Atleten 'Meisjes Junior D2'

Snr Naam Onderdelen Startgroep 60m60m_hf60m_f600m1000m60mH60mH_hf60mH_f4x50mKogelKogel_fHoogPolshoogVerVer_f
994 Jasmijn Van Tol Leiden 4x50m
--------------
995 Lizette De Jong AAV `36 60m
60mH
MD2 - 60mMD2 - 60mH -------------
996 La-Keisha ...acintosch AAV `36 60m
60m_f
60m_hf
Kogel
Kogel_f
Ver
MD2 - 60mMD2 - 60m FinaleMD2 - 60m ...ve FinaleMD2 - Koge...e Groep AMD2 - Kogel FinaleMD2 - Vers...e Groep B ---------
997 Rhodé van...tenbrugge AAV `36 60m
600m
MD2 - 60mMD2 - 600m -------------
998 Daisy van Rijn AAV `36 60m
Kogel
Hoog
MD2 - 60mMD2 - Koge...e Groep AMD2 - Hoog - Groep C ------------
999 Huwaidah Haruna AC TION 60m
60m_f
60m_hf
Ver
Ver_f
MD2 - 60mMD2 - 60m FinaleMD2 - 60m ...ve FinaleMD2 - Vers...e Groep BMD2 - Vers...en Finale ----------
1000 Madelief van Leur Altis 60m
60mH
4x50m
MD2 - 60mMD2 - 60mH ------------
1001 Anouk Taks ACHL 60m
Kogel
MD2 - 60mMD2 - Koge...e Groep B -------------
1002 Elianne Hopman ARV Ilion 60m
Kogel
Kogel_f
MD2 - 60mMD2 - Koge...e Groep AMD2 - Kogel Finale ------------
1003 Nehissa Hendriks AV 1923 60m
60m_f
60m_hf
Ver
Ver_f
MD2 - 60mMD2 - 60m FinaleMD2 - 60m ...ve FinaleMD2 - Vers...e Groep AMD2 - Vers...en Finale ----------
1004 Anne Jongedijk AV 1923 60m
60mH
Hoog
MD2 - 60mMD2 - 60mHMD2 - Hoog - Groep C ------------
1005 Eefke Plugge AV Aquilo 60m
600m
MD2 - 60mMD2 - 600m -------------
1006 Alyssa Koobs AV Atos 60m
60m_hf
Kogel
Ver
MD2 - 60mMD2 - 60m ...ve FinaleMD2 - Vers...e Groep C -----------
1007 Maren Wessels DVTR 60m
600m
MD2 - 60mMD2 - 600m -------------
1008 Jo-Ann Piqué AV Feniks 60m
60m_hf
MD2 - 60mMD2 - 60m ...ve Finale -------------
1009 Milou Keulstra AVGM 60m
60m_hf
60mH
60mH_hf
Ver
MD2 - 60mMD2 - 60m ...ve FinaleMD2 - 60mHMD2 - 60mH...ve FinaleMD2 - Vers...e Groep B ----------
1010 Sjamilla Martina AV Gouda 60m
1000m
60mH
60mH_hf
4x50m
MD2 - 60mMD2 - 1000mMD2 - 60mHMD2 - 60mH...ve Finale ----------
1011 Mariame Diallo Heerenveen 60m
60m_hf
Kogel
Hoog
MD2 - 60mMD2 - 60m ...ve FinaleMD2 - Koge...e Groep AMD2 - Hoog - Groep C -----------
1012 Elisabeth de Haan Heerenveen 60m
60m_f
60m_hf
Ver
Ver_f
MD2 - 60mMD2 - 60m FinaleMD2 - 60m ...ve FinaleMD2 - Vers...e Groep BMD2 - Vers...en Finale ----------
1013 Norah Keijzer Heerenveen 60m
Kogel
Ver
MD2 - 60mMD2 - Koge...e Groep BMD2 - Vers...e Groep C ------------
1014 Sarah van Exel AV Hylas 60m
4x50m
Ver
MD2 - 60mMD2 - Vers...e Groep A ------------
1015 Babette Bosse AV Lycurgus 60m
Hoog
MD2 - 60mMD2 - Hoog - Groep A -------------
1016 Sanne Loomans AV Lycurgus 60m
MD2 - 60m --------------
1017 Floortje Lusthof Olympus `70 60m
Kogel
Kogel_f
Hoog
MD2 - 60mMD2 - Koge...e Groep BMD2 - Kogel FinaleMD2 - Hoog - Groep A -----------
1018 Dilsahnur Özata AV Sparta 60m
600m
4x50m
Kogel
MD2 - 60mMD2 - 600mMD2 - Koge...e Groep A -----------
1019 Johanna Burchett AV Sparta 60m
60mH
60mH_hf
4x50m
Ver
MD2 - 60mMD2 - 60mHMD2 - 60mH...ve FinaleMD2 - Vers...e Groep B ----------
1020 Sanne Hogendorp AV Sparta 60m
60m_hf
60mH
60mH_hf
4x50m
Ver
MD2 - 60mMD2 - 60m ...ve FinaleMD2 - 60mHMD2 - 60mH...ve FinaleMD2 - Vers...e Groep B ---------
1021 Olivia Stols AV Sparta 60m
4x50m
Kogel
MD2 - 60m ------------
1022 Robin Modderman AV Sprint 60m
60mH
Hoog
MD2 - 60mMD2 - 60mHMD2 - Hoog - Groep C ------------
1023 Robin-Lynn...Modderman AV Sprint 60m
60mH
60mH_hf
Hoog
MD2 - 60mMD2 - 60mHMD2 - 60mH...ve FinaleMD2 - Hoog - Groep C -----------
1024 Heleen van Tilburg AV Sprint 60m
60mH
MD2 - 60mMD2 - 60mH -------------
1025 Roza Felin... Willemen AV Sprint 60m
600m
MD2 - 60mMD2 - 600m -------------
1026 Eline Sund Startbaan 60m
60mH
Hoog
MD2 - 60mMD2 - 60mHMD2 - Hoog - Groep C ------------
1027 Indy Broer Triathlon 60m
600m
Ver
MD2 - 60mMD2 - 600mMD2 - Vers...e Groep C ------------
1028 Carmen Lijzenga Triathlon 60m
Kogel
Ver
MD2 - 60mMD2 - Vers...e Groep C ------------
1029 Jasmijn Ketelaar AV Zuidwal 60m
Ver
MD2 - 60mMD2 - Vers...e Groep B -------------
1030 Kim Dantuma AV34 60m
600m
4x50m
Kogel
MD2 - 60mMD2 - 600mMD2 - Koge...e Groep B -----------
1031 Diede ter Beest AVA `70 60m
MD2 - 60m --------------
1032 Esmée Holstein AVA `70 60m
Hoog
MD2 - 60mMD1+2 - Ho...- Groep B -------------
1033 Lune Mateman AVA `70 60m
MD2 - 60m --------------
1034 Jade Bosman CAV Energie 60m
Kogel
Ver
MD2 - 60mMD2 - Koge...e Groep AMD2 - Vers...e Groep B ------------
1035 Jytte Spek CAV Energie 60m
60mH
Ver
MD2 - 60mMD2 - 60mHMD2 - Vers...e Groep C ------------
1036 Esmee Stok CAV Energie 60m
60m_hf
60mH
60mH_hf
Ver
MD2 - 60mMD2 - 60m ...ve FinaleMD2 - 60mHMD2 - 60mH...ve FinaleMD2 - Vers...e Groep B ----------
1037 Lisa Navarro Climax 60m
600m
4x50m
MD2 - 60mMD2 - 600m ------------
1038 Chloé Zerbib DNMC 60m
Kogel
Ver
MD2 - 60mMD2 - Koge...e Groep AMD2 - Vers...e Groep B ------------
1039 Sophie van der Sande Eindhoven 60m
600m
Kogel
MD2 - 60mMD2 - 600mMD2 - Koge...e Groep A ------------
1040 Iris Breslau Fit 60m
60mH
MD2 - 60mMD2 - 60mH -------------
1041 Norah de Bruijn Fortius 60m
Kogel
Ver
MD2 - 60mMD2 - Koge...e Groep AMD2 - Vers...e Groep B ------------
1042 Elisha Kwofie GACH 60m
60m_hf
Ver
MD2 - 60mMD2 - 60m ...ve FinaleMD2 - Vers...e Groep B ------------
1043 Andrea Stojanovic GACH 60m
60m_hf
60mH
MD2 - 60mMD2 - 60m ...ve FinaleMD2 - 60mH ------------
1044 Nynke Huitema Groningen 60m
60m_hf
600m
MD2 - 60mMD2 - 60m ...ve FinaleMD2 - 600m ------------
1045 Sterre Kievit Groningen 60m
60m_hf
600m
MD2 - 60mMD2 - 60m ...ve FinaleMD2 - 600m ------------
1046 Yara van Eert HAC 60m
600m
4x50m
MD2 - 60mMD2 - 600m ------------
1047 Luna van den Heuvel HAC 60m
4x50m
Kogel
MD2 - 60mMD2 - Koge...e Groep A ------------
1048 Tessa Evelein HLLS 60m
60m_hf
4x50m
Kogel
Kogel_f
MD2 - 60mMD2 - 60m ...ve FinaleMD2 - Koge...e Groep AMD2 - Kogel Finale ----------
1049 Iris Loonstra HLLS 60m
4x50m
Kogel
Kogel_f
MD2 - 60mMD2 - Koge...e Groep AMD2 - Kogel Finale -----------
1050 Hanne Pinxterhuis HLLS 60m
Kogel
Ver
MD2 - 60mMD2 - Koge...e Groep BMD2 - Vers...e Groep C ------------
1051 Najoua Tarawally HLLS 60m
60mH
60mH_hf
4x50m
Ver
MD2 - 60mMD2 - 60mHMD2 - 60mH...ve FinaleMD2 - Vers...e Groep A ----------
1052 Mae van den Berg Leiden 60m
60m_hf
MD2 - 60mMD2 - 60m ...ve Finale -------------
1053 Anne Favre Leiden 60m
60mH
4x50m
Kogel
MD2 - 60mMD2 - 60mHMD2 - Koge...e Groep A -----------
1054 Isa Ong Leiden 60m
60mH
60mH_hf
4x50m
MD2 - 60mMD2 - 60mHMD2 - 60mH...ve Finale -----------
1055 Yara Assinck VOLO 60m
1000m
Hoog
MD2 - 60mMD2 - 1000mMD2 - Hoog - Groep C ------------
1056 Felicia Felter PAC 60m
60m_f
60m_hf
Hoog
MD2 - 60mMD2 - 60m FinaleMD2 - 60m ...ve FinaleMD2 - Hoog - Groep A -----------
1057 Nana Gassama PAC 60m
60m_hf
60mH
60mH_hf
MD2 - 60mMD2 - 60m ...ve FinaleMD2 - 60mHMD2 - 60mH...ve Finale -----------
1058 Merel Kuijf PAC 60m
1000m
Ver
MD2 - 60mMD2 - 1000mMD2 - Vers...e Groep C ------------
1059 Fleur Rietveld PAC 60m
60m_hf
600m
Hoog
MD2 - 60mMD2 - 60m ...ve FinaleMD2 - 600mMD2 - Hoog - Groep A -----------
1060 Hannah den Breejen Phanos 60m
Kogel
Kogel_f
MD2 - 60mMD2 - Koge...e Groep AMD2 - Kogel Finale ------------
1061 Puck Bronkhorst Phanos 60m
60m_f
60m_hf
60mH
60mH_f
60mH_hf
Ver
Ver_f
MD2 - 60mMD2 - 60m FinaleMD2 - 60m ...ve FinaleMD2 - 60mHMD2 - 60mH FinaleMD2 - 60mH...ve FinaleMD2 - Vers...e Groep BMD2 - Vers...en Finale -------
1062 Rosa Matthijssen Phanos 60m
Kogel
MD2 - 60mMD2 - Koge...e Groep B -------------
1063 Eleanor Musil Phanos 60m
1000m
60mH
60mH_hf
MD2 - 60mMD2 - 1000mMD2 - 60mHMD2 - 60mH...ve Finale -----------
1064 Isis Maas PH 60m
60m_hf
Ver
Ver_f
MD2 - 60mMD2 - 60m ...ve FinaleMD2 - Vers...e Groep BMD2 - Vers...en Finale -----------
1065 Nienke Overmeijer PH 60m
60mH
Kogel
MD2 - 60mMD2 - 60mHMD2 - Koge...e Groep B ------------
1066 Noa van Velzen PH 60m
Ver
Ver_f
MD2 - 60mMD2 - Vers...e Groep BMD2 - Vers...en Finale ------------
1067 Keysha Tujeehut Rotterdam 60m
60m_hf
Kogel
Ver
MD2 - 60mMD2 - 60m ...ve FinaleMD2 - Koge...e Groep AMD2 - Vers...e Groep B -----------
1068 Sofie Bos Scopias 60m
1000m
MD2 - 60mMD2 - 1000m -------------
1069 Bente Jacobs Scopias 60m
60m_f
60m_hf
600m
MD2 - 60mMD2 - 60m FinaleMD2 - 60m ...ve FinaleMD2 - 600m -----------
1070 Aleeza Penturij Scopias 60m
Kogel
MD2 - 60m -------------
1071 Georgina Blaine Spado 60m
60m_f
60m_hf
60mH
60mH_f
60mH_hf
MD2 - 60mMD2 - 60m FinaleMD2 - 60m ...ve FinaleMD2 - 60mHMD2 - 60mH FinaleMD2 - 60mH...ve Finale ---------
1072 Tinka Fokke Spado 60m
Kogel
MD2 - 60mMD2 - Koge...e Groep A -------------
1073 Liv-Grete Diem Typhoon 60m
60mH
60mH_hf
Hoog
MD2 - 60mMD2 - 60mHMD2 - 60mH...ve FinaleMD2 - Hoog - Groep C -----------
1074 Esmée Aartsen VAV 60m
60mH
Hoog
MD2 - 60mMD2 - 60mHMD2 - Hoog - Groep C ------------
1075 Chiara Kolfin VS97 60m
MD2 - 60m --------------
1076 Lieke Van Tol AAV `36 600m
Kogel
MD2 - 600mMD2 - Koge...e Groep A -------------
1077 Siënna Toussaint AAV `36 600m
Ver
MD2 - 600mMD2 - Vers...e Groep C -------------
1078 Evie de Roos AV Atverni 600m
MD2 - 600m --------------
1079 Femke Verkerk AV Atverni 600m
MD2 - 600m --------------
1080 Sanne Pultrum Heerenveen 600m
Kogel
Hoog
MD2 - 600mMD2 - Koge...e Groep BMD2 - Hoog - Groep C ------------
1081 Lisa Sevenhuijsen AV Hylas 600m
4x50m
Ver
Ver_f
MD2 - 600mMD2 - Vers...e Groep AMD2 - Vers...en Finale -----------
1082 Jet van Mierlo Olympus `70 600m
60mH
60mH_hf
Ver
MD2 - 600mMD2 - 60mHMD2 - 60mH...ve FinaleMD2 - Vers...e Groep A -----------
1083 Esmee Kramer Pijnenburg 600m
1000m
Kogel
Ver
MD2 - 600mMD2 - 1000mMD2 - Vers...e Groep C -----------
1084 Isabella Gurunian AV Sparta 600m
Kogel
Hoog
MD2 - 600mMD2 - Koge...e Groep AMD2 - Hoog - Groep C ------------
1085 Lotte Bonhof AV34 600m
60mH
Hoog
MD2 - 600mMD2 - 60mHMD2 - Hoog - Groep C ------------
1086 Vé Fredriks AV34 600m
1000m
4x50m
MD2 - 600mMD2 - 1000m ------------
1087 Bente van Milligen AV34 600m
4x50m
MD2 - 600m -------------
1088 Jolie Baerveldt AVON 600m
Kogel
Kogel_f
Ver
MD2 - 600mMD2 - Koge...e Groep AMD2 - Kogel FinaleMD2 - Vers...e Groep A -----------
1089 Eline Gerritsen Climax 600m
60mH
4x50m
Ver
MD2 - 600mMD2 - 60mHMD2 - Vers...e Groep A -----------
1090 Nynke Lankhaar DAK 600m
4x50m
Kogel
MD2 - 600m ------------
1091 Fiene Rosendaal DEM 600m
Ver
Ver_f
MD2 - 600mMD2 - Vers...e Groep AMD2 - Vers...en Finale ------------
1092 Sabine Struik SPWS 600m
Hoog
MD2 - 600mMD2 - Hoog - Groep C -------------
1093 Danine Markesteijn Fortius 600m
60mH
60mH_hf
MD2 - 600mMD2 - 60mHMD2 - 60mH...ve Finale ------------
1094 Mirthe Reijnen HAC 600m
4x50m
MD2 - 600m -------------
1095 Naëll Huijsmans Isala `96 600m
1000m
MD2 - 600mMD2 - 1000m -------------
1096 Lavinia Evora PAC 600m
Kogel
Ver
MD2 - 600mMD2 - Vers...e Groep A ------------
1097 Lisemijn v...den Bosch Phanos 600m
60mH
Ver
Ver_f
MD2 - 600mMD2 - 60mHMD2 - Vers...e Groep AMD2 - Vers...en Finale -----------
1098 Ella Braun Phanos 600m
60mH
Kogel
MD2 - 600mMD2 - 60mHMD2 - Koge...e Groep B ------------
1099 Sjuulke Heinrichs Scopias 600m
MD2 - 600m --------------
1100 Melissa van Keulen VAV 600m
MD2 - 600m --------------
1101 Jente van der Meer AC TION 1000m
Polshoog
MD2 - 1000mJD+MD - Polshoog -------------
1102 Emma Aarts Maastricht 1000m
MD2 - 1000m --------------
1103 Emma de Jong AV Atverni 1000m
MD2 - 1000m --------------
1104 Maud te Pas AV Atverni 1000m
MD2 - 1000m --------------
1105 Vienna Janssen AV Cifla 1000m
MD2 - 1000m --------------
1106 Annyk Kooistra AV Impala 1000m
60mH
Hoog
MD2 - 1000mMD2 - 60mHMD2 - Hoog - Groep A ------------
1107 Jaïra Gooijer AV PEC 1910 1000m
60mH
MD2 - 1000mMD2 - 60mH -------------
1108 Dianthe Scherphof AV Rijssen 1000m
MD2 - 1000m --------------
1109 Lilly van Bunge AV Sparta 1000m
4x50m
Ver
MD2 - 1000mMD2 - Vers...e Groep C ------------
1110 Djayla Hoek AV Sprint 1000m
60mH
60mH_f
60mH_hf
MD2 - 1000mMD2 - 60mHMD2 - 60mH FinaleMD2 - 60mH...ve Finale -----------
1111 Mies Vliegen AV Statina 1000m
Kogel
Ver
MD2 - 1000mMD2 - Koge...e Groep BMD2 - Vers...e Groep A ------------
1112 Hannah Rebel AV Zuidwal 1000m
Hoog
MD2 - 1000mMD2 - Hoog - Groep C -------------
1113 Ninthe Koks AV34 1000m
4x50m
MD2 - 1000m -------------
1114 Pippa Chadwick AV `40 1000m
MD2 - 1000m --------------
1115 Tess Homan AV `40 1000m
MD2 - 1000m --------------
1116 Kiara Sluijpers AVON 1000m
MD2 - 1000m --------------
1117 Elien Smits DAK 1000m
4x50m
MD2 - 1000m -------------
1118 Britt de Graaf DEM 1000m
MD2 - 1000m --------------
1119 Lyanne Spijkman SPWS 1000m
MD2 - 1000m --------------
1120 Hannah Vos Fit 1000m
MD2 - 1000m --------------
1121 Jackie Vissers HLLS 1000m
4x50m
MD2 - 1000m -------------
1122 Jasmijn van Tol Leiden 1000m
MD2 - 1000m --------------
1123 Olivia Musil Phanos 1000m
60mH
MD2 - 1000mMD2 - 60mH -------------
1124 Miek Sluijter Rotterdam 1000m
MD2 - 1000m --------------
1125 Ella Klumpenhouwer SAV 1000m
MD2 - 1000m --------------
1126 Luanna Vergeer Spado 1000m
MD2 - 1000m --------------
1127 Ruby Jansen AC TION 60mH
60mH_f
60mH_hf
Kogel
Kogel_f
Ver
Ver_f
MD2 - 60mHMD2 - 60mH FinaleMD2 - 60mH...ve FinaleMD2 - Koge...e Groep BMD2 - Kogel FinaleMD2 - Vers...e Groep AMD2 - Vers...en Finale --------
1128 Nikki Mulder AC TION 60mH
60mH_f
60mH_hf
Hoog
Ver
Ver_f
MD2 - 60mHMD2 - 60mH FinaleMD2 - 60mH...ve FinaleMD2 - Hoog - Groep AMD2 - Vers...e Groep AMD2 - Vers...en Finale ---------
1129 Imke van der Spoel Altis 60mH
4x50m
Hoog
Ver
MD2 - 60mHMD2 - Hoog - Groep CMD2 - Vers...e Groep B -----------
1130 Chevelle Brown AV Feniks 60mH
60mH_f
60mH_hf
Kogel
Kogel_f
MD2 - 60mHMD2 - 60mH FinaleMD2 - 60mH...ve FinaleMD2 - Koge...e Groep BMD2 - Kogel Finale ----------
1131 Anthe Troost HRRR 60mH
Ver
MD2 - 60mHMD2 - Vers...e Groep A -------------
1132 Dewina Holstein AV Sparta 60mH
Kogel
MD2 - 60mHMD2 - Koge...e Groep B -------------
1133 Lotte Moolenaar AV Wijchen 60mH
Ver
MD2 - 60mHMD2 - Vers...e Groep A -------------
1134 Daphne van der Lecq AV34 60mH
Hoog
MD2 - 60mHMD2 - Hoog - Groep A -------------
1135 Brigitte de Geus AV `56 60mH
60mH_f
60mH_hf
Ver
MD2 - 60mHMD2 - 60mH FinaleMD2 - 60mH...ve FinaleMD2 - Vers...e Groep A -----------
1136 Marit Geurts DAK 60mH
4x50m
Kogel
MD2 - 60mH ------------
1137 Daniek van Loon DAK 60mH
4x50m
Kogel
MD2 - 60mHMD2 - Koge...e Groep B ------------
1138 Karlijn Greeve GACH 60mH
Kogel
MD2 - 60mHMD2 - Koge...e Groep B -------------
1139 Julia Velt GACH 60mH
MD2 - 60mH --------------
1140 Julia Dokter Groningen 60mH
60mH_f
60mH_hf
Hoog
MD2 - 60mHMD2 - 60mH FinaleMD2 - 60mH...ve FinaleMD2 - Hoog - Groep A -----------
1141 Chivanny ...ugwandass PAC 60mH
60mH_hf
Kogel
Ver
Ver_f
MD2 - 60mHMD2 - 60mH...ve FinaleMD2 - Koge...e Groep BMD2 - Vers...e Groep BMD2 - Vers...en Finale ----------
1142 Robin Martha PAC 60mH
60mH_hf
Hoog
MD2 - 60mHMD2 - 60mH...ve FinaleMD2 - Hoog - Groep A ------------
1143 Merel Tieman PAC 60mH
Ver
MD2 - 60mHMD2 - Vers...e Groep A -------------
1144 Mees de Jong Rotterdam 60mH
60mH_hf
Polshoog
MD2 - 60mHMD2 - 60mH...ve FinaleJD+MD - Polshoog ------------
1145 Bente Rutten Altis 4x50m
Kogel
Ver
MD2 - Koge...e Groep AMD2 - Vers...e Groep A ------------
1146 Diane Wensink De Gemzen Kogel
MD2 - Koge...e Groep B --------------
1147 Joni Braspenning DJA Kogel
Hoog
MD2 - Koge...e Groep AMD2 - Hoog - Groep C -------------
1148 Milou Sieperda HRRR Kogel
Kogel_f
Hoog
Ver
MD2 - Koge...e Groep BMD2 - Kogel FinaleMD2 - Hoog - Groep AMD2 - Vers...e Groep B -----------
1149 Sabine Renaud GACH Kogel
Ver
MD2 - Koge...e Groep BMD2 - Vers...e Groep A -------------
1150 Lisa Hoogervorst Isala `96 Kogel
Hoog
MD2 - Koge...e Groep BMD2 - Hoog - Groep A -------------
1151 Arianne Punt PAC Kogel
Kogel_f
MD2 - Koge...e Groep BMD2 - Kogel Finale -------------
1152 Yfke van Haeringen PH Kogel
MD2 - Koge...e Groep B --------------
1153 Fenne Bijlhouwer Spado Kogel
Kogel_f
Ver
MD2 - Koge...e Groep BMD2 - Kogel FinaleMD2 - Vers...e Groep B ------------
1154 Isabelle V...n Aardweg Clytoneus Hoog
MD2 - Hoog - Groep A --------------
1155 Anneloes v... Erkelens GACH Hoog
Polshoog
MD2 - Hoog - Groep AJD+MD - Polshoog -------------
1156 Danica de Bruijn Fortius Polshoog
JD+MD - Polshoog --------------
1157 Babette van de Sande DAK 4x50m
Kogel
Ver
MD2 - Vers...e Groep A ------------
1158 Jolein van...en Dungen VOLO Kogel
Ver
MD2 - Vers...e Groep C -------------

Verenigingen 'Meisjes Junior D2'

VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
AAV `36 AV36 6
AC TION TION 4
Altis ALTS 3
ARV Achilles ACHL 1
ARV Ilion ILIO 1
Atletiek Maastricht MSTR 1
AV 1923 AV23 2
AV Aquilo AQLO 1
AV Atos ATOS 1
AV Atverni ATVN 4
AV Cifla CFLA 1
AV Clytoneus CLYT 1
AV Daventria 1906 DVTR 1
AV De Gemzen GMZN 1
AV Feniks FNKS 2
AV Generaal Michaelis AVGM 1
AV Gouda GOUD 1
AV Heerenveen HRVN 4
AV Horror Sneek HRRR 2
AV Hylas HYLS 2
AV Impala IMPL 1
AV Lycurgus LYCG 2
AV Olympus `70 OL70 2
AV PEC 1910 PEC 1
AV Pijnenburg PNBG 1
AV Rijssen RSSN 1
AV Sparta SPRT 7
AV Sprint SPRN 5
AV Startbaan STBN 1
AV Statina STTN 1
AV Triathlon Triathlon 2
AV Wijchen WYCH 1
AV Zuidwal ZDWL 2
AV `34 Apeldoorn AV34 6
AV `40 AV40 2
AV `56 AV56 1
AVA `70 AV70 3
AVON AVON 2
CAV Energie ENRG 3
Climax CLMX 2
DAK DAK 5
DEM DEM 2
DJA DJA 1
Dynamica ADSV DNMC 1
EAC De Sperwers SPWS 2
Eindhoven Atletiek EHAT 1
Fit FIT 2
Fortius FORT 3
GAC Hilversum GACH 6
Groningen Atletiek GRNG 3
HAC HAC 3
Hellas Utrecht HLLS 5
Isala `96 ISLA 2
Leiden Atletiek LATL 5
O.S.S. - VOLO VOLO 2
PAC PAC 9
Phanos PHNS 7
Prins Hendrik PH 4
Rotterdam Atletiek RDAM 3
SAV SAV 1
Scopias Atletiek SCPS 4
Spado SPDO 4
Typhoon TPHN 1
VAV VAV 2
Voorschoten `97 VS97 1

Uitslagen 60 meter Meisjes Junior D2

# Naam ResOBP
1 La-Keisha ...acintosch AAV `36 8,22Q 8,24
2 Elisabeth de Haan Heerenveen 8,23Q 8,42
3 Huwaidah Haruna AC TION 8,31Q 8,50
4 Felicia Felter PAC 8,37Q 8,44
5 Georgina Blaine Spado 8,41Q 8,36
6 Puck Bronkhorst Phanos 8,47Q 8,52
7 Bente Jacobs Scopias 8,47Q 8,48
8 Nehissa Hendriks AV 1923 8,56Q 8,40
9 Nynke Huitema Groningen 8,57Q 8,72
10 Mae van den Berg Leiden 8,58Q 8,61
11 Jo-Ann Piqué AV Feniks 8,59Q 8,52
12 Sterre Kievit Groningen 8,62Q 8,63
13 Elisha Kwofie GACH 8,66Q 8,56
14 Tessa Evelein HLLS 8,68Q 8,71
15 Keysha Tujeehut Rotterdam 8,70Q 8,79
16 Esmee Stok CAV Energie 8,72Q 8,89
17 Alyssa Koobs AV Atos 8,75q 8,90
18 Andrea Stojanovic GACH 8,75Q 8,66
19 Fleur Rietveld PAC 8,76q 8,78
20 Nana Gassama PAC 8,80Q 8,66
21 Isis Maas PH 8,82q 9,05
22 Mariame Diallo Heerenveen 8,84q 8,60
23 Milou Keulstra AVGM 8,85q 8,67
24 Sanne Hogendorp AV Sparta 8,86q 8,87
25 Rhodé van...tenbrugge AAV `36 8,87 9,30
26 Noa van Velzen PH 8,89 8,95
27 Hannah den Breejen Phanos 8,89 8,81
28 Jade Bosman CAV Energie 8,90 8,95
29 Johanna Burchett AV Sparta 8,91 8,87
30 Olivia Stols AV Sparta 8,93 8,90
31 Esmée Holstein AVA `70 8,94 9,00
32 Robin-Lynn...Modderman AV Sprint 8,95 9,27
33 Madelief van Leur Altis 8,96 9,24
34 Chloé Zerbib DNMC 8,97 9,00
35 Aleeza Penturij Scopias 8,98 9,12
36 Heleen van Tilburg AV Sprint 8,99 9,07
37 Jasmijn Ketelaar AV Zuidwal 8,99 9,12
38 Roza Felin... Willemen AV Sprint 9,02 9,02
39 Liv-Grete Diem Typhoon 9,02 9,06
40 Floortje Lusthof Olympus `70 9,03 8,77
41 Norah de Bruijn Fortius 9,05 9,10
42 Anne Favre Leiden 9,05 9,09
43 Sjamilla Martina AV Gouda 9,05 9,03
44 Dilsahnur Özata AV Sparta 9,08 9,36
45 Sarah van Exel AV Hylas 9,08 9,04
46 Eleanor Musil Phanos 9,09 8,88
47 Elianne Hopman ARV Ilion 9,12 9,10
48 Sophie van der Sande Eindhoven 9,15 9,55
49 Chiara Kolfin VS97 9,16 9,20
50 Hanne Pinxterhuis HLLS 9,17 9,23
51 Iris Breslau Fit 9,20 9,08
52 Isa Ong Leiden 9,21 9,34
53 Iris Loonstra HLLS 9,22 9,43
54 Anouk Taks ACHL 9,23 9,62
55 Tinka Fokke Spado 9,28 9,18
56 Yara van Eert HAC 9,28 9,54
57 Lune Mateman AVA `70 9,28 9,20
58 Diede ter Beest AVA `70 9,34 8,90
59 Luna van den Heuvel HAC 9,40 9,58
60 Nienke Overmeijer PH 9,40 9,31
61 Rosa Matthijssen Phanos 9,44 9,23
62 Babette Bosse AV Lycurgus 9,51 9,54
63 Indy Broer Triathlon 9,51 9,57
64 Yara Assinck VOLO 9,53 9,70
65 Jytte Spek CAV Energie 9,54 9,44
66 Maren Wessels DVTR 9,61 9,68
67 Esmée Aartsen VAV 9,62 9,58
68 Merel Kuijf PAC 9,67 9,40
69 Eefke Plugge AV Aquilo 9,73 9,78
70 Kim Dantuma AV34 9,88 9,86
71 Lizette De Jong AAV `36 10,02 9,83
72 Daisy van Rijn AAV `36 10,10 10,17

Uitslagen 60 meter halve finale Meisjes Junior D2

# Naam ResQm
1 La-Keisha ...acintosch AAV `36 8,20Q 8,22
2 Nehissa Hendriks AV 1923 8,38Q 8,56
3 Elisabeth de Haan Heerenveen 8,43Q 8,23
4 Felicia Felter PAC 8,43Q 8,37
5 Huwaidah Haruna AC TION 8,46Q 8,31
6 Georgina Blaine Spado 8,47q 8,41
7 Bente Jacobs Scopias 8,48Q 8,47
8 Puck Bronkhorst Phanos 8,52q 8,47
9 Andrea Stojanovic GACH 8,57 8,75
10 Jo-Ann Piqué AV Feniks 8,63 8,59
11 Mae van den Berg Leiden 8,65 8,58
12 Sterre Kievit Groningen 8,68 8,62
13 Keysha Tujeehut Rotterdam 8,69 8,70
14 Alyssa Koobs AV Atos 8,69 8,75
15 Elisha Kwofie GACH 8,72 8,66
16 Nynke Huitema Groningen 8,74 8,57
17 Fleur Rietveld PAC 8,78 8,76
18 Tessa Evelein HLLS 8,78 8,68
19 Milou Keulstra AVGM 8,84 8,85
20 Mariame Diallo Heerenveen 8,84 8,84
21 Esmee Stok CAV Energie 8,86 8,72
22 Sanne Hogendorp AV Sparta 8,88 8,86
23 Isis Maas PH 8,94 8,82
24 Nana Gassama PAC 9,01 8,80

Uitslagen 600 meter Meisjes Junior D2

# Naam ResOBP
1 Roza Felin... Willemen AV Sprint 1:46,75 1:50,20
2 Evie de Roos AV Atverni 1:48,30 1:50,04
3 Naëll Huijsmans Isala `96 1:48,75 1:50,89
4 Fiene Rosendaal DEM 1:49,58 1:48,09
5 Lisa Sevenhuijsen AV Hylas 1:51,22 1:57,02
6 Fleur Rietveld PAC 1:51,74 1:53,38
7 Siënna Toussaint AAV `36 1:52,95 1:53,74
8 Danine Markesteijn Fortius 1:53,13 1:49,44
9 Sterre Kievit Groningen 1:53,73 1:50,38
10 Vé Fredriks AV34 1:54,07 1:54,58
11 Kim Dantuma AV34 1:56,31 1:54,22
12 Bente van Milligen AV34 1:56,93 2:00,17
13 Rhodé van...tenbrugge AAV `36 1:57,19 2:04,95
14 Jolie Baerveldt AVON 1:57,64 1:52,04
15 Lotte Bonhof AV34 1:57,82 1:57,83
16 Jet van Mierlo Olympus `70 1:58,14 1:48,39
17 Dilsahnur Özata AV Sparta 1:58,70 1:59,50
18 Sophie van der Sande Eindhoven 1:59,22 2:01,55
19 Sanne Pultrum Heerenveen 1:59,72 1:57,88
20 Lisemijn v...den Bosch Phanos 2:00,61 2:00,81
21 Nynke Huitema Groningen 2:00,62 1:57,12
22 Bente Jacobs Scopias 2:01,27 1:55,70
23 Maren Wessels DVTR 2:02,50 2:05,44
24 Sjuulke Heinrichs Scopias 2:03,33 2:04,19
25 Lieke Van Tol AAV `36 2:04,07 1:59,90
26 Nynke Lankhaar DAK 2:06,24 2:15,25
27 Femke Verkerk AV Atverni 2:08,31 2:16,32
28 Isabella Gurunian AV Sparta 2:08,72 2:00,04
29 Eline Gerritsen Climax 2:09,36 1:55,36
30 Yara van Eert HAC 2:12,88 2:22,19
31 Mirthe Reijnen HAC 2:13,82 2:19,69
32 Eefke Plugge AV Aquilo 2:16,45 2:17,00
Indy Broer Triathlon DNS 2:25,86
Esmee Kramer Pijnenburg DNS 2:22,09
Sabine Struik SPWS DNF 1:49,00

Uitslagen 1000 meter Meisjes Junior D2

# Naam ResOBP
1 Pippa Chadwick AV `40 3:13,29 3:12,65
2 Britt de Graaf DEM 3:15,66 3:19,70
3 Tess Homan AV `40 3:16,98 3:18,07
4 Kiara Sluijpers AVON 3:17,76 3:08,36
5 Djayla Hoek AV Sprint 3:20,19 3:22,15
6 Naëll Huijsmans Isala `96 3:20,45 3:23,22
7 Emma de Jong AV Atverni 3:22,18 3:35,83
8 Vienna Janssen AV Cifla 3:23,33 3:24,12
9 Ninthe Koks AV34 3:23,87 3:23,00
10 Elien Smits DAK 3:24,20 3:22,13
11 Luanna Vergeer Spado 3:25,54 3:29,00
12 Ella Klumpenhouwer SAV 3:25,64 3:30,88
13 Eleanor Musil Phanos 3:26,78 3:25,58
14 Olivia Musil Phanos 3:28,54 3:58,81
15 Hannah Vos Fit 3:30,11 3:30,85
16 Mies Vliegen AV Statina 3:30,48 3:28,11
17 Jackie Vissers HLLS 3:31,44 3:34,96
18 Lilly van Bunge AV Sparta 3:35,06 3:40,19
19 Jente van der Meer AC TION 3:35,74 3:36,61
20 Jaïra Gooijer AV PEC 1910 3:37,26 3:38,90
21 Vé Fredriks AV34 3:37,80 3:31,13
22 Emma Aarts Maastricht 3:38,17 3:23,61
23 Merel Kuijf PAC 3:41,11 3:41,75
24 Lyanne Spijkman SPWS 3:41,53 3:29,00
25 Miek Sluijter Rotterdam 3:43,87 3:42,00
26 Hannah Rebel AV Zuidwal 3:44,15 3:45,58
27 Yara Assinck VOLO 3:47,87 3:57,58
28 Annyk Kooistra AV Impala 3:48,53 3:38,34
29 Jasmijn van Tol Leiden 3:49,87 3:40,29
Esmee Kramer Pijnenburg DNF ---

Uitslagen 60 meter horden Meisjes Junior D2

# Naam ResOBP
1 Ruby Jansen AC TION 9,73Q 10,35
2 Georgina Blaine Spado 9,84Q 10,19
3 Chevelle Brown AV Feniks 9,99Q 9,96
4 Brigitte de Geus AV `56 10,06Q 10,85
5 Julia Dokter Groningen 10,09Q 9,85
6 Puck Bronkhorst Phanos 10,14Q 10,87
7 Nikki Mulder AC TION 10,16Q 10,80
8 Eleanor Musil Phanos 10,26Q 10,77
9 Johanna Burchett AV Sparta 10,46Q 10,57
10 Najoua Tarawally HLLS 10,48Q 11,38
11 Mees de Jong Rotterdam 10,49Q 10,50
12 Robin-Lynn...Modderman AV Sprint 10,53q 13,00
13 Nana Gassama PAC 10,55Q 10,44
14 Robin Martha PAC 10,70Q 10,60
15 Chivanny ...ugwandass PAC 10,73Q 11,45
16 Milou Keulstra AVGM 10,75Q 10,49
17 Esmee Stok CAV Energie 10,82Q 11,31
18 Djayla Hoek AV Sprint 10,82Q 11,34
19 Danine Markesteijn Fortius 10,84q 11,73
20 Isa Ong Leiden 10,86Q 10,82
21 Sanne Hogendorp AV Sparta 10,89Q 10,78
22 Jet van Mierlo Olympus `70 10,91Q 10,94
23 Sjamilla Martina AV Gouda 10,95q 11,81
24 Daphne van der Lecq AV34 10,96 10,74
25 Annyk Kooistra AV Impala 11,00 11,19
26 Liv-Grete Diem Typhoon 11,05Q 10,84
27 Madelief van Leur Altis 11,27 11,51
28 Anthe Troost HRRR 11,30 11,21
29 Nienke Overmeijer PH 11,35 12,09
30 Merel Tieman PAC 11,45 11,71
31 Karlijn Greeve GACH 11,54 12,29
31 Jaïra Gooijer AV PEC 1910 11,54 12,05
33 Lotte Moolenaar AV Wijchen 11,55 12,31
34 Eline Gerritsen Climax 11,61 11,61
35 Heleen van Tilburg AV Sprint 11,61 12,11
36 Lisemijn v...den Bosch Phanos 11,64 11,96
37 Olivia Musil Phanos 11,78 12,03
38 Andrea Stojanovic GACH 11,83 10,73
39 Imke van der Spoel Altis 11,85 11,76
40 Esmée Aartsen VAV 11,95 13,21
41 Lotte Bonhof AV34 11,98 12,53
42 Iris Breslau Fit 12,11 11,57
43 Dewina Holstein AV Sparta 12,29 12,31
44 Daniek van Loon DAK 12,29 13,44
45 Anne Jongedijk AV 1923 12,64 12,16
46 Anne Favre Leiden 12,72 11,66
47 Jytte Spek CAV Energie 12,97 13,16
48 Lizette De Jong AAV `36 13,20 12,47
49 Marit Geurts DAK 15,10 15,00

Uitslagen 60 meter horden halve finale Meisjes Junior D2

# Naam ResQm
1 Georgina Blaine Spado 9,61Q 9,84
2 Ruby Jansen AC TION 9,79Q 9,73
3 Chevelle Brown AV Feniks 9,87Q 9,99
4 Julia Dokter Groningen 9,96Q 10,09
5 Brigitte de Geus AV `56 10,00Q 10,06
6 Nikki Mulder AC TION 10,10q 10,16
7 Puck Bronkhorst Phanos 10,13q 10,14
8 Mees de Jong Rotterdam 10,43 10,49
9 Johanna Burchett AV Sparta 10,51 10,46
10 Djayla Hoek AV Sprint 10,52Q 10,82
11 Nana Gassama PAC 10,55 10,55
12 Najoua Tarawally HLLS 10,67 10,48
13 Jet van Mierlo Olympus `70 10,71 10,91
14 Esmee Stok CAV Energie 10,73 10,82
15 Sanne Hogendorp AV Sparta 10,79 10,89
15 Robin-Lynn...Modderman AV Sprint 10,79 10,53
17 Milou Keulstra AVGM 10,80 10,75
18 Danine Markesteijn Fortius 10,84 10,84
19 Robin Martha PAC 10,87 10,70
20 Isa Ong Leiden 10,89 10,86
21 Chivanny ...ugwandass PAC 10,91 10,73
22 Eleanor Musil Phanos 11,04 10,26
23 Liv-Grete Diem Typhoon 11,09 11,05
24 Sjamilla Martina AV Gouda 11,34 10,95

Uitslagen 60 meter horden finale Meisjes Junior D2

# Naam ResQm
1 Ruby Jansen AC TION 9,76 9,79
2 Chevelle Brown AV Feniks 9,77 9,87
3 Brigitte de Geus AV `56 9,83 10,00
4 Julia Dokter Groningen 10,04 9,96
5 Georgina Blaine Spado 10,28 9,61
6 Nikki Mulder AC TION 10,32 10,10
7 Puck Bronkhorst Phanos 10,36 10,13
8 Djayla Hoek AV Sprint 10,90 10,52

Uitslagen 4 x 50m Meisjes Junior D2

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Sparta Sprinters AV Sparta - MJD2 4 28,05 8
2 AV Hylas MJ D2D1 AV Hylas - MJD2 4 28,44 7
3 Hellas Snellas Hellas Utrecht - MJD2 4 28,58 6
4 Leiden Atletiek - Dreamers Leiden Atletiek - MJD2 4 29,03 5
5 Climax Ladies Climax - MJD2 4 30,50 4
5 D2 meiden AV’34 AV `34 Apeldoorn - MJD2 4 30,50 4
7 DAK Chicks DAK - MJD2 4 31,16 2
8 DAK Meiden DAK - MJD2 4 35,59 1

Uitslagen Kogelstoten 2 kilogram Meisjes Junior D2

# Naam P1P2P3ResOBP
1 Chevelle Brown AV Feniks 13,20 - - 13,20Q 13,31
2 Milou Sieperda HRRR 11,56 - - 11,56Q 10,50
3 Ruby Jansen AC TION 10,75 11,38 - 11,38Q 11,05
4 Fenne Bijlhouwer Spado 10,57 11,14 - 11,14Q 11,76
5 La-Keisha ...acintosch AAV `36 10,51 11,13 - 11,13Q 10,18
6 Hannah den Breejen Phanos 8,86 10,48 10,05 10,48q 10,59
7 Iris Loonstra HLLS 10,25 10,33 10,30 10,33q 10,20
8 Floortje Lusthof Olympus `70 10,31 9,26 9,08 10,31q 9,98
9 Elianne Hopman ARV Ilion 10,25 9,03 10,07 10,25q 10,86
10 Arianne Punt PAC 9,50 10,20 9,70 10,20q 11,34
11 Jolie Baerveldt AVON 9,62 9,61 10,14 10,14q 10,12
12 Tessa Evelein HLLS 9,71 10,07 9,93 10,07q 10,84
13 Nienke Overmeijer PH 10,05 9,67 9,18 10,05 9,64
14 Chivanny ...ugwandass PAC 10,01 X 9,53 10,01 9,61
15 Tinka Fokke Spado 8,93 9,87 9,84 9,87 10,97
16 Chloé Zerbib DNMC 9,64 9,69 9,36 9,69 10,28
17 Daniek van Loon DAK 9,18 8,19 9,62 9,62 10,18
18 Lisa Hoogervorst Isala `96 9,38 9,53 9,27 9,53 9,23
19 Lieke Van Tol AAV `36 9,27 8,48 9,17 9,27 8,52
20 Keysha Tujeehut Rotterdam 9,16 X 8,48 9,16 9,98
21 Bente Rutten Altis 9,08 8,31 8,93 9,08 10,25
22 Jade Bosman CAV Energie 8,94 8,48 8,97 8,97 9,47
23 Kim Dantuma AV34 8,92 8,52 8,71 8,92 8,39
24 Joni Braspenning DJA 8,84 8,01 8,86 8,86 8,20
25 Yfke van Haeringen PH 8,05 8,75 8,65 8,75 9,12
26 Mies Vliegen AV Statina 8,05 8,47 8,59 8,59 8,65
27 Luna van den Heuvel HAC 8,13 8,38 8,00 8,38 8,89
28 Anne Favre Leiden 7,16 6,89 8,36 8,36 8,49
29 Rosa Matthijssen Phanos 8,24 7,25 8,33 8,33 9,93
30 Sanne Pultrum Heerenveen 7,69 8,20 7,89 8,20 7,82
31 Karlijn Greeve GACH 7,59 7,49 8,20 8,20 9,33
32 Norah de Bruijn Fortius 8,10 8,07 8,17 8,17 8,14
33 Isabella Gurunian AV Sparta 8,00 7,62 7,97 8,00 7,80
34 Sabine Renaud GACH 7,55 7,12 7,97 7,97 8,14
35 Dilsahnur Özata AV Sparta 7,71 7,89 7,56 7,89 7,66
36 Sophie van der Sande Eindhoven 7,50 7,23 6,70 7,50 7,80
37 Daisy van Rijn AAV `36 X 6,80 7,26 7,26 8,47
38 Mariame Diallo Heerenveen 6,41 6,54 6,17 6,54 7,88

Uitslagen Kogelstoten 2 kilogram finale Meisjes Junior D2

# Naam P1P2P3ResQm
1 Chevelle Brown AV Feniks 11,65 12,77 12,69 12,77 13,20
2 Fenne Bijlhouwer Spado 10,46 12,18 10,79 12,18 11,14
3 Arianne Punt PAC 10,72 11,88 9,78 11,88 10,20
4 Milou Sieperda HRRR 10,70 11,45 11,32 11,45 11,56
5 Ruby Jansen AC TION 10,28 10,68 11,24 11,24 11,38
6 La-Keisha ...acintosch AAV `36 - 11,05 10,13 11,05 11,13
7 Elianne Hopman ARV Ilion 10,03 9,09 10,78 10,78 10,25
8 Iris Loonstra HLLS 10,71 10,30 10,40 10,71 10,33
9 Floortje Lusthof Olympus `70 10,32 10,25 X 10,32 10,31
10 Tessa Evelein HLLS 9,20 9,99 7,71 9,99 10,07
11 Jolie Baerveldt AVON 9,48 9,71 9,33 9,71 10,14
12 Hannah den Breejen Phanos 9,33 X 8,99 9,33 10,48

Uitslagen Hoogspringen Meisjes Junior D2

# Naam 1.101.151.201.251.301.351.401.451.501.551.601.641.68ResOBP
1 Julia Dokter Groningen O O XO XXO XXX 1,64 1,60
2 Isabelle V...n Aardweg Clytoneus O O O O O O XXX 1,50 1,45
3 Esmée Holstein AVA `70 O XO O XO O O O XXX 1,50 1,40
4 Nikki Mulder AC TION O O O XXO XXX 1,50 1,53
4 Milou Sieperda HRRR O O O XXO XXX 1,50 1,50
6 Lisa Hoogervorst Isala `96 O O O XO XXO XXX 1,50 1,53
7 Sabine Struik SPWS O O O O O O O O XXX 1,45 1,40
8 Daphne van der Lecq AV34 - O O XO XXX 1,45 1,52
9 Anneloes v... Erkelens GACH O XO O XO XXX 1,45 1,50
9 Floortje Lusthof Olympus `70 O O XO XO XXX 1,45 1,46
11 Fleur Rietveld PAC O O XO XO XXX 1,40 1,41
12 Felicia Felter PAC O XXO XX- 1,40 1,55
13 Robin Martha PAC O O O XXX 1,35 1,40
13 Robin-Lynn...Modderman AV Sprint - - O O O O XXX 1,35 1,35
13 Annyk Kooistra AV Impala O O O O XXX 1,35 1,40
16 Daisy van Rijn AAV `36 - O O O O XO XXX 1,35 1,30
17 Joni Braspenning DJA O O O XO O XO XXX 1,35 1,30
18 Babette Bosse AV Lycurgus - O O XXO XXX 1,35 1,40
19 Sanne Pultrum Heerenveen - O O O O XXX 1,30 1,35
20 Imke van der Spoel Altis - O O XO O XXX 1,30 1,32
20 Liv-Grete Diem Typhoon - O XO O O XXX 1,30 1,36
22 Mariame Diallo Heerenveen O O O XXO O XXX 1,30 1,25
23 Lotte Bonhof AV34 O O O O XO XXX 1,30 1,25
24 Anne Jongedijk AV 1923 O O O O XXX 1,25 1,30
25 Isabella Gurunian AV Sparta O O O XXO XXX 1,25 1,30
26 Hannah Rebel AV Zuidwal O O O 1,20 1,30
27 Esmée Aartsen VAV O XO O XXX 1,20 1,28
28 Yara Assinck VOLO O O XXO XXX 1,20 1,25

Uitslagen Polsstokhoogspringen Meisjes Junior D2

# Naam 1.701.801.902.002.052.102.152.202.252.30ResOBP
1 Danica de Bruijn Fortius O O O O O XXO O O XO XXX 2,25 1,75
2 Mees de Jong Rotterdam O O --- XXO XXO XXO XXX 2,20 2,20
3 Jente van der Meer AC TION O O O O O XXO O XXX 2,15 2,00
4 Anneloes v... Erkelens GACH O O O O - O XO XXX 2,15 2,15

Uitslagen Verspringen Meisjes Junior D2

# Naam P1P2P3ResOBP
1 Elisabeth de Haan Heerenveen X 4,71 4,71Q 4,86
2 Ruby Jansen AC TION 4,70 4,70Q 5,16
3 Puck Bronkhorst Phanos 4,38 4,57 4,57Q 4,64
4 Fiene Rosendaal DEM 4,54 4,54Q 4,41
5 Huwaidah Haruna AC TION 4,52 4,52Q 4,90
6 Nikki Mulder AC TION X 4,49 4,27 4,49q 4,05
7 Lisa Sevenhuijsen AV Hylas 4,38 4,28 4,27 4,38q 4,30
8 Nehissa Hendriks AV 1923 4,16 4,10 4,34 4,34q 4,39
9 Lisemijn v...den Bosch Phanos 4,29 4,16 4,32 4,32q 4,16
10 Noa van Velzen PH 3,90 4,22 4,31 4,31q 4,72
11 Isis Maas PH 4,31 4,04 4,16 4,31q 4,36
12 Chivanny ...ugwandass PAC 4,29 4,13 4,21 4,29q 4,51
13 Milou Sieperda HRRR X 4,28 4,14 4,28 4,57
14 Sarah van Exel AV Hylas 4,05 3,97 4,28 4,28 4,13
15 Norah de Bruijn Fortius 4,28 3,66 X 4,28 4,10
16 Milou Keulstra AVGM 3,98 X 4,27 4,27 4,47
17 Chloé Zerbib DNMC 4,06 4,21 4,17 4,21 4,21
18 Eline Gerritsen Climax 4,10 4,18 4,01 4,18 4,27
19 La-Keisha ...acintosch AAV `36 3,95 3,56 4,15 4,15 4,57
20 Esmee Stok CAV Energie 3,61 4,05 4,14 4,14 4,26
21 Jasmijn Ketelaar AV Zuidwal