevin Breumelhof ARV Ilion --- 8,14
Lars Dauw ARV Ilion --- 7,31
Maurice Afognon ARV Ilion --- 7,15
Faith Abu AV Sparta --- 8,10
Hugo Krans GACH --- 8,03
Cornelio Ventura AV Atverni --- 8,35
Joseph Adepeju AV Atverni --- 7,90
Tobias Favier Altis --- 9,00
Morris Al Altis --- 8,53
Christian Prins AV Atos --- 8,01
Lars van W...ligenburg AV Nijkerk --- 7,74
Maurits va...cheijndel Olympus `70 --- 8,24
Rais Semedo Moreira PAC --- 7,68
Jari van der Voorn AV Zeewolde --- 7,53
David Pronk Haag --- 7,56
Sydney Albertzoon HLLS --- 7,87
Olaf van der Hidde HLLS --- 8,13
Finn Hage PAC --- 8,42
Lucas Dui...van Twist PAC --- 8,21
Jeffrey Rijkhals DNMC --- 7,51
Quinten Mertens AV `56 --- 8,64
Oscar Doornhein PAC --- 8,72
Remco de Baar AV `56 --- 8,66
Nino vd Berg AV `56 --- 8,97
Unisa Bangura AV De Keien --- 7,77
Arjuno Orsini AV Gouda --- 8,49
Christiaan Stuut AV Gouda --- 9,22
Thom de Weger AV Gouda --- 8,29
Dyamo Hoek AV Sprint --- 7,86
Luc de Kruijf PH --- 8,24
Sven Grooters PH --- 7,69
Finn Verhoeff PH --- 7,99
Marijn Atmodimedjo AV34 --- 8,55
Jasper Oppers AV34 --- 7,64
Ralf Kluijtmans GAC Gemert --- 7,79
Mees Beukenhorst Nederland --- 8,16
Sven Hurkmans Fortius --- 8,87
Ota Aigbosuria Fortius --- 8,85

Uitslagen 60 meter halve finale Jongens Junior C2

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen 60 meter finale Jongens Junior C2

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen 800 meter Jongens Junior C2

# Naam ResOBP
Thijmen Lek AAV `36 --- 2:17,73
Finn de Keizer GACH --- 2:30,44
Nando Kramer AV Aquilo --- 2:07,95
Robin De Haan SC Reeuwijk --- 2:17,30
Thijs ten ...uggencate AV Hera --- 2:21,27
Mink Hageman AV Atos --- 2:28,36
Finn Van der Maas Fit --- 2:25,84
Jasper Bloks AV Statina --- 2:12,68
Tristan de Leeuw Tempo AV --- 2:11,26
Florian van Lent Haag --- 2:23,30
Jasper Spruijt Olympus `70 --- 2:19,25
Sven Wildeboer VAV --- 2:18,14
Robin Hartmans Maastricht --- 2:11,41
Remco de Baar AV `56 --- 2:21,62
Mart Kapteijn AV `56 --- 2:50,50
Heiko Ribberink AV Gouda --- 2:27,56
Mick Wolvekamp AV Unitas --- 2:06,51
Koen Diepen PH --- 2:13,63
Max de Kruijf PH --- 2:20,27
Sven Grooters PH --- 2:15,62
Bram Nusmeier AV Athlos --- 2:15,41
Tijn Berendsen De Liemers --- 2:24,62
Olivier van Benthem AV PEC 1910 --- 2:22,56
Ids Peenstra AV PEC 1910 --- 2:14,73
Douwe van ...ingsveldt SPOB --- 2:55,97
Lars Rossel AVA `70 --- 2:51,00
Tijn Piest AVA `70 --- 2:29,00
Wu Ping Kuiper Groningen --- 2:10,81

Uitslagen 60 meter horden Jongens Junior C2

# Naam ResOBP
Jarco Snoek HLLM --- 10,81
Monne Sutorius AV 1923 --- 10,96
Ziggy Veldman Heerenveen --- 9,13
Lars Dauw ARV Ilion --- 8,69
Roy Deijkers AV Zaanland --- 9,19
Cornelio Ventura AV Atverni --- 10,36
Joseph Adepeju AV Atverni --- 9,27
Robin Kramps AV Hera --- 8,56
Joris IJzinga Altis --- 8,68
Marijn van der Harst Altis --- 10,57
Lars van W...ligenburg AV Nijkerk --- 10,29
David Pronk Haag --- 8,56
Rais Semedo Moreira PAC --- 8,72
Finn Hage PAC --- 9,36
Christiaan Stuut AV Gouda --- 11,78
Thom de Weger AV Gouda --- 9,88
Jimmy Marcera AV Sprint --- 8,60
Viggo Tijbosch PH --- 9,07
Aiden Bareman Voorne --- 8,76
Jory Davids AC TION --- 8,55
Thijs van der Maaten AV Athlos --- 11,77
Luuk van der Maaten AV Athlos --- 9,69
Bruce Boon Flevo Delta --- 9,59
Ian Pennock Climax --- 9,68
Job van Keulen Nijmegen --- 9,30

Uitslagen 60 meter horden halve finale Jongens Junior C2

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen 60 meter horden finale Jongens Junior C2

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Kogelstoten 4 kilogram finale Jongens Junior C2

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Verspringen Jongens Junior C2

# Naam ResOBP
Damian Paap AV Lycurgus --- 4,63
Merijn T Hoogerdijk AAV `36 --- 5,44
Ziggy Veldman Heerenveen --- 5,54
Kevin Breumelhof ARV Ilion --- 5,20
Maurice Afognon ARV Ilion --- 6,39
Hugo Krans GACH --- 5,22
Joris IJzinga Altis --- 5,57
Tobias Favier Altis --- 4,73
Morris Al Altis --- 4,69
Christian Prins AV Atos --- 5,06
Joris Tammes AV Fortuna --- 5,73
Lars van W...ligenburg AV Nijkerk --- 5,43
Maurits va...cheijndel Olympus `70 --- 4,58
Jasper Spruijt Olympus `70 --- 4,66
Lucas Dui...van Twist PAC --- 5,00
Jeffrey Rijkhals DNMC --- 6,30
Quinten Mertens AV `56 --- 5,05
Arjuno Orsini AV Gouda --- 4,65
Christiaan Stuut AV Gouda --- 3,91
Thom de Weger AV Gouda --- 5,02
Daan Schuit SCSP --- 5,45
Dyamo Hoek AV Sprint --- 5,27
Viggo Tijbosch PH --- 5,98
Jens De Kock PH --- 5,30
Mirek Harwig AC TION --- 5,92
Jory Davids AC TION --- 5,80
Tim Tempelman SPLS --- 5,22
Marijn Atmodimedjo AV34 --- 4,86
Djalil Pater Groningen --- 6,13
Tjeerd de Vries MPM --- 4,63

Uitslagen Verspringen finale Jongens Junior C2

Er zijn nog geen ingeschreven atleten