Atleten 'Meisjes Junior D1'

Snr Naam Onderdelen Startgroep 60m60m_hf60m_f600m1000m60mH60mH_hf60mH_f4x50mKogelKogel_fHoogPolshoogVerVer_f
833 Wiep Seinen ACO 60m
600m
1000m
MD1 - 60mMD1 - 600mMD1 - 1000m ------------
834 Nikki Vroemen Altis 60m
60mH
60mH_hf
4x50m
Hoog
MD1 - 60mMD1 - 60mHMD1 - 60mH...ve FinaleMD1+2 - Ho...- Groep B ----------
835 Linde Zijlstra Altis 60m
MD1 - 60m --------------
836 Indy Brinkman ACHL 60m
60m_f
60m_hf
Ver
MD1 - 60mMD1 - 60m FinaleMD1 - 60m ...ve FinaleMD1 - Vers...e Groep B -----------
837 Xanne van Pouderoyen ARV Ilion 60m
60m_hf
Hoog
Ver
MD1 - 60mMD1 - 60m ...ve FinaleMD1 - Hoog - Groep AMD1 - Vers...e Groep A -----------
838 Maud de Jong AV 1923 60m
60m_f
60m_hf
1000m
4x50m
MD1 - 60mMD1 - 60m FinaleMD1 - 60m ...ve FinaleMD1 - 1000m ----------
839 Lisa Hilgers ATOP 60m
Kogel
Kogel_f
MD1 - 60mMD1 - Koge...e Groep BMD1 - Kogel Finale ------------
840 Lieke Jans ATOP 60m
600m
MD1 - 60mMD1 - 600m -------------
841 Dyone van Aller AV Athlos 60m
600m
Ver
MD1 - 60mMD1 - 600mMD1 - Vers...e Groep B ------------
842 Noëmi Blankvoort De Gemzen 60m
1000m
MD1 - 60mMD1 - 1000m -------------
843 Mente Kommer De Gemzen 60m
4x50m
Ver
MD1 - 60mMD1 - Vers...e Groep C ------------
844 Flore Kroes De Gemzen 60m
4x50m
Ver
MD1 - 60mMD1 - Vers...e Groep C ------------
845 Jill Horné de Sprinter 60m
60m_hf
600m
60mH
60mH_f
60mH_hf
MD1 - 60mMD1 - 60m ...ve FinaleMD1 - 600mMD1 - 60mHMD1 - 60mH FinaleMD1 - 60mH...ve Finale ---------
846 Senna Spitze de Sprinter 60m
1000m
Hoog
MD1 - 60mMD1 - 1000mMD1 - Hoog - Groep C ------------
847 Marit Versfeld de Sprinter 60m
600m
Kogel
MD1 - 60mMD1 - 600mMD1 - Koge...e Groep A ------------
848 Gift Achigwe AV Fortuna 60m
60m_f
60m_hf
600m
Hoog
Ver
Ver_f
MD1 - 60mMD1 - 60m FinaleMD1 - 60m ...ve FinaleMD1 - 600mMD1 - Hoog - Groep AMD1 - Vers...e Groep AMD1 - Vers...en Finale --------
849 Nora Caba... den Boer AV Gouda 60m
4x50m
Hoog
Ver
MD1 - 60mMD1 - Hoog - Groep CMD1 - Vers...e Groep D -----------
850 Giamingga Orsini AV Gouda 60m
4x50m
Kogel
Ver
MD1 - 60mMD1 - Koge...e Groep BMD1 - Vers...e Groep C -----------
851 Sophie Wiemer Hanzesport 60m
60m_f
60m_hf
60mH
60mH_hf
Hoog
MD1 - 60mMD1 - 60m FinaleMD1 - 60m ...ve FinaleMD1 - 60mHMD1 - 60mH...ve FinaleMD1 - Hoog - Groep C ---------
852 Britt Huisman Heerenveen 60m
60mH
60mH_hf
MD1 - 60mMD1 - 60mHMD1 - 60mH...ve Finale ------------
853 Ellemeike Visser Heerenveen 60m
60m_hf
600m
Hoog
MD1 - 60mMD1 - 60m ...ve FinaleMD1 - 600mMD1 - Hoog - Groep A -----------
854 Amy Tijmstra AV Hylas 60m
60m_hf
4x50m
Ver
Ver_f
MD1 - 60mMD1 - 60m ...ve FinaleMD1 - Vers...e Groep CMD1 - Vers...en Finale ----------
855 Wendy Tijmstra AV Hylas 60m
60m_hf
4x50m
Ver
MD1 - 60mMD1 - 60m ...ve FinaleMD1 - Vers...e Groep C -----------
856 Tara Grootes AV Lycurgus 60m
60m_hf
MD1 - 60mMD1 - 60m ...ve Finale -------------
857 Lotte van Dongen AV Nijkerk 60m
60m_hf
60mH
60mH_hf
MD1 - 60mMD1 - 60m ...ve FinaleMD1 - 60mHMD1 - 60mH...ve Finale -----------
858 Milana Oortjes AV Nijkerk 60m
1000m
60mH
60mH_hf
MD1 - 60mMD1 - 1000mMD1 - 60mHMD1 - 60mH...ve Finale -----------
859 Denise Saly AV Passaat 60m
MD1 - 60m --------------
860 Vanessa Dzelu AV PEC 1910 60m
Ver
MD1 - 60mMD1 - Vers...e Groep C -------------
861 Sofie Vos AV PEC 1910 60m
1000m
MD1 - 60mMD1 - 1000m -------------
862 Sannah de Vries AV PEC 1910 60m
600m
MD1 - 60mMD1 - 600m -------------
863 Feline Van der Wildt AV PEC 1910 60m
1000m
MD1 - 60mMD1 - 1000m -------------
864 Mirte Honig AV Sparta 60m
1000m
4x50m
Ver
MD1 - 60mMD1 - 1000mMD1 - Vers...e Groep D -----------
865 Senne te Nijenhuis AV Sparta 60m
1000m
Ver
MD1 - 60mMD1 - 1000mMD1 - Vers...e Groep B ------------
866 Tamara Koedam SPOB 60m
Ver
MD1 - 60mMD1 - Vers...e Groep C -------------
867 Fenne Viskil SPOB 60m
600m
Ver
MD1 - 60mMD1 - 600mMD1 - Vers...e Groep C ------------
868 Fenna Mallens AV Sprint 60m
Kogel
Kogel_f
MD1 - 60mMD1 - Koge...e Groep AMD1 - Kogel Finale ------------
869 Sophie Lucas Startbaan 60m
60m_hf
600m
Ver
Ver_f
MD1 - 60mMD1 - 60m ...ve FinaleMD1 - 600mMD1 - Vers...e Groep AMD1 - Vers...en Finale ----------
870 Nora den Ouden Startbaan 60m
600m
Ver
MD1 - 60mMD1 - 600mMD1 - Vers...e Groep B ------------
871 Adinda Torabkhani Startbaan 60m
600m
Kogel
MD1 - 60mMD1 - 600mMD1 - Koge...e Groep A ------------
872 Lisa De Vries Startbaan 60m
Kogel
Ver
MD1 - 60mMD1 - Koge...e Groep AMD1 - Vers...e Groep D ------------
873 Jade Broer Triathlon 60m
600m
60mH
MD1 - 60mMD1 - 600mMD1 - 60mH ------------
874 Famke Brunt Triathlon 60m
Ver
MD1 - 60mMD1 - Vers...e Groep C -------------
875 Iris van Eerde AV Zeewolde 60m
Ver
MD1 - 60mMD1 - Vers...e Groep B -------------
876 Rosalie Kriek AV Zeewolde 60m
Kogel
Ver
MD1 - 60mMD1 - Koge...e Groep AMD1 - Vers...e Groep C ------------
877 Ruby-lynn Dolman AV34 60m
MD1 - 60m --------------
878 Imme Velthuis AV34 60m
4x50m
Ver
MD1 - 60mMD1 - Vers...e Groep B ------------
879 Rosa Drijver AVON 60m
600m
MD1 - 60mMD1 - 600m -------------
880 Lieve Aldewereld Ciko `66 60m
Kogel
Kogel_f
Ver
MD1 - 60mMD1 - Koge...e Groep BMD1 - Kogel FinaleMD1 - Vers...e Groep C -----------
881 Lorena Jonkers Climax 60m
60mH
4x50m
Ver
MD1 - 60mMD1 - 60mHMD1 - Vers...e Groep C -----------
882 Liv Pennock Climax 60m
60m_hf
600m
4x50m
Ver
MD1 - 60mMD1 - 60m ...ve FinaleMD1 - 600mMD1 - Vers...e Groep A ----------
883 Jenthe Prummel Climax 60m
4x50m
Hoog
Ver
MD1 - 60mMD1 - Hoog - Groep CMD1 - Vers...e Groep D -----------
884 Puk de Laat DAK 60m
60mH
4x50m
MD1 - 60mMD1 - 60mH ------------
885 Mila Aukema Groningen 60m
60m_hf
4x50m
Kogel
Ver
MD1 - 60mMD1 - 60m ...ve FinaleMD1 - Koge...e Groep BMD1 - Vers...e Groep A ----------
886 Ayofemi Ma...e Akande Haag 60m
60m_hf
Kogel
Kogel_f
MD1 - 60mMD1 - 60m ...ve FinaleMD1 - Koge...e Groep AMD1 - Kogel Finale -----------
887 Aaliyah Azerki Haag 60m
600m
Ver
MD1 - 60mMD1 - 600mMD1 - Vers...e Groep A ------------
888 Nina Verwer HAC 60m
60mH
4x50m
Hoog
MD1 - 60mMD1 - 60mHMD1 - Hoog - Groep C -----------
889 Marin Berding HLLS 60m
60mH
60mH_f
60mH_hf
Kogel
Kogel_f
Ver
Ver_f
MD1 - 60mMD1 - 60mHMD1 - 60mH FinaleMD1 - 60mH...ve FinaleMD1 - Koge...e Groep BMD1 - Kogel FinaleMD1 - Vers...e Groep BMD1 - Vers...en Finale -------
890 Isabel Gambarini HLLS 60m
Ver
MD1 - 60mMD1 - Vers...e Groep B -------------
891 Giulia Invernizzi HLLS 60m
Hoog
MD1 - 60mMD1 - Hoog - Groep A -------------
892 Dyanthe Nwokolo HLLS 60m
60m_hf
1000m
4x50m
Ver
MD1 - 60mMD1 - 60m ...ve FinaleMD1 - 1000mMD1 - Vers...e Groep A ----------
893 Juna Kortleever Leiden 60m
60m_f
60m_hf
4x50m
Ver
MD1 - 60mMD1 - 60m FinaleMD1 - 60m ...ve FinaleMD1 - Vers...e Groep A ----------
894 Lara Kroeze MPM 60m
Kogel
Ver
MD1 - 60mMD1 - Koge...e Groep BMD1 - Vers...e Groep A ------------
895 Marit Rood Nijmegen 60m
60mH
4x50m
MD1 - 60mMD1 - 60mH ------------
896 Annelotte Schüssel Nijmegen 60m
4x50m
MD1 - 60m -------------
897 Givenchy ...ugwandass PAC 60m
60m_f
60m_hf
Kogel
Ver
Ver_f
MD1 - 60mMD1 - 60m FinaleMD1 - 60m ...ve FinaleMD1 - Koge...e Groep AMD1 - Vers...e Groep AMD1 - Vers...en Finale ---------
898 Sarah Daems PAC 60m
60m_f
60m_hf
60mH
60mH_f
60mH_hf
Polshoog
MD1 - 60mMD1 - 60m FinaleMD1 - 60m ...ve FinaleMD1 - 60mHMD1 - 60mH FinaleMD1 - 60mH...ve FinaleJD+MD - Polshoog --------
899 Sarah van Leeuwen PAC 60m
600m
Ver
MD1 - 60mMD1 - 600mMD1 - Vers...e Groep D ------------
900 Luna van Merkesteijn PAC 60m
60mH
Kogel
Kogel_f
MD1 - 60mMD1 - 60mHMD1 - Koge...e Groep BMD1 - Kogel Finale -----------
901 Nienke Swets PAC 60m
Hoog
Ver
MD1 - 60mMD1+2 - Ho...- Groep BMD1 - Vers...e Groep B ------------
902 Nuah Wattamaleo PAC 60m
60m_f
60m_hf
Kogel
Ver
MD1 - 60mMD1 - 60m FinaleMD1 - 60m ...ve FinaleMD1 - Koge...e Groep AMD1 - Vers...e Groep C ----------
903 Jeannette Jadama Phanos 60m
Ver
MD1 - 60mMD1 - Vers...e Groep B -------------
904 Raisa RKL Pisani Phanos 60m
60m_hf
Kogel
Ver
MD1 - 60mMD1 - 60m ...ve FinaleMD1 - Koge...e Groep AMD1 - Vers...e Groep B -----------
905 Alva Stegehuis Phanos 60m
60mH
60mH_hf
MD1 - 60mMD1 - 60mHMD1 - 60mH...ve Finale ------------
906 Stella Heijnen Rotterdam 60m
1000m
4x50m
MD1 - 60mMD1 - 1000m ------------
907 Tessa Van Vlaanderen Rotterdam 60m
60mH
60mH_hf
4x50m
Hoog
MD1 - 60mMD1 - 60mHMD1 - 60mH...ve FinaleMD1 - Hoog - Groep A ----------
908 Yenthe Vreugdenhil Rotterdam 60m
60m_hf
60mH
60mH_f
60mH_hf
4x50m
Kogel
Kogel_f
MD1 - 60mMD1 - 60m ...ve FinaleMD1 - 60mHMD1 - 60mH FinaleMD1 - 60mH...ve FinaleMD1 - Koge...e Groep AMD1 - Kogel Finale -------
909 Palita Donkhoksung SAV 60m
60m_hf
Kogel
Kogel_f
Ver
MD1 - 60mMD1 - 60m ...ve FinaleMD1 - Koge...e Groep BMD1 - Kogel FinaleMD1 - Vers...e Groep A ----------
910 Saartje Litjens Scopias 60m
600m
Ver
MD1 - 60mMD1 - 600mMD1 - Vers...e Groep D ------------
911 Djinn Bastiaanse Spado 60m
60mH
MD1 - 60mMD1 - 60mH -------------
912 Lorijn Kessels Spado 60m
Kogel
MD1 - 60mMD1 - Koge...e Groep A -------------
913 Tessa Noom Spado 60m
60m_hf
60mH
60mH_hf
MD1 - 60mMD1 - 60m ...ve FinaleMD1 - 60mHMD1 - 60mH...ve Finale -----------
914 Yorinde Speear Tempo AV 60m
MD1 - 60m --------------
915 Mila van Mook THOR 60m
Kogel
Kogel_f
Ver
MD1 - 60mMD1 - Koge...e Groep AMD1 - Kogel FinaleMD1 - Vers...e Groep A -----------
916 Yara Achterberg VAV 60m
Hoog
MD1 - 60mMD1 - Hoog - Groep A -------------
917 Loise Stomphorst Voorne 60m
Hoog
Ver
Ver_f
MD1 - 60mMD1 - Hoog - Groep CMD1 - Vers...e Groep A -----------
918 Zara Visser Voorne 60m
Kogel
Ver
MD1 - 60mMD1 - Koge...e Groep AMD1 - Vers...e Groep D ------------
919 Jelincy Nijlhof Almere `81 600m
Hoog
MD1 - 600mMD1 - Hoog - Groep A -------------
920 Carlijn Scholte AV Athlos 600m
1000m
MD1 - 600mMD1 - 1000m -------------
921 Norah Doeze Jager Flevo Delta 600m
60mH
MD1 - 600mMD1 - 60mH -------------
922 Ella Marie Kurzmann Flevo Delta 600m
Hoog
Ver
MD1 - 600mMD1+2 - Ho...- Groep BMD1 - Vers...e Groep C ------------
923 Sara Liebrechts AV Gouda 600m
1000m
4x50m
Hoog
MD1 - 600mMD1 - 1000mMD1 - Hoog - Groep C -----------
924 Loïs van der Zanden AV Gouda 600m
60mH
60mH_hf
4x50m
Kogel
MD1 - 600mMD1 - 60mHMD1 - 60mH...ve FinaleMD1 - Koge...e Groep A ----------
925 Rosalie te...uggencate AV Hera 600m
MD1 - 600m --------------
926 Maria Di P...sio Nunez AV Hylas 600m
1000m
MD1 - 600mMD1 - 1000m -------------
927 Elza Staring AV Oss `78 600m
Kogel
Ver
MD1 - 600mMD1 - Koge...e Groep AMD1 - Vers...e Groep D ------------
928 Elise Van Genuchten Pallas `67 600m
Hoog
Ver
MD1 - 600mMD1 - Hoog - Groep CMD1 - Vers...e Groep B ------------
929 Zoë Hoebe AV Trias 600m
60mH
60mH_hf
Ver
MD1 - 600mMD1 - 60mHMD1 - 60mH...ve FinaleMD1 - Vers...e Groep B -----------
930 Noémi Knaap AV34 600m
60mH
60mH_hf
4x50m
Hoog
MD1 - 600mMD1 - 60mHMD1 - 60mH...ve FinaleMD1+2 - Ho...- Groep B ----------
931 Aila Derks AV `40 600m
MD1 - 600m --------------
932 Kate Nijs GACH 600m
MD1 - 600m --------------
933 Inez Keun Groningen 600m
4x50m
Kogel
Ver
MD1 - 600mMD1 - Koge...e Groep AMD1 - Vers...e Groep D -----------
934 Liselot Smit Groningen 600m
1000m
MD1 - 600mMD1 - 1000m -------------
935 Kirsten van den Hurk LGDR 600m
MD1 - 600m --------------
936 Sofie Werners VOLO 600m
1000m
Hoog
Ver
MD1 - 600mMD1 - 1000mMD1+2 - Ho...- Groep BMD1 - Vers...e Groep C -----------
937 Welmoed van Schaik PH 600m
1000m
MD1 - 600mMD1 - 1000m -------------
938 Eva Bouman Rotterdam 600m
60mH
60mH_f
60mH_hf
4x50m
Ver
Ver_f
MD1 - 600mMD1 - 60mHMD1 - 60mH FinaleMD1 - 60mH...ve FinaleMD1 - Vers...e Groep AMD1 - Vers...en Finale --------
939 Georgina Taylor Rotterdam 600m
4x50m
Hoog
Ver
Ver_f
MD1 - 600mMD1 - Hoog - Groep AMD1 - Vers...e Groep AMD1 - Vers...en Finale ----------
940 Jolyde Wijlens AC TION 1000m
Kogel
Ver
MD1 - 1000mMD1 - Koge...e Groep AMD1 - Vers...e Groep D ------------
941 Inaya Yahyaoui Almere `81 1000m
MD1 - 1000m --------------
942 Nynke Kwak AV Aquilo 1000m
MD1 - 1000m --------------
943 Madelief Folkers AV Cifla 1000m
MD1 - 1000m --------------
944 Félice Lensen AV Cifla 1000m
MD1 - 1000m --------------
945 Rebecca van Rossum AV Oss `78 1000m
MD1 - 1000m --------------
946 Ellen Smit AV PEC 1910 1000m
MD1 - 1000m --------------
947 Claudia Klootwijk SPOB 1000m
Kogel
Ver
MD1 - 1000mMD1 - Koge...e Groep AMD1 - Vers...e Groep D ------------
948 Romy Bendanon Triathlon 1000m
Hoog
MD1 - 1000mMD1 - Hoog - Groep C -------------
949 Mare Meijnen AV34 1000m
60mH
4x50m
Ver
MD1 - 1000mMD1 - 60mHMD1 - Vers...e Groep D -----------
950 Selena de Jong AV `40 1000m
MD1 - 1000m --------------
951 Esther Cornelissen DAK 1000m
4x50m
Ver
MD1 - 1000mMD1 - Vers...e Groep D ------------
952 Fenne van Heist DAK 1000m
4x50m
Ver
MD1 - 1000mMD1 - Vers...e Groep D ------------
953 Anna Bilstra GACH 1000m
MD1 - 1000m --------------
954 Inez Spijker Groningen 1000m
MD1 - 1000m --------------
955 Meike Schumacher Haag 1000m
60mH
60mH_hf
Kogel
MD1 - 1000mMD1 - 60mHMD1 - 60mH...ve FinaleMD1 - Koge...e Groep A -----------
956 Jillian Eken Nijmegen 1000m
MD1 - 1000m --------------
957 Lente de Koning Nijmegen 1000m
4x50m
MD1 - 1000m -------------
958 Alyn Venhuizen Nijmegen 1000m
MD1 - 1000m --------------
959 Jori van den Berg PAC 1000m
60mH
60mH_hf
Polshoog
MD1 - 1000mMD1 - 60mHMD1 - 60mH...ve FinaleJD+MD - Polshoog -----------
960 Zoë van Gils PAC 1000m
60mH
60mH_f
60mH_hf
MD1 - 1000mMD1 - 60mHMD1 - 60mH FinaleMD1 - 60mH...ve Finale -----------
961 Nikki Rademaker PAC 1000m
Hoog
Polshoog
MD1 - 1000mMD1+2 - Ho...- Groep BJD+MD - Polshoog ------------
962 Kaate Mulders VT08 1000m
MD1 - 1000m --------------
963 Faye Hardon AC TION 60mH
60mH_hf
Kogel
Ver
MD1 - 60mHMD1 - 60mH...ve FinaleMD1 - Koge...e Groep BMD1 - Vers...e Groep A -----------
964 Lisa Bodewes Heerenveen 60mH
Ver
MD1 - 60mHMD1 - Vers...e Groep C -------------
965 Maartje Tuil Hollandia 60mH
Ver
MD1 - 60mHMD1 - Vers...e Groep B -------------
966 Yuki Chen AV Sparta 60mH
60mH_hf
4x50m
Kogel
Hoog
MD1 - 60mHMD1 - 60mH...ve FinaleMD1 - Koge...e Groep AMD1 - Hoog - Groep C ----------
967 Renee Wiersma AV Sparta 60mH
4x50m
Kogel
Hoog
MD1 - 60mHMD1 - Koge...e Groep AMD1 - Hoog - Groep C -----------
968 Tess Kuijer AV Zuidwal 60mH
60mH_hf
Kogel
Hoog
MD1 - 60mHMD1 - 60mH...ve FinaleMD1 - Koge...e Groep BMD1 - Hoog - Groep A -----------
969 Yara Keers Fit 60mH
60mH_hf
Kogel
MD1 - 60mHMD1 - 60mH...ve FinaleMD1 - Koge...e Groep B ------------
970 Renske van der Maas GACH 60mH
60mH_f
60mH_hf
4x50m
Ver
Ver_f
MD1 - 60mHMD1 - 60mH FinaleMD1 - 60mH...ve FinaleMD1 - Vers...e Groep AMD1 - Vers...en Finale ---------
971 Eliza Huizinga Groningen 60mH
60mH_f
60mH_hf
4x50m
Ver
MD1 - 60mHMD1 - 60mH FinaleMD1 - 60mH...ve FinaleMD1 - Vers...e Groep B ----------
972 Isa Hermes PH 60mH
Hoog
Ver
MD1 - 60mHMD1+2 - Ho...- Groep BMD1 - Vers...e Groep B ------------
973 Renée Blok De Gemzen 4x50m
Kogel
Hoog
MD1 - Koge...e Groep AMD1 - Hoog - Groep C ------------
974 Daniek Boer de Sprinter Kogel
Hoog
MD1 - Koge...e Groep AMD1+2 - Ho...- Groep B -------------
975 Naina Ersilia Spado Kogel
Hoog
MD1 - Koge...e Groep AMD1+2 - Ho...- Groep B -------------
976 Noortje Bos AV Athlos Kogel
Kogel_f
MD1 - Koge...e Groep BMD1 - Kogel Finale -------------
977 Jaydee Broersma AV Athlos 4x50m
Kogel
Kogel_f
Hoog
Ver
Ver_f
MD1 - Koge...e Groep BMD1 - Kogel FinaleMD1 - Hoog - Groep AMD1 - Vers...e Groep AMD1 - Vers...en Finale ---------
978 Meike Huistra Heerenveen 4x50m
Kogel
Hoog
Ver
Ver_f
MD1 - Koge...e Groep BMD1 - Hoog - Groep AMD1 - Vers...e Groep AMD1 - Vers...en Finale ----------
979 Delilah Hilgerink AV Hera Kogel
MD1 - Koge...e Groep B --------------
980 Judith Sjenitzer Pijnenburg Kogel
Hoog
MD1 - Koge...e Groep BMD1 - Hoog - Groep A -------------
981 Luna Hinsch AV34 Kogel
Hoog
Ver
MD1 - Koge...e Groep BMD1+2 - Ho...- Groep BMD1 - Vers...e Groep C ------------
982 Carmen Van Soest GACH Kogel
MD1 - Koge...e Groep B --------------
983 Fieke Sportel Groningen 4x50m
Kogel
Hoog
MD1 - Koge...e Groep BMD1+2 - Ho...- Groep B ------------
984 Laure Verwaal PAC Kogel
Kogel_f
MD1 - Koge...e Groep BMD1 - Kogel Finale -------------
985 Jara Heppener HRRR Hoog
Ver
MD1+2 - Ho...- Groep BMD1 - Vers...e Groep C -------------
986 Fieke van Gemert PH Hoog
Ver
Ver_f
MD1+2 - Ho...- Groep BMD1 - Vers...e Groep BMD1 - Vers...en Finale ------------
987 Anouk van der Linden AV Oss `78 Hoog
Ver
MD1 - Hoog - Groep AMD1 - Vers...e Groep C -------------
988 Eva Blokland AV Passaat Hoog
Polshoog
Ver
MD1 - Hoog - Groep AJD+MD - PolshoogMD1 - Vers...e Groep B ------------
989 Minke Schouten Fortius Polshoog
JD+MD - Polshoog --------------
990 Brenda Wensink De Gemzen 4x50m
Kogel
Ver
MD1 - Koge...e Groep AMD1 - Vers...e Groep C ------------
991 Femke Takkenberg AV34 4x50m
Hoog
MD1 - Hoog - Groep C -------------
992 Jolijn Lamers Nijmegen 4x50m
Hoog
MD1 - Hoog - Groep C -------------
993 Sam Weijkamp VOLO Kogel
Ver
MD1 - Koge...e Groep AMD1 - Vers...e Groep D -------------

Verenigingen 'Meisjes Junior D1'

VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
AC TION TION 2
ACO / Van Elderen ACO 1
Almere `81 AM81 2
Altis ALTS 2
ARV Achilles ACHL 1
ARV Ilion ILIO 1
AV 1923 AV23 1
AV Achilles Top ATOP 2
AV Aquilo AQLO 1
AV Athlos ATLS 4
AV Cifla CFLA 2
AV De Gemzen GMZN 5
AV de Sprinter MDSP 4
AV Flevo Delta FLDT 2
AV Fortuna FRTN 1
AV Gouda GOUD 4
AV Hanzesport HNZS 1
AV Heerenveen HRVN 4
AV Hera HERA 2
AV Hollandia HLLD 1
AV Horror Sneek HRRR 1
AV Hylas HYLS 3
AV Lycurgus LYCG 1
AV Nijkerk NKRK 2
AV Oss `78 OS78 3
AV Pallas `67 PL67 1
AV Passaat PSST 2
AV PEC 1910 PEC 5
AV Pijnenburg PNBG 1
AV Sparta SPRT 4
AV Spirit Oud Beijerland SPOB 3
AV Sprint SPRN 1
AV Startbaan STBN 4
AV Trias TRAS 1
AV Triathlon Triathlon 3
AV Zeewolde ZWLD 2
AV Zuidwal ZDWL 1
AV `34 Apeldoorn AV34 6
AV `40 AV40 2
AVON AVON 1
Ciko `66 CIKO 1
Climax CLMX 3
DAK DAK 3
Fit FIT 1
Fortius FORT 1
GAC Hilversum GACH 4
Groningen Atletiek GRNG 6
Haag Atletiek HAAG 3
HAC HAC 1
Hellas Utrecht HLLS 4
Leiden Atletiek LATL 1
Lopersgroep Deurne LGDR 1
Marathon Pim Mulier MPM 1
Nijmegen Atletiek NYMG 6
O.S.S. - VOLO VOLO 2
PAC PAC 10
Phanos PHNS 3
Prins Hendrik PH 3
Rotterdam Atletiek RDAM 5
SAV SAV 1
Scopias Atletiek SCPS 1
Spado SPDO 4
SV Vitesse '08 VT08 1
Tempo AV TMPO 1
THOR THOR 1
VAV VAV 1
Voorne Atletiek VRNE 2

Uitslagen 60 meter Meisjes Junior D1

# Naam ResOBP
1 Gift Achigwe AV Fortuna 8,61Q 8,61
2 Juna Kortleever Leiden 8,63Q 8,71
3 Sarah Daems PAC 8,67Q 8,81
4 Sophie Lucas Startbaan 8,74Q 8,80
4 Givenchy ...ugwandass PAC 8,74Q 8,82
6 Maud de Jong AV 1923 8,81Q 9,12
7 Nuah Wattamaleo PAC 8,81Q 8,92
8 Indy Brinkman ACHL 8,82Q 8,76
9 Xanne van Pouderoyen ARV Ilion 8,84Q 8,86
10 Tara Grootes AV Lycurgus 8,85q 8,86
11 Amy Tijmstra AV Hylas 8,86Q 9,10
12 Ellemeike Visser Heerenveen 8,86Q 9,00
13 Jill Horné de Sprinter 8,86Q 8,88
14 Wendy Tijmstra AV Hylas 8,87Q 9,02
15 Yenthe Vreugdenhil Rotterdam 8,87Q 8,89
16 Ayofemi Ma...e Akande Haag 8,88q 8,90
17 Dyanthe Nwokolo HLLS 8,88Q 8,82
18 Raisa RKL Pisani Phanos 8,91Q 8,75
19 Palita Donkhoksung SAV 8,93Q 8,82
19 Sophie Wiemer Hanzesport 8,93Q 9,20
21 Mila Aukema Groningen 8,94Q 8,93
22 Tessa Noom Spado 8,95q 9,09
23 Lotte van Dongen AV Nijkerk 8,95q 9,20
24 Liv Pennock Climax 8,98Q 8,87
25 Mila van Mook THOR 8,98 9,06
26 Jeannette Jadama Phanos 8,99 9,23
27 Marit Versfeld de Sprinter 9,00 9,10
28 Loise Stomphorst Voorne 9,03 9,15
29 Nienke Swets PAC 9,09 9,26
30 Giamingga Orsini AV Gouda 9,12 9,24
31 Yorinde Speear Tempo AV 9,14 9,14
32 Lara Kroeze MPM 9,15 9,30
33 Dyone van Aller AV Athlos 9,17 9,22
34 Annelotte Schüssel Nijmegen 9,18 9,58
35 Linde Zijlstra Altis 9,18 9,11
36 Alva Stegehuis Phanos 9,19 9,28
37 Imme Velthuis AV34 9,21 9,55
38 Vanessa Dzelu AV PEC 1910 9,21 9,10
39 Jade Broer Triathlon 9,24 9,41
40 Fenna Mallens AV Sprint 9,24 9,50
41 Zara Visser Voorne 9,26 9,34
42 Denise Saly AV Passaat 9,26 8,99
42 Lisa Hilgers ATOP 9,26 9,20
44 Tamara Koedam SPOB 9,27 9,54
45 Lieke Jans ATOP 9,28 9,10
46 Wiep Seinen ACO 9,29 9,33
47 Iris van Eerde AV Zeewolde 9,30 9,38
47 Aaliyah Azerki Haag 9,30 9,14
49 Tessa Van Vlaanderen Rotterdam 9,31 9,27
50 Yara Achterberg VAV 9,31 9,36
51 Mente Kommer De Gemzen 9,32 9,20
52 Stella Heijnen Rotterdam 9,35 9,35
53 Nikki Vroemen Altis 9,35 9,44
54 Isabel Gambarini HLLS 9,36 9,45
55 Sarah van Leeuwen PAC 9,40 9,72
56 Noëmi Blankvoort De Gemzen 9,44 9,70
56 Lorijn Kessels Spado 9,44 9,67
58 Britt Huisman Heerenveen 9,48 9,20
59 Senne te Nijenhuis AV Sparta 9,50 9,79
59 Giulia Invernizzi HLLS 9,50 9,43
61 Luna van Merkesteijn PAC 9,51 9,83
62 Famke Brunt Triathlon 9,54 9,65
63 Senna Spitze de Sprinter 9,55 9,70
64 Sofie Vos AV PEC 1910 9,57 9,60
65 Marit Rood Nijmegen 9,57 9,85
66 Flore Kroes De Gemzen 9,58 9,30
67 Mirte Honig AV Sparta 9,58 9,73
68 Lieve Aldewereld Ciko `66 9,61 9,00
69 Lorena Jonkers Climax 9,66 9,40
70 Nina Verwer HAC 9,75 9,00
71 Milana Oortjes AV Nijkerk 9,79 9,82
72 Rosa Drijver AVON 9,85 9,80
73 Nora Caba... den Boer AV Gouda 9,85 10,10
74 Jenthe Prummel Climax 9,91 10,05
75 Ruby-lynn Dolman AV34 10,04 9,40
76 Rosalie Kriek AV Zeewolde 10,06 9,80
77 Puk de Laat DAK 10,56 11,39
78 Saartje Litjens Scopias 10,70 9,90
79 Djinn Bastiaanse Spado 10,93 11,00

Uitslagen 60 meter halve finale Meisjes Junior D1

# Naam ResQm
1 Gift Achigwe AV Fortuna 8,62Q 8,61
2 Sarah Daems PAC 8,69Q 8,67
3 Juna Kortleever Leiden 8,70Q 8,63
4 Nuah Wattamaleo PAC 8,78Q 8,81
5 Indy Brinkman ACHL 8,81Q 8,82
6 Givenchy ...ugwandass PAC 8,83Q 8,74
7 Maud de Jong AV 1923 8,86q 8,81
8 Sophie Wiemer Hanzesport 8,87q 8,93
9 Raisa RKL Pisani Phanos 8,91 8,91
10 Ayofemi Ma...e Akande Haag 8,92 8,88
11 Dyanthe Nwokolo HLLS 8,96 8,88
12 Wendy Tijmstra AV Hylas 8,98 8,87
13 Yenthe Vreugdenhil Rotterdam 8,98 8,87
14 Sophie Lucas Startbaan 8,99 8,74
15 Xanne van Pouderoyen ARV Ilion 9,01 8,84
16 Tessa Noom Spado 9,02 8,95
17 Ellemeike Visser Heerenveen 9,03 8,86
18 Amy Tijmstra AV Hylas 9,03 8,86
19 Liv Pennock Climax 9,04 8,98
20 Mila Aukema Groningen 9,05 8,94
21 Tara Grootes AV Lycurgus 9,06 8,85
22 Jill Horné de Sprinter 9,09 8,86
23 Palita Donkhoksung SAV 9,18 8,93
24 Lotte van Dongen AV Nijkerk 9,36 8,95

Uitslagen 60 meter finale Meisjes Junior D1

# Naam ResQm
1 Gift Achigwe AV Fortuna 8,65 8,62
2 Sarah Daems PAC 8,71 8,69
3 Juna Kortleever Leiden 8,75 8,70
4 Nuah Wattamaleo PAC 8,84 8,78
5 Givenchy ...ugwandass PAC 8,92 8,83
6 Indy Brinkman ACHL 8,92 8,81
7 Maud de Jong AV 1923 9,04 8,86
8 Sophie Wiemer Hanzesport 9,14 8,87

Uitslagen 600 meter Meisjes Junior D1

# Naam ResOBP
1 Marit Versfeld de Sprinter 1:50,50 1:57,30
2 Aaliyah Azerki Haag 1:51,57 1:49,77
3 Kirsten van den Hurk LGDR 1:52,92 2:00,86
4 Aila Derks AV `40 1:53,27 1:52,66
5 Liselot Smit Groningen 1:54,33 2:00,28
6 Jelincy Nijlhof Almere `81 1:55,57 1:57,00
7 Eva Bouman Rotterdam 1:56,20 1:53,19
8 Kate Nijs GACH 1:56,27 2:04,65
9 Dyone van Aller AV Athlos 1:56,37 2:00,00
10 Elza Staring AV Oss `78 1:56,72 2:05,10
11 Georgina Taylor Rotterdam 1:57,57 1:53,20
12 Rosalie te...uggencate AV Hera 1:57,73 1:57,95
13 Ellemeike Visser Heerenveen 1:57,91 1:55,40
14 Elise Van Genuchten Pallas `67 1:59,49 2:09,97
15 Lieke Jans ATOP 2:00,15 2:02,19
16 Noémi Knaap AV34 2:00,27 1:58,94
17 Jade Broer Triathlon 2:00,73 2:06,55
18 Loïs van der Zanden AV Gouda 2:00,78 2:15,15
19 Maria Di P...sio Nunez AV Hylas 2:01,48 2:15,32
20 Welmoed van Schaik PH 2:01,52 2:32,00
21 Carlijn Scholte AV Athlos 2:03,65 2:07,46
22 Inez Keun Groningen 2:06,54 1:59,91
23 Wiep Seinen ACO 2:07,16 2:21,71
24 Rosa Drijver AVON 2:10,96 2:12,47
25 Sarah van Leeuwen PAC 2:11,47 2:35,28
26 Sara Liebrechts AV Gouda 2:11,50 2:14,92
27 Ella Marie Kurzmann Flevo Delta 2:12,24 2:11,60
28 Saartje Litjens Scopias 2:13,84 2:17,58
29 Norah Doeze Jager Flevo Delta 2:14,92 2:17,94
Sofie Werners VOLO DNF 2:00,00

Uitslagen 1000 meter Meisjes Junior D1

# Naam ResOBP
1 Maud de Jong AV 1923 3:08,38 3:13,84
2 Kaate Mulders VT08 3:08,93 3:14,00
3 Zoë van Gils PAC 3:17,56 3:17,35
4 Nynke Kwak AV Aquilo 3:22,30 3:26,10
5 Jillian Eken Nijmegen 3:25,20 3:30,77
6 Inez Spijker Groningen 3:25,98 3:34,50
7 Alyn Venhuizen Nijmegen 3:28,01 3:31,87
8 Dyanthe Nwokolo HLLS 3:30,01 3:35,31
9 Inaya Yahyaoui Almere `81 3:30,10 3:31,81
10 Selena de Jong AV `40 3:31,90 3:28,16
11 Liselot Smit Groningen 3:33,84 3:37,63
12 Anna Bilstra GACH 3:34,11 3:48,10
13 Claudia Klootwijk SPOB 3:34,83 3:31,54
14 Meike Schumacher Haag 3:35,33 3:30,46
15 Romy Bendanon Triathlon 3:36,62 3:41,18
16 Félice Lensen AV Cifla 3:37,02 3:36,16
17 Madelief Folkers AV Cifla 3:38,75 3:38,76
18 Mirte Honig AV Sparta 3:39,04 3:46,86
19 Wiep Seinen ACO 3:39,15 3:48,64
20 Senne te Nijenhuis AV Sparta 3:39,19 3:48,89
21 Noëmi Blankvoort De Gemzen 3:42,18 3:43,00
22 Sofie Werners VOLO 3:43,00 ---
23 Feline Van der Wildt AV PEC 1910 3:43,67 3:40,00
24 Maria Di P...sio Nunez AV Hylas 3:45,83 3:42,03
25 Mare Meijnen AV34 3:47,26 3:49,00
26 Sofie Vos AV PEC 1910 3:47,98 3:55,19
27 Rebecca van Rossum AV Oss `78 3:49,18 3:57,70
28 Carlijn Scholte AV Athlos 3:49,39 3:51,25
29 Jori van den Berg PAC 3:49,43 3:55,59
30 Lente de Koning Nijmegen 3:50,02 3:45,17
31 Ellen Smit AV PEC 1910 3:54,62 3:52,63
32 Milana Oortjes AV Nijkerk 3:56,85 3:53,73
33 Jolyde Wijlens AC TION 4:02,09 3:54,00
34 Nikki Rademaker PAC 4:03,12 4:05,20
35 Esther Cornelissen DAK 4:07,50 4:09,00
36 Sara Liebrechts AV Gouda 4:14,75 4:07,84
Stella Heijnen Rotterdam DNF 3:37,34

Uitslagen 60 meter horden Meisjes Junior D1

# Naam ResOBP
1 Sarah Daems PAC 10,04Q 10,74
2 Renske van der Maas GACH 10,59Q 10,52
3 Zoë van Gils PAC 10,60Q 10,57
4 Marin Berding HLLS 10,64Q 11,67
5 Jill Horné de Sprinter 10,70Q 11,47
6 Yenthe Vreugdenhil Rotterdam 10,99Q 11,49
7 Eliza Huizinga Groningen 11,03Q 10,95
8 Alva Stegehuis Phanos 11,29Q 11,38
9 Eva Bouman Rotterdam 11,30Q 11,85
10 Faye Hardon AC TION 11,35Q 11,60
11 Tessa Van Vlaanderen Rotterdam 11,46Q 11,83
12 Yara Keers Fit 11,55Q 11,70
13 Zoë Hoebe AV Trias 11,65Q 10,98
14 Meike Schumacher Haag 11,69Q 12,04
15 Nikki Vroemen Altis 11,89Q 12,55
16 Britt Huisman Heerenveen 11,91Q 10,20
17 Tessa Noom Spado 12,01q 10,00
18 Tess Kuijer AV Zuidwal 12,06Q 11,11
19 Lotte van Dongen AV Nijkerk 12,10q 10,20
20 Jori van den Berg PAC 12,11Q 12,80
21 Sophie Wiemer Hanzesport 12,42Q 9,66
22 Noémi Knaap AV34 12,44q 11,16
23 Loïs van der Zanden AV Gouda 12,55Q 10,75
24 Milana Oortjes AV Nijkerk 12,55q 14,00
25 Yuki Chen AV Sparta 12,60qR 12,50
26 Maartje Tuil Hollandia 12,68 12,92
27 Lorena Jonkers Climax 12,70 9,40
28 Mare Meijnen AV34 12,84 10,76
29 Norah Doeze Jager Flevo Delta 12,87 11,60
30 Renee Wiersma AV Sparta 13,07 12,50
31 Nina Verwer HAC 13,11 12,50
32 Marit Rood Nijmegen 13,38 10,94
33 Luna van Merkesteijn PAC 13,44 13,48
34 Jade Broer Triathlon 13,56 11,68
35 Puk de Laat DAK 14,13 13,10
36 Lisa Bodewes Heerenveen 16,23 10,00
Djinn Bastiaanse Spado DNF 16,40

Uitslagen 60 meter horden halve finale Meisjes Junior D1

# Naam ResQm
1 Sarah Daems PAC 10,23Q 10,04
2 Jill Horné de Sprinter 10,43Q 10,70
3 Marin Berding HLLS 10,78q 10,64
4 Zoë van Gils PAC 10,81Q 10,60
5 Renske van der Maas GACH 10,83Q 10,59
6 Eliza Huizinga Groningen 11,05q 11,03
7 Yenthe Vreugdenhil Rotterdam 11,08Q 10,99
8 Zoë Hoebe AV Trias 11,24 11,65
9 Alva Stegehuis Phanos 11,32 11,29
10 Eva Bouman Rotterdam 11,46Q 11,30
11 Yara Keers Fit 11,49 11,55
12 Faye Hardon AC TION 11,51 11,35
13 Nikki Vroemen Altis 11,64 11,89
14 Meike Schumacher Haag 11,66 11,69
15 Lotte van Dongen AV Nijkerk 11,72 12,10
16 Tessa Noom Spado 11,95 12,01
17 Tess Kuijer AV Zuidwal 12,12 12,06
18 Jori van den Berg PAC 12,35 12,11
19 Noémi Knaap AV34 12,41 12,44
20 Britt Huisman Heerenveen 12,42 11,91
21 Sophie Wiemer Hanzesport 12,44 12,42
22 Milana Oortjes AV Nijkerk 12,62 12,55
23 Loïs van der Zanden AV Gouda 12,92 12,55
24 Yuki Chen AV Sparta 13,08 12,60

Uitslagen 4 x 50m Meisjes Junior D1

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 RA1 Rotterdam Atletiek - MJD1 5 28,64 9
2 Sprintgirls - MJD1 4 29,06 8
3 Sparta Runners AV Sparta - MJD1 4 29,33 7
4 Groningen Atletiek MD1 Groningen Atletiek - MJD1 4 29,71 6
5 Altis D meiden Altis - MJD1 4 29,79 5
6 Goudse Snippers AV Gouda - MJD1 5 30,71 4
7 H.A.C. D1/2 Meisjes Junioren HAC - MJD1 4 30,94 3
8 AV '34 AV `34 Apeldoorn - MJD1 4 31,11 2
9 Gemzen AV De Gemzen - MJD1 4 31,59 1

Uitslagen Kogelstoten 2 kilogram Meisjes Junior D1

# Naam P1P2P3ResOBP
1 Yenthe Vreugdenhil Rotterdam 10,97 - - 10,97Q 10,86
2 Noortje Bos AV Athlos 9,82 - - 9,82Q 8,90
3 Jaydee Broersma AV Athlos 9,73 - - 9,73Q 10,42
4 Palita Donkhoksung SAV 9,72 - - 9,72Q 10,61
5 Marin Berding HLLS 9,71 - - 9,71Q 9,18
6 Mila van Mook THOR 9,61 - - 9,61Q 9,34
7 Luna van Merkesteijn PAC 9,35 8,62 8,48 9,35q 9,01
8 Lisa Hilgers ATOP 9,30 8,87 8,37 9,30q 8,60
9 Laure Verwaal PAC 8,07 8,89 8,03 8,89q 7,19
10 Lieve Aldewereld Ciko `66 8,88 7,97 8,22 8,88q 8,32
11 Ayofemi Ma...e Akande Haag 8,67 8,80 8,27 8,80q 8,64
12 Fenna Mallens AV Sprint 8,77 8,43 8,27 8,77q 9,12
13 Raisa RKL Pisani Phanos 7,66 8,76 8,25 8,76 9,61
14 Carmen Van Soest GACH 7,86 8,74 8,61 8,74 8,96
15 Mila Aukema Groningen 8,22 8,40 8,44 8,44 9,10
16 Delilah Hilgerink AV Hera 8,33 X 8,37 8,37 9,29
17 Naina Ersilia Spado 7,13 8,36 6,53 8,36 7,50
18 Marit Versfeld de Sprinter 8,14 8,31 7,88 8,31 8,68
19 Luna Hinsch AV34 8,24 8,20 7,26 8,24 7,90
20 Zara Visser Voorne 7,59 7,85 8,23 8,23 7,86
21 Meike Huistra Heerenveen 8,17 7,96 7,26 8,17 8,24
22 Daniek Boer de Sprinter 6,92 8,13 8,05 8,13 7,96
23 Lorijn Kessels Spado 7,34 8,08 7,50 8,08 7,81
24 Loïs van der Zanden AV Gouda 7,72 8,05 7,91 8,05 7,84
25 Meike Schumacher Haag 7,46 7,24 7,78 7,78 8,10
26 Fieke Sportel Groningen 7,15 7,72 7,61 7,72 7,24
27 Faye Hardon AC TION 7,71 7,13 6,68 7,71 8,06
28 Nuah Wattamaleo PAC 7,55 7,14 6,85 7,55 7,69
29 Giamingga Orsini AV Gouda 7,25 7,17 7,51 7,51 7,80
30 Elza Staring AV Oss `78 7,46 6,90 7,03 7,46 7,19
31 Lara Kroeze MPM 7,39 6,57 7,04 7,39 8,10
32 Yara Keers Fit 7,33 7,00 7,14 7,33 7,39
33 Renee Wiersma AV Sparta 6,70 7,30 7,11 7,30 7,04
34 Givenchy ...ugwandass PAC 7,30 6,97 6,56 7,30 6,76
35 Tess Kuijer AV Zuidwal 7,03 6,27 6,43 7,03 6,92
36 Yuki Chen AV Sparta 6,76 6,20 6,59 6,76 6,61
37 Judith Sjenitzer Pijnenburg 6,10 6,71 6,25 6,71 6,74
38 Renée Blok De Gemzen 5,87 5,29 5,43 5,87 6,37

Uitslagen Kogelstoten 2 kilogram finale Meisjes Junior D1

# Naam P1P2P3ResQm
1 Jaydee Broersma AV Athlos 9,53 10,24 - 10,24 9,73
2 Mila van Mook THOR 9,96 9,38 10,00 10,00 9,61
3 Yenthe Vreugdenhil Rotterdam 9,77 9,97 8,73 9,97 10,97
4 Noortje Bos AV Athlos 9,63 9,61 9,45 9,63 9,82
5 Marin Berding HLLS 9,47 9,54 9,38 9,54 9,71
6 Lisa Hilgers ATOP 8,96 X 8,56 8,96 9,30
7 Palita Donkhoksung SAV 6,75 8,84 7,64 8,84 9,72
8 Fenna Mallens AV Sprint 8,44 8,19 8,05 8,44 8,77
9 Ayofemi Ma...e Akande Haag 8,41 7,71 7,98 8,41 8,80
10 Lieve Aldewereld Ciko `66 7,52 8,40 7,88 8,40 8,88
11 Luna van Merkesteijn PAC 7,04 X 8,26 8,26 9,35
12 Laure Verwaal PAC 7,67 7,82 7,37 7,82 8,89

Uitslagen Hoogspringen Meisjes Junior D1

# Naam 1.101.151.201.251.301.351.401.451.521.551.57ResOBP
1 Jaydee Broersma AV Athlos O O O O XO XXO XXX 1,55 1,51
2 Gift Achigwe AV Fortuna O O O O O O XXX 1,40 1,36
3 Meike Huistra Heerenveen O O O XXO XXO XXX 1,40 1,35
4 Sophie Wiemer Hanzesport - O O O O O XXX 1,35 1,25
5 Elise Van Genuchten Pallas `67 XO O O O XO XXX 1,35 1,20
6 Eva Blokland AV Passaat XXO O XO XO XXX 1,35 1,36
7 Daniek Boer de Sprinter O O O O XXO XXX 1,35 1,30
8 Jelincy Nijlhof Almere `81 O O O O O XXX 1,30 1,35
8 Tess Kuijer AV Zuidwal O O O O XXX 1,30 1,35
8 Fieke Sportel Groningen O O O O O XXX 1,30 1,30
11 Xanne van Pouderoyen ARV Ilion O O O XO O XXX 1,30 1,32
12 Giulia Invernizzi HLLS O O O O XO XXX 1,30 1,40
13 Sofie Werners VOLO O XO O XO XXX 1,30 1,20
14 Yara Achterberg VAV XO O O XXO XO XXX 1,30 1,30
15 Fieke van Gemert PH O O O XO XXO XXX 1,30 1,30
16 Romy Bendanon Triathlon O O O O XXX 1,25 1,30
16 Judith Sjenitzer Pijnenburg O O O O XXX 1,25 1,36
16 Anouk van der Linden AV Oss `78 O O XXX 1,25 1,35
16 Georgina Taylor Rotterdam O O O XXX 1,25 1,31
20 Naina Ersilia Spado XXO XO O O XXX 1,25 1,26
21 Nikki Vroemen Altis O XO XXX 1,25 1,30
22 Jara Heppener HRRR O O O XXO XXX 1,25 1,30
23 Jenthe Prummel Climax O O O XXX 1,20 1,10
23 Senna Spitze de Sprinter O O O XXX 1,20 1,16
25 Yuki Chen AV Sparta XXO O XXX 1,20 1,20
26 Nikki Rademaker PAC O XO XO XXX 1,20 1,23
27 Ellemeike Visser Heerenveen XXO XO XO XXX 1,20 1,30
28 Renee Wiersma AV Sparta O O XXX 1,15 1,20
28 Renée Blok De Gemzen O O XXX 1,15 1,20
28 Sara Liebrechts AV Gouda O O XXX 1,15 1,10
31 Nienke Swets PAC O XO XXX 1,15 1,18
31 Femke Takkenberg AV34 O XO XXX 1,15 1,15
33 Nora Caba... den Boer AV Gouda O XXX 1,10 1,15
33 Nina Verwer HAC O XXX 1,10 1,20
33 Noémi Knaap AV34 O XXX 1,10 1,15
33 Luna Hinsch AV34 O XXX 1,10 1,16
Ella Marie Kurzmann Flevo Delta XX- - - NM 1,21

Uitslagen Polsstokhoogspringen Meisjes Junior D1

# Naam 1.601.701.751.801.901.952.002.05ResOBP
1 Eva Blokland AV Passaat O O - O XO XO O XXX 2,00 2,00
2 Sarah Daems PAC O O XO XXX 1,75 1,60
3 Nikki Rademaker PAC O XXX 1,60 1,60
4 Jori van den Berg PAC XO XXX 1,60 1,40

Uitslagen Verspringen Meisjes Junior D1

# Naam P1P2P3ResOBP
1 Renske van der Maas GACH 4,47 - - 4,47Q 4,48
2 Sophie Lucas Startbaan 4,43 - - 4,43Q 4,39
3 Eva Bouman Rotterdam 4,40 - - 4,40Q 4,44
4 Jaydee Broersma AV Athlos 3,89 4,37 - 4,37Q 4,58
5 Gift Achigwe AV Fortuna 4,19 4,35 - 4,35Q 4,68
6 Meike Huistra Heerenveen 4,06 4,12 4,29 4,29Q 4,16
7 Georgina Taylor Rotterdam 4,14 4,14 4,27 4,27Q 4,42
8 Loise Stomphorst Voorne 4,27 - - 4,27Q 4,13
9 Fieke van Gemert PH 3,84 3,95 4,24 4,24q 4,00
10 Amy Tijmstra AV Hylas X 4,14 4,05 4,14q 4,23
11 Marin Berding HLLS 4,14 3,95 3,94 4,14q 4,27
12 Givenchy ...ugwandass PAC 4,10 4,02