Atleten 'Jongens Junior C1'

Snr Naam Onderdelen Startgroep 60m60m_hf60m_f300m800m60mH60mH_hf60mH_fKogelKogel_fHoogPolshoogVerVer_f
1 Mike Berends AAC `61 60m
300m
Hoog
JC1 - 60mJC1 - 300mJC1 en JC2...- Groep B -----------
2 Valenciano Roffel AAC `61 60m
300m
JC1 - 60mJC1 - 300m ------------
3 Sven Siebelt AC TION 60m
Ver
JC1 - 60mJC1 - Vers...e Groep A ------------
4 Rogier Groeneweg Altis 60m
60mH
Kogel
JC1 - 60mJC1 - 60mHJC1 - Koge...e Groep A -----------
5 Lars Mulder Altis 60m
JC1 - 60m -------------
6 Joep Kneppers ARV Ilion 60m
Ver
JC1 - 60mJC1 - Vers...e Groep A ------------
7 Max Langeland AL73 60m
Ver
JC1 - 60mJC1 - Vers...e Groep A ------------
8 Bart Blokdijk AV 1923 60m
Ver
JC1 - 60mJC1 - Vers...e Groep A ------------
9 Marnix Molenaar AV 1923 60m
60mH
Ver
JC1 - 60mJC1 - 60mHJC1 - Vers...e Groep B -----------
10 Mick van Schaffelaar AV 1923 60m
Hoog
JC1 - 60mJC1 en JC2...- Groep B ------------
11 Joachim Kooij DVTR 60m
60mH
JC1 - 60mJC1 - 60mH ------------
12 Robin Stoker de Sprinter 60m
Ver
JC1 - 60mJC1 - Vers...e Groep A ------------
13 Orlando Louwers AVGM 60m
Hoog
JC1 - 60mJC1 - Hoog - Groep A ------------
14 Tim van Tilburg AV Gouda 60m
60mH
Ver
JC1 - 60mJC1 - 60mHJC1 - Vers...e Groep B -----------
15 Jan Elsinga Heerenveen 60m
300m
Ver
JC1 - 60mJC1 - 300mJC1 - Vers...e Groep A -----------
16 Nick Tijmstra AV Hylas 60m
Ver
JC1 - 60mJC1 - Vers...e Groep A ------------
17 Ruben Piek AV Impala 60m
60mH
JC1 - 60mJC1 - 60mH ------------
18 Quinten Geleynse AV Lionitas 60m
300m
Hoog
JC1 - 60mJC1 - 300mJC1 en JC2...- Groep B -----------
19 Daan Sikkema AV Lionitas 60m
300m
Kogel
JC1 - 60mJC1 - 300mJC1 - Koge...e Groep A -----------
20 Luuk van Cappelle Olympus `70 60m
800m
Kogel
JC1 - 60mJC1 - 800mJC1 - Koge...e Groep B -----------
21 Floris van der Vijgh Pijnenburg 60m
300m
Ver
JC1 - 60mJC1 - 300mJC1 - Vers...e Groep A -----------
22 Beni Bank...i Mbuangi AV Sparta 60m
300m
JC1 - 60mJC1 - 300m ------------
23 Bryan Duff AV Sparta 60m
60mH
Ver
JC1 - 60mJC1 - 60mHJC1 - Vers...e Groep A -----------
24 Angelo de Nooijer AV Sparta 60m
Ver
JC1 - 60mJC1 - Vers...e Groep A ------------
25 Mathijs Adriaanse SPLS 60m
Hoog
Ver
JC1 - 60mJC1 - Hoog - Groep AJC1 - Vers...e Groep A -----------
26 David de V...te-Peters SPLS 60m
60mH
Kogel
JC1 - 60mJC1 - 60mHJC1 - Koge...e Groep A -----------
27 Ryan Heeren AV Sprint 60m
60mH
Kogel
JC1 - 60mJC1 - 60mHJC1 - Koge...e Groep A -----------
28 Storm Kuperus AV Zuidwal 60m
300m
JC1 - 60mJC1 - 300m ------------
29 Julius Prop AV34 60m
300m
800m
JC1 - 60mJC1 - 300mJC1 - 800m -----------
30 Jop Hoftijzer AVA `70 60m
300m
JC1 - 60mJC1 - 300m ------------
31 Rens Konijnenberg Cialfo 60m
JC1 - 60m -------------
32 Samuel Van Well Fortius 60m
Hoog
JC1 - 60mJC1 - Hoog - Groep A ------------
33 Robbe Noordanus GACH 60m
60mH
Ver
JC1 - 60mJC1 - 60mHJC1 - Vers...e Groep B -----------
34 Ben Roest GACH 60m
300m
Polshoog
JC1 - 60mJC1 - 300mJC1 en JC... Polshoog -----------
35 Tibbe Teeuwen GACH 60m
Kogel
Ver
JC1 - 60mJC1 - Koge...e Groep AJC1 - Vers...e Groep B -----------
36 Luce Wijma GACH 60m
300m
Ver
JC1 - 60mJC1 - 300mJC1 - Vers...e Groep B -----------
37 Vincent Bataille Haag 60m
300m
Hoog
JC1 - 60mJC1 - 300mJC1 en JC2...- Groep B -----------
38 Jayden van der Velde Haag 60m
300m
60mH
JC1 - 60mJC1 - 300mJC1 - 60mH -----------
39 Luuk Verhoeven HAC 60m
Kogel
Ver
JC1 - 60mJC1 - Koge...e Groep AJC1 - Vers...e Groep A -----------
40 Wout Hogenboom HLLS 60m
Ver
JC1 - 60mJC1 - Vers...e Groep A ------------
41 Jozuah Revierre PAC 60m
60mH
JC1 - 60mJC1 - 60mH ------------
42 Rick Schipper PAC 60m
Kogel
JC1 - 60mJC1 - Koge...e Groep A ------------
43 Jessy van der Vegt PAC 60m
Kogel
Ver
JC1 - 60mJC1 - Koge...e Groep AJC1 - Vers...e Groep A -----------
44 Emil de Graaf Phanos 60m
800m
JC1 - 60mJC1 - 800m ------------
45 Daniel Lu...cheurleer Phanos 60m
300m
JC1 - 60mJC1 - 300m ------------
46 Casper Couwenberg PH 60m
Hoog
Polshoog
JC1 - 60mJC1 en JC2...- Groep BJC1 en JC... Polshoog -----------
47 Jochem van Warmerdam SAV 60m
60mH
JC1 - 60mJC1 - 60mH ------------
48 Finn van de Klundert Scopias 60m
Ver
JC1 - 60mJC1 - Vers...e Groep B ------------
49 Cas Rijvers Scopias 60m
60mH
JC1 - 60mJC1 - 60mH ------------
50 Seppe Swinkels Scopias 60m
60mH
JC1 - 60mJC1 - 60mH ------------
51 Dave Damen Swift 60m
Ver
JC1 - 60mJC1 - Vers...e Groep B ------------
52 Karsten van Beelen U-Track 60m
JC1 - 60m -------------
53 Ate Clobus AAC `61 800m
JC1 - 800m -------------
54 Niels Hulsman Altis 800m
JC1 - 800m -------------
55 Colin Alewijnse AV Aalsmeer 800m
JC1 - 800m -------------
56 Timo Koenen AV Lycurgus 800m
JC1 - 800m -------------
57 Len Bakker AV PEC 1910 800m
JC1 - 800m -------------
58 Julien Jansen AV PEC 1910 800m
JC1 - 800m -------------
59 Thijs ter Maat AV PEC 1910 800m
JC1 - 800m -------------
60 Lukas Smit AV PEC 1910 800m
JC1 - 800m -------------
61 Olaf Souren AV PEC 1910 800m
JC1 - 800m -------------
62 Boyd Steur AV PEC 1910 800m
JC1 - 800m -------------
63 Ivo Sjenitzer Pijnenburg 800m
Hoog
JC1 - 800mJC1 en JC2...- Groep B ------------
64 Ipe Verbrugge AV `56 800m
JC1 - 800m -------------
65 Merijn van Eerden AVA `70 800m
JC1 - 800m -------------
66 Stef Grotenhuis AVA `70 800m
JC1 - 800m -------------
67 Sven Meinen AVA `70 800m
JC1 - 800m -------------
68 Friso Bruins GACH 800m
JC1 - 800m -------------
69 Jippe van ...ogenbroek GACH 800m
JC1 - 800m -------------
70 Wang van I...n Schenau Groningen 800m
JC1 - 800m -------------
71 Julian Keun Groningen 800m
JC1 - 800m -------------
72 Silas van der Schaaf Haag 800m
JC1 - 800m -------------
73 Manolo Scheers Haag 800m
JC1 - 800m -------------
74 Finn van Ek HLLS 800m
JC1 - 800m -------------
75 Leon Wiedemeijer MPM 800m
Kogel
Hoog
JC1 - 800mJC1 - Koge...e Groep BJC1 en JC2...- Groep B -----------
76 Enrico Cossuto PAC 800m
JC1 - 800m -------------
77 Matthijs de Jong PAC 800m
JC1 - 800m -------------
78 Giel van Veen PAC 800m
Ver
JC1 - 800mJC1 - Vers...e Groep A ------------
79 Samuel Dobbelstein PH 800m
JC1 - 800m -------------
80 Thomas Aerdts Scopias 800m
60mH
JC1 - 800mJC1 - 60mH ------------
81 Jayden Zanders Scopias 800m
Kogel
JC1 - 800mJC1 - Koge...e Groep B ------------
82 Hugo Kiers U-Track 800m
JC1 - 800m -------------
83 Sjoerd van Solinge U-Track 800m
JC1 - 800m -------------
84 Bruno Stoon U-Track 800m
JC1 - 800m -------------
85 Rik Janissen VRT 800m
JC1 - 800m -------------
86 Coen Bloemberg Flevo Delta 300m
JC1 - 300m -------------
87 Sven van Gelderen AV Lycurgus 300m
60mH
Ver
JC1 - 300mJC1 - 60mHJC1 - Vers...e Groep B -----------
88 Dries Nawijn Pallas `67 300m
60mH
Ver
JC1 - 300mJC1 - 60mHJC1 - Vers...e Groep B -----------
89 Sep de Jong AV34 300m
60mH
JC1 - 300mJC1 - 60mH ------------
90 Ruben Jansen AVA `70 300m
JC1 - 300m -------------
91 Mika ten Doeschot MPM 300m
Ver
JC1 - 300mJC1 - Vers...e Groep A ------------
92 Levi de Bruijn PAC 300m
60mH
Polshoog
JC1 - 300mJC1 - 60mHJC1 en JC... Polshoog -----------
93 Luca Dooper Tempo AV 300m
800m
JC1 - 300mJC1 - 800m ------------
94 Rens Gosselink AC TION 60mH
Polshoog
JC1 - 60mHJC1 en JC... Polshoog ------------
95 Julian Wilting AC TION 60mH
Ver
JC1 - 60mHJC1 - Vers...e Groep B ------------
96 Philip Walraven Altis 60mH
JC1 - 60mH -------------
97 Elf Meerman AV Atos 60mH
JC1 - 60mH -------------
98 Mike Bakhuizen SPOB 60mH
Hoog
JC1 - 60mHJC1 - Hoog - Groep A ------------
99 Luuk Pelkmans AV Sprint 60mH
Hoog
JC1 - 60mHJC1 - Hoog - Groep A ------------
100 Senne Gisius GACH 60mH
Hoog
Ver
JC1 - 60mHJC1 - Hoog - Groep AJC1 - Vers...e Groep B -----------
101 Florian Vriezen GACH 60mH
Polshoog
JC1 - 60mHJC1 en JC... Polshoog ------------
102 Jazz Huf Haag 60mH
Hoog
Ver
JC1 - 60mHJC1 - Hoog - Groep AJC1 - Vers...e Groep B -----------
103 David Fontein HLLS 60mH
Hoog
JC1 - 60mHJC1 - Hoog - Groep A ------------
104 Ivar Vialard KAV Holland 60mH
Hoog
Ver
JC1 - 60mHJC1 - Hoog - Groep AJC1 - Vers...e Groep B -----------
105 Willem Hammink Phanos 60mH
Ver
JC1 - 60mHJC1 - Vers...e Groep B ------------
106 Friso Koedijk Phanos 60mH
JC1 - 60mH -------------
107 Ids Kok Phanos 60mH
Kogel
JC1 - 60mHJC1 - Koge...e Groep A ------------
108 Xavier van Zutven PH 60mH
Kogel
Ver
JC1 - 60mHJC1 - Koge...e Groep AJC1 - Vers...e Groep B -----------
109 Mats van Dijk U-Track 60mH
JC1 - 60mH -------------
110 Wesley Monster Voorne 60mH
Hoog
JC1 - 60mHJC1 - Hoog - Groep A ------------
111 Merijn Coenen AV Sprint Kogel
Ver
JC1 - Koge...e Groep AJC1 - Vers...e Groep B ------------
112 Marik Bredenoord AC TION Kogel
JC1 - Koge...e Groep B -------------
113 Rowan Tiemes Flevo Delta Kogel
JC1 - Koge...e Groep B -------------
114 Chris van der Walle Start `78 Kogel
Ver
JC1 - Koge...e Groep BJC1 - Vers...e Groep A ------------
115 Neo Thijssen HLLS Kogel
JC1 - Koge...e Groep B -------------
116 Jarno van Daalen PAC Kogel
JC1 - Koge...e Groep B -------------
117 Barend van de Donk PAC Kogel
Ver
JC1 - Koge...e Groep BJC1 - Vers...e Groep B ------------
118 Robbie Smulders PH Kogel
JC1 - Koge...e Groep B -------------
119 Aaron Ponne SAV Kogel
JC1 - Koge...e Groep B -------------
120 Mathijs Van Os AV Attila Hoog
JC1 - Hoog - Groep A -------------
121 Joost Leverink MPM Hoog
Ver
JC1 - Hoog - Groep AJC1 - Vers...e Groep A ------------
122 Jin van der Lee PAC Hoog
Ver
JC1 - Hoog - Groep AJC1 - Vers...e Groep B ------------
123 Julian Nijssen Spado Hoog
Polshoog
JC1 en JC2...- Groep BJC1 en JC... Polshoog ------------
124 Lucas Gennisse Fortius Polshoog
JC1 en JC... Polshoog -------------

Verenigingen 'Jongens Junior C1'

VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
AAC `61 AC61 3
AC TION TION 4
Altis ALTS 4
ARV Ilion ILIO 1
Atletico `73 AL73 1
AV 1923 AV23 3
AV Aalsmeer ALSM 1
AV Atos ATOS 1
AV Attila ATTL 1
AV Daventria 1906 DVTR 1
AV de Sprinter MDSP 1
AV Flevo Delta FLDT 2
AV Generaal Michaelis AVGM 1
AV Gouda GOUD 1
AV Heerenveen HRVN 1
AV Hylas HYLS 1
AV Impala IMPL 1
AV Lionitas LNTS 2
AV Lycurgus LYCG 2
AV Olympus `70 OL70 1
AV Pallas `67 PL67 1
AV PEC 1910 PEC 6
AV Pijnenburg PNBG 2
AV Sparta SPRT 3
AV Spirit Lelystad SPLS 2
AV Spirit Oud Beijerland SPOB 1
AV Sprint SPRN 3
AV Start `78 ST78 1
AV Zuidwal ZDWL 1
AV `34 Apeldoorn AV34 2
AV `56 AV56 1
AVA `70 AV70 5
Cialfo CLFO 1
Fortius FORT 2
GAC Hilversum GACH 8
Groningen Atletiek GRNG 2
Haag Atletiek HAAG 5
HAC HAC 1
Hellas Utrecht HLLS 4
KAV Holland KAVH 1
Marathon Pim Mulier MPM 3
PAC PAC 10
Phanos PHNS 5
Prins Hendrik PH 4
SAV SAV 2
Scopias Atletiek SCPS 5
Spado SPDO 1
Swift Atletiek SWFT 1
Tempo AV TMPO 1
U-Track UTRK 5
Venloop Running Team VRT 1
Voorne Atletiek VRNE 1

Uitslagen 60 meter Jongens Junior C1

# Naam ResOBP
Daniel Lu...cheurleer Phanos --- 8,24
Emil de Graaf Phanos --- 8,96
Bart Blokdijk AV 1923 --- 8,50
Marnix Molenaar AV 1923 --- 8,86
Mick van Schaffelaar AV 1923 --- 9,47
Jan Elsinga Heerenveen --- 9,18
Robbe Noordanus GACH --- 8,81
Tibbe Teeuwen GACH --- 8,21
Angelo de Nooijer AV Sparta --- 7,49
Joep Kneppers ARV Ilion --- 8,86
Luce Wijma GACH --- 8,78
Beni Bank...i Mbuangi AV Sparta --- 8,71
Bryan Duff AV Sparta --- 7,79
Jochem van Warmerdam SAV --- 8,88
Rogier Groeneweg Altis --- 8,55
Nick Tijmstra AV Hylas --- 9,07
Lars Mulder Altis --- 9,31
Floris van der Vijgh Pijnenburg --- 8,49
Storm Kuperus AV Zuidwal --- 8,68
Vincent Bataille Haag --- 8,80
Jessy van der Vegt PAC --- 8,66
Jozuah Revierre PAC --- 7,69
Rick Schipper PAC --- 8,23
Jayden van der Velde Haag --- 8,90
Wout Hogenboom HLLS --- 8,59
Karsten van Beelen U-Track --- 8,28
Orlando Louwers AVGM --- 8,00
Tim van Tilburg AV Gouda --- 8,86
Ryan Heeren AV Sprint --- 8,68
Luuk Verhoeven HAC --- 8,94
Casper Couwenberg PH --- 8,80
Seppe Swinkels Scopias --- 8,27
Finn van de Klundert Scopias --- 8,52
Dave Damen Swift --- 8,69
Mike Berends AAC `61 --- 8,06
Valenciano Roffel AAC `61 --- 8,57
Sven Siebelt AC TION --- 8,84
Max Langeland AL73 --- 8,34
Samuel Van Well Fortius --- 8,42
Julius Prop AV34 --- 8,43
Joachim Kooij DVTR --- 9,07
Quinten Geleynse AV Lionitas --- 8,69
Daan Sikkema AV Lionitas --- 7,99
David de V...te-Peters SPLS --- 8,23
Mathijs Adriaanse SPLS --- 8,76
Jop Hoftijzer AVA `70 --- 8,90
Rens Konijnenberg Cialfo --- 8,38
Robin Stoker de Sprinter --- 8,57

Uitslagen 60 meter halve finale Jongens Junior C1

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen 60 meter finale Jongens Junior C1

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen 800 meter Jongens Junior C1

# Naam ResOBP
Emil de Graaf Phanos --- 2:47,30
Timo Koenen AV Lycurgus --- 2:34,17
Colin Alewijnse AV Aalsmeer --- 2:30,97
Jippe van ...ogenbroek GACH --- 2:26,07
Friso Bruins GACH --- 2:25,71
Niels Hulsman Altis --- 2:29,33
Matthijs de Jong PAC --- 2:43,07
Sjoerd van Solinge U-Track --- 2:52,99
Bruno Stoon U-Track --- 2:35,48
Luuk van Cappelle Olympus `70 --- 2:51,16
Ivo Sjenitzer Pijnenburg --- 2:37,93
Luca Dooper Tempo AV --- 2:17,81
Manolo Scheers Haag --- 2:42,92
Silas van der Schaaf Haag --- 2:29,43
Ipe Verbrugge AV `56 --- 2:37,60
Samuel Dobbelstein PH --- 2:35,31
Thomas Aerdts Scopias --- 2:17,84
Finn van Ek HLLS --- 2:25,23
Giel van Veen PAC --- 2:21,53
Enrico Cossuto PAC --- 2:14,16
Hugo Kiers U-Track --- 2:47,59
Jayden Zanders Scopias --- 2:14,99
Ate Clobus AAC `61 --- 2:23,83
Sven Meinen AVA `70 --- 2:22,85
Wang van I...n Schenau Groningen --- 2:31,52
Julius Prop AV34 --- 2:26,40
Len Bakker AV PEC 1910 --- 2:22,83
Julien Jansen AV PEC 1910 --- 2:21,06
Boyd Steur AV PEC 1910 --- 2:29,54
Olaf Souren AV PEC 1910 --- 2:28,92
Rik Janissen VRT --- 2:31,23
Lukas Smit AV PEC 1910 --- 2:31,00
Thijs ter Maat AV PEC 1910 --- 2:31,31
Stef Grotenhuis AVA `70 --- 2:33,02
Merijn van Eerden AVA `70 --- 2:35,44
Julian Keun Groningen --- 2:20,24
Leon Wiedemeijer MPM --- 2:33,17

Uitslagen 60 meter horden Jongens Junior C1

# Naam ResOBP
Friso Koedijk Phanos --- 11,32
Ids Kok Phanos --- 11,90
Willem Hammink Phanos --- 10,97
Sven van Gelderen AV Lycurgus --- 10,63
Ivar Vialard KAV Holland --- 11,65
Marnix Molenaar AV 1923 --- 11,42
Robbe Noordanus GACH --- 12,23
Senne Gisius GACH --- 10,00
Bryan Duff AV Sparta --- 9,41
Florian Vriezen GACH --- 9,57
Jochem van Warmerdam SAV --- 10,50
Philip Walraven Altis --- 10,02
Rogier Groeneweg Altis --- 10,62
Elf Meerman AV Atos --- 11,99
Jazz Huf Haag --- 10,45
Jayden van der Velde Haag --- 15,88
David Fontein HLLS --- 10,43
Levi de Bruijn PAC --- 9,43
Jozuah Revierre PAC --- 8,76
Mats van Dijk U-Track --- 13,77
Tim van Tilburg AV Gouda --- 11,19
Ryan Heeren AV Sprint --- 9,84
Luuk Pelkmans AV Sprint --- 9,63
Xavier van Zutven PH --- 12,08
Seppe Swinkels Scopias --- 9,98
Cas Rijvers Scopias --- 12,05
Thomas Aerdts Scopias --- 10,51
Wesley Monster Voorne --- 9,64
Rens Gosselink AC TION --- 9,91
Julian Wilting AC TION --- 9,87
Sep de Jong AV34 --- 9,44
Joachim Kooij DVTR --- 14,14
Ruben Piek AV Impala --- 10,80
Dries Nawijn Pallas `67 --- 12,00
David de V...te-Peters SPLS --- 9,79
Mike Bakhuizen SPOB --- 10,19

Uitslagen 60 meter horden halve finale Jongens Junior C1

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen 60 meter horden finale Jongens Junior C1

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Kogelstoten 4 kilogram finale Jongens Junior C1

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Polsstokhoogspringen Jongens Junior C1

# Naam ResOBP
Florian Vriezen GACH --- 3,34
Levi de Bruijn PAC --- 2,10
Casper Couwenberg PH --- 2,50
Julian Nijssen Spado --- 2,02
Rens Gosselink AC TION --- 2,40
Lucas Gennisse Fortius --- 2,80

Uitslagen Verspringen Jongens Junior C1

# Naam ResOBP
Willem Hammink Phanos --- 4,67
Sven van Gelderen AV Lycurgus --- 4,63
Ivar Vialard KAV Holland --- 4,52
Bart Blokdijk AV 1923 --- 4,68
Marnix Molenaar AV 1923 --- 4,40
Jan Elsinga Heerenveen --- 4,32
Robbe Noordanus GACH --- 4,10
Tibbe Teeuwen GACH --- 4,92
Senne Gisius GACH --- 5,10
Joep Kneppers ARV Ilion --- 4,07
Luce Wijma GACH --- 4,74
Angelo de Nooijer AV Sparta --- 5,91
Bryan Duff AV Sparta --- 5,39
Nick Tijmstra AV Hylas --- 4,00
Floris van der Vijgh Pijnenburg --- 4,64
Jazz Huf Haag --- 5,13
Jessy van der Vegt PAC --- 5,23
Barend van de Donk PAC --- 4,52
Wout Hogenboom HLLS --- 5,07
Jin van der Lee PAC --- 4,70
Giel van Veen PAC --- 4,33
Tim van Tilburg AV Gouda --- 4,51
Merijn Coenen AV Sprint --- 4,70
Luuk Verhoeven HAC --- 4,25
Finn van de Klundert Scopias --- 5,25
Sven Siebelt AC TION --- 4,78
Julian Wilting AC TION --- 4,10
Xavier van Zutven PH --- 4,25
Dave Damen Swift --- 4,84
Max Langeland AL73 --- 4,48
Dries Nawijn Pallas `67 --- 3,00
Mathijs Adriaanse SPLS --- 4,65
Joost Leverink MPM --- 4,49
Robin Stoker de Sprinter --- 4,84
Mika ten Doeschot MPM --- 4,16

Uitslagen Verspringen finale Jongens Junior C1

Er zijn nog geen ingeschreven atleten