Categorie 'Senioren mannen'

Categorie gegevens

Deelnemers: 108
Categorie afkorting: Msen
Berekeningswijze: Mannen
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 100 meter
  • 1 x 200 meter
  • 1 x 400 meter
  • 1 x 800 meter
  • 1 x 1500 meter
  • 1 x 5000 meter
  • 6 x Discuswerpen
  • 6 x Kogelstoten
  • 6 x Speerwerpen
  • 10 x Hoogspringen
  • 10 x Polsstokhoogspringen
  • 6 x Verspringen
  • Atleten 'Senioren mannen'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep 100m200m400m800m1500m5000mDiscusKogelSpeerHoogPolshoogVer
    318 Koen Bonekamp AV34 100m
    400m
    100 meter400 meter ----------
    320 Flip Breuer Phanos 100m
    400m
    100 meter400 meter ----------
    327 Kay Goffin AV Phoenix 100m
    200m
    100 meter200 meter ----------
    328 Floris Heil AV34 100m
    400m
    100 meter400 meter ----------
    329 Rik Hopmans ASTX 100m
    Speer
    100 meterSpeerwerpen ----------
    332 Rubin de Jong AV Impala 100m
    200m
    100 meter200 meter ----------
    339 Jordi van ...r Kuijlen ATH 100m
    200m
    100 meter200 meter ----------
    346 Rick Mombarg AV Argo 100m
    100 meter -----------
    347 Stijn van Nierop DAK 100m
    400m
    100 meter400 meter ----------
    348 Niek Raats TRTL 100m
    400m
    100 meter400 meter ----------
    351 Leon van der Schaaf VAV 100m
    100 meter -----------
    355 Jeroen Bakker Triathlon 1500m
    5000m
    1500 meter5000 meter ----------
    357 Luc Beuckens AV NOP 1500m
    1500 meter -----------
    358 Ids Biemans HAAS 1500m
    1500 meter -----------
    360 Jeen den Boer AV PEC 1910 1500m
    1500 meter -----------
    361 Tijmen van den Born AV Phoenix 1500m
    1500 meter -----------
    364 Marc Cinjee LGAS 1500m
    1500 meter -----------
    366 Youri Driessen VRT 1500m
    1500 meter -----------
    370 Christiaan... der Gaag HAAS 1500m
    1500 meter -----------
    371 Ruben Garretsen AV Argo 1500m
    1500 meter -----------
    425 Quinten Hennekam AV Passaat 1500m
    1500 meter -----------
    432 Mark Jansonius DVTR 1500m
    1500 meter -----------
    435 Roel Kox TRTL 1500m
    1500 meter -----------
    438 Thijmen van der Loop VTLS 1500m
    1500 meter -----------
    443 Pieter Mijnhout GACH 1500m
    1500 meter -----------
    446 Mischa Petie AV Phoenix 1500m
    1500 meter -----------
    498 Rick Smits GACH 1500m
    1500 meter -----------
    499 Jeroen Poelert AV Athlos Discus
    Discuswerpen -----------
    500 Willem Verhoeven ASTX 1500m
    1500 meter -----------
    504 Sam de Vor GACH 1500m
    1500 meter -----------
    511 Klaas Douwe Yska HRRR 1500m
    1500 meter -----------
    514 Harald Bust HLLS 200m
    Discus
    200 meterDiscuswerpen ----------
    520 Eric van der Meer VTLS 200m
    400m
    200 meter400 meter ----------
    525 Robert Teune Isala `96 200m
    200 meter -----------
    526 Jesper Vr...wenvelder AV Phoenix 200m
    400m
    200 meter400 meter ----------
    529 Ramon De Nooijer ASTX 400m
    800m
    400 meter800 meter ----------
    532 Thomas van...er Heijde TRTL 400m
    400 meter -----------
    535 Rob Michiels Reusel `69 400m
    400 meter -----------
    539 Jorick Nijenhuis VTLS 400m
    400 meter -----------
    540 Luuk Nusselder AV Argo 400m
    400 meter -----------
    541 Jonas Arth... Pannevis TRTL 400m
    400 meter -----------
    549 Remco Akse BB lopers 5000m
    5000 meter -----------
    556 Tim den Besten BB lopers 5000m
    5000 meter -----------
    557 Tom van Beusekom De Liemers 5000m
    5000 meter -----------
    558 Lars Biemans HAAS 5000m
    5000 meter -----------
    560 Willard Bredewold BB lopers 5000m
    5000 meter -----------
    561 Hagos Brhane AV Lionitas 5000m
    5000 meter -----------
    562 Patrick van Buuren Phanos 5000m
    5000 meter -----------
    563 Lars Cazander HLLS 5000m
    5000 meter -----------
    564 Thomas Cremers NTB 5000m
    5000 meter -----------
    565 Bart van Dijk AV Oss `78 5000m
    5000 meter -----------
    566 Koen van Dijk Triathlon 5000m
    5000 meter -----------
    567 Maarten van Doornik TRTL 5000m
    5000 meter -----------
    568 Floris van Drunen HAAS 5000m
    5000 meter -----------
    570 Jan van der Gaag AV34 5000m
    5000 meter -----------
    571 Paul Geertsma AV Lionitas 5000m
    5000 meter -----------
    574 Hein de Groot AV Oss `78 5000m
    5000 meter -----------
    576 Jan Willem Hagen AV34 5000m
    5000 meter -----------
    577 Roeland va...der Harst Leiden 5000m
    5000 meter -----------
    581 Wout Hendriks NTB 5000m
    5000 meter -----------
    582 Hielke Hilberts GACH 5000m
    5000 meter -----------
    583 Mark Hogeboom BB lopers 5000m
    5000 meter -----------
    584 Robert Hogerwerf AV Phoenix 5000m
    5000 meter -----------
    585 Mervin van der Horst Triathlon 5000m
    5000 meter -----------
    586 Jelle Jansen GACH 5000m
    5000 meter -----------
    587 Tim Janssen AV Cifla 5000m
    5000 meter -----------
    588 Gertjan de Jong AV Athlos 5000m
    5000 meter -----------
    590 Erik Kallenberg GACH 5000m
    5000 meter -----------
    592 Bart Van de Kamp AV Oss `78 5000m
    5000 meter -----------
    593 Niels Kerkhof Triathlon 5000m
    5000 meter -----------
    596 Stefan Koopman BB lopers 5000m
    5000 meter -----------
    597 Danny Koppelman ACO 5000m
    5000 meter -----------
    601 Marnix Langeveld Pijnenburg 5000m
    5000 meter -----------
    603 Jip van Lent AV Oss `78 5000m
    5000 meter -----------
    610 Jens Nederpel AV Oss `78 5000m
    5000 meter -----------
    611 Martijn Oonk LAAC Twente 5000m
    5000 meter -----------
    614 Thomas Reep ASTX 5000m
    5000 meter -----------
    616 Janco Rijpstra AV Lionitas 5000m
    5000 meter -----------
    617 Erik van Rijsewijk AV Cifla 5000m
    5000 meter -----------
    618 Wessel Roks RREL 5000m
    5000 meter -----------
    621 Steef Severijn DAV Kronos 5000m
    5000 meter -----------
    623 Imro van Soest HLLS 5000m
    5000 meter -----------
    624 Jasper Stein U-Track 5000m
    5000 meter -----------
    625 Siem Uittenhout AV Phoenix 5000m
    5000 meter -----------
    629 Niels Verhagen AV Oss `78 5000m
    5000 meter -----------
    632 Gert-Jan Wassink AV Argo 5000m
    5000 meter -----------
    634 Jesper van...er Wielen AV Cifla 5000m
    5000 meter -----------
    636 Menno Wilhelm AU 5000m
    5000 meter -----------
    638 Eric Wolfert FLKK 5000m
    5000 meter -----------
    641 Mudesir Awal Aman AV Argo 800m
    800 meter -----------
    644 Tonnie de Benis HAAS 800m
    800 meter -----------
    647 Ben van Boven AV PEC 1910 800m
    800 meter -----------
    648 Brent Cuijpers PH 800m
    800 meter -----------
    650 Jeroen Driessen AV Wijchen 800m
    800 meter -----------
    653 Rens Simons VRT 1500m
    1500 meter -----------
    655 Jens Gerrits AV Wijchen 800m
    800 meter -----------
    657 Martijn van Haren VTLS 800m
    800 meter -----------
    663 Niels Jacobs ATH 800m
    800 meter -----------
    665 Pepijn Janssen GACH 800m
    800 meter -----------
    681 Casper van...er Putten ASTX 400m
    800m
    400 meter800 meter ----------
    688 Ruairidh ...Macdonald VTLS 800m
    800 meter -----------
    697 Niek Verdijck ASTX 800m
    800 meter -----------
    701 Valentijn Weinans AV Nijmegen 800m
    800 meter -----------
    702 Tijke Wentink AV Attila 800m
    800 meter -----------
    710 Oscar Heijdra ASTX Discus
    Kogel
    Speer
    DiscuswerpenKogelstotenSpeerwerpen ---------
    716 Erwin de Vor VAV Hoog
    Ver
    HoogspringenVerspringen ----------
    728 Jesse van der Tak Almere `81 1500m
    1500 meter -----------
    926 Samuel Yifter ARV Ilion 5000m
    5000 meter -----------

    Verenigingen 'Senioren mannen'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    ACO / Van Elderen ACO 1
    Almere `81 AM81 1
    ARV Ilion ILIO 1
    Atletiekunie AU 1
    Atletiekvereniging ATH ATH 2
    AV Argo ARGO 5
    AV Athlos ATLS 2
    AV Attila ATTL 1
    AV Cifla CFLA 3
    AV Daventria 1906 DVTR 1
    AV De Liemers LMRS 1
    AV Horror Sneek HRRR 1
    AV Impala IMPL 1
    AV Lionitas LNTS 3
    AV Nijmegen Nijmegen 1
    AV NOP NOP 1
    AV Oss `78 OS78 6
    AV Passaat PSST 1
    AV PEC 1910 PEC 2
    AV Phoenix PHNX 6
    AV Pijnenburg PNBG 1
    AV Reusel `69 RS69 1
    AV Triathlon Triathlon 4
    AV Wijchen WYCH 2
    AV `34 Apeldoorn AV34 4
    BB lopers BBLP 5
    DAK DAK 1
    DAV Kronos KRNS 1
    ESAV Asterix ASTX 7
    GAC Hilversum GACH 7
    GSAV Vitalis VTLS 5
    Hellas Utrecht HLLS 3
    Isala `96 ISLA 1
    LAAC Twente LAAC 1
    Leiden Atletiek LATL 1
    Loopgroep Aart Stigter LGAS 1
    MSV en AV Flakkee FLKK 1
    Nederlandse Triathlon Bond NTB 2
    NSAV `t Haasje HAAS 5
    Phanos PHNS 2
    Prins Hendrik PH 1
    Road Runners Etten Leur RREL 1
    U-Track UTRK 1
    VAV VAV 2
    Venloop Running Team VRT 2
    WAV Tartletos TRTL 5

    Uitslagen 100 meter Senioren mannen

    # Naam Res OBP
    1 Rick Mombarg AV Argo 11,31 -0.5 m/s11,20
    2 Jordi van ...r Kuijlen ATH 11,91 +0.6 m/s11,56
    3 Stijn van Nierop DAK 11,93 +0.6 m/s11,86
    4 Koen Bonekamp AV34 11,94 +0.6 m/s11,71
    5 Floris Heil AV34 11,95 +0.6 m/s11,87
    6 Rubin de Jong AV Impala 11,98 -0.5 m/s11,47
    7 Kay Goffin AV Phoenix 12,41 -0.4 m/s12,36
    8 Rik Hopmans ASTX 12,48 -0.9 m/s12,37
    9 Flip Breuer Phanos 12,52 -0.4 m/s12,21
    9 Leon van der Schaaf VAV 12,52 -0.4 m/s12,33
    11 Niek Raats TRTL 13,10 -0.5 m/s13,50

    Uitslagen 200 meter Senioren mannen

    # Naam Res OBP
    1 Harald Bust HLLS 23,50 +0.0 m/s23,50
    2 Jesper Vr...wenvelder AV Phoenix 23,56 -0.1 m/s23,00
    3 Eric van der Meer VTLS 23,62 -0.1 m/s22,78
    4 Jordi van ...r Kuijlen ATH 23,76 +0.0 m/s23,86
    5 Robert Teune Isala `96 24,39 +0.0 m/s24,20
    6 Kay Goffin AV Phoenix 25,53 -1.2 m/s---
    Rubin de Jong AV Impala DNS 23,07

    Uitslagen 1500 meter Senioren mannen

    # Naam ResOBP
    1 Jeroen Bakker Triathlon 3:57,74 3:55,00
    2 Pieter Mijnhout GACH 4:02,51 3:58,99
    3 Roel Kox TRTL 4:04,12 4:05,00
    4 Sam de Vor GACH 4:07,55 3:58,33
    5 Rens Simons VRT 4:08,05 4:05,00
    6 Ruben Garretsen AV Argo 4:08,24 3:59,00
    7 Thijmen van der Loop VTLS 4:08,57 4:09,00
    8 Marc Cinjee LGAS 4:08,71 4:09,00
    9 Mischa Petie AV Phoenix 4:14,47 4:11,28
    10 Luc Beuckens AV NOP 4:21,53 4:14,95
    11 Mark Jansonius DVTR 4:21,69 4:09,00
    12 Quinten Hennekam AV Passaat 4:22,92 4:14,80
    13 Tijmen van den Born AV Phoenix 4:23,28 4:15,00
    14 Willem Verhoeven ASTX 4:24,01 4:19,58
    15 Youri Driessen VRT 4:31,51 4:10,00
    16 Jesse van der Tak Almere `81 4:38,32 4:30,00
    17 Christiaan... der Gaag HAAS 4:39,64 4:30,00
    18 Ids Biemans HAAS 4:40,07 4:28,38
    19 Rick Smits GACH 4:44,20 4:29,00
    20 Klaas Douwe Yska HRRR 4:53,23 4:50,00
    Jeen den Boer AV PEC 1910 DNS 4:53,00

    Uitslagen 5000 meter Senioren mannen

    # Naam ResOBP
    1 Jesper van...er Wielen AV Cifla 14:19,76 14:30,00
    2 Gert-Jan Wassink AV Argo 14:26,69 14:41,51
    3 Danny Koppelman ACO 14:27,44 14:55,00
    4 Lars Cazander HLLS 14:47,11 14:55,86
    5 Thomas Cremers NTB 15:12,63 14:45,00
    6 Koen van Dijk Triathlon 15:12,94 15:19,78
    7 Paul Geertsma AV Lionitas 15:13,50 15:20,21
    8 Mervin van der Horst Triathlon 15:16,53 15:15,00
    9 Roeland va...der Harst Leiden 15:25,19 15:20,00
    10 Jan Willem Hagen AV34 15:38,61 15:47,54
    11 Janco Rijpstra AV Lionitas 15:51,79 15:40,00
    12 Hein de Groot AV Oss `78 15:52,07 15:50,00
    13 Niels Verhagen AV Oss `78 15:53,91 15:56,00
    14 Willard Bredewold BB lopers 15:54,78 15:50,00
    15 Erik van Rijsewijk AV Cifla 15:56,35 15:41,77
    16 Thomas Reep ASTX 15:56,37 16:13,58
    17 Niels Kerkhof Triathlon 15:56,88 15:45,00
    18 Remco Akse BB lopers 15:57,30 16:08,16
    19 Hielke Hilberts GACH 16:00,82 15:30,00
    20 Steef Severijn DAV Kronos 16:08,61 15:55,00
    21 Maarten van Doornik TRTL 16:09,89 16:15,00
    22 Patrick van Buuren Phanos 16:11,93 16:15,00
    23 Lars Biemans HAAS 16:13,17 16:05,00
    24 Hagos Brhane AV Lionitas 16:17,69 15:40,00
    25 Marnix Langeveld Pijnenburg 16:19,53 15:49,03
    26 Imro van Soest HLLS 16:24,22 16:15,00
    27 Jan van der Gaag AV34 16:27,29 15:50,00
    28 Siem Uittenhout AV Phoenix 16:30,64 16:17,99
    29 Wout Hendriks NTB 16:31,57 16:20,00
    30 Robert Hogerwerf AV Phoenix 16:35,40 16:30,00
    31 Floris van Drunen HAAS 16:36,54 16:15,00
    32 Jip van Lent AV Oss `78 16:37,32 16:40,00
    33 Wessel Roks RREL 16:37,68 16:44,59
    34 Eric Wolfert FLKK 16:40,75 16:30,92
    35 Tim den Besten BB lopers 16:41,84 16:45,61
    36 Tim Janssen AV Cifla 16:43,37 15:59,00
    37 Erik Kallenberg GACH 16:43,77 16:04,00
    38 Bart van Dijk AV Oss `78 16:56,03 16:50,00
    39 Mark Hogeboom BB lopers 16:57,88 17:10,00
    40 Bart Van de Kamp AV Oss `78 16:58,98 16:45,00
    41 Martijn Oonk LAAC Twente 17:06,39 16:08,10
    42 Gertjan de Jong AV Athlos 17:10,52 16:51,65
    43 Jasper Stein U-Track 17:34,09 16:52,45
    44 Stefan Koopman BB lopers 17:44,96 17:51,28
    45 Samuel Yifter ARV Ilion 18:05,94 18:00,00
    Jeroen Bakker Triathlon DNS 14:55,86
    Jelle Jansen GACH DNS 16:03,81
    Jens Nederpel AV Oss `78 DNS 16:50,00
    Tom van Beusekom De Liemers DNS 15:55,49
    Menno Wilhelm AU DNS 14:45,00

    Uitslagen Discuswerpen Senioren mannen

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    1 Harald Bust HLLS 40,34 42,33 40,22 X X X 42,33 41,00
    2 Jeroen Poelert AV Athlos 39,04 X 36,35 35,90 37,81 37,53 39,04 ---
    3 Oscar Heijdra ASTX X X X 30,98 X X 30,98 ---

    Uitslagen Kogelstoten Senioren mannen

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    1 Oscar Heijdra ASTX X 10,08 10,14 11,05 11,27 X 11,27 ---

    Uitslagen Speerwerpen Senioren mannen

    # Naam P1P2P3P4P5ResOBP
    1 Rik Hopmans ASTX 46,46 46,71 51,92 47,21 50,77 51,92 49,31
    2 Oscar Heijdra ASTX 38,52 36,93 39,44 39,11 37,23 39,44 ---

    Uitslagen Hoogspringen Senioren mannen

    # Naam 1.851.90ResOBP
    1 Erwin de Vor VAV O XXX 1,85 1,95

    Uitslagen Polsstokhoogspringen Senioren mannen

    Er zijn nog geen ingeschreven atleten

    Uitslagen Verspringen Senioren mannen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    Erwin de Vor VAV - - - - - - DNS 6,30