Atleten 'Meisjes Junior C2'

Snr Naam Onderdelen Startgroep 60m60m_hf60m_f300m800m60mH60mH_hf60mH_fKogelKogel_fHoogPolshoogVerVer_f
675 Olivia Carli AAC `61 60m
60m_f
60m_hf
MC2 - 60mMC2 - 60m FinaleMC2 - 60m ...ve Finale -----------
676 Lotte Slomp AAC `61 60m
Kogel
MC2 - 60mMC2 - Koge...e Groep A ------------
677 Isa van Si...rtensdijk Altis 60m
60m_hf
Kogel
Kogel_f
Ver
Ver_f
MC2 - 60mMC2 - 60m ...ve FinaleMC2 - Koge...e Groep BMC2 - Koge...en FinaleMC2 - Vers...e Groep BMC2 - Vers...en Finale --------
678 Lotte Stam Altis 60m
300m
Ver
MC2 - 60mMC2 - 300mMC2 - Vers...e Groep A -----------
679 Noor Uyt ...n Bogaard Altis 60m
Kogel
Ver
MC2 - 60mMC2 - Koge...e Groep BMC2 - Vers...e Groep C -----------
680 Senna Vroemen Altis 60m
300m
60mH
MC2 - 60mMC2 - 300mMC2 - 60mH -----------
681 Darcine Denis Maastricht 60m
60m_hf
Ver
Ver_f
MC2 - 60mMC2 - 60m ...ve FinaleMC2 - Vers...e Groep BMC2 - Vers...en Finale ----------
682 Coco Hendriks Maastricht 60m
Ver
MC2 - 60mMC2 - Vers...e Groep C ------------
683 Irene Doeze Jager Flevo Delta 60m
Kogel
MC2 - 60mMC2 - Koge...e Groep B ------------
684 Femke Moelker AV Gouda 60m
800m
Ver
MC2 - 60mMC2 - 800mMC2 - Vers...e Groep C -----------
685 Suzanne Moons AV Gouda 60m
Kogel
Hoog
MC2 - 60mMC2 - Koge...e Groep BMC2 - Hoog - groep A -----------
686 Fabienne Lazarenko Hanzesport 60m
300m
60mH
MC2 - 60mMC2 - 300mMC2 - 60mH -----------
687 Baudien Venema HRRR 60m
60m_hf
MC2 - 60mMC2 - 60m ...ve Finale ------------
688 Dante Busch AV Hylas 60m
MC2 - 60m -------------
689 Silke Bosgraaf AV Impala 60m
Ver
MC2 - 60mMC2 - Vers...e Groep C ------------
690 Alyshia Kavehercy NEAV 60m
60m_f
60m_hf
MC2 - 60mMC2 - 60m FinaleMC2 - 60m ...ve Finale -----------
691 Nerena van den Ham AV Nijkerk 60m
Hoog
MC2 - 60mMC2 - Hoog - groep A ------------
692 Veerle van den Berg AV NOP 60m
Ver
MC2 - 60mMC2 - Vers...e Groep C ------------
693 Esmee van der Hoeven AV PEC 1910 60m
60m_hf
Hoog
MC2 - 60mMC2 - 60m ...ve FinaleMC2 - Hoog - groep A -----------
694 Jill Klei...ugtenbelt AV PEC 1910 60m
60m_hf
60mH
60mH_f
60mH_hf
Hoog
MC2 - 60mMC2 - 60m ...ve FinaleMC2 - 60mHMC2 - 60mH FinaleMC2 - 60mH...ve FinaleMC2 - Hoog - groep A --------
695 Franziska Burchett AV Sparta 60m
60m_f
60m_hf
MC2 - 60mMC2 - 60m FinaleMC2 - 60m ...ve Finale -----------
696 Dané Goosen AV Sparta 60m
Ver
MC2 - 60mMC2 - Vers...e Groep A ------------
697 Charity Saddal AV Sparta 60m
60m_hf
60mH
Kogel
MC2 - 60mMC2 - 60m ...ve FinaleMC2 - 60mHMC2 - Koge...e Groep A ----------
698 Lola Pring Startbaan 60m
60m_hf
MC2 - 60mMC2 - 60m ...ve Finale ------------
699 Robin Arts AV Wijchen 60m
800m
MC2 - 60mMC2 - 800m ------------
700 Mariken Sanders AV Wijchen 60m
Ver
MC2 - 60mMC2 - Vers...e Groep A ------------
701 Paula Spoelman AV Wijchen 60m
60m_f
60m_hf
300m
MC2 - 60mMC2 - 60m FinaleMC2 - 60m ...ve FinaleMC2 - 300m ----------
702 Iris De Vries AV Wijchen 60m
60mH
MC2 - 60mMC2 - 60mH ------------
703 Mignon Nillesen AV Zaanland 60m
Kogel
MC2 - 60mMC2 - Koge...e Groep B ------------
704 Amy de Graaf AV `56 60m
800m
Kogel
Kogel_f
MC2 - 60mMC2 - 800mMC2 - Koge...e Groep AMC2 - Koge...en Finale ----------
705 Suusje Berkenbosch Cialfo 60m
60m_hf
300m
60mH
60mH_hf
MC2 - 60mMC2 - 60m ...ve FinaleMC2 - 300mMC2 - 60mHMC2 - 60mH...ve Finale ---------
706 Yu Yara Esmeijer Ciko `66 60m
MC2 - 60m -------------
707 Aniek van der Laan Ciko `66 60m
60m_hf
Ver
MC2 - 60mMC2 - 60m ...ve FinaleMC2 - Vers...e Groep B -----------
708 Wiep van der Mark Ciko `66 60m
Kogel
Kogel_f
MC2 - 60mMC2 - Koge...e Groep AMC2 - Koge...en Finale -----------
709 Suze Zeevat Ciko `66 60m
Kogel
Kogel_f
MC2 - 60mMC2 - Koge...e Groep AMC2 - Koge...en Finale -----------
710 Sofie Klein DJA 60m
60mH
Kogel
Ver
MC2 - 60mMC2 - 60mHMC2 - Koge...e Groep AMC2 - Vers...e Groep C ----------
711 Tess Gerdes SPWS 60m
300m
Hoog
Ver
MC2 - 60mMC2 - 300mMC1 en MC2...- Groep BMC2 - Vers...e Groep C ----------
712 Savannah Bailey Fortius 60m
Kogel
Kogel_f
Ver
MC2 - 60mMC2 - Koge...e Groep AMC2 - Koge...en FinaleMC2 - Vers...e Groep A ----------
713 Yoni Markesteijn Fortius 60m
60mH
MC2 - 60mMC2 - 60mH ------------
714 Ella de Bruijne HLLS 60m
Kogel
MC2 - 60mMC2 - Koge...e Groep B ------------
715 Meike Tan HLLS 60m
60mH
MC2 - 60mMC2 - 60mH ------------
716 Nikki Ravelli KAV Holland 60m
60m_hf
Ver
Ver_f
MC2 - 60mMC2 - 60m ...ve FinaleMC2 - Vers...e Groep BMC2 - Vers...en Finale ----------
717 Esther van Velzen Leiden 60m
300m
MC2 - 60mMC2 - 300m ------------
718 Aimee Verheijen Leiden 60m
60mH
Ver
MC2 - 60mMC2 - 60mHMC2 - Vers...e Groep C -----------
719 Welmoed va...der Windt Leiden 60m
60m_hf
60mH
60mH_f
60mH_hf
MC2 - 60mMC2 - 60m ...ve FinaleMC2 - 60mHMC2 - 60mH FinaleMC2 - 60mH...ve Finale ---------
720 Noortje Schothuis MPM 60m
60m_hf
60mH
Polshoog
MC2 - 60mMC2 - 60m ...ve FinaleMC2 - 60mHMC1 en MC2... Polshoog ----------
721 Tess Moesman PAC 60m
60m_f
60m_hf
Ver
Ver_f
MC2 - 60mMC2 - 60m FinaleMC2 - 60m ...ve FinaleMC2 - Vers...e Groep BMC2 - Vers...en Finale ---------
722 Isabel van den Berg Phanos 60m
60m_f
60m_hf
MC2 - 60mMC2 - 60m FinaleMC2 - 60m ...ve Finale -----------
723 Luna Meijer Phanos 60m
60m_hf
300m
MC2 - 60mMC2 - 60m ...ve FinaleMC2 - 300m -----------
724 Jasmijn Raes Phanos 60m
60mH
Hoog
MC2 - 60mMC2 - 60mHMC2 - Hoog - groep A -----------
725 Lotte Hein PH 60m
Polshoog
Ver
MC2 - 60mMC1 en MC2... PolshoogMC2 - Vers...e Groep A -----------
726 Renée Overmeijer PH 60m
Kogel
MC2 - 60mMC2 - Koge...e Groep B ------------
727 Lise Romijn PH 60m
60m_f
60m_hf
MC2 - 60mMC2 - 60m FinaleMC2 - 60m ...ve Finale -----------
728 Jessica Sluiter PH 60m
60m_f
60m_hf
300m
MC2 - 60mMC2 - 60m FinaleMC2 - 60m ...ve FinaleMC2 - 300m ----------
729 Sarah Bacuna Scopias 60m
Kogel
MC2 - 60mMC2 - Koge...e Groep B ------------
730 Lynn Behnke Scopias 60m
60m_hf
300m
MC2 - 60mMC2 - 60m ...ve FinaleMC2 - 300m -----------
731 Hermke Hesseling Scopias 60m
Ver
MC2 - 60mMC2 - Vers...e Groep C ------------
732 Mette Jacobs Scopias 60m
300m
60mH
MC2 - 60mMC2 - 300mMC2 - 60mH -----------
733 Isis Levels Scopias 60m
60m_hf
800m
MC2 - 60mMC2 - 60m ...ve FinaleMC2 - 800m -----------
734 Fenna van Gulik Tempo AV 60m
300m
60mH
MC2 - 60mMC2 - 300mMC2 - 60mH -----------
735 Fenne van Everdingen U-Track 60m
MC2 - 60m -------------
736 Zoë Hoogveld U-Track 60m
MC2 - 60m -------------
737 Sanne Langedijk U-Track 60m
60m_hf
MC2 - 60mMC2 - 60m ...ve Finale ------------
738 Janne Leenders VAV 60m
300m
MC2 - 60mMC2 - 300m ------------
739 Maartje Rinsema Altis 800m
MC2 - 800m -------------
740 Roos de Jong Atledo 800m
MC2 - 800m -------------
741 Danica Willemen Atledo 800m
MC2 - 800m -------------
742 Gwen Alewijnse AV Aalsmeer 800m
MC2 - 800m -------------
743 Indy Broersma AV Athlos 800m
Ver
MC2 - 800mMC2 - Vers...e Groep B ------------
744 Carmen Guellai AV Atos 800m
Hoog
MC2 - 800mMC1 en MC2...- Groep B ------------
745 Franka Holland Castricum 800m
MC2 - 800m -------------
746 Cynthia H...in t veld Castricum 800m
MC2 - 800m -------------
747 Marlotte Vliese Castricum 800m
MC2 - 800m -------------
748 Isabelle ...ijlhouwer HLLM 800m
MC2 - 800m -------------
749 Jente Leeuwangh AV Lionitas 800m
MC2 - 800m -------------
750 Anniek Draaistra AV NOP 800m
60mH
MC2 - 800mMC2 - 60mH ------------
751 Noortje Bonten Pallas `67 800m
MC2 - 800m -------------
752 Jasmijn Bakker AV Sparta 800m
60mH
Ver
MC2 - 800mMC2 - 60mHMC2 - Vers...e Groep A -----------
753 Nila Knoester AV Sparta 800m
MC2 - 800m -------------
754 Merel Talens Ciko `66 800m
MC2 - 800m -------------
755 Yana van Aarle Eindhoven 800m
MC2 - 800m -------------
756 Rosa ten Berg Haag 800m
MC2 - 800m -------------
757 Lotta Lange Haag 800m
MC2 - 800m -------------
758 Charlene Robertson Haag 800m
MC2 - 800m -------------
759 Anne Britt...ngerbroek Haag 800m
MC2 - 800m -------------
760 Lidewij Boddeke HLLS 800m
MC2 - 800m -------------
761 Celine Spinder MPM 800m
MC2 - 800m -------------
762 Debora van Langen SAV 800m
MC2 - 800m -------------
763 Dajo Borgonjen U-Track 800m
MC2 - 800m -------------
764 Mette Lakeman AAC 300m
Ver
MC2 - 300mMC2 - Vers...e Groep A ------------
765 Fien Molenberg AV Athlos 300m
60mH
60mH_hf
Hoog
MC2 - 300mMC2 - 60mHMC2 - 60mH...ve FinaleMC1 en MC2...- Groep B ----------
766 Esmee Mulder ATNY 300m
60mH
Ver
MC2 - 300mMC2 - 60mHMC2 - Vers...e Groep A -----------
767 Jill Herfs AV Caesar 300m
60mH
MC2 - 300mMC2 - 60mH ------------
768 Roanna Geleijn De Spartaan 300m
MC2 - 300m -------------
769 Miriam Felix Flevo Delta 300m
Ver
MC2 - 300mMC2 - Vers...e Groep A ------------
770 Fleur Pieters Flevo Delta 300m
60mH
Ver
Ver_f
MC2 - 300mMC2 - 60mHMC2 - Vers...e Groep AMC2 - Vers...en Finale ----------
771 Ruth Zijlstra Heerenveen 300m
800m
MC2 - 300mMC2 - 800m ------------
772 Meike Wagenaar AV Hera 300m
MC2 - 300m -------------
773 Roshwita Holstein AV Sparta 300m
800m
MC2 - 300mMC2 - 800m ------------
774 Sophie Sund Startbaan 300m
60mH
60mH_hf
MC2 - 300mMC2 - 60mHMC2 - 60mH...ve Finale -----------
775 Luena Spijkerboer Cialfo 300m
MC2 - 300m -------------
776 Jisze Diemer Climax 300m
MC2 - 300m -------------
777 Eva van der Putten Eindhoven 300m
60mH
Ver
MC2 - 300mMC2 - 60mHMC2 - Vers...e Groep A -----------
778 Lois Doornheim GACH 300m
Ver
MC2 - 300mMC2 - Vers...e Groep C ------------
779 Maaike van Kesteren GACH 300m
Ver
MC2 - 300mMC2 - Vers...e Groep C ------------
780 Maya Clark HLLS 300m
60mH
60mH_f
60mH_hf
MC2 - 300mMC2 - 60mHMC2 - 60mH FinaleMC2 - 60mH...ve Finale ----------
781 Lotte Favre Leiden 300m
800m
Kogel
MC2 - 300mMC2 - 800mMC2 - Koge...e Groep B -----------
782 Anouk Verdaasdonk Spado 300m
Ver
Ver_f
MC2 - 300mMC2 - Vers...e Groep AMC2 - Vers...en Finale -----------
783 Danielle Grijpink Tempo AV 300m
800m
60mH
MC2 - 300mMC2 - 800mMC2 - 60mH -----------
784 Lucelle Va...r Meijden Typhoon 300m
60mH
MC2 - 300mMC2 - 60mH ------------
785 Samarijn Pluijmert AAC `61 60mH
60mH_hf
MC2 - 60mHMC2 - 60mH...ve Finale ------------
786 Ilse Prins AAC `61 60mH
60mH_hf
MC2 - 60mHMC2 - 60mH...ve Finale ------------
787 Floortje Tromp AAV `36 60mH
60mH_hf
Ver
Ver_f
MC2 - 60mHMC2 - 60mH...ve FinaleMC2 - Vers...e Groep AMC2 - Vers...en Finale ----------
788 Nienke Braamhaar AC TION 60mH
60mH_hf
Hoog
Polshoog
MC2 - 60mHMC2 - 60mH...ve FinaleMC2 - Hoog - groep AMC1 en MC2... Polshoog ----------
789 Lonneke Lintsen AV De Keien 60mH
Hoog
MC2 - 60mHMC1 en MC2...- Groep B ------------
790 Anouk van der Meer De Spartaan 60mH
60mH_hf
Kogel
Hoog
MC2 - 60mHMC2 - 60mH...ve FinaleMC2 - Koge...e Groep AMC2 - Hoog - groep A ----------
791 Ashley Boldewijn AV Feniks 60mH
60mH_f
60mH_hf
Ver
Ver_f
MC2 - 60mHMC2 - 60mH FinaleMC2 - 60mH...ve FinaleMC2 - Vers...e Groep BMC2 - Vers...en Finale ---------
792 Jildou Binnema Heerenveen 60mH
Kogel
Ver
MC2 - 60mHMC2 - Koge...e Groep AMC2 - Vers...e Groep B -----------
793 Nanou Hofmann Heerenveen 60mH
Kogel
Ver
MC2 - 60mHMC2 - Koge...e Groep AMC2 - Vers...e Groep A -----------
794 Rosanne Ter Horst AV Hera 60mH
60mH_hf
Ver
Ver_f
MC2 - 60mHMC2 - 60mH...ve FinaleMC2 - Vers...e Groep AMC2 - Vers...en Finale ----------
795 Bente Tuil Hollandia 60mH
60mH_hf
Hoog
MC2 - 60mHMC2 - 60mH...ve FinaleMC2 - Hoog - groep A -----------
796 Annamarijn... Ginneken HRRR 60mH
MC2 - 60mH -------------
797 Sascha Kroon AV Lycurgus 60mH
Hoog
MC2 - 60mHMC1 en MC2...- Groep B ------------
798 Christy ter Horst AV PEC 1910 60mH
Kogel
MC2 - 60mHMC2 - Koge...e Groep B ------------
799 Nikki Docter AV Sparta 60mH
60mH_hf
MC2 - 60mHMC2 - 60mH...ve Finale ------------
800 Iris Turksema SPLS 60mH
Kogel
Ver
MC2 - 60mHMC2 - Koge...e Groep AMC2 - Vers...e Groep B -----------
801 Aurelia Davis AV Sprint 60mH
60mH_hf
Ver
MC2 - 60mHMC2 - 60mH...ve FinaleMC2 - Vers...e Groep A -----------
802 Joss Ruedisueli AV Sprint 60mH
Hoog
MC2 - 60mHMC2 - Hoog - groep A ------------
803 Lot van Ni...wenhuizen AV `47 60mH
Ver
MC2 - 60mHMC2 - Vers...e Groep C ------------
804 Kato van Wilgen AV `47 60mH
60mH_hf
Ver
MC2 - 60mHMC2 - 60mH...ve FinaleMC2 - Vers...e Groep B -----------
805 Isabel van Houweling Cialfo 60mH
Kogel
Kogel_f
MC2 - 60mHMC2 - Koge...e Groep AMC2 - Koge...en Finale -----------
806 Shantell Kwofie GACH 60mH
60mH_f
60mH_hf
Kogel
Kogel_f
MC2 - 60mHMC2 - 60mH FinaleMC2 - 60mH...ve FinaleMC2 - Koge...e Groep AMC2 - Koge...en Finale ---------
807 Isis Ferrier Haag 60mH
60mH_f
60mH_hf
Ver
Ver_f
MC2 - 60mHMC2 - 60mH FinaleMC2 - 60mH...ve FinaleMC2 - Vers...e Groep AMC2 - Vers...en Finale ---------
808 Rachel Ivo PAC 60mH
60mH_f
60mH_hf
Hoog
MC2 - 60mHMC2 - 60mH FinaleMC2 - 60mH...ve FinaleMC2 - Hoog - groep A ----------
809 Sam Schaalje PAC 60mH
60mH_hf
Polshoog
MC2 - 60mHMC2 - 60mH...ve FinaleMC1 en MC2... Polshoog -----------
810 Zomer Dijkstra SAV 60mH
60mH_hf
MC2 - 60mHMC2 - 60mH...ve Finale ------------
811 Anouk van Jeveren Scorpio 60mH
60mH_hf
Ver
Ver_f
MC2 - 60mHMC2 - 60mH...ve FinaleMC2 - Vers...e Groep AMC2 - Vers...en Finale ----------
812 Boglarka ...rekgyarto Swift 60mH
60mH_f
60mH_hf
Kogel
Kogel_f
MC2 - 60mHMC2 - 60mH FinaleMC2 - 60mH...ve FinaleMC2 - Koge...e Groep AMC2 - Koge...en Finale ---------
813 Anna-Romee...der Spoel AV Jahn II Kogel
Kogel_f
Ver
MC2 - Koge...e Groep AMC2 - Koge...en FinaleMC2 - Vers...e Groep B -----------
814 Fenne Pellaers AV `56 Kogel
MC2 - Koge...e Groep A -------------
815 Meike de Graauw PH Kogel
Kogel_f
Ver
MC2 - Koge...e Groep BMC2 - Koge...en FinaleMC2 - Vers...e Groep B -----------
816 Anne Bisschop Voorne Kogel
Hoog
Ver
MC2 - Koge...e Groep AMC1 en MC2...- Groep BMC2 - Vers...e Groep C -----------
817 Anissa Toumi Altis Kogel
Ver
MC2 - Koge...e Groep BMC2 - Vers...e Groep A ------------
818 Uma van Nes AV Atos Kogel
MC2 - Koge...e Groep B -------------
819 Esmee van Hoof AV De Keien Kogel
Kogel_f
MC2 - Koge...e Groep BMC2 - Koge...en Finale ------------
820 Yassira Ahraoui AV Sparta Kogel
MC2 - Koge...e Groep B -------------
821 Esther van Grol AV Sparta Kogel
Ver
MC2 - Koge...e Groep BMC2 - Vers...e Groep A ------------
822 Julia van Dorp Fortius Kogel
Ver
MC2 - Koge...e Groep BMC2 - Vers...e Groep C ------------
823 Maud Visscher Groningen Kogel
Kogel_f
MC2 - Koge...e Groep BMC2 - Koge...en Finale ------------
824 Lobke Pollen Scopias Kogel
MC2 - Koge...e Groep B -------------
825 Lieke Reijs AV De Keien Hoog
MC1 en MC2...- Groep B -------------
826 Renske Drenten AV Lionitas Hoog
Ver
MC1 en MC2...- Groep BMC2 - Vers...e Groep B ------------
827 Noga Piepenbroek ARV Ilion Polshoog
MC1 en MC2... Polshoog -------------
828 Marloes Oomen PH Polshoog
MC1 en MC2... Polshoog -------------
829 Nienke Wagenaar De Gemzen Ver
MC2 - Vers...e Groep A -------------
830 Elieke Kars AV Zeewolde Ver
MC2 - Vers...e Groep C -------------
831 Silkie Graafmans AV Spiridon Hoog
Ver
MC2 - Hoog - groep AMC2 - Vers...e Groep B ------------
832 Dunya van den Tooren PAC Hoog
Ver
Ver_f
MC2 - Hoog - groep AMC2 - Vers...e Groep BMC2 - Vers...en Finale -----------

Verenigingen 'Meisjes Junior C2'

VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
AAC AAC 1
AAC `61 AC61 4
AAV `36 AV36 1
AC TION TION 1
Altis ALTS 6
ARV Ilion ILIO 1
Atledo ATLD 2
Atletiek Maastricht MSTR 2
AV Aalsmeer ALSM 1
AV Athlos ATLS 2
AV Atletics Nijverdal ATNY 1
AV Atos ATOS 2
AV Caesar CAES 1
AV Castricum CSTR 3
AV De Gemzen GMZN 1
AV De Keien KEIN 3
AV De Spartaan SPTN 2
AV Feniks FNKS 1
AV Flevo Delta FLDT 3
AV Gouda GOUD 2
AV Haarlemmermeer HLLM 1
AV Hanzesport HNZS 1
AV Heerenveen HRVN 3
AV Hera HERA 2
AV Hollandia HLLD 1
AV Horror Sneek HRRR 2
AV Hylas HYLS 1
AV Impala IMPL 1
AV Jahn II JAHN 1
AV Lionitas LNTS 2
AV Lycurgus LYCG 1
AV NEA-Volharding NEAV 1
AV Nijkerk NKRK 1
AV NOP NOP 2
AV Pallas `67 PL67 1
AV PEC 1910 PEC 3
AV Sparta SPRT 9
AV Spiridon SPRD 1
AV Spirit Lelystad SPLS 1
AV Sprint SPRN 2
AV Startbaan STBN 2
AV Wijchen WYCH 4
AV Zaanland ZNLD 1
AV Zeewolde ZWLD 1
AV `47 AV47 2
AV `56 AV56 2
Cialfo CLFO 3
Ciko `66 CIKO 5
Climax CLMX 1
DJA DJA 1
EAC De Sperwers SPWS 1
Eindhoven Atletiek EHAT 2
Fortius FORT 3
GAC Hilversum GACH 3
Groningen Atletiek GRNG 1
Haag Atletiek HAAG 5
Hellas Utrecht HLLS 4
KAV Holland KAVH 1
Leiden Atletiek LATL 4
Marathon Pim Mulier MPM 2
PAC PAC 4
Phanos PHNS 3
Prins Hendrik PH 6
SAV SAV 2
Scopias Atletiek SCPS 6
Scorpio SCRP 1
Spado SPDO 1
Swift Atletiek SWFT 1
Tempo AV TMPO 2
Typhoon TPHN 1
U-Track UTRK 4
VAV VAV 1
Voorne Atletiek VRNE 1

Uitslagen 60 meter Meisjes Junior C2

# Naam ResOBP
1 Isabel van den Berg Phanos 7,93Q 7,89
2 Alyshia Kavehercy NEAV 8,09Q 8,10
3 Jessica Sluiter PH 8,10Q 8,02
4 Franziska Burchett AV Sparta 8,11Q 7,90
5 Tess Moesman PAC 8,15Q 8,09
6 Olivia Carli AAC `61 8,20Q 8,18
7 Lynn Behnke Scopias 8,24Q 8,15
8 Suusje Berkenbosch Cialfo 8,30Q 8,33
9 Lola Pring Startbaan 8,31Q 8,26
10 Welmoed va...der Windt Leiden 8,32Q 8,45
10 Lise Romijn PH 8,32Q 8,31
12 Luna Meijer Phanos 8,33Q 8,43
13 Paula Spoelman AV Wijchen 8,34Q 8,41
14 Nikki Ravelli KAV Holland 8,35Q 8,39
15 Baudien Venema HRRR 8,36Q 8,32
16 Jill Klei...ugtenbelt AV PEC 1910 8,45Q 8,50
17 Noortje Schothuis MPM 8,45q 8,45
18 Esmee van der Hoeven AV PEC 1910 8,48q 8,82
19 Isis Levels Scopias 8,48q 8,54
20 Isa van Si...rtensdijk Altis 8,50q 8,46
21 Sanne Langedijk U-Track 8,51q 8,57
22 Aniek van der Laan Ciko `66 8,52q 8,57
23 Darcine Denis Maastricht 8,58q 8,50
24 Charity Saddal AV Sparta 8,59q 8,57
25 Lotte Slomp AAC `61 8,60 8,59
26 Hermke Hesseling Scopias 8,61 8,91
27 Amy de Graaf AV `56 8,66 8,97
28 Sarah Bacuna Scopias 8,66 8,66
29 Wiep van der Mark Ciko `66 8,69 8,74
30 Fabienne Lazarenko Hanzesport 8,70 8,84
31 Dante Busch AV Hylas 8,72 8,66
32 Ella de Bruijne HLLS 8,73 8,72
33 Savannah Bailey Fortius 8,75 8,86
34 Coco Hendriks Maastricht 8,77 8,92
35 Meike Tan HLLS 8,77 8,73
36 Yu Yara Esmeijer Ciko `66 8,78 8,75
37 Janne Leenders VAV 8,79 8,90
38 Lotte Stam Altis 8,81 8,86
39 Jasmijn Raes Phanos 8,82 8,92
40 Esther van Velzen Leiden 8,83 8,96
41 Suze Zeevat Ciko `66 8,84 9,05
42 Mariken Sanders AV Wijchen 8,90 9,11
43 Senna Vroemen Altis 8,91 8,90
44 Fenne van Everdingen U-Track 8,96 9,04
45 Lotte Hein PH 8,96 9,07
46 Yoni Markesteijn Fortius 8,99 8,90
47 Robin Arts AV Wijchen 9,02 9,30
48 Nerena van den Ham AV Nijkerk 9,08 9,44
49 Aimee Verheijen Leiden 9,08 9,14
50 Suzanne Moons AV Gouda 9,10 9,02
51 Fenna van Gulik Tempo AV 9,13 9,01
52 Noor Uyt ...n Bogaard Altis 9,13 9,10
53 Zoë Hoogveld U-Track 9,17 8,90
54 Renée Overmeijer PH 9,21 9,35
55 Femke Moelker AV Gouda 9,22 9,18
56 Mette Jacobs Scopias 9,23 9,16
57 Irene Doeze Jager Flevo Delta 9,25 9,44
58 Iris De Vries AV Wijchen 9,31 8,95
59 Dané Goosen AV Sparta 9,32 9,19
60 Mignon Nillesen AV Zaanland 10,37 10,42

Uitslagen 60 meter halve finale Meisjes Junior C2

# Naam ResQm
1 Franziska Burchett AV Sparta 7,90Q 8,11
2 Isabel van den Berg Phanos 7,90Q 7,93
3 Tess Moesman PAC 8,02Q 8,15
4 Jessica Sluiter PH 8,06Q 8,10
5 Alyshia Kavehercy NEAV 8,10Q 8,09
6 Olivia Carli AAC `61 8,18Q 8,20
7 Lise Romijn PH 8,29q 8,32
8 Paula Spoelman AV Wijchen 8,30q 8,34
9 Luna Meijer Phanos 8,31 8,33
10 Lola Pring Startbaan 8,36 8,31
11 Sanne Langedijk U-Track 8,37 8,51
12 Suusje Berkenbosch Cialfo 8,39 8,30
13 Lynn Behnke Scopias 8,40 8,24
14 Welmoed va...der Windt Leiden 8,41 8,32
15 Nikki Ravelli KAV Holland 8,44 8,35
16 Esmee van der Hoeven AV PEC 1910 8,45 8,48
17 Isis Levels Scopias 8,45 8,48
18 Noortje Schothuis MPM 8,52 8,45
19 Baudien Venema HRRR 8,52 8,36
20 Isa van Si...rtensdijk Altis 8,54 8,50
21 Jill Klei...ugtenbelt AV PEC 1910 8,58 8,45
22 Darcine Denis Maastricht 8,60 8,58
23 Aniek van der Laan Ciko `66 8,60 8,52
24 Charity Saddal AV Sparta 8,66 8,59

Uitslagen 300 meter Meisjes Junior C2

# Naam ResOBP
1 Fleur Pieters Flevo Delta 42,23 42,11
2 Lynn Behnke Scopias 42,28 42,18
3 Maya Clark HLLS 43,29 43,18
4 Fien Molenberg AV Athlos 43,48 44,97
5 Jisze Diemer Climax 43,56 44,29
6 Sophie Sund Startbaan 43,72 42,32
7 Jessica Sluiter PH 43,77 43,88
8 Luna Meijer Phanos 44,30 ---
9 Anouk Verdaasdonk Spado 44,35 45,84
10 Paula Spoelman AV Wijchen 44,63 47,25
11 Lois Doornheim GACH 44,73 46,79
12 Suusje Berkenbosch Cialfo 45,54 47,37
13 Ruth Zijlstra Heerenveen 46,04 45,66
14 Lucelle Va...r Meijden Typhoon 46,18 46,24
15 Maaike van Kesteren GACH 46,21 47,05
16 Danielle Grijpink Tempo AV 46,30 46,84
17 Esther van Velzen Leiden 46,74 47,33
18 Meike Wagenaar AV Hera 46,82 45,64
19 Miriam Felix Flevo Delta 46,95 46,57
20 Roanna Geleijn De Spartaan 47,00 47,27
21 Roshwita Holstein AV Sparta 47,06 46,69
22 Fabienne Lazarenko Hanzesport 47,36 51,81
23 Jill Herfs AV Caesar 47,67 49,20
24 Janne Leenders VAV 47,72 47,00
25 Mette Lakeman AAC 48,64 47,27
26 Lotte Favre Leiden 48,65 51,41
27 Esmee Mulder ATNY 48,73 45,67
28 Eva van der Putten Eindhoven 48,88 47,13
29 Senna Vroemen Altis 49,16 49,77
30 Mette Jacobs Scopias 50,97 50,91
31 Fenna van Gulik Tempo AV 52,71 49,86

Uitslagen 800 meter Meisjes Junior C2

# Naam ResOBP
1 Rosa ten Berg Haag 2:21,20 2:20,09
2 Isabelle ...ijlhouwer HLLM 2:23,70 2:19,79
3 Gwen Alewijnse AV Aalsmeer 2:23,82 2:22,14
4 Charlene Robertson Haag 2:24,36 2:19,16
5 Lotta Lange Haag 2:25,48 2:21,54
6 Isis Levels Scopias 2:26,75 2:26,55
7 Roos de Jong Atledo 2:28,10 2:28,24
8 Carmen Guellai AV Atos 2:28,44 2:30,81
9 Yana van Aarle Eindhoven 2:30,39 2:19,96
10 Debora van Langen SAV 2:31,40 2:25,15
11 Nila Knoester AV Sparta 2:31,80 2:28,43
12 Jente Leeuwangh AV Lionitas 2:31,90 2:33,62
13 Anne Britt...ngerbroek Haag 2:32,72 2:30,90
14 Lidewij Boddeke HLLS 2:34,15 2:40,00
15 Marlotte Vliese Castricum 2:34,53 2:33,84
16 Amy de Graaf AV `56 2:34,99 2:33,32
17 Danielle Grijpink Tempo AV 2:35,03 2:34,82
18 Noortje Bonten Pallas `67 2:35,34 2:33,23
19 Indy Broersma AV Athlos 2:35,69 2:31,71
20 Anniek Draaistra AV NOP 2:36,15 2:34,30
21 Maartje Rinsema Altis 2:36,63 2:40,40
22 Celine Spinder MPM 2:36,64 2:30,67
23 Roshwita Holstein AV Sparta 2:39,04 2:35,00
24 Danica Willemen Atledo 2:39,17 2:31,68
25 Dajo Borgonjen U-Track 2:40,23 2:32,45
26 Merel Talens Ciko `66 2:45,35 2:46,14
27 Femke Moelker AV Gouda 2:49,32 2:52,66
28 Cynthia H...in t veld Castricum 2:52,80 2:48,94
29 Lotte Favre Leiden 2:53,42 2:56,00
30 Robin Arts AV Wijchen 3:04,90 2:56,58
Ruth Zijlstra Heerenveen DNF 2:30,17
Jasmijn Bakker AV Sparta DNF 2:30,00

Uitslagen 60 meter horden Meisjes Junior C2

# Naam ResOBP
1 Shantell Kwofie GACH 8,93Q 9,01
2 Ashley Boldewijn AV Feniks 9,35Q 9,62
3 Jill Klei...ugtenbelt AV PEC 1910 9,37Q 9,25
4 Maya Clark HLLS 9,38Q 9,55
5 Welmoed va...der Windt Leiden 9,38Q 9,62
6 Rachel Ivo PAC 9,41Q 9,27
7 Boglarka ...rekgyarto Swift 9,44Q 9,38
8 Suusje Berkenbosch Cialfo 9,50Q 9,59
9 Rosanne Ter Horst AV Hera 9,57Q 9,63
10 Isis Ferrier Haag 9,65Q 9,38
11 Sophie Sund Startbaan 9,71Q 9,50
12 Sam Schaalje PAC 9,72Q 9,99
13 Anouk van der Meer De Spartaan 9,77Q 9,80
14 Anouk van Jeveren Scorpio 9,81Q 9,88
15 Ilse Prins AAC `61 9,89Q 10,52
16 Nienke Braamhaar AC TION 9,90q 10,01
17 Bente Tuil Hollandia 9,95Q 10,01
18 Nikki Docter AV Sparta 10,00Q 9,96
19 Aurelia Davis AV Sprint 10,04Q 10,11
20 Fien Molenberg AV Athlos 10,08q 10,90
21 Samarijn Pluijmert AAC `61 10,08Q 10,36
22 Kato van Wilgen AV `47 10,09q 10,20
23 Jasmijn Raes Phanos 10,14 10,15
24 Zomer Dijkstra SAV 10,16Q 10,17
25 Noortje Schothuis MPM 10,16 11,00
26 Floortje Tromp AAV `36 10,18Q 10,17
27 Fabienne Lazarenko Hanzesport 10,24 10,95
28 Isabel van Houweling Cialfo 10,27 9,86
29 Sascha Kroon AV Lycurgus 10,30 10,10
30 Jasmijn Bakker AV Sparta 10,39 10,54
31 Anniek Draaistra AV NOP 10,42 10,35
32 Christy ter Horst AV PEC 1910 10,45 10,81
33 Annamarijn... Ginneken HRRR 10,51 11,32
34 Iris Turksema SPLS 10,54 10,40
35 Meike Tan HLLS 10,69 11,21
36 Lonneke Lintsen AV De Keien 10,80 10,59
37 Joss Ruedisueli AV Sprint 10,83 10,30
38 Senna Vroemen Altis 10,89 11,26
39 Jildou Binnema Heerenveen 10,95 10,67
40 Nanou Hofmann Heerenveen 10,95 10,73
41 Lot van Ni...wenhuizen AV `47 10,98 10,26
42 Aimee Verheijen Leiden 11,03 10,99
43 Charity Saddal AV Sparta 11,18 10,28
44 Danielle Grijpink Tempo AV 11,29 11,74
45 Fenna van Gulik Tempo AV 11,42 10,98
46 Yoni Markesteijn Fortius 11,54 10,80
47 Esmee Mulder ATNY 11,71 11,00
48 Iris De Vries AV Wijchen 11,82 12,31
Lucelle Va...r Meijden Typhoon DQ 10,10

Uitslagen 60 meter horden halve finale Meisjes Junior C2

# Naam ResQm
1 Shantell Kwofie GACH 8,94Q 8,93
2 Rachel Ivo PAC 9,13Q 9,41
3 Boglarka ...rekgyarto Swift 9,14q 9,44
4 Ashley Boldewijn AV Feniks 9,20Q 9,35
5 Isis Ferrier Haag 9,22Q 9,65
6 Jill Klei...ugtenbelt AV PEC 1910 9,23Q 9,37
7 Welmoed va...der Windt Leiden 9,30Q 9,38
8 Maya Clark HLLS 9,34q 9,38
9 Suusje Berkenbosch Cialfo 9,56 9,50
10 Sophie Sund Startbaan 9,58 9,71
11 Bente Tuil Hollandia 9,75 9,95
12 Nienke Braamhaar AC TION 9,75 9,90
13 Anouk van der Meer De Spartaan 9,76 9,77
14 Ilse Prins AAC `61 9,84 9,89
15 Anouk van Jeveren Scorpio 9,85 9,81
16 Kato van Wilgen AV `47 9,96 10,09
17 Samarijn Pluijmert AAC `61 9,98 10,08
18 Sam Schaalje PAC 9,98 9,72
19 Aurelia Davis AV Sprint 10,01 10,04
20 Nikki Docter AV Sparta 10,05 10,00
21 Floortje Tromp AAV `36 10,09 10,18
22 Zomer Dijkstra SAV 10,22 10,16
23 Fien Molenberg AV Athlos 10,46 10,08
Rosanne Ter Horst AV Hera DQ 9,57

Uitslagen Kogelstoten 3 kilogram Meisjes Junior C2

# Naam P1P2P3ResOBP
1 Boglarka ...rekgyarto Swift 10,72 12,29 - 12,29Q 12,18
2 Shantell Kwofie GACH 12,18 - - 12,18Q 12,86
3 Isabel van Houweling Cialfo 10,99 10,79 11,28 11,28Q 11,59
4 Suze Zeevat Ciko `66 11,24 - - 11,24Q 11,04
5 Wiep van der Mark Ciko `66 9,33 10,73 11,21 11,21Q 10,68
6 Maud Visscher Groningen 11,13 - - 11,13Q 11,52
7 Meike de Graauw PH 9,69 10,52 11,00 11,00Q 10,69
8 Anna-Romee...der Spoel AV Jahn II 10,79 10,12 9,70 10,79q 11,19
9 Savannah Bailey Fortius 10,32 10,01 10,72 10,72q 10,75
10 Isa van Si...rtensdijk Altis 10,00 9,88 9,46 10,00q 10,93
11 Amy de Graaf AV `56 9,91 9,53 9,85 9,91q 10,52
12 Esmee van Hoof AV De Keien 9,88 9,16 9,90 9,90q 10,10
13 Anne Bisschop Voorne 9,40 9,62 9,42 9,62 10,55
14 Lotte Slomp AAC `61 9,09 9,06 9,61 9,61 9,81
15 Jildou Binnema Heerenveen 9,43 9,48 X 9,48 9,96
16 Fenne Pellaers AV `56 8,44 9,44 9,46 9,46 9,70
17 Yassira Ahraoui AV Sparta 9,41 8,87 8,46 9,41 9,43
18 Iris Turksema SPLS 7,82 9,22 7,71 9,22 9,21
19 Ella de Bruijne HLLS 8,43 8,87 9,02 9,02 9,48
20 Suzanne Moons AV Gouda 8,23 8,80 8,77 8,80 9,40
21 Anouk van der Meer De Spartaan 8,36 X 8,79 8,79 10,40
22 Irene Doeze Jager Flevo Delta 8,58 8,25 8,06 8,58 8,88
23 Nanou Hofmann Heerenveen 7,97 8,41 8,24 8,41 9,22
24 Christy ter Horst AV PEC 1910 8,17 7,55 7,64 8,17 8,77
25 Renée Overmeijer PH 8,13 7,06 6,87 8,13 7,52
26 Charity Saddal AV Sparta 8,08 7,67 7,46 8,08 8,19
27 Sarah Bacuna Scopias 7,68 7,28 7,89 7,89 8,06
28 Esther van Grol AV Sparta 7,87 X 6,77 7,87 8,86
29 Julia van Dorp Fortius 7,72 X 7,85 7,85 7,81
30 Anissa Toumi Altis 7,39 7,53 7,33 7,53 8,13
31 Noor Uyt ...n Bogaard Altis 6,60 7,34 6,63 7,34 7,63
32 Lotte Favre Leiden 7,23 6,70 6,43 7,23 7,01
33 Lobke Pollen Scopias 6,87 7,20 5,96 7,20 6,69
34 Mignon Nillesen AV Zaanland 5,93 5,87 6,19 6,19 6,05

Uitslagen Kogelstoten 3 kilogram finale Meisjes Junior C2

# Naam P1P2P3ResQm
1 Shantell Kwofie GACH 12,57 13,25 11,99 13,25 12,18
2 Isabel van Houweling Cialfo 11,56 11,45 12,16 12,16 11,28
3 Maud Visscher Groningen 11,92 12,01 11,22 12,01 11,13
4 Boglarka ...rekgyarto Swift 11,94 11,30 11,81 11,94 12,29
5 Anna-Romee...der Spoel AV Jahn II 11,32 9,88 10,01 11,32 10,79
6 Suze Zeevat Ciko `66 10,72 10,24 11,14 11,14 11,24
7 Savannah Bailey Fortius 10,68 9,77 9,41 10,68 10,72
8 Isa van Si...rtensdijk Altis 9,98 8,48 10,58 10,58 10,00
9 Meike de Graauw PH 10,57 9,74 10,51 10,57 11,00
10 Amy de Graaf AV `56 9,80 9,68 10,47 10,47 9,91
11 Wiep van der Mark Ciko `66 9,78 10,20 9,81 10,20 11,21
12 Esmee van Hoof AV De Keien 10,18 8,66 9,70 10,18 9,90

Uitslagen Hoogspringen Meisjes Junior C2

# Naam 1.251.301.351.401.451.501.551.601.65ResOBP
1 Nienke Braamhaar AC TION O O O O XXX 1,60 1,61
2 Dunya van den Tooren PAC O O O XXX 1,60 1,66
3 Esmee van der Hoeven AV PEC 1910 O O O XO XO XXX 1,60 1,60
4 Bente Tuil Hollandia O O O XO XXX 1,55 1,59
5 Anne Bisschop Voorne O O XO O XO XXX 1,55 1,50
6 Jill Klei...ugtenbelt AV PEC 1910 XO O XXO XO XXX 1,55 1,60
7 Rachel Ivo PAC O O XXO XXX 1,55 1,55
8 Jasmijn Raes Phanos O O O XO XXO XXX 1,55 1,54
9 Carmen Guellai AV Atos O O O O O XXX 1,50 1,50
9 Anouk van der Meer De Spartaan O O O O XXX 1,50 1,50
9 Silkie Graafmans AV Spiridon O O O O XXX 1,50 1,55
12 Renske Drenten AV Lionitas O O O XO XXX 1,50 1,55
13 Suzanne Moons AV Gouda O O O XXO XXX 1,50 1,62
14 Lieke Reijs AV De Keien O O O XXX 1,45 1,50
15 Lonneke Lintsen AV De Keien O O XO O O XXX 1,45 1,45
16 Sascha Kroon AV Lycurgus O O O O XO XXX 1,45 1,45
16 Joss Ruedisueli AV Sprint O O XO XXX 1,45 1,60
18 Fien Molenberg AV Athlos O O XXO XO XXX 1,45 1,48
19 Nerena van den Ham AV Nijkerk O O O XXX 1,35 1,30

Uitslagen Polsstokhoogspringen Meisjes Junior C2

# Naam 1.902.002.102.202.302.402.502.602.652.702.802.902.953.003.053.103.153.253.35ResOBP
1 Noga Piepenbroek ARV Ilion O - XO - O - O O XXX 3,25 3,10
2 Sam Schaalje PAC O O O - XXO - XXX 3,00 3,00
3 Marloes Oomen PH O O O O XO O XXX 2,65 2,60
4 Noortje Schothuis MPM - O XXX 2,50 2,80
5 Nienke Braamhaar AC TION O O O O XO O XXX 2,50 2,20
6 Lotte Hein PH XO O XXX 2,00 2,10

Uitslagen Verspringen Meisjes Junior C2

# Naam P1P2P3ResOBP
1 Fleur Pieters Flevo Delta X 5,17 X 5,17Q 5,30
2 Isis Ferrier Haag 5,13 5,13Q 5,41
3 Tess Moesman PAC 4,91 5,05 5,05Q 4,85
4 Nikki Ravelli KAV Holland 4,87 4,91 5,01 5,01Q 4,98
5 Anouk Verdaasdonk Spado 4,99 3,09 4,82 4,99q 5,24
6 Ashley Boldewijn AV Feniks 4,89 4,88 4,89q 4,90
7 Anouk van Jeveren Scorpio 4,60 4,77 4,80 4,80q 4,59
8 Dunya van den Tooren PAC 4,72 4,79 X 4,79q 5,03
9 Darcine Denis Maastricht 4,57 4,49 4,77 4,77q 4,62
10 Isa van Si...rtensdijk Altis 4,54 4,70 4,57 4,70q 4,75
11 Floortje Tromp AAV `36 X 4,70 X 4,70q 4,79
12 Rosanne Ter Horst AV Hera 4,49 4,56 4,68 4,68q 4,84
13 Silkie Graafmans AV Spiridon 4,62 4,51 4,58 4,62 4,70
14 Kato van Wilgen AV `47 4,38 4,62 4,42 4,62 4,57
15 Aurelia Davis AV Sprint 4,59 4,18 4,01 4,59 4,60
16 Mariken Sanders AV Wijchen 4,51 4,23 4,47 4,51 4,35
17 Aniek van der Laan Ciko `66 4,09 4,51 4,34 4,51 4,69
18 Jildou Binnema Heerenveen 4,32 4,46 X 4,46 4,72
19 Anna-Romee...der Spoel AV Jahn II 4,39 4,32 4,44 4,44 4,47
20 Indy Broersma AV Athlos 4,23 4,38 4,43 4,43 4,85
21 Anne Bisschop Voorne 2,25 4,43 2,89 4,43 4,17
22 Iris Turksema SPLS 4,40 4,36 4,28 4,40 4,67
23 Miriam Felix Flevo Delta 3,98 4,36 4,32 4,36 4,56
24 Mette Lakeman AAC 4,10 4,29 X 4,29 4,45
25 Meike de Graauw PH 4,27 4,27 4,27 4,27 4,55
26 Nienke Wagenaar De Gemzen 3,98 4,25 4,09 4,25 4,88
27 Lois Doornheim GACH 4,13 3,75 4,22 4,22 4,65
28 Nanou Hofmann Heerenveen 4,16 4,01 X 4,16 4,31
29 Jasmijn Bakker AV Sparta X 4,16 4,16 4,30
30 Femke Moelker AV Gouda 3,91 3,95 4,14 4,14 4,11
31 Eva van der Putten Eindhoven 4,09 4,13 3,38 4,13 4,67
32 Maaike van Kesteren GACH 3,90 4,13 3,28 4,13 4,05
33 Esmee Mulder ATNY 4,09 4,09 4,04 4,09 4,43
34 Julia van Dorp Fortius X 4,09 4,02 4,09 4,19
35 Esther van Grol AV Sparta X 4,09 4,00 4,09 4,07
36 Renske Drenten AV Lionitas 3,81 3,96 4,04 4,04 4,40
37 Lot van Ni...wenhuizen AV `47 3,91 4,04 X 4,04 4,36
38 Savannah Bailey Fortius 4,03 3,85 3,82 4,03 4,18
39 Hermke Hesseling Scopias 3,92 4,02 4,00 4,02 3,84
40 Aimee Verheijen Leiden 3,54 4,00 X 4,00 3,92
41 Coco Hendriks Maastricht 3,88 3,97 3,96 3,97 3,99
42 Lotte Stam Altis X 3,54 3,88 3,88 4,19
43 Noor Uyt ...n Bogaard Altis 3,85 3,63 1,64 3,85 4,04
44 Dané Goosen AV Sparta 3,84 3,76 3,69 3,84 4,08
45 Anissa Toumi Altis 3,77 3,76 3,77 3,77 4,24
46 Elieke Kars AV Zeewolde 3,39 3,44 3,53 3,53 3,86

Uitslagen Verspringen finale Meisjes Junior C2

# Naam P1P2P3ResQm
1 Fleur Pieters Flevo Delta X 5,21 5,05 5,21 5,17
2 Anouk Verdaasdonk Spado 5,15 5,05 5,12 5,15 4,99
3 Tess Moesman PAC 5,05 4,74 4,46 5,05 5,05
4 Nikki Ravelli KAV Holland 4,97 5,00 4,60 5,00 5,01
5 Isis Ferrier Haag X 4,73 4,95 4,95 5,13
6 Anouk van Jeveren Scorpio 4,77 4,84 X 4,84 4,80
7 Darcine Denis Maastricht 4,82 4,74 4,82 4,82 4,77
8 Floortje Tromp AAV `36 X 4,75 4,82 4,82 4,70
9 Isa van Si...rtensdijk Altis 4,81 4,56 X 4,81 4,70
10 Ashley Boldewijn AV Feniks 4,30 4,45 4,81 4,81 4,89
11 Dunya van den Tooren PAC 4,76 X 4,51 4,76 4,79
12 Rosanne Ter Horst AV Hera 4,40 4,36 4,52 4,52 4,68