Categorie 'Masters mannen'

Categorie gegevens

Deelnemers: 42
Categorie afkorting: Mmas
Berekeningswijze: Mannen
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 100 meter
  • 1 x 200 meter
  • 1 x 400 meter
  • 1 x 800 meter
  • 1 x 1500 meter
  • 1 x 5000 meter
  • 6 x Discuswerpen
  • 6 x Kogelstoten
  • 6 x Speerwerpen
  • 10 x Hoogspringen
  • 10 x Polsstokhoogspringen
  • 6 x Verspringen
  • Tijdschema 'Masters mannen'

    Print Tijdschema

    Aanvang Onderdeel
    19:00 Polshoog Uitslagen
    19:00 100m Uitslagen
    19:25 800m Uitslagen
    20:05 200m Uitslagen
    20:25 1500m Uitslagen
    21:00 400m Uitslagen
    21:30 5000m Uitslagen


    Tijdschema

    19:00u23:00u
    Masters mannen
    Polshoog
    400m
    5000m

    Atleten 'Masters mannen'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep 100m200m400m800m1500m5000mDiscusKogelSpeerHoogPolshoogVer
    325 Johannes Engels AV34 100m
    400m
    100 meter400 meter ----------
    340 Arjan Lantink AV PEC 1910 100m
    200m
    100 meter200 meter ----------
    356 Marco Betman AV Veluwe 1500m
    1500 meter -----------
    365 Dirk Jan Demkes Pallas `67 1500m
    1500 meter -----------
    422 Jasper de Groot Flevo Delta 1500m
    1500 meter -----------
    427 Frans Hoekstra Groningen 1500m
    1500 meter -----------
    439 Federico ...o Schmidt VTLS 1500m
    1500 meter -----------
    441 Lourens Meeuwsen LGAS 1500m
    1500 meter -----------
    442 Bo Menning Pijnenburg 1500m
    1500 meter -----------
    447 Tjeerd Popkema AV NOP 1500m
    1500 meter -----------
    493 Tycho Schol Pallas `67 1500m
    1500 meter -----------
    497 Patrick Smit Pallas `67 1500m
    1500 meter -----------
    501 Toon Verkerk avVN 1500m
    1500 meter -----------
    503 Ard Vlooswijk AV34 1500m
    1500 meter -----------
    512 Jan Zijderlaan Avantri 1500m
    1500 meter -----------
    519 Waldy Lindeborg Rotterdam 200m
    400m
    200 meter400 meter ----------
    523 Ernst van Raaij Nijmegen 200m
    200 meter -----------
    538 Justus van Nierop DAK 400m
    400 meter -----------
    546 Dolf Smid AAV `36 400m
    400 meter -----------
    550 Maarten Almekinders Pijnenburg 5000m
    5000 meter -----------
    569 Wynand Fokkert BB lopers 5000m
    5000 meter -----------
    573 Jeroen Giezen De Liemers 5000m
    5000 meter -----------
    575 Maarten Haegens Pijnenburg 5000m
    5000 meter -----------
    578 Henri Heijmans AV Oss `78 5000m
    5000 meter -----------
    580 David Hemstede Climax 5000m
    5000 meter -----------
    589 Stefan Jorissen RREL 5000m
    5000 meter -----------
    591 Michiel Kallenberg AV Cifla 5000m
    5000 meter -----------
    594 Martin Keulemans GACH 5000m
    5000 meter -----------
    600 Rik Van Laarhoven RK HAV 5000m
    5000 meter -----------
    605 Theo van der Loop AV De Keien 5000m
    5000 meter -----------
    608 Erwin Metselaar AV Aalsmeer 5000m
    5000 meter -----------
    609 Imo Muller HLLS 5000m
    5000 meter -----------
    613 Marco Ramaekers AV Phoenix 5000m
    5000 meter -----------
    627 Rob van der Valk ARV Ilion 5000m
    5000 meter -----------
    630 Herman Verra GACH 5000m
    5000 meter -----------
    631 Jaap Vink AV Phoenix 5000m
    5000 meter -----------
    635 Ivar Wierenga GACH 5000m
    5000 meter -----------
    639 Maarten Zeegers Maastricht 5000m
    5000 meter -----------
    651 Guido Engelen De Liemers 800m
    800 meter -----------
    675 Hans Marsman AV Veluwe 800m
    800 meter -----------
    704 Cas Wijkmans AV Astylos 800m
    800 meter -----------
    722 Martijn va...de Peppel VAV Polshoog
    Polsstokhoogspringen -----------

    Verenigingen 'Masters mannen'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    AAV `36 AV36 1
    ARV Ilion ILIO 1
    Atletiek Maastricht MSTR 1
    AV Aalsmeer ALSM 1
    AV Astylos ASTL 1
    AV Cifla CFLA 1
    AV De Keien KEIN 1
    AV De Liemers LMRS 2
    AV Flevo Delta FLDT 1
    AV NOP NOP 1
    AV Oss `78 OS78 1
    AV Pallas `67 PL67 3
    AV PEC 1910 PEC 1
    AV Phoenix PHNX 2
    AV Pijnenburg PNBG 3
    AV Veluwe VLWE 2
    AV `34 Apeldoorn AV34 2
    Avantri AVTR 1
    avVN AVVN 1
    BB lopers BBLP 1
    Climax CLMX 1
    DAK DAK 1
    GAC Hilversum GACH 3
    Groningen Atletiek GRNG 1
    GSAV Vitalis VTLS 1
    Hellas Utrecht HLLS 1
    Loopgroep Aart Stigter LGAS 1
    Nijmegen Atletiek NYMG 1
    RK HAV RKHV 1
    Road Runners Etten Leur RREL 1
    Rotterdam Atletiek RDAM 1
    VAV VAV 1

    Uitslagen 100 meter Masters Mannen

    # Naam Res OBP
    1 Arjan Lantink AV PEC 1910 11,82 -0.5 m/s11,39
    2 Johannes Engels AV34 12,48 -0.9 m/s12,38

    Uitslagen 200 meter Masters Mannen

    # Naam Res OBP
    1 Waldy Lindeborg Rotterdam 23,44 +0.0 m/s23,99
    2 Arjan Lantink AV PEC 1910 23,61 -0.1 m/s22,99
    3 Ernst van Raaij Nijmegen 29,14 -1.2 m/s29,50

    Uitslagen 400 meter Masters Mannen

    # Naam ResOBP
    1 Waldy Lindeborg Rotterdam 53,14 52,99
    2 Johannes Engels AV34 53,63 52,85
    3 Dolf Smid AAV `36 58,11 57,42
    4 Justus van Nierop DAK 1:03,61 1:08,00

    Uitslagen 800 meter Masters Mannen

    # Naam ResOBP
    1 Guido Engelen De Liemers 2:06,86 2:01,00
    2 Cas Wijkmans AV Astylos 2:22,85 2:25,00
    3 Hans Marsman AV Veluwe 2:34,71 2:28,31

    Uitslagen Discuswerpen Masters Mannen

    Er zijn nog geen ingeschreven atleten

    Uitslagen Kogelstoten Masters Mannen

    Er zijn nog geen ingeschreven atleten

    Uitslagen Speerwerpen Masters Mannen

    Er zijn nog geen ingeschreven atleten

    Uitslagen Hoogspringen Masters Mannen

    Er zijn nog geen ingeschreven atleten

    Uitslagen Polsstokhoogspringen Masters Mannen

    # Naam ResOBP
    1 Martijn va...de Peppel VAV 2,60 ---

    Uitslagen Verspringen Masters Mannen

    Er zijn nog geen ingeschreven atleten